RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
342 317 23 2 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5241ISRAEL NUÑEZ BATICÓNLLICENCIA DE DIAABM01:27:07400:24:15200:53:5322.2701:18:086000:08:590:00:000:00:00
2 1572ADRIAN MERINO FERNANDEZC.N. REUS PLOMSABM01:27:52700:24:32400:55:3621.5801:20:08300:07:440:00:000:00:00
3 6001LUIS MARIA URIZAR OTAMENDTRIGOI T.T.V1M01:28:181900:25:32300:54:3921.9601:20:11800:08:070:00:000:00:00
4 224ALBERT SOLEY CASTELLSC. TRI. GRANOLLERSABM01:29:201000:24:58600:56:0421.4001:21:021700:08:180:00:000:00:00
5 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:29:27800:24:52700:56:0921.3701:21:012200:08:260:00:000:00:00
6 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM01:29:37300:24:031300:57:3820.8201:21:41400:07:560:00:000:00:00
7 938GABRIEL CROSAS SALVANSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:54200:24:021500:57:4720.7701:21:49700:08:050:00:000:00:00
8 1265ALBERT CAMPS SERRAC.T. S.J. ABADESSESABM01:30:22600:24:291400:57:4520.7801:22:141000:08:080:00:000:00:00
9 2437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZC.T.S.J. ABADESSESSUB23M01:30:421100:24:581000:56:3821.1901:21:366500:09:060:00:000:00:00
10 5204ENEKO GURRUTXAGALLICENCIA DE DIAABM01:30:493600:26:26500:56:0321.4101:22:291800:08:200:00:000:00:00
11 6003JULEN LARRUCEA LOROÑOURDAITRI T.T.ABM01:30:54500:24:211700:58:5020.4001:23:11100:07:430:00:000:00:00
12 2909JOSEP CHAVARRIA BALMANYAC.N. REUS PLOMSABM01:31:132800:26:16900:56:3421.2101:22:502100:08:230:00:000:00:00
13 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:31:313700:26:27800:56:1521.3301:22:424400:08:490:00:000:00:00
14 3895XAVIER MADRONA VILÀCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:472000:25:351100:57:2420.9101:22:594100:08:480:00:000:00:00
15 277JAUME CARO MAÑOSAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:32:172500:26:041200:57:3220.8601:23:363300:08:410:00:000:00:00
16 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:32:30900:24:571800:59:1120.2801:24:081900:08:220:00:000:00:00
17 861DANIEL SAGRERA VULARTLA SALLE TRIATLOABM01:32:381600:25:152000:59:2220.2101:24:37600:08:010:00:000:00:00
18 294MARCEL GUAL ANDUJARC. TRI. GRANOLLERSABM01:32:391700:25:261900:59:1520.2501:24:41500:07:580:00:000:00:00
19 436JORDI BONET NIETOC. TRI. GRANOLLERSABM01:32:421200:25:022100:59:3320.1501:24:35900:08:070:00:000:00:00
20 3894MARC CASANOVA SOLÀCLUB NATACIO CENTELLESSUB23M01:33:191500:25:142300:59:4220.1001:24:562000:08:230:00:000:00:00
21 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM01:33:21100:23:563101:01:4119.4501:25:37200:07:440:00:000:00:00
22 5232JUAN CARLOS RODRIGUEZ PALLLICENCIA DE DIAABM01:33:2411000:29:44100:53:3022.4301:23:1414600:10:100:00:000:00:00
23 904CRISTIAN COFINÉ GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:34:272600:26:052200:59:3720.1301:25:423800:08:450:00:000:00:00
24 5205IKER LOBOLLICENCIA DE DIAABM01:34:592700:26:082601:00:3819.7901:26:461400:08:130:00:000:00:00
25 6030XAVI ROCA CANALSLLICENCIA DE DIAABM01:35:277800:28:191600:57:4720.7701:26:068200:09:210:00:000:00:00
26 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSSUB23M01:36:003100:26:182801:01:1219.6101:27:302500:08:300:00:000:00:00
27 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:36:001400:25:134001:02:3519.1701:27:481300:08:120:00:000:00:00
28 589HERMIES BUSQUE CALSINAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:36:042200:25:533201:01:5419.3901:27:471600:08:170:00:000:00:00
29 1641ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:36:104200:26:452501:00:3719.8001:27:224000:08:480:00:000:00:00
30 244JOSE ANTONIO PEREZ MARINC. TRI. GRANOLLERSV1M01:36:533300:26:213301:01:5819.3701:28:192800:08:340:00:000:00:00
31 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:36:581300:25:134701:03:3418.8801:28:471200:08:110:00:000:00:00
32 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:015000:27:162701:01:0019.6701:28:163900:08:450:00:000:00:00
33 2355CARLOS DIAZ BEDMARCLUB TRIATLO BLANESABM01:37:052400:25:593901:02:3419.1801:28:332700:08:320:00:000:00:00
34 2466JUAN MANUEL PERSONAL FERNC.E. TRIBIKE CABRILSV1M01:37:104400:26:583001:01:2119.5601:28:194700:08:510:00:000:00:00
35 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM01:37:132300:25:573601:02:2119.2501:28:185500:08:550:00:000:00:00
36 5207IKER IRASTORZALLICENCIA DE DIAABM01:37:177000:27:552400:59:5020.0601:27:459900:09:320:00:000:00:00
37 5201IBAN URDANGARIN AGIRRETRIGOI T.T.ABM01:37:223500:26:254301:02:4219.1401:29:071500:08:150:00:000:00:00
38 371FELIX PEREZ SANCHEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:37:351800:25:314801:03:5518.7701:29:261100:08:090:00:000:00:00
39 2188XEVI VILA CODINACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:38:195300:27:242901:01:2119.5601:28:4510500:09:340:00:000:00:00
