RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
205 204 1 0 2500 1000 2500 22 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:27:34200:07:43400:13:194505.6300:21:02100:06:320:00:000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM00:27:36400:07:47300:13:124545.4500:20:59200:06:370:00:000:00:00
3 710ALEIX DOMENECH GUIXCLUB NATACIO OLOTSUB23M00:27:41100:07:43000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM00:28:39900:08:10200:13:124545.4500:21:22700:07:170:00:000:00:00
5 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZMARESME TRIATLO CLUBABM00:29:431800:08:32500:13:324433.5000:22:041800:07:390:00:000:00:00
6 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994JNM00:29:481200:08:16800:14:114230.3200:22:27900:07:210:00:000:00:00
7 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994SUB23M00:29:59800:08:091300:14:424081.6300:22:51500:07:080:00:000:00:00
8 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994CDM00:30:101100:08:12700:14:104235.2900:22:222600:07:480:00:000:00:00
9 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAABM00:30:181300:08:171100:14:384100.2300:22:551000:07:230:00:000:00:00
10 2117POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON CLUBABM00:30:38600:08:082100:15:063973.5100:23:141100:07:240:00:000:00:00
11 7014RUBEN BARRIO LORESPRAT TRIATLO 1994ABM00:30:50500:08:083700:15:423821.6600:23:50400:07:000:00:000:00:00
12 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:30:531500:08:261400:14:484054.0500:23:142100:07:390:00:000:00:00
13 1221ORIOL MORENO MONTEYSC.N. VIC-ETBCDM00:30:564200:09:18600:13:364411.7600:22:543300:08:020:00:000:00:00
14 6016JORDI BOSCH PLANASLLICENCIA DE DIASUB23M00:31:006100:09:32100:12:344774.5400:22:068900:08:540:00:000:00:00
15 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM00:31:071000:08:112900:15:213908.7900:23:321600:07:350:00:000:00:00
16 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:31:18700:08:093400:15:373842.0500:23:461400:07:320:00:000:00:00
17 5884ROGER MIRABET BULLICHCLUB TRIATLÓ LLEIDA CDM00:31:301600:08:273100:15:313866.8100:23:581300:07:320:00:000:00:00
18 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:31:33000:00:00000:00:000.0000:24:24600:07:090:00:000:00:00
19 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M00:31:34300:07:456000:16:503564.3600:24:35300:06:590:00:000:00:00
20 7005ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSILLICENCIA DE DIACDM00:31:342700:08:531800:14:584008.9100:23:512400:07:430:00:000:00:00
21 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERABSOLUT SPORTABM00:31:44000:00:00000:00:000.0000:23:473100:07:570:00:000:00:00
22 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:31:48000:00:00000:00:000.0000:24:28800:07:200:00:000:00:00
23 3490DANIEL MARTINEZ VALENTINFASTTRIATLON CLUBJNM00:31:512600:08:522000:15:033986.7100:23:553000:07:560:00:000:00:00
24 852VÍCTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:31:522500:08:492800:15:213908.7900:24:102300:07:420:00:000:00:00
25 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M00:31:543100:08:582500:15:173925.8500:24:152000:07:390:00:000:00:00
26 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:31:561900:08:334000:15:513785.4900:24:241200:07:320:00:000:00:00
27 1619MARC GARCIA SERRASGAVA TRIATLOJNM00:31:561400:08:224200:15:593753.9100:24:211500:07:350:00:000:00:00
28 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:32:023900:09:161000:14:334123.7100:23:494300:08:130:00:000:00:00
29 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON CLUBJNF00:32:172900:08:572300:15:123947.3700:24:093700:08:080:00:000:00:00
