RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
192 186 4 2 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2491ALEIX FABREGAS  GRAÑONESPORTIU RIPOLLABM01:00:24500:13:23100:39:5136.1400:53:14800:07:100:00:000:00:00
2 2014POL SAMSO JOVESC.N. MATAROJNM01:00:50400:13:06400:40:5735.1600:54:03300:06:470:00:000:00:00
3 417CARLES CASERO ROCACLUB TRIATLO BLANESABM01:01:03100:13:06600:41:1234.9500:54:18100:06:450:00:000:00:00
4 3304MANEL VACA LÓPEZMB TEAMABM01:01:12300:13:06500:41:0635.0400:54:12400:07:000:00:000:00:00
5 156BLAI SANCHEZ PERONAC.N. MATAROJNM01:01:32600:13:30300:40:4535.3400:54:151000:07:170:00:000:00:00
6 366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRC.N. MATAROABM01:01:451500:14:05200:40:1435.7900:54:191400:07:260:00:000:00:00
7 1436IVAN LIMIA BOOC. ATLETISME MONTORNESABM01:03:23200:13:063000:43:3233.0800:56:38200:06:450:00:000:00:00
8 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M01:03:28700:13:471100:42:3533.8200:56:22600:07:060:00:000:00:00
9 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:03:291000:13:55900:42:3133.8700:56:26500:07:030:00:000:00:00
10 3138ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO-TRIASUB23M01:03:421100:13:561300:42:3933.7600:56:35700:07:070:00:000:00:00
11 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACERDANYOLA CHABM01:03:491900:14:10700:42:1734.0600:56:271200:07:220:00:000:00:00
12 2065VÍCTOR GARANTO FAJÓCERDANYOLA CHABM01:03:521800:14:10800:42:2134.0000:56:311100:07:210:00:000:00:00
13 3424VÍCTOR PÉREZ FARGAC.N. MATAROABM01:04:01800:13:541400:42:4033.7500:56:341500:07:270:00:000:00:00
14 665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGC.N. CATALUNYAJNM01:04:301400:14:031000:42:3133.8700:56:343200:07:560:00:000:00:00
15 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:04:381700:14:092100:42:5533.5500:57:042100:07:340:00:000:00:00
16 2987ALBERT GRIMALDO PUJOLC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:04:49900:13:551900:42:5433.5700:56:493900:08:000:00:000:00:00
17 6014PEP SERRA CROSASLLICENCIA DE DIAV1M01:05:271200:14:014000:43:5832.7500:57:591600:07:280:00:000:00:00
18 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC.N. MATAROABM01:05:292100:14:332700:43:2633.1500:57:591700:07:300:00:000:00:00
19 5011NORBERTO OROZCO BARBEROLLICENCIA DE DIAABM01:05:482000:14:303300:43:3833.0000:58:082300:07:400:00:000:00:00
20 2393XAVI REYES SALAMANCAC. ATLETISME MONTORNESABM01:05:522600:14:572200:42:5633.5400:57:533400:07:590:00:000:00:00
21 311ENZO ROSSIGNANI ROURAC.N. MATAROSUB23M01:05:583200:15:091600:42:4233.7200:57:514300:08:070:00:000:00:00
22 4608XAVI BORJA MARTÍNEZCLUB TRITRAININGABM01:06:093600:15:171700:42:4333.7100:58:004400:08:090:00:000:00:00
23 3257DANI RUBIO PEDRAZACLUB TRIATLO BLANESABM01:06:123000:15:051800:42:4933.6300:57:545200:08:180:00:000:00:00
