RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
450 432 15 3 750 20 5 17 14

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTC.E. WHERE IS THE LIMIT ?SUB23M00:54:47700:08:02100:31:4837.7400:39:50100:14:570:00:000:00:00
2 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOC.N. VIC-ETBABM00:55:26600:08:02200:31:5537.6000:39:57400:15:290:00:000:00:00
3 503DANIEL GONZALEZ JIMENEZC.N. MATAROSUB23M00:56:02300:07:56400:32:4136.7200:40:37300:15:250:00:000:00:00
4 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:56:02400:07:58300:32:4036.7300:40:38200:15:240:00:000:00:00
5 1084GUILLEM ROJAS MORENOTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:57:51100:07:43600:32:5436.4700:40:372500:17:140:00:000:00:00
6 303ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM00:58:00200:07:55500:32:4636.6200:40:412900:17:190:00:000:00:00
7 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARC.N. TARRACOABM00:58:362200:08:382200:33:5335.4200:42:31900:16:050:00:000:00:00
8 5726JONATHAN GALÁN CARRACEDOFASTTRIATLON CLUBABM00:59:095000:09:251100:33:2835.8600:42:531100:16:160:00:000:00:00
9 3818SALVADOR ZURITA RIERAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:59:194800:09:222500:34:0035.2900:43:22700:15:570:00:000:00:00
10 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:236100:09:322000:33:4935.4900:43:21800:16:020:00:000:00:00
11 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM00:59:264200:09:161400:33:3135.8000:42:471300:16:390:00:000:00:00
12 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTROC.N. TARRACOSUB23M00:59:358200:09:541500:33:3435.7500:43:281000:16:070:00:000:00:00
13 838DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM00:59:373000:08:432600:34:0135.2800:42:442000:16:530:00:000:00:00
14 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM00:59:415700:09:291200:33:2935.8400:42:581500:16:430:00:000:00:00
15 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARCIAFASTTRIATLON CLUBABM00:59:431800:08:31000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
16 3187GERARD FIGUERAS DOMENECHGRUP ESPORTIU ESTEVEABM00:59:461600:08:283000:34:2434.8800:42:522100:16:540:00:000:00:00
17 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM00:59:489900:10:08700:32:5636.4400:43:041600:16:440:00:000:00:00
18 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:59:504400:09:191600:33:3935.6600:42:581900:16:520:00:000:00:00
19 4475POL GIMENO FONQUERNIEC.N. CATALUNYASUB23M01:00:115600:09:272400:34:0035.2900:43:271700:16:440:00:000:00:00
20 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:00:124500:09:20900:33:2635.8900:42:463700:17:260:00:000:00:00
21 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.N. CATALUNYACDM01:00:171400:08:233500:34:4834.4800:43:112300:17:060:00:000:00:00
22 1206JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994JNM01:00:224000:09:133100:34:2534.8700:43:381800:16:440:00:000:00:00
23 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB TRIATLO BERGAJNM01:00:273500:08:503900:34:5734.3300:43:471400:16:400:00:000:00:00
24 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM01:00:398100:09:521000:33:2635.8900:43:183100:17:210:00:000:00:00
25 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM01:01:086600:09:352300:33:5535.3800:43:304100:17:380:00:000:00:00
26 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:01:158500:09:551300:33:3135.8000:43:264400:17:490:00:000:00:00
27 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:01:247600:09:492100:33:4935.4900:43:384300:17:460:00:000:00:00
28 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:01:316500:09:353200:34:2934.8000:44:043800:17:270:00:000:00:00
29 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM01:01:414900:09:222800:34:0935.1400:43:316700:18:100:00:000:00:00
30 1380JORDI COROMINAS JODARCERRR IGUALADAABM01:01:421100:08:174000:35:0234.2500:43:198100:18:230:00:000:00:00
31 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM01:01:49500:07:586100:35:5733.3800:43:555100:17:540:00:000:00:00
32 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:01:50000:00:00000:00:000.0000:43:278300:18:230:00:000:00:00
33 2830SERGI LASHERAS RABIONETTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:01:581200:08:194200:35:0734.1700:43:268800:18:320:00:000:00:00
34 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:02:037100:09:411900:33:4535.5600:43:269300:18:370:00:000:00:00
35 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROCDM01:02:042000:08:354400:35:1334.0700:43:487200:18:160:00:000:00:00
36 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:02:071000:08:163300:34:3734.6700:42:5313100:19:140:00:000:00:00
37 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M01:02:309300:10:04800:33:2135.9800:43:2512000:19:050:00:000:00:00
38 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:02:3612100:10:293400:34:3934.6300:45:083900:17:280:00:000:00:00
39 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM01:02:384100:09:154900:35:2633.8700:44:415300:17:570:00:000:00:00
40 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM01:02:419100:10:032900:34:2234.9200:44:257100:18:160:00:000:00:00
41 349JULIO CARDO CAÑADASPRAT TRIATLO 1994V1M01:02:452300:08:392700:34:0635.1900:42:4518800:20:000:00:000:00:00
42 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOC.E. TRIATHLONBCNABM01:02:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
43 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:02:497800:09:509500:37:1032.2900:47:00600:15:490:00:000:00:00
44 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:02:512800:08:4210900:37:4231.8300:46:241200:16:270:00:000:00:00
45 1025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁNC.E. TRIATHLONBCNABM01:02:53800:08:0515600:39:0430.7200:47:09500:15:440:00:000:00:00
46 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:02:546400:09:354300:35:1034.1200:44:456600:18:090:00:000:00:00
47 2349DANIEL LEÓN FERRERC.A. XALOCABM01:02:548400:09:544100:35:0734.1700:45:015000:17:530:00:000:00:00
48 3192FRANZ ANDERLEINDEPENDENTV1M01:02:588700:09:581700:33:4135.6300:43:3913500:19:190:00:000:00:00
49 1746BERNAT RAMON CASTELLACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:018800:10:005600:35:4833.5200:45:482400:17:130:00:000:00:00
50 3825JAN MISSÉ XANDRICLUB TRIATLO ANYOSPARKSUB23M01:03:1310500:10:123800:34:5434.3800:45:066200:18:070:00:000:00:00
51 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994JNM01:03:191900:08:357900:36:3732.7700:45:126400:18:070:00:000:00:00
52 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM01:03:2710900:10:173600:34:4834.4800:45:058000:18:220:00:000:00:00
53 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:03:3612500:10:335500:35:4733.5400:46:202600:17:160:00:000:00:00
54 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:3813300:10:465700:35:4833.5200:46:342200:17:040:00:000:00:00