30 618RAUL LORENZA MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:32:273200:09:033300:15:343854.3900:24:372900:07:500:00:000:00:00
31 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:32:333300:09:052400:15:133943.0400:24:184500:08:150:00:000:00:00
32 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:32:395100:09:262200:15:083964.7600:24:343600:08:050:00:000:00:00
33 1181RAFAEL GOMEZ VELEZCASBOI TRIATLOV2M00:32:526000:09:321900:15:013995.5600:24:335200:08:190:00:000:00:00
34 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF00:32:573000:08:573800:15:443813.5600:24:414700:08:160:00:000:00:00
35 5273VÍCTOR GARRO OLIVERACLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:32:572400:08:492700:15:203913.0400:24:098600:08:480:00:000:00:00
36 7003IVAN VIVANCOS ASENSIOLLICENCIA DE DIAJNM00:33:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
37 1144ROMÉN MEDINA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM00:33:059000:10:021600:14:524035.8700:24:544100:08:110:00:000:00:00
38 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:33:063500:09:064400:16:123703.7000:25:182500:07:480:00:000:00:00
39 4915GERARD BOU CAPDEVILAC.N. VIC-ETBCDM00:33:155700:09:322600:15:183921.5700:24:505900:08:250:00:000:00:00
40 5561SERGI FERNÁNDEZ RAMÍREZC.N. SANTA PERPETUAABM00:33:194500:09:223000:15:243896.1000:24:466900:08:330:00:000:00:00
41 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM00:33:232100:08:416200:16:533553.8000:25:342700:07:490:00:000:00:00
42 2879ESTEVE GONZALEZ CUXARTCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:33:242800:08:555200:16:283643.7200:25:233200:08:010:00:000:00:00
43 5996IVAN PEREZ ESPINOSAC.T. COSTA BARCELONA MARECDM00:33:308700:09:59900:14:184195.8000:24:1711300:09:130:00:000:00:00
44 1956GEORGINA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANAJNF00:33:315500:09:313200:15:313866.8100:25:026400:08:290:00:000:00:00
45 5684MARC RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM00:33:403400:09:065700:16:453582.0900:25:512800:07:490:00:000:00:00
46 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:33:476900:09:383600:15:413825.7200:25:196200:08:280:00:000:00:00
47 6034PAU SOLA GILLLICENCIA DE DIAJNM00:33:5711400:10:301700:14:564017.8600:25:266600:08:310:00:000:00:00
48 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:34:045900:09:324300:16:073722.8500:25:396000:08:250:00:000:00:00
49 4500FREDERIC CORDERAS IBARZTG TRIATLO SITGESABM00:34:084900:09:255100:16:263651.1200:25:514800:08:170:00:000:00:00
50 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:34:111700:08:288600:18:073311.8700:26:351700:07:360:00:000:00:00
51 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M00:34:174600:09:235400:16:353618.0900:25:585100:08:190:00:000:00:00
52 1279JOSEP MARIA LARA SUEROC.N. BADALONAV1M00:34:256800:09:383500:15:393833.8700:25:1710500:09:080:00:000:00:00
53 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:34:288600:09:593900:15:493793.4700:25:487400:08:400:00:000:00:00
54 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M00:34:285600:09:315900:16:483571.4300:26:193900:08:090:00:000:00:00
55 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUCDM00:34:374100:09:176700:17:163474.9000:26:333500:08:040:00:000:00:00
56 1317DÍDAC GARCIA VILARMAUCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:34:424300:09:186100:16:513560.8300:26:097000:08:330:00:000:00:00
57 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:34:442300:08:499000:18:163284.6700:27:051900:07:390:00:000:00:00
58 7001ALEJO NARVAEZ GARCIALLICENCIA DE DIAV1M00:34:538500:09:595000:16:263651.1200:26:256100:08:280:00:000:00:00
