RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
430 411 14 5 6 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM00:54:28200:15:251300:31:4234.0700:47:07100:07:210:00:000:00:00
2 3174PAU CASTELLVELL BELLAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:54:35100:15:231500:31:4434.0300:47:07200:07:280:00:000:00:00
3 464IÑAKI BALDELLOU VERDEJOFASTTRIATLON CLUBABM00:54:55300:15:261800:31:5133.9100:47:17600:07:380:00:000:00:00
4 1250JAUME CONSOLA CLAVECERRR IGUALADAABM00:55:13500:15:272300:31:5533.8400:47:221700:07:510:00:000:00:00
5 3304MANEL VACA LÓPEZMB TEAM SBRABM00:55:22700:15:292500:31:5833.7900:47:272200:07:550:00:000:00:00
6 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M00:55:321600:16:071700:31:4733.9800:47:54700:07:380:00:000:00:00
7 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADAJNM00:55:361000:15:463500:32:1833.4400:48:04400:07:320:00:000:00:00
8 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM00:55:37600:15:274600:32:4033.0600:48:07300:07:300:00:000:00:00
9 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:55:382800:16:31200:31:2434.3900:47:551200:07:430:00:000:00:00
10 3645MARTI LAZARO CORDEROC.N. VIC-ETBSUB23M00:55:391300:16:012200:31:5533.8400:47:561300:07:430:00:000:00:00
11 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM00:55:402300:16:24900:31:3734.1600:48:01800:07:390:00:000:00:00
12 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM00:55:43800:15:383900:32:2433.3300:48:021000:07:410:00:000:00:00
13 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBJNM00:55:432900:16:32400:31:3134.2700:48:03900:07:400:00:000:00:00
14 2534MIKI MARZO TORRESC.T.S.J. ABADESSESABM00:55:463000:16:32300:31:2634.3600:47:581500:07:480:00:000:00:00
15 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM00:55:532200:16:231100:31:3934.1200:48:021600:07:510:00:000:00:00
16 1595JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M00:55:541400:16:042000:31:5433.8600:47:582400:07:560:00:000:00:00
17 808JORDI GARCIA GRÀCIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:55:56400:15:264900:32:5332.8400:48:19500:07:370:00:000:00:00
18 2823ANTONI CARULLA ABADALC.N. REUS PLOMSABM00:55:581200:16:003300:32:1633.4700:48:161100:07:420:00:000:00:00
19 2896ORIOL BARBANY BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:55:581700:16:082100:31:5533.8400:48:032300:07:550:00:000:00:00
20 2065VÍCTOR GARANTO FAJÓCERDANYOLA CHABM00:55:594200:16:43100:31:2234.4300:48:052000:07:540:00:000:00:00
21 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM00:56:022700:16:31800:31:3734.1600:48:081900:07:540:00:000:00:00
22 989ROGER SEGUÍ SARDÀTRITEAM GIRONAABM00:56:042400:16:261400:31:4434.0300:48:102100:07:540:00:000:00:00
23 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRITEAM GIRONAABM00:56:062000:16:231000:31:3834.1400:48:013000:08:050:00:000:00:00
24 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSSUB23M00:56:07900:15:394100:32:2733.2800:48:062600:08:010:00:000:00:00
25 3138ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO-TRIASUB23M00:56:111800:16:113100:32:1233.5400:48:231400:07:480:00:000:00:00
26 849CRISTIAN FERNÁNDEZ DOMÍNGCERDANYOLA CHABM00:56:182500:16:271200:31:4234.0700:48:093300:08:090:00:000:00:00
27 1311LUCAS CHIRICOC.N. PRAT-TRIATLOABM00:56:212100:16:231600:31:4634.0000:48:093800:08:120:00:000:00:00
28 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M00:56:233700:16:37600:31:3534.2000:48:123500:08:110:00:000:00:00
29 717DANI SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM00:56:281900:16:161900:31:5233.8900:48:085200:08:200:00:000:00:00
30 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM00:56:324000:16:40500:31:3234.2500:48:125300:08:200:00:000:00:00
31 790ANDRES BARBERO SANCHEZC.N. PRAT-TRIATLOABM00:56:493400:16:35700:31:3634.1800:48:118100:08:380:00:000:00:00
32 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:57:023500:16:362400:31:5633.8200:48:327000:08:300:00:000:00:00
33 7001RUBEN BARRIO LORESC.N. PRAT-TRIATLOABM00:57:081100:15:585500:33:0832.6000:49:062700:08:020:00:000:00:00
34 2987ALBERT GRIMALDO PUJOLC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:57:091500:16:075700:33:1032.5600:49:171800:07:520:00:000:00:00
35 258JORDI CARRASCO BALDÓFASTTRIATLON CLUBJNM00:57:114800:16:532800:32:0433.6800:48:574100:08:140:00:000:00:00
36 1459TOMAS COLLDECARRERA SUNYEC.N. OLOTJNM00:57:164600:16:504200:32:2733.2800:49:172500:07:590:00:000:00:00
37 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM00:57:205400:17:023000:32:0833.6100:49:103400:08:100:00:000:00:00
38 1782CRISTIAN BAIZAN DIAZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM00:57:225100:16:563700:32:1933.4200:49:153100:08:070:00:000:00:00
39 1190LLUIS PICAS ZARALLOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM00:57:244400:16:493600:32:1833.4400:49:074800:08:170:00:000:00:00
40 935MIQUEL PINO ESTAÑOLCLUB NATACIO BANYOLESJNM00:57:263600:16:374400:32:3733.1100:49:143900:08:120:00:000:00:00
41 259ORIOL PLANS ROSSELLÓC.N. SANT ANDREUABM00:57:305300:17:012700:32:0433.6800:49:056500:08:250:00:000:00:00
42 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACERDANYOLA CHABM00:57:315200:16:592900:32:0733.6300:49:066400:08:250:00:000:00:00
43 741FRANCESC JOVE RIARTC.E. BLUE MOTORS PONTSABM00:57:323100:16:344300:32:3733.1100:49:115500:08:210:00:000:00:00
44 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSC.T. S.J. ABADESSESABM00:57:334900:16:533400:32:1833.4400:49:115700:08:220:00:000:00:00
45 1662JORDI PUIGDOLLERS TONDOC.N. VIC-ETBABM00:57:364700:16:503800:32:2333.3500:49:136100:08:230:00:000:00:00
46 2548ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLABM00:57:393200:16:344700:32:4532.9800:49:195100:08:200:00:000:00:00
47 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTC.N. OLOTCDM00:57:405000:16:534000:32:2433.3300:49:175900:08:230:00:000:00:00
48 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBSUB23M00:57:465500:17:032600:32:0333.7000:49:068600:08:400:00:000:00:00
49 2824VICTOR PEÑA GOMEZTRIATLO JOVENT 79ABM00:57:495700:17:053200:32:1433.5100:49:197100:08:300:00:000:00:00
50 3673MARC CUNYAT CARBALLALC.N. PRAT-TRIATLOJNM00:58:083300:16:345900:33:1132.5500:49:455800:08:230:00:000:00:00
51 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM00:58:406000:17:096800:33:2732.2900:50:362900:08:040:00:000:00:00
52 3076DAVID GIL MOLDESCLUB ATLETISME SANT BOIABM00:58:423800:16:3810300:34:0231.7300:50:402800:08:020:00:000:00:00
53 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:476800:17:255400:33:0732.6100:50:324300:08:150:00:000:00:00
