RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
110 109 1 0 1000 20 6 18 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:13:51500:14:25200:38:3631.0900:53:01100:20:500:00:000:00:00
2 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM01:13:57200:13:52300:39:0030.7700:52:52300:21:050:00:000:00:00
3 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:14:04800:14:59100:37:5331.6800:52:52400:21:120:00:000:00:00
4 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:14:10100:13:47000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM01:15:401100:15:40400:39:0130.7600:54:41200:20:590:00:000:00:00
6 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M01:16:31900:14:59800:39:5430.0800:54:53500:21:380:00:000:00:00
7 1311LUCAS CHIRICOPRAT TRIATLO 1994ABM01:16:34000:00:00000:00:000.0000:54:41700:21:530:00:000:00:00
8 5297QUIM SANCHEZ ORDUÑAPRAT TRIATLO 1994ABM01:16:43300:14:151100:40:3929.5200:54:54600:21:490:00:000:00:00
9 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM01:17:40700:14:591000:39:5830.0300:54:571200:22:430:00:000:00:00
10 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM01:18:101000:15:35500:39:2130.5000:54:561400:23:140:00:000:00:00
11 427SEBASTIÀ CATLLA FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:19:252400:17:19600:39:3330.3400:56:521100:22:330:00:000:00:00
12 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:19:471500:16:24700:39:3630.3000:56:002000:23:470:00:000:00:00
13 363ALEX ZANUY FANALSPRAT TRIATLO 1994ABM01:19:51000:00:00000:00:000.0000:56:451300:23:060:00:000:00:00
14 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM01:20:14000:00:00000:00:000.0000:55:073500:25:070:00:000:00:00
15 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:21:031200:15:581200:40:4729.4200:56:452600:24:180:00:000:00:00
16 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:21:091400:16:221700:41:3128.9000:57:531600:23:160:00:000:00:00
17 2830SERGI LASHERAS RABIONETTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:21:11600:14:551900:42:2128.3400:57:162300:23:550:00:000:00:00
18 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:21:593400:18:491300:40:4729.4200:59:361000:22:230:00:000:00:00
19 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:22:442200:16:51900:39:5430.0800:56:454600:25:590:00:000:00:00
20 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:22:444900:19:511400:40:4829.4101:00:39800:22:050:00:000:00:00
21 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:22:443700:19:031600:41:2528.9701:00:28900:22:160:00:000:00:00
22 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOJNM01:22:582100:16:502100:42:5028.0200:59:401700:23:180:00:000:00:00
23 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M01:23:261600:16:30000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
24 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM01:23:472600:17:352500:42:5627.9501:00:311500:23:160:00:000:00:00
25 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:23:573200:18:321500:41:0029.2700:59:323000:24:250:00:000:00:00
26 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:24:041900:16:473100:43:5527.3201:00:421800:23:220:00:000:00:00
27 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:25:094200:19:141800:41:3428.8701:00:482700:24:210:00:000:00:00
28 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:26:154400:19:262700:43:2027.6901:02:461900:23:290:00:000:00:00
29 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:26:36000:00:00000:00:000.0001:02:432100:23:530:00:000:00:00
30 3181MARTI PUIGTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERSUB23M01:26:433800:19:042600:43:1127.7901:02:153100:24:280:00:000:00:00
31 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:26:474800:19:462200:42:5227.9901:02:382400:24:090:00:000:00:00
32 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:26:522800:17:542300:42:5227.9901:00:464700:26:060:00:000:00:00
33 3164JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:27:23400:14:195900:48:3924.6701:02:582900:24:250:00:000:00:00
34 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBABM01:27:283500:18:52000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
35 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:27:302900:17:562000:42:3828.1501:00:345600:26:560:00:000:00:00
36 2887ADAM FELIU PELACHCLUB NATACIO OLOTABM01:27:432300:17:103500:44:3826.8901:01:484500:25:550:00:000:00:00