59 5199ANNA CARRIÓN I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:34:568800:10:014100:15:563765.6900:25:579400:08:590:00:000:00:00
60 6015RICARD BOSCH PLANASLLICENCIA DE DIAJNM00:35:0110500:10:151500:14:484054.0500:25:0314600:09:580:00:000:00:00
61 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:35:099200:10:034900:16:223665.9900:26:258000:08:440:00:000:00:00
62 6030NAIARA GONZÁLEZ HIDALGOLLICENCIA DE DIAABF00:35:147200:09:415800:16:463578.5300:26:278400:08:470:00:000:00:00
63 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:35:154800:09:247300:17:283435.1100:26:525600:08:230:00:000:00:00
64 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM00:35:205200:09:286500:17:123488.3700:26:407500:08:400:00:000:00:00
65 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM00:35:285400:09:286900:17:243448.2800:26:527200:08:360:00:000:00:00
66 3435ERIC FERRANDO MOLINAC.N. SABADELLCDM00:35:308100:09:524800:16:223665.9900:26:1411600:09:160:00:000:00:00
67 1115JAVIER NOTARIO PERICASC.N. BADALONAABM00:35:437100:09:405300:16:343621.7300:26:1412400:09:290:00:000:00:00
68 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:35:473700:09:088900:18:143290.6800:27:225800:08:250:00:000:00:00
69 4364XAVIER SANTIAGO GARCIAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M00:35:516500:09:378100:17:583339.5200:27:354600:08:160:00:000:00:00
70 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M00:35:537600:09:468200:17:593336.4200:27:453800:08:080:00:000:00:00
71 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONACDM00:35:546400:09:367800:17:553348.8400:27:315500:08:230:00:000:00:00
72 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F00:36:048000:09:527000:17:283435.1100:27:208100:08:440:00:000:00:00
73 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM00:36:155000:09:2510600:18:473194.3200:28:123400:08:030:00:000:00:00
74 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:36:196200:09:339900:18:323237.4100:28:054400:08:140:00:000:00:00
75 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF00:36:227000:09:407700:17:543351.9600:27:348500:08:480:00:000:00:00
76 7007ALEX COSANO BOFILLLLICENCIA DE DIACDM00:36:2410300:10:134600:16:213669.7200:26:3414100:09:500:00:000:00:00
77 1578FRANCESC OTEO MARTÍNU.C. SANT CUGATV1M00:36:308300:09:538700:18:093305.7900:28:026300:08:280:00:000:00:00
78 6005NÚRIA ANDÓN MAÑEROLLICENCIA DE DIAJNF00:36:3211900:10:396600:17:143481.6200:27:537300:08:390:00:000:00:00
79 1450SALVADOR BOSCH CAMPRECIÓSC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:36:3511800:10:376400:16:583536.3500:27:359700:09:000:00:000:00:00
80 3610JUAN PABLO MARTÍN LÓPEZPRAT TRIATLO 1994ABM00:36:414700:09:2310000:18:363225.8100:27:597900:08:420:00:000:00:00
81 7010TINO BERMEJO FONTSERÉLLICENCIA DE DIAABM00:36:479400:10:058800:18:113299.7300:28:166700:08:310:00:000:00:00
82 7012MARTA GARCÍA-MIGUEL I RICLLICENCIA DE DIASUB23F00:36:4712500:10:466300:16:563543.3100:27:4210100:09:050:00:000:00:00
83 4363RUBEN TOLEDANO MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:36:547800:09:509300:18:233263.8300:28:137700:08:410:00:000:00:00
84 1185JOSE CRESPO MOLINAC.N. REUS PLOMSCDM00:37:032000:08:3314200:20:492882.3100:29:222200:07:410:00:000:00:00
85 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONACDF00:37:0411000:10:267100:17:283435.1100:27:5410800:09:100:00:000:00:00
86 1584MARC TRANI BUSTOSC.N. SABADELLJNM00:37:068400:09:567600:17:523358.2100:27:4811700:09:180:00:000:00:00
87 6029DIEGO MECHANLLICENCIA DE DIAV1M00:37:093800:09:0911100:19:003157.8900:28:099600:09:000:00:000:00:00
88 6014MARÇAL BARRERA MARTINEZLLICENCIA DE DIASUB23M00:37:107900:09:519100:18:173281.6800:28:0810000:09:020:00:000:00:00