54 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADASUB23M00:58:516600:17:216200:33:1632.4600:50:374000:08:140:00:000:00:00
55 4387LLUIS VILLARÒ CAPDEVILAC.N. MANRESAABM00:58:534100:16:4210100:34:0031.7600:50:423700:08:110:00:000:00:00
56 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79ABM00:58:544300:16:479000:33:5231.8900:50:394200:08:150:00:000:00:00
57 2288ÁNGEL SÁNCHEZ ILLANASGAVA TRIATLOV1M00:58:556500:17:196300:33:2032.4000:50:394400:08:160:00:000:00:00
58 2760EDMON MARTINEZ MARTIC.N. PRAT-TRIATLOABM00:58:586400:17:176400:33:2032.4000:50:375400:08:210:00:000:00:00
59 597JAUME PONS RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:59:036300:17:147400:33:3332.1900:50:474600:08:160:00:000:00:00
60 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:055900:17:077000:33:3132.2200:50:386700:08:270:00:000:00:00
61 4197RAFAEL ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM00:59:077300:17:365200:33:0332.6800:50:396900:08:280:00:000:00:00
62 6071GERARD MOLIST PALOMERASLLICENCIA DE DIAABM00:59:166200:17:108300:33:3932.1000:50:496800:08:270:00:000:00:00
63 633ALBERT FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM00:59:196100:17:106500:33:2132.3800:50:3110400:08:480:00:000:00:00
64 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:59:246700:17:226700:33:2332.3500:50:458300:08:390:00:000:00:00
65 2425PAU MORALES SEBASTIATRIATESUB23M00:59:377100:17:296600:33:2232.3700:50:519700:08:460:00:000:00:00
66 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM00:59:398700:17:448000:33:3732.1300:51:214900:08:180:00:000:00:00
67 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM00:59:409200:17:516900:33:3032.2400:51:215000:08:190:00:000:00:00
68 2375JOEL FARRÀ CALVETC.E. INEF LLEIDAABM00:59:427000:17:296100:33:1232.5300:50:4112500:09:010:00:000:00:00
69 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M00:59:4311100:18:175600:33:1032.5600:51:274500:08:160:00:000:00:00
70 1128BERNARDO GONZALEZ MARTÍNEVILADECANS TRIATLOV1M00:59:447800:17:409500:33:5731.8100:51:373200:08:070:00:000:00:00
71 1302RUBEN CAMINAL SALLENTCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M00:59:489900:18:046000:33:1232.5300:51:167400:08:320:00:000:00:00
72 4342JAUME GONZALEZ INSENSÉC. TRI. GRANOLLERSABM00:59:497600:17:387800:33:3732.1300:51:157500:08:340:00:000:00:00
73 2162EDUARD SERRA SOLEC.N. REUS PLOMSABM00:59:517700:17:398500:33:4032.0800:51:197300:08:320:00:000:00:00
74 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M00:59:543900:16:3914100:35:0430.8000:51:433600:08:110:00:000:00:00
75 2021ENRIC DE LLORENS VALERIC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:59:5414000:18:384500:32:3933.0800:51:177800:08:370:00:000:00:00
76 1545ENRIC VIDAL LLORACHC.A. IGUALADAABM00:59:578300:17:427200:33:3232.2100:51:149100:08:430:00:000:00:00
77 5204DANI LOPEZ LOPEZTRITEAM GIRONAABM00:59:5810500:18:145000:32:5732.7800:51:1110200:08:470:00:000:00:00
78 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:00:017900:17:419600:33:5831.8000:51:395600:08:220:00:000:00:00
79 2826MARC REYES CAMPSTRIATLO OLESAABM01:00:0212300:18:254800:32:4732.9400:51:1210700:08:500:00:000:00:00
80 3068PAU VENTURA SELLÉSC.E. INEF LLEIDAABM01:00:0811900:18:235300:33:0332.6800:51:268900:08:420:00:000:00:00
81 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:00:088800:17:459800:33:5931.7800:51:446200:08:240:00:000:00:00
82 822ORIOL DURAN DURANC.A. IGUALADASUB23M01:00:124500:16:499200:33:5331.8700:50:4219500:09:300:00:000:00:00
83 4389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ ALIAC.N. MANRESAABM01:00:137200:17:3010400:34:0331.7200:51:338400:08:400:00:000:00:00
84 212JESUS VALLADARES GOMEZINDEPENDENTV1M01:00:169400:17:548900:33:5131.9100:51:457200:08:310:00:000:00:00
85 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:00:219800:18:037500:33:3432.1700:51:379200:08:440:00:000:00:00
86 4704JESUS SUAREZ MORCILLOUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM01:00:225600:17:0512300:34:3131.2900:51:3610000:08:460:00:000:00:00
87 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:00:308500:17:438100:33:3832.1100:51:2113800:09:090:00:000:00:00
88 2612ABEL ALMODOVAR MORALESSOC ATLETICA CORBERAABM01:00:377400:17:3611800:34:2331.4100:51:598000:08:380:00:000:00:00
89 3770FRANCISCO LINARES DIAZCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:00:388000:17:418700:33:4532.0000:51:2614700:09:120:00:000:00:00
90 2962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:00:4310200:18:087100:33:3132.2200:51:3913100:09:040:00:000:00:00
91 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:00:5612100:18:245800:33:1132.5500:51:3517200:09:210:00:000:00:00
92 3933DAVID PONS BELDAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:01:046900:17:2714600:35:1330.6700:52:406300:08:240:00:000:00:00
93 3830MIGUEL ANGEL GORDILLO BENC. TRI. GRANOLLERSSUB23M01:01:0711700:18:2210600:34:0531.6900:52:278500:08:400:00:000:00:00
94 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZC.N. TARRACO - BIKILAV1M01:01:072600:16:3118200:36:1329.8200:52:446000:08:230:00:000:00:00
95 6072RICARD ALVAREZ HERMSLLICENCIA DE DIAABM01:01:0813400:18:368400:33:3932.1000:52:1510900:08:530:00:000:00:00
96 2407LLORENÇ LOPEZ-URIZARNA CUC. TRI. GRANOLLERSJNM01:01:089600:17:5713100:34:4631.0600:52:436600:08:250:00:000:00:00
97 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:01:1911600:18:227600:33:3532.1600:51:5717500:09:220:00:000:00:00
98 4967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ C.N. PRAT-TRIATLOABM01:01:2211000:18:1711400:34:1831.4900:52:3510300:08:470:00:000:00:00
99 531XAVIER HERENCIA SANCHEZTRIATLO TERRASSASPORTS ABM01:01:2411300:18:209900:33:5931.7800:52:1913200:09:050:00:000:00:00
100 4476CARLES SERRANO GUASCHC.E. PICORNELLABM01:01:319500:17:5513200:34:4831.0300:52:4310500:08:480:00:000:00:00
101 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM01:01:3213500:18:3610700:34:0831.6400:52:4410600:08:480:00:000:00:00
102 4330FRANCISCO CUESTA ALLERTRIATL´H  C.E. L´HOSPITALABM01:01:355800:17:0616700:35:4230.2500:52:4810100:08:470:00:000:00:00
103 3946RICARD ESTRADA GILCLUB ATLETISME SANT BOIABM01:01:388600:17:4313500:34:5730.9000:52:4011500:08:580:00:000:00:00
104 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:01:4113900:18:389400:33:5631.8300:52:3413500:09:070:00:000:00:00
105 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:4611800:18:2311100:34:1331.5600:52:3614000:09:100:00:000:00:00