55 269JAVIER CASTRO ROMEROC.N. MATAROABM01:03:4316900:11:253700:34:5334.4000:46:183500:17:250:00:000:00:00
56 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:03:456700:09:366900:36:1833.0600:45:544600:17:510:00:000:00:00
57 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM01:03:492500:08:409300:37:0832.3200:45:485600:18:010:00:000:00:00
58 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANC.E. SISTRELLSABM01:03:513200:08:456800:36:1733.0700:45:0210500:18:490:00:000:00:00
59 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:575900:09:319000:37:0432.3700:46:353200:17:220:00:000:00:00
60 5463RUBEN MORACHO FERNANDEZFASTTRIATLON CLUBABM01:03:589000:10:027800:36:3632.7900:46:383000:17:200:00:000:00:00
61 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:04:025200:09:254500:35:1734.0100:44:4213600:19:200:00:000:00:00
62 5877MARÇAL FORNER PEDRENYC.E. PICORNELLABM01:04:054600:09:21000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
63 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:04:105800:09:318200:36:4732.6200:46:184800:17:520:00:000:00:00
64 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:04:1214700:10:574700:35:2333.9100:46:204900:17:520:00:000:00:00
65 3164JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:04:19900:08:1211900:38:0431.5200:46:165700:18:030:00:000:00:00
66 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:04:192700:08:418400:36:5032.5800:45:3110200:18:480:00:000:00:00
67 5884ROGER MIRABET BULLICHCLUB TRIATLÓ LLEIDA CDM01:04:223300:08:4710100:37:2532.0700:46:126900:18:100:00:000:00:00
68 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:04:2311200:10:195400:35:4333.6000:46:027700:18:210:00:000:00:00
69 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:04:2615200:11:034600:35:2233.9300:46:255500:18:010:00:000:00:00
70 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:04:2917500:11:275300:35:4033.6400:47:073300:17:220:00:000:00:00
71 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:04:3111300:10:208500:36:5432.5200:47:142700:17:170:00:000:00:00
72 4967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ PRAT TRIATLO 1994ABM01:04:3715400:11:076300:36:0433.2700:47:113600:17:260:00:000:00:00
73 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F01:04:393800:09:077500:36:2832.9100:45:3511800:19:040:00:000:00:00
74 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:4012800:10:435800:35:5333.4400:46:365900:18:040:00:000:00:00
75 1362DAVID PARRA VILLALOBOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:406300:09:347100:36:1933.0400:45:5310100:18:470:00:000:00:00
76 3482JORDI MESAS BROSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:05:0010800:10:157400:36:2732.9200:46:427400:18:180:00:000:00:00
77 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:05:0211900:10:266600:36:1533.1000:46:417800:18:210:00:000:00:00
78 2409MARC CUADRENCH FRANCOC.N. VIC-ETBABM01:05:1311500:10:216400:36:0633.2400:46:279700:18:460:00:000:00:00
79 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:1813600:10:477300:36:2432.9700:47:116500:18:070:00:000:00:00
80 4327MIQUEL GRAU PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLJNM01:05:184300:09:175900:35:5333.4400:45:1019800:20:080:00:000:00:00
81 3794TONI SERRANO BARREIROC.A. LES TORTUGUEST2M01:05:2513500:10:467700:36:3632.7900:47:225800:18:030:00:000:00:00
82 1079DANIEL AGUSTIN MANZANALC.N. MOLINS DE REIABM01:05:2914400:10:556000:35:5533.4100:46:509400:18:390:00:000:00:00
83 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:05:3618000:11:318100:36:4232.7000:48:133400:17:230:00:000:00:00
84 5256GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBSUB23M01:05:3914200:10:515200:35:3833.6800:46:2912400:19:100:00:000:00:00
85 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:05:4412000:10:286700:36:1633.0900:46:4411200:19:000:00:000:00:00
86 2060GAËTAN VANHEESCLUB ESPORTIU GIGGATRIABM01:05:4813700:10:477000:36:1833.0600:47:059600:18:430:00:000:00:00
87 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:05:5510000:10:0910600:37:3631.9100:47:456800:18:100:00:000:00:00
88 5143MARTA SANCHEZ HERNANDEZC.N. VIC-ETBSUB23F01:05:552400:08:398600:37:0032.4300:45:3921100:20:160:00:000:00:00
89 3384ALEX SAURA BENAZETCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM01:05:5910200:10:119700:37:1632.2000:47:278600:18:320:00:000:00:00
90 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:0215700:11:0810700:37:3631.9100:48:442800:17:180:00:000:00:00
91 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM01:06:0512600:10:358700:37:0032.4300:47:358500:18:300:00:000:00:00
92 5278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:06:0519300:11:366500:36:0933.2000:47:457500:18:200:00:000:00:00
93 1940ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:06:0728100:12:256200:36:0233.3000:48:274200:17:400:00:000:00:00
94 2183GERMAN GARROTE BORRULLC.N. MATAROABM01:06:0711000:10:189600:37:1232.2600:47:309200:18:370:00:000:00:00
95 1179ALBERT BONILLA SOLERCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:06:103900:09:108300:36:4932.5900:45:5920200:20:110:00:000:00:00
96 5349ROGER ACIN SALAPRAT TRIATLO 1994CDM01:06:163700:09:058800:37:0132.4200:46:0620100:20:100:00:000:00:00
97 2854SERGI PEREZ DORDAC.N. MATAROABM01:06:2112300:10:314800:35:2433.9000:45:5522200:20:260:00:000:00:00
98 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESSUB23M01:06:2715600:11:087600:36:3032.8800:47:3810400:18:490:00:000:00:00
99 2162EDUARD SERRA SOLEC.N. REUS PLOMSABM01:06:3410300:10:118000:36:3732.7700:46:4817100:19:460:00:000:00:00
100 2282JORDI GIMFERRER QUINTANATRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:06:369400:10:048900:37:0432.3700:47:0814500:19:280:00:000:00:00
101 3178POL FERNÁNDEZ LOSADAPRAT TRIATLO 1994JNM01:06:414700:09:219900:37:1932.1600:46:4018900:20:010:00:000:00:00
102 4894VICTOR CANAL GARCIACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:06:459500:10:057200:36:2432.9700:46:2921200:20:160:00:000:00:00
103 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM01:06:4815300:11:0610800:37:3831.8900:48:446000:18:040:00:000:00:00
104 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:527700:09:5011400:37:5131.7000:47:4112600:19:110:00:000:00:00
105 3323VICTOR GONZALEZ MARTINEZC.N. REUS PLOMSCDM01:07:016800:09:3712500:38:1031.4400:47:4713200:19:140:00:000:00:00
106 6009IVÁN PEREA JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABM01:07:1211100:10:1913200:38:3231.1400:48:517900:18:210:00:000:00:00
107 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:07:1810700:10:1316200:39:1530.5700:49:284500:17:500:00:000:00:00
108 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM01:07:3611600:10:229400:37:0932.3000:47:3119600:20:050:00:000:00:00
