RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
307 307 0 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:56:27000:00:00000:00:000.0000:47:20300:09:070:00:000:00:00
2 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM00:56:32000:00:00000:00:000.0000:47:31200:09:010:00:000:00:00
3 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM00:56:37000:00:00000:00:000.0000:47:031300:09:340:00:000:00:00
4 1025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁNC.E. TRIATHLONBCNABM00:56:50000:00:00000:00:000.0000:47:33500:09:170:00:000:00:00
5 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM00:56:54000:00:00000:00:000.0000:47:31800:09:230:00:000:00:00
6 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:56:55000:00:00000:00:000.0000:47:30900:09:250:00:000:00:00
7 4387LLUIS VILLARO CAPDEVILACLUB NATACIO MINORISAV1M00:56:57000:00:00000:00:000.0000:47:301000:09:270:00:000:00:00
8 801JOAQUIM CARLUS MARTINCLUB TRIATLO MIOSTAFABM00:57:00000:00:00000:00:000.0000:47:53400:09:070:00:000:00:00
9 849CRISTIAN FERNANDEZ DOMINGCLUB GASSS TRIATLOV1M00:57:15000:00:00000:00:000.0000:47:431200:09:320:00:000:00:00
10 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M00:57:17000:00:00000:00:000.0000:47:381400:09:390:00:000:00:00
11 1517MARC MARTINEZ MIRALLESDISTANCE LA SALLESUB23M00:57:25000:00:00000:00:000.0000:48:25100:09:000:00:000:00:00
12 691GABRIEL CARDEÑOSA ARRAYASC.N. CATALUNYAABM00:57:26000:00:00000:00:000.0000:47:401900:09:460:00:000:00:00
13 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. ATLETISME MONTORNESABM00:57:28000:00:00000:00:000.0000:48:05700:09:230:00:000:00:00
14 2065VÍCTOR GARANTO FAJOCERDANYOLA CHABM00:57:46000:00:00000:00:000.0000:48:021800:09:440:00:000:00:00
15 796OLIVER GARRIDO LUQUECLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:57:57000:00:00000:00:000.0000:48:161600:09:410:00:000:00:00
16 3471CARLOS DELGADO GARCIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM00:58:00000:00:00000:00:000.0000:48:082000:09:520:00:000:00:00
17 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMABM00:58:02000:00:00000:00:000.0000:48:201700:09:420:00:000:00:00
18 4475POL GIMENO FONQUERNIEC.N. CATALUNYAJNM00:58:10000:00:00000:00:000.0000:47:436900:10:270:00:000:00:00
19 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M00:58:11000:00:00000:00:000.0000:48:142400:09:570:00:000:00:00
20 3998JUAN BILBAO URIARTEDISTANCE LA SALLESUB23M00:58:13000:00:00000:00:000.0000:48:132700:10:000:00:000:00:00
21 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLACLUB NATACIÓ SITGESABM00:58:44000:00:00000:00:000.0000:48:127300:10:320:00:000:00:00
22 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM00:58:55000:00:00000:00:000.0000:48:414700:10:140:00:000:00:00
23 4688ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM00:59:34000:00:00000:00:000.0000:50:13600:09:210:00:000:00:00
24 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM00:59:47000:00:00000:00:000.0000:49:512300:09:560:00:000:00:00
25 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM00:59:48000:00:00000:00:000.0000:50:071500:09:410:00:000:00:00
26 750ANDRES JOSE SUAREZ GALLOC.N. CATALUNYAABM00:59:55000:00:00000:00:000.0000:49:592200:09:560:00:000:00:00
27 4544MIQUEL RUBIO MORÓNFASTTRIATLON CLUBJNM00:59:55000:00:00000:00:000.0000:49:542800:10:010:00:000:00:00
28 325FERRAN BARCELO BADIAC.N. CATALUNYAABM01:00:02000:00:00000:00:000.0000:50:002900:10:020:00:000:00:00
29 177ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM01:00:02000:00:00000:00:000.0000:49:563500:10:060:00:000:00:00
30 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:05000:00:00000:00:000.0000:50:013300:10:040:00:000:00:00
31 7031SERGI MARIN BROTOLLICENCIA DE DIAABM01:00:08000:00:00000:00:000.0000:50:381100:09:300:00:000:00:00
32 1503DAVID ALONSO VAZQUEZC.E. PENEDES MARITIMABM01:00:12000:00:00000:00:000.0000:49:555200:10:170:00:000:00:00
33 5795CLARET ROSSET HIDALGOC.T. PARETS DEL VALLESABM01:00:13000:00:00000:00:000.0000:50:152600:09:580:00:000:00:00
34 3374DANIEL LUCENA BUSTOSFASTTRIATLON CLUBJNM01:00:15000:00:00000:00:000.0000:50:024500:10:130:00:000:00:00
35 2820ALBERTO CASADO AROCAFASTTRIATLON CLUBJNM01:00:17000:00:00000:00:000.0000:49:555800:10:220:00:000:00:00
36 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTCDM01:00:18000:00:00000:00:000.0000:50:153000:10:030:00:000:00:00
37 5469DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTSUB23M01:00:29000:00:00000:00:000.0000:50:263100:10:030:00:000:00:00
38 407JOAN WÄGER PONSINDEPENDENTCDM01:00:32000:00:00000:00:000.0000:50:263400:10:060:00:000:00:00
39 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLOABM01:00:36000:00:00000:00:000.0000:49:509000:10:460:00:000:00:00