106 242DAVID BOTELLO JIMENEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:01:4713700:18:3711000:34:1131.5900:52:4811700:08:590:00:000:00:00
107 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CERRR IGUALADAABM01:01:4912400:18:2611700:34:2331.4100:52:4912300:09:000:00:000:00:00
108 4932DANIEL CALVERAS CARDONATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:01:507500:17:3714500:35:1330.6700:52:5012100:09:000:00:000:00:00
109 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATL´H  C.E. L´HOSPITALABM01:01:5216200:18:587300:33:3232.2100:52:3017400:09:220:00:000:00:00
110 2871JOSE MIGUEL HERRERA SIERRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:01:5515100:18:4811900:34:2731.3500:53:158700:08:400:00:000:00:00
111 231SERGI MARTI CERATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:01:5719900:19:235100:33:0232.6900:52:2520000:09:320:00:000:00:00
112 3983ALBERT PLANS FEIXASCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:01:5710800:18:1612800:34:4231.1200:52:5811900:08:590:00:000:00:00
113 5215JONATHAN GARCIA RUBIOC.N. TARRACO - BIKILAABM01:01:588100:17:4215900:35:3130.4100:53:139500:08:450:00:000:00:00
114 1257POL VIZUETE SANDOVALC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:01:5816300:19:008800:33:4731.9700:52:4714300:09:110:00:000:00:00
115 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON CLUBABF01:01:5910700:18:1614000:35:0430.8000:53:208200:08:390:00:000:00:00
116 3887RICARD VALENZUELA CRUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:02:0217600:19:089300:33:5531.8400:53:0311800:08:590:00:000:00:00
117 1456JAUME DE DIAGO CALLAOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:02:0418400:19:127700:33:3532.1600:52:4715900:09:170:00:000:00:00
118 1340ALEX ALDOMA BRUFAUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:02:0516800:19:0210000:33:5931.7800:53:0113000:09:040:00:000:00:00
119 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRI. GRANOLLERSABM01:02:088900:17:4716800:35:4430.2200:53:317900:08:370:00:000:00:00
120 796OLIVER GARRIDO LUQUECLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:02:089100:17:5014200:35:0730.7500:52:5714400:09:110:00:000:00:00
121 2892SERGI MINGOTE MORENOC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:02:1015300:18:4911500:34:2031.4600:53:0912400:09:010:00:000:00:00
122 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:02:1511200:18:1912400:34:3631.2100:52:5516700:09:200:00:000:00:00
123 2312JOSEBA ARANA ESCALADAEZKERRALDEA TRIATLOI TALDABM01:02:2119100:19:188600:33:4132.0600:52:5917300:09:220:00:000:00:00
124 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLACLUB NATACIÓ SITGESABM01:02:2119200:19:197900:33:3732.1300:52:5618100:09:250:00:000:00:00
125 3685VICTOR RODRÍGUEZ ORTIZC. TRI. GRANOLLERSABM01:02:2212000:18:2312900:34:4331.1100:53:0615700:09:160:00:000:00:00
126 3290MEL OBAMA MÍNGUEZC.N. VIC-ETBABM01:02:2610100:18:0713000:34:4531.0800:52:5220300:09:340:00:000:00:00
127 33SARA LOEHR MUÑOZFASTTRIATLON CLUBABF01:02:2710600:18:1614700:35:1330.6700:53:2911400:08:580:00:000:00:00
128 4981ARNAU BATALLA PUIGFACVAC TRIATLOABM01:02:309700:18:0116100:35:3530.3500:53:3611000:08:540:00:000:00:00
129 662JORDI SAMANIEGO MUÑOZCLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:02:3918200:19:1010200:34:0031.7600:53:1019100:09:290:00:000:00:00
130 6070DAVID VELASCO RUBIOLLICENCIA DE DIAABM01:02:4014700:18:4613300:34:4931.0200:53:3513300:09:050:00:000:00:00
131 4404SISCU HERNANDEZ SALAZARTRIATLO TERRASSASPORTS ABM01:02:4111400:18:2013800:35:0030.8600:53:2016800:09:210:00:000:00:00
132 1192GERARD COLORADO BLASCOC. TRI. GRANOLLERSSUB23M01:02:4223900:19:508200:33:3832.1100:53:2815400:09:140:00:000:00:00
133 1033DANIEL RIVERA LINARESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:02:4420000:19:2310800:34:0931.6300:53:3214800:09:120:00:000:00:00
134 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:02:5219500:19:2111300:34:1731.5000:53:3815200:09:140:00:000:00:00
135 2449ANGEL SALGADO VILACERRR IGUALADAABM01:02:5314100:18:3811200:34:1431.5500:52:5227200:10:010:00:000:00:00
136 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:02:5719300:19:2010900:34:1031.6100:53:3018600:09:270:00:000:00:00
137 3252XAVIER OLIVERAS MUMANYC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEABM01:02:5910400:18:1217600:36:0229.9700:54:149600:08:450:00:000:00:00
138 4910SERGIO BRENES RUIZMON BIKE & RUN ABM01:03:0010300:18:0916000:35:3430.3700:53:4315800:09:170:00:000:00:00
139 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:03:0217900:19:0912100:34:2831.3300:53:3718000:09:250:00:000:00:00
140 3167EMILIO SANPEDROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:03:0721900:19:3410500:34:0531.6900:53:3918900:09:280:00:000:00:00
141 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV1M01:03:0710900:18:1618300:36:1429.8100:54:307700:08:370:00:000:00:00
142 3906ORIOL PONS BONJORNC.T.S.J. ABADESSESABM01:03:0914900:18:4711600:34:2131.4400:53:0827300:10:010:00:000:00:00
143 1611DAVID DOMÍNGUEZ NAVARROC.N. VIC-ETBV1M01:03:1121400:19:3012200:34:3031.3000:54:0014200:09:110:00:000:00:00
144 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:03:1117000:19:039100:33:5231.8900:52:5529000:10:160:00:000:00:00
145 295DANIEL HERNANDEZ DONAIREC.N. PRAT-TRIATLOABM01:03:1221600:19:3212000:34:2731.3500:53:5914900:09:130:00:000:00:00
146 4363RUBEN TOLEDANO MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:03:129300:17:5320600:36:4429.4000:54:377600:08:350:00:000:00:00
147 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:03:1414600:18:4512600:34:3931.1700:53:2424400:09:500:00:000:00:00
148 2435ABEL TERRADELLAS DANESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M01:03:1612700:18:2915300:35:2330.5200:53:5217900:09:240:00:000:00:00
149 2687CRISTIAN NAVARRO ARENASCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:03:2116700:19:0115100:35:2030.5700:54:2112200:09:000:00:000:00:00
150 4104ADRIA FUENTE CERVERAC.N. VIC-ETBJNM01:03:2311500:18:2112700:34:4031.1500:53:0130500:10:220:00:000:00:00
151 3372JORDI ARGUISUELAS MORALCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:2412200:18:2418800:36:1929.7400:54:438800:08:410:00:000:00:00
152 516JOSEP CANTERO DURANC.A. IGUALADAV2M01:03:2416400:19:0015800:35:3130.4100:54:3110800:08:530:00:000:00:00
153 2245JOSEP ORIOL ABANTE ALERTTOT VICI EN BICI CLUB ESPJNM01:03:2612900:18:3017100:35:4930.1500:54:1913400:09:070:00:000:00:00
154 1601MARC PONS BONJORNINDEPENDENTABM01:03:2713300:18:3514300:35:0730.7500:53:4222700:09:450:00:000:00:00
155 4193LLUIS ZAPATA FENORINDEPENDENTABM01:03:2717100:19:0315600:35:2930.4400:54:3211100:08:550:00:000:00:00