109 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTCDM01:07:401300:08:2220400:40:3829.5300:49:009500:18:400:00:000:00:00
110 1748MARC RAYA ARREBOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:4015800:11:1212300:38:0831.4700:49:207600:18:200:00:000:00:00
111 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994CDM01:07:441700:08:3116100:39:1030.6400:47:4119200:20:030:00:000:00:00
112 4040LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF01:07:499700:10:0714900:38:5630.8200:49:039900:18:460:00:000:00:00
113 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM01:07:5113100:10:4511800:38:0131.5700:48:4611900:19:050:00:000:00:00
114 3399ERIC DÍEZ SANTIAGOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:07:5312900:10:445100:35:3833.6800:46:2229100:21:310:00:000:00:00
115 1172JORDI BRUNET PONSINDEPENDENTSUB23M01:08:0013200:10:4511600:37:5631.6300:48:4113400:19:190:00:000:00:00
116 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:08:0916100:11:1411300:37:5031.7200:49:0412100:19:050:00:000:00:00
117 2648XAVIER SALARICH BAUCELLSC.N. VIC-ETBABM01:08:1118400:11:329100:37:0732.3300:48:3915200:19:320:00:000:00:00
118 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OABSOLUT SPORTABM01:08:137000:09:3913600:38:4530.9700:48:2417500:19:490:00:000:00:00
119 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:2513000:10:4412200:38:0631.5000:48:5015600:19:350:00:000:00:00
120 5080PAULA BATLLE I PLANTADAFASTTRIATLON CLUBJNF01:08:266900:09:3915000:38:5730.8100:48:3617600:19:500:00:000:00:00
121 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:08:2823100:11:5811500:37:5431.6600:49:529100:18:360:00:000:00:00
122 7023AMADEO ROTTIER ESTAPÉLLICENCIA DE DIAABM01:08:3211700:10:2513100:38:2631.2200:48:5116500:19:410:00:000:00:00
123 3788NIL VIDAL PUBILLINDEPENDENTABM01:08:3623300:12:0012900:38:1831.3300:50:187300:18:180:00:000:00:00
124 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994CDM01:08:391500:08:2616900:39:2430.4600:47:5024400:20:490:00:000:00:00
125 5842AITOR ROMAN ARCOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:08:3932700:13:0510200:37:2932.0100:50:346100:18:050:00:000:00:00
126 4778RICARD PÉREZ BISBALU.C. SANT CUGATABM01:08:4015000:10:5917300:39:3430.3300:50:336300:18:070:00:000:00:00
127 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:08:5117600:11:2711000:37:4631.7700:49:1316000:19:380:00:000:00:00
128 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M01:08:5216300:11:1612400:38:0831.4700:49:2414600:19:280:00:000:00:00
129 7009HÉCTOR PARRA CARRASQUERLLICENCIA DE DIAABM01:08:5521100:11:4613800:38:4630.9500:50:328200:18:230:00:000:00:00
130 7004ABEL RAMOS FELEZLLICENCIA DE DIAV1M01:08:5821300:11:4811700:37:5931.5900:49:4712500:19:110:00:000:00:00
131 2587ARNAU COSTILLA AZNARC.N. MATAROCDM01:09:0113400:10:4615100:38:5730.8100:49:4313300:19:180:00:000:00:00
132 3636JORGE EDWARD RODRIGUEZ COPRAT TRIATLO 1994ABM01:09:0419100:11:3512700:38:1631.3600:49:5113000:19:130:00:000:00:00
133 3121DAVID VERDURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:09:0419900:11:3914300:38:5130.8900:50:308900:18:340:00:000:00:00
134 4953PAU PLANAS MARQUESCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:09:0626300:12:1511100:37:4831.7500:50:0311700:19:030:00:000:00:00
135 6014MARCO FABBRILLICENCIA DE DIAABM01:09:0724800:12:0810300:37:2932.0100:49:3714900:19:300:00:000:00:00
136 1278ARNAU GUILLEMAT NOVOC.N. REUS PLOMSCDM01:09:1231700:12:529200:37:0832.3200:50:0012800:19:120:00:000:00:00
137 2076LUIS SANZ FIGUERASC.N. TARRACOCDM01:09:145100:09:2519500:40:1829.7800:49:4315000:19:310:00:000:00:00
138 834JORDI TERRADAS LOZANOINDEPENDENTABM01:09:1929400:12:331800:33:4235.6100:46:1534700:23:040:00:000:00:00
139 5615MANEL PUIG DURANCERRR IGUALADACDM01:09:2118500:11:3312100:38:0631.5000:49:3916700:19:420:00:000:00:00
140 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:09:2328200:12:2510000:37:2132.1300:49:4615800:19:370:00:000:00:00
141 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M01:09:2816500:11:1816800:39:2030.5100:50:3810600:18:500:00:000:00:00
142 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PRO & AM TRIANINGABM01:09:2823800:12:0210400:37:3032.0000:49:3218100:19:560:00:000:00:00
143 2308XAVIER DURAN CARVAJALTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:09:3017200:11:2613300:38:3331.1300:49:5915100:19:310:00:000:00:00
144 4963ALEJANDRO GIL BAYOCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:09:4118200:11:3115500:39:0430.7200:50:3512200:19:060:00:000:00:00
145 1596JOSE MARIA MORALES HERNANC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M01:09:4630100:12:3912000:38:0531.5100:50:4411300:19:020:00:000:00:00
146 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADAJNM01:09:4823200:11:5815700:39:0430.7200:51:029800:18:460:00:000:00:00
147 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLOABM01:09:5327400:12:2010500:37:3531.9300:49:5518400:19:580:00:000:00:00
148 3681JOAN MARC GRUART BIGASC.A. XALOCABM01:09:569800:10:0717400:39:3530.3200:49:4220700:20:140:00:000:00:00
149 2955JUAN CARLOS DEL BARRIO  PC.T. S.J. ABADESSESV2M01:09:5620500:11:4213900:38:4730.9400:50:2914400:19:270:00:000:00:00
150 5649ADRIÀ CIURANA LANAUABSOLUT SPORTSUB23M01:10:0021600:11:4916300:39:1530.5700:51:0411000:18:560:00:000:00:00
151 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:10:042100:08:3722300:41:1029.1500:49:4721300:20:170:00:000:00:00
152 2921DAVID GARCÍA BURÉSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:10:133100:08:4315800:39:0530.7000:47:4832800:22:250:00:000:00:00
153 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:10:148300:09:5412800:38:1831.3300:48:1231100:22:020:00:000:00:00
154 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:10:1620800:11:4515900:39:0630.6900:50:5114200:19:250:00:000:00:00
155 309POL NIN MORANTRIATLO OLESAABM01:10:1725800:12:1313000:38:2431.2500:50:3716400:19:400:00:000:00:00
156 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM01:10:1825000:12:0913700:38:4630.9500:50:5514100:19:230:00:000:00:00
157 5834ALEIX BARCONS I SOLATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:10:216200:09:3215200:39:0130.7600:48:3330200:21:480:00:000:00:00
158 5577LLUIS BAUSELA AUTILLOC.T. ATENEU LES BASESABM01:10:2817800:11:2914700:38:5530.8400:50:2419300:20:040:00:000:00:00
159 5319RUBÉN JIMÉNEZ GARCÍACLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:10:3731200:12:4618600:40:0030.0000:52:464700:17:510:00:000:00:00
160 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERINDEPENDENTABM01:10:4136300:13:5816000:39:0730.6800:53:054000:17:360:00:000:00:00
161 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:10:4513900:10:4814000:38:4730.9400:49:3526300:21:100:00:000:00:00
162 1434MARCEL FONTANILLAS PUIGDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:10:467400:09:4817600:39:4030.2500:49:2827900:21:180:00:000:00:00