40 6004JOSE XABIER UGARTE CANOANTXINTXIKA TRIATLOI TALDV1M01:38:356100:27:393501:02:2119.2501:30:002900:08:350:00:000:00:00
41 790ANDRES BARBERO SANCHEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:38:424000:26:444601:03:2018.9501:30:043000:08:380:00:000:00:00
42 5234DAVID ALCARAZ PÉREZLLICENCIA DE DIAABM01:38:564100:26:454501:03:1418.9801:29:595600:08:570:00:000:00:00
43 411RAMON BORRELL DANIELLA SALLE TRIATLOV1M01:39:025400:27:253401:02:0719.3201:29:329500:09:300:00:000:00:00
44 1246ALBERT JORBA LÓPEZC.E. TRIBIKE CABRILSV1M01:39:165700:27:354201:02:4019.1501:30:156100:09:010:00:000:00:00
45 5203LIHER ETXEBERRIA ARTOLATOLOSALDEKO T.T.ABM01:39:226000:27:393801:02:2919.2101:30:087300:09:140:00:000:00:00
46 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:39:276200:27:404101:02:3719.1601:30:176800:09:100:00:000:00:00
47 418RAMON VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:39:536600:27:513701:02:2819.2101:30:1910300:09:340:00:000:00:00
48 998ALVAR MENDEZ AMOROSCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:40:204800:27:094901:04:1018.7001:31:196200:09:010:00:000:00:00
49 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACERDANYOLA CHABM01:40:433400:26:235401:05:3118.3201:31:544200:08:490:00:000:00:00
50 2548ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:41:062100:25:426001:06:3018.0501:32:125300:08:540:00:000:00:00
51 5239ADOLFO GARCIA TEJEROLLICENCIA DE DIAV1M01:41:119700:29:074401:03:0519.0201:32:125900:08:590:00:000:00:00
52 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:41:325800:27:375301:05:1418.4001:32:513500:08:410:00:000:00:00
53 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:41:534300:26:495801:06:2418.0701:33:133200:08:400:00:000:00:00
54 2470XAVIER DURAN JUVINYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:42:046500:27:485101:05:0118.4601:32:497600:09:150:00:000:00:00
55 776MARC REAL GARCÍAC.E. TRIBIKE CABRILSV1M01:42:294600:27:056101:06:3118.0401:33:365000:08:530:00:000:00:00
56 887MARTÍ SEUBA MACIÀCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:42:316700:27:515701:06:0118.1801:33:523100:08:390:00:000:00:00
57 2642JORDI BONILLA GONZALEZINDEPENDENTV1M01:42:412900:26:176701:07:3117.7701:33:485100:08:530:00:000:00:00
58 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB NATACIO CENTELLESABM01:42:575900:27:385601:05:5118.2201:33:299300:09:280:00:000:00:00
59 5209GOIO MUJIKA IRAOLATRIGOI T.T.V1M01:43:018300:28:435201:05:0318.4501:33:467500:09:150:00:000:00:00
60 1412CRISTIAN PEREZ LATRILLACLUB TRIATLO SABADELLABM01:43:277100:27:586301:06:4717.9701:34:453600:08:420:00:000:00:00
61 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBSUB23M01:43:358900:28:575001:04:3718.5701:33:3414000:10:010:00:000:00:00
62 1709MIQUEL GENOLLÀ SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:43:377500:28:155901:06:2918.0501:34:445200:08:530:00:000:00:00
63 6046ORIOL IZARD ALBERICHFEECABM01:43:443800:26:277401:08:2817.5301:34:554300:08:490:00:000:00:00
64 148JORDI COMADEVALL PLANASCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:43:474700:27:076801:07:3817.7401:34:456400:09:020:00:000:00:00
65 2270AITOR ROMAN ARCOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:44:046300:27:416401:07:1017.8701:34:517000:09:130:00:000:00:00
66 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:44:257900:28:236201:06:3618.0201:34:599000:09:260:00:000:00:00
67 5277XAVI PASCUAL NARANJOFEECABM01:45:195100:27:217801:09:0617.3701:36:274800:08:520:00:000:00:00
68 3759MANUEL CARRIÓN RUBIOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:45:288100:28:316901:07:4317.7201:36:147200:09:140:00:000:00:00
69 200JOSEP ANTONI GARCIA MARTÍCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:45:458500:28:467001:07:4617.7101:36:326900:09:130:00:000:00:00
70 900VICTOR MANUEL GIMENEZ MARCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:45:467700:28:17000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
71 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.E.T. DISTANCEABM01:45:543200:26:208901:10:4416.9701:37:044500:08:500:00:000:00:00
72 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:46:013000:26:179101:11:1416.8501:37:312400:08:300:00:000:00:00
73 3727TONI NAVARRETE GARCIAJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:46:099900:29:216601:07:2817.7901:36:498000:09:200:00:000:00:00
74 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:46:193900:26:279201:11:2616.8001:37:532300:08:260:00:000:00:00
75 1598FERRAN VINYALS CORNELLAC.N. MANRESAV1M01:47:0310000:29:227501:08:3417.5001:37:566600:09:070:00:000:00:00
76 6045TONI CONTRERASFEECABM01:47:036400:27:448601:10:1217.0901:37:566700:09:070:00:000:00:00
77 5220FRANCISCO JAVIER NUÑEZ ROLLICENCIA DE DIAABM01:47:2015000:30:565501:05:4218.2601:36:3818300:10:420:00:000:00:00
78 615TONI MIRO MARCOC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:47:259500:29:047601:08:4817.4401:37:5210100:09:330:00:000:00:00