156 518AMADEU BOSCH BRILLASCLUB ATLETISME SANT BOIABM01:03:378400:17:4221500:37:0029.1900:54:4211200:08:550:00:000:00:00
157 2616JOSE MANUEL SÁNCHEZ LÓPEZEUROPA SPORTS CENTREABM01:03:4015200:18:4816600:35:3930.2900:54:2715000:09:130:00:000:00:00
158 1285TONI MABRAS LLORETC.A. IGUALADAABM01:03:4420300:19:2513600:34:5830.8900:54:2316900:09:210:00:000:00:00
159 756SERGI FUENTES SALASC. TRI. GRANOLLERSCDM01:03:4613600:18:3616400:35:3830.3100:54:1420200:09:320:00:000:00:00
160 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:03:478200:17:4221800:37:0529.1200:54:4712000:09:000:00:000:00:00
161 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDC.N. MANRESAV1M01:03:4820500:19:2613700:34:5930.8700:54:2517700:09:230:00:000:00:00
162 5210ALEJANDRO REAL SALANOVAINDEPENDENTABM01:03:5212500:18:2619100:36:2329.6800:54:4912700:09:030:00:000:00:00
163 2030XAVIER BARGALLÓ SEVÉCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM01:04:0412600:18:2819300:36:2729.6300:54:5513900:09:090:00:000:00:00
164 5213NIL GAJA BALLARÓTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M01:04:0614300:18:4118400:36:1529.7900:54:5614100:09:100:00:000:00:00
165 3254DAVID LASCORZ MORENOEVASION RUNNING VILANOVASUB23M01:04:0722200:19:3716900:35:4730.1800:55:249000:08:430:00:000:00:00
166 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:04:1314400:18:4220700:36:4529.3900:55:279900:08:460:00:000:00:00
167 4753XAVI GOMEZ PALLARÈSC.E. WHERE IS THE LIMIT ?JNM01:04:1520700:19:2715700:35:3030.4200:54:5716200:09:180:00:000:00:00
168 4500FREDERIC CORDERAS IBARZKOMANDO FISIOREIG.COMABM01:04:1518000:19:0915400:35:2630.4800:54:3521100:09:400:00:000:00:00
169 396SERGIO DÁVILA CÓZARCLUB NATACIO RUBIABM01:04:2021300:19:3015000:35:2030.5700:54:5019600:09:300:00:000:00:00
170 2843ENRIC CABALLE SERRATRITEAM GIRONAABM01:04:2320900:19:2817000:35:4730.1800:55:1513700:09:080:00:000:00:00
171 2910BERNAT COROMINAS OLUCHACLUB TRIATLO RUNNERSWORLDCDM01:04:2612800:18:2920300:36:4029.4500:55:0916000:09:170:00:000:00:00
172 2493SERGI VALLS GIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:04:2714500:18:4319200:36:2429.6700:55:0716600:09:200:00:000:00:00
173 3126MANUEL BROTO SALGUEIROCLUB ATLETIC VAL D´ARANABM01:04:2821000:19:2913900:35:0430.8000:54:3325800:09:550:00:000:00:00
174 4380JORDI ARISA GONZALEZC.E. PICORNELLABM01:04:2914200:18:3922000:37:0629.1100:55:459300:08:440:00:000:00:00
175 3041CARLES ALLÉS PONSC.E. INEF LLEIDAABM01:04:3120800:19:2714400:35:1230.6800:54:3924800:09:520:00:000:00:00
176 2536FCO.JAVIER FERRERO MARTINC.E. MEDOL ZEROABM01:04:3317500:19:0717700:36:0329.9600:55:1017600:09:230:00:000:00:00
177 1287JORDI MIRO I PEREZC. TRI. GRANOLLERSV2M01:04:3418700:19:1416200:35:3630.3400:54:5022300:09:440:00:000:00:00
178 528JOSE MARIA CUADRADO CABELTRIATLO TERRASSASPORTS ABM01:04:3616600:19:0118100:36:0829.8900:55:0918500:09:270:00:000:00:00
179 3374DANIEL LUCENA BUSTOSFASTTRIATLON CLUBJNM01:04:3713200:18:3322500:37:2028.9300:55:539400:08:440:00:000:00:00
180 4120EDGAR DOMINI BENAIGESTRIATEJNM01:04:4013100:18:3221700:37:0529.1200:55:3712900:09:030:00:000:00:00
181 370JOSE ANTONIO VÁZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM01:04:4225200:19:5913400:34:5130.9900:54:5025200:09:520:00:000:00:00
182 1351JACINT HITOS CARMONAINDEPENDENTABM01:04:4222900:19:4414900:35:1630.6200:55:0021700:09:420:00:000:00:00
183 7007JOAN CABRERIZO FERNÁNDEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:04:4417300:19:0417400:35:5530.0700:54:5923100:09:450:00:000:00:00
184 1031JOSE ALBERTO MARTINEZ MAGC.N. PRAT-TRIATLOABM01:04:4526700:20:1312500:34:3931.1700:54:5225400:09:530:00:000:00:00
185 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:04:4726200:20:0514800:35:1530.6400:55:2018400:09:270:00:000:00:00
186 1007ENRIC SERRA PRUNESC.N. MANRESASUB23M01:04:5218100:19:109700:33:5931.7800:53:0937900:11:430:00:000:00:00
187 2390IVAN PASTOR RECIOTRIATEABM01:04:5315800:18:5219900:36:3329.5500:55:2518800:09:280:00:000:00:00
188 6057SERGIO PRIETO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM01:04:5520200:19:2516300:35:3730.3200:55:0225500:09:530:00:000:00:00
189 4209ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:05:0513000:18:3122400:37:1528.9900:55:4616300:09:190:00:000:00:00
190 4317CARLOS CARRASCO RODRIGUEC. TRI. GRANOLLERSABM01:05:0618600:19:1317200:35:5230.1100:55:0527500:10:010:00:000:00:00
191 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEV2M01:05:1116900:19:0318000:36:0829.8900:55:1127000:10:000:00:000:00:00
192 3755ALEIX SIMARRO GENESCAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:05:1819000:19:1721100:36:5429.2700:56:1113600:09:070:00:000:00:00
193 1506DAVID LOPEZ PIÑOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:05:2227200:20:1815200:35:2330.5200:55:4121400:09:410:00:000:00:00
194 2957GUILLEM PEREDA GIJÓNCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:05:2417200:19:0321200:36:5729.2300:56:0017800:09:240:00:000:00:00
195 1065JOAN TANTIÑA HIJANOC.N. VIC-ETBABM01:05:2619400:19:2019800:36:3129.5800:55:5120600:09:350:00:000:00:00
196 1069JAVIER SIERRA SILESSBRV1M01:05:3021700:19:3222300:37:1229.0300:56:449800:08:460:00:000:00:00
197 1106JAVIER CAVERO SAEZCLUB ATLETIC VAL D´ARANABM01:05:3117400:19:0620400:36:4029.4500:55:4622800:09:450:00:000:00:00
198 2270AITOR ROMAN ARCOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:05:3115700:18:5120100:36:3529.5200:55:2627900:10:050:00:000:00:00
199 7004AITOR RUMÍN CAPARRÓSLLICENCIA DE DIAABM01:05:3216500:19:0121400:37:0029.1900:56:0119700:09:310:00:000:00:00
200 598SAMUEL MADRID GIMENEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:05:3315900:18:5318900:36:2029.7200:55:1329900:10:200:00:000:00:00
201 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T.S.J. ABADESSESV1M01:05:3319700:19:2319500:36:2829.6200:55:5121500:09:420:00:000:00:00
202 1442VICTOR RIOS ARANDAC.A. IGUALADAABM01:05:3713800:18:3723100:37:2628.8500:56:0320400:09:340:00:000:00:00
203 5001ANNA NOGUERA RAJAINDEPENDENTSUB23F01:05:4014800:18:4723600:37:3928.6900:56:2615300:09:140:00:000:00:00
204 1099SANTOS SANZ PEREZC.N. MOLINS DE REIABM01:05:4110000:18:0624700:38:2428.1300:56:3014500:09:110:00:000:00:00
205 4653JORGE RODRÍGUEZ JIMÉNEZCLUB ATLETIC VAL D´ARANABM01:05:4326400:20:0816500:35:3930.2900:55:4726300:09:560:00:000:00:00
206 4728CARMELO COLACIOS GAÑÁNC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:05:4623300:19:4720900:36:4829.3500:56:3514600:09:110:00:000:00:00