40 1502IVAN VALENCIA PEDRAZAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:00:37000:00:00000:00:000.0000:50:303700:10:070:00:000:00:00
41 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:00:39000:00:00000:00:000.0000:50:245100:10:150:00:000:00:00
42 1235JAUME ROY VICENTEC.N. MOLINS DE REIABM01:00:44000:00:00000:00:000.0000:50:314300:10:130:00:000:00:00
43 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOABSOLUT SPORTABM01:00:48000:00:00000:00:000.0000:50:335000:10:150:00:000:00:00
44 1412CRISTIAN PEREZ LATRILLACLUB TRIATLO SABADELLABM01:00:50000:00:00000:00:000.0000:50:394100:10:110:00:000:00:00
45 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M01:00:53000:00:00000:00:000.0000:50:306000:10:230:00:000:00:00
46 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:53000:00:00000:00:000.0000:50:306100:10:230:00:000:00:00
47 3147SERGI PRADOS SANCHEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:00:56000:00:00000:00:000.0000:50:473900:10:090:00:000:00:00
48 2640CARLES GARCIA DELGADOC.T. S.J. ABADESSESABM01:00:56000:00:00000:00:000.0000:50:336400:10:230:00:000:00:00
49 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM01:00:59000:00:00000:00:000.0000:50:365900:10:230:00:000:00:00
50 531XAVIER HERENCIA SANCHEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:01:00000:00:00000:00:000.0000:50:366600:10:240:00:000:00:00
51 3887RICARD VALENZUELA CRUZUNIO ATLETICA RUBIV2M01:01:12000:00:00000:00:000.0000:50:496300:10:230:00:000:00:00
52 5404AMÓS VIEDMA ALONSOCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:01:13000:00:00000:00:000.0000:50:535700:10:200:00:000:00:00
53 5618OSCAR PASTOR IGLESIASC.E. RAYOTEAMABM01:01:19000:00:00000:00:000.0000:50:417900:10:380:00:000:00:00
54 4291JOSEP BLASCO ARIASCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:01:24000:00:00000:00:000.0000:50:487700:10:360:00:000:00:00
55 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:01:28000:00:00000:00:000.0000:51:203800:10:080:00:000:00:00
56 3191EDU MASSO GRABULOSAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:01:29000:00:00000:00:000.0000:50:3410000:10:550:00:000:00:00
57 4849SERGI LIZ MADRIDTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23M01:01:32000:00:00000:00:000.0000:50:567800:10:360:00:000:00:00
58 393ORIOL FARRE VILACLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:32000:00:00000:00:000.0000:51:056800:10:270:00:000:00:00
59 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:01:39000:00:00000:00:000.0000:51:008000:10:390:00:000:00:00
60 4444DANIEL LLAMBRICH GABRIELFASTTRIATLON CLUBT1M01:01:40000:00:00000:00:000.0000:51:264800:10:140:00:000:00:00
61 5282JOSE LUIS LORENTE FERNANDC. ATLETISME MONTORNESABM01:01:42000:00:00000:00:000.0000:51:186500:10:240:00:000:00:00
62 852VÍCTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:01:47000:00:00000:00:000.0000:51:334600:10:140:00:000:00:00
63 3727TONI NAVARRETE GARCIAJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:01:51000:00:00000:00:000.0000:51:068800:10:450:00:000:00:00
64 1203XAVIER GARCIA MONELLTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M01:01:55000:00:00000:00:000.0000:51:148300:10:410:00:000:00:00
65 2244MARC MAJOS CULLELLC.N. CATALUNYAABM01:01:55000:00:00000:00:000.0000:51:128400:10:430:00:000:00:00
66 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M01:02:03000:00:00000:00:000.0000:51:297600:10:340:00:000:00:00
67 5639FELIPE ESCUDERO FERREIROC.N. TARRACOJNM01:02:14000:00:00000:00:000.0000:51:427400:10:320:00:000:00:00
68 5992EDUARDO DOZ GUZMANCERCLES SABADELLES 1856ABM01:02:15000:00:00000:00:000.0000:51:279300:10:480:00:000:00:00
69 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:16000:00:00000:00:000.0000:51:427500:10:340:00:000:00:00
70 165ANDRES LUQUE MESACERCLES SABADELLES 1856V1M01:02:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
71 4967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ C.N. PRAT-TRIATLOABM01:02:27000:00:00000:00:000.0000:52:233200:10:040:00:000:00:00
72 4358JESUS RODRIGUEZ CHARLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:02:28000:00:00000:00:000.0000:52:312500:09:570:00:000:00:00
73 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:02:28000:00:00000:00:000.0000:52:223600:10:060:00:000:00:00
74 3794TONI SERRANO BARREIROCLUB TRIATLO BAIX MONTSENT2M01:02:33000:00:00000:00:000.0000:51:3710100:10:560:00:000:00:00
75 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:02:55000:00:00000:00:000.0000:53:012100:09:540:00:000:00:00
76 469RUBEN RODRIGUEZ SEGURACLUB ESPORTIU SHISSEABM01:02:57000:00:00000:00:000.0000:52:188200:10:390:00:000:00:00
