RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
204 196 8 0 6 22 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:42:57600:23:27201:05:1620.2201:28:43300:14:140:00:000:00:00
2 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:111100:24:01101:04:4320.4001:28:442900:15:270:00:000:00:00
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:47200:22:55401:06:4219.7901:29:372200:15:100:00:000:00:00
4 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:43400:23:181001:08:0619.3801:31:24600:14:190:00:000:00:00
5 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:46:061500:24:07701:07:5419.4401:32:01200:14:050:00:000:00:00
6 294MARCEL GUAL ANDUJART-BIKES CLUB TRIATLOABM01:46:241300:24:03901:08:0319.4001:32:06500:14:180:00:000:00:00
7 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:46:462100:24:29501:07:3319.5401:32:021200:14:440:00:000:00:00
8 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:47:01700:23:381201:09:0019.1301:32:38700:14:230:00:000:00:00
9 938GABRIEL CROSAS SALVANSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:47:45100:22:311701:11:3618.4401:34:07100:13:380:00:000:00:00
10 1674MARIO SINUES MICOC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:48:332200:24:30601:07:3519.5301:32:056100:16:280:00:000:00:00
11 1437ROGER ARGELAGUER MARTINEZGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:48:507600:27:16301:06:2619.8701:33:422000:15:080:00:000:00:00
12 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:49:092400:24:521101:08:4019.2201:33:323400:15:370:00:000:00:00
13 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:49:281600:24:081301:10:3418.7101:34:421300:14:460:00:000:00:00
14 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:50:004300:25:48801:07:5419.4401:33:425400:16:180:00:000:00:00
15 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:50:10900:23:402301:11:5818.3401:35:38900:14:320:00:000:00:00
16 2033JAN MARGARIT SOLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:50:46300:22:553201:13:3417.9401:36:29400:14:170:00:000:00:00
17 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:50:522000:24:282001:11:4518.4001:36:131000:14:390:00:000:00:00
18 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:51:14800:23:403101:13:0918.0501:36:49800:14:250:00:000:00:00
19 923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINC.N. MOLINS DE REIABM01:51:40500:23:243001:13:0318.0701:36:272400:15:130:00:000:00:00
20 2059FERRAN ROS RAMENTOLB.B. TRIATLÓ L´AMETLLA DEV1M01:51:462300:24:481601:11:3518.4401:36:232800:15:230:00:000:00:00
21 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:51:502900:25:012101:11:5218.3701:36:531600:14:570:00:000:00:00
22 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:52:052700:24:592401:11:5818.3401:36:572100:15:080:00:000:00:00
23 5715JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:52:343300:25:101801:11:3718.4301:36:473700:15:470:00:000:00:00
24 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:52:474000:25:441901:11:4218.4101:37:262600:15:210:00:000:00:00
25 3471CARLOS DELGADO GARCIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:53:012500:24:552201:11:5618.3501:36:514700:16:100:00:000:00:00
26 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:53:184400:25:531501:11:3118.4601:37:243900:15:540:00:000:00:00
27 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:53:353500:25:122701:12:4818.1301:38:003300:15:350:00:000:00:00
28 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:54:001400:24:043801:15:1217.5501:39:161100:14:440:00:000:00:00
29 6026DAVID MALAGON LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:54:196100:26:361401:11:0618.5701:37:426300:16:370:00:000:00:00
30 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:54:421700:24:123401:14:1017.8001:38:225600:16:200:00:000:00:00
31 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:54:503100:25:083601:14:3917.6801:39:471900:15:030:00:000:00:00
32 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:54:574200:25:472501:12:3118.2001:38:186500:16:390:00:000:00:00
33 6028ARITZ ZUÑIGA MONREALLLICENCIA DE DIAABM01:55:097000:26:512901:12:5618.1001:39:472700:15:220:00:000:00:00
