RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
113 109 4 0 7 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADAJNM01:50:43400:26:02201:07:5918.5301:34:01600:16:420:00:000:00:00
2 2909JOSEP CHAVARRIA BALMANYAC.N. REUS PLOMSABM01:52:022200:28:15101:07:0218.8001:35:17700:16:450:00:000:00:00
3 938GABRIEL CROSAS SALVANSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:53:05200:25:541201:11:2317.6501:37:17100:15:480:00:000:00:00
4 3765IVAN MENCHON VELASCOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:53:43500:26:031001:10:5117.7801:36:54800:16:490:00:000:00:00
5 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:53:551500:27:47401:09:4718.0601:37:34400:16:210:00:000:00:00
6 427SEBASTIÀ CATLLÀ FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:54:03600:27:031101:10:5617.7601:37:59200:16:040:00:000:00:00
7 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM01:54:09100:25:201501:11:5517.5201:37:151000:16:540:00:000:00:00
8 424ORIOL BUCH BAUTISTAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:55:031600:27:55601:10:0817.9701:38:031300:17:000:00:000:00:00
9 216MIQUEL NAVARRO SANCHEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:55:282300:28:19701:10:1117.9501:38:301100:16:580:00:000:00:00
10 2025JORDI UREÑA LARAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:55:382500:28:38501:10:0817.9701:38:46900:16:520:00:000:00:00
11 1204SERGI OSCAR ESCOBAR ROUREGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:56:271200:27:39901:10:3717.8401:38:163100:18:110:00:000:00:00
12 1202ABEL GANGOLELLS SOLALA SALLE TRIATLOV1M01:56:403700:29:58301:08:3118.3901:38:293200:18:110:00:000:00:00
13 2437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZC.T.S.J. ABADESSESSUB23M01:57:171000:27:291401:11:4517.5601:39:142900:18:030:00:000:00:00
14 861DANIEL SAGRERA VULARTLA SALLE TRIATLOABM01:57:33900:27:092101:13:2517.1601:40:341200:16:590:00:000:00:00
15 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:57:372400:28:211301:11:3917.5901:40:002100:17:370:00:000:00:00
16 4997PAU MARZA BEDOSC.N. REUS PLOMSSUB23M01:58:082800:29:02801:10:3517.8501:39:373700:18:310:00:000:00:00
17 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSSUB23M01:58:362100:28:141901:12:5017.3001:41:041900:17:320:00:000:00:00
18 1681CRISTIAN NAVARO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:58:402600:28:541601:12:0917.4601:41:032200:17:370:00:000:00:00
19 6012JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉLLICENCIA DE DIAABM02:00:01700:27:063201:16:4916.4001:43:55300:16:060:00:000:00:00
20 776MARC REAL GARCÍAC.E. TRIBIKE CABRILSV1M02:00:041900:28:052901:15:2216.7201:43:27500:16:370:00:000:00:00
21 790ANDRES BARBERO SANCHEZC.N. PRAT-TRIATLOABM02:00:131800:27:562701:14:3616.8901:42:322300:17:410:00:000:00:00
22 822ORIOL DURAN DURANC.A. IGUALADASUB23M02:00:421300:27:452201:13:2617.1601:41:115600:19:310:00:000:00:00
23 6011XAVIER SOLSONA NOVELLFEECABM02:00:432900:29:032401:14:1316.9801:43:161800:17:270:00:000:00:00
24 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM02:01:153900:29:592001:12:5717.2701:42:563400:18:190:00:000:00:00
25 2188XEVI VILA CODINACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M02:01:474400:30:261801:12:4217.3301:43:083900:18:390:00:000:00:00
26 2527JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM02:02:103100:29:072801:15:1816.7301:44:252400:17:450:00:000:00:00
27 6007DAVID SANS SABANESLLICENCIA DE DIAABM02:02:171100:27:303601:17:3116.2501:45:011600:17:160:00:000:00:00
28 2823ANTONI CARULLA ABADALC.N. REUS PLOMSABM02:02:41300:26:024001:19:3415.8401:45:361400:17:050:00:000:00:00
29 2038ANDREU CATLLÀ SANTCLIMENTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:03:324600:30:312601:14:2516.9301:44:563800:18:360:00:000:00:00