163 5415IGNACIO BALLANO ALEÑACLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:10:4716200:11:1514600:38:5530.8400:50:1022900:20:370:00:000:00:00
164 7002JESÚS ALBERTO ALONSO ABADINDEPENDENTV2M01:10:4724500:12:0816400:39:1630.5600:51:2413900:19:230:00:000:00:00
165 5351SANTIAGO FERNANDEZ CASTILTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:10:5128300:12:2517800:39:5030.1300:52:159000:18:360:00:000:00:00
166 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAULA SALLE SPORTABM01:10:5222000:11:5219100:40:1029.8800:52:0210700:18:500:00:000:00:00
167 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM01:10:5710100:10:1012600:38:1231.4100:48:2233500:22:350:00:000:00:00
168 5616DAVID BLANCO VIVARC.T. TRIOMF TEAMABM01:11:0021900:11:5122500:41:1529.0900:53:065200:17:540:00:000:00:00
169 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:11:0017400:11:2614800:38:5530.8400:50:2123300:20:390:00:000:00:00
170 4820ROGER LLORET CABOTINDEPENDENTABM01:11:0527200:12:2014100:38:4730.9400:51:0718600:19:580:00:000:00:00
171 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLCLUB TRIATLO BLANESABF01:11:1421500:11:4916700:39:2030.5100:51:0919400:20:050:00:000:00:00
172 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:11:1520300:11:4218400:39:5930.0100:51:4115400:19:340:00:000:00:00
173 3709FRANCESC BATLLO SIMOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:11:2216600:11:2021400:40:5429.3400:52:1412300:19:080:00:000:00:00
174 3248ROMÀ RAHOLA I ALBIOLCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:11:2417900:11:3015300:39:0130.7600:50:3124700:20:530:00:000:00:00
175 3006CARLES MARTI GERINC.N. CATALUNYAV2M01:11:2818900:11:3518000:39:5730.0400:51:3218200:19:560:00:000:00:00
176 4917POL BADIA CASALSCLUB VO2 - SURALABM01:11:329200:10:0322400:41:1029.1500:51:1321500:20:190:00:000:00:00
177 2041RICARD CESARI GÓMEZ-ESCALCLUB VO2 - SURALABM01:11:3326700:12:1616500:39:1730.5500:51:3318700:20:000:00:000:00:00
178 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:11:3410400:10:1119000:40:0929.8900:50:2027000:21:140:00:000:00:00
179 4996MARTÍ OLIVEIRA VICENSCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:11:3924200:12:0418100:39:5830.0300:52:0215900:19:370:00:000:00:00
180 5258ALBERT AYUSO MOLLONC.N. MOLINS DE REIV1M01:11:4125200:12:1019200:40:1129.8600:52:2113700:19:200:00:000:00:00
181 3415JUAN CARLOS MARIN SANCHEZCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:11:4335100:13:4418200:39:5830.0300:53:425400:18:010:00:000:00:00
182 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV1M01:11:4815900:11:1217200:39:2730.4200:50:3926200:21:090:00:000:00:00
183 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCNV2M01:11:5029900:12:3713400:38:3531.1000:51:1223200:20:380:00:000:00:00
184 2912GERARD BLASCO MARTÍNEZ C.E. PICORNELLABM01:11:516000:09:3120800:40:4529.4500:50:1629200:21:350:00:000:00:00
185 5199ANNA CARRIÓN I BAREAINDEPENDENTCDF01:11:542600:08:4024200:41:5728.6100:50:3727700:21:170:00:000:00:00
186 5456ALEJANDRO CARRILLOTRIATLO PALLEJAV1M01:11:5625900:12:1320500:40:4029.5100:52:5311600:19:030:00:000:00:00
187 3134ENRIC CASTELLOTE TOSTTG TRIATLO SITGESABM01:11:599600:10:0525600:42:2528.2900:52:3014700:19:290:00:000:00:00
188 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:12:0111400:10:2020700:40:4229.4800:51:0225300:20:590:00:000:00:00
189 3731SAUL TORRES PRADOSCLUB VO2 - SURALABM01:12:0223700:12:0117000:39:2530.4400:51:2622700:20:360:00:000:00:00
190 1274XAVIER GISPERT PORCARINDEPENDENTV1M01:12:0722600:11:5720900:40:4729.4200:52:4414000:19:230:00:000:00:00
191 5950JOSE GARCIA CUENCAC.T. ATENEU LES BASESABM01:12:1528800:12:2823200:41:3428.8700:54:027000:18:130:00:000:00:00
192 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:12:1732600:13:0514200:38:5030.9000:51:5521900:20:220:00:000:00:00
193 4903CARLOS JIMENEZ VEGAINDEPENDENTJNM01:12:1812700:10:3826900:42:5427.9700:53:3210000:18:460:00:000:00:00
194 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:12:2024700:12:0819400:40:1529.8100:52:2318300:19:570:00:000:00:00
195 4995JORDI FORTIÀ BATALLÉCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:12:2322400:11:5518900:40:0829.9000:52:0321700:20:200:00:000:00:00
196 7054LLUIS SULLASTRES LLICENCIA DE DIAABM01:12:2312200:10:3019300:40:1129.8600:50:4129800:21:420:00:000:00:00
197 5671BARTOLOME LOPERA RAMIREZCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEV1M01:12:2632800:13:0621000:40:5029.3900:53:568400:18:300:00:000:00:00
198 4055CARLA FIGUERA FERRERFASTTRIATLON CLUBABF01:12:2714900:10:5918500:39:5930.0100:50:5828700:21:290:00:000:00:00
199 3813JORDI MARTI SAN JOSEABSOLUT SPORTABM01:12:3628400:12:2620200:40:3629.5600:53:0215500:19:340:00:000:00:00
200 2165CARLOS BUJALANCE LUNAC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:12:4019400:11:3621900:41:0229.2400:52:3819100:20:020:00:000:00:00
201 2319LLUÍS VILA TORREBADELLACLUB ESCOLA TRIATLO IJ3ABM01:12:4032000:12:5517900:39:5630.0500:52:5117300:19:490:00:000:00:00
202 3398RAÚL PIÑA CASTETCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:12:4138300:14:3313500:38:3831.0600:53:1114800:19:300:00:000:00:00
203 5124IVETTE MOLINO RAMÍREZC.N. VIC-ETBABF01:12:4813800:10:4720000:40:3129.6200:51:1828800:21:300:00:000:00:00
204 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:12:5320400:11:4221600:40:5629.3200:52:3820800:20:150:00:000:00:00
205 3420SEBASTIA MONCUSI RODRIGUETRITEAM GIRONAV1M01:12:5520200:11:4014500:38:5330.8600:50:3332600:22:220:00:000:00:00
206 1815BELÉN SALOMONI SCHWABC.N. VIC-ETBABF01:12:5714100:10:4922700:41:1629.0800:52:0524600:20:520:00:000:00:00
207 3383JOSE LUIS GARZON LANDABASCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:13:0234600:13:4118700:40:0030.0000:53:4113800:19:210:00:000:00:00
208 7060ALBERTO RACIONERO MELGUIZLLICENCIA DE DIAABM01:13:0317100:11:2621100:40:5229.3600:52:1824000:20:450:00:000:00:00
209 5545MARC SABATE RIUSSOC ATLETICA CORBERAV1M01:13:0438700:14:3515400:39:0330.7300:53:3814300:19:260:00:000:00:00
210 64GEMMA DIAZ RUIZGAVA TRIATLOCDF01:13:0511800:10:2521700:40:5729.3000:51:2229900:21:430:00:000:00:00
211 7044JUAN JOSÉ BARROSO RACERO LLICENCIA DE DIAABM01:13:0735300:13:4619800:40:3029.6300:54:1610800:18:510:00:000:00:00
212 6022FERNANDO HERRERO SEGURALLICENCIA DE DIASUB23M01:13:1014800:10:5726000:42:3028.2400:53:2716800:19:430:00:000:00:00
213 2645RAUL LOZANO GÁMEZCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:13:1137100:14:1616600:39:2030.5100:53:3615700:19:350:00:000:00:00
214 3350RAFAEL GONZÁLEZ SAMPEDROC.E. SISTRELLSABM01:13:2027700:12:2222200:41:0829.1700:53:3017700:19:500:00:000:00:00
215 2629LLUÍS BARNAUS OBIOLSCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M01:13:2214300:10:5417700:39:4430.2000:50:3834000:22:440:00:000:00:00
216 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M01:13:2629000:12:2825700:42:2628.2800:54:548700:18:320:00:000:00:00