79 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:47:317600:28:168701:10:1817.0701:38:345700:08:570:00:000:00:00
80 1637MARC PEREZ HERRADORCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:47:3110400:29:386501:07:2717.7901:37:0516100:10:260:00:000:00:00
81 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV2M01:48:118800:28:578401:09:5417.1701:38:517900:09:200:00:000:00:00
82 763JOAQUIM COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:48:1611800:29:587201:08:2017.5601:38:1813600:09:580:00:000:00:00
83 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:48:1910600:29:417901:09:1417.3301:38:558800:09:240:00:000:00:00
84 3730ANTONIO ESPINOLA HINOJOSACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:48:2212200:30:087301:08:2617.5401:38:3411600:09:480:00:000:00:00
85 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:48:285600:27:329901:12:2516.5701:39:572600:08:310:00:000:00:00
86 1415KILIAN GARCÍA JAMINCLUB TRIATLO SABADELLABM01:48:348200:28:398801:10:3716.9901:39:167800:09:180:00:000:00:00
87 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:48:408000:28:279001:11:1116.8601:39:386300:09:020:00:000:00:00
88 6025JORDI SOLER TORRADASLLICENCIA DE DIAABM01:48:4710900:29:438301:09:4917.1901:39:327400:09:150:00:000:00:00
89 1443SALVADOR MARTIN BAYONACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:48:4811200:29:508001:09:1917.3101:39:0910900:09:390:00:000:00:00
90 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:49:087200:28:089501:12:0516.6501:40:135400:08:550:00:000:00:00
91 5218JORDI PUIG HERMSLLICENCIA DE DIAABM01:49:2216700:31:407101:07:5317.6801:39:3311700:09:490:00:000:00:00
92 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB NATACIO CENTELLESABM01:49:396900:27:549801:12:2416.5701:40:188300:09:210:00:000:00:00
93 3576MERITXELL GIMENEZ DALMAUC.N. REUS PLOMSV1F01:50:0512900:30:197701:09:0317.3801:39:2218500:10:430:00:000:00:00
94 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:50:2812500:30:158201:09:3817.2301:39:5317400:10:350:00:000:00:00
95 5276QUIM MAYOLAS JUNYENTFEECABM01:51:199200:28:589401:11:5216.7001:40:5016800:10:290:00:000:00:00
96 2563DANIEL CANET BUSQUETSMON BIKE & RUN ABM01:51:2116000:31:278501:10:0317.1301:41:3012200:09:510:00:000:00:00
97 6049SALVA LAO SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:51:5011700:29:549701:12:2216.5801:42:1610400:09:340:00:000:00:00
98 352ISMAEL VICENTE JOYERAC. TRI. GRANOLLERSABM01:52:019000:28:5810101:13:1616.3801:42:1411300:09:470:00:000:00:00
99 5247TONI RAMIREZ PAREJALLICENCIA DE DIAV1M01:52:0916100:31:288101:09:3317.2501:41:0121000:11:080:00:000:00:00
100 1612ENRIC MARTÍNEZ LARAC.N. VIC-ETBV1M01:52:189600:29:0610401:13:3016.3301:42:3611000:09:420:00:000:00:00
101 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:52:2910500:29:4010201:13:2216.3601:43:029200:09:270:00:000:00:00
102 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:52:559800:29:0710701:13:5616.2301:43:0312600:09:520:00:000:00:00
103 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIABM01:53:1313000:30:219601:12:1916.5901:42:4017200:10:330:00:000:00:00
104 1128BERNARDO GONZALEZ MARTÍNEVILADECANS TRIATLOV1M01:53:246800:27:5212701:16:3915.6601:44:314900:08:530:00:000:00:00
105 531XAVIER HERENCIA SANCHEZC.E. TERRASSASPORTS ABM01:53:358700:28:4911401:14:5716.0101:43:4611800:09:490:00:000:00:00
106 2092ELOI CABEZAS GARCÍACLUB MEDINA TRIATLOJNM01:53:494900:27:13000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
107 1759SERGIO RUIZ HELLINCLUB TRIATLO SABADELLABM01:53:5816300:31:309301:11:5116.7001:43:2117500:10:370:00:000:00:00
108 4652ANTONIO GARCIA GARCIACLUB TRIATLO SABADELLABM01:53:584500:26:5813801:17:3815.4601:44:368500:09:220:00:000:00:00
109 5206AMAIA LUQUINLLICENCIA DE DIAABF01:54:1114500:30:4810301:13:2916.3301:44:1713000:09:540:00:000:00:00
110 5208IKER GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:54:2214600:30:4810501:13:3916.2901:44:2713200:09:550:00:000:00:00
111 2444GONZALO MUÑOZ DOMINGOCLUB NATACIO RUBIABM01:54:2713600:30:3711001:14:3716.0801:45:147100:09:130:00:000:00:00
112 860JUAN ROTA BOTELLAC.T.S.J. ABADESSESABM01:54:4112300:30:1010801:14:0316.2101:44:1316700:10:280:00:000:00:00
113 5249JORGE PANADESFEECABM01:54:5711600:29:5311701:15:4215.8501:45:358400:09:220:00:000:00:00
114 5270JOSE MANUEL GONZALEZ COSALLICENCIA DE DIAABM01:55:1712100:30:0411101:14:4116.0701:44:4517000:10:320:00:000:00:00
115 3558TERESA PONS MUNILLC.E.T. DISTANCEABF01:55:2418900:32:1710001:12:4516.4901:45:0215700:10:220:00:000:00:00
116 6044MARC MASCARILL PLADEVEYAFEECJNM01:55:287300:28:0813601:17:3215.4801:45:4011500:09:480:00:000:00:00
117 1757ADOLFO LOPEZ MARTINEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:55:4610700:29:4111901:15:5715.8001:45:3814100:10:080:00:000:00:00
118 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV1M01:55:5112600:30:1612001:16:0315.7801:46:1910000:09:320:00:000:00:00