89 1875ESTER FRANCO GARCIAC.N. SANTA PERPETUAABF00:37:1310700:10:177900:17:553348.8400:28:129800:09:010:00:000:00:00
90 1868CLAUDIA MAYNE CUSELLCLUB NATACIO BARCELONACDF00:37:1814400:11:014500:16:123703.7000:27:1315300:10:050:00:000:00:00
91 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:37:245800:09:3211800:19:283082.1900:29:005700:08:240:00:000:00:00
92 2945JAVIER BUILL VILCHESUNIO ATLETICA RUBIABM00:37:268200:09:529400:18:253257.9200:28:1710700:09:090:00:000:00:00
93 3768VICTOR GARCÍA CASTROGAVA TRIATLOCDM00:37:2910800:10:188300:18:003333.3300:28:1810900:09:110:00:000:00:00
94 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M00:37:313600:09:0613200:20:062985.0700:29:125300:08:190:00:000:00:00
95 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M00:37:374000:09:1712900:20:032992.5200:29:204900:08:170:00:000:00:00
96 540JOAN JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M00:37:407700:09:4712300:19:403050.8500:29:274200:08:130:00:000:00:00
97 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHABM00:37:427500:09:4610900:18:543174.6000:28:409900:09:020:00:000:00:00
98 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARUNIO ATLETICA RUBIV2M00:37:459700:10:0710800:18:533177.4100:29:008200:08:450:00:000:00:00
99 152ALBERT CALVO MORENOCLUB NATACIO RUBIABM00:37:4612100:10:408000:17:553348.8400:28:3511200:09:110:00:000:00:00
100 3436ROBERT AMAT GARCIAC.N. BADALONAV1M00:37:496700:09:3811300:19:113127.7200:28:499500:09:000:00:000:00:00
101 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYACDF00:37:5611200:10:299200:18:223266.7900:28:5110300:09:050:00:000:00:00
102 9PALOMA DORVIL LIPPERHEIDEPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:5813400:10:525500:16:363614.4600:27:2816600:10:300:00:000:00:00
103 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M00:38:014400:09:2013700:20:112972.7500:29:316500:08:300:00:000:00:00
104 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:38:0212700:10:4710400:18:403214.2900:29:277100:08:350:00:000:00:00
105 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:38:048900:10:0112200:19:313074.3000:29:326800:08:320:00:000:00:00
106 6019DAVID SANCERNI LOPEZLLICENCIA DE DIAABM00:38:076600:09:3813400:20:092977.6700:29:475400:08:200:00:000:00:00
107 4004Mª JESUS SANTOS BLANCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F00:38:0815500:11:127500:17:373405.8700:28:4912100:09:190:00:000:00:00
108 6031ALEXIS DAUPHINLLICENCIA DE DIASUB23M00:38:169800:10:1011000:18:553171.8100:29:0511100:09:110:00:000:00:00
109 1906IRENE FONT PUJULÀCERDANYOLA CHABF00:38:1713600:10:527400:17:353412.3200:28:2714000:09:500:00:000:00:00
110 6033SANDRA GARCIA MARTINEZLLICENCIA DE DIAJNF00:38:2317600:12:261200:14:394095.5600:27:0518800:11:180:00:000:00:00
111 5733ERIK RENOBELL CHALERINDEPENDENTV1M00:38:309600:10:0612000:19:303076.9200:29:369000:08:540:00:000:00:00
112 29CLARA CANOVAS SANTOSC.N. BADALONAABF00:38:3510600:10:169700:18:303243.2400:28:4613800:09:490:00:000:00:00
113 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F00:38:3711700:10:3210500:18:453200.0000:29:1712200:09:200:00:000:00:00
114 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F00:38:4815400:11:079500:18:263254.9700:29:3311400:09:150:00:000:00:00
115 6022AITOR SALGADOLLICENCIA DE DIAABM00:38:5816700:11:427200:17:283435.1100:29:1013500:09:480:00:000:00:00
116 6008GEMMA SAMPONS CARDONALLICENCIA DE DIAABF00:39:0517400:12:135600:16:423592.8100:28:5515500:10:100:00:000:00:00
117 4948JAVIER IGLESIAS LÓPEZABSOLUT SPORTCDM00:39:0711300:10:2912100:19:313074.3000:30:0010400:09:070:00:000:00:00
