RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
411 393 11 7 10 40 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3174PAU CASTELLVELL BELLAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:56:46100:33:17000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 464IÑAKI BALDELLOU VERDEJOFASTTRIATLON CLUBABM01:56:49400:33:18000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 339NAN OLIVERAS I FONTINDEPENDENTSUB23M01:57:05500:33:18000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. REUS PLOMSV1M01:57:32300:33:18000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM01:58:14700:34:17000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 2491ALEIX FABREGAS  GRAÑONESPORTIU RIPOLLABM01:58:17900:34:26101:06:0336.3401:40:29200:17:480:00:000:00:00
7 417CARLES CASERO ROCACLUB TRIATLO BLANESABM01:59:17200:33:18000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 7003JOSE MANUEL VIEITO VILACOARCADE INFORHOUSE SANTIAGABM01:59:25600:34:021601:07:5635.3301:41:58100:17:270:00:000:00:00
9 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSSUB23M01:59:331200:35:20000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM01:59:361100:34:52000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 3645MARTI LAZARO CORDEROC.N. VIC-ETBSUB23M01:59:401600:35:22000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 2391CARLOS GALINDO ROONEYTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:59:51800:34:19000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
13 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM02:00:011500:35:22000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 436JORDI BONET NIETOC. TRI. GRANOLLERSABM02:00:272000:35:24000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
15 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM02:00:281400:35:21000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
16 1618GUILLEM BUSQUETS PASCUALCLUB TRIATLO BLANESABM02:00:382100:35:25000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
17 2024JORDI MATOS PARDOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:00:443300:36:23000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
18 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM02:00:531000:34:36000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
19 4371DAVID CALDERON CARMONAFASTTRIATLON CLUBABM02:00:581300:35:21201:06:4036.0001:42:011500:18:570:00:000:00:00
20 849CRISTIAN FERNÁNDEZ DOMÍNGCERDANYOLA CHABM02:01:041800:35:23000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
21 1311LUCAS CHIRICOC.N. PRAT-TRIATLOABM02:01:123000:36:12000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
22 7001RUBEN BARRIO LORESC.N. PRAT-TRIATLOABM02:01:232900:36:10401:07:0535.7801:43:15300:18:080:00:000:00:00
23 1662JORDI PUIGDOLLERS TONDOC.N. VIC-ETBABM02:01:261900:35:23000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
24 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M02:01:422200:35:25000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
25 366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRC.N. MATAROABM02:01:503700:36:30000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
26 371FELIX PEREZ SANCHEZC.N. PRAT-TRIATLOABM02:01:522500:36:02501:07:2035.6401:43:22400:18:300:00:000:00:00
27 7002RAFA PRADO GARCIAC.T. DIABLILLOS DE RIVASABM02:02:202800:36:06601:07:2335.6201:43:291200:18:510:00:000:00:00
28 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM02:02:331700:35:23000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
29 943DANI BAYES PRATC.N. VIC-ETBABM02:03:052700:36:03701:07:2335.6201:43:263400:19:390:00:000:00:00
30 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M02:03:073100:36:131901:08:0835.2301:44:211000:18:460:00:000:00:00
31 4387LLUIS VILLARÒ CAPDEVILAC.N. MANRESAABM02:03:094200:36:44301:06:4335.9701:43:273500:19:420:00:000:00:00
32 497PAU BUSQUETS GILTRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVABM02:03:143500:36:241801:08:0735.2301:44:31800:18:430:00:000:00:00
33 631CARLOS LUIS PERELLOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:03:455300:37:251001:07:4335.4401:45:08600:18:370:00:000:00:00
34 4290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERCERRR IGUALADAABM02:03:504700:37:231201:07:4635.4201:45:09700:18:410:00:000:00:00
35 976ALBERT JIMÉNEZ GARCÉSGAVA TRIATLOABM02:03:514300:36:442401:08:3534.9901:45:19500:18:320:00:000:00:00
36 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM02:03:544800:37:241101:07:4535.4201:45:09900:18:450:00:000:00:00
37 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC.N. MATAROABM02:03:562600:36:024501:09:0734.7201:45:091100:18:470:00:000:00:00
38 269JAVIER CASTRO ROMEROC.N. MATAROABM02:03:584100:36:432101:08:2435.0901:45:071300:18:510:00:000:00:00
39 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM02:04:124900:37:24901:07:4135.4601:45:052000:19:070:00:000:00:00
40 3707ROMAN KESSLERINDEPENDENTABM02:04:174400:36:462301:08:3435.0001:45:201700:18:570:00:000:00:00
41 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZBIK3FISHABM02:04:404500:37:092001:08:0835.2301:45:172800:19:230:00:000:00:00
42 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRITEAM GIRONAABM02:04:542400:35:544701:09:1434.6701:45:083600:19:460:00:000:00:00
43 259ORIOL PLANS ROSSELLÓC.N. SANT ANDREUABM02:05:035100:37:251301:07:5235.3601:45:173700:19:460:00:000:00:00
44 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBSUB23M02:05:105400:37:26801:07:4035.4701:45:065300:20:040:00:000:00:00
45 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADASUB23M02:05:525000:37:241401:07:5235.3601:45:167900:20:360:00:000:00:00
46 989ROGER SEGUÍ SARDÀTRITEAM GIRONAABM02:05:553400:36:238401:10:3534.0001:46:581600:18:570:00:000:00:00
47 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAABM02:06:026000:37:494901:09:1734.6401:47:061400:18:560:00:000:00:00
48 5347ENRIC PULIDO ESCRUELAC.E. MEDITERRANIABM02:06:076700:38:144101:08:5034.8701:47:041900:19:030:00:000:00:00
49 3775MARC CASADEVALL GAYACLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:06:147000:38:153001:08:4534.9101:47:002400:19:140:00:000:00:00