119 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:56:099400:29:0214001:17:4315.4401:46:458900:09:240:00:000:00:00
120 3901IGNASI LAMARCA FLINCHLA SALLE TRIATLOV1M01:56:2811500:29:5313301:17:1515.5301:47:088100:09:200:00:000:00:00
121 5228ANTONIO ROQUE PUIGLLICENCIA DE DIAV1M01:56:2914200:30:4510901:14:3416.0901:45:1921100:11:100:00:000:00:00
122 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:56:2910100:29:2514301:18:2315.3101:47:483400:08:410:00:000:00:00
123 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:56:3617100:31:4811301:14:5516.0201:46:4312800:09:530:00:000:00:00
124 6068SERGIO RODRIGUEZ ROSADOLLICENCIA DE DIAABM01:56:3814400:30:4711501:15:1115.9601:45:5817800:10:400:00:000:00:00
125 6077JORDI MAYOR HIDALGOFEECV1M01:56:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
126 2103ENRIC GARCIA ALDANAMON BIKE & RUN ABM01:56:4812000:30:0313201:17:0315.5701:47:0611100:09:420:00:000:00:00
127 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:56:588600:28:4714901:19:2815.1001:48:153700:08:430:00:000:00:00
128 644ALBERT BOSCH RIERAC.T.S.J.ABADESSESV1M01:57:0310300:29:3613901:17:4315.4401:47:1911200:09:440:00:000:00:00
129 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:57:0515900:31:2512201:16:1815.7301:47:438600:09:220:00:000:00:00
130 2111MANUEL FERNANDEZ CORELLAINDEPENDENTV1M01:57:1510200:29:2714101:17:5415.4001:47:2112900:09:540:00:000:00:00
131 6050SERGI PRADOS SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:57:155500:27:2616001:20:5114.8401:48:175800:08:580:00:000:00:00
132 6054RAUL GONZALEZ JUNCALLICENCIA DE DIAABM01:57:3015200:31:1113001:16:4815.6301:47:599800:09:310:00:000:00:00
133 868IÑIGO RUBIO EIZMENDICERDANYOLA CHV1M01:57:4816800:31:4112601:16:3715.6601:48:189400:09:300:00:000:00:00
134 1751JOAQUIM GUITART ROCATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:57:529300:29:0014601:18:4415.2401:47:4414400:10:080:00:000:00:00
135 3723JOSEP AMADOR IGLESIAS MOLJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:58:1417700:31:5512401:16:2415.7101:48:1913300:09:550:00:000:00:00
136 5271JORDI CASELLA VILLALBAFEECABM01:58:3217200:31:5012101:16:1615.7301:48:0616000:10:260:00:000:00:00
137 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:58:3813100:30:2113701:17:3215.4801:47:5318700:10:450:00:000:00:00
138 2316MARC FERNÀNDEZ SOLÉCLUB MEDINA TRIATLOABM01:58:508400:28:4515401:20:0514.9801:48:5013800:10:000:00:000:00:00
139 194DANIEL TUDELA MARTINEZC.T.S.J. ABADESSESV1M01:58:5213400:30:3214701:18:4715.2301:49:1910200:09:330:00:000:00:00
140 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:59:0817000:31:4312901:16:4215.6501:48:2518600:10:430:00:000:00:00
141 1351JACINT HITOS CARMONAINDEPENDENTABM01:59:1116200:31:2912501:16:3615.6701:48:0520800:11:060:00:000:00:00
142 5258SERGIO PRIETO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM01:59:1414800:30:5114201:18:1415.3401:49:0514500:10:090:00:000:00:00
143 6067JOSEP PLANAS VICENTELLICENCIA DE DIAV1M01:59:1717600:31:5513101:16:5415.6001:48:4916600:10:280:00:000:00:00
144 6052JORDI SIMÓ SURIÑACHFEECV1M01:59:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
145 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:59:5814100:30:4314501:18:3515.2701:49:1817700:10:400:00:000:00:00
146 1237TONI MARTINEZ MARCOSCEMEABM02:00:1913900:30:4015301:20:0314.9901:50:4310700:09:360:00:000:00:00
147 5233OSCAR BARNES LUQUELLICENCIA DE DIAV1M02:00:2114000:30:4314401:18:2415.3101:49:0721800:11:140:00:000:00:00
148 5215MARC MARTI CAPELLAFEECV1M02:00:2322500:33:5111201:14:4916.0401:48:4025000:11:430:00:000:00:00
149 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T.S.J. ABADESSESABF02:00:2920800:32:5912801:16:3915.6601:49:3819300:10:510:00:000:00:00
150 1003VICTOR LOPEZ ESPINOSACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:00:4618700:32:1313501:17:3115.4801:49:4420300:11:020:00:000:00:00
151 5245MIGUEL SAETA BALLESTEROSLLICENCIA DE DIAABM02:01:1015300:31:1215001:19:3415.0801:50:4615900:10:240:00:000:00:00
152 6073VICTOR ROMANO RODRÍGUEZFEECV1M02:01:2925800:35:1710601:13:5316.2401:49:1027100:12:190:00:000:00:00
153 3780ANTONI LAPUENTE SALABERTC.T. PARETS DEL VALLESABM02:01:3611400:29:5217001:22:1314.6001:52:059700:09:310:00:000:00:00
154 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM02:01:4213700:30:3716401:21:1214.7801:51:4912700:09:530:00:000:00:00
155 6060MARIO BERDOY MUÑOZFEECV1M02:01:5010800:29:4217501:23:1714.4101:52:594600:08:510:00:000:00:00
156 1602CARLES VILADEMUNT AGUERAC.N. VIC-ETBABM02:01:5818800:32:1413401:17:2915.4901:49:4327000:12:150:00:000:00:00
157 2716SERGI GORDON NAVARROCLUB TRIATLO SABADELLABM02:02:1315100:31:0815901:20:4414.8601:51:5215500:10:210:00:000:00:00
158 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFC.N. PRAT-TRIATLOV2M02:02:1512800:30:1816201:21:0114.8101:51:1919800:10:560:00:000:00:00