217 1118ROGER MESAS BROSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESCDM01:13:2626800:12:1721800:40:5829.2900:53:1520300:20:110:00:000:00:00
218 6016DAVID DEL AMO PERALTALLICENCIA DE DIAABM01:13:277300:09:4628400:43:2827.6100:53:1420600:20:130:00:000:00:00
219 7033LUIS ORTIZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:3424900:12:0922600:41:1629.0800:53:2519900:20:090:00:000:00:00
220 2000LAIA GALI MONTIELC.T. S.J. ABADESSESABF01:13:3523900:12:0320300:40:3729.5400:52:4025000:20:550:00:000:00:00
221 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:13:365500:09:2628000:43:1927.7000:52:4524500:20:510:00:000:00:00
222 5301NACHO PARERA RUIZINDEPENDENTABM01:13:3820000:11:3923700:41:4428.7500:53:2320900:20:150:00:000:00:00
223 5652GERARD HINOJO DOMENECHC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:13:3928900:12:2819700:40:3029.6300:52:5823500:20:410:00:000:00:00
224 1153MAXIM TRIAY FLORITINDEPENDENTABM01:13:4026200:12:1519600:40:2829.6500:52:4325200:20:570:00:000:00:00
225 420MARC UBACH MORERAC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:13:4430900:12:4420100:40:3329.5900:53:1722300:20:270:00:000:00:00
226 7039AXEL BADIA CELMA LLICENCIA DE DIACDM01:13:4719500:11:3625200:42:2328.3100:53:5917200:19:480:00:000:00:00
227 1657FRANCESC DACHS I TORTOLAC.N. MOLINS DE REIV1M01:13:4930200:12:3923100:41:3128.9000:54:1016200:19:390:00:000:00:00
228 7019QUIM CIURANA GAYLLICENCIA DE DIAV1M01:13:5823000:11:5818300:39:5830.0300:51:5631200:22:020:00:000:00:00
229 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:14:0317700:11:2824600:42:0928.4700:53:3722100:20:260:00:000:00:00
230 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON CLUBABM01:14:0326100:12:1426400:42:4628.0600:55:0011400:19:030:00:000:00:00
231 3232JOAN GRAS CABUTÍTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:14:0519200:11:3614400:38:5230.8700:50:2836800:23:370:00:000:00:00
232 3233MIKEL LAKA URQUIDITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:14:0719600:11:3718800:40:0229.9800:51:3933000:22:280:00:000:00:00
233 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M01:14:1322100:11:5222100:41:0529.2100:52:5727300:21:160:00:000:00:00
234 7058DANIEL MARCO ALSINALLICENCIA DE DIAABM01:14:1626600:12:1623600:41:4028.8000:53:5621600:20:200:00:000:00:00
235 3495CARLOS CRUZ GALLEGOC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:14:2242000:16:429800:37:1932.1600:54:0121800:20:210:00:000:00:00
236 2262DANIEL GALERA RUIZINDEPENDENTABM01:14:2324000:12:0322800:41:2428.9900:53:2725100:20:560:00:000:00:00
237 5690ALVARO QUINTERO GALANINDEPENDENTV1M01:14:2740500:15:105000:35:3233.7700:50:4237400:23:450:00:000:00:00
238 3931ALBERT GORDILLO ALFREDOCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:14:2921000:11:4626800:42:5128.0000:54:3717800:19:520:00:000:00:00
239 3344ALBERT FERNÁNDEZ HUESOC.E. SISTRELLSJNM01:14:3023500:12:0021300:40:5329.3500:52:5329400:21:370:00:000:00:00
240 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F01:14:3114500:10:5519900:40:3129.6200:51:2634900:23:050:00:000:00:00
241 7020CARLES PONS PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:14:3618100:11:3124500:42:0328.5400:53:3425600:21:020:00:000:00:00
242 5984JAVIER GUIRAO FELIUCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1M01:14:4330000:12:3820600:40:4129.5000:53:1928500:21:240:00:000:00:00
243 6019LANDER FERNANDEZ DEL CUETLLICENCIA DE DIAABM01:14:4314600:10:5631600:44:3426.9300:55:3012900:19:130:00:000:00:00
244 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:14:4616700:11:2124700:42:0928.4700:53:3027200:21:160:00:000:00:00
245 5712DANIEL ARNAU MONTERDEC.N. SABADELLSUB23M01:14:5229600:12:3522000:41:0429.2200:53:3926800:21:130:00:000:00:00
246 3451JUAN SANCHEZ SANTOSFASTTRIATLON CLUBABM01:15:0520600:11:4323800:41:4528.7400:53:2829600:21:370:00:000:00:00
247 4481JOSE GOMEZ PUYOLCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:0734300:13:3621200:40:5329.3500:54:2923100:20:380:00:000:00:00
248 7032JOSE GARCÍA CASASLLICENCIA DE DIAV1M01:15:1419700:11:3725400:42:2528.2900:54:0226600:21:120:00:000:00:00
249 7007XAVIER TORRENTS ALCÁNTARLLICENCIA DE DIAABM01:15:1724600:12:0828200:43:2427.6500:55:3217000:19:450:00:000:00:00
250 2984SANTIAGO CANO MORATÓC.E. SISTRELLSABM01:15:1924400:12:0617500:39:3830.2800:51:4436700:23:350:00:000:00:00
251 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM01:15:1927000:12:1824000:41:4728.7200:54:0527100:21:140:00:000:00:00
252 3646ÀLEX VILACLARA LOPEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:15:2228700:12:2823300:41:3528.8600:54:0328000:21:190:00:000:00:00
253 3772JOAN FONTBERNAT MACHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:15:2531000:12:4526200:42:3428.1900:55:1919700:20:060:00:000:00:00
254 7010ÓSCAR PÉREZ ARAUJOLLICENCIA DE DIAABM01:15:2617000:11:2526500:42:4728.0500:54:1226900:21:140:00:000:00:00
255 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:15:298900:10:0023900:41:4728.7200:51:4737200:23:420:00:000:00:00
256 2069RAFAEL CATALAN CARRETEROINDEPENDENTV2M01:15:3137500:14:2724300:42:0128.5600:56:2811500:19:030:00:000:00:00
257 7024JORDI DESCARREGA ROMÁNLLICENCIA DE DIAABM01:15:3727900:12:2427400:43:0427.8600:55:2820000:20:090:00:000:00:00
258 880ELISEO REDON REDONCEMEV1M01:15:4029800:12:3724400:42:0228.5500:54:3925400:21:010:00:000:00:00
259 2151JAVIER MARCO LOPEZC.E. SISTRELLSABM01:15:4120100:11:4030000:44:0027.2700:55:4019000:20:010:00:000:00:00
260 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:15:4116800:11:2230700:44:1427.1300:55:3619500:20:050:00:000:00:00
261 7001ALBERT GRAU ESCARRECIDADE DE LUGO FLUVIALABM01:15:4137900:14:3121500:40:5429.3400:55:2521000:20:160:00:000:00:00
262 3534ALICIA MONTORO ORTACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:5125400:12:1025300:42:2428.3000:54:3427500:21:170:00:000:00:00
263 6001JAVIER LOPEZ LAREDOLLICENCIA DE DIAABM01:15:5722200:11:5322900:41:2928.9300:53:2233400:22:350:00:000:00:00
264 6033JOAQUIN DE ABREU NAVASLLICENCIA DE DIAABM01:16:0325500:12:1126100:42:3128.2200:54:4228300:21:210:00:000:00:00
265 1983JUDIT CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDF01:16:097900:09:5229400:43:4427.4400:53:3633300:22:330:00:000:00:00
266 4682JORDI GUARDIOLA HERNANDECLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:16:1930600:12:4229900:43:5627.3100:56:3816600:19:410:00:000:00:00
267 2697DANIEL TOMÀS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:16:2022800:11:5731900:44:3926.8800:56:3616900:19:440:00:000:00:00
268 1170ROBERT FLORES SERRANOINDEPENDENTABM01:16:2130800:12:4429300:43:3927.4900:56:2318500:19:580:00:000:00:00
269 396SERGIO DAVILA COZARCLUB NATACIO RUBIABM01:16:2322500:11:5725800:42:2828.2600:54:2530900:21:580:00:000:00:00