118 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:39:1112200:10:4211400:19:183108.8100:30:0011000:09:110:00:000:00:00
119 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAABM00:39:169300:10:0414000:20:302926.8300:30:347800:08:420:00:000:00:00
120 6024TONI RUS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAJNM00:39:212200:08:4316100:22:192688.5700:31:025000:08:190:00:000:00:00
121 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:2410900:10:2012800:19:593002.5000:30:1910200:09:050:00:000:00:00
122 1800DOLORS PALAU CARULLACERRR IGUALADAV1F00:39:2611100:10:2711200:19:073138.6200:29:3414200:09:520:00:000:00:00
123 6032JHON FELIPE CALDERON ESPILLICENCIA DE DIAABM00:39:286300:09:3514400:20:562866.2400:30:319100:08:570:00:000:00:00
124 2113RAFAEL ÁNGEL CORONADO PÉRTG TRIATLO SITGESABM00:39:339900:10:1013300:20:082980.1300:30:1811500:09:150:00:000:00:00
125 2191JORDI PINO CONTRERASGAVA TRIATLOCDM00:39:3314700:11:028400:18:013330.2500:29:0316500:10:300:00:000:00:00
126 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABF00:39:3315300:11:079800:18:313240.3200:29:3814400:09:550:00:000:00:00
127 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONACDF00:39:3314500:11:0110100:18:373222.9200:29:3814300:09:550:00:000:00:00
128 6009BIEL FARELL GONZALOLLICENCIA DE DIACDM00:39:3410200:10:1212500:19:483030.3000:30:0012800:09:340:00:000:00:00
129 6012JOAN FRANCESC MORCILLO ESLLICENCIA DE DIAV2M00:39:4118200:12:374700:16:223665.9900:28:5917600:10:420:00:000:00:00
130 6010CLARA PESO DOMINGUEZLLICENCIA DE DIACDF00:39:5716800:11:476800:17:233451.5800:29:1017900:10:470:00:000:00:00
131 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F00:39:5914200:10:5911900:19:293079.5600:30:2812700:09:310:00:000:00:00
132 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM00:40:0012900:10:4911700:19:273084.8300:30:1613200:09:440:00:000:00:00
133 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M00:40:0315800:11:2310200:18:373222.9200:30:0015100:10:030:00:000:00:00
134 7016ORIOL SÁNCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM00:40:189100:10:0215500:21:192814.7000:31:219200:08:570:00:000:00:00
135 7004ORIOL PALAULLICENCIA DE DIAABM00:40:1910100:10:1215400:21:152823.5300:31:278800:08:520:00:000:00:00
136 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M00:40:2213700:10:5413800:20:202950.8200:31:1410600:09:080:00:000:00:00
137 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:40:2416300:11:2710300:18:383220.0400:30:0516100:10:190:00:000:00:00
138 1962LAURA DOMINGUEZ DÍEZCERDANYOLA CHABF00:40:287400:09:4516000:21:522743.9000:31:378700:08:510:00:000:00:00
139 6001DAVID ORTEGA PITTALUGALLICENCIA DE DIAABM00:40:3915200:11:0611600:19:253090.1300:30:3115400:10:080:00:000:00:00
140 3938MIQUEL SANROMA COMESPRAT TRIATLO 1994V1M00:40:4110000:10:1214500:20:592859.4100:31:1112500:09:300:00:000:00:00
141 4776OSCAR JUVEC.N. BADALONAABM00:40:5013000:10:5012400:19:413048.2600:30:3116000:10:190:00:000:00:00
142 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:40:5315600:11:1313500:20:092977.6700:31:2212600:09:310:00:000:00:00
143 5655JAVIER GOMEZ CONEJOSC.N. BADALONAABM00:41:0217100:11:509600:18:283249.1000:30:1817700:10:440:00:000:00:00
144 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD GARCLUB TRITRAININGV1M00:41:1010400:10:1315800:21:382773.5000:31:5112000:09:190:00:000:00:00
145 3067JUAN LUIS FERNANDEZ MUÑOZGAVA TRIATLOABM00:41:1414600:11:0215300:21:142825.7500:32:169300:08:580:00:000:00:00
146 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:41:3416100:11:2512700:19:583005.0100:31:2315600:10:110:00:000:00:00