159 6033RAUL PEREZ LIMONCHILLICENCIA DE DIAABM02:02:4019300:32:3314801:19:2515.1101:51:5818400:10:420:00:000:00:00
160 5273PAU DORADO SOLANESLLICENCIA DE DIAABM02:02:4624200:34:4111601:15:1915.9301:50:0028000:12:460:00:000:00:00
161 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLC. TRI. GRANOLLERSV1F02:02:5425300:35:1212301:16:2315.7101:51:3522300:11:190:00:000:00:00
162 6070ENRIC GRAU CALDERÓNLLICENCIA DE DIASUB23M02:03:0213300:30:2616501:21:1614.7701:51:4222400:11:200:00:000:00:00
163 5246SALVADOR BAYO CARVAJALLLICENCIA DE DIAABM02:03:1923100:34:0011801:15:5415.8101:49:5429000:13:250:00:000:00:00
164 1105ROGER BESORA NOYAC.N. CATALUNYAV1M02:03:4021600:33:2215601:20:2914.9101:53:5111900:09:490:00:000:00:00
165 5257RAUL NAVARRO BAEZALLICENCIA DE DIAABM02:03:4412400:30:1317801:23:3114.3701:53:4413900:10:000:00:000:00:00
166 5254RAMON NAVARROLLICENCIA DE DIAJNM02:03:4711300:29:5118301:23:4814.3201:53:3914300:10:080:00:000:00:00
167 2243LUIS DE PABLO LOPEZC.E.T. DISTANCEABM02:03:4819400:32:4315201:19:4915.0301:52:3222000:11:160:00:000:00:00
168 2104ELISEU ALOS MARINNADAPEDALEACORRE.COMABM02:04:0217500:31:5416601:21:2614.7401:53:2018200:10:420:00:000:00:00
169 1399JOSÉ MÉNDEZ SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:04:0720900:33:0215501:20:2714.9201:53:2917600:10:380:00:000:00:00
170 6072IVÁN SAVADOR GARCIAFEECV1M02:04:1418100:32:0016801:21:5014.6601:53:5015800:10:240:00:000:00:00
171 5272JUAN ABAD GOMEZLLICENCIA DE DIAABM02:04:1515500:31:1317101:22:2814.5501:53:4117300:10:340:00:000:00:00
172 2430ALBERT PLANAS BERROCALCERDANYOLA CHSUB23M02:04:185200:27:2219201:26:0913.9301:53:3118900:10:470:00:000:00:00
173 1442VICTOR RIOS ARANDAC.A. IGUALADAABM02:04:3214700:30:5117601:23:2214.3901:54:1315400:10:190:00:000:00:00
174 2468RAUL CAMACHO LOPEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:04:4217400:31:5416901:22:0714.6101:54:0118000:10:410:00:000:00:00
175 6075IVAN BESA GARCIFEECABM02:04:4516500:31:3317401:23:1714.4101:54:5013100:09:550:00:000:00:00
176 2131IGNACIO DIEZ CAMPOCEMEABM02:04:4617900:31:5617701:23:2714.3801:55:238700:09:230:00:000:00:00
177 6051JOSE ANTONIO CALVACHE ROLLLICENCIA DE DIAABM02:05:1319900:32:4916301:21:0314.8101:53:5222600:11:210:00:000:00:00
178 2698MIGUEL BARRERO DURANJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:05:2215600:31:1718001:23:3814.3501:54:5516200:10:270:00:000:00:00
179 1603SERGIO LOPEZ CALDEREROCLUB NATACIO CALDESABM02:05:2313800:30:3718801:25:1614.0701:55:539600:09:300:00:000:00:00
180 1566ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM02:05:2520400:32:5416701:21:4414.6801:54:3819000:10:470:00:000:00:00
181 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV1M02:05:2518300:32:0517201:22:2914.5501:54:3419400:10:510:00:000:00:00
182 52ANGELS BARBE PUIGFELC.T. S.J. ABADESSESV1F02:05:3822700:33:5415801:20:3114.9001:54:2521700:11:130:00:000:00:00
183 1421MIQUEL TEIXIDO JULIANCLUB TRIATLO SABADELLABM02:05:4121700:33:2416101:20:5414.8301:54:1822800:11:230:00:000:00:00
184 1171JOAN CARRASCO REVERTEC.N. SABADELLABM02:05:4115700:31:1818501:24:3214.2001:55:5012500:09:510:00:000:00:00
185 5251ERIC ESCOBAR FERNANDEZLLICENCIA DE DIASUB23M02:06:0319200:32:3315701:20:3014.9101:53:0328100:13:000:00:000:00:00
186 5248RAMSÉS MORENO RUIPEREZLLICENCIA DE DIAABM02:06:0319600:32:4615101:19:4515.0501:52:3129200:13:320:00:000:00:00
187 1848CRISTINA ROTXES AMBROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:06:2618500:32:1218101:23:4214.3401:55:5417100:10:320:00:000:00:00
188 1417MANUEL RUANO RODRIGUEZCLUB TRIATLO SABADELLABM02:06:4215400:31:1218601:24:4014.1701:55:5219100:10:500:00:000:00:00
189 6029DAVID GALÍ MASCARILLALLICENCIA DE DIAABM02:06:5818400:32:0917901:23:3714.3501:55:4621500:11:120:00:000:00:00
190 5253NATXO CHALER SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:07:1822800:33:5617301:22:3614.5301:56:3218800:10:460:00:000:00:00
191 944LLUÍS BELTRAN MATEUSBRABM02:07:2511100:29:4420501:28:0513.6201:57:4910600:09:360:00:000:00:00
192 6076ALFONSO CANALS BOLAÑOSFEECV1M02:07:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
193 2765PER KVAMCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M02:09:1215800:31:2120401:27:5613.6501:59:1713400:09:550:00:000:00:00
194 5275RUBEN SANCHEZ NACIMIENTOLLICENCIA DE DIAABM02:09:4917300:31:5219501:26:4613.8301:58:3821300:11:110:00:000:00:00
195 6032ANTONIO SAAVEDRA MARTINLLICENCIA DE DIAV1M02:09:577400:28:1122701:32:0913.0202:00:2010800:09:370:00:000:00:00
196 6079FERNANDO SERRED RODRIGUEZFEECV1M02:10:0413200:30:2420901:29:2213.4301:59:4615300:10:180:00:000:00:00
197 855RAUL CABRERA DIAZTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:10:0722100:33:4219401:26:2913.8802:00:1113500:09:560:00:000:00:00
198 5238MARC ORDOÑO MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAJNM02:10:169100:28:5822301:31:2013.1402:00:1813700:09:580:00:000:00:00