77 1479DANIEL ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:00000:00:00000:00:000.0000:52:337100:10:270:00:000:00:00
78 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB BE HEALTHY NOVARTISABM01:03:02000:00:00000:00:000.0000:51:1417600:11:480:00:000:00:00
79 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLAROU TEAM ATTITUDEABM01:03:05000:00:00000:00:000.0000:52:218600:10:440:00:000:00:00
80 617DANIEL ALBALAT ARGÜELLOC.N. MOLINS DE REIABM01:03:16000:00:00000:00:000.0000:52:328500:10:440:00:000:00:00
81 421OSCAR RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CATALUNYASUB23M01:03:18000:00:00000:00:000.0000:52:2110300:10:570:00:000:00:00
82 3076DAVID GIL MOLDESCLUB ATLETISME SANT BOIV1M01:03:19000:00:00000:00:000.0000:53:005500:10:190:00:000:00:00
83 1017CARLOS SALGADO PIZARROCLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M01:04:07000:00:00000:00:000.0000:53:446200:10:230:00:000:00:00
84 706XAVIER CODÓ GRASACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:04:11000:00:00000:00:000.0000:53:278700:10:440:00:000:00:00
85 4546SERGI MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:04:13000:00:00000:00:000.0000:53:437200:10:300:00:000:00:00
86 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:14000:00:00000:00:000.0000:53:555600:10:190:00:000:00:00
87 5854ESTEVE OLIVER BOIXC.T. PARETS DEL VALLESABM01:04:15000:00:00000:00:000.0000:54:024400:10:130:00:000:00:00
88 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLOABM01:04:20000:00:00000:00:000.0000:53:418100:10:390:00:000:00:00
89 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANCERDANYOLA CHV1M01:04:20000:00:00000:00:000.0000:54:084200:10:120:00:000:00:00
90 1619MARC GARCIA SERRASGAVA TRIATLOCDM01:04:27000:00:00000:00:000.0000:54:085400:10:190:00:000:00:00
91 3185FIDEL CANO HERNANDEZCLUB NATACIO VALLDOREIXCDM01:04:31000:00:00000:00:000.0000:54:047000:10:270:00:000:00:00
92 945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZC.N. MOLINS DE REIABM01:04:38000:00:00000:00:000.0000:53:479600:10:510:00:000:00:00
93 528JOSE MARIA CUADRADO CABELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:04:40000:00:00000:00:000.0000:53:539200:10:470:00:000:00:00
94 6024DAVID DE LA CUEVA VENTURALLICENCIA DE DIAV1M01:04:40000:00:00000:00:000.0000:53:539100:10:470:00:000:00:00
95 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:04:50000:00:00000:00:000.0000:54:058900:10:450:00:000:00:00
96 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M01:04:55000:00:00000:00:000.0000:54:454000:10:100:00:000:00:00
97 2963ORIOL MARTINEZ BAQUEROCERDANYOLA CHABM01:04:56000:00:00000:00:000.0000:53:4012000:11:160:00:000:00:00
98 3778DAVID BADOSA GONZÁLEZC.N. VIC-ETBABM01:05:00000:00:00000:00:000.0000:53:4312100:11:170:00:000:00:00
99 7030ARTURO TATO MOLINALLICENCIA DE DIAABM01:05:02000:00:00000:00:000.0000:53:3513400:11:270:00:000:00:00
100 5831JOSEP CARLES ANADON ESPACCERCLES SABADELLES 1856V1M01:05:04000:00:00000:00:000.0000:54:119800:10:530:00:000:00:00
101 5400XAVIER MALDONADO PEREZCLUB TRITRAININGABM01:05:04000:00:00000:00:000.0000:53:0619100:11:580:00:000:00:00
102 4683JESUS GONZALEZ FARRESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:05:06000:00:00000:00:000.0000:53:5211600:11:140:00:000:00:00
103 5383SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:05:08000:00:00000:00:000.0000:53:5811300:11:100:00:000:00:00
104 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV1M01:05:08000:00:00000:00:000.0000:54:0011100:11:080:00:000:00:00
105 3985JORDI BELLART SALMERONCLUB TRIATLO IRWLABM01:05:12000:00:00000:00:000.0000:54:545300:10:180:00:000:00:00
106 3643EDUARDO GARCIA RUIZC.E. PENEDES MARITIMABM01:05:14000:00:00000:00:000.0000:53:4014900:11:340:00:000:00:00
107 2616JOSE MANUEL SÁNCHEZ LÓPEZEUROPA SPORTS CENTREV1M01:05:20000:00:00000:00:000.0000:53:5014300:11:300:00:000:00:00
108 1665ÀLEX CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAJNM01:05:25000:00:00000:00:000.0000:54:596700:10:260:00:000:00:00
109 6017XABIER RODRIGUEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:05:26000:00:00000:00:000.0000:54:0312800:11:230:00:000:00:00
110 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:05:47000:00:00000:00:000.0000:53:5718000:11:500:00:000:00:00
111 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIABM01:06:00000:00:00000:00:000.0000:54:1716700:11:430:00:000:00:00
112 2165CARLOS BUJALANCE LUNAC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:06:02000:00:00000:00:000.0000:54:5710600:11:050:00:000:00:00
113 2751JOAN MARZO CLUSELLASINDEPENDENTV1M01:06:03000:00:00000:00:000.0000:55:139400:10:500:00:000:00:00