50 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:06:156900:38:153501:08:4634.9001:47:012300:19:140:00:000:00:00
51 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:06:177700:38:223901:08:4734.8901:47:092100:19:080:00:000:00:00
52 2923MARC TORO GARCIABIK3FISHV1M02:06:185500:37:295901:09:3934.4601:47:082200:19:100:00:000:00:00
53 4692JOAN MARTÍ CAÑAMARESC.A. XALOCABM02:06:207300:38:172801:08:4134.9401:46:582600:19:220:00:000:00:00
54 2760EDMON MARTINEZ MARTIC.N. PRAT-TRIATLOABM02:06:217500:38:202501:08:3834.9701:46:582700:19:230:00:000:00:00
55 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASINDEPENDENTABM02:06:243900:36:333101:08:4534.9101:45:1810400:21:060:00:000:00:00
56 717DANI SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM02:06:263200:36:238801:10:4333.9401:47:062500:19:200:00:000:00:00
57 270JAVIER CIRCUJANO VALDERRAC.N. MATAROABM02:06:325200:37:256301:09:4234.4301:47:072900:19:250:00:000:00:00
58 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:06:426100:37:564801:09:1634.6501:47:123000:19:300:00:000:00:00
59 4204JAVIER MARTIN DEL MOLINOCERDANYOLA CHABM02:06:423600:36:243601:08:4634.9001:45:1013300:21:320:00:000:00:00
60 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:06:488100:38:312601:08:3934.9601:47:103300:19:380:00:000:00:00
61 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:06:504000:36:427401:10:1734.1501:46:594400:19:510:00:000:00:00
62 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:06:546800:38:154001:08:5034.8701:47:054200:19:490:00:000:00:00
63 304ALBERT TORRENT MARTINEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:07:006500:38:133801:08:4734.8901:47:004800:20:000:00:000:00:00
64 372NICOLAS ALFREDO SAENZ BRICLUB NATACIO SITGESV1M02:07:057900:38:233401:08:4634.9001:47:094500:19:560:00:000:00:00
65 169DANI JUAN SALLESTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:07:158000:38:273201:08:4534.9101:47:125100:20:030:00:000:00:00
66 3181JAMES MCKENNAC.N. PRAT-TRIATLOABM02:07:243800:36:318301:10:3534.0001:47:066500:20:180:00:000:00:00
67 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:07:265700:37:345301:09:3034.5301:47:047000:20:220:00:000:00:00
68 3133LUDOVIC LEMAIRECLUB NATACIÓ SITGESABM02:07:306200:37:594601:09:1134.6901:47:106800:20:200:00:000:00:00
69 393ORIOL FARRE VILACLUB TRIATLO SABADELLABM02:07:377600:38:213701:08:4734.8901:47:087500:20:290:00:000:00:00
70 2824VICTOR PEÑA GOMEZTRIATLO JOVENT 79ABM02:08:045600:37:296001:09:3934.4601:47:089600:20:560:00:000:00:00
71 2798FRANCESC MOLAS TARRESCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:08:214600:37:179201:10:4933.8901:48:066300:20:150:00:000:00:00
72 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM02:08:236300:38:004201:08:5534.8201:46:5512400:21:280:00:000:00:00
73 5204DANI LOPEZ LOPEZTRITEAM GIRONAABM02:08:246400:38:072901:08:4434.9201:46:5113500:21:330:00:000:00:00
74 3870RICARD COSTA PUIGPELATC.N. MANRESAABM02:08:429200:39:105401:09:3134.5201:48:415000:20:010:00:000:00:00
75 1410ALEXANDRE SANS VEGATRITEAM GIRONAABM02:08:449900:39:294301:08:5834.8001:48:276400:20:170:00:000:00:00
76 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSABM02:09:227800:38:222701:08:4134.9401:47:0317600:22:190:00:000:00:00
77 312ANDREU MONTERO CAMACHOC.N. OLOTV1M02:09:3314700:40:421701:08:0035.2901:48:429100:20:510:00:000:00:00
78 438JOAN SOLE CANALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:09:3712800:40:192201:08:3035.0401:48:498700:20:480:00:000:00:00
79 3777PERE MASDEVALL CORBILLOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:09:387400:38:1810101:11:2233.6301:49:404700:19:580:00:000:00:00
80 2749XAVIER ANTEQUERA SÀNCHEZCLUB VO2V1M02:09:4210600:39:476701:09:5434.3301:49:414900:20:010:00:000:00:00
81 2744RAIMON SANJAUME I FARRÉSCLUB VO2ABM02:09:4311900:39:596201:09:4134.4401:49:405200:20:030:00:000:00:00
82 4382ARNAU ESTEFANELL PRADESC.N. MANRESASUB23M02:09:4510800:39:507001:10:0434.2501:49:544300:19:510:00:000:00:00
83 777ANTONIO MANUEL ARCO TORREC.TRIATLO CINGLES DE BERTABM02:09:469700:39:258101:10:3334.0201:49:583800:19:480:00:000:00:00
84 2796JOAN ESCARRABILL TIÓCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:09:4810700:39:486601:09:5434.3301:49:425400:20:060:00:000:00:00
85 675JAUME ANGULO PUERTAB-B TRIATLÓ L´AMETLLA V.ABM02:09:538800:38:588601:10:4033.9601:49:386200:20:150:00:000:00:00
86 3685VICTOR RODRÍGUEZ ORTIZC. TRI. GRANOLLERSABM02:09:5711800:39:596401:09:4534.4101:49:445700:20:130:00:000:00:00
87 507AITOR ALEJANDRE GONZALEZCAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M02:09:5910400:39:443301:08:4634.9001:48:3012700:21:290:00:000:00:00
88 2320JOSEP NEBOT AGUILARCERDANYOLA CHABM02:10:008300:38:479001:10:4833.9001:49:357200:20:250:00:000:00:00
89 5210ALEJANDRO REAL SALANOVAINDEPENDENTABM02:10:0710000:39:337601:10:2034.1201:49:536100:20:140:00:000:00:00
90 5278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M02:10:1613900:40:371501:07:5535.3401:48:3214500:21:440:00:000:00:00
91 3257DANI RUBIO PEDRAZACLUB TRIATLO BLANESABM02:10:298200:38:369601:11:0433.7701:49:408800:20:490:00:000:00:00
92 4633ANGEL MELENDEZ BORRASCLUB TRITRAININGABM02:10:365900:37:4311501:12:0533.2901:49:488600:20:480:00:000:00:00
93 2612ABEL ALMODOVAR MORALESSOC ATLETICA CORBERAABM02:10:3710500:39:476901:09:5834.3001:49:459200:20:520:00:000:00:00
94 149ENRIC SALVANS MORATOC.N. VIC-ETBABM02:10:3911600:39:585501:09:3434.5001:49:3210600:21:070:00:000:00:00
95 833DANIEL CAMPOS HUERTASCERDANYOLA CHABM02:10:402300:35:4910601:11:2733.5901:47:1622400:23:240:00:000:00:00
96 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM02:10:4112200:40:135001:09:2234.6001:49:3510500:21:060:00:000:00:00
97 2634SALVADOR GONZALEZ GARCIATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:11:038900:39:009301:10:5033.8801:49:5010700:21:130:00:000:00:00
98 489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM02:11:099300:39:105201:09:2934.5401:48:3918600:22:300:00:000:00:00
99 2962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:11:1212500:40:155801:09:3734.4701:49:5211800:21:200:00:000:00:00