270 7048JORDI MARTIN TARRESLLICENCIA DE DIAABM01:16:2317300:11:2628600:43:2927.6000:54:5528600:21:280:00:000:00:00
271 6029SIGFRID ROVIRA RUBIELLALLICENCIA DE DIAJNM01:16:2631800:12:5327300:43:0127.9000:55:5422500:20:320:00:000:00:00
272 4306XAVIER FERNANDEZ LOPEZCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:16:3735600:13:4930100:44:0027.2700:57:4910300:18:480:00:000:00:00
273 4599JAVIER GORDILLO CABELLOC.T. PARETS DEL VALLESABM01:16:3833800:13:2925000:42:2128.3400:55:5024200:20:480:00:000:00:00
274 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:16:4827500:12:2226300:42:3828.1500:55:0030100:21:480:00:000:00:00
275 7059ANDREA SOLDEVILA SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNF01:16:4932200:12:5711200:37:4931.7300:50:4641400:26:030:00:000:00:00
276 7006MARC LAZARO BORDANOVE LLICENCIA DE DIAV1M01:16:5534900:13:4328800:43:3227.5700:57:1516300:19:400:00:000:00:00
277 6011PATRICK COVENEYLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0020700:11:4424100:41:5028.6900:53:3435900:23:260:00:000:00:00
278 4799CARLES SOLÀ BELDAC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M01:17:0027600:12:2231400:44:2627.0100:56:4820400:20:120:00:000:00:00
279 2157JOSE DAVID FERNANDEZ MARTC.E. SISTRELLSV1M01:17:0934100:13:3125100:42:2228.3200:55:5327400:21:160:00:000:00:00
280 7013PERE RECHE QUINTANALLICENCIA DE DIASUB23M01:17:1126400:12:1529600:43:5227.3600:56:0725800:21:040:00:000:00:00
281 3650JOSE MIGUEL TERNERO MORILCERRR IGUALADAV1M01:17:1238500:14:3527600:43:0527.8500:57:4015300:19:320:00:000:00:00
282 4077MARTA MARTIN ALEGREC.E. SISTRELLSABF01:17:2530700:12:4329800:43:5527.3200:56:3824100:20:470:00:000:00:00
283 6025TONI HERNANDEZ ALVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:17:2823400:12:0030200:44:0727.2000:56:0728200:21:210:00:000:00:00
284 7014MARC SÁNCHEZ OLIVARESLLICENCIA DE DIASUB23M01:17:3018600:11:3331700:44:3426.9300:56:0728400:21:230:00:000:00:00
285 7021FERNANDO MUÑOZ HERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:17:3535200:13:4429000:43:3327.5500:57:1721400:20:180:00:000:00:00
286 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROABF01:17:3621400:11:4831800:44:3726.9000:56:2526500:21:110:00:000:00:00
287 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM01:17:3634700:13:4217100:39:2630.4300:53:0838900:24:280:00:000:00:00
288 4510BERNAT FERNÁNDEZ PINTÓINDEPENDENTABM01:17:3921200:11:4728700:43:3027.5900:55:1732500:22:220:00:000:00:00
289 5245ABEL JOVÉ DOLZW3TRI CLUB ESPORTIUABM01:17:4324300:12:0528100:43:2127.6800:55:2632400:22:170:00:000:00:00
290 4884JAVIER NAVARRO GUILLÉNTRIATLO PALLEJAABM01:17:472900:08:4238600:48:2424.7900:57:0623600:20:410:00:000:00:00
291 4914MANUEL INTILIC.N. TARRACOABM01:17:4926000:12:1331000:44:1627.1100:56:2928100:21:200:00:000:00:00
292 7005PACO ACOSTA SIVERALLICENCIA DE DIAABM01:17:5026900:12:1835400:46:2125.8900:58:3912700:19:110:00:000:00:00
293 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:17:5427300:12:2025500:42:2528.2900:54:4535300:23:090:00:000:00:00
294 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:17:548000:09:5236600:47:0025.5300:56:5225700:21:020:00:000:00:00
295 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:17:5519000:11:3530300:44:0727.2000:55:4232000:22:130:00:000:00:00
296 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:17:5829200:12:3025900:42:2928.2500:54:5934500:22:590:00:000:00:00
297 1316JOAN VERGES MORENOCEMEV1M01:17:5936000:13:5228900:43:3227.5700:57:2422600:20:350:00:000:00:00
298 1233JORDI NOMDEDEU HERNANDEZC.N. SANTA PERPETUAABM01:18:0028000:12:2432900:44:5926.6800:57:2323000:20:370:00:000:00:00
299 3091XAVIER TURON MIRANDAINDEPENDENTABM01:18:0839500:14:4827000:42:5627.9500:57:4422000:20:240:00:000:00:00
300 5971FERMIN BELLIDO MELLADOC.T. PARETS DEL VALLESABM01:18:0835000:13:4324800:42:1228.4400:55:5532200:22:130:00:000:00:00
301 5171CRISTINA CLERIES VILAMAJOCLUB TRIATLO BLANESABF01:18:1228600:12:2727500:43:0527.8500:55:3233700:22:400:00:000:00:00
302 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:18:1316000:11:1434700:46:0626.0300:57:2024800:20:530:00:000:00:00
303 1286MARIO TAPIA GARCIAC.N. SABADELLABM01:18:1333600:13:2527200:42:5927.9200:56:2430400:21:490:00:000:00:00
304 6015RAFA GIMENO-BAYÓN DEL MOLLLICENCIA DE DIAV1M01:18:2118700:11:3426600:42:4728.0500:54:2137700:24:000:00:000:00:00
305 4704PEDRO ANTONIO EXPOSITO SUINDEPENDENTABM01:18:2736100:13:5223500:41:4028.8000:55:3234400:22:550:00:000:00:00
306 7034CESC BATLLÓ FARRIOLLLICENCIA DE DIAV1M01:18:3030300:12:4032300:44:4526.8200:57:2526000:21:050:00:000:00:00
307 4817LLUIS GENE TORRANDELLINDEPENDENTV2M01:18:3735400:13:4629100:43:3427.5400:57:2027600:21:170:00:000:00:00
308 2113RAFAEL ÁNGEL CORONADO PÉRTG TRIATLO SITGESABM01:18:3831300:12:4627100:42:5827.9300:55:4434300:22:540:00:000:00:00
309 2641PAU LÓPEZ FRUCTUOSOCERCLE SABADELLES 1856SUB23M01:18:3933100:13:1432100:44:4126.8600:57:5523800:20:440:00:000:00:00
310 4598EDUARD SANCHEZ CAMPOSC.T. PARETS DEL VALLESABM01:18:3915100:11:0030600:44:1327.1400:55:1336000:23:260:00:000:00:00
311 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:18:3938400:14:3429700:43:5327.3500:58:2720500:20:120:00:000:00:00
312 7055JORDI HERNANDO GUITARTLLICENCIA DE DIAABM01:18:4731600:12:5131200:44:2027.0700:57:1129300:21:360:00:000:00:00
313 3524IRENE CASADO NAVARROTRIENJOY TEAMABF01:18:5235700:13:4930500:44:0827.1900:57:5724900:20:550:00:000:00:00
314 7017MARIANO MATAS PAREJALLICENCIA DE DIAABM01:18:5637700:14:2824900:42:1728.3800:56:4531700:22:110:00:000:00:00
315 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONACDF01:18:597500:09:4936900:47:1625.3900:57:0530600:21:540:00:000:00:00
316 1116ENRIC PEREZ MUÑOZTRIATLO JOVENT 79V2M01:19:0038800:14:3832200:44:4326.8400:59:2116100:19:390:00:000:00:00
317 7046MARC TORRENTS GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:19:0127100:12:1934800:46:0626.0300:58:2522800:20:360:00:000:00:00
318 7008RAMON TALAMAS TAPIOLASLLICENCIA DE DIAABM01:19:0131500:12:5030900:44:1627.1100:57:0630700:21:550:00:000:00:00
319 5747MIQUEL GATNAU NAVARROCLUB TRIASME TRIATLOV2M01:19:0622300:11:5432000:44:4026.8700:56:3433100:22:320:00:000:00:00
320 3457MANEL GÓMEZ LÓPEZ CLUB TRIATLO MALGRATV1M01:19:2434000:13:3131300:44:2327.0400:57:5429000:21:300:00:000:00:00
321 4866FRANCESC CALVO GONZÁLEZITRIATLETES SOLIDARISV1M01:19:3110600:10:1333900:45:4126.2700:55:5436900:23:370:00:000:00:00
322 2494POL VERDAGUER SANCHEZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:19:343400:08:4729200:43:3627.5200:52:2342100:27:110:00:000:00:00
323 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:19:3539400:14:4723400:41:3928.8100:56:2635200:23:090:00:000:00:00
324 4371MARC CURET MOLINERCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:19:4415500:11:0731500:44:3126.9600:55:3838200:24:060:00:000:00:00
