RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
47 46 0 1 2 1000 2 15 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM00:33:45200:08:29100:16:123703.7000:24:41200:09:040:00:000:00:00
2 6010ROMAN ANTON DEISENHOFERLLICENCIA DE DIAABM00:34:25100:08:10600:17:253444.9800:25:35100:08:500:00:000:00:00
3 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.N. CATALUNYACDM00:35:21400:08:37300:17:073505.3600:25:44600:09:370:00:000:00:00
4 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAABM00:35:32300:08:33700:17:513361.3400:26:24300:09:080:00:000:00:00
5 5479JOSEP M. DABADFASTTRIATLON CLUBABM00:37:101100:09:16500:17:163474.9000:26:321700:10:380:00:000:00:00
6 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:37:141700:09:47400:17:143481.6200:27:011100:10:130:00:000:00:00
7 852VÍCTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:37:31600:09:021100:18:433205.7000:27:45700:09:460:00:000:00:00
8 7003ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSILLICENCIA DE DIACDM00:37:411000:09:15900:18:033324.1000:27:181300:10:230:00:000:00:00
9 1181RAFAEL GOMEZ VELEZCASBOI TRIATLOV2M00:37:492000:09:53800:17:553348.8400:27:48900:10:010:00:000:00:00
10 780IVAN PEREZ ESPINOSAC.T. COSTA BARCELONA MARECDM00:37:583100:10:22200:16:383607.2100:27:002600:10:580:00:000:00:00
11 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAABM00:38:421400:09:281000:18:423208.5600:28:101600:10:320:00:000:00:00
12 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM00:39:331600:09:331300:20:003000.0000:29:33800:10:000:00:000:00:00
13 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:39:37500:08:382300:21:432762.8500:30:21400:09:160:00:000:00:00
14 5463RUBEN MORACHO FERNANDEZFASTTRIATLON CLUBABM00:40:26700:09:112500:21:482752.2900:30:59500:09:270:00:000:00:00
15 6007NAIARA GONZÁLEZ HIDALGOLLICENCIA DE DIAABF00:40:352100:10:021200:19:423045.6900:29:442300:10:510:00:000:00:00
16 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUCDM00:40:481300:09:202200:21:162821.3200:30:361000:10:120:00:000:00:00
17 1317DÍDAC GARCIA VILARMAUCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:40:561900:09:531800:20:212948.4000:30:141900:10:420:00:000:00:00
18 6008CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOLLICENCIA DE DIAABF00:41:002700:10:131700:20:162960.5300:30:291500:10:310:00:000:00:00
19 2331LLUÍS BASAGAÑA BLADECLUB NÀUTIC MASNOUV1M00:41:042400:10:091600:20:122970.3000:30:212000:10:430:00:000:00:00
20 64GEMMA DIAZ RUIZINDEPENDENTCDF00:41:343200:10:231400:20:022995.0100:30:252700:11:090:00:000:00:00
21 1716SERGI GRIFELL COLOMECLUB NÀUTIC MASNOUABM00:41:411200:09:202600:21:502748.0900:31:101400:10:310:00:000:00:00
22 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON CLUBABM00:42:17900:09:132900:22:492629.6600:32:021200:10:150:00:000:00:00
23 7004MARTA GARCÍA-MIGUEL I RICLLICENCIA DE DIASUB23F00:42:504100:11:161900:20:472886.9300:32:032100:10:470:00:000:00:00
24 2890SERGIO MENA FUNCIAINDEPENDENTABM00:43:023600:10:431500:20:052987.5500:30:483900:12:140:00:000:00:00
25 7007JORDI HERNANDEZ FABALLICENCIA DE DIAABM00:43:512200:10:062800:22:212684.5600:32:273300:11:240:00:000:00:00
26 7005TINO BERMEJO FONTSERÉLLICENCIA DE DIAABM00:43:544000:11:152400:21:482752.2900:33:032400:10:510:00:000:00:00
27 5733ERIK RENOBELL CHALERINDEPENDENTV1M00:44:282300:10:073100:23:042601.1600:33:112900:11:170:00:000:00:00
28 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M00:44:50800:09:123800:24:592401.6000:34:111800:10:390:00:000:00:00
29 7002SERGIO CUEVAS LUJÁNLLICENCIA DE DIAABM00:44:542600:10:103500:23:562506.9600:34:062200:10:480:00:000:00:00
30 662JORDI SAMANIEGO MUÑOZCLUB NÀUTIC MASNOUV1M00:45:072500:10:093300:23:412533.4300:33:503000:11:170:00:000:00:00
31 3021GERARD ROS ARAGOCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:45:113700:10:502700:22:142698.6500:33:043800:12:070:00:000:00:00
32 4948JAVIER IGLESIAS LÓPEZABSOLUT SPORTCDM00:45:193000:10:203400:23:422531.6500:34:022800:11:170:00:000:00:00
33 3131GUILLEM MASDEU SARRETINDEPENDENTV1M00:45:313500:10:413000:23:032603.0400:33:443600:11:470:00:000:00:00
34 6006CLARA PESO DOMINGUEZLLICENCIA DE DIACDF00:45:384300:11:282000:21:152823.5300:32:434000:12:550:00:000:00:00
35 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOJNM00:45:483300:10:283200:23:412533.4300:34:093500:11:390:00:000:00:00
36 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAABM00:45:552900:10:183600:24:052491.3500:34:233400:11:320:00:000:00:00
37 6001ALEX FÚNEZ GARCÍALLICENCIA DE DIACDM00:46:223800:11:032100:21:152823.5300:32:184500:14:040:00:000:00:00
38 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD GARCLUB TRITRAININGV1M00:46:572800:10:173900:25:172373.1000:35:343200:11:230:00:000:00:00
39 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:47:183900:11:133700:24:182469.1400:35:313700:11:470:00:000:00:00
40 2797POL CHERTO SARRETINDEPENDENTABM00:48:361500:09:294300:28:142125.1500:37:432500:10:530:00:000:00:00
41 6009ANDREA MORENO MUÑOZLLICENCIA DE DIASUB23F00:48:503400:10:314100:26:592223.5900:37:303100:11:200:00:000:00:00
42 6005CRISTIAN PEREZ GARCIALLICENCIA DE DIACDM00:50:051800:09:524000:26:582224.9700:36:504100:13:150:00:000:00:00
43 6002VICTOR CANTOS GUASCHLLICENCIA DE DIACDM00:53:014200:11:194200:27:522153.1100:39:114400:13:500:00:000:00:00
44 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAC.N. CATALUNYAV1F00:56:454600:12:464400:30:401956.5200:43:264200:13:190:00:000:00:00
45 78LAURA GIL CASQUETETRI2WINABF00:57:394500:12:294500:31:231911.8400:43:524300:13:470:00:000:00:00
46 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:01:104400:12:254600:34:201747.5700:46:454600:14:250:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32