24 5019DAVID GÓMEZ CAZORLALLICENCIA DE DIAJNM01:06:153400:15:161200:42:3833.7800:57:545500:08:210:00:000:00:00
25 2825ENRIQUE MANUEL DEL REY PESLOP.CATV1M01:06:224000:15:202900:43:3133.0900:58:511800:07:310:00:000:00:00
26 1241JAUME SABATÉ SASPLUGASLA SALLE TRIATLOABM01:06:232900:15:023600:43:4832.8800:58:502000:07:330:00:000:00:00
27 270JAVIER CIRCUJANO VALDERRAC.N. MATAROABM01:06:262200:14:334700:44:3732.2700:59:10900:07:160:00:000:00:00
28 675JAUME ANGULO PUERTAB-B TRIATLÓ L´AMETLLA V.ABM01:06:342800:15:002400:43:1133.3500:58:115900:08:230:00:000:00:00
29 1069JAVIER SIERRA SILESSBRV1M01:06:353500:15:173500:43:4232.9500:58:592200:07:360:00:000:00:00
30 2744RAIMON SANJAUME I FARRÉSCLUB VO2ABM01:06:363700:15:181500:42:4133.7400:57:597200:08:370:00:000:00:00
31 3673MARC CUNYAT CARBALLALC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:06:411300:14:034100:43:5932.7400:58:027400:08:390:00:000:00:00
32 2826MARC REYES CAMPSTRIATLO OLESAABM01:06:466200:15:512300:42:5733.5300:58:483300:07:580:00:000:00:00
33 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSTRIATLO BAIX MONTSENYABM01:07:015000:15:312500:43:1333.3200:58:444900:08:170:00:000:00:00
34 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHV1M01:07:044800:15:303200:43:3433.0500:59:043800:08:000:00:000:00:00
35 2060GAËTAN VANHEESKRONOS TRIATLOABM01:07:074500:15:292600:43:1433.3100:58:436000:08:240:00:000:00:00
36 2376ROGER PASARELL VIÑASC.N. VIC-ETBABM01:07:103900:15:202000:42:5533.5500:58:159200:08:550:00:000:00:00
37 328JAUME AGUILERA LOPEZCLUB TRIATLO SPARTRIANSABM01:07:202700:14:594400:44:2232.4600:59:213500:07:590:00:000:00:00
38 2001SANTI COLLELL LLEONARTB-B TRIATLÓ L´AMETLLA V.V1M01:07:273300:15:163400:43:3833.0000:58:546800:08:330:00:000:00:00
39 6912JOSE ANTONIO PRADOS SANCHTRIATLO TERRASSASPORTS V1M01:07:342500:14:524200:44:1532.5400:59:076300:08:270:00:000:00:00
40 3254DAVID LASCORZ MORENOEVASION RUNNING VILANOVASUB23M01:07:416300:15:533900:43:5732.7600:59:502700:07:510:00:000:00:00
41 3685VICTOR RODRÍGUEZ ORTIZC. TRI. GRANOLLERSABM01:07:424400:15:292800:43:3033.1000:58:597600:08:430:00:000:00:00
42 3490DANIEL MARTINEZ VALENTINFASTTRIATLON CLUBJNM01:07:432300:14:345700:45:3731.5701:00:111900:07:320:00:000:00:00
43 6904GABRIEL BOSSY ANGUERAC. ATLETISME MONTORNESCDM01:07:451600:14:086300:46:1431.1501:00:221300:07:230:00:000:00:00
44 1639JOAN MOLIST CANIVELLCLUB TRIATLO BLANESABM01:07:536000:15:503100:43:3333.0700:59:236600:08:300:00:000:00:00
45 777ANTONIO MANUEL ARCO TORREC. TRI. CINGLES DE BERTIABM01:07:575100:15:324800:44:3832.2601:00:102500:07:470:00:000:00:00
46 2253JOSEP SANMARTÍ PUJOLCLUB NATACIO CALDESV1M01:08:044600:15:304600:44:3532.3001:00:053600:07:590:00:000:00:00
47 3830MIGUEL ANGEL GORDILLO BENC. TRI. GRANOLLERSSUB23M01:08:154300:15:285000:44:4132.2301:00:094100:08:060:00:000:00:00