207 1421MIQUEL TEIXIDO JULIANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:4726900:20:1715500:35:2930.4400:55:4627400:10:010:00:000:00:00
208 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM01:05:4822300:19:3820500:36:4229.4300:56:2018700:09:280:00:000:00:00
209 517MARTI CUADRAS BALCELSCERRR IGUALADAABM01:05:4924100:19:5117300:35:5430.0800:55:4527800:10:040:00:000:00:00
210 4730CARLOS GRACIA CALETCERDANYOLA CHABM01:05:5421200:19:3018500:36:1529.7900:55:4528600:10:090:00:000:00:00
211 3459DANIEL SANCHEZ LIRIOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:05:5520400:19:2520000:36:3329.5500:55:5826500:09:570:00:000:00:00
212 2305JOSE MIGUEL EXPOSITO GILCERDANYOLA CHV1M01:05:5615600:18:5123800:37:5128.5300:56:4215500:09:140:00:000:00:00
213 3496JORDI TRAPE GARROSC.N. TARRACO - BIKILAV1M01:05:5824900:19:5717900:36:0429.9400:56:0126600:09:570:00:000:00:00
214 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:0223100:19:4521600:37:0429.1400:56:4915100:09:130:00:000:00:00
215 351JORDI FERNANDEZ BULLCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:06:0419800:19:2322900:37:2528.8600:56:4815600:09:160:00:000:00:00
216 4081SONIA JULIA SANCHEZC.A. IGUALADAABF01:06:0522400:19:3821900:37:0629.1100:56:4417100:09:210:00:000:00:00
217 3246ALEX TREPAT TREPATC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:06:1017700:19:0822700:37:2328.8900:56:3121000:09:390:00:000:00:00
218 7003JOSE ALBERTO DELGADO PASWILD WOLF CIDADE DE LUGO V1M01:06:1226300:20:0619000:36:2129.7100:56:2722900:09:450:00:000:00:00
219 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:06:1525800:20:0220800:36:4829.3500:56:5018200:09:250:00:000:00:00
220 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F01:06:2028600:20:2717500:36:0229.9700:56:2924500:09:510:00:000:00:00
221 4553GERARD LLOBREGAT BLÁZQUEZSPORTAREA TRIATLO VILANOVABM01:06:3522000:19:3522600:37:2328.8900:56:5820900:09:370:00:000:00:00
222 7017EDUARD NAFRIA MITJANSLLICENCIA DE DIAV1M01:06:3727500:20:2018600:36:1529.7900:56:3527600:10:020:00:000:00:00
223 2523RUBEN NAVARRO GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:06:4521100:19:2923700:37:4428.6200:57:1319900:09:320:00:000:00:00
224 2869PEDRO TALAVERA  ROMEROCERDANYOLA CHV2M01:06:5419600:19:2224100:38:1128.2800:57:3317000:09:210:00:000:00:00
225 1496ALBERTO LOPEZ ESPINOSACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:06:5426500:20:1020200:36:3729.4900:56:4728200:10:070:00:000:00:00
226 1360SAMUEL MINGARRO TORRESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:06:5521800:19:3319600:36:2929.6000:56:0234700:10:530:00:000:00:00
227 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIABM01:06:5524600:19:5622100:37:1029.0600:57:0623700:09:490:00:000:00:00
228 1205JOSEP QUEVEDO REYESCLUB TRIATLO BERGAV1M01:06:5727700:20:2121000:36:5029.3200:57:1123400:09:460:00:000:00:00
229 2507CARLOS DAPENA GONZALEZCERDANYOLA CHABM01:06:5930000:20:3919700:36:3029.5900:57:0924200:09:500:00:000:00:00
230 4490IGNASI FREIXA FURIOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:07:0525600:20:0022200:37:1229.0300:57:1225600:09:530:00:000:00:00
231 655XAVIER MARTINEZ MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:07:0915400:18:5025900:38:4927.8200:57:3919300:09:300:00:000:00:00
232 4390MIQUEL PUY ALMAGROC.N. MANRESAABM01:07:1116100:18:5628000:39:1627.5000:58:1211600:08:590:00:000:00:00
233 6058RAUL NAVARRO BAEZALLICENCIA DE DIAABM01:07:1216000:18:5524900:38:3128.0400:57:2623300:09:460:00:000:00:00
234 3629MIQUEL CAIMARY PIÑOLVILADECANS TRIATLOABM01:07:2029400:20:3519400:36:2829.6200:57:0329200:10:170:00:000:00:00
235 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:07:2330300:20:4218700:36:1729.7700:56:5930900:10:240:00:000:00:00
236 5217ALBERT PARRA MARTINEZC.N. MANRESAABM01:07:2526100:20:0423300:37:3028.8000:57:3424600:09:510:00:000:00:00
237 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSABF01:07:2718300:19:1126700:38:5927.7000:58:1016100:09:170:00:000:00:00
238 3048ISAAC GONZÀLEZ SANTOSC.E. INEF LLEIDASUB23M01:07:3223700:19:4923000:37:2528.8600:57:1429500:10:180:00:000:00:00
239 68MERCHE BONASTRE RODRIGUEZC.N. PRAT-TRIATLOV1F01:07:3522500:19:4024200:38:1228.2700:57:5221900:09:430:00:000:00:00
240 7024GERARD POU SANSLLICENCIA DE DIAJNM01:07:3517800:19:0929800:40:0926.9000:59:184700:08:170:00:000:00:00
241 3151FRANCISCO JAVIER PEREZ VEC.N. PRAT-TRIATLOABM01:07:3824000:19:5124400:38:1728.2100:58:0819400:09:300:00:000:00:00
242 5003SUSANNA MOLAS CASACUBERTAINDEPENDENTABF01:07:4021500:19:3225400:38:4027.9300:58:1219000:09:280:00:000:00:00
243 4805JAVIER LECUMBERRI FRANCIAC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEABM01:07:4927300:20:1923400:37:3228.7700:57:5126900:09:580:00:000:00:00
244 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:07:5924500:19:5623500:37:3728.7100:57:3331200:10:260:00:000:00:00
245 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:08:0322100:19:3626100:38:5227.7900:58:2820500:09:350:00:000:00:00
246 4513FELIPE ESCUDERO FERREIROC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOJNM01:08:1718900:19:1527500:39:1027.5700:58:2524700:09:520:00:000:00:00
247 7008ALEXIS SEGARRA URIOSLLICENCIA DE DIAABM01:08:2325100:19:5825300:38:4027.9300:58:3822500:09:450:00:000:00:00
248 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTC.N. MANRESAABM01:08:2925900:20:0325000:38:3128.0400:58:3426000:09:550:00:000:00:00
249 1803OLGA SEPÚLVEDA SERRANOC.N. PRAT-TRIATLOABF01:08:2924400:19:5527300:39:0827.6000:59:0318300:09:260:00:000:00:00
250 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.N. PRAT-TRIATLOABM01:08:3323500:19:4826800:39:0027.6900:58:4823000:09:450:00:000:00:00
251 4111JAUME VALLS CRUSELLASTRI FOR LIVE MARTORELLABM01:08:4327000:20:1824300:38:1528.2400:58:3328700:10:100:00:000:00:00
252 4335JAVIER MATEOS LOPEZC.N. VILAFRANCA VBSPORTSJNM01:08:4528200:20:2523900:37:5928.4300:58:2430300:10:210:00:000:00:00
253 3033ABRAHAM NORIEGA PUJOLINDEPENDENTABM01:08:4523000:19:4527600:39:1127.5600:58:5624100:09:490:00:000:00:00
254 3900LUIS DIAZ LOPEZSOC ATLETICA CORBERAABM01:08:4633600:21:3121300:36:5829.2200:58:2929100:10:170:00:000:00:00
255 234ORIOL PRAT VALLVERDÚC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:08:4922700:19:4328900:39:3427.3000:59:1719800:09:320:00:000:00:00
256 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZINDEPENDENTABM01:08:5223600:19:4926200:38:5527.7500:58:4428300:10:080:00:000:00:00
257 1911JULIANA VILLASANTE DUEÑASTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23F01:08:5328800:20:3225200:38:3727.9700:59:0922100:09:440:00:000:00:00