37 6002MARC MAJOS CULLELLLLICENCIA DE DIAV1M01:27:50000:00:00000:00:000.0001:02:353600:25:150:00:000:00:00
38 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV1M01:27:59000:00:00000:00:000.0001:01:475100:26:120:00:000:00:00
39 1072PABLO DANIEL CAMPOS MARTIC.N. REUS PLOMSABM01:28:174300:19:162800:43:3027.5901:02:463900:25:310:00:000:00:00
40 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:28:173000:17:562400:42:5227.9901:00:486300:27:290:00:000:00:00
41 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:28:305100:20:013400:44:3526.9201:04:362200:23:540:00:000:00:00
42 5667MARC LUENGO BLANCOC.E. 3DREAMV1M01:28:392700:17:523900:45:1626.5101:03:083800:25:310:00:000:00:00
43 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:29:155000:20:003600:44:5226.7501:04:522800:24:230:00:000:00:00
44 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM01:29:206200:20:552900:43:4627.4201:04:413200:24:390:00:000:00:00
45 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:29:326300:20:573000:43:5027.3801:04:473300:24:450:00:000:00:00
46 4836ROGER ALBALADEJO CASTANYT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:29:541700:16:375600:48:2124.8201:04:583400:24:560:00:000:00:00
47 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:30:295800:20:463200:44:0527.2201:04:514100:25:380:00:000:00:00
48 540JOAN JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:30:324500:19:344000:45:2226.4501:04:564000:25:360:00:000:00:00
49 6001JAVIER OLIVER ALEJOSLLICENCIA DE DIAABM01:30:565400:20:143800:45:0326.6401:05:174200:25:390:00:000:00:00
50 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:31:42000:00:00000:00:000.0001:04:525500:26:500:00:000:00:00
51 480EDUARD COLLADO ALSINATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:32:354000:19:084200:45:3826.3001:04:466800:27:490:00:000:00:00
52 3284SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:32:406800:22:013300:44:2926.9801:06:304900:26:100:00:000:00:00
53 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:33:005200:20:075200:47:1325.4101:07:204300:25:400:00:000:00:00
54 4683JESUS GONZALEZ FARRESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:33:184700:19:385300:47:3125.2501:07:094800:26:090:00:000:00:00
55 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:33:427200:22:265000:47:0225.5101:09:282500:24:140:00:000:00:00
56 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:33:517100:22:164100:45:2526.4201:07:415000:26:100:00:000:00:00
57 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:34:095900:20:494600:46:3325.7801:07:225400:26:470:00:000:00:00
58 6008PERE BALCELLS PRATLLICENCIA DE DIAV3M01:34:212000:16:486700:50:1623.8701:07:046100:27:170:00:000:00:00
59 6018AGUSTIN LÓPEZ AUBESOLLICENCIA DE DIAV2M01:34:502500:17:316400:49:4324.1401:07:146400:27:360:00:000:00:00
60 6016QUIM BASSOLS DACHSLLICENCIA DE DIAV1M01:35:073300:18:456000:48:4224.6401:07:276500:27:400:00:000:00:00
61 73MERITXELL FIGUERAS GARANGC.N. REUS PLOMSSUB23F01:35:081300:16:056300:49:3324.2201:05:387700:29:300:00:000:00:00
62 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV1M01:35:107500:23:024400:46:2325.8701:09:254400:25:450:00:000:00:00
63 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:35:163100:18:024900:46:5925.5401:05:018200:30:150:00:000:00:00
64 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:36:288000:23:494300:46:0926.0001:09:585300:26:300:00:000:00:00
65 1640JOSEP VILARDELL VERDAGUEC.N. VIC-ETBABM01:36:355700:20:425800:48:3824.6701:09:206000:27:150:00:000:00:00
66 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:36:415300:20:096200:49:0724.4301:09:166200:27:250:00:000:00:00
67 7008ALBERT VALLS MOLISTLLICENCIA DE DIAV1M01:37:078300:24:213700:44:5326.7401:09:146900:27:530:00:000:00:00
68 1008MIQUEL PASCUAL FARRERONSINDEPENDENTV1M01:37:387300:22:306100:48:4524.6201:11:155200:26:230:00:000:00:00
69 6017FRANCISCO JAVIER RAMOS HELLICENCIA DE DIAABM01:38:094100:19:13000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
70 3496JORDI TRAPE GARROSC.N. TARRACOV2M01:38:171800:16:455700:48:2324.8001:05:089100:33:090:00:000:00:00
71 6019PAU LASO SANCHISLLICENCIA DE DIAABM01:39:497700:23:214700:46:3825.7301:09:597800:29:500:00:000:00:00
72 6009JOSEP VENTURA FARRESLLICENCIA DE DIAV2M01:40:31000:00:00000:00:000.0001:07:139200:33:180:00:000:00:00