114 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:06:09000:00:00000:00:000.0000:55:0011200:11:090:00:000:00:00
115 1629ERIC ROIGE PASTORC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:06:11000:00:00000:00:000.0000:54:4313500:11:280:00:000:00:00
116 5823CARLES RODRIGUEZ FERNANDECERCLES SABADELLES 1856V1M01:06:16000:00:00000:00:000.0000:54:3416600:11:420:00:000:00:00
117 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:06:17000:00:00000:00:000.0000:54:3716100:11:400:00:000:00:00
118 1626ANDREU BARTUI CASANOVAC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M01:06:18000:00:00000:00:000.0000:55:289500:10:500:00:000:00:00
119 1596JOSE MARIA MORALES HERNANC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M01:06:18000:00:00000:00:000.0000:55:239900:10:550:00:000:00:00
120 5549CESAR AUGUSTO ENCINACLUB NATACIO VALLDOREIXV1M01:06:25000:00:00000:00:000.0000:55:1311500:11:120:00:000:00:00
121 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:06:28000:00:00000:00:000.0000:55:1411700:11:140:00:000:00:00
122 3832ANDRÉS JIMENEZ VERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:30000:00:00000:00:000.0000:55:2610500:11:040:00:000:00:00
123 271XAVIER GUTIERREZ ROCAJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:06:43000:00:00000:00:000.0000:55:3710800:11:060:00:000:00:00
124 1673ROGER BOSCH SEGARRAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM01:06:45000:00:00000:00:000.0000:55:2112900:11:240:00:000:00:00
125 2782GABRIEL PASCUAL GONZÁLEZCLUB ESPORTIU GIGGATRIABM01:06:53000:00:00000:00:000.0000:55:1416000:11:390:00:000:00:00
126 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCNV2M01:06:54000:00:00000:00:000.0000:55:2613800:11:280:00:000:00:00
127 5391JOSE CARLOS ARREBOLA POMPTRIATLO PALLEJAABM01:06:55000:00:00000:00:000.0000:55:5410400:11:010:00:000:00:00
128 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERINDEPENDENTABM01:06:57000:00:00000:00:000.0000:56:434900:10:140:00:000:00:00
129 915JOSEP MARIA MORENO FURNERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:06:59000:00:00000:00:000.0000:55:3014000:11:290:00:000:00:00
130 5430JOSE MANUEL ORTEGA CASTELTRIATLO L´HOSPITALETABM01:07:00000:00:00000:00:000.0000:53:3026600:13:300:00:000:00:00
131 3880CARLOS PARDOS MARINUNIO ATLETICA RUBIABM01:07:02000:00:00000:00:000.0000:55:1517500:11:470:00:000:00:00
132 5772MARCO ANTONIO ESTRADA DIAC.E. TRIATHLONBCNV1M01:07:04000:00:00000:00:000.0000:55:4512500:11:190:00:000:00:00
133 2947DIEGO RODRIGUEZ CATALANCERDANYOLA CHABM01:07:11000:00:00000:00:000.0000:55:5711800:11:140:00:000:00:00
134 7017LUIS MIGUEL GOMEZ VALLEJOLLICENCIA DE DIAABM01:07:11000:00:00000:00:000.0000:53:3926900:13:320:00:000:00:00
135 5587MARCOS MUELAS MORENOC.N. PRAT-TRIATLOABM01:07:12000:00:00000:00:000.0000:55:2717200:11:450:00:000:00:00
136 1415KILIAN GARCIA JAMINCLUB TRIATLO SABADELLABM01:07:13000:00:00000:00:000.0000:55:3515800:11:380:00:000:00:00
137 3613IVAN SIMON I BIRBAC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:07:14000:00:00000:00:000.0000:55:2218300:11:520:00:000:00:00
138 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:07:14000:00:00000:00:000.0000:55:5512400:11:190:00:000:00:00
139 6005DANIEL LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM01:07:16000:00:00000:00:000.0000:56:2010200:10:560:00:000:00:00
140 1496ALBERTO LOPEZ ESPINOSACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:07:16000:00:00000:00:000.0000:55:4314700:11:330:00:000:00:00
141 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:07:17000:00:00000:00:000.0000:55:3317000:11:440:00:000:00:00
142 2223PABLO VILLAJOS PUNZANOCERDANYOLA CHV1M01:07:18000:00:00000:00:000.0000:55:4115600:11:370:00:000:00:00
143 4753XAVI GOMEZ PALLARESC.E. TRIATHLONBCNJNM01:07:23000:00:00000:00:000.0000:55:5813000:11:250:00:000:00:00
144 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:07:26000:00:00000:00:000.0000:55:4017300:11:460:00:000:00:00
145 3006CARLES MARTI GERINC.N. CATALUNYAV2M01:07:26000:00:00000:00:000.0000:55:5414500:11:320:00:000:00:00
146 2465SERGI FERNANDEZ RODRIGUEZCERDANYOLA CHABM01:07:30000:00:00000:00:000.0000:56:2410900:11:060:00:000:00:00
147 2446GERARD VIVO ESCUDEROCERDANYOLA CHABM01:07:36000:00:00000:00:000.0000:56:449700:10:520:00:000:00:00
148 420MARC UBACH MORERAINDEPENDENTABM01:07:36000:00:00000:00:000.0000:56:0714200:11:290:00:000:00:00
149 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:07:38000:00:00000:00:000.0000:56:0914100:11:290:00:000:00:00
150 5998VICENT DOMÈNECH FERRIC.E. NO TE PARESABM01:07:43000:00:00000:00:000.0000:56:0216300:11:410:00:000:00:00
151 3383JOSE LUIS GARZON LANDABASCLUB TRIATLO IRWLABM01:07:48000:00:00000:00:000.0000:56:2313100:11:250:00:000:00:00