100 2231IKER FERNANDEZ IZAGUIRREGAVA TRIATLOABM02:11:1713200:40:259501:10:5433.8501:51:194600:19:580:00:000:00:00
101 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRI. GRANOLLERSABM02:11:218500:38:4812001:12:2033.1801:51:085800:20:130:00:000:00:00
102 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M02:11:219500:39:1710901:11:3533.5301:50:527400:20:290:00:000:00:00
103 716ROBERT CANADELL PEÑAC.N. MANRESAABM02:11:2313400:40:268501:10:3833.9801:51:046600:20:190:00:000:00:00
104 2871JOSE MIGUEL HERRERA SIERRC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:11:2412700:40:189401:10:5233.8701:51:105900:20:140:00:000:00:00
105 242DAVID BOTELLO JIMENEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:11:259000:39:009801:11:0633.7601:50:0611700:21:190:00:000:00:00
106 2750RICARD PEREZ PINAZOCLUB VO2ABM02:11:2710300:39:4210301:11:2533.6101:51:076700:20:200:00:000:00:00
107 3277VICTOR GONZALEZ MUÑOZGRUP ESPORTIU ESTEVEABM02:11:2713700:40:357801:10:2534.0801:51:007300:20:270:00:000:00:00
108 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHV1M02:11:3212400:40:145701:09:3734.4701:49:5114000:21:410:00:000:00:00
109 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSTRIATLO BAIX MONTSENYABM02:11:3512000:40:046101:09:3934.4601:49:4315100:21:520:00:000:00:00
110 3921XAVIER CLERIES VILAMAJORCLUB TRIATLO BLANESABM02:11:3717000:41:215101:09:2834.5501:50:498500:20:480:00:000:00:00
111 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM02:11:3713100:40:238701:10:4233.9501:51:057700:20:320:00:000:00:00
112 3266ÁLVARO MERALLO PÉREZGAVA TRIATLOABM02:11:4010900:39:5210401:11:2533.6101:51:177100:20:230:00:000:00:00
113 2799JORDI PADROS GOMEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:11:4111400:39:579701:11:0533.7601:51:028200:20:390:00:000:00:00
114 2263MARCOS COELLO MIGUELCERDANYOLA CHABM02:11:4211100:39:5610701:11:3233.5501:51:286000:20:140:00:000:00:00
115 3770FRANCISCO LINARES DIAZCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:11:449400:39:138201:10:3434.0101:49:4715500:21:570:00:000:00:00
116 206ALBERT ROCA VELÀZQUEZC.N. PRAT-TRIATLOABM02:11:4710100:39:367501:10:1834.1401:49:5415300:21:530:00:000:00:00
117 2892SERGI MINGOTE MORENOC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:11:5516000:41:096801:09:5734.3101:51:068900:20:490:00:000:00:00
118 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:12:0011200:39:5611701:12:1533.2201:52:114100:19:490:00:000:00:00
119 1044RICARD ARAÑO  REGASCLUB TRIATLO BLANESABM02:12:0515200:40:557101:10:0534.2401:51:0010300:21:050:00:000:00:00
120 2780JUAN VALLS GARCESINDEPENDENTABM02:12:0710200:39:3911901:12:1933.1901:51:585500:20:090:00:000:00:00
121 4415BENJAMIN LATORRE DESCANECLUB TRIATLO BLANESJNM02:12:0716300:41:115601:09:3534.4901:50:4611900:21:210:00:000:00:00
122 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIO SITGESV1M02:12:1112600:40:179101:10:4933.8901:51:0610000:21:050:00:000:00:00
123 7023SERGI SANCES AYALALLICENCIA DE DIAABM02:12:2011700:39:5910001:11:1633.6801:51:1510200:21:050:00:000:00:00
124 1550IVAN GOMEZ SANCHEZINDEPENDENTABM02:12:2514600:40:427901:10:2834.0601:51:1011100:21:150:00:000:00:00
125 3447FERRAN BALCELLS PICARTC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:12:3119600:41:554401:09:0534.7401:51:0013000:21:310:00:000:00:00
126 7014ALBERT SASOTLLICENCIA DE DIAABM02:12:499600:39:2111001:11:4733.4301:51:0814200:21:410:00:000:00:00
127 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM02:12:5215600:41:037201:10:0534.2401:51:0814400:21:440:00:000:00:00
128 4404SISCU HERNANDEZ SALAZARTRIATLO TERRASSASPORTS ABM02:13:1413800:40:368901:10:4733.9101:51:2315000:21:510:00:000:00:00
129 1146ORIOL PADROS VERATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:13:1611300:39:576501:09:4734.3901:49:4422700:23:320:00:000:00:00
130 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:13:1915100:40:527301:10:1434.1701:51:0617000:22:130:00:000:00:00
131 7010ALFREDO LACUEVA SEPULCRELLICENCIA DE DIAABM02:13:2113500:40:308001:10:3134.0301:51:0117800:22:200:00:000:00:00
132 4695MARC BERNABE RIBASC.A. XALOCABM02:13:2311500:39:589901:11:0933.7301:51:0717400:22:160:00:000:00:00
133 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROC. TRI. GRANOLLERSV1M02:13:3214800:40:4310201:11:2533.6101:52:0812100:21:240:00:000:00:00
134 3933DAVID PONS BELDAC.N. PRAT-TRIATLOABM02:13:468600:38:5016401:15:2131.8501:54:113200:19:350:00:000:00:00
135 6018ANTONIO REDRUELLO ALMANDOLLICENCIA DE DIAABM02:13:4920900:42:1311401:12:0333.3101:54:163100:19:330:00:000:00:00
136 2370ANGEL FUERTES MURCIEGOCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLSUB23M02:14:035800:37:3516701:15:5131.6401:53:268000:20:370:00:000:00:00
137 2916ANGEL MARIN TARIFACLUB NATACIÓ BANYOLESV1M02:14:056600:38:1415801:15:0731.9501:53:218400:20:440:00:000:00:00
138 3176JORDI ALTAYÓ RIPOLLC. TRI. GRANOLLERSABM02:14:0617400:41:247701:10:2434.0901:51:4817500:22:180:00:000:00:00
139 4394SERGI VILCHEZ MUDARRAC.N. MANRESAABM02:14:0712900:40:2013501:13:2632.6801:53:466900:20:210:00:000:00:00
140 7011ARNAU ALVAREZ CAPELLALLICENCIA DE DIAABM02:14:2112100:40:0812601:12:5632.9101:53:0411300:21:170:00:000:00:00
141 3040JORDI NOTARIO SABATEINDEPENDENTV1M02:14:368700:38:5015901:15:0831.9401:53:588100:20:380:00:000:00:00
142 5475JOSEP MARIA REY CARRERASTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:14:4513300:40:2516201:15:1931.8701:55:441800:19:010:00:000:00:00
143 2376ROGER PASARELL VIÑASC.N. VIC-ETBABM02:15:0115800:41:0811101:11:5133.4001:52:5916000:22:020:00:000:00:00
144 6013JORDI MONSERRATELLICENCIA DE DIAV1M02:15:057200:38:1710501:11:2633.6001:49:4328200:25:220:00:000:00:00
145 4756TONI ZAMORA GONZALEZCLUB 226 LONG DISTANCEABM02:15:1520700:42:1113301:13:1632.7601:55:273900:19:480:00:000:00:00
146 6008KEVIN HOBANLLICENCIA DE DIAABM02:15:1819800:42:0110801:11:3233.5501:53:3314600:21:450:00:000:00:00
147 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M02:15:2515500:41:0212701:13:0132.8701:54:0312000:21:220:00:000:00:00
148 5481ALFONSO TORREÑO JARABOCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M02:15:2818500:41:4012501:12:4832.9701:54:289700:21:000:00:000:00:00