147 6026ALBERT ROVIRA TARABALLLICENCIA DE DIACDM00:41:3513500:10:5213600:20:102975.2100:31:0216800:10:330:00:000:00:00
148 1983JUDIT CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDF00:41:4116900:11:4810700:18:493188.6600:30:3718500:11:040:00:000:00:00
149 3920JESUS AGUADO SAN MILLANVILADECANS TRIATLOABM00:41:485300:09:2817000:23:342545.9700:33:028300:08:460:00:000:00:00
150 5037SANDRA BORDA FORTUNYC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABF00:41:5113900:10:5715200:21:132827.9700:32:1012900:09:410:00:000:00:00
151 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M00:41:5114000:10:5714900:21:102834.6500:32:0713300:09:440:00:000:00:00
152 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF00:41:5615700:11:2114300:20:542870.8100:32:1513000:09:410:00:000:00:00
153 6018GEORGINA XUFRE LOPEZLLICENCIA DE DIAABF00:42:0417200:12:0511500:19:233095.4400:31:2817000:10:360:00:000:00:00
154 2359EDUARD DOPACIO GALLARDO C.A. LES TORTUGUESCDM00:42:1412400:10:4515000:21:102834.6500:31:5515900:10:190:00:000:00:00
155 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F00:42:1814100:10:5915600:21:312788.5400:32:3013700:09:480:00:000:00:00
156 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:42:2216400:11:3113100:20:052987.5500:31:3617800:10:460:00:000:00:00
157 1807ANGELS PUIG VILAROC.N. BADALONAV1F00:42:2315900:11:2415100:21:112832.4200:32:3513600:09:480:00:000:00:00
158 1050FRANCESC NAVARRO PLATEROC.N. MOLINS DE REIV2M00:42:387300:09:4417900:24:442425.8800:34:284000:08:100:00:000:00:00
159 3486JUAN RUIZ COMASPRAT TRIATLO 1994ABM00:42:4213800:10:5715900:21:462756.5100:32:4314700:09:590:00:000:00:00
160 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:42:5416500:11:3214100:20:412900.8900:32:1317400:10:410:00:000:00:00
161 3598ANA NAVARRO CANTOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF00:42:5817700:12:3512600:19:493027.7500:32:2416900:10:340:00:000:00:00
162 6017FRANCESC LATORRE SEGARRALLICENCIA DE DIAV1M00:43:0619000:13:098500:18:033324.1000:31:1219300:11:540:00:000:00:00
163 4111JAUME VALLS CURSELLASCERRR IGUALADAABM00:43:1112300:10:4316400:22:382650.9600:33:2113900:09:500:00:000:00:00
164 1878PAULA MARTIN CASTELLSAGUÉPRAT TRIATLO 1994CDF00:43:2412000:10:3916500:22:592610.5900:33:3813400:09:460:00:000:00:00
165 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLGAVA TRIATLOSUB23F00:43:3214800:11:0216300:22:262674.5900:33:2815200:10:040:00:000:00:00
166 653ELOI COTONAT DONATTRIDIRCDM00:43:4913100:10:5016200:22:212684.5600:33:1117100:10:380:00:000:00:00
167 6025BIEL COLOMER RUBIOLLICENCIA DE DIACDM00:44:1818300:12:4113000:20:042990.0300:32:4519100:11:330:00:000:00:00
168 7002JOSE ANTONIO APARICIO GARLLICENCIA DE DIAV1M00:44:229500:10:0618700:25:352345.2800:35:417600:08:410:00:000:00:00
169 6021JOSEP SOLA SANTESMASESLLICENCIA DE DIAV1M00:44:3211600:10:3117800:24:432427.5100:35:1411900:09:180:00:000:00:00
170 7011ROCIO DELGADO GARRIDOLLICENCIA DE DIAABF00:44:4112600:10:4717200:23:522513.9700:34:3915000:10:020:00:000:00:00
171 6027MARIA LLUELLES SANCHEZLLICENCIA DE DIASUB23F00:44:5016200:11:2716700:23:222567.7600:34:4914900:10:010:00:000:00:00
172 38SARA GRACIA FERNANDEZC.N. BADALONASUB23F00:44:5618100:12:3614600:21:022852.6100:33:3818700:11:180:00:000:00:00
173 4432SANTI SANZ LOPEZC.A. IGUALADAV1M00:44:5913200:10:5116900:23:292555.0000:34:2017200:10:390:00:000:00:00
174 3547LÍDIA RODRÍGUEZ RUANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF00:45:0317900:12:3615700:21:342782.0700:34:1018100:10:530:00:000:00:00
175 6006VICTOR RASTRILLA ANTONLLICENCIA DE DIAABF00:45:2215100:11:0617400:24:042493.0700:35:1015700:10:120:00:000:00:00