34 1530OSCAR CARRASCO ORRIOLSVEC CYCLING & RUNABM01:55:213700:25:243701:14:5717.6101:40:211800:15:000:00:000:00:00
35 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB FIT GYMABM01:55:503900:25:393501:14:3217.7101:40:113500:15:390:00:000:00:00
36 2045SERGIO BERNABE ALIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:56:067500:27:092601:12:4618.1401:39:555000:16:110:00:000:00:00
37 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:56:195300:26:263301:13:4617.8901:40:124500:16:070:00:000:00:00
38 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:56:513200:25:094401:16:2317.2801:41:322500:15:190:00:000:00:00
39 631CARLOS LUIS PERELLOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:57:221900:24:254901:18:0116.9201:42:261500:14:560:00:000:00:00
40 2172XAVI ROCA CANALSC.N. REUS PLOMSABM01:58:2910400:28:262801:12:5318.1101:41:197900:17:100:00:000:00:00
41 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:58:396700:26:473901:15:1917.5301:42:066200:16:330:00:000:00:00
42 6021DINA PRATS CASEROLLICENCIA DE DIAABF01:58:404900:25:584701:16:3517.2401:42:334600:16:070:00:000:00:00
43 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:58:565400:26:304301:16:1417.3201:42:445200:16:120:00:000:00:00
44 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:58:595100:26:144801:16:4517.2001:42:594100:16:000:00:000:00:00
45 1765JOAN SERRA RODRIGUEZCLUB TRI-BUABM01:59:035200:26:234001:15:4117.4401:42:047000:16:590:00:000:00:00
46 937SERGI DURBAU JULIACLUB TRI-BUABM01:59:214600:25:554601:16:3017.2501:42:256900:16:560:00:000:00:00
47 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM02:00:162800:25:005801:19:4416.5601:44:443000:15:320:00:000:00:00
48 6023JAUME PLANS COTSLLICENCIA DE DIAJNM02:00:275700:26:334101:15:4117.4401:42:1410300:18:130:00:000:00:00
49 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALC.T. S.J. ABADESSESABM02:00:547900:27:224201:15:4117.4401:43:039100:17:510:00:000:00:00
50 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM02:00:556500:26:465001:18:0416.9101:44:504300:16:050:00:000:00:00
51 1547DAVID LUIS PERELLOPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:00:564700:25:566001:20:0916.4701:46:051400:14:510:00:000:00:00
52 1458JOSE MIGUEL DIAZ BUTRONCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:01:033400:25:125201:18:4816.7501:44:007100:17:030:00:000:00:00
53 374DOMINGO ROIG VAZQUEZLA SALLE SPORTV1M02:01:464800:25:586201:20:1516.4501:46:133200:15:330:00:000:00:00
54 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM02:02:035000:26:006901:20:5216.3201:46:522300:15:110:00:000:00:00
55 790ANDRES BARBERO SANCHEZINDEPENDENTABM02:02:083800:25:326301:20:2516.4101:45:574900:16:110:00:000:00:00
56 867SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT DISTANCE TRIATLOV2M02:02:436600:26:475901:19:5316.5201:46:404200:16:030:00:000:00:00
57 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:03:538400:27:324501:16:3017.2501:44:0213500:19:510:00:000:00:00
58 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M02:04:046300:26:455301:19:0716.6801:45:5210200:18:120:00:000:00:00
59 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:04:117700:27:175701:19:2716.6101:46:448300:17:270:00:000:00:00
60 1299ROGER GOMEZ PIEDRACLUB TRI-BUABM02:04:143600:25:147001:21:0716.2701:46:219300:17:530:00:000:00:00
61 1784JOSEP MATEU ARBOT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:04:147100:26:526501:20:3416.3801:47:266600:16:480:00:000:00:00
62 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:04:207800:27:206401:20:3316.3901:47:536000:16:270:00:000:00:00
63 411RAMON BORRELL DANIELLA SALLE SPORTV1M02:04:237200:26:546801:20:5216.3201:47:466400:16:370:00:000:00:00
64 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESABM02:04:459900:28:055401:19:1116.6701:47:168400:17:290:00:000:00:00
65 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:05:116000:26:357101:21:1316.2501:47:488100:17:230:00:000:00:00
66 2168JOSEP LLUIS ESTEBAN FELIUC. TRIATLO MONTORNESV1M02:05:2010200:28:195101:18:4116.7801:47:0010700:18:200:00:000:00:00