199 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M02:10:2621300:33:1119001:26:0513.9401:59:1621200:11:100:00:000:00:00
200 6065XAVIER VILALTA ISANTAFEECV1M02:10:4023500:34:1218901:25:2714.0401:59:3920200:11:010:00:000:00:00
201 5222ARNAU FADÓ ANRIFEECABM02:10:5118000:31:5820701:28:4113.5302:00:3914700:10:120:00:000:00:00
202 4212MIGUEL MORILLO POLEYCERDANYOLA CHV1M02:10:5313500:30:3521801:30:2713.2702:01:0212400:09:510:00:000:00:00
203 6013JOAN TRILLA HUGUETLLICENCIA DE DIAV1M02:10:5416600:31:4021001:29:4813.3602:01:289100:09:260:00:000:00:00
204 6058JORDI ALONSO MIRABETLLICENCIA DE DIAV1M02:10:5521900:33:3919301:26:2313.8902:00:0219600:10:530:00:000:00:00
205 6011FELIPE GONZALEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M02:10:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
206 1722CARLES MASNOU MORENOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M02:11:3023800:34:3319801:27:0613.7802:01:3912300:09:510:00:000:00:00
207 6048JOSE ESCUDERO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:11:3316400:31:3121601:30:1413.3002:01:4511400:09:480:00:000:00:00
208 2454JOSE MARIA VICENTE GONZALCERDANYOLA CHV1M02:11:5022200:33:4720201:27:3513.7002:01:2216500:10:280:00:000:00:00
209 5263CARLOS TRUJILLO DEL VALLELLICENCIA DE DIAABM02:12:0224600:34:5518701:24:5614.1301:59:5126700:12:110:00:000:00:00
210 5229ALEX PADILLA GUARNIDOLLICENCIA DE DIAABM02:12:1126400:35:3418401:23:5314.3101:59:2727800:12:440:00:000:00:00
211 2770XAVIER RIGOL LOPEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:12:3620100:32:5120001:27:1913.7402:00:1027400:12:260:00:000:00:00
212 2475CARLOS CABESTANY FERREC.E.T. DISTANCEV1M02:13:2120300:32:5420801:28:4913.5102:01:4324600:11:380:00:000:00:00
213 1965OLGA FERNÁNDEZ-VALLEJO CACLUB NATACIO BANYOLESABF02:13:5728100:36:2919101:26:0613.9402:02:3522700:11:220:00:000:00:00
214 6047DAVID FERNANDEZ PEIDROLLICENCIA DE DIAABM02:13:5719100:32:2921701:30:1713.2902:02:4621400:11:110:00:000:00:00
215 6037SERGIO MALLORQUIN GARRIDOLLICENCIA DE DIAABM02:14:3419800:32:4721501:30:1313.3002:03:0023900:11:340:00:000:00:00
216 540JOAN JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:14:5811900:29:5924701:35:4212.5402:05:417700:09:170:00:000:00:00
217 3916BENJAMIN GIL NAVARRICLUB TRIATLO SABADELLV1M02:15:0623200:34:0619601:27:0413.7802:01:1029600:13:560:00:000:00:00
218 4730CARLOS GRACIA CALETCERDANYOLA CHABM02:15:2116900:31:4123401:33:5012.7902:05:3112000:09:500:00:000:00:00
219 6021CARLES DUCH ARTOLALLICENCIA DE DIAV1M02:15:3026800:35:4520601:28:1113.6102:03:5623800:11:340:00:000:00:00
220 6069DAVID CALDERON TEROLLLICENCIA DE DIAABM02:15:3920500:32:5522801:32:3012.9702:05:2514800:10:140:00:000:00:00
221 3724ORIOL PERIS MURCIAJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:15:4127100:35:4820301:27:4713.6702:03:3526500:12:060:00:000:00:00
222 6027ALFREDO ABAD LAMATALLICENCIA DE DIAV1M02:15:4314900:30:5323801:34:1912.7202:05:1216900:10:310:00:000:00:00
223 1561JUAN MANUEL LECHUGA GARCIINDEPENDENTV1M02:15:4822000:33:3922601:31:5413.0602:05:3315000:10:150:00:000:00:00
224 2427JORDI GONZÁLEZ BARÓCEMEV1M02:15:5424300:34:4219701:27:0513.7802:01:4729900:14:070:00:000:00:00
225 5202JUAN ZUBIALLICENCIA DE DIAV1M02:16:1325700:35:1621101:29:5613.3402:05:1220100:11:010:00:000:00:00
226 6023ROGER PUJOL NAVARROLLICENCIA DE DIAABM02:16:2418600:32:1223101:33:0512.8902:05:1720900:11:070:00:000:00:00
227 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F02:16:5318200:32:0423901:34:2212.7202:06:2616300:10:270:00:000:00:00
228 1607CARLES COROMINOLA COLOMC.N. VIC-ETBABM02:17:1922300:33:4822101:30:5013.2102:04:3827700:12:410:00:000:00:00
229 6034DAVID CALVET AGUSTILLICENCIA DE DIAABM02:17:4126600:35:3821201:30:0013.3302:05:3826400:12:030:00:000:00:00
230 5213ISMAEL PARERA GOLLLICENCIA DE DIAABM02:17:5326100:35:1821901:30:3313.2502:05:5126300:12:020:00:000:00:00
231 2671ORIOL PALAU I FERNANDEZINDEPENDENTABM02:18:1326300:35:2322401:31:3513.1002:06:5821900:11:150:00:000:00:00
232 6022AMÓS VIEDMA ALONSOLLICENCIA DE DIAJNM02:18:1625500:35:1322201:31:1413.1502:06:2725400:11:490:00:000:00:00
233 6020XAVIER CORRES GINERLLICENCIA DE DIAV1M02:18:5219000:32:2723501:33:5512.7802:06:2227500:12:300:00:000:00:00
234 3566CAROLINA ESTEFAM NAHUZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:19:2028500:36:3922501:31:3813.1002:08:1720600:11:030:00:000:00:00
235 6061CARLOS CLARÀLLICENCIA DE DIAABM02:19:3021200:33:1024501:35:2812.5702:08:3819500:10:520:00:000:00:00
236 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F02:19:3726700:35:4323001:32:5212.9202:08:3520500:11:020:00:000:00:00
237 24SORAYA DE LA CAL SACRISTAC.N. PRAT-TRIATLOABF02:19:4324000:34:3824101:34:4912.6602:09:2715200:10:160:00:000:00:00
238 1833MERCÈ BROTO I COMERMAC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:19:4628900:37:2622001:30:4213.2302:08:0824400:11:380:00:000:00:00