73 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF01:41:107000:22:105400:48:0724.9401:10:178300:30:530:00:000:00:00
74 4887XAVIER DIEZ BERTRANC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:41:22000:00:00000:00:000.0001:10:188400:31:040:00:000:00:00
75 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:41:508400:24:325500:48:2024.8301:12:527500:28:580:00:000:00:00
76 3994ROBERT MALE PASCUALCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM01:42:008600:24:544800:46:5225.6001:11:468100:30:140:00:000:00:00
77 6004JOEL MOYANO HERREROLLICENCIA DE DIAABM01:42:448100:23:595100:47:0625.4801:11:058700:31:390:00:000:00:00
78 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F01:42:585500:20:277400:55:3221.6101:15:595700:26:590:00:000:00:00
79 7004JOSE MARIA CASTELLS GUILELLICENCIA DE DIAV1M01:43:118900:25:264500:46:3025.8101:11:568500:31:150:00:000:00:00
80 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:43:269200:26:286500:49:4324.1401:16:115900:27:150:00:000:00:00
81 2218CARLES COROMINOLA COLOMC.N. VIC-ETBABM01:43:266600:21:387000:54:0722.1701:15:456600:27:410:00:000:00:00
82 6007JOSEP PUIGDOMENECH CANETLLICENCIA DE DIAABM01:43:333600:18:527600:55:5921.4301:14:517300:28:420:00:000:00:00
83 7002CLAUDIA BAUS SAMARANCHLLICENCIA DE DIASUB23F01:43:503900:19:067900:56:5621.0801:16:026700:27:480:00:000:00:00
84 7006MANEL SEGARRA URIOSLLICENCIA DE DIAABM01:43:566500:21:108000:57:2920.8801:18:393700:25:170:00:000:00:00
85 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:44:229100:26:196600:49:4724.1001:16:067000:28:160:00:000:00:00
86 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:44:424600:19:366800:51:2623.3301:11:029600:33:400:00:000:00:00
87 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF01:44:526400:21:066900:52:1822.9401:13:248600:31:280:00:000:00:00
88 2964RAUL LOPEZ RODRIGUEZINDEPENDENTV1M01:45:366900:22:047200:54:5621.8401:17:007200:28:360:00:000:00:00
89 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:46:155600:20:387500:55:3721.5801:16:158000:30:000:00:000:00:00
90 1828RAQUEL MARTIN FERNANDEZC.N. MATAROABF01:47:14000:00:00000:00:000.0001:13:409500:33:340:00:000:00:00
91 6MONTSE JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:47:388200:24:137100:54:3521.9801:18:487400:28:500:00:000:00:00
92 5176ESTELA VALERO RÓDENASPRAT TRIATLO 1994ABF01:48:046100:20:538200:58:0820.6401:19:017600:29:030:00:000:00:00
93 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF01:49:316000:20:527300:55:0821.7701:16:009400:33:310:00:000:00:00
94 6015DAVID RIBÉ MASDEULLICENCIA DE DIAV1M01:49:336700:21:59000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
95 7005MARC PUEYO SALÓLLICENCIA DE DIAABM01:50:557800:23:278300:58:5520.3701:22:227100:28:330:00:000:00:00
96 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF01:52:417400:22:487800:56:3521.2101:19:239300:33:180:00:000:00:00
97 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:52:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
98 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:54:269300:26:478501:00:3719.8001:27:245800:27:020:00:000:00:00
99 6003MARCELO CHAN ALVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:55:469400:26:538400:58:5820.3501:25:517900:29:550:00:000:00:00
100 6012JORDI CARRES GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:56:459000:25:537700:56:2321.2801:22:169700:34:290:00:000:00:00
101 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:58:288500:24:518100:57:4720.7701:22:389900:35:500:00:000:00:00
102 104MONICA GURT DAVÍFASTTRIATLON CLUBV1F01:58:557600:23:158601:01:0619.6401:24:219800:34:340:00:000:00:00
103 7001LLUÍS NEGRE PIGEMLLICENCIA DE DIAV1M01:59:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
104 6011ANNA CODORNIU BENEYTOLLICENCIA DE DIAJNF02:00:518800:25:038701:04:0318.7401:29:068800:31:450:00:000:00:00
105 6014JULIA MULITERNO DESCALZOLLICENCIA DE DIAJNF02:01:068700:25:01000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
106 6013KILIAN ARRUDI CARRESLLICENCIA DE DIASUB23M02:06:23000:00:00000:00:000.0001:27:1010000:39:130:00:000:00:00
107 6005ADRIAN MIHÍ CARDERA LLICENCIA DE DIASUB23M02:09:089500:27:008901:09:4217.2201:36:428900:32:260:00:000:00:00
108 6020LIDIA AYUSTE PIQUETLLICENCIA DE DIAJNF02:09:089600:27:038801:09:0517.3701:36:089000:33:000:00:000:00:00
109 6010LAIA SAURA TORRESLLICENCIA DE DIAABF02:10:317900:23:36000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32