152 3370DAVID LUARNA GARCIACLUB TRIATLO IRWLABM01:07:48000:00:00000:00:000.0000:56:0516800:11:430:00:000:00:00
153 3757SERGI LLAGOSTERA MAURIC.N. VIC-ETBABM01:07:49000:00:00000:00:000.0000:55:5918100:11:500:00:000:00:00
154 1284JOSEP TORRAS MASC.A. IGUALADAABM01:07:53000:00:00000:00:000.0000:56:1615700:11:370:00:000:00:00
155 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANADISTANCE LA SALLEABM01:07:56000:00:00000:00:000.0000:56:2314800:11:330:00:000:00:00
156 3892RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIÓ SITGESABM01:07:56000:00:00000:00:000.0000:56:1217100:11:440:00:000:00:00
157 1003VICTOR LOPEZ ESPINOSACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:08:03000:00:00000:00:000.0000:55:4321800:12:200:00:000:00:00
158 5374JOSÉ GINÉS ZAMORA BURGUESC.N. MOLINS DE REIABM01:08:06000:00:00000:00:000.0000:56:4412700:11:220:00:000:00:00
159 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:08:07000:00:00000:00:000.0000:56:4213200:11:250:00:000:00:00
160 5731CARLOS ALAVEDRA CAYUELAINDEPENDENTABM01:08:08000:00:00000:00:000.0000:56:3315100:11:350:00:000:00:00
161 5740ELOI PALA RAMOSFASTTRIATLON CLUBABM01:08:12000:00:00000:00:000.0000:56:5611900:11:160:00:000:00:00
162 1105ROGER BESORA NOYAC.N. CATALUNYAV1M01:08:14000:00:00000:00:000.0000:56:1619000:11:580:00:000:00:00
163 6006JUAN CARLOS RODRÍGUEZ PALLLICENCIA DE DIAABM01:08:18000:00:00000:00:000.0000:57:0611400:11:120:00:000:00:00
164 3886TONI TIENDA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:08:20000:00:00000:00:000.0000:56:5213600:11:280:00:000:00:00
165 7038EDUARDO GONZÁLEZ ALBIOLLLICENCIA DE DIAABM01:08:25000:00:00000:00:000.0000:57:0712300:11:180:00:000:00:00
166 4157ALBERTO BLANCO GOMEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:08:27000:00:00000:00:000.0000:56:5913700:11:280:00:000:00:00
167 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. ATLETISME MONTORNESABM01:08:29000:00:00000:00:000.0000:56:2720100:12:020:00:000:00:00
168 2624MARIO SERRANO LAZAROC.N. MOLINS DE REIABM01:08:30000:00:00000:00:000.0000:57:0313300:11:270:00:000:00:00
169 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:08:35000:00:00000:00:000.0000:56:5416400:11:410:00:000:00:00
170 5373JAVIER MIMOSO MORENOCERDANYOLA CHABM01:08:41000:00:00000:00:000.0000:56:3021100:12:110:00:000:00:00
171 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBABM01:08:43000:00:00000:00:000.0000:56:4419500:11:590:00:000:00:00
172 5952RUBEN FERNANDEZ ENCINASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:08:44000:00:00000:00:000.0000:57:2512600:11:190:00:000:00:00
173 317XAVIER MARTINEZ ROCAC.N. CATALUNYAABM01:08:48000:00:00000:00:000.0000:56:1423200:12:340:00:000:00:00
174 3168JOSEP SOTO PEREZC.E. NO TE PARESABM01:08:52000:00:00000:00:000.0000:57:0517400:11:470:00:000:00:00
175 5991MARC MARTI MATALONGACERCLES SABADELLES 1856ABM01:08:57000:00:00000:00:000.0000:56:5220600:12:050:00:000:00:00
176 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM01:08:58000:00:00000:00:000.0000:56:2523000:12:330:00:000:00:00
177 3795VICTOR PEREZ VILLALTACLUB ESPORTIU IBERABM01:09:01000:00:00000:00:000.0000:56:5420900:12:070:00:000:00:00
178 5519OSCAR MUÑOZ ABELLANSBR OPEN TEAMV1M01:09:06000:00:00000:00:000.0000:58:0011000:11:060:00:000:00:00
179 5937DANIEL RODRIGUEZ GARCIACLUB ATLETIC CASTELLARABM01:09:07000:00:00000:00:000.0000:57:3115400:11:360:00:000:00:00
180 1606SERGIO PEÑA RICOINDEPENDENTABM01:09:17000:00:00000:00:000.0000:57:0721000:12:100:00:000:00:00
181 3042ERIK FERNANDEZ ARRABALCERDANYOLA CHSUB23M01:09:25000:00:00000:00:000.0000:57:4915200:11:360:00:000:00:00
182 3178POL FERNÁNDEZ LOSADAC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:09:30000:00:00000:00:000.0000:57:3718400:11:530:00:000:00:00
183 3305MANUEL MORENO CADENASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:09:32000:00:00000:00:000.0000:57:3219700:12:000:00:000:00:00
184 5983JORDI GUIJARRO VALEROC.N. SABADELLABM01:09:42000:00:00000:00:000.0000:58:0116200:11:410:00:000:00:00
185 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:09:45000:00:00000:00:000.0000:57:5118600:11:540:00:000:00:00
186 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:09:52000:00:00000:00:000.0000:57:4820400:12:040:00:000:00:00
187 5938GERARD UGENA SAIZ-BUSTAMCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:10:00000:00:00000:00:000.0000:56:0328500:13:570:00:000:00:00
188 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM01:10:12000:00:00000:00:000.0000:58:2916900:11:430:00:000:00:00
189 462RAFAEL GIMENO GARCIAC.T. S.J. ABADESSESV1M01:10:17000:00:00000:00:000.0000:58:2717900:11:500:00:000:00:00
