RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
30 28 2 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 240LLUIS VILA AGUILARC.N. MATAROABM01:00:08100:15:56500:34:0735.1700:50:03200:10:050:00:000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM01:00:10200:15:56600:34:1135.1000:50:07100:10:030:00:000:00:00
3 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:00:29400:16:17300:33:4535.5600:50:02400:10:270:00:000:00:00
4 280RODRIGO TORRES HERNANFASTTRIATLON CLUBABM01:00:32500:16:20200:33:4235.6100:50:02700:10:300:00:000:00:00
5 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM01:00:341400:16:54100:32:4036.7300:49:341500:11:000:00:000:00:00
6 1436IVAN LIMIA BOOC. ATLETISME MONTORNESABM01:00:54300:15:56800:34:2134.9300:50:171000:10:370:00:000:00:00
7 5297QUIM SANCHEZ ORDUÑAFASTTRIATLON CLUBABM01:01:571100:16:471500:34:4934.4700:51:36300:10:210:00:000:00:00
8 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:58800:16:421300:34:4334.5700:51:25800:10:330:00:000:00:00
9 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM01:02:00700:16:301800:35:0034.2900:51:30600:10:300:00:000:00:00
10 3304MANEL VACA LÓPEZCLAROU TEAM ATTITUDEABM01:02:05600:16:291900:35:0734.1700:51:36500:10:290:00:000:00:00
11 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARC.N. PRAT-TRIATLOABM01:02:091300:16:501400:34:4534.5300:51:35900:10:340:00:000:00:00
12 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M01:02:161000:16:461200:34:4334.5700:51:291100:10:470:00:000:00:00
13 1782CRISTIAN BAIZAN DIAZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:02:231500:17:081000:34:2334.9000:51:311300:10:520:00:000:00:00
14 639ALBERT FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM01:02:33900:16:461700:34:5634.3500:51:421200:10:510:00:000:00:00
15 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM01:02:441800:17:19700:34:1735.0000:51:361600:11:080:00:000:00:00
16 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTCLUB NATACIO OLOTCDM01:02:481200:16:471600:34:5134.4300:51:381700:11:100:00:000:00:00
17 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTROC.N. TARRACOSUB23M01:03:031700:17:18900:34:2134.9300:51:391900:11:240:00:000:00:00
18 5408JUANJO AGÜERO RUIZFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:03:532200:17:35400:33:5935.3100:51:342600:12:190:00:000:00:00
19 366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:252400:17:571100:34:2834.8200:52:252300:12:000:00:000:00:00
20 2198JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNINDEPENDENTSUB23M01:04:281600:17:112100:36:2133.0100:53:321400:10:560:00:000:00:00
21 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM01:05:431900:17:252200:36:5832.4600:54:231800:11:200:00:000:00:00
22 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:06:302100:17:302300:37:0232.4000:54:322200:11:580:00:000:00:00
23 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM01:06:552600:18:032000:36:1133.1600:54:142700:12:410:00:000:00:00
24 331DAVID MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM01:07:202300:17:442400:37:3131.9900:55:152400:12:050:00:000:00:00
25 3673MARC CUNYAT CARBALLALC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:07:252000:17:262600:37:4431.8000:55:102500:12:150:00:000:00:00
26 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB FIT GYMABM01:07:402500:17:582700:38:0031.5800:55:582100:11:420:00:000:00:00
27 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:442700:18:032800:38:0531.5100:56:082000:11:360:00:000:00:00
28 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:08:592800:18:242500:37:3531.9300:55:592800:13:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32