325 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:19:5742100:16:4923000:41:3128.9000:58:2029500:21:370:00:000:00:00
326 515EDUARDO GALEANO PAREJACLUB TRIATLO SABADELLABM01:19:5933400:13:1935000:46:1125.9800:59:3022400:20:290:00:000:00:00
327 1828RAQUEL MARTIN FERNANDEZC.N. MATAROABF01:19:5920900:11:4628300:43:2427.6500:55:1039800:24:490:00:000:00:00
328 6034MIHAIL KUBASOVLLICENCIA DE DIAABM01:20:0025100:12:1035800:46:3225.7900:58:4227800:21:180:00:000:00:00
329 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:20:0136600:14:0728500:43:2927.6000:57:3632700:22:250:00:000:00:00
330 4221ALEXANDER KUBASOVCLUB TRIATLO BLANESV1M01:20:0131400:12:4827800:43:0827.8200:55:5637900:24:050:00:000:00:00
331 3706JORDI BATLLO FARRIOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:20:1536700:14:0930800:44:1527.1200:58:2430500:21:510:00:000:00:00
332 7041PAU TORROELLA SEISDEDOSLLICENCIA DE DIAJNM01:20:1633300:13:1734600:45:5826.1100:59:1525500:21:010:00:000:00:00
333 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:20:1725700:12:1332800:44:5926.6800:57:1234800:23:050:00:000:00:00
334 2504BERNAT MARCILLA JIMENEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:20:197200:09:4233500:45:3126.3600:55:1340100:25:060:00:000:00:00
335 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:20:2140800:15:2527900:43:1327.7700:58:3830000:21:430:00:000:00:00
336 7030ALEXIS SEGARRA URIOSLLICENCIA DE DIAABM01:20:2636200:13:5729500:43:4827.4000:57:4533800:22:410:00:000:00:00
337 2961IVOR URDIALES ARANDACLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:20:2829500:12:3436000:46:4325.6900:59:1726400:21:110:00:000:00:00
338 4367JONATAN JIMENEZ-VERGILLOSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:20:3341900:16:3726700:42:4928.0300:59:2626100:21:070:00:000:00:00
339 2979JOAN ESCUDERO GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:20:4329700:12:3734900:46:1125.9800:58:4830800:21:550:00:000:00:00
340 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB ESPORTIU CUBE MANRESCDF01:20:5016400:11:1732400:44:5426.7300:56:1139500:24:390:00:000:00:00
341 5525JORDI CUMELLAS RUIZCLUB ESPORTIU DUETTRIV2M01:20:5328500:12:2627700:43:0727.8300:55:3340400:25:200:00:000:00:00
342 5023PATRICIA MONTIEL ARMAST-BIKES CLUB TRIATLOABF01:21:0423600:12:0034500:45:5826.1100:57:5835000:23:060:00:000:00:00
343 1162JAUME GENÉ SALGADOINDEPENDENTSUB23M01:21:0725600:12:1138900:49:0724.4301:01:1817400:19:490:00:000:00:00
344 1314CARLES GOMEZ LOPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:21:0934200:13:3333300:45:2826.3900:59:0131500:22:080:00:000:00:00
345 5014NOELIA GALLARDO LINARESCLUB TRIATLO BLANESABF01:21:1432500:13:0432700:44:5726.7000:58:0135500:23:130:00:000:00:00
346 4993ANTOINE MALAUD PRATCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:21:2132300:13:0033100:45:0126.6600:58:0135800:23:200:00:000:00:00
347 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTABM01:21:2929300:12:3136500:46:5825.5500:59:2931000:22:000:00:000:00:00
348 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:21:3336500:14:0630400:44:0827.1900:58:1435700:23:190:00:000:00:00
349 6010FACUNDO LAVINO ZONALLICENCIA DE DIAABM01:21:3526500:12:1537500:47:4125.1700:59:5629700:21:390:00:000:00:00
350 7027MANUEL LAMA CAMACHOLLICENCIA DE DIAABM01:21:3922700:11:5737400:47:2925.2700:59:2632100:22:130:00:000:00:00
351 1083JOSEP TRENCH ROCAINDEPENDENTABM01:21:4219800:11:3834000:45:4226.2600:57:2038700:24:220:00:000:00:00
352 2472PEP COMAS AMIGÓCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:21:4539200:14:4531100:44:1827.0900:59:0333900:22:420:00:000:00:00
353 5378MARC RIAL CERVERAVEC CYCLING & RUNABM01:21:4718300:11:3135200:46:1525.9500:57:4637800:24:010:00:000:00:00
354 7057MIQUEL NOVELL BARDAJILLICENCIA DE DIAABM01:21:5036900:14:1133000:45:0126.6600:59:1233600:22:380:00:000:00:00
355 5417JORDI ALVAREZ SANCHISCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:21:5641000:15:3132500:44:5526.7201:00:2628900:21:300:00:000:00:00
356 1291ENRIC COLLADO GILIC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M01:21:5840000:14:5632600:44:5626.7100:59:5231400:22:060:00:000:00:00
357 6028SHEILA MARTÍNEZ COLLELLLLICENCIA DE DIAABF01:22:04000:00:00000:00:000.0000:59:0034600:23:040:00:000:00:00
358 7050ANA MORACHO VELASCOLLICENCIA DE DIAABF01:22:0430400:12:4036200:46:5125.6100:59:3133200:22:330:00:000:00:00
359 7012DANIEL GAMEZ CAZORLALLICENCIA DE DIAV1M01:22:1025300:12:1035700:46:2625.8400:58:3636600:23:340:00:000:00:00
360 4921JOSEP GARCIA GARCIACLUB TRITRAININGABM01:22:1232900:13:1033700:45:3526.3300:58:4536400:23:270:00:000:00:00
361 5736ALBERTO PULIDO CAMACHOC.E. EVOLUTRION SANT BOIABM01:22:2539600:14:5036100:46:4725.6501:01:3724300:20:480:00:000:00:00
362 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:22:5339000:14:4235500:46:2225.8801:01:0430300:21:490:00:000:00:00
363 7042VICTOR GARCIA CERALLICENCIA DE DIAABM01:22:5634500:13:4038700:48:3124.7301:02:1123900:20:450:00:000:00:00
364 50YAZMIN DEL MAR SANCHIS BOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF01:22:5921800:11:5133600:45:3226.3500:57:2340800:25:360:00:000:00:00
365 1868CLAUDIA MAYNE CUSELLCLUB NATACIO BARCELONACDF01:23:008600:09:5537600:47:4425.1400:57:3940500:25:210:00:000:00:00
366 4879EDGAR BUCH SAINZC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:23:0234400:13:4034400:45:5426.1400:59:3436500:23:280:00:000:00:00
367 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. NO TE PARESJNF01:23:1221700:11:5137900:47:5525.0400:59:4636100:23:260:00:000:00:00
368 7038PILAR PÉREZ GONZÁLEZ LLICENCIA DE DIAABF01:23:1624100:12:0340400:50:3323.7401:02:3623400:20:400:00:000:00:00
369 6005KATHRYN EZRALLICENCIA DE DIAABF01:23:1631100:12:4539300:49:4824.1001:02:3323700:20:430:00:000:00:00
370 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:23:1936800:14:1034100:45:4326.2500:59:5336200:23:260:00:000:00:00
371 3506ALEJANDRA PALOMARES PALMAC.N. CASTELLET TRIATLÓJNF01:23:2912400:10:3233800:45:4126.2700:56:1342200:27:160:00:000:00:00
372 7037JORDI FLORENSA GAMUNDILLICENCIA DE DIAABM01:23:3835900:13:5133400:45:3026.3700:59:2138400:24:170:00:000:00:00
373 1654ORIOL PORTA MAQUEDAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:23:4030500:12:4136800:47:1525.4000:59:5637300:23:440:00:000:00:00
374 7025MARCIAL VÁZQUEZ MÉNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:23:4933000:13:1035900:46:3325.7800:59:4338100:24:060:00:000:00:00
375 6008CARLES MARTINEZ RUBIOLLICENCIA DE DIAABM01:24:0618800:11:3539700:50:0423.9701:01:3932900:22:270:00:000:00:00
376 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF01:24:1939100:14:4337200:47:2525.3101:02:0831800:22:110:00:000:00:00
377 6018DAVID SANCHEZ LORENTELLICENCIA DE DIAV1M01:24:2037800:14:3036700:47:0225.5101:01:3234200:22:480:00:000:00:00
378 7036JUDITH RIERA BORRASLLICENCIA DE DIAV1F01:24:3541400:15:4533200:45:2426.4301:01:0936300:23:260:00:000:00:00