190 6019JOSE LUIS ARTESERO MORENOLLICENCIA DE DIASUB23M01:10:24000:00:00000:00:000.0000:59:0612200:11:180:00:000:00:00
191 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:10:27000:00:00000:00:000.0000:58:3817700:11:490:00:000:00:00
192 3660MANEL FIGUEROLA JIMENEZCERCLES SABADELLES 1856V1M01:10:27000:00:00000:00:000.0000:57:5323300:12:340:00:000:00:00
193 682ISMAEL LALUEZA GEGUNDEZINDEPENDENTABM01:10:38000:00:00000:00:000.0000:58:4518500:11:530:00:000:00:00
194 4235FERRAN CANALS COMASCLUB ATLETISME SANT BOIABM01:10:41000:00:00000:00:000.0000:58:3920000:12:020:00:000:00:00
195 2573CARLOS ORDOÑEZ MORILLODISTANCE LA SALLEV1M01:10:45000:00:00000:00:000.0000:58:3421200:12:110:00:000:00:00
196 3265ALBERT FIGUEROLA PRIOC.N. TARRACOABM01:10:48000:00:00000:00:000.0000:58:4120800:12:070:00:000:00:00
197 1500ALBERTO MARIN MARTINEZC.E. PENEDES MARITIMABM01:10:52000:00:00000:00:000.0000:58:5319600:11:590:00:000:00:00
198 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEV1M01:10:57000:00:00000:00:000.0000:58:5619800:12:010:00:000:00:00
199 7016SERGI GARCIA CANOLLICENCIA DE DIAABM01:11:04000:00:00000:00:000.0000:59:5810700:11:060:00:000:00:00
200 2427JORDI GONZALEZ BAROCEMEV1M01:11:05000:00:00000:00:000.0000:59:1318200:11:520:00:000:00:00
201 5833TOMAS PALAO LLUCHC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:11:09000:00:00000:00:000.0000:59:3614600:11:330:00:000:00:00
202 3882JOSE JOAQUIN PINHEIRO GONUNIO ATLETICA RUBIV2M01:11:12000:00:00000:00:000.0000:59:3515500:11:370:00:000:00:00
203 3984TONI MUÑOZ MARTÍNEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:11:13000:00:00000:00:000.0000:59:0720700:12:060:00:000:00:00
204 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:11:16000:00:00000:00:000.0000:58:5022500:12:260:00:000:00:00
205 6023DANIEL PUIG BENAGUESLLICENCIA DE DIAABM01:11:22000:00:00000:00:000.0000:59:1720500:12:050:00:000:00:00
206 5570EDUARD SANCHEZ MALLOLEUROPA SPORTS CENTREABM01:11:27000:00:00000:00:000.0000:59:2919300:11:580:00:000:00:00
207 7028ALBERTO BENEITEZ ASENJOLLICENCIA DE DIAABM01:11:29000:00:00000:00:000.0000:59:4816500:11:410:00:000:00:00
208 2501MANEL TORRENTALLE TUSETDISTANCE LA SALLEJNM01:11:30000:00:00000:00:000.0001:00:0113900:11:290:00:000:00:00
209 2545JOSE MANUEL JIMENEZ MARTIINDEPENDENTV2M01:11:34000:00:00000:00:000.0000:59:1022400:12:240:00:000:00:00
210 1455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGC. ATLETISME MONTORNESABM01:11:36000:00:00000:00:000.0001:00:0215000:11:340:00:000:00:00
211 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVAINDEPENDENTV1M01:11:48000:00:00000:00:000.0000:59:3121600:12:170:00:000:00:00
212 2066DAVID ARTES DIAZINDEPENDENTV1M01:12:02000:00:00000:00:000.0000:58:5825100:13:040:00:000:00:00
213 5875MARC SALA MARTINEZCERCLES SABADELLES 1856V1M01:12:05000:00:00000:00:000.0000:59:3722600:12:280:00:000:00:00
214 2626ORIOL SICART CASAINC.N. MOLINS DE REIABM01:12:10000:00:00000:00:000.0000:59:4922000:12:210:00:000:00:00
215 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM01:12:10000:00:00000:00:000.0000:59:5021700:12:200:00:000:00:00
216 5982AGUSTÍ BARTRA YLLATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:12:24000:00:00000:00:000.0001:00:1221300:12:120:00:000:00:00
217 733CARLOS GONZALEZ MEMBRILLAINDEPENDENTV1M01:12:28000:00:00000:00:000.0000:59:3724500:12:510:00:000:00:00
218 308JORDI COROMINES PAGESINDEPENDENTV1M01:12:33000:00:00000:00:000.0001:01:0214400:11:310:00:000:00:00
219 5670ALBERT GRAELLS BERNALDOCERCLES SABADELLES 1856ABM01:12:42000:00:00000:00:000.0000:59:3625300:13:060:00:000:00:00
220 5492JOSÉ MA. RODRÍGUEZ MUÑOZCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:13:03000:00:00000:00:000.0001:00:1624200:12:470:00:000:00:00
221 7043MIGUEL CALVO RIVERALLICENCIA DE DIAABM01:13:08000:00:00000:00:000.0001:01:1218700:11:560:00:000:00:00
222 387ANTONIO ENCINAS GAMEZINDEPENDENTV1M01:13:09000:00:00000:00:000.0001:01:0520300:12:040:00:000:00:00
223 2869PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLOV2M01:13:10000:00:00000:00:000.0000:59:1827900:13:520:00:000:00:00
224 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:13:22000:00:00000:00:000.0001:01:4615300:11:360:00:000:00:00
225 6020ANTONIO LARA CASADOLLICENCIA DE DIACDM01:13:24000:00:00000:00:000.0001:00:5522800:12:290:00:000:00:00
226 1401JORDI MONGAY HERNANDOINDEPENDENTABM01:13:32000:00:00000:00:000.0001:00:5923100:12:330:00:000:00:00
227 7026JORDI MARTINEZ ABELLANLLICENCIA DE DIAABM01:13:34000:00:00000:00:000.0001:00:3824900:12:560:00:000:00:00
228 3454JORDI NICOLAU LLEONARTITRIATLETES SOLIDARISABM01:13:36000:00:00000:00:000.0001:01:1621900:12:200:00:000:00:00