149 4405OSCAR BARTOLOMÉ LAFUENTECEMEV1M02:15:3018900:41:4613101:13:1132.7901:54:577800:20:330:00:000:00:00
150 1293ABEL RAMOS FELEZTRIATLÓ L´HOSPITALET - TRV1M02:15:3117300:41:2313201:13:1232.7901:54:359500:20:560:00:000:00:00
151 3129ORIOL RUBIO CARBOCLUB 226 LONG DISTANCEABM02:15:3620500:42:0711601:12:1233.2401:54:1911400:21:170:00:000:00:00
152 2245JOSEP ORIOL ABANTE ALERTTOT VICI EN BICI CLUB ESPJNM02:15:4118300:41:3812201:12:4433.0001:54:2211600:21:190:00:000:00:00
153 2349DANIEL LEON FERRERC.A. XALOCSUB23M02:15:5319000:41:4812101:12:3533.0701:54:2312800:21:300:00:000:00:00
154 1415KILIAN GARCÍA JAMINCLUB TRIATLO SABADELLABM02:15:5514900:40:4912301:12:4632.9801:53:3517700:22:200:00:000:00:00
155 4363RUBEN TOLEDANO MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:15:5716800:41:1514301:14:0332.4101:55:188300:20:390:00:000:00:00
156 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:16:0219100:41:5011201:11:5633.3601:53:4617300:22:160:00:000:00:00
157 1456JAUME DE DIAGO CALLAOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:16:0818800:41:4512401:12:4632.9801:54:3113700:21:370:00:000:00:00
158 5423JOSE FELIX DURAN FERNANDC.E. RAYOTEAMV1M02:16:2715000:40:5015701:15:0631.9601:55:567600:20:310:00:000:00:00
159 1728JORDI NAVARRO DARNESC.N. MATAROABM02:16:288400:38:4817101:16:1231.5001:55:0012500:21:280:00:000:00:00
160 4253JUAN ENRIQUE YXART ROMEUC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOABM02:16:3920400:42:0613401:13:1832.7401:55:2410900:21:150:00:000:00:00
161 1102MARC RODRIGUEZ GARCIACLUB NATACIO BANYOLESABM02:16:4315900:41:0914601:14:1832.3001:55:2711200:21:160:00:000:00:00
162 3943JORDI JANSANA URGELLESSOC ATLETICA CORBERAABM02:16:4914200:40:3915401:14:4532.1101:55:2412200:21:250:00:000:00:00
163 2742IVAN ROVIRA DOÑATECLUB VO2ABM02:16:5821300:42:2312801:13:0532.8401:55:2812900:21:300:00:000:00:00
164 858JAUME SEGRIÀ PALLARÉSCLUB VO2ABM02:16:5819300:41:5113701:13:4132.5701:55:3212300:21:260:00:000:00:00
165 2869PEDRO TALAVERA  ROMEROCERDANYOLA CHV2M02:17:0814500:40:4116001:15:0831.9401:55:4911500:21:190:00:000:00:00
166 1603SERGIO LOPEZ CALDEREROCLUB NATACIO CALDESABM02:17:0921400:42:2413001:13:1132.7901:55:3513600:21:340:00:000:00:00
167 2591JOSE LUIS MORENO RAMIREZFASTTRIATLON CLUBABM02:17:1014000:40:3714501:14:1232.3501:54:4917900:22:210:00:000:00:00
168 3159RAFAEL AGUILERA OCAÑATRITEAM GIRONAABM02:17:1118000:41:3712901:13:1132.7901:54:4818100:22:230:00:000:00:00
169 1781CARLES ESCARRE ROMEUC.N. VIC-ETBABM02:17:1216200:41:1014901:14:2332.2701:55:3313800:21:390:00:000:00:00
170 3057HECTOR CANOVAS GARCIACLUB NATACIO BARCELONAJNM02:17:1316500:41:1115101:14:2932.2201:55:4013400:21:330:00:000:00:00
171 1634FRANCISCO JOSE MOLINA CAÑC.E. MEDITERRANIV1M02:17:3418400:41:3814001:13:5832.4501:55:3615600:21:580:00:000:00:00
172 2877FERRAN NAVARRO RAMIREZCLUB VO2ABM02:17:3616600:41:1214701:14:1832.3001:55:3016400:22:060:00:000:00:00
173 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLÓ L´HOSPITALET - TRABM02:17:4215400:41:0011301:12:0233.3201:53:0225600:24:400:00:000:00:00
174 2887ADAM FELIU PELACHC.N. OLOTABM02:17:4517200:41:2213601:13:3232.6401:54:5420300:22:510:00:000:00:00
175 1611DAVID DOMÍNGUEZ NAVARROC.N. VIC-ETBV1M02:17:4619400:41:5413901:13:5232.4901:55:4615900:22:000:00:000:00:00
176 518AMADEU BOSCH BRILLASCLUB ATLETISME SANT BOIABM02:17:4811000:39:5517801:16:4831.2501:56:4310100:21:050:00:000:00:00
177 2448JOAQUIN SÁNCHEZ ALMAZÁNCERDANYOLA CHV1M02:18:1313000:40:2217501:16:2031.4401:56:4213100:21:310:00:000:00:00
178 3887RICARD VALENZUELA CRUZUNIO ATLETICA RUBIV1M02:18:1518600:41:4214101:14:0132.4301:55:4318700:22:320:00:000:00:00
179 1033DANIEL RIVERA LINARESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:18:1822300:42:3913801:13:4732.5301:56:2615200:21:520:00:000:00:00
180 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB TRIATLO RUNNERSWORLDABM02:18:1914400:40:4017001:15:5731.6001:56:3714300:21:420:00:000:00:00
181 4502JORDI CUTRINA ILLAMOLACLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M02:18:3416100:41:0916301:15:2031.8601:56:2916300:22:050:00:000:00:00
182 2262VICTOR MARTINEZ HIDALGOC. TRI. GRANOLLERSABM02:18:3714300:40:3918201:16:5631.2001:57:359800:21:020:00:000:00:00
183 5420CONSTANTINO PALENCIA COLLC.E. RAYOTEAMV1M02:18:4417900:41:3514801:14:1932.2901:55:5419700:22:500:00:000:00:00
184 2061SERGIO DELGADO SEGURACLUB NATACIO BARCELONAABM02:19:0620100:42:0415301:14:3832.1601:56:4218300:22:240:00:000:00:00
185 1506DAVID LOPEZ PIÑOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:19:0825900:44:0011801:12:1833.2001:56:1820200:22:500:00:000:00:00
186 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:19:1619200:41:5115201:14:3732.1601:56:2819500:22:480:00:000:00:00
187 4081SONIA JULIA SANCHEZC.A. IGUALADAABF02:19:1717800:41:3118101:16:5331.2201:58:249400:20:530:00:000:00:00
188 2938JORDI VADILLO JIMENEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:19:2714100:40:3815501:14:5232.0601:55:3024100:23:570:00:000:00:00
189 3416XAVIER FONT MAIDEUC.N. VIC-ETBABM02:19:3221000:42:1915001:14:2932.2201:56:4819200:22:440:00:000:00:00
190 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDC.N. MANRESAV1M02:19:3919500:41:5516801:15:5331.6301:57:4814900:21:510:00:000:00:00
191 3910XAVIER SÁNCHEZ RODACLUB NATACIO CALDESABM02:19:5416900:41:2017401:16:2031.4401:57:4017100:22:140:00:000:00:00
192 1069JAVIER SIERRA SILESSBRV1M02:20:0415300:40:5619601:17:2730.9901:58:2314100:21:410:00:000:00:00
193 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROABM02:20:0422500:42:4216601:15:3731.7401:58:1914800:21:450:00:000:00:00
194 1696JUAN PEDRO GROULT ROCACLUB NÀUTIC MASNOUV1M02:20:1518700:41:4418001:16:5231.2201:58:3613900:21:390:00:000:00:00
195 2687CRISTIAN NAVARRO ARENASCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:20:1519700:41:5716901:15:5631.6101:57:5318000:22:220:00:000:00:00
196 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF02:20:1717100:41:2118801:17:1131.0901:58:3214700:21:450:00:000:00:00
197 5222SERGIO LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:20:279800:39:2824301:20:4929.7002:00:175600:20:100:00:000:00:00