176 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:45:4015000:11:0418000:24:522412.8700:35:5613100:09:440:00:000:00:00
177 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:45:4613300:10:5118100:24:562406.4200:35:4714800:09:590:00:000:00:00
178 3513RAQUEL SÁNCHEZ TIENDACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF00:45:5716600:11:3617100:23:492519.2400:35:2516700:10:320:00:000:00:00
179 5105GEMMA MORGADES DOMENECHC.A. IGUALADAABF00:46:3119800:14:0813900:20:262936.3800:34:3419400:11:570:00:000:00:00
180 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM00:46:3219700:14:0814700:21:062843.6000:35:1418900:11:180:00:000:00:00
181 3454JORDI NICOLAU LLEONARTITRIATLETES SOLIDARISABM00:46:4414900:11:0219100:26:162284.2600:37:1812300:09:260:00:000:00:00
182 6004JAUME LLOVET BARBEROLLICENCIA DE DIAABM00:47:1318900:13:0816600:23:022604.9200:36:1018400:11:030:00:000:00:00
183 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZC.N. BADALONAABF00:47:1916000:11:2418600:25:322349.8700:36:5616300:10:230:00:000:00:00
184 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV1F00:47:2917300:12:0518300:25:262359.1100:37:3114500:09:580:00:000:00:00
185 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM00:47:3417500:12:2017700:24:332443.9900:36:5317300:10:410:00:000:00:00
186 6011CARLA PUIG VENTURA LLICENCIA DE DIACDF00:47:3517000:11:5018400:25:282356.0200:37:1815800:10:170:00:000:00:00
187 7015ROSA MARIA ABAD SEGURALLICENCIA DE DIAABF00:47:3812800:10:4819300:27:322179.1800:38:2011800:09:180:00:000:00:00
188 35NOELIA CORBALAN MANGRANÉC.N. BADALONAV1F00:48:0219600:14:0514800:21:102834.6500:35:1519800:12:470:00:000:00:00
189 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTCDF00:48:1418000:12:3617600:24:302448.9800:37:0618600:11:080:00:000:00:00
190 7013XAVIER VERGÉS FARRERÓLLICENCIA DE DIAV2M00:48:3118500:12:5018200:25:182371.5400:38:0816200:10:230:00:000:00:00
191 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAC.N. CATALUNYAV1F00:49:0418400:12:4518800:25:372342.2300:38:2217500:10:420:00:000:00:00
192 6028NINA RIERA VELASCOLLICENCIA DE DIASUB23F00:49:0817800:12:3618500:25:302352.9400:38:0618300:11:020:00:000:00:00
193 6002VICENTE TRALLERO BANZOLLICENCIA DE DIAV1M00:49:3914300:11:0019500:28:102130.1800:39:1016400:10:290:00:000:00:00
194 7006JORDI BUJ ARÍSLLICENCIA DE DIAV2M00:49:4718600:12:5019000:26:072297.3800:38:5718000:10:500:00:000:00:00
195 6003OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:49:5919300:13:3916800:23:252562.2800:37:0419900:12:550:00:000:00:00
196 6007MARIA INMACULADA CABRERA LLICENCIA DE DIAV1F00:49:5919200:13:3817300:23:592501.7400:37:3719600:12:220:00:000:00:00
197 6023LAURA CRUZ ORTIZLLICENCIA DE DIACDF00:50:0518700:12:5217500:24:092484.4700:37:0120000:13:040:00:000:00:00
198 7008EUSEBI MESTRE LAPORTALLICENCIA DE DIAV2M00:52:0819100:13:1719400:27:552149.2500:41:1218200:10:560:00:000:00:00
199 1857ISABEL MARIA CASTAÑO NUÑECERRR IGUALADAABF00:52:4019400:13:3919200:26:162284.2600:39:5519700:12:450:00:000:00:00
200 7017JOSEPM VALLHONRAT TORRASLLICENCIA DE DIAABM00:52:5111500:10:3119800:30:461950.1600:41:1719200:11:340:00:000:00:00
201 28ROSA MARIA GIBERNA CONDECERRR IGUALADAV1F00:54:0419500:13:5619600:28:482083.3300:42:4419000:11:200:00:000:00:00
202 7009ANNA ROYO COLLERLLICENCIA DE DIACDF00:55:0218800:13:0119700:29:532007.8100:42:5419500:12:080:00:000:00:00
203 1920ESTER LAFITA SANCHEZCERDANYOLA CHV2F00:55:1519900:15:5918900:25:482325.5800:41:4720100:13:280:00:000:00:00
204 956F. JAVIER DIAZ-GONZALEZ MCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:01:4620000:16:1819900:31:491885.8000:48:0720200:13:390:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32