48 2871JOSE MIGUEL HERRERA SIERRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:08:174900:15:315400:45:0032.0001:00:312400:07:460:00:000:00:00
49 2892SERGI MINGOTE MORENOC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:08:187500:16:173700:43:5432.8001:00:114200:08:070:00:000:00:00
50 6902MAURO CLAVELLCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:08:186700:15:584300:44:2032.4801:00:183700:08:000:00:000:00:00
51 598SAMUEL MADRID GIMENEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:08:378500:16:303800:43:5432.8001:00:244600:08:130:00:000:00:00
52 33SARA LOEHR MUÑOZFASTTRIATLON CLUBABF01:08:465800:15:494900:44:3932.2501:00:285100:08:180:00:000:00:00
53 3226MARC BARRANCO PONSTRIATLO OLESAABM01:08:545900:15:504500:44:2832.3801:00:187100:08:360:00:000:00:00
54 603CARLOS AZNAR SÁBADOC. ATLETISME MONTORNESABM01:08:585600:15:385300:44:5632.0501:00:346100:08:240:00:000:00:00
55 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB VO2ABM01:09:036100:15:515200:44:5432.0701:00:455000:08:180:00:000:00:00
56 2461PELAYO CORONADO BLASCOCERDANYOLA CHABM01:09:155700:15:415100:44:4832.1401:00:297900:08:460:00:000:00:00
57 306FRANCESC GIL APARICIOSBRABM01:09:424100:15:255500:45:2531.7101:00:509000:08:520:00:000:00:00
58 6908GUILLERMO FABREGAT BALBOAFASTTRIATLON CLUBABM01:09:492400:14:467000:47:0930.5401:01:553100:07:540:00:000:00:00
59 3788BERNARDO JAREÑO MANCLÚSC.N. SABADELLABM01:10:515500:15:387700:47:2230.4001:03:002800:07:510:00:000:00:00
60 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV2M01:10:577200:16:075900:46:0231.2801:02:098500:08:480:00:000:00:00
61 3823ALBERTO ANGEL BERROCALSBRABM01:11:226900:15:596900:47:0230.6201:03:015600:08:210:00:000:00:00
62 5006ROBERT BOMBARDO RIBALLICENCIA DE DIAABM01:11:248200:16:276600:46:3830.8801:03:055300:08:190:00:000:00:00
63 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:11:279200:16:416400:46:2131.0701:03:026200:08:250:00:000:00:00
64 6916IVAN ROVIRA DOÑATECLUB VO2ABM01:11:299300:16:425800:46:0031.3001:02:428300:08:470:00:000:00:00
65 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:11:383800:15:198200:47:4730.1401:03:066700:08:320:00:000:00:00
66 2460XAVIER RIERA MARGARITC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:11:4412400:17:245600:45:3431.6001:02:588000:08:460:00:000:00:00
67 2616JOSE MANUEL SÁNCHEZ LÓPEZEUROPA SPORTS CENTREABM01:11:496400:15:547900:47:3430.2701:03:285700:08:210:00:000:00:00
68 4683JESUS GONZALEZ FARRESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:11:497100:16:007600:47:2130.4101:03:216500:08:280:00:000:00:00
69 2869PEDRO TALAVERA  ROMEROCERDANYOLA CHV2M01:11:497600:16:197500:47:2130.4101:03:404500:08:090:00:000:00:00
70 3249ALBERT SUBIRATS CALZADILLC BTT LLIÇA D´AMUNT CONCOABM01:11:519900:16:526100:46:0331.2701:02:559400:08:560:00:000:00:00