258 3948MARIO LOBERA VIZCAINOSOC ATLETICA CORBERAV1M01:08:5420600:19:2630400:40:2626.7100:59:5212600:09:020:00:000:00:00
259 563JOSEP RAMON COSTA COSTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:08:5524300:19:5328100:39:1827.4800:59:1122000:09:440:00:000:00:00
260 1003VICTOR LOPEZ ESPINOSACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:08:5528900:20:3423200:37:2928.8100:58:0334600:10:520:00:000:00:00
261 4334BENJAMÍ GUIXENS NINC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:08:5829800:20:3824800:38:3128.0400:59:0923900:09:490:00:000:00:00
262 617DANIEL ALBALAT ARGÜELLOC.N. MOLINS DE REIABM01:08:5928300:20:2526500:38:5827.7200:59:2320800:09:360:00:000:00:00
263 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:09:0135300:22:0417800:36:0329.9600:58:0734900:10:540:00:000:00:00
264 945JUAN JOSÉ ROBLES SÁNCHEZINDEPENDENTABM01:09:0529600:20:3625600:38:4327.8900:59:1923500:09:460:00:000:00:00
265 2460XAVIER RIERA MARGARITC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:09:0622800:19:4427900:39:1627.5000:59:0028000:10:060:00:000:00:00
266 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLJNM01:09:089000:17:4932400:41:4325.8900:59:3220700:09:360:00:000:00:00
267 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F01:09:0827600:20:2027100:39:0527.6300:59:2521800:09:430:00:000:00:00
268 125MARTA BOTSORAC.N. PRAT-TRIATLOJNF01:09:1026600:20:1122800:37:2428.8800:57:3537400:11:350:00:000:00:00
269 2867ELOY AVELLAN MARTÍNEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:09:1631200:20:5125100:38:3228.0300:59:2325300:09:530:00:000:00:00
270 2353DAVID CURTO RUÉTRIATEABM01:09:1618500:19:1228700:39:3227.3200:58:4432000:10:320:00:000:00:00
271 2417LLUIS GALLARDO MAURITRIATEABM01:09:1629500:20:3524000:38:0928.3100:58:4431900:10:320:00:000:00:00
272 347SALVADOR SABORIT BRACEROSCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:09:2125700:20:0129100:39:4027.2300:59:4121300:09:400:00:000:00:00
273 3218SERGI RIBA MASSANAKOMANDO FISIOREIG.COMABM01:09:2422600:19:4228400:39:2427.4100:59:0629400:10:180:00:000:00:00
274 4332IURI FARRÚS ROCACLUB NATACIO SITGESABM01:09:2530100:20:3926300:38:5627.7400:59:3524300:09:500:00:000:00:00
275 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV1M01:09:2527400:20:1927400:39:0927.5900:59:2826700:09:570:00:000:00:00
276 2084JAVIER INES GARCIAC.E. RAYOTEAMABM01:09:3431400:20:5325700:38:4427.8800:59:3726400:09:570:00:000:00:00
277 5216EMILIO JOSE GONZALEZ MORECLUB MEDINA TRIATLOABM01:09:3825400:20:0027200:39:0727.6100:59:0731800:10:310:00:000:00:00
278 6067GERARD BARGALLÓ SEVÉLLICENCIA DE DIASUB23M01:09:4931800:20:5724500:38:1728.2100:59:1432500:10:350:00:000:00:00
279 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV1M01:09:4932200:21:1224600:38:1728.2100:59:2930000:10:200:00:000:00:00
280 1200DANI MACARRILLA MORENOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:09:5225500:20:0029400:40:0027.0001:00:0025000:09:520:00:000:00:00
281 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVTRI FOR LIVE MARTORELLV1M01:09:5429200:20:3526400:38:5727.7300:59:3230600:10:220:00:000:00:00
282 2212DOMINGO LÓPEZ MARIMÓNCLUB ESPORTIU CALAFELL RUABM01:09:5628500:20:2728200:39:2127.4500:59:4828400:10:080:00:000:00:00
283 2556XAVIER CASTILLERO LOPEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:09:5823400:19:4830300:40:2626.7101:00:1422200:09:440:00:000:00:00
284 5218FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESABM01:09:5915500:18:5131700:41:1226.2101:00:0326200:09:560:00:000:00:00
285 3619JUAN MORIANA NAVARROCLUB ATLETISME SANT BOIABM01:10:0724200:19:5229500:40:0027.0000:59:5228900:10:150:00:000:00:00
286 933GUILLEM RIFÀ MOLISTCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:10:0731700:20:5625500:38:4327.8900:59:3931500:10:280:00:000:00:00
287 4080MIRIAM ALBERO ABASCALC.N. PRAT-TRIATLOSUB23F01:10:1328700:20:3128800:39:3327.3101:00:0428500:10:090:00:000:00:00
288 3938MIQUEL SANROMÀ COMESC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:10:1430800:20:4926000:38:5027.8100:59:3932400:10:350:00:000:00:00
289 5207GUILLERMO BRITO RIARTCLUB ATLETIC VAL D´ARANSUB23M01:10:1929700:20:3827000:39:0327.6600:59:4132700:10:380:00:000:00:00
290 2559JUAN JOSE MARTINEZ FERNANINDEPENDENTABM01:10:2118800:19:1432600:41:4825.8401:01:0216400:09:190:00:000:00:00
291 2964MARC GARCIA ROYC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:10:2225000:19:5831000:40:5226.4301:00:5020100:09:320:00:000:00:00
292 3220ISAAC IDIARTE VALLSINDEPENDENTABM01:10:2420100:19:2432800:41:5725.7401:01:2112800:09:030:00:000:00:00
293 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.T.S.J. ABADESSESV2M01:10:2727900:20:2329900:40:0926.9001:00:3225900:09:550:00:000:00:00
294 2336ROBERT TRENCH I GARCÍATRIATLO JOVENT 79V1M01:10:3131300:20:5129000:39:3727.2601:00:2827700:10:030:00:000:00:00
295 2664DAVID OTAL DE SANROMÀC. TRI. GRANOLLERSABM01:10:3723800:19:5031100:40:5526.4001:00:4525100:09:520:00:000:00:00
296 4809FERRAN RIBELLES DIAZC. TRI. GRANOLLERSJNM01:10:3730600:20:4828600:39:3127.3301:00:1929300:10:180:00:000:00:00
297 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:10:4124800:19:5730900:40:4926.4601:00:4626100:09:550:00:000:00:00
298 2561MANEL ELIZARI VIVANCOSCERRR IGUALADAABM01:10:4327800:20:2230500:40:2826.6901:00:5025700:09:530:00:000:00:00
299 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:10:4726000:20:0431200:40:5826.3601:01:0222400:09:450:00:000:00:00
300 6068JORDI COROMINAS PAGESLLICENCIA DE DIAV1M01:10:4725300:19:5932100:41:1926.1401:01:1819200:09:290:00:000:00:00
301 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:11:0230700:20:4830200:40:2226.7501:01:1024900:09:520:00:000:00:00
302 6054FRANCESC PACHECO RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:11:0734200:21:4326900:39:0227.6701:00:4530700:10:220:00:000:00:00
303 3521MONICA CRISOL SALASC.N. PRAT-TRIATLOABF01:11:1627100:20:1831600:41:1226.2101:01:3023200:09:460:00:000:00:00
304 2706JORDI ESTRADA TANYÀC.N. VIC-ETBSUB23M01:11:2234100:21:4127800:39:1427.5301:00:5531400:10:270:00:000:00:00
305 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOJNM01:11:2829100:20:3430700:40:3526.6101:01:0929700:10:190:00:000:00:00
306 5211JOEL ALBEA CASTELLCLUB NATACIO SITGESABM01:11:3835500:22:0525800:38:4727.8501:00:5233600:10:460:00:000:00:00
307 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:11:5335700:22:0726600:38:5827.7201:01:0534300:10:480:00:000:00:00
308 7018JOHN CUMMINSLLICENCIA DE DIAV1M01:12:0134400:21:4628300:39:2227.4301:01:0834800:10:530:00:000:00:00