198 1373JAVIER PEREZ DELGADOTRITEAM GIRONAABM02:20:3523000:42:5415601:15:0231.9901:57:5618900:22:390:00:000:00:00
199 2942ALBERT JUHÉ BRUGUÉTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:20:359100:39:0623701:20:3829.7601:59:449000:20:510:00:000:00:00
200 2738ANDRÉS PLAZA MOYACLUB TRIATLO ABSOLUT SPORABM02:20:4323700:43:0816501:15:2331.8401:58:3116900:22:120:00:000:00:00
201 7013DANIEL GIMENEZ DELGADOLLICENCIA DE DIAABM02:20:4821800:42:3018601:17:0331.1501:59:3311000:21:150:00:000:00:00
202 4496VÍCTOR ROCABERT DURANB-B TRIATLO L´AMETLLA V.V1M02:20:5023100:42:5420401:18:0730.7202:01:014000:19:490:00:000:00:00
203 2460XAVIER RIERA MARGARITC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:21:1724600:43:2814401:14:1032.3601:57:3823200:23:390:00:000:00:00
204 4255SERGI GINÉ RAMONC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOABM02:21:2023600:43:0717301:16:1831.4501:59:2515400:21:550:00:000:00:00
205 714SANTI SANCHEZ ALMAZANTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:21:2521900:42:3014201:14:0232.4201:56:3226000:24:530:00:000:00:00
206 4699HUMBERT TURAL LLACHERB-B TRIATLO L´AMETLLA V.V2M02:21:3223200:42:5519701:17:3430.9402:00:299900:21:030:00:000:00:00
207 4972ALVARO SANSA IBARRAFASTTRIATLON CLUBABM02:21:3413600:40:3320701:18:1230.6901:58:4519600:22:490:00:000:00:00
208 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T.S.J. ABADESSESV1M02:21:4321600:42:2618501:17:0231.1601:59:2817200:22:150:00:000:00:00
209 2523RUBEN NAVARRO GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOABM02:21:4521700:42:2717701:16:3631.3301:59:0319100:22:420:00:000:00:00
210 2736RAMON VALLESPÍN MONLEONCLUB VO2ABM02:21:5021200:42:2217601:16:2731.3901:58:4921100:23:010:00:000:00:00
211 4126JAVIER BUISÁN GUARGAINDEPENDENTV1M02:22:0312300:40:1421101:18:3430.5501:58:4821600:23:150:00:000:00:00
212 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:22:1223400:43:0517201:16:1531.4801:59:2020400:22:520:00:000:00:00
213 866MARC ANDRES ROBRESCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:22:1720300:42:0519101:17:1931.0401:59:2420600:22:530:00:000:00:00
214 3772JOAN FONTBERNAT MACHCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:22:4023800:43:1019401:17:2231.0202:00:3216700:22:080:00:000:00:00
215 3018GERARD CABANES CLUSELLASC.N. PRAT-TRIATLOABM02:22:4628100:44:5418401:17:0031.1702:01:549300:20:520:00:000:00:00
216 7005TONI CLÀRIA MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M02:22:4621100:42:2121901:18:5730.4002:01:1812600:21:280:00:000:00:00
217 4238DAVID SOLANS POUSGAVA TRIATLOV1M02:22:4821500:42:2419501:17:2630.9901:59:5020900:22:580:00:000:00:00
218 33SARA LOEHR MUÑOZFASTTRIATLON CLUBABF02:22:5316400:41:1123301:20:2929.8202:01:4010800:21:130:00:000:00:00
219 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZINDEPENDENTABM02:23:1424300:43:2018701:17:0831.1102:00:2819400:22:460:00:000:00:00
220 1803OLGA SEPÚLVEDA SERRANOC.N. PRAT-TRIATLOABF02:23:2320200:42:0522601:19:4630.0902:01:5113200:21:320:00:000:00:00
221 2833DAVID QUINTANAS SANCHEZCLUB NATACIO BANYOLESABM02:23:3517700:41:2920901:18:2030.6401:59:4923700:23:460:00:000:00:00
222 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F02:23:4217600:41:28000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
223 1751JOAQUIM GUITART ROCATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:23:4328200:44:5517901:16:4831.2502:01:4315800:22:000:00:000:00:00
224 3411JESÚS MANZANO MARTÍNEZGAVA TRIATLOABM02:23:4422400:42:4120801:18:1330.6802:00:5419900:22:500:00:000:00:00
225 5365MARC DAVESA I REIXACHTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM02:23:4424500:43:2818301:17:0031.1702:00:2821700:23:160:00:000:00:00
226 2872JULIO PEREZ PAREDESCERDANYOLA CHABM02:23:4924200:43:1920001:17:4030.9002:00:5919800:22:500:00:000:00:00
227 7026IGNACIO SUAREZ COLOMOLLICENCIA DE DIASUB23M02:23:5024900:43:3720601:18:0930.7102:01:4616100:22:040:00:000:00:00
228 4643VICTOR MARTÍN MARGALEFCLUB TRITRAININGSUB23M02:23:5124100:43:1620301:18:0030.7702:01:1618800:22:350:00:000:00:00
229 809MARC ESLAVA PEREZC. BCN TRIATHLON TOTAL3JNM02:23:5319900:42:0221001:18:3130.5702:00:3322200:23:200:00:000:00:00
230 662JORDI SAMANIEGO MUÑOZCLUB NÀUTIC MASNOUV1M02:24:0025600:43:5316101:15:1331.9101:59:0626100:24:540:00:000:00:00
231 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2ABM02:24:0620000:42:0319801:17:3730.9201:59:4025000:24:260:00:000:00:00
232 1646RAFEL PLANAS MAYOLASCLUB NATACIO BANYOLESABM02:24:1126900:44:2719901:17:3730.9202:02:0416500:22:070:00:000:00:00
233 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:24:2425100:43:3718901:17:1331.0802:00:5022800:23:340:00:000:00:00
234 4213OSCAR RUIZ GOMEZCERDANYOLA CHV1M02:24:3925400:43:4519001:17:1731.0502:01:0223000:23:370:00:000:00:00
235 4495ORIOL BAYOD GASOLB-B TRIATLO L´AMETLLA V.ABM02:25:0327400:44:3619301:17:2131.0302:01:5721400:23:060:00:000:00:00
236 5003SUSANNA MOLAS CASACUBERTAC.N. PRAT-TRIATLOABF02:25:0520600:42:10000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
237 2255JOSE VIZCAYA GRAVECLUB 226 LONG DISTANCEV1M02:25:1622700:42:4522401:19:3930.1302:02:2420500:22:520:00:000:00:00
238 4925ALEX FONTSERÉ VELILLAB.B. TRIATLO L´AMETLLA DEABM02:25:2327500:44:37000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
239 1389RAUL LOPEZ DOMINGOCLUB MEDINA TRIATLOABM02:25:3224700:43:3121701:18:4230.5002:02:1322000:23:190:00:000:00:00
240 3948MARIO LOBERA VIZCAINOSOC ATLETICA CORBERAV1M02:25:3816700:41:1425101:21:2329.4902:02:3721200:23:010:00:000:00:00
241 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM02:25:4926100:44:0720201:17:4830.8502:01:5524000:23:540:00:000:00:00
242 3799JORDI RANGEL MORATAUNIO ATLETICA RUBIABM02:25:5122900:42:5220501:18:0730.7202:00:5925900:24:520:00:000:00:00
243 1664RAMÓN CAÑADAS CORREAINDEPENDENTABM02:25:5228000:44:5319201:17:2031.0302:02:1323100:23:390:00:000:00:00
244 2966PABLO LAPREA BARROSOCLUB NATACIO CALDESABM02:25:5317500:41:2725401:21:3629.4102:03:0320000:22:500:00:000:00:00
245 4931JORDI PALOU COMAINDEPENDENTV1M02:25:5830300:45:50000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