71 4699HUMBERT TURAL LLACHERB-B TRIATLO L´AMETLLA V.V2M01:11:526500:15:568100:47:4330.1801:03:394700:08:130:00:000:00:00
72 6911RAIMON AMARO PUJOLESPORTIU RIPOLLABM01:12:0410600:16:596000:46:0331.2701:03:029900:09:020:00:000:00:00
73 4586RAÚL ALVARADO LOBATOC.N. PRAT-TRIATLOABM01:12:053100:15:089700:49:0329.3601:04:112900:07:540:00:000:00:00
74 2868JORDI MAYOR HIDALGOC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:12:109400:16:466200:46:1131.1801:02:5710900:09:130:00:000:00:00
75 4500FREDERIC CORDERAS IBARZKOMANDO FISIOREIG.COMABM01:12:226800:15:596800:46:5230.7301:02:5112200:09:310:00:000:00:00
76 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOC. TRI. GRANOLLERSABM01:12:277800:16:247200:47:1630.4701:03:408100:08:470:00:000:00:00
77 4358JESUS RODRIGUEZ CHARLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:12:354700:15:309900:49:1829.2101:04:482600:07:470:00:000:00:00
78 756SERGI FUENTES SALASC. TRI. GRANOLLERSCDM01:12:377900:16:257800:47:2430.3801:03:498600:08:480:00:000:00:00
79 4317CARLOS CARRASCO RODRIGUEC. TRI. GRANOLLERSABM01:12:398100:16:266700:46:4730.7801:03:1311800:09:260:00:000:00:00
80 4728CARMELO COLACIOS GAÑÁNC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:12:5211400:17:107300:47:2030.4201:04:305800:08:220:00:000:00:00
81 5005XABIER RODRÍGUEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:12:555200:15:339100:48:3329.6601:04:068900:08:490:00:000:00:00
82 1535CARLES GUERRERO SANTIAGOCLUB TRITRAININGABM01:12:589100:16:386500:46:3130.9601:03:0913600:09:490:00:000:00:00
83 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEV2M01:12:597300:16:087100:47:1630.4701:03:2412500:09:350:00:000:00:00
84 2448JOAQUIN SÁNCHEZ ALMAZÁNCERDANYOLA CHV1M01:13:168000:16:259500:48:4629.5301:05:114000:08:050:00:000:00:00
85 396SERGIO DÁVILA CÓZARCLUB NATACIO RUBIABM01:13:1810700:16:597400:47:2130.4101:04:209700:08:580:00:000:00:00
86 5013JORDI ESCOBAR POULLICENCIA DE DIAABM01:13:396600:15:589400:48:4429.5501:04:429600:08:570:00:000:00:00
87 3956ALFRED AGUILAR COLLADOCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV1M01:13:4711500:17:118000:47:3930.2201:04:509500:08:570:00:000:00:00
88 4126JAVIER BUISÁN GUARGAINDEPENDENTV1M01:14:005300:15:3510900:49:5128.8901:05:267000:08:340:00:000:00:00
89 2061SERGIO DELGADO SEGURACLUB NATACIO BARCELONAABM01:14:008600:16:329200:48:3329.6601:05:059300:08:550:00:000:00:00
90 5012RAMON CAUS SALLENTLLICENCIA DE DIAABM01:14:008800:16:328900:48:2929.7001:05:019800:08:590:00:000:00:00
91 4183MARTÍ LOPEZ VILASBRABM01:14:107400:16:1510100:49:2129.1801:05:366900:08:340:00:000:00:00
92 2907MARCEL RODRIGUEZ MORENOC. TRI. GRANOLLERSSUB23M01:14:214200:15:2711400:50:2728.5401:05:546400:08:270:00:000:00:00
93 5015XAVIER MARIN ROMANCELLICENCIA DE DIAV1M01:14:2412100:17:168400:47:5830.0201:05:1410500:09:100:00:000:00:00
