RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
71 67 2 2 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7009IGNACIO GONZALEZ GARCIAARCADE INFORHOUSE SANTIAGJNM00:58:56400:09:23300:33:0936.2000:42:32100:16:240:00:000:00:00
2 7002FERNANDO LÓPEZ DE SAGREDOUNIVERSIDAD DE ALICANTESUB23M00:58:58500:09:26200:33:0636.2500:42:32200:16:260:00:000:00:00
3 710ALEIX DOMENECH GUIXCLUB NATACIO OLOTSUB23M00:59:11300:09:18400:33:1436.1100:42:32300:16:390:00:000:00:00
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM00:59:18100:09:16500:33:1836.0400:42:34400:16:440:00:000:00:00
5 7017JOOLS BEARDON GONZALEZCLUB DE TRIATLÓN DIABLILLSUB23M00:59:44600:09:28100:33:0536.2700:42:33600:17:110:00:000:00:00
6 1084GUILLEM ROJAS MORENOTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:59200:09:16600:33:1936.0200:42:351100:17:240:00:000:00:00
7 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOC.N. VIC-ETBABM01:01:02700:09:29700:33:1936.0200:42:482200:18:140:00:000:00:00
8 7006MARTIN IGNACIO MULLERSALTOKI TRIKIDEAKABM01:01:381100:09:432600:34:5234.4200:44:35500:17:030:00:000:00:00
9 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:53800:09:343000:35:0134.2700:44:35700:17:180:00:000:00:00
10 7008JOSEP GOMEZ SARRIAC.E.A. BÉTERAABM01:02:022200:10:161700:34:2734.8300:44:431000:17:190:00:000:00:00
11 7005DIEGO ROBLES DEL MORALC.T. CDM MONCADASUB23M01:02:022900:10:301400:34:1435.0500:44:44800:17:180:00:000:00:00
12 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARC.N. TARRACOABM01:02:031300:09:462100:34:4334.5700:44:291200:17:340:00:000:00:00
13 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:233400:10:511300:34:1335.0700:45:04900:17:190:00:000:00:00
14 1176POL RECOBER PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:02:341000:09:382700:34:5434.3800:44:321900:18:020:00:000:00:00
15 1782CRISTIAN BAIZAN DIAZC.N. VIC-ETBABM01:02:381400:09:473100:35:0534.2000:44:521500:17:460:00:000:00:00
16 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABM01:02:411700:10:062800:34:5734.3300:45:031300:17:380:00:000:00:00
17 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:02:454300:11:011000:33:5835.3300:44:591400:17:460:00:000:00:00
18 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M01:02:493200:10:401500:34:1535.0400:44:551600:17:540:00:000:00:00
19 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M01:02:591800:10:072500:34:5134.4300:44:581800:18:010:00:000:00:00
20 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:03:113100:10:361600:34:2234.9200:44:582100:18:130:00:000:00:00
21 7003JOAN NOGUERA TOMÀSC.N. LLUCMAJOR - SPORT BEJNM01:03:221900:10:082300:34:5134.4300:44:592400:18:230:00:000:00:00
22 430HECTOR NADAL PEREZC.N. CATALUNYAABM01:03:362700:10:291800:34:3234.7500:45:012800:18:350:00:000:00:00
23 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM01:03:454100:11:001200:34:0335.2400:45:033000:18:420:00:000:00:00
24 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:03:46900:09:363600:35:2533.8800:45:013300:18:450:00:000:00:00
25 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:03:554600:11:041100:34:0335.2400:45:073500:18:480:00:000:00:00
26 7001JAVIER CARDONA RECIOTRIJASAABM01:04:061500:09:483300:35:1734.0100:45:053700:19:010:00:000:00:00
27 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZMARESME TRIATLO CLUBABM01:04:071200:09:433700:35:2833.8300:45:113600:18:560:00:000:00:00
28 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:112500:10:232000:34:4034.6200:45:033900:19:080:00:000:00:00
29 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:04:133900:10:57900:33:5735.3500:44:544200:19:190:00:000:00:00
30 4475POL GIMENO FONQUERNIEC.N. CATALUNYASUB23M01:04:332800:10:291900:34:3634.6800:45:054500:19:280:00:000:00:00
31 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB TRIATLO BERGAJNM01:04:44000:00:00000:00:000.0000:46:102700:18:340:00:000:00:00
32 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM01:04:584400:11:023400:35:2133.9500:46:232900:18:350:00:000:00:00
33 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM01:05:013800:10:554100:35:4433.5800:46:392300:18:220:00:000:00:00
34 3272MARC PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:05:063700:10:553900:35:2833.8300:46:233200:18:430:00:000:00:00