30 5003ADOLFO GARCÍA TEJEROLLICENCIA DE DIAV1M02:04:075900:31:332301:13:3117.1401:45:044800:19:030:00:000:00:00
31 2548ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLABM02:04:161700:27:563701:17:3616.2401:45:324200:18:440:00:000:00:00
32 5002DANI HERNANDEZ MATALLICENCIA DE DIAABM02:04:205800:31:321701:12:2217.4101:43:547000:20:260:00:000:00:00
33 1246ALBERT JORBA LÓPEZC.E. TRIBIKE CABRILSV1M02:04:284500:30:303101:16:1316.5301:46:432500:17:450:00:000:00:00
34 244JOSE ANTONIO PEREZ MARINC. TRI. GRANOLLERSV1M02:04:482000:28:113901:19:1715.8901:47:281700:17:200:00:000:00:00
35 998ALVAR MENDEZ AMOROSCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:05:194000:30:023301:17:0716.3401:47:093000:18:100:00:000:00:00
36 5013XAVI ROCA CANALSLLICENCIA DE DIAABM02:06:046000:31:352501:14:1416.9701:45:496400:20:150:00:000:00:00
37 3079ANGEL PAVON GARCÍALA SALLE TRIATLOV1M02:06:073600:29:573001:16:0616.5601:46:036200:20:040:00:000:00:00
38 200JOSEP ANTONI GARCIA MARTÍCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:07:015200:30:553401:17:2616.2701:48:214000:18:400:00:000:00:00
39 1302RUBEN CAMINAL SALLENTC.E. SERRADELLS TRIATLOV1M02:07:253200:29:264101:19:4615.8001:49:123300:18:130:00:000:00:00
40 1758ANTONIO JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAABM02:07:495300:31:053501:17:3116.2501:48:365000:19:130:00:000:00:00
41 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:08:29800:27:075001:24:0714.9801:51:141500:17:150:00:000:00:00
42 148JORDI COMADEVALL PLANASCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:09:403400:29:344301:21:0815.5301:50:424500:18:580:00:000:00:00
43 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM02:09:446200:31:453801:18:4316.0101:50:285200:19:160:00:000:00:00
44 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:10:274100:30:044401:21:1515.5101:51:194900:19:080:00:000:00:00
45 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTABM02:10:582700:29:014701:22:2915.2801:51:305400:19:280:00:000:00:00
46 5010ISIDRE TORRUELLA BEALLICENCIA DE DIAV1M02:12:094200:30:094801:23:0815.1601:53:174400:18:520:00:000:00:00
47 541FRANCESC PRAT VICENSCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:12:333300:29:345501:25:1114.7901:54:452600:17:480:00:000:00:00
48 5014ANGEL MEDAN GARCIAFEECABM02:12:515100:30:514901:23:3515.0701:54:263600:18:250:00:000:00:00
49 5001JORDI PUIGFEL PALACINLLICENCIA DE DIAABM02:13:523500:29:425901:26:0814.6301:55:502800:18:020:00:000:00:00
50 1637MARC PEREZ HERRADORCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:14:187300:32:274201:20:4815.5901:53:157900:21:030:00:000:00:00
51 763JOAQUIM COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:14:326100:31:434601:22:0815.3401:53:517300:20:410:00:000:00:00
52 1612ENRIC MARTÍNEZ LARAC.N. VIC-ETBV1M02:15:174900:30:495601:25:1414.7801:56:035100:19:140:00:000:00:00
53 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM02:15:264800:30:435401:25:0914.8001:55:525700:19:340:00:000:00:00
54 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M02:15:486400:31:535101:24:2014.9401:56:135800:19:350:00:000:00:00
55 5006DANI FARGUES GIMENOFEECV1M02:16:066500:31:575701:25:2614.7501:57:234100:18:430:00:000:00:00
56 6006BERNAT BARNÉS MAJORALFEECSUB23M02:16:224300:30:156201:27:0614.4701:57:214700:19:010:00:000:00:00
57 921PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:16:445000:30:506001:26:2914.5701:57:195300:19:250:00:000:00:00
58 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:16:538400:34:094501:21:5915.3701:56:087500:20:450:00:000:00:00
59 1377MARTI BIGORDA VILLALVAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:18:237400:32:305301:25:0014.8201:57:307700:20:530:00:000:00:00
60 6005JORDI MAYOR HIDALGOFEECV1M02:18:565700:31:256401:27:3514.3901:59:006100:19:560:00:000:00:00