94 2872JULIO PEREZ PAREDESCERDANYOLA CHABM01:14:278400:16:299800:49:1029.2901:05:398400:08:480:00:000:00:00
95 945JUAN JOSÉ ROBLES SÁNCHEZINDEPENDENTABM01:14:3911100:17:058800:48:2529.7401:05:3010300:09:090:00:000:00:00
96 6010ESTEBAN ANTEQUERALLICENCIA DE DIAABM01:14:448700:16:3210500:49:3429.0501:06:067300:08:380:00:000:00:00
97 5014LUCAS HERRERA DAZALLICENCIA DE DIAABM01:14:469000:16:3710200:49:2229.1701:05:598200:08:470:00:000:00:00
98 5016DAVID GMÜRLLICENCIA DE DIAABM01:14:5411300:17:099300:48:3829.6101:05:4710100:09:070:00:000:00:00
99 6914ARNAU ABARCA SALVADÓB.B. TRIATLO L´AMETLLA DECDM01:15:039600:16:478300:47:5530.0501:04:4216000:10:210:00:000:00:00
100 4364XAVIER SANTIAGO GARCIAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:15:055400:15:3612800:51:3527.9201:07:113000:07:540:00:000:00:00
101 2169RAUL CONSENTINO GARCIAC. ATLETISME MONTORNESABM01:15:1510500:16:5810400:49:2829.1101:06:268700:08:490:00:000:00:00
102 5010XAVIER ARIMON GIRONESLLICENCIA DE DIAV1M01:15:1812800:17:329000:48:3229.6701:06:0411100:09:140:00:000:00:00
103 4011MAITE ROSADO RODRIGUEZSBRABF01:15:2910400:16:5710300:49:2229.1701:06:1910400:09:100:00:000:00:00
104 2966PABLO LAPREA BARROSOCLUB NATACIO CALDESABM01:15:4710100:16:5310600:49:4128.9801:06:3410800:09:130:00:000:00:00
105 3200IVAN BARRIL SANCHEZCERDANYOLA CHABM01:15:5913300:17:518600:48:0429.9601:05:5514800:10:040:00:000:00:00
106 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASCLUB TRIATLO ABSOLUT SPORCDM01:16:0110300:16:5612100:50:4928.3401:07:454800:08:160:00:000:00:00
107 4312DAVID CARREÑO CERRILLOC.T. PARETS DEL VALLESSUB23M01:16:0310800:17:0110000:49:2129.1801:06:2213000:09:410:00:000:00:00
108 1200DANI MACARRILLA MORENOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:16:2110200:16:5511900:50:3728.4501:07:328800:08:490:00:000:00:00
109 6008PEDRO ROLDANLLICENCIA DE DIAABM01:16:2414800:18:308500:48:0030.0001:06:3014400:09:540:00:000:00:00
110 234ORIOL PRAT VALLVERDÚC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:16:2611000:17:0510700:49:4328.9601:06:4812900:09:380:00:000:00:00
111 265JOSEP PRAT VALLVERDÚC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:16:269500:16:4611000:50:1328.6801:06:5912000:09:270:00:000:00:00
112 2654LLUÍS AMAT GARCIASOC ATLETICA CORBERASUB23M01:16:328300:16:2812300:51:1228.1301:07:409100:08:520:00:000:00:00
113 3749ORIOL GONZÁLEZ MISERACHSINDEPENDENTABM01:16:3311700:17:1311800:50:3728.4501:07:507700:08:430:00:000:00:00
114 2317XAVIER VILATERSANA FLIXVILADECANS TRIATLOABM01:16:519800:16:5111200:50:2628.5501:07:1712400:09:340:00:000:00:00
115 596CARLES PERES FONTTRIATLO OLESAV1M01:16:5613700:18:058700:48:0629.9401:06:1116800:10:450:00:000:00:00
116 933GUILLEM RIFÀ MOLISTCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:17:2013500:18:0010800:49:4328.9601:07:4312800:09:370:00:000:00:00
