RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
47 44 3 0 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7032PAKITO PEREZ VERDUGOLLICENCIA DE DIAABM02:02:01100:26:18101:16:5115.6101:43:09700:18:520:00:000:00:00
2 1618GUILLEM BUSQUETS PASCUALCLUB TRIATLO BLANESABM02:02:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 6007ORIOL AGUILAR PEIRONLLICENCIA DE DIAABM02:03:56300:29:11301:19:4515.0501:48:56300:15:000:00:000:00:00
4 3191EDU MASSO GRABULOSAFASTTRIATLON CLUBSUB23M02:05:29500:29:23501:20:2914.9101:49:52500:15:370:00:000:00:00
5 6016MARTI SERRA CARBONELLLLICENCIA DE DIAABM02:07:041200:31:26201:18:2515.3001:49:51600:17:130:00:000:00:00
6 5629JUAN CORONADOCLUB VO2ABM02:07:20800:30:24801:22:2814.5501:52:52200:14:280:00:000:00:00
7 1798FERRAN BOFILL BARGUÑOCLUB NAUTIC MASNOUV1M02:07:28900:30:59601:21:1914.7601:52:18400:15:100:00:000:00:00
8 3853JOSEP RUBIO SOLAC. ATLETISME MONTORNESSUB23M02:12:21600:29:441301:29:1313.4501:58:57100:13:240:00:000:00:00
9 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV1M02:13:181100:31:14701:22:0614.6201:53:20900:19:580:00:000:00:00
10 6001ALBERTO DAHL GALVEZLLICENCIA DE DIASUB23M02:13:431500:32:29401:20:2114.9301:52:501200:20:530:00:000:00:00
11 6015ENRIC NIUBÓ LLOBERALLICENCIA DE DIAABM02:14:11200:27:351001:26:1713.9101:53:521000:20:190:00:000:00:00
12 3910XAVIER SANCHEZ RODACLUB NATACIO CALDESABM02:21:22400:29:22901:25:3914.0101:55:013100:26:210:00:000:00:00
13 6020XAVIER SÁNCHEZ I RIERALLICENCIA DE DIAV1M02:22:411000:31:081201:29:0913.4602:00:171700:22:240:00:000:00:00
14 7020JORDI FAMADAS CUESTASLLICENCIA DE DIAABM02:24:35700:30:141501:35:1712.5902:05:31800:19:040:00:000:00:00
15 7034XAVIER BARROSO MARTINLLICENCIA DE DIAABM02:24:352000:34:551101:28:2013.5802:03:151400:21:200:00:000:00:00
16 6003POL BELTRAN CUNILLICENCIA DE DIAABM02:27:181800:33:301401:32:3312.9702:06:031300:21:150:00:000:00:00
17 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M02:27:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
18 3836JOFRE CIURANS MALLORQUINT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:38:541700:32:331601:43:4611.5602:16:191800:22:350:00:000:00:00
19 7024ALBERT COLL ALVAREZLLICENCIA DE DIAABM02:42:051400:32:241901:45:2211.3902:17:462200:24:190:00:000:00:00
20 7023ORIOL CLOSASLLICENCIA DE DIAV1M02:44:472300:36:051701:44:4611.4502:20:512100:23:560:00:000:00:00
21 6018ANTONIO POCH SAIZ LLICENCIA DE DIAABM02:46:531900:34:442101:49:5410.9202:24:381500:22:150:00:000:00:00
22 7016MIGUEL ANGEL AYALA DIAZLLICENCIA DE DIAABM02:47:172700:37:231801:45:1411.4002:22:372300:24:400:00:000:00:00
23 7019JAVIER BAQUEDANO LÓPEZFEECV1M02:47:302400:36:172001:48:2011.0802:24:371900:22:530:00:000:00:00
24 4806CARLES ROMERA PAJARESCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM02:49:072100:35:532301:50:5410.8202:26:471600:22:200:00:000:00:00
25 7027NURIA GARCIA PARRAGAFEECABF02:50:082500:36:232201:49:5610.9202:26:192000:23:490:00:000:00:00
26 6006ALBERT MASMITJÀ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAJNM02:57:221300:32:193502:04:359.6302:36:541100:20:280:00:000:00:00
27 6014ORIOL FONT BELLARTLLICENCIA DE DIAV1M02:58:502900:38:312401:54:4010.4702:33:112800:25:390:00:000:00:00
28 6002DANIEL BARBA LE BRUNLLICENCIA DE DIAABM03:01:371600:32:303302:03:379.7102:36:072700:25:300:00:000:00:00
29 7017GUILLERMO RODRIGUEZ PEREZLLICENCIA DE DIAABM03:02:583100:39:092701:59:0610.0802:38:152400:24:430:00:000:00:00
30 6005PILAR PRATSLLICENCIA DE DIAV1F03:04:083700:42:552501:55:2810.3902:38:232900:25:450:00:000:00:00
31 1233JORDI NOMDEDEU FERNANDEZINDEPENDENTABM03:06:092200:36:003702:05:159.5802:41:152500:24:540:00:000:00:00
32 6013JORDI CASTELLS BARRACHINALLICENCIA DE DIAABM03:07:123200:41:163002:00:319.9602:41:472600:25:250:00:000:00:00
33 7025FABIÁN DRAMISLLICENCIA DE DIAABM03:08:403400:41:452901:59:4510.0202:41:303600:27:100:00:000:00:00
34 6004VICENT REVERT SANCHISLLICENCIA DE DIAABM03:09:002600:37:133602:04:569.6102:42:093300:26:510:00:000:00:00
35 6009ALEJANDRO SALCEDO LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M03:09:523000:39:033402:03:419.7002:42:443500:27:080:00:000:00:00
36 7015ANGEL PEREZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM03:10:043600:42:432801:59:2910.0402:42:123700:27:520:00:000:00:00
37 6010TONI VERDÚFEECV1M03:13:522800:38:183802:09:109.2902:47:283200:26:240:00:000:00:00
38 7026EDUARD ARRUEBO PEREZLLICENCIA DE DIAABM03:14:583300:41:173102:02:289.8002:43:453900:31:130:00:000:00:00
39 6008RAUL OLTRA VALEROLLICENCIA DE DIAABM03:15:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
40 6012OSCAR MARTÍN LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM03:21:203800:43:263202:03:109.7402:46:364000:34:440:00:000:00:00
41 7021JOAN FONT MARTINEZFEECABM03:22:143500:41:543902:13:249.0002:55:183400:26:560:00:000:00:00
42 6017VICENS BALAGUER TORNERLLICENCIA DE DIAV2M03:22:264100:46:562601:58:3510.1202:45:314100:36:550:00:000:00:00
43 6019JONATHAN RAIMBAULTLLICENCIA DE DIAABM03:29:423900:44:484102:18:488.6503:03:363000:26:060:00:000:00:00
44 7022ALVARO CALVO DE MORA SANCFEECABM03:29:464000:44:484002:14:458.9102:59:333800:30:130:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32