229 2519DAVID ROMANCE VILARDELLCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:13:38000:00:00000:00:000.0001:01:4817800:11:500:00:000:00:00
230 1353LUIS RODRIGUEZ GARCIATRIATLO PALLEJAABM01:13:40000:00:00000:00:000.0001:01:1922100:12:210:00:000:00:00
231 154DANIEL MARIN ZORITACERCLES SABADELLES 1856V1M01:13:41000:00:00000:00:000.0001:00:5624000:12:450:00:000:00:00
232 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M01:13:45000:00:00000:00:000.0001:00:3325700:13:120:00:000:00:00
233 7019EMILIO CARRIZOSA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:52000:00:00000:00:000.0001:01:5019900:12:020:00:000:00:00
234 7039XAVI RODRIGUEZ PORTOLLICENCIA DE DIAV1M01:13:55000:00:00000:00:000.0001:01:2123400:12:340:00:000:00:00
235 4595ANTONIO JOSE GOMEZ DIAZCLUB NATACIO SITGESABM01:13:56000:00:00000:00:000.0001:01:5819200:11:580:00:000:00:00
236 6025IVAN CORONADOLLICENCIA DE DIAV1M01:14:02000:00:00000:00:000.0001:01:4621500:12:160:00:000:00:00
237 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV2M01:14:05000:00:00000:00:000.0001:01:3023600:12:350:00:000:00:00
238 2440DAVID HERVERA GONZALEZCERDANYOLA CHABM01:14:13000:00:00000:00:000.0000:59:4728900:14:260:00:000:00:00
239 1540TONI SANCHEZ REGOC.E. PENEDES MARITIMABM01:14:14000:00:00000:00:000.0001:01:1325000:13:010:00:000:00:00
240 6014MANUEL DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:14:16000:00:00000:00:000.0001:00:4426700:13:320:00:000:00:00
241 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:14:23000:00:00000:00:000.0001:01:0125900:13:220:00:000:00:00
242 5859RAFAEL ARAGÓN BORREGUEROGAVA TRIATLOABM01:14:27000:00:00000:00:000.0001:00:5926400:13:280:00:000:00:00
243 5971FERMIN BELLIDO MELLADOC.T. PARETS DEL VALLESABM01:14:39000:00:00000:00:000.0001:00:5027700:13:490:00:000:00:00
244 7022ORIOL BERTRAN ESTEBANLLICENCIA DE DIAABM01:14:44000:00:00000:00:000.0001:02:4619400:11:580:00:000:00:00
245 4720JUAN MIGUEL GARCIA LIMONEVILADECANS TRIATLOV1M01:14:47000:00:00000:00:000.0001:02:4918900:11:580:00:000:00:00
246 7021BIEL SERRA SERRALLICENCIA DE DIAABM01:14:48000:00:00000:00:000.0001:01:4025400:13:080:00:000:00:00
247 5425RICARDO MELERO QUIÑONEROC.E. RAYOTEAMV2M01:14:49000:00:00000:00:000.0001:02:0823800:12:410:00:000:00:00
248 630JORDI TOMAS DOMENECHC.E. PICORNELLABM01:15:04000:00:00000:00:000.0001:02:4122300:12:230:00:000:00:00
249 5808JORDI VIDAL VAZQUEZINDEPENDENTABM01:15:05000:00:00000:00:000.0000:59:2430100:15:410:00:000:00:00
250 1402ANGEL MONGAY HERNANDOINDEPENDENTV1M01:15:10000:00:00000:00:000.0001:02:0625200:13:040:00:000:00:00
251 6016ENRIQUE MARFIL QUIROSLLICENCIA DE DIAV1M01:15:19000:00:00000:00:000.0001:02:0225800:13:170:00:000:00:00
252 764JAVIER JIMENEZ PUEYOINDEPENDENTV1M01:15:27000:00:00000:00:000.0001:01:5527000:13:320:00:000:00:00
253 7024PERE ABIÁN SANZLLICENCIA DE DIAV1M01:15:28000:00:00000:00:000.0001:03:4915900:11:390:00:000:00:00
254 7035ALEJANDRO SÁNCHEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:15:31000:00:00000:00:000.0001:03:1921400:12:120:00:000:00:00
255 7032JUAN GOMEZ DIAZLLICENCIA DE DIAV2M01:15:33000:00:00000:00:000.0001:03:0522700:12:280:00:000:00:00
256 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.T. S.J. ABADESSESV2M01:15:37000:00:00000:00:000.0001:03:3320200:12:040:00:000:00:00
257 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:15:40000:00:00000:00:000.0001:01:2528700:14:150:00:000:00:00
258 7002GABRIEL SÁNCHEZ FARRUSLLICENCIA DE DIAV1M01:15:47000:00:00000:00:000.0001:02:5124800:12:560:00:000:00:00
259 6007JOSÉ MIGUEL MOLINA RODRÍGLLICENCIA DE DIAABM01:15:51000:00:00000:00:000.0001:02:2826200:13:230:00:000:00:00
260 188OSCAR MUÑOZ SANTOSINDEPENDENTABM01:15:53000:00:00000:00:000.0001:03:0624100:12:470:00:000:00:00
261 2503PABLO CABALLERO UFARTEDISTANCE LA SALLEV1M01:16:02000:00:00000:00:000.0001:04:0618800:11:560:00:000:00:00
262 2841IVAN HIDALGO CABALLEROFASTTRIATLON CLUBABM01:16:03000:00:00000:00:000.0001:02:3126800:13:320:00:000:00:00
263 622DANI NAFRIA CORTADELLASFASTTRIATLON CLUBT2M01:16:03000:00:00000:00:000.0001:02:4126000:13:220:00:000:00:00
264 2191JORDI PINO CONTRERASGAVA TRIATLOCDM01:16:11000:00:00000:00:000.0000:58:2530400:17:460:00:000:00:00
265 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:16:15000:00:00000:00:000.0001:03:2324700:12:520:00:000:00:00
266 3859JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZC.E. NO TE PARESABM01:16:21000:00:00000:00:000.0001:03:5222900:12:290:00:000:00:00
267 207ALEX BLANQUET FONTENLAINDEPENDENTABM01:16:23000:00:00000:00:000.0001:03:4923500:12:340:00:000:00:00
268 1616JORDI JIMENEZ OLMEDOGAVA TRIATLOJNM01:16:46000:00:00000:00:000.0001:04:0623700:12:400:00:000:00:00