117 4338JOAN POL OLIVERASCLUB VO2ABM01:17:2215200:18:369600:48:5029.4901:07:2614600:09:560:00:000:00:00
118 5001JOSUE CABRERA SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:17:247700:16:2113100:51:4827.8001:08:0911300:09:150:00:000:00:00
119 1939MERITXELL VELASCO AYGUASAC.N. MATAROJNF01:17:318900:16:3313200:51:5127.7701:08:2410200:09:070:00:000:00:00
120 6910ARNAU CORTÉS ARGEMÍB.B. TRIATLO L´AMETLLA DESUB23M01:17:4712300:17:2012400:51:1428.1101:08:3411000:09:130:00:000:00:00
121 6907MARC DAVESA I REIXACHTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:17:5111600:17:1211700:50:3628.4601:07:4814700:10:030:00:000:00:00
122 2520ANTONIO MARTOS GARCIAINDEPENDENTV1M01:17:5212500:17:2512200:51:0528.1901:08:3011500:09:220:00:000:00:00
123 4329ANTONIO CABALLERO CARVAJAINDEPENDENTABM01:17:5312200:17:1612500:51:2328.0201:08:3911200:09:140:00:000:00:00
124 2664DAVID OTAL DE SANROMÀC. TRI. GRANOLLERSABM01:18:279700:16:5113400:52:0127.6801:08:5212600:09:350:00:000:00:00
125 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:18:3412600:17:2513700:52:2427.4801:09:497800:08:450:00:000:00:00
126 4505DIEGO SANCHEZ OCALEUROPA SPORTS CENTRECDM01:18:347000:16:0015000:54:1426.5501:10:145400:08:200:00:000:00:00
127 781RAFAEL LORA JURADOCLUB  BTT TRI-BIKEFORNERSV1M01:18:5312900:17:3712600:51:2727.9901:09:0413700:09:490:00:000:00:00
128 6906VICTOR MARCO SURROCASOC ATLETICA CORBERAABM01:19:0512700:17:2911500:50:2828.5301:07:5717700:11:080:00:000:00:00
129 2573CARLOS ORDOÑEZ MORILLOCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M01:19:2411200:17:0613600:52:1227.5901:09:1815000:10:060:00:000:00:00
130 6913BERNAT VILLANUEVA CUTILLATRIENJOY TEAMSUB23M01:19:2512000:17:1613300:51:5227.7601:09:0815600:10:170:00:000:00:00
131 6015DAVID NAVÓ PALOMALLICENCIA DE DIAV1M01:19:3914400:18:2412000:50:4628.3701:09:1016200:10:290:00:000:00:00
132 3423VICTOR PASCUAL GOMEZEUROPA SPORTS CENTRECDM01:19:4111800:17:1414000:52:5927.1801:10:1312100:09:280:00:000:00:00
133 999JOAN MAYOL I PIZÀFASTTRIATLON CLUBV2M01:19:4714600:18:2613000:51:4027.8701:10:0613100:09:410:00:000:00:00
134 990FRANCESC SAEZ LOPEZC. TRI. GRANOLLERSV2M01:19:5215700:18:5712700:51:2827.9801:10:2511900:09:270:00:000:00:00
135 4921JOSEP GARCIA GARCIACLUB TRITRAININGABM01:20:1617200:19:4311300:50:2728.5401:10:1014900:10:060:00:000:00:00
136 2622RAFAEL CHUECA BLASCOKRONOS TRIATLÓV1M01:20:2111900:17:1415200:54:2726.4501:11:417500:08:400:00:000:00:00
137 1982LAIA RIERA GONZALEZB.B. TRIATLO L´AMETLLA DEABF01:20:3016500:19:2111600:50:3028.5101:09:5116600:10:390:00:000:00:00
138 4521JOAN PERE ROVIRA FERRÁNDIC.N. MANRESAV1M01:20:3616700:19:3012900:51:4027.8701:11:1011700:09:260:00:000:00:00
139 4043MAR PUIG GUALSC.N. MANRESAV1F01:20:4213600:18:0514800:53:3426.8801:11:3910000:09:030:00:000:00:00
140 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:20:5315000:18:3213900:52:4427.3101:11:1612700:09:370:00:000:00:00