239 4139VICTOR JULIO CARTESC.E.T. DISTANCEABM02:19:4620200:32:5225301:36:3912.4202:09:3115100:10:150:00:000:00:00
240 3524KATE VALL ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23F02:19:4724400:34:4423301:33:3112.8302:08:1523700:11:320:00:000:00:00
241 6057MARCOS BARJOLA BORREGOLLICENCIA DE DIAABM02:19:5519700:32:4724901:36:1012.4802:08:5719900:10:580:00:000:00:00
242 5210JORDI FARELL ANTONELLFEECABM02:19:5827000:35:4622901:32:4412.9402:08:3023000:11:280:00:000:00:00
243 1414JAIRO HOYOS CHACONCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:19:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
244 5219JORDI MARTINEZ CASTILLOLLICENCIA DE DIAABM02:20:2930400:39:5019901:27:1813.7502:07:0828700:13:210:00:000:00:00
245 5212JOSE MIGUEL MOLINA RODRIGLLICENCIA DE DIAABM02:20:4326500:35:3623201:33:1312.8702:08:4925900:11:540:00:000:00:00
246 3711ALBERTO TORIJA DE LA VEGAJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M02:20:4821400:33:1725601:37:0912.3502:10:2615600:10:220:00:000:00:00
247 2519DAVID ROMANCE VILARDELLINDEPENDENTV1M02:21:0719500:32:4525101:36:3012.4402:09:1525700:11:520:00:000:00:00
248 1962SILVIA ZUÑIGA GARCIAC.T.S.J. ABADESSESABF02:21:5324700:34:5624801:35:5212.5202:10:4820700:11:050:00:000:00:00
249 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:21:5327200:35:5524001:34:4512.6602:10:4021600:11:130:00:000:00:00
250 805ORIOL CODORNIU LIARTECLUB ATLETISME VILAFRANCAV1M02:22:0923300:34:0925201:36:3912.4202:10:4822500:11:210:00:000:00:00
251 6043TXEMA LORENTE CLEMENTEFEECV1M02:22:3025200:35:0723701:33:5812.7702:09:0528900:13:250:00:000:00:00
252 4125FRANCISCO JOSÉ FERNÁNDEZ CLUB MEDINA TRIATLOABM02:22:3628400:36:3823601:33:5712.7702:10:3526000:12:010:00:000:00:00
253 1963AIDA VILADRICH SOLANOC.N. REUS PLOMSABF02:22:5229600:39:0421401:30:0413.3202:09:0829400:13:440:00:000:00:00
254 2505MANEL ARANDA MORAC.E.T. DISTANCEABM02:22:5520000:32:5125901:38:1512.2102:11:0625300:11:490:00:000:00:00
255 5250ORIOL GRAUPERA MOTALLICENCIA DE DIAABM02:22:5830900:42:3218201:23:4314.3302:06:1530900:16:430:00:000:00:00
256 4151RAUL PEREZ GARRIDOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:23:0928200:36:3024301:35:1212.6102:11:4222900:11:270:00:000:00:00
257 2835JESÚS ABELLÁN GÓMEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:23:4724800:35:0025501:37:0712.3602:12:0724700:11:400:00:000:00:00
258 5231CARLOS GALISTEO LENCASTRELLICENCIA DE DIAV1M02:23:4824900:35:0125701:37:1612.3402:12:1723400:11:310:00:000:00:00
259 5265JOSE LUIS OSUNA TOROLLICENCIA DE DIAV1M02:23:5525600:35:1424201:35:0712.6202:10:2129300:13:340:00:000:00:00
260 915JOSEP MARIA MORENO FURNERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:23:5921100:33:0727301:41:0211.8802:14:0912100:09:500:00:000:00:00
261 6006ALEIX CONESA CABEZALLICENCIA DE DIAABM02:24:0322400:33:5126001:38:2712.1902:12:1825200:11:450:00:000:00:00
262 3350ALVARO QUINTERO GALÁNTRIATLO BAIX MONTSENYV1M02:24:1030500:39:5121301:30:0213.3302:09:5330000:14:170:00:000:00:00
263 3114GERARDO BLANCO RAMÍREZINDEPENDENTV1M02:24:3412700:30:1728501:43:3611.5802:13:5318100:10:410:00:000:00:00
264 6035JAVIER FERNÁNDEZ DELGADO LLICENCIA DE DIAABM02:24:5623900:34:3526201:38:4712.1502:13:2224100:11:340:00:000:00:00
265 3714CARLOS SANFELIPE ALCARAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:25:0420700:32:5826701:40:3611.9302:13:3423200:11:300:00:000:00:00
266 3713ANTONI FRANCO GRAUJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:25:0520600:32:5526901:40:3911.9202:13:3423300:11:310:00:000:00:00
267 6008J. XAVIER BORRAS ANDREULLICENCIA DE DIAV1M02:25:1221000:33:0227101:40:5411.8902:13:5622100:11:160:00:000:00:00
268 6071FRANCESC DORADO HONDARZALLICENCIA DE DIAV3M02:25:2029200:37:3324601:35:3612.5502:13:0926800:12:110:00:000:00:00
269 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:25:2128800:37:1125001:36:1812.4602:13:2925600:11:520:00:000:00:00
270 5230LLUÍS MARTELL LANAULLICENCIA DE DIAABM02:25:3222900:33:5627201:40:5611.8902:14:5217900:10:400:00:000:00:00
271 3959LLUÍS MORENO BIGASC.E. TERRASSASPORTS ABM02:25:3426000:35:1825401:36:5012.3902:12:0829100:13:260:00:000:00:00
272 3523CLARA BOSCH COMASC.T.S.J. ABADESSESABF02:25:4623400:34:1026801:40:3711.9302:14:4720000:10:590:00:000:00:00
273 2706JORDI ESTRADA TANYÀC.N. VIC-ETBSUB23M02:26:0827500:36:0724401:35:1312.6002:11:2030500:14:480:00:000:00:00
274 5264RAFA GALERA SOLALLICENCIA DE DIAV1M02:26:1227300:35:5926101:38:4112.1602:14:4023600:11:320:00:000:00:00
275 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M02:26:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
276 5224JORDI SERRANO MOLEROLLICENCIA DE DIAABM02:26:3128300:36:3725801:37:3412.3002:14:1127200:12:200:00:000:00:00
277 5217JOAN ESCUDERO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:26:3325400:35:1326501:40:1811.9602:15:3120400:11:020:00:000:00:00