67 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF02:05:298900:27:416701:20:4516.3501:48:267200:17:030:00:000:00:00
68 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M02:05:411200:24:038501:25:2315.4601:49:265300:16:150:00:000:00:00
69 6013JOAN MASSUET VILAMAJOFEECABM02:05:545500:26:327401:22:1616.0501:48:487600:17:060:00:000:00:00
70 4738LUIS BIELSA ALLOZAA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:05:591800:24:187701:23:5315.7401:48:119000:17:480:00:000:00:00
71 6024NIL GARCIA CASADOLLICENCIA DE DIAJNM02:06:018300:27:265501:19:2416.6201:46:5012500:19:110:00:000:00:00
72 3254DAVID LASCORZ MORENOC.E. PENEDES MARITIMSUB23M02:06:468000:27:237301:21:4116.1601:49:048900:17:420:00:000:00:00
73 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM02:07:106800:26:505601:19:2416.6201:46:1414800:20:560:00:000:00:00
74 1462JOSE MANUEL VILLANUEVA CAINDEPENDENTV1M02:07:295900:26:348101:24:5715.5401:51:314000:15:580:00:000:00:00
75 6011MARIO CANTERO AYALAFEECV1M02:08:1310500:28:30000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
76 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM02:08:204500:25:549301:26:3515.2501:52:293800:15:510:00:000:00:00
77 7008FERRAN BOFILL BARGUÑOFEECV1M02:08:259700:28:037501:22:4515.9501:50:488600:17:370:00:000:00:00
78 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:08:293000:25:0610501:27:5015.0301:52:563100:15:330:00:000:00:00
79 4765JOAN IGLESIES BARCIAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:08:476900:26:516601:20:4016.3601:47:3115400:21:160:00:000:00:00
80 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:08:474100:25:4610001:27:1515.1301:53:013600:15:460:00:000:00:00
81 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M02:10:0610700:28:467801:24:0415.7001:52:508000:17:160:00:000:00:00
82 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLOV1M02:10:228700:27:378801:25:4115.4101:53:187400:17:040:00:000:00:00
83 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:10:369500:27:588301:25:1515.4801:53:138200:17:230:00:000:00:00
84 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM02:10:436200:26:4310301:27:3615.0701:54:195700:16:240:00:000:00:00
85 3079ANGEL PAVON GARCIALA SALLE SPORTV1M02:10:458600:27:358001:24:5215.5501:52:2710600:18:180:00:000:00:00
86 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV1M02:11:218200:27:2410401:27:4615.0401:55:104800:16:110:00:000:00:00
87 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:11:5010300:28:207901:24:4615.5701:53:0611800:18:440:00:000:00:00
88 3363DAN COSTA CAPDEVILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:12:009400:27:508601:25:3215.4301:53:2211500:18:380:00:000:00:00
89 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM02:12:1913900:30:057601:23:3815.7801:53:4311300:18:360:00:000:00:00
90 2496VICTOR SANCHO GARRIGACLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:12:2610000:28:099601:26:4615.2101:54:558500:17:310:00:000:00:00
91 847JORDI ARTAU PLENACOSTACLUB TRI-BUABM02:12:2812600:29:398701:25:4015.4101:55:197700:17:090:00:000:00:00
92 5147NURIA LAUCO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:12:3811700:29:158901:25:4515.3901:55:008700:17:380:00:000:00:00
93 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOC ATLETICA CORBERAV1M02:13:0510800:28:469101:26:1715.3001:55:039600:18:020:00:000:00:00
94 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM02:13:072600:24:5812201:33:0914.1701:58:071700:15:000:00:000:00:00
95 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:13:158500:27:3510201:27:2915.0901:55:049900:18:110:00:000:00:00
96 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M02:13:289300:27:4910701:28:3514.9001:56:247300:17:040:00:000:00:00
97 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:13:4410600:28:449201:26:2115.2901:55:0511700:18:390:00:000:00:00
98 7012ALEIX PRAT UBACHFEECABM02:14:056400:26:4611001:30:1414.6301:57:007500:17:050:00:000:00:00
99 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM02:14:099000:27:4210601:28:0614.9801:55:4810900:18:210:00:000:00:00
100 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M02:14:247300:26:5611701:31:0214.5001:57:585800:16:260:00:000:00:00