309 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:12:0331600:20:5630600:40:3126.6601:01:2732600:10:360:00:000:00:00
310 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:12:0915000:18:4835000:43:4124.7201:02:2921200:09:400:00:000:00:00
311 6066JORDI SERRANO MOLEROLLICENCIA DE DIAABM01:12:2933000:21:2029600:40:0027.0001:01:2036100:11:090:00:000:00:00
312 1858ANNA POBLET CASANOVASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABF01:12:3335100:22:0129700:40:0526.9401:02:0631300:10:270:00:000:00:00
313 787ANTONI MUÑIZ GONZÁLEZTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:12:4836200:22:1527700:39:1227.5501:01:2736500:11:210:00:000:00:00
314 95CRISTINA PASTOR GARCIAINDEPENDENTABF01:12:4929900:20:3833500:42:2625.4501:03:0422600:09:450:00:000:00:00
315 6065MARCOS LÓPEZ RUBIOLLICENCIA DE DIAABM01:13:0137100:22:4128500:39:3127.3301:02:1234400:10:490:00:000:00:00
316 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:13:0234700:21:5030000:40:1126.8801:02:0135300:11:010:00:000:00:00
317 3524KATE VALL ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23F01:13:1134600:21:4730800:40:4226.5401:02:2933400:10:420:00:000:00:00
318 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIC.E.T. DISTANCEV2M01:13:1134300:21:4531400:41:0126.3301:02:4631100:10:250:00:000:00:00
319 1889TABITA CABALLERO GONZALVEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:13:1624700:19:5735400:43:5924.5501:03:5616500:09:200:00:000:00:00
320 6074JAVIER MARTIN DIAZLLICENCIA DE DIAABM01:13:2532300:21:1331500:41:0426.3001:02:1735900:11:080:00:000:00:00
321 2716SERGI GORDON NAVARROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:13:2933500:21:3032000:41:1826.1501:02:4833300:10:410:00:000:00:00
322 5222SERGIO LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:13:3123200:19:4536100:44:4824.1101:04:3311300:08:580:00:000:00:00
323 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAABM01:13:3430200:20:4133600:42:3125.4001:03:1230400:10:220:00:000:00:00
324 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:13:4135200:22:0331300:40:5926.3501:03:0232800:10:390:00:000:00:00
325 2956JAUME VALLS BORRÀSCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M01:13:4732500:21:1532900:41:5825.7301:03:1332300:10:340:00:000:00:00
326 3952DAVID PROS CRUSATCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M01:13:4831000:20:5134100:43:1524.9701:04:0621600:09:420:00:000:00:00
327 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:13:5237300:22:4430100:40:1826.8001:03:0234500:10:500:00:000:00:00
328 6062FRANCESC CABEZA REINALLICENCIA DE DIAABM01:14:0332700:21:1833800:42:4725.2401:04:0526800:09:580:00:000:00:00
329 1990ARIADNA VIDAL BORRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:14:0736000:22:1129300:39:5127.1001:02:0239100:12:050:00:000:00:00
330 3882JOSE JOAQUIN PINHEIRO GONUNIO ATLETICA RUBIV2M01:14:1228400:20:2634700:43:4024.7301:04:0628100:10:060:00:000:00:00
331 4150HECTOR HERRERO FRANCOINDEPENDENTABM01:14:1733700:21:3333100:42:0325.6801:03:3633000:10:410:00:000:00:00
332 6059CACHO SALMERON GUTIERREZLLICENCIA DE DIAABM01:14:1726800:20:1635600:44:0124.5401:04:1727100:10:000:00:000:00:00
333 1815BELÉN SALOMONI SCHWABTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:14:1735000:22:0033000:41:5825.7301:03:5829600:10:190:00:000:00:00
334 3178POL FERNÁNDEZ LOSADAC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:14:2036900:22:3232200:41:2926.0301:04:0129800:10:190:00:000:00:00
335 630JORDI TOMAS DOMENECHC.E. PICORNELLABM01:14:2536800:22:2931800:41:1526.1801:03:4433200:10:410:00:000:00:00
336 1566EDUARDO RATERA APARICIOINDEPENDENTV1M01:14:2638400:23:2129200:39:4027.2301:03:0136600:11:250:00:000:00:00
337 2809ARNAU ORRIOLS NUÑOCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:14:4232800:21:1933700:42:4325.2801:04:0232900:10:400:00:000:00:00
338 4649FRANCISCO J. CAMERO CAMPACEMEV1M01:14:5731500:20:5634200:43:2024.9201:04:1633100:10:410:00:000:00:00
339 7013JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:14:5834500:21:4734400:43:2224.9001:05:0923800:09:490:00:000:00:00
340 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:14:5837700:22:5531900:41:1726.1601:04:1233700:10:460:00:000:00:00
341 7016JAVIER DEL AGUILA RODALLICENCIA DE DIAV2M01:14:5931900:20:5834500:43:3124.8201:04:2931600:10:300:00:000:00:00
342 3093MIGUEL ANGEL BAÑOS SILLATG TRIATLO SITGESV1M01:15:1035800:22:1032300:41:3425.9801:03:4436700:11:260:00:000:00:00
343 4326JESUS ARCHIDONA ADELLC.N. PRAT-TRIATLOABM01:15:1434000:21:3633200:42:0525.6601:03:4137200:11:330:00:000:00:00
344 4955RUBEN DEL POZO CARIDADC. TRI. GRANOLLERSABM01:15:1529000:20:3434800:43:4124.7201:04:1535200:11:000:00:000:00:00
345 7015JORDI MAYMO JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM01:15:2035600:22:0632700:41:5325.7901:03:5936400:11:210:00:000:00:00
346 726ROBERT CAMPOS SOTERASINDEPENDENTABM01:15:2433400:21:2934900:43:4124.7201:05:1028800:10:140:00:000:00:00
347 6061ALBERT PRADAS MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:15:2528100:20:2533900:43:0325.0901:03:2838600:11:570:00:000:00:00
348 3435ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:15:4230900:20:4935200:43:5124.6301:04:4035400:11:020:00:000:00:00
349 995SANTIAGO RICO LUQUETRI FOR LIVE MARTORELLV1M01:15:4736100:22:1233400:42:0725.6401:04:1936800:11:280:00:000:00:00
350 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:16:0137000:22:3932500:41:4625.8601:04:2537500:11:360:00:000:00:00
351 6075LAURENCE LESTANGLLICENCIA DE DIAABF01:16:0133800:21:3435700:44:0724.4801:05:4130200:10:200:00:000:00:00
352 1873ALEJANDRA FERNÁNDEZ PÉREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:16:0233900:21:3535300:43:5424.6001:05:2932100:10:330:00:000:00:00
353 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:16:0835400:22:0433300:42:0625.6501:04:1038800:11:580:00:000:00:00
354 6063RAUL CHAVARRI CABEZASLLICENCIA DE DIAABM01:16:2636400:22:1834300:43:2124.9101:05:3934100:10:470:00:000:00:00
355 2519DAVID ROMANCE VILARDELLINDEPENDENTV1M01:16:4033300:21:2635900:44:2624.3101:05:5234200:10:480:00:000:00:00
356 3547EIDER ESTIBARIZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:16:4536600:22:2135100:43:5124.6301:06:1232200:10:330:00:000:00:00
357 62MIREIA RODRIGUEZ CARREÑOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:16:4836500:22:2034000:43:0925.0301:05:2936300:11:190:00:000:00:00
358 3021GERARD ROS ARAGÓCLUB NÀUTIC MASNOUABM01:17:1634900:21:5936200:44:5324.0601:06:5231000:10:240:00:000:00:00