278 6019ADRIÁN MÁRQUEZ VEGALLICENCIA DE DIAABM02:26:4322600:33:5227001:40:4311.9102:14:3526600:12:080:00:000:00:00
279 1088DAVID BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:26:5823700:34:2126601:40:2311.9502:14:4426900:12:140:00:000:00:00
280 5216CACHO SALMERON GUTIERREZLLICENCIA DE DIAABM02:27:0821500:33:2028101:42:5211.6702:16:1219700:10:560:00:000:00:00
281 6036DAVID BALLESTEROS CANTOSLLICENCIA DE DIAABM02:27:1827700:36:1026301:39:3012.0602:15:4024500:11:380:00:000:00:00
282 2513JOAN ROIG PUIGCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:27:3426900:35:4626401:39:4612.0302:15:3226200:12:020:00:000:00:00
283 6024JAVIER AVILES VICOLLICENCIA DE DIAABM02:27:3723600:34:1527501:41:2911.8202:15:4425800:11:530:00:000:00:00
284 6066DAVID FERNÁNDEZ SOLIGÓLLICENCIA DE DIAABM02:30:1328600:37:0027801:42:2311.7202:19:2319200:10:500:00:000:00:00
285 6012PAU CODINALLICENCIA DE DIAV1M02:30:2427600:36:0827901:42:3911.6902:18:4724300:11:370:00:000:00:00
286 4741MARCIAL ROSADO FARRÉC.E. TERRASSASPORTS ABM02:30:2925900:35:1828601:43:4011.5802:18:5823500:11:310:00:000:00:00
287 1033DANIEL RIVERA LINARESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:30:4014300:30:4630601:49:4610.9302:20:3214200:10:080:00:000:00:00
288 6015JORDI LAO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM02:31:2917800:31:5629401:46:4811.2402:18:4427900:12:450:00:000:00:00
289 6039JORDI GONZÁLEZ RIQUELMELLICENCIA DE DIAV1M02:31:3325000:35:0229001:44:5511.4402:19:5724200:11:360:00:000:00:00
290 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIC.E.T. DISTANCEV2M02:32:1431100:54:1520101:27:3213.7102:21:4716400:10:270:00:000:00:00
291 1832NÚRIA HERNÀNDEZ ROVIRACLUB TRIBANDA TRIATLOABF02:32:5224500:34:4729301:46:2311.2802:21:1024900:11:420:00:000:00:00
292 5214MANEL BARRAGÁN RUIZLLICENCIA DE DIAABM02:33:2924100:34:4129101:45:3911.3602:20:2028300:13:090:00:000:00:00
293 5240SERGI LANGA RUIZLLICENCIA DE DIAABM02:33:4927400:36:0529201:46:1511.2902:22:2023100:11:290:00:000:00:00
294 5269SERGIO PEREZ CARDENASLLICENCIA DE DIAABM02:34:5229300:37:5527601:42:1911.7302:20:1430200:14:380:00:000:00:00
295 6040SEBAS MARTÍNEZ PECEROLLICENCIA DE DIAABM02:34:5229400:37:5527701:42:1911.7302:20:1430300:14:380:00:000:00:00
296 3332DAVID ESCUDERO RODELASCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:34:5628000:36:2629501:46:5611.2202:23:2224000:11:340:00:000:00:00
297 5255CARLOS ROMERA FUNEZLLICENCIA DE DIAABM02:35:0026200:35:2230201:47:3611.1502:22:5826100:12:020:00:000:00:00
298 5260MARIA LUISA ARNEDILLO TERFEECABF02:35:1625100:35:0330501:48:5611.0202:23:5922200:11:170:00:000:00:00
299 1400EDUARD DOMENECH RUBILA SALLE TRIATLOV1M02:36:0229800:39:1928001:42:4511.6802:22:0429700:13:580:00:000:00:00
300 1944SÍLVIA CORBERA SASTREC. TRI. GRANOLLERSV2F02:36:1428700:37:0129901:47:2311.1702:24:2425500:11:500:00:000:00:00
301 5235LUIS MARIA VAZQUEZ INFIESLLICENCIA DE DIAV1M02:36:3030600:39:5728401:43:1711.6202:23:1428600:13:160:00:000:00:00
302 5236MONTSERRAT CAMON GRUBERTFEECABF02:36:3030300:39:4728701:44:0511.5302:23:5227600:12:380:00:000:00:00
303 975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDC.N. CATALUNYAV2M02:36:3730700:40:2228201:43:0211.6502:23:2428500:13:130:00:000:00:00
304 6059MIRIAM ORTEGA LIMONFEECABF02:37:1329900:39:1928801:44:0611.5302:23:2529500:13:480:00:000:00:00
305 6016CARLOS GONZALEZ GRUESOLLICENCIA DE DIAV1M02:37:2429100:37:3130401:48:0911.1002:25:4025100:11:440:00:000:00:00
306 6010HELIOS SANCHEZ RUFASLLICENCIA DE DIAV1M02:37:2429000:37:3130001:47:2711.1702:24:5827300:12:260:00:000:00:00
307 1975YOLANDA PEREIRA MARTÍNCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:37:4530100:39:3428901:44:0811.5202:23:4229800:14:030:00:000:00:00
308 5244ORIOL PAMIES CAPARROSLLICENCIA DE DIAABM02:38:1323000:33:5730901:54:0210.5202:27:5914900:10:140:00:000:00:00
309 6017QUIM DE JONG BORONATLLICENCIA DE DIAABM02:38:2621800:33:3130801:53:1410.6002:26:4524800:11:410:00:000:00:00
310 1609JORDI COROMINOLA GUBERNC.N. VIC-ETBABM02:39:0130000:39:2128301:43:1611.6202:22:3730700:16:240:00:000:00:00
311 6080MERITXELL MONTEYS CASTELLLLICENCIA DE DIAABF02:39:0829500:38:5529701:47:0711.2002:26:0228200:13:060:00:000:00:00
312 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:39:1031000:43:0227401:41:2811.8302:24:3030400:14:400:00:000:00:00
313 6053XAVI ORTIZLLICENCIA DE DIAV1M02:39:4827900:36:2230701:50:1410.8902:26:3628400:13:120:00:000:00:00
314 4702ELISARDO RUBIO BESERTRITEAM GIRONASUB23M02:40:1527800:36:1430101:47:2811.1702:23:4230800:16:330:00:000:00:00
315 6038RUBÉN QUINTERO GALÁNLLICENCIA DE DIAABM02:40:1629700:39:0830301:47:4611.1402:26:5428800:13:220:00:000:00:00
316 6009JORDI VARGAS ESCANELLASLLICENCIA DE DIAV1M02:42:2630800:40:4829601:47:0611.2002:27:5430100:14:320:00:000:00:00
317 6018OEDS DE JONG BORONATLLICENCIA DE DIAABM02:42:2730200:39:3829801:47:1611.1902:26:5430600:15:330:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32