101 3631DAVID VIANA CASASC.T. S.J. ABADESSESABM02:14:4816600:31:566101:20:1016.4701:52:0617200:22:420:00:000:00:00
102 4775JORDI GONZALEZ TELLOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:14:5513700:29:589501:26:4515.2201:56:4310100:18:120:00:000:00:00
103 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:15:0714000:30:089401:26:4315.2201:56:5110500:18:160:00:000:00:00
104 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:15:2413100:29:539701:26:5415.1901:56:4711400:18:370:00:000:00:00
105 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM02:15:368100:27:2412101:32:0014.3501:59:245100:16:120:00:000:00:00
106 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:16:0015500:31:168401:25:2215.4601:56:3812900:19:220:00:000:00:00
107 1561ANTONIO ALCANTARA GALINDT-BIKES CLUB TRIATLOJNM02:16:0715100:30:557201:21:3916.1701:52:3417600:23:330:00:000:00:00
108 1887MERITXELL GIMENEZ DALMAUC.N. REUS PLOMSV1F02:16:2212500:29:399901:27:1315.1301:56:5213000:19:300:00:000:00:00
109 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:16:5011500:29:129001:25:5415.3701:55:0616200:21:440:00:000:00:00
110 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:16:5710100:28:1010901:30:1114.6401:58:2111200:18:360:00:000:00:00
111 6012ALEIX PLANCHERIA MOSQUERALLICENCIA DE DIAJNM02:17:0715700:31:218201:25:1215.4901:56:3314500:20:340:00:000:00:00
112 5731CARLOS ALAVEDRA CAYUELACERCLE SABADELLES 1856ABM02:17:3711800:29:1811601:30:4014.5601:59:588800:17:390:00:000:00:00
113 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:17:568800:27:4112501:33:2014.1402:01:016800:16:550:00:000:00:00
114 2131ORIOL FORNS NADALA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:18:147400:27:0512401:33:1314.1602:00:189400:17:560:00:000:00:00
115 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M02:18:2312200:29:3011401:30:3914.5602:00:0910400:18:140:00:000:00:00
116 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:18:5912100:29:3011801:31:1814.4602:00:489800:18:110:00:000:00:00
117 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M02:19:2811900:29:1811201:30:2614.6001:59:4413200:19:440:00:000:00:00
118 5910TONI ROQUE PUIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:19:4012300:29:3212001:31:2914.4302:01:0111600:18:390:00:000:00:00
119 3997CARLES GARCIA PANTRIGOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:19:4714500:30:2411101:30:1914.6202:00:4312000:19:040:00:000:00:00
120 1780JOAN RAMON PUJOL BANUSCERRR IGUALADAABM02:20:1712900:29:4511301:30:3514.5702:00:2013700:19:570:00:000:00:00
121 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADAJNF02:20:5515000:30:4311501:30:3914.5602:01:2213100:19:330:00:000:00:00
122 7002PEDRO J. RAMOS RAMOSCLUB TRIATLÓN SALAMANCAABM02:21:191000:23:4815201:41:1213.0402:05:005500:16:190:00:000:00:00
123 5895MARTÍ FOREST TITOSCLUB TRI-BUABM02:21:2811000:29:0312701:34:2413.9802:03:279500:18:010:00:000:00:00
124 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM02:21:5013500:29:5510801:30:0814.6402:00:0316400:21:470:00:000:00:00
125 1690JOSE ENCISO SANCHEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:22:0717700:33:299801:27:0515.1602:00:3415700:21:330:00:000:00:00
126 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M02:22:4813000:29:4612601:34:1514.0102:04:0111900:18:470:00:000:00:00
127 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:23:3617900:34:0010101:27:2615.1002:01:2616600:22:100:00:000:00:00
128 644ALBERT BOSCH RIERAC.T. S.J. ABADESSESV1M02:23:5811600:29:1513401:36:3113.6802:05:4610000:18:120:00:000:00:00
129 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT DISTANCE TRIATLOV3M02:24:0312000:29:2513201:36:2713.6902:05:529700:18:110:00:000:00:00
130 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB BE HEALTHY NOVARTISV1M02:24:1411400:29:1113501:36:3613.6602:05:4711100:18:270:00:000:00:00
131 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM02:25:2113300:29:5414001:39:0013.3302:08:545900:16:270:00:000:00:00
132 4764RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:25:3417000:32:2611901:31:2514.4402:03:5116100:21:430:00:000:00:00