35 7016MARCOS BURDASPAR BASARTESTADIUM CASABLANCA-ALMOZASUB23M01:05:093600:10:553800:35:2833.8300:46:233400:18:460:00:000:00:00
36 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOSUB23M01:05:172000:10:092200:34:4534.5300:44:545500:20:230:00:000:00:00
37 1380JORDI COROMINAS JODARCERRR IGUALADAABM01:05:231600:10:063200:35:0534.2000:45:115300:20:120:00:000:00:00
38 3818SALVADOR ZURITA RIERAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:05:264800:11:145300:00:000.0000:47:311700:00:000:00:000:00:00
39 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M01:05:385200:11:324600:36:0033.3300:47:322000:18:060:00:000:00:00
40 1206JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994JNM01:05:454000:10:593500:35:2233.9300:46:214300:19:240:00:000:00:00
41 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM01:06:004200:11:00800:33:5335.4200:44:535800:21:070:00:000:00:00
42 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:06:065300:11:374800:36:0333.2900:47:402500:18:260:00:000:00:00
43 1746BERNAT RAMON CASTELLACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:06:175100:11:275000:36:0833.2100:47:353100:18:420:00:000:00:00
44 7011JAVIER ANDRES DE LA ESPERA300W ELCHE T.C.ABM01:06:234900:11:175500:36:3232.8500:47:492600:18:340:00:000:00:00
45 7018CESAR HERNANDEZ LLORETCIDADE DE LUGO FLUVIALABM01:06:262600:10:262400:34:5134.4300:45:175900:21:090:00:000:00:00
46 7014PABLO SUZ CONEJOSTRAGALEGUAS.ORGJNM01:06:283000:10:334400:35:5133.4700:46:245000:20:040:00:000:00:00
47 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:06:322300:10:185100:36:1033.1800:46:284900:20:040:00:000:00:00
48 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994JNM01:06:382400:10:224900:36:0433.2700:46:265400:20:120:00:000:00:00
49 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:06:444700:11:075400:36:2532.9500:47:324000:19:120:00:000:00:00
50 7012FREDMAN ARIAS ESPINOSACDUPV TRIATLÓABM01:06:496100:11:594200:35:4533.5700:47:443800:19:050:00:000:00:00
51 7004IBON GABILONDO ALTUNAC.D.CICLISTA VIBIKE ABM01:07:165700:11:514500:35:5833.3600:47:494400:19:270:00:000:00:00
52 2756ABRAHAM SANCHEZ LAFUENTEMARESME TRIATLO CLUBABM01:07:175500:11:454700:36:0233.3000:47:474600:19:300:00:000:00:00
53 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMJNM01:07:315600:11:484300:35:4933.5000:47:374700:19:540:00:000:00:00
54 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:07:414500:11:034000:35:3533.7200:46:385700:21:030:00:000:00:00
55 4327MIQUEL GRAU PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLJNM01:07:522100:10:102900:34:5934.3000:45:096500:22:430:00:000:00:00
56 7015JAVIER ALVAREZ NICOLASSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM01:08:243500:10:545700:37:2232.1100:48:165100:20:080:00:000:00:00
57 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:08:295400:11:405200:36:1133.1600:47:515600:20:380:00:000:00:00
58 844DANIEL LUCENA BUSTOSFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:09:153300:10:485800:38:3031.1700:49:184800:19:570:00:000:00:00
59 4836ROGER ALBADALEJO CASTANYT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:09:385000:11:275600:36:5132.5600:48:186000:21:200:00:000:00:00
60 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM01:11:195800:11:526400:40:0929.8900:52:014100:19:180:00:000:00:00
61 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM01:12:146200:12:126000:00:000.0000:52:035200:00:000:00:000:00:00
62 1079DANIEL AGUSTIN MANZANALC.N. MOLINS DE REIABM01:14:006300:12:355900:39:3530.3200:52:106300:21:500:00:000:00:00
63 5693ANDRES SANZ DEL PUERTOPRAT TRIATLO 1994ABM01:14:086000:11:566200:00:000.0000:52:016400:00:000:00:000:00:00
64 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:16:256400:13:036100:40:0329.9600:53:066600:23:190:00:000:00:00
65 1210PERE RECHE QUINTANAC.E. SISTRELLSSUB23M01:18:106600:16:186300:00:000.0000:56:246200:00:000:00:000:00:00
66 1362DAVID PARRA VILLALOBOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:18:425900:11:566500:45:0726.6000:57:036100:21:390:00:000:00:00
67 3344ALBERT FERNÁNDEZ HUESOC.E. SISTRELLSJNM01:28:206500:14:496600:45:3626.3201:00:256700:27:550:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32