246 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:26:0327000:44:3321801:18:5130.4402:03:2419000:22:390:00:000:00:00
247 68MERCHE BONASTRE RODRIGUEZC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:26:1223300:42:5923001:20:1029.9402:03:0921300:23:030:00:000:00:00
248 1794JOSEP MARIA DELLUNDÉ GUIVCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:26:2026600:44:18000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
249 4332IURI FARRÚS ROCACLUB NATACIO SITGESABM02:26:3427100:44:3421601:18:4130.5002:03:1521900:23:190:00:000:00:00
250 4918ABEL MORENO DOMINGUEZCLUB TRITRAININGABM02:26:5224000:43:1622101:18:5930.3902:02:1525400:24:370:00:000:00:00
251 3151FRANCISCO JAVIER PEREZ VEC.N. PRAT-TRIATLOABM02:27:0523900:43:1124701:21:0429.6102:04:1520100:22:500:00:000:00:00
252 4919ALBERT PLANAS MARTÍNEZCLUB TRITRAININGABM02:27:0823500:43:0725201:21:3329.4302:04:4018400:22:280:00:000:00:00
253 5369DAVID QUER GUICHTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM02:27:1427300:44:3522301:19:2230.2402:03:5721800:23:170:00:000:00:00
254 157ROGER PUIG ANTUNEZC.E. PICORNELLABM02:27:1928300:44:5721301:18:3730.5302:03:3423500:23:450:00:000:00:00
255 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M02:27:2329700:45:36000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
256 3546NATÀLIA REY CARRERATEAM CALELLA TRIATHLONABF02:27:2427700:44:4623601:20:3829.7602:05:2415700:22:000:00:000:00:00
257 689LLUÍS BONET OSORIOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM02:27:5127900:44:5221401:18:3730.5302:03:2924800:24:220:00:000:00:00
258 3745JOSEP ORIOL CANALS RODONCLUB VO2ABM02:27:5728900:45:1421501:18:3930.5102:03:5324300:24:040:00:000:00:00
259 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZC.N. PRAT-TRIATLOABM02:28:0929600:45:32000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
260 1329JOSEP COSTA MARGENETB.B. TRIATLO L´AMETLLA DEABM02:28:2629200:45:1822001:18:5730.4002:04:1524500:24:110:00:000:00:00
261 1677ALBERT FONTDEVILA MILLANINDEPENDENTABM02:28:3115700:41:0725501:21:3929.3902:02:4629000:25:450:00:000:00:00
262 5469DANIEL VELASCO GARCIACLUB TRIATLO ABSOLUT SPORSUB23M02:28:3422200:42:3825601:21:5529.3002:04:3324200:24:010:00:000:00:00
263 891MIQUEL PUJOL CASADEVALLTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M02:28:5622800:42:4920101:17:4530.8702:00:3432900:28:220:00:000:00:00
264 4116FRANCESC MARTÍNEZ MARTÍNEC. ATLETIC PALAFRUGELLV1M02:29:0228600:45:0421201:18:3730.5302:03:4128000:25:210:00:000:00:00
265 6010EDUARD CASADESUS TUDELALLICENCIA DE DIAABM02:29:1827200:44:3422501:19:3930.1302:04:1326700:25:050:00:000:00:00
266 7024DAVID IZQUIERDO BELLLICENCIA DE DIAABM02:29:3020800:42:1228501:25:1428.1602:07:2616200:22:040:00:000:00:00
267 5217ALBERT PARRA MARTINEZC.N. MANRESAABM02:29:3230200:45:4922901:19:5130.0602:05:4023800:23:520:00:000:00:00
268 4513FELIPE ESCUDERO FERREIROC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOJNM02:29:4822600:42:4227701:24:2128.4502:07:0319300:22:450:00:000:00:00
269 7021ROGER REGUANT CODINALLICENCIA DE DIAABM02:29:5032400:47:0923501:20:3329.8002:07:4216600:22:080:00:000:00:00
270 7009JUAN SANTOS FRANCISCOLLICENCIA DE DIAABM02:30:007100:38:1629301:26:1127.8502:04:2728600:25:330:00:000:00:00
271 5477BERNAT VILLANUEVA CUTILLATRIENJOY TEAMSUB23M02:30:0633200:47:2722701:19:4630.0902:07:1320700:22:530:00:000:00:00
272 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.T.S.J. ABADESSESV2M02:30:2728800:45:0825701:21:5729.2902:07:0522300:23:220:00:000:00:00
273 5258RICARD ESPAÑOL GARCÍAU.C. SANT CUGATABM02:30:4326400:44:1522201:19:1330.3002:03:2831700:27:150:00:000:00:00
274 5277BERNAT SÁNCHEZ TOROCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM02:30:5226800:44:2325301:21:3429.4202:05:5726300:24:550:00:000:00:00
275 4007CLARA HERNANDEZ CORTÉSSBRABM02:31:1330100:45:4824501:20:5929.6402:06:4725100:24:260:00:000:00:00
276 4851MARCEL MUNOZINDEPENDENTABM02:31:1522000:42:3227201:23:4528.6602:06:1726500:24:580:00:000:00:00
277 6015TONI PUIG CANALLLICENCIA DE DIAABM02:31:1834100:48:0023101:20:2429.8502:08:2420800:22:540:00:000:00:00
278 4312DAVID CARREÑO CERRILLOC.T. PARETS DEL VALLESSUB23M02:31:2531100:46:3224601:21:0029.6302:07:3223900:23:530:00:000:00:00
279 5472OSCAR LARROSA CARBONELLC.E.T. DISTANCEV1M02:31:3122100:42:3428001:24:5228.2802:07:2624400:24:050:00:000:00:00
280 3682JOSE ANTONIO GARCIA TELLOCLUB TRITRAININGABM02:31:5228500:45:0225901:22:0929.2102:07:1125700:24:410:00:000:00:00
281 939MANUEL JOSE BALLESTEROS RINDEPENDENTV1M02:31:5227800:44:4827001:23:3728.7002:08:2522600:23:270:00:000:00:00
282 2104ELISEU ALOS MARINNADAPEDALEACORRE.COMABM02:31:5429400:45:2626201:22:5328.9602:08:1922900:23:350:00:000:00:00
283 4806CARLOS ROMERA PAJARESINDEPENDENTABM02:31:5730500:46:0124101:20:4329.7302:06:4427400:25:130:00:000:00:00
284 3619JUAN MORIANA NAVARROCLUB ATLETISME SANT BOIABM02:32:0725500:43:4626401:23:1528.8302:07:0126900:25:060:00:000:00:00
285 1722CARLES MASNOU MORENOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M02:32:2333100:47:2623201:20:2729.8302:07:5325200:24:300:00:000:00:00
286 3886TONI TIENDA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M02:32:2724800:43:3626801:23:3528.7102:07:1127500:25:160:00:000:00:00
287 3438JOAQUIN GIRALDEZ FERNANDECLUB TRIATLO ABSOLUT SPORABM02:32:4526200:44:1126501:23:2428.7802:07:3527200:25:100:00:000:00:00
288 5063MONICA FABREGA ESPIGULTRITEAM GIRONAV1F02:32:5233400:47:3824001:20:4229.7402:08:2025300:24:320:00:000:00:00
289 3900LUIS DIAZ LOPEZSOC ATLETICA CORBERAABM02:32:5531700:46:5622801:19:4930.0702:06:4529600:26:100:00:000:00:00
290 1909EULALIA CALVERAS AUGEC.T.S.J. ABADESSESV1F02:33:2525300:43:4328301:25:0328.2202:08:4625500:24:390:00:000:00:00
291 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:33:2633800:47:5523401:20:3129.8102:08:2626600:25:000:00:000:00:00
292 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOJNM02:33:3129800:45:4326001:22:2129.1402:08:0428400:25:270:00:000:00:00
293 5213NIL GAJA BALLARÓTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M02:33:3133000:47:2624401:20:5929.6402:08:2526800:25:060:00:000:00:00