133 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:25:495800:26:3315301:43:1112.7902:09:444400:16:050:00:000:00:00
134 1329JOSEP COSTA MARGENETCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:26:1415200:31:0413001:36:0613.7402:07:1012200:19:040:00:000:00:00
135 1603FRANCISCO MARTÍNEZ LÓPEZINDEPENDENTABM02:26:369200:27:4714401:39:2913.2702:07:1612700:19:200:00:000:00:00
136 378MARCEL CARRERAS SOLERPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:26:405600:26:3215501:43:1612.7802:09:486700:16:520:00:000:00:00
137 2200CARLOS ALBERTO ANGULO MARSOC ATLETICA CORBERAABM02:26:5814100:30:0913101:36:2613.6902:06:3514200:20:230:00:000:00:00
138 4315JORDI LLAVEROLA VIDALCERRR IGUALADAABM02:27:0315300:31:0712801:34:4113.9402:05:4815300:21:150:00:000:00:00
139 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:27:3614400:30:2313301:36:2913.6802:06:5214600:20:440:00:000:00:00
140 1664JOAN FONTANET GORDILLOCERCLE SABADELLES 1856SUB23M02:27:4712400:29:3614501:39:4813.2302:09:2411000:18:230:00:000:00:00
141 1766EMILIO BLANCO NEBREDAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:28:1813600:29:5614201:39:1213.3102:09:0812400:19:100:00:000:00:00
142 7020JOSÉ CARLOS BARTOLOMÉ AVILLICENCIA DE DIAABM02:29:0411100:29:0512301:33:1214.1602:02:1719000:26:470:00:000:00:00
143 3636JORGE EDWARD RODRIGUEZ COPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:29:089800:28:0414301:39:1913.2902:07:2316300:21:450:00:000:00:00
144 1957BARBARA GINER HINTERMAYERPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:29:2716900:32:2513801:37:1013.5802:09:3513600:19:520:00:000:00:00
145 6025IVAN FELIPE BASALLICENCIA DE DIAABM02:29:3616100:31:3113701:36:5813.6102:08:2915100:21:070:00:000:00:00
146 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:29:5617100:32:4713601:36:5713.6202:09:4414100:20:120:00:000:00:00
147 4644JOSEP GARCES GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:30:1611200:29:0515801:44:0212.6902:13:077800:17:090:00:000:00:00
148 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:31:3114600:30:3214101:39:0713.3202:09:3916500:21:520:00:000:00:00
149 765ENRIC ELVIRA TORRADOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:31:4418300:34:3012901:35:5613.7602:10:2615600:21:180:00:000:00:00
150 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:33:1415900:31:2915001:40:3913.1102:12:0815000:21:060:00:000:00:00
151 1403QUIM EGEA VIADERC. TRIATLO MONTORNESSUB23M02:33:2312700:29:4114701:39:5513.2102:09:3617900:23:470:00:000:00:00
152 5139LESLIE REKOW REPULLOPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:33:2913800:30:0016101:44:2512.6402:14:2512100:19:040:00:000:00:00
153 6022POL TORTRAS RAVENTÓSLLICENCIA DE DIASUB23M02:33:4413200:29:5316201:45:3012.5102:15:2310800:18:210:00:000:00:00
154 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:33:5215400:31:0715601:43:2612.7602:14:3312600:19:190:00:000:00:00
155 7009JOSEP ANTONI TROYA GARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:34:0614900:30:3615701:43:3112.7502:14:0713900:19:590:00:000:00:00
156 6020EMMANUEL GENTISLLICENCIA DE DIAV1M02:34:5417600:33:2514601:39:5013.2202:13:1515900:21:390:00:000:00:00
157 2121MARC VALLMAJO MICALÓCLUB NATACIO BANYOLESABM02:35:139600:28:0114901:40:3613.1202:08:3718900:26:360:00:000:00:00
158 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:35:2517800:33:4215101:40:5413.0802:14:3614700:20:490:00:000:00:00
159 5587MARCOS MUELAS MORENOPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:36:2211300:29:0916901:49:2112.0702:18:309200:17:520:00:000:00:00
160 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:36:4210900:29:0215901:44:1512.6602:13:1717500:23:250:00:000:00:00
161 7022IGNASI SAU VALLSLLICENCIA DE DIAABM02:36:5217400:33:1116001:44:1912.6502:17:3012800:19:220:00:000:00:00
162 4057MONTSE MOLLET BOSCHPRAT DISTANCE TRIATLOV2F02:37:1918600:35:2314801:40:1513.1702:15:3816000:21:410:00:000:00:00
163 6014EDUARD PINTO LLICENCIA DE DIAABM02:37:2318200:34:2513901:37:1713.5702:11:4218300:25:410:00:000:00:00
164 1662GABRIEL SÁNCHEZ FARRUSCERCLE SABADELLES 1856V1M02:37:4415800:31:2816601:47:0912.3202:18:3712300:19:070:00:000:00:00