141 2874ANTONIO LOPEZ DE PABLO FECERDANYOLA CHV2M01:21:0614700:18:3014600:53:2326.9701:11:5310700:09:130:00:000:00:00
142 3787JOSÉ MANUEL FIGUEIRA GOC.N. MANRESAV2M01:21:0713000:17:4314900:54:1226.5701:11:5510600:09:120:00:000:00:00
143 4817LLUIS GENE TORRANDELLINDEPENDENTV1M01:21:0910900:17:0215700:54:4526.3001:11:4711600:09:220:00:000:00:00
144 6917GUILLEM GONZALEZ CAMPOC. ATLETISME MONTORNESJNM01:21:0914200:18:1714100:53:0327.1401:11:2013500:09:490:00:000:00:00
145 3993ENRIQUE ORTEGA TORIJAFASTTRIATLON CLUBABM01:21:1115100:18:3413800:52:4327.3201:11:1714300:09:540:00:000:00:00
146 1566EDUARDO RATERA APARICIOINDEPENDENTV1M01:21:1117500:20:0311100:50:1428.6701:10:1717300:10:540:00:000:00:00
147 5017JOAN RIERA DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:21:3414300:18:2314500:53:1927.0101:11:4214000:09:520:00:000:00:00
148 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV1M01:21:5217100:19:4013500:52:0327.6701:11:4315200:10:090:00:000:00:00
149 5018DAVID CASTILLO TAMAYOLLICENCIA DE DIAABM01:22:2015300:18:4614400:53:1327.0601:11:5915900:10:210:00:000:00:00
150 6901ANNA VIÑOLAS RAMISAINDEPENDENTABF01:22:3516200:19:1114700:53:3026.9201:12:4114200:09:540:00:000:00:00
151 4152ELOI MARTINEZ SADURNIINDEPENDENTABM01:22:5615500:18:5314200:53:1127.0801:12:0417200:10:520:00:000:00:00
152 2519DAVID ROMANCE VILARDELLINDEPENDENTV1M01:23:0513800:18:0616100:55:1426.0701:13:2013400:09:450:00:000:00:00
153 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZAKRONOS TRIATLÓV1M01:23:1215800:19:0115100:54:2026.5001:13:2113800:09:510:00:000:00:00
154 6009JUAN FERNANDEZ RODRIGOLLICENCIA DE DIAV1M01:23:4414900:18:3114300:53:1227.0701:11:4318400:12:010:00:000:00:00
155 3666OSCAR TORNER ALTIMIRAC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOV1M01:23:5813900:18:0816300:55:4225.8501:13:5015100:10:080:00:000:00:00
156 3178POL FERNÁNDEZ LOSADAC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:24:0217300:19:4415500:54:3626.3701:14:2013200:09:420:00:000:00:00
157 2635JAVIER GUERRERO PALACIOSINDEPENDENTABM01:24:1215900:19:0215600:54:3726.3701:13:3916300:10:330:00:000:00:00
158 5004JOEL GÓRRIZ GALLEGOLLICENCIA DE DIAJNM01:24:3113400:17:5417000:57:2025.1201:15:1411400:09:170:00:000:00:00
159 6017NIL LLORENS GIBERT LLORENLLICENCIA DE DIASUB23M01:25:1016000:19:0816600:56:3025.4901:15:3812300:09:320:00:000:00:00
160 6006IVÁN FLORES GUTIÉRREZLLICENCIA DE DIAABM01:25:1614000:18:1117100:57:2125.1101:15:3213300:09:440:00:000:00:00
161 126BLANCA TRENAS HINOJOSATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1F01:25:2614100:18:1616900:57:1525.1501:15:3114500:09:550:00:000:00:00
162 3692ERIK TORNER ALTIMIRACLUB TRIATLO SABADELLABM01:25:2813100:17:4515800:54:5926.1901:12:4418600:12:440:00:000:00:00