294 2338JOAN CARLES MARCH PANIZAINDEPENDENTV1M02:33:4726000:44:0329701:26:3427.7202:10:3721500:23:100:00:000:00:00
295 4418MANUEL ANGEL RODRIGUEZ COCLUB TRIATLO BLANESABM02:33:5525000:43:3725801:22:0429.2402:05:4132700:28:140:00:000:00:00
296 2590JOSEP RAMON LUCAS SANTOSINDEPENDENTV1M02:34:0029100:45:1729401:26:1327.8402:11:3018500:22:300:00:000:00:00
297 2970FRANCESC XAVIER SIMÓN FOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:34:0732100:47:0324801:21:1629.5302:08:1929300:25:480:00:000:00:00
298 6001FRANCISCO JOSE CAMPOS JARC.T. EUROTRIABM02:34:1031800:46:5726601:23:2828.7502:10:2523600:23:450:00:000:00:00
299 3521MONICA CRISOL SALASC.N. PRAT-TRIATLOABF02:34:2825700:43:5529801:26:5127.6302:10:4623300:23:420:00:000:00:00
300 1992MONTSE GALBANY FUSTEFASTTRIATLON CLUBV1F02:34:3431200:46:3427601:24:1728.4802:10:5123400:23:430:00:000:00:00
301 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:34:5225800:43:5931301:28:2927.1202:12:2818200:22:240:00:000:00:00
302 5474JOSEP RAMÍREZ TORRESCLUB NATACIO RUBIV1M02:35:2629000:45:1626301:22:5428.9502:08:1031800:27:160:00:000:00:00
303 912ANTONI TAMAYO MILLANCLUB TRIATLO BLANESV3M02:35:4532700:47:1527101:23:4328.6702:10:5825800:24:470:00:000:00:00
304 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHV1M02:36:1030000:45:4727301:23:5228.6202:09:3930200:26:310:00:000:00:00
305 1741ALEX AMORES RUIZC. TRI. GRANOLLERSABM02:36:5128400:44:5930301:27:3927.3802:12:3824600:24:130:00:000:00:00
306 5227VICTOR MARCO SURROCASOC ATLETICA CORBERAABM02:37:1231500:46:4928201:25:0128.2302:11:5028100:25:220:00:000:00:00
307 1839CAROL GIMENEZ SOLÀTRITEAM GIRONAABF02:37:1635800:49:4224201:20:4729.7102:10:2930800:26:470:00:000:00:00
308 4157ALBERTO BLANCO GOMEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:37:2532300:47:0826701:23:3128.7402:10:3930700:26:460:00:000:00:00
309 1479DANIEL ALARCÓN VILAC. TRI. GRANOLLERSABM02:37:2737500:51:4226901:23:3628.7102:15:1816800:22:090:00:000:00:00
310 7019ALEX MARTINEZLLICENCIA DE DIAJNM02:37:3126500:44:1727901:24:5128.2902:09:0833000:28:230:00:000:00:00
311 1644XAVIER FRIGOLER PLANASCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M02:37:5430900:46:2329101:26:0327.8902:12:2628500:25:280:00:000:00:00
312 2622RAFAEL CHUECA BLASCOKRONOS TRIATLÓV1M02:38:2227600:44:4033501:30:4426.4502:15:2421000:22:580:00:000:00:00
313 2454JOSE MARIA VICENTE GONZALCERDANYOLA CHV1M02:38:2331300:46:4029501:26:2227.7902:13:0227900:25:210:00:000:00:00
314 1981ALBA PARDO FERNANDEZFASTTRIATLON CLUBABF02:38:2729300:45:2032101:29:4726.7302:15:0722100:23:200:00:000:00:00
315 3938MIQUEL SANROMÀ COMESC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:38:2830700:46:1128801:25:5027.9602:12:0130100:26:270:00:000:00:00
316 2443HECTOR SUAREZ CASEROCLUB NATACIO RUBIABM02:38:4826700:44:2331401:28:4827.0302:13:1128800:25:370:00:000:00:00
317 4338JOAN POL OLIVERASCLUB VO2ABM02:38:5436500:50:0626101:22:2629.1102:12:3230000:26:220:00:000:00:00
318 1085RICARDO LUIS LAZARTE CONQC.N. PRAT-TRIATLOV2M02:39:3225200:43:4130701:28:0927.2302:11:5032300:27:420:00:000:00:00
319 2825ENRIQUE MANUEL DEL REY PESLOP.CATV1M02:39:3324400:43:2428101:25:0128.2302:08:2535200:31:080:00:000:00:00
320 3021GERARD ROS ARAGÓCLUB NÀUTIC MASNOUABM02:39:4434000:47:5829901:27:2327.4702:15:2124900:24:230:00:000:00:00
321 5483MIGUEL CASTRO ARANDAINDEPENDENTABM02:39:5030400:46:0030101:27:3127.4202:13:3129900:26:190:00:000:00:00
322 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:39:5735300:49:2324901:21:1929.5102:10:4234200:29:150:00:000:00:00
323 5269MARC PALOU COMACLUB TRIATLO BLANESABM02:40:1334800:48:4129601:26:2427.7802:15:0527100:25:080:00:000:00:00
324 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVAINDEPENDENTV1M02:40:2029900:45:4432001:29:4126.7602:15:2526200:24:550:00:000:00:00
325 3547EIDER ESTIBARIZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:40:2735400:49:2428901:25:5327.9402:15:1727300:25:100:00:000:00:00
326 990FRANCESC SAEZ LOPEZC. TRI. GRANOLLERSV2M02:40:2937000:50:5227801:24:3028.4002:15:2227000:25:070:00:000:00:00
327 4152ELOI MARTINEZ SADURNIINDEPENDENTABM02:41:0632200:47:0730901:28:1927.1702:15:2628900:25:400:00:000:00:00
328 1168MARIANO MENDEZ CABRASC.N. MANRESAV2M02:41:2131400:46:4731101:28:2527.1402:15:1229500:26:090:00:000:00:00
329 3957CHRISTOPHE LE GRIX DE LA C.N. MANRESAV1M02:41:4333700:47:5430501:27:5927.2802:15:5329400:25:500:00:000:00:00
330 2664DAVID OTAL DE SANROMÀC. TRI. GRANOLLERSABM02:41:4528700:45:0430001:27:3027.4302:12:3434100:29:110:00:000:00:00
331 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M02:41:5435200:49:2027401:23:5928.5802:13:1933200:28:350:00:000:00:00
332 841ALEJANDRO ENRIQUE ARRIBASCERDANYOLA CHABM02:42:1233500:47:3830401:27:5127.3202:15:2930600:26:430:00:000:00:00
333 6009TIAGO CORDASLLICENCIA DE DIAABM02:42:1632900:47:2531701:29:3526.7902:17:0027700:25:160:00:000:00:00
334 5479JOSEP M. DABADFASTTRIATLON CLUBABM02:42:2034300:48:1732201:29:4926.7202:18:0624700:24:140:00:000:00:00
335 5276ALEX MARTI CARULLACLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM02:42:2437200:51:0027501:24:1628.4802:15:1631500:27:080:00:000:00:00
336 5261DAVID FERNANDEZ FERNANDEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:42:2436200:49:5528401:25:0428.2102:14:5932000:27:250:00:000:00:00
337 7012ARNAU PERALTA ROMEROLLICENCIA DE DIAABM02:42:3433900:47:5730601:28:0627.2402:16:0330300:26:310:00:000:00:00
338 4294ANGEL DE LA MATA GOMEZINDEPENDENTABM02:42:5232600:47:1233601:30:4526.4502:17:5726400:24:550:00:000:00:00
339 2519DAVID ROMANCE VILARDELLCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:43:0729500:45:3132501:30:1226.6102:15:4331900:27:240:00:000:00:00
340 2881JAVIER QUINTANA APARICIOC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEV1M02:43:1330800:46:1125001:21:2229.5002:07:3335900:35:400:00:000:00:00
341 2002DAVID MOLINA FERREINDEPENDENTV1M02:43:1632800:47:1931201:28:2527.1402:15:4432200:27:320:00:000:00:00
342 4778NESTOR ANTON SANCHEZINDEPENDENTABM02:43:1834500:48:1830801:28:1027.2202:16:2831000:26:500:00:000:00:00
343 3882JOSE JOAQUIN PINHEIRO GONUNIO ATLETICA RUBIV2M02:43:2426300:44:1235101:35:4625.0602:19:5822500:23:260:00:000:00:00
