RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
34 21 13 0 1900 110 21 34 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM06:57:39100:27:54604:55:1422.3605:23:08101:34:310:00:000:00:00
2 1302RUBEN CAMINAL SALLENTCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M06:58:581700:42:59104:35:3623.9505:18:35501:40:230:00:000:00:00
3 1219SERGI RODRÍGUEZ CUSCÓCLUB TRIATLO VALLIRANAABM07:00:09600:36:55404:46:4023.0205:23:35201:36:340:00:000:00:00
4 2393XAVI REYES SALAMANCAC. TRIATLO MONTORNESABM07:02:05300:35:23304:42:5423.3305:18:17801:43:480:00:000:00:00
5 469RUBEN RODRIGUEZ SEGURACLUB NATACIO CALDESABM07:02:261800:44:10204:40:3623.5205:24:46301:37:400:00:000:00:00
6 4965ESTEBAN ANTEQUERA GUERRERC. TRIATLO MONTORNESABM07:08:281100:39:01504:49:5922.7605:29:00401:39:280:00:000:00:00
7 1325MARC FERRER DASQUENSC.A. LES TORTUGUESV1M07:21:351000:38:59804:59:5922.0005:38:58701:42:370:00:000:00:00
8 378MARCEL CARRERAS SOLERPRAT TRIATLO 1994ABM07:25:15900:38:41704:58:0722.1405:36:481201:48:270:00:000:00:00
9 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M07:33:461900:46:38905:02:3621.8105:49:141001:44:320:00:000:00:00
10 3026AMANCIO CORDERO MASDÉUCLUB NATACIO CALDESV1M07:38:242100:49:061005:04:5421.6505:54:00901:44:240:00:000:00:00
11 3487XAVIER RAMON GUINARTC.T. PARETS DEL VALLESABM07:41:161300:39:591105:05:3021.6005:45:291501:55:470:00:000:00:00
12 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M07:44:071400:40:051805:23:3520.4006:03:40601:40:270:00:000:00:00
13 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDENTABM07:45:20700:37:101305:11:2021.2005:48:301601:56:500:00:000:00:00
14 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM07:49:09800:37:501605:19:4420.6405:57:341401:51:350:00:000:00:00
15 7104JOAQUIN MARCO SOLERLLICENCIA DE DIAABM07:49:461200:39:131705:19:5620.6305:59:091301:50:370:00:000:00:00
16 1121RUBÉN DOMÍNGUEZ OBERSTBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM07:52:34500:36:441905:27:3620.1506:04:201101:48:140:00:000:00:00
17 7109DAVID VENDRELLLLICENCIA DE DIAABM07:58:51400:36:321205:09:0621.3505:45:382002:13:130:00:000:00:00
18 2535DAVID MARTINEZ GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM08:02:041600:42:531505:16:3120.8505:59:241702:02:400:00:000:00:00
19 7105CARLES ARENY VARGASLLICENCIA DE DIAABM08:14:392000:48:401405:13:2421.0606:02:041902:12:350:00:000:00:00
20 1122MIGUEL ANGEL HERNÁNDEZ ARBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM08:25:441500:41:002005:39:2819.4406:20:281802:05:160:00:000:00:00
21 1134ANTONI RIBAS I ARENASC.N. MATAROV1M08:42:14200:34:222105:47:2019.0006:21:422102:20:320:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32