165 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUABM02:38:0416200:31:3516401:46:4112.3702:18:1613400:19:480:00:000:00:00
166 6015MIGUEL ENRÍQUEZ EXPÓSITOLLICENCIA DE DIAABM02:38:229100:27:4217301:50:4111.9302:18:2313800:19:590:00:000:00:00
167 6027OSCAR ARTAL BELENGUERLLICENCIA DE DIAV1M02:40:0816400:31:4616501:46:4412.3702:18:3015800:21:380:00:000:00:00
168 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV1M02:40:0815600:31:1916701:47:4912.2402:19:0814900:21:000:00:000:00:00
169 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F02:40:0816700:31:5916801:48:2412.1802:20:2313300:19:450:00:000:00:00
170 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:41:2117300:33:1016301:45:5912.4502:19:0916700:22:120:00:000:00:00
171 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:42:0118500:35:1515401:43:1212.7902:18:2717700:23:340:00:000:00:00
172 6018QUIM SOLANICH COLLELLLLICENCIA DE DIAV1M02:43:0112800:29:4317401:52:0211.7802:21:4515500:21:160:00:000:00:00
173 2035JOSEP LECHUGA ALONSOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:43:0414800:30:3517101:49:5512.0102:20:3017100:22:340:00:000:00:00
174 5891JAUME MESQUIDA FEBRERCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:45:0413400:29:5517901:55:0811.4602:25:0314000:20:010:00:000:00:00
175 7011ESTEBAN MARIN PERISLLICENCIA DE DIAV1M02:45:2214300:30:1417001:49:2612.0602:19:4018400:25:420:00:000:00:00
176 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOABM02:46:1716800:32:0317601:53:4111.6102:25:4414400:20:330:00:000:00:00
177 7016MARC BARÓ TENALLICENCIA DE DIAABM02:46:2816000:31:3017701:53:4411.6102:25:1415200:21:140:00:000:00:00
178 7024SERGI MAÑOSA DIVISÓNLLICENCIA DE DIAV1M02:46:5314700:30:3418001:55:4611.4002:26:2014300:20:330:00:000:00:00
179 3907CINTO TORTAJADACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:50:2019100:37:4917201:49:5912.0002:27:4817000:22:320:00:000:00:00
180 6017ALFONS TRISTAN MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM02:50:5718100:34:1517501:53:3711.6202:27:5217400:23:050:00:000:00:00
181 7007JORDI BELTRAN ANDUJARLLICENCIA DE DIAV2M02:52:1117200:33:0417801:54:0211.5802:27:0618100:25:050:00:000:00:00
182 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM02:53:5514200:30:1118201:57:3811.2202:27:4918500:26:060:00:000:00:00
183 4006FLORINA IVANOVA PETRINSKACLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNF02:54:4816500:31:4618302:00:4210.9402:32:2816900:22:200:00:000:00:00
184 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:57:4118800:36:2918101:57:1911.2502:33:4818000:23:530:00:000:00:00
185 1896ESTER VALLEJO I COSTAC.N. VIC-ETBABF03:01:5218000:34:1418502:04:4610.5802:39:0017300:22:520:00:000:00:00
186 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F03:02:1316300:31:4518402:00:4510.9302:32:3019200:29:430:00:000:00:00
187 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF03:06:5418400:35:1518702:07:5510.3202:43:1017800:23:440:00:000:00:00
188 7018CARLES CUNYATLLICENCIA DE DIASUB23M03:08:4117500:33:2118802:08:4710.2502:42:0818800:26:330:00:000:00:00
189 7017JORDI CUNYATLLICENCIA DE DIAV2M03:12:3119200:38:2318602:07:0810.3802:45:3119100:27:000:00:000:00:00
190 6016PAU CAMPOLIER BASSAGANYASLLICENCIA DE DIAABM03:13:3318700:36:0319002:12:239.9702:48:2618200:25:070:00:000:00:00
191 4048DIANA GARCIA SOGORBC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF03:17:3719300:40:1518902:10:5610.0802:51:1118700:26:260:00:000:00:00
192 7005ALÍCIA BOFARULL CASTROFEECV1F03:20:3618900:36:4419402:21:399.3202:58:2316800:22:130:00:000:00:00
193 7023CARLES VILÀ PASCUALLLICENCIA DE DIAABM03:28:0019000:36:4619302:21:119.3502:57:5719400:30:030:00:000:00:00
194 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF03:28:3719400:41:0419202:17:099.6202:58:1319500:30:240:00:000:00:00
195 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANPRAT DISTANCE TRIATLOV1F03:31:4719600:46:0319102:15:539.7103:01:5619300:29:510:00:000:00:00
196 7006ALEX SANCHEZ SEBASTIANFEECV2M03:31:5619500:41:4219502:23:509.1803:05:3218600:26:240:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32