344 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:43:3332500:47:1133701:31:0226.3602:18:1327800:25:200:00:000:00:00
345 7015XAVIER PERICH HERREROLLICENCIA DE DIAABM02:43:4731000:46:3234001:31:2726.2402:17:5929200:25:480:00:000:00:00
346 6016CARLES PERARNAU VELASCOLLICENCIA DE DIAABM02:44:0431600:46:5033101:30:3426.5002:17:2430400:26:400:00:000:00:00
347 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2ABM02:44:1436300:50:0028601:25:2128.1202:15:2133500:28:530:00:000:00:00
348 4181JOSE MANUEL AGUIAR BESTEISBRV1M02:44:2218200:41:3723801:20:3929.7602:02:1636300:42:060:00:000:00:00
349 7004IVAN AGUIAR BESTEIROLLICENCIA DE DIAABM02:44:2218100:41:3723901:20:3929.7602:02:1636400:42:060:00:000:00:00
350 5285JOAN MUÑOZ AYORACLUB TRITRAININGABM02:44:4932000:47:0133901:31:0826.3402:18:0930500:26:400:00:000:00:00
351 3666OSCAR TORNER ALTIMIRAC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOV1M02:44:5833600:47:5234101:31:3226.2202:19:2428700:25:340:00:000:00:00
352 2754JOAN LOPEZ VILAINDEPENDENTV1M02:45:2834400:48:1834201:31:4326.1702:20:0128300:25:270:00:000:00:00
353 3566CAROLINA ESTEFAM NAHUZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:45:4436900:50:3931601:29:1926.8702:19:5829100:25:460:00:000:00:00
354 1844SANDRA SUBIRANA PARERACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:46:0237400:51:2631001:28:2427.1502:19:5029700:26:120:00:000:00:00
355 5478MARCOS LOPEZ RUBIOSOC ATLETICA CORBERAABM02:46:1335900:49:4629201:26:0527.8802:15:5134900:30:220:00:000:00:00
356 2596ANDRES GONZALEZ ORTIZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:46:2135100:49:2032601:30:1326.6002:19:3330900:26:480:00:000:00:00
357 5062ANA FUENTES GONZÀLEZINDEPENDENTABF02:46:3938100:52:0130201:27:3327.4102:19:3431400:27:050:00:000:00:00
358 4693JORDI EXTREMERA VAZQUEZC.A. XALOCABM02:46:5635600:49:2529001:25:5527.9302:15:2035300:31:360:00:000:00:00
359 7017RAFEL FERNANDEZ PELEGRILLICENCIA DE DIAV1M02:47:0733300:47:3333401:30:3726.4902:18:1033600:28:570:00:000:00:00
360 367JOSEP CASANOVAS SARRATC.N. TARRACO - BIKILAABM02:47:1936800:50:2632301:29:5326.7002:20:1931300:27:000:00:000:00:00
361 4887XAVIER DÍEZ BERTRANC. ATLETIC PALAFRUGELLABM02:47:2134200:48:1132401:30:0926.6202:18:2033700:29:010:00:000:00:00
362 4464JORDI FONTSECA SAÑEC.N. VIC-ETBABM02:47:2134700:48:2634301:32:0126.0802:20:2731200:26:540:00:000:00:00
363 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:47:2537100:50:5431801:29:3826.7802:20:3231100:26:530:00:000:00:00
364 6005FRANCISCO MARTORELL FERNALLICENCIA DE DIAV2M02:47:3035700:49:2531901:29:3826.7802:19:0333100:28:270:00:000:00:00
365 1035ANTONI YESTE BOIXC.N. OLOTV1M02:47:5336700:50:1732901:30:2526.5402:20:4231600:27:110:00:000:00:00
366 6002JUAN GARCIA GILABERTC.T. EUROTRIV1M02:48:2231900:46:5835401:36:0824.9702:23:0627600:25:160:00:000:00:00
367 482DAVID CUBEDO BERGACLUB NATACIÓ SITGESV1M02:48:4437800:51:4731501:29:0126.9602:20:4832400:27:560:00:000:00:00
368 708JOSEP PUJADES GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:49:3336100:49:5328701:25:3028.0702:15:2335800:34:100:00:000:00:00
369 5461ANTONIO SUBIRATS GONZÁLEINDEPENDENTV1M02:50:2337700:51:4432801:30:2226.5602:22:0632800:28:170:00:000:00:00
370 468MARCOS JIMÉNEZ AMOCLUB TRITRAININGABM02:50:2735000:49:0433801:31:0626.3402:20:1034800:30:170:00:000:00:00
371 2874ANTONIO LOPEZ DE PABLO FECERDANYOLA CHV2M02:50:3934900:48:4235001:35:4425.0702:24:2629800:26:130:00:000:00:00
372 7020JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M02:52:3334600:48:2434601:33:1625.7302:21:4035000:30:530:00:000:00:00
373 7008NICOLAU ROIG DAURALLICENCIA DE DIAV1M02:52:3837900:51:4734501:32:5025.8502:24:3732600:28:010:00:000:00:00
374 3066MANUEL MOLINA MARINC.N. PRAT-TRIATLOABM02:52:4430600:46:0234901:35:0025.2602:21:0235400:31:420:00:000:00:00
375 5293JAUME RIERA BOHERCLUB VO2ABM02:52:5835500:49:2532701:30:2126.5602:19:4635600:33:120:00:000:00:00
376 6007JOAN RIERA DELGADOLLICENCIA DE DIAABM02:53:1836000:49:5334401:32:1826.0002:22:1135100:31:070:00:000:00:00
377 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZAKRONOS TRIATLÓV1M02:53:4037300:51:1834801:34:5025.3102:26:0832100:27:320:00:000:00:00
378 4035MERITXELL PUIGDOMENECH PUCLUB VO2ABF02:54:0738500:53:3533201:30:3526.4902:24:1034600:29:570:00:000:00:00
379 5031ESTHER ARIETE HOMEDESCLUB VO2ABF02:54:0838700:53:3633301:30:3726.4902:24:1334500:29:550:00:000:00:00
380 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:56:4238300:52:5233001:30:2826.5302:23:2035700:33:220:00:000:00:00
381 6006OSCAR LUNA VALCARCELLLICENCIA DE DIAV1M02:57:5938000:51:5835501:36:5824.7502:28:5633800:29:030:00:000:00:00
382 508JAVIER VELASCO POLONIOGAVA TRIATLOV1M02:58:2136400:50:0536101:40:1523.9402:30:2032500:28:010:00:000:00:00
383 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:59:4436600:50:1334701:33:4325.6102:23:5636000:35:480:00:000:00:00
384 1932CRISTINA LOBACO VALLSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF03:00:1038900:55:3935201:35:5625.0202:31:3533300:28:350:00:000:00:00
385 20MONSERRAT CLAVERO SANCHEZC.N. REUS PLOMSV3F03:00:3639000:55:5135301:35:5825.0102:31:4933400:28:470:00:000:00:00
386 114LIDIA URBAN MURILLOGAVA TRIATLOV1F03:01:0237600:51:4336001:40:1223.9502:31:5534000:29:070:00:000:00:00
387 1318MANUEL AGUSTIÑO OTEROVILADECANS TRIATLOV1M03:01:5838200:52:1335901:39:5224.0302:32:0534400:29:530:00:000:00:00
388 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF03:06:1038800:55:1536201:41:1323.7102:36:2834300:29:420:00:000:00:00
389 4032VIRGINIA IZQUIERDO FERNÁNCERDANYOLA CHV1F03:06:1838400:52:5336301:43:0923.2702:36:0234700:30:160:00:000:00:00
390 3816MIROSLAV CECHOGAVA TRIATLOV1M03:07:1839300:56:4735601:37:3124.6102:34:1835500:33:000:00:000:00:00
391 7006ALBERTO SANS PARRALLICENCIA DE DIAV1M03:15:3139200:56:3235801:38:2424.3902:34:5636100:40:350:00:000:00:00
392 7007EDUARD LONGARES ESCRICHSLLICENCIA DE DIAV1M03:15:3139100:56:3135701:38:0524.4702:34:3636200:40:550:00:000:00:00
393 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV2F03:23:1938600:53:3536402:00:4019.8902:54:1533900:29:040:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32