269 2124XAVI LOPEZ OZAESC.T. PARETS DEL VALLESABM01:16:51000:00:00000:00:000.0001:03:2826100:13:230:00:000:00:00
270 6004JOSE PELAEZ SALASLLICENCIA DE DIAABM01:17:03000:00:00000:00:000.0001:03:3926300:13:240:00:000:00:00
271 532CARLES BOU MIRÓINDEPENDENTV1M01:17:18000:00:00000:00:000.0001:03:3627400:13:420:00:000:00:00
272 3225XAVIER ESTRADERA MASGRAUC.N. SANTA PERPETUAABM01:17:24000:00:00000:00:000.0001:04:1325600:13:110:00:000:00:00
273 2569RUBEN MONMANY PULIDOC.E. RAYOTEAMABM01:17:48000:00:00000:00:000.0001:04:5724600:12:510:00:000:00:00
274 3724ORIOL PERIS MURCIAJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:18:03000:00:00000:00:000.0001:04:0728300:13:560:00:000:00:00
275 208ALBERT BLANQUET FONTENLAINDEPENDENTABM01:18:12000:00:00000:00:000.0001:04:1528400:13:570:00:000:00:00
276 508JAVIER VELASCO POLONIOGAVA TRIATLOV1M01:18:35000:00:00000:00:000.0001:04:4427800:13:510:00:000:00:00
277 7020JULIAN HURTADO GALLARDOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:00000:00:00000:00:000.0001:06:3922200:12:210:00:000:00:00
278 5985MANEL MUÑOZ PINTADOCERCLES SABADELLES 1856ABM01:19:12000:00:00000:00:000.0001:05:2727500:13:450:00:000:00:00
279 4882JORDI ZABALETA GASCOGAVA TRIATLOV2M01:19:15000:00:00000:00:000.0001:05:2228200:13:530:00:000:00:00
280 3950JAVIER ALMELA OLLERCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:19:15000:00:00000:00:000.0001:05:2727600:13:480:00:000:00:00
281 7018DAVID GOMEZ VALLEJOLLICENCIA DE DIAABM01:19:32000:00:00000:00:000.0001:06:4823900:12:440:00:000:00:00
282 975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDC.N. CATALUNYAV2M01:19:35000:00:00000:00:000.0001:05:4328000:13:520:00:000:00:00
283 1449ALBERT GISBERT BRULLINDEPENDENTABM01:19:37000:00:00000:00:000.0001:06:4824300:12:490:00:000:00:00
284 3935RICARD LLONCH FONTANETCERCLES SABADELLES 1856V1M01:19:59000:00:00000:00:000.0001:06:2627100:13:330:00:000:00:00
285 5994DANIEL GARCIA ORTIGATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:20:24000:00:00000:00:000.0001:05:4629300:14:380:00:000:00:00
286 2925MARC GONZÁLEZ MARIMONTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:20:24000:00:00000:00:000.0001:06:0528800:14:190:00:000:00:00
287 2613DAVID SEGADO SANCHEZINDEPENDENTABM01:21:10000:00:00000:00:000.0001:06:1929500:14:510:00:000:00:00
288 6011ISRAEL NAVARRO MAYORLLICENCIA DE DIAABM01:21:28000:00:00000:00:000.0001:08:0026500:13:280:00:000:00:00
289 3849ORIOL GUILERA MARTINEZINDEPENDENTV1M01:21:33000:00:00000:00:000.0001:07:5827200:13:350:00:000:00:00
290 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:21:43000:00:00000:00:000.0001:07:0529200:14:380:00:000:00:00
291 3103MARC LLONCH BLANQUEGAVA TRIATLOCDM01:21:58000:00:00000:00:000.0001:08:4825500:13:100:00:000:00:00
292 634MARC CANO CANALINDEPENDENTABM01:22:16000:00:00000:00:000.0001:08:0528600:14:110:00:000:00:00
293 985JOAN PALLÀS GARCIAINDEPENDENTV1M01:22:52000:00:00000:00:000.0001:08:0729400:14:450:00:000:00:00
294 5350XAVIER PEREZ DAVILAINDEPENDENTV1M01:23:08000:00:00000:00:000.0001:08:3729100:14:310:00:000:00:00
295 3893JORDI VAZQUEZ NICOLASGAVA TRIATLOABM01:23:12000:00:00000:00:000.0001:07:5930000:15:130:00:000:00:00
296 2207SERGI RODRIGUEZ GIMENEZCERDANYOLA CHV1M01:23:23000:00:00000:00:000.0001:05:0530500:18:180:00:000:00:00
297 3743JAVIER NICOLAS GARCIACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:23:26000:00:00000:00:000.0001:08:1829800:15:080:00:000:00:00
298 5674JORDI FERRER TUBAUCERCLES SABADELLES 1856V1M01:23:30000:00:00000:00:000.0001:08:1929900:15:110:00:000:00:00
299 6015CARLES VALLS BARUQUERLLICENCIA DE DIAV2M01:24:06000:00:00000:00:000.0001:08:2530200:15:410:00:000:00:00
300 7040SALVADOR CARMONA MORENOLLICENCIA DE DIAV1M01:24:51000:00:00000:00:000.0001:12:0124400:12:500:00:000:00:00
301 5927LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDENTABM01:25:41000:00:00000:00:000.0001:12:0227300:13:390:00:000:00:00
302 3911ROBERT MATEU PUIGCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:25:59000:00:00000:00:000.0001:10:5629700:15:030:00:000:00:00
303 7023NICOLÁS SUÁREZ ROSÉSLLICENCIA DE DIAABM01:26:04000:00:00000:00:000.0001:11:0929600:14:550:00:000:00:00
304 1457ALBERT GIMENEZ XAIXOINDEPENDENTV1M01:27:59000:00:00000:00:000.0001:11:4730300:16:120:00:000:00:00
305 5915MIGUEL DEL AMO LOZANOTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:29:27000:00:00000:00:000.0001:15:3528100:13:520:00:000:00:00
306 6002JOSEP GARCIA MARTINEZLLICENCIA DE DIAV2M01:29:59000:00:00000:00:000.0001:15:3229000:14:270:00:000:00:00
307 6010DAVID QUINTANILLA SIERRALLICENCIA DE DIAV1M01:39:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32