379 2991ORIOL MULET BORRASINDEPENDENTV1M01:24:5733500:13:2439100:49:3024.2401:02:5431300:22:030:00:000:00:00
380 6012TONI RUS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAJNM01:25:1641500:15:4739200:49:3724.1901:05:2417900:19:520:00:000:00:00
381 5153M.ANGELES CHAMORRO VILLANCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1F01:25:1639700:14:5338500:48:1224.9001:03:0531900:22:110:00:000:00:00
382 1597JORDI VERDAGUER MASSANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:25:2440700:15:2139800:50:0923.9301:05:3018000:19:540:00:000:00:00
383 1851MARTA SANCHEZ SALINASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:25:2838200:14:3337700:47:4825.1001:02:2135100:23:070:00:000:00:00
384 6032FRANCISCO LOPEZ PINOLLICENCIA DE DIAV2M01:25:3035800:13:5038100:47:5825.0201:01:4837100:23:420:00:000:00:00
385 4015VANESA VAZQUEZ RIVAS DE RTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABF01:25:3629100:12:3039400:49:5324.0601:02:2335600:23:130:00:000:00:00
386 6031ERIC FERRER BLANESLLICENCIA DE DIAABM01:25:445400:09:2642200:54:0422.1901:03:3032300:22:140:00:000:00:00
387 5347ANTONIO OCTAVIO GONZALEZINDEPENDENTABM01:26:0137200:14:2435600:46:2325.8701:00:4740200:25:140:00:000:00:00
388 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONACDF01:26:0814000:10:4840700:50:5023.6101:01:3839200:24:300:00:000:00:00
389 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONACDF01:26:085300:09:2541300:52:0123.0701:01:2639600:24:420:00:000:00:00
390 7045RICARDO VIZCARRA CALLELLICENCIA DE DIAABM01:26:1033900:13:3038300:48:0924.9201:01:3939300:24:310:00:000:00:00
391 7056PABLO SOLIS RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:26:2322900:11:5841200:51:3823.2401:03:3634100:22:470:00:000:00:00
392 4284PERE FORTUÑO RODRIGUEZABSOLUT SPORTV1M01:26:23000:00:00000:00:000.0001:00:4740900:25:360:00:000:00:00
393 78LAURA GIL CASQUETETRI2WINABF01:26:2638100:14:3337100:47:2325.3301:01:5639100:24:300:00:000:00:00
394 7051ANTONIA GUERRERO GOMEZLLICENCIA DE DIAABF01:26:4737600:14:2839900:50:1023.9201:04:3831600:22:090:00:000:00:00
395 7052JUDITH BUENO GOMEZLLICENCIA DE DIAABF01:26:4739800:14:5337300:47:2825.2801:02:2138800:24:260:00:000:00:00
396 6026EMILIO MUÑOZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:26:5034800:13:4339500:49:5724.0201:03:4035400:23:100:00:000:00:00
397 7047JAVIER VIZCARRA CALLELLICENCIA DE DIAABM01:26:5542500:17:3234200:45:4426.2401:03:1637000:23:390:00:000:00:00
398 6021ALBERT BRU LLONGUERASLLICENCIA DE DIAABM01:26:5635500:13:4735100:46:1425.9601:00:0141900:26:550:00:000:00:00
399 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM01:27:0438900:14:4238200:48:0424.9701:02:4638500:24:180:00:000:00:00
400 5165ZAIDA CARRERAS MEDINAC.E. NO TE PARESV1F01:27:3141100:15:3737000:47:1825.3701:02:5539400:24:360:00:000:00:00
401 2903ALVARO CARLOS DIAZ CONRADCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:27:3632400:13:0342100:53:2122.4901:06:2426700:21:120:00:000:00:00
402 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:27:4838600:14:3537800:47:5025.0901:02:2540700:25:230:00:000:00:00
403 5323LUIS ROMERO PORTAC.E. SISTRELLSABM01:28:1341700:16:1240800:50:5723.5501:07:0925900:21:040:00:000:00:00
404 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M01:28:2232100:12:5641100:51:3323.2801:04:2937600:23:530:00:000:00:00
405 6006LAURA VILLARET IZQUIERDOLLICENCIA DE DIAABF01:28:2442300:17:1634300:45:4626.2201:03:0240600:25:220:00:000:00:00
406 1400EDU DOMENECH RUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:28:2540400:15:0838400:48:1124.9001:03:1940000:25:060:00:000:00:00
407 7031ISRA GUTIERREZ CAÑASLLICENCIA DE DIAABM01:28:3137000:14:1339600:49:5724.0201:04:1038600:24:210:00:000:00:00
408 7029KEVIN PEREZ PIZARROLLICENCIA DE DIAABM01:28:3927800:12:2339000:49:1224.3901:01:3542000:27:040:00:000:00:00
409 581ALBERT ABULI NUÑEZINDEPENDENTV2M01:28:5341600:16:0036400:46:5525.5801:02:5541300:25:580:00:000:00:00
410 4507DAVID GARRIDO VALENTÍINDEPENDENTV1M01:29:0040300:15:0535300:46:1825.9201:01:2342300:27:370:00:000:00:00
411 4049ISABEL LLOPIS JURADOCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1F01:29:1539300:14:4640200:50:2223.8301:05:0838300:24:070:00:000:00:00
412 5697RAFAEL FERNÀNDEZ PELEGRÍCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:29:1742600:17:5436300:46:5325.6001:04:4739000:24:300:00:000:00:00
413 4804DAVID LÓPEZ GIMENOC.E. PENEDES MARITIMV1M01:29:2131900:12:5440000:50:1423.8901:03:0841500:26:130:00:000:00:00
414 6024RAQUEL MARTÍN IBÁÑEZLLICENCIA DE DIAV1F01:29:5440200:15:0440600:50:4523.6501:05:4938000:24:050:00:000:00:00
415 7049MIREILLE LAPEÑA CALABUYLLICENCIA DE DIAABF01:30:1239900:14:5438800:48:5724.5101:03:5141600:26:210:00:000:00:00
416 5054SILVIA ROSENDO NAVARROC.N. SABADELLCDF01:30:393600:08:5941000:51:2323.3501:00:2242900:30:170:00:000:00:00
417 3256ALBERT SANZ GALLARDOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:30:5338000:14:3241600:52:3222.8401:07:0437500:23:490:00:000:00:00
418 6020GEMMA SABATÉ BOVÉLLICENCIA DE DIAV1F01:31:0042400:17:1842400:54:4421.9201:12:0211100:18:580:00:000:00:00
419 5038ADELAIDA CABO PAVIAABSOLUT SPORTABF01:31:1841200:15:3938000:47:5825.0201:03:3742400:27:410:00:000:00:00
420 1842CLÀUDIA JÚDEZ CLAPÉSABSOLUT SPORTJNF01:31:2436400:13:5940500:50:3923.6901:04:3841800:26:460:00:000:00:00
421 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTCDF01:32:3333200:13:1642000:52:5422.6801:06:1041700:26:230:00:000:00:00
422 4059SANDRA MESA MANSOCLUB TRIATLO I RUN WITH LABF01:32:3841300:15:4241500:52:1123.0001:07:5339700:24:450:00:000:00:00
423 7015POL TALTAVULL CUESTALLICENCIA DE DIASUB23M01:33:0140100:15:0241700:52:4222.7701:07:4440300:25:170:00:000:00:00
424 6027INMA RODRIGUEZ LIMALLICENCIA DE DIAABF01:33:2042200:17:0440900:51:1123.4501:08:1539900:25:050:00:000:00:00
425 6017ADA SILVIA PRUÑONOSA SOLSLLICENCIA DE DIASUB23F01:34:0240600:15:1941900:52:5422.6801:08:1341000:25:490:00:000:00:00
426 535LUCAS CANELO INFANTESCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M01:34:0640900:15:2641800:52:5022.7101:08:1641100:25:500:00:000:00:00
427 2379SERGI CRESPO RODRIGUEZINDEPENDENTT2M01:34:1233700:13:2940300:50:3223.7501:04:0142800:30:110:00:000:00:00
428 5156MARINA OBRADORS CANALSCLUB TRI5USUB23F01:34:2337400:14:2641400:52:0323.0501:06:2942500:27:540:00:000:00:00
429 7003DEMÉTRIUS PEREIRA DE MIRALLICENCIA DE DIAABM01:35:2242700:19:1640100:50:1523.8801:09:3141200:25:510:00:000:00:00
430 1289JUAN SALVADOR VILLAR LARACLUB TRITRAININGV2M01:39:1537300:14:2442500:55:0221.8001:09:2642700:29:490:00:000:00:00
431 6004GUILLEM MARTINEZ ARDANUYLLICENCIA DE DIAABM01:39:3141800:16:3642300:54:3222.0001:11:0842600:28:230:00:000:00:00
432 7026MARTA MILÁN TARRAGÓLLICENCIA DE DIAABF01:40:1242800:20:5642601:00:2319.8701:21:1910900:18:530:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32