359 2127VÍCTOR OLIVÉ VIVANCOSINDEPENDENTV1M01:17:1636300:22:1835500:44:0024.5501:06:1835100:10:580:00:000:00:00
360 4817LLUIS GENE TORRANDELLINDEPENDENTV1M01:17:3131100:20:5137000:45:3423.7001:06:2535800:11:060:00:000:00:00
361 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:17:3832600:21:1736800:45:0923.9201:06:2636200:11:120:00:000:00:00
362 5208SALVADOR PEREZ CASTROC.A. IGUALADAV2M01:17:4632900:21:1937200:45:5623.5101:07:1531700:10:310:00:000:00:00
363 2917MARC ADALID PARRAC. TRI. GRANOLLERSJNM01:17:4732000:20:5936600:45:0623.9501:06:0537800:11:420:00:000:00:00
364 3423VICTOR PASCUAL GOMEZEUROPA SPORTS CENTRECDM01:18:0530400:20:4537100:45:3823.6701:06:2337700:11:420:00:000:00:00
365 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZAKRONOS TRIATLÓV1M01:18:0835900:22:1035800:44:1724.3901:06:2737600:11:410:00:000:00:00
366 2533DAVID PLAYÀ I MANENTCLUB TRIATLO SABADELLABM01:18:3838300:23:1834600:43:3524.7801:06:5338000:11:450:00:000:00:00
367 355RAFAEL DE LA VEGA GIMENEZSBRV1M01:18:4030500:20:4638300:48:0522.4601:08:5124000:09:490:00:000:00:00
368 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF01:18:5337600:22:5336900:45:1323.8801:08:0634000:10:470:00:000:00:00
369 3588ESTHER VIDAL PAJARESCLUB ATLETIC VAL D´ARANABF01:18:5338200:23:1636000:44:3424.2301:07:5035500:11:030:00:000:00:00
370 3210ALBERT LOPEZ PEREZINDEPENDENTABM01:18:5937500:22:5236500:45:0323.9701:07:5535600:11:040:00:000:00:00
371 1972ANTONIA VERA FERNANDEZC. TRI. GRANOLLERSV1F01:19:1138000:23:0736300:44:5924.0101:08:0635700:11:050:00:000:00:00
372 3525GEMMA FARRE VILACLUB TRIATLO SABADELLABF01:19:1937200:22:4436700:45:0723.9401:07:5136900:11:280:00:000:00:00
373 1066JORDI VALLDEPERAS YZAGACLUB ATLETISME SANT BOIV1M01:20:1836700:22:2337700:46:4723.0901:09:1036000:11:080:00:000:00:00
374 4049NEUS LLADO GUITARTC.A. IGUALADASUB23F01:20:4037800:23:0337300:46:0623.4301:09:0937000:11:310:00:000:00:00
375 6069LOLI MELLADO SANCESLLICENCIA DE DIAABF01:20:5739200:24:1136400:45:0123.9901:09:1238100:11:450:00:000:00:00
376 2129ALBERT ROVIRALTA CASTAÑOINDEPENDENTABM01:21:2737900:23:0437800:46:5023.0601:09:5437300:11:330:00:000:00:00
377 4503ALBERT PARLADÉ HIDALGOEUROPA SPORTS CENTRECDM01:22:1233100:21:2039400:50:2821.4001:11:4830800:10:240:00:000:00:00
378 1832NÚRIA HERNÀNDEZ ROVIRACLUB TRIBANDA TRIATLOABF01:22:2939400:24:1637400:46:0823.4101:10:2439000:12:050:00:000:00:00
379 6060JOAN ESCUDERO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:22:4232400:21:1439700:50:4521.2801:11:5933500:10:430:00:000:00:00
380 3024VICENS LOPEZ ORTIZCLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:23:2638100:23:0838600:48:3022.2701:11:3838300:11:480:00:000:00:00
381 4800VÍCTOR SUÑÉ ORTÍNC.N. MOLINS DE REIV1M01:23:4129300:20:3540500:53:1820.2601:13:5323600:09:480:00:000:00:00
382 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:23:5439300:24:1238000:47:2522.7801:11:3739400:12:170:00:000:00:00
383 645JORDI CASTELLÀ BOVÉP.C. CERVERA-TRIATLOABM01:24:1434800:21:5840000:51:5620.8001:13:5430100:10:200:00:000:00:00
384 5206ALVARO DIAZ MARTINCLUB ATLETIC VAL D´ARANSUB23M01:24:1732100:21:0540200:52:1620.6601:13:2135000:10:560:00:000:00:00
385 5002CLARA RUIZ RADIGALESC.A. IGUALADAV1F01:24:1839600:24:3337900:47:1122.8901:11:4439600:12:340:00:000:00:00
386 7012MARC JIMÉNEZ RIBALLICENCIA DE DIAABM01:24:4239900:25:0638100:47:3222.7201:12:3838900:12:040:00:000:00:00
387 31MONTSE CUEVAS CASTILLOC. TRI. GRANOLLERSV2F01:24:5539100:24:0738700:48:5322.0901:13:0038500:11:550:00:000:00:00
388 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB VO2V1M01:24:5937400:22:5039200:50:0421.5701:12:5439200:12:050:00:000:00:00
389 7006JORDI ROIG I BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:25:0838800:23:5338900:49:4321.7201:13:3637100:11:320:00:000:00:00
390 4935FERRAN ARNALDO MAROTOASSOCIACIO ESPORTIVA CORRABM01:25:1133200:21:2340300:53:0220.3601:14:2533900:10:460:00:000:00:00
391 3852MIGUEL ANGEL JIMENEZ SANCCLUB ATLETIC VAL D´ARANABM01:25:1128000:20:2440700:54:0119.9901:14:2533800:10:460:00:000:00:00
392 7014COLIN EARLLLICENCIA DE DIAV1M01:25:2039800:25:0238200:47:3422.7001:12:3639700:12:440:00:000:00:00
393 558RUBEN GARCIA TALLANTEC.N. SABADELLCDM01:25:3038500:23:4039100:49:5821.6101:13:3838400:11:520:00:000:00:00
394 3584EVA SANCHEZ TABIOSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:25:3539000:24:0139000:49:4721.6901:13:4838200:11:470:00:000:00:00
395 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:25:4740200:26:0237500:46:3223.2101:12:3440300:13:130:00:000:00:00
396 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:25:5438600:23:4239300:50:1521.4901:13:5738700:11:570:00:000:00:00
397 20MONSERRAT CLAVERO SANCHEZC.N. REUS PLOMSV3F01:26:1440100:25:4438400:48:0622.4501:13:5039500:12:240:00:000:00:00
398 2373FRANCISCO JAVIER PADROSA TRIATEABM01:26:2540300:26:0937600:46:4623.0901:12:5540500:13:300:00:000:00:00
399 7005MIQUEL FIGAROLA GAROLERALLICENCIA DE DIAABM01:27:2740500:26:2138500:48:1822.3601:14:3939800:12:480:00:000:00:00
400 6076ALEJANDRO VALERO COMBARROLLICENCIA DE DIAABM01:27:4038700:23:4239800:51:0021.1801:14:4240000:12:580:00:000:00:00
401 1851MARTA SANCHEZ SALINASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:27:4139700:24:5239500:50:3421.3601:15:2639300:12:150:00:000:00:00
402 2940SERGI ROYO COLOMAINDEPENDENTABM01:27:4638900:23:5839600:50:4021.3201:14:3840100:13:080:00:000:00:00
403 4902MANEL MORENO PONSINDEPENDENTV1M01:29:1939500:24:2639900:51:3820.9201:16:0440400:13:150:00:000:00:00
404 1413ISMAEL RODRÍGUEZ ALCARAZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:29:2440600:26:2738800:49:2621.8501:15:5340600:13:310:00:000:00:00
405 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:31:0240000:25:2940100:51:5720.7901:17:2640800:13:360:00:000:00:00
406 16ROSA MARIA MOR ABATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2F01:32:4740800:26:5540400:53:0220.3601:19:5739900:12:500:00:000:00:00
407 1886LOURDES RODRIGUEZ LLANESC.N. PRAT-TRIATLOABF01:35:2641000:27:2840600:53:5620.0201:21:2441000:14:020:00:000:00:00
408 3510MIRIAM OMS ARIASCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:35:3840900:27:1240800:55:1519.5501:22:2740200:13:110:00:000:00:00
409 6056ANGEL SALGADO GARZOLLICENCIA DE DIAV3M01:35:4340400:26:0940900:55:4519.3701:21:5440900:13:490:00:000:00:00
410 5004ISA RAMOS DA PENABARCELONA DRAGONS TRIATHLV1F01:36:2440700:26:5341000:55:5919.2901:22:5240700:13:320:00:000:00:00
411 7010ALEJANDRO RAMONLLICENCIA DE DIAV1M01:38:55000:00:00000:00:000.0001:23:5841100:14:570:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32