163 708JOSEP PUJADES GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:25:3916300:19:1116200:55:3825.8801:14:4917100:10:500:00:000:00:00
164 1313JENARO LOPEZ PINEDOINDEPENDENTV1M01:25:5417900:20:3415400:54:3226.4101:15:0616900:10:480:00:000:00:00
165 5003JANA HROMCOVÁ BIELALLICENCIA DE DIAV1F01:26:0618000:20:3715900:55:0226.1701:15:3916100:10:270:00:000:00:00
166 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEABM01:26:1216100:19:1016700:56:4525.3701:15:5515500:10:170:00:000:00:00
167 1214DANI NAFRIA CORTADELLASC.D. FASTTRIATLONABM01:26:2917800:20:3015300:54:3126.4101:15:0117900:11:280:00:000:00:00
168 7ANNA BAEZA DALMAUC.T.S.J. ABADESSESABF01:26:3118200:20:4416000:55:1326.0801:15:5716400:10:340:00:000:00:00
169 1989PAQUI GAMARRO GONZALEZTRIATLO OLESAV1F01:26:3317600:20:0716400:55:5125.7801:15:5816500:10:350:00:000:00:00
170 1576ANTONIO LLAMAS CAMBAINDEPENDENTV2M01:26:4216600:19:2916800:56:5325.3101:16:2215800:10:200:00:000:00:00
171 4316JOSEP GORDI SERRATINDEPENDENTV2M01:26:5617400:20:0116500:56:0525.6801:16:0617000:10:500:00:000:00:00
172 4328TONI GONZÁLEZ RODRÍGUEZINDEPENDENTABM01:27:2614500:18:2517600:59:0924.3401:17:3414100:09:520:00:000:00:00
173 6012OCTAVI FONTANET SÀEZLLICENCIA DE DIAV1M01:28:1215600:18:5617200:58:0924.7601:17:0517600:11:070:00:000:00:00
174 1829HELIA ROCHA IÑIGOC.N. MATAROSUB23F01:28:1516800:19:3617400:58:4824.4901:18:2413900:09:510:00:000:00:00
175 3693FRANCISCO PEREZ LOPEZC.N. SABADELLABM01:28:5416400:19:1217800:59:2824.2201:18:4015400:10:140:00:000:00:00
176 4257MARK CERMEÑO FISACLUB NATACIO RUBIABM01:30:2413200:17:4718201:01:4023.3501:19:2717400:10:570:00:000:00:00
177 5009CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRALLICENCIA DE DIAJNM01:30:5517000:19:3817700:59:2024.2701:18:5818300:11:570:00:000:00:00
178 3422JAIME GUTIERREZ MARTINEZEUROPA SPORTS CENTRECDM01:30:5615400:18:4618101:00:3323.7801:19:1918000:11:370:00:000:00:00
179 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:31:1418100:20:4218001:00:1423.9101:20:5615700:10:180:00:000:00:00
180 20MONSERRAT CLAVERO SANCHEZC.N. REUS PLOMSV3F01:31:2718600:22:0017300:58:2624.6401:20:2617500:11:010:00:000:00:00
181 6905JOAN PUJOL DUARRIINDEPENDENTABM01:32:0918500:21:0617500:59:0024.4101:20:0618500:12:030:00:000:00:00
182 4083LAURA HOMS GARCIAC.N. MATAROABF01:32:2518400:20:5917900:59:3824.1501:20:3718200:11:480:00:000:00:00
183 6909MARIA JOSE MARCO MAGALLONB.B. TRIATLO L´AMETLLA DEV1F01:35:0016900:19:3718301:03:5722.5201:23:3417800:11:260:00:000:00:00
184 5020GERMÁN BARTOLOMÉ CERDÀLLICENCIA DE DIASUB23M01:36:0517700:20:2018501:05:3521.9601:25:5515300:10:100:00:000:00:00
185 4223CARLOS BAÑULS PARDINAINDEPENDENTV1M01:36:4118300:20:5318401:04:0722.4601:25:0018100:11:410:00:000:00:00
186 6016JERO FERRER MARQUEZLLICENCIA DE DIAABM01:38:1810000:16:5318601:10:4020.3801:27:3316700:10:450:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32