61 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. PICORNELLV1M02:19:113000:29:077501:32:2813.6302:01:352000:17:360:00:000:00:00
62 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLO LLEIDA V1M02:19:127900:32:465801:26:0114.6501:58:476900:20:250:00:000:00:00
63 3576MERITXELL GIMENEZ DALMAUC.N. REUS PLOMSV1F02:20:107500:32:316101:26:5514.5001:59:267400:20:440:00:000:00:00
64 762JOSEP Mª SOLA LOPEZC.A. IGUALADAABM02:20:175500:31:166601:27:5014.3501:59:068100:21:110:00:000:00:00
65 6009LUIS MARIANO FERNANDEZ BEFEECABM02:20:274700:30:357001:30:0114.0002:00:366000:19:510:00:000:00:00
66 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM02:20:56000:00:00000:00:000.0002:01:554600:19:010:00:000:00:00
67 4261ANDREU CANOVAS TUBAUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:21:076900:32:096301:27:2314.4201:59:328400:21:350:00:000:00:00
68 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLO LLEIDA ABM02:21:227700:32:336501:27:3814.3802:00:118000:21:110:00:000:00:00
69 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIABM02:22:097000:32:166801:29:2014.1002:01:367100:20:330:00:000:00:00
70 867SANTI BARRERA MARTTNEZC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:22:278000:32:476701:28:4714.1902:01:347800:20:530:00:000:00:00
71 394MANUEL MAGRO ÁLVAREZCLUB NATACIO RUBIABM02:22:526700:32:047201:31:2013.8002:03:245500:19:280:00:000:00:00
72 1740AITOR GIMENEZ GONZALVEZC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M02:23:219600:35:555201:24:2814.9202:00:239400:22:580:00:000:00:00
73 2296IGNASI PIJUAN CANALSCLUB TRIATLO LLEIDA V1M02:23:458100:33:336901:29:5014.0302:03:236800:20:220:00:000:00:00
74 1628JULIO RAMONET CARRILLOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM02:24:397200:32:267401:31:5313.7102:04:196600:20:200:00:000:00:00
75 1751JOAQUIM GUITART ROCATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:26:246800:32:057301:31:3313.7602:03:389100:22:460:00:000:00:00
76 4670MARC TRESO MASCARELLTRIATEABM02:26:473800:29:598401:38:4712.7602:08:462700:18:010:00:000:00:00
77 546ANTONIO MARTINEZ SANCHEZC.A. IGUALADAV1M02:27:421400:27:469001:41:3312.4102:09:193500:18:230:00:000:00:00
78 1285TONI MABRAS LLORETC.A. IGUALADAABM02:27:529300:35:187601:32:5613.5602:08:145900:19:380:00:000:00:00
79 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:28:567600:32:327801:35:4713.1502:08:197200:20:370:00:000:00:00
80 1742DANTE PÉREZ BERENGUERCLUB TRIATLO LLEIDA ABM02:30:387800:32:348001:37:5112.8802:10:256300:20:130:00:000:00:00
81 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:32:099400:35:307701:34:2313.3502:09:538900:22:160:00:000:00:00
82 5011ANDREU CARAVACA FERNÁNDEZFEECV1M02:35:468500:34:118501:39:2412.6802:13:358700:22:110:00:000:00:00
83 1430FRANCISCO MUÑOZ RETAMALCLUB ATLETISME VILAFRANCAV2M02:36:408800:34:438701:39:4512.6302:14:288800:22:120:00:000:00:00
84 1399JOSÉ MÉNDEZ SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:36:539000:34:488801:40:1212.5702:15:008600:21:530:00:000:00:00
85 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLC. TRI. GRANOLLERSV1F02:37:3010200:39:457101:30:5913.8502:10:4410500:26:460:00:000:00:00
86 5007ALEIX SIERRA OLIVERLLICENCIA DE DIAJNM02:38:259200:35:058101:38:2212.8102:13:2710000:24:580:00:000:00:00
87 5009XAVIER LARRULL FORCATFEECV1M02:38:419700:36:378601:39:3112.6602:16:089000:22:330:00:000:00:00
88 1163AGUSTI VICTOR CASTANCLUB TRIATLO LLEIDA V2M02:40:137100:32:239601:47:2911.7202:19:526700:20:210:00:000:00:00
89 742JORDI COSTA SUBIRANAC.A. IGUALADAABM02:41:518700:34:139201:46:0011.8902:20:138500:21:380:00:000:00:00
90 1168MARIANO MENDEZ CABRASC.N. MANRESAV2M02:42:248900:34:459501:46:2211.8502:21:078200:21:170:00:000:00:00
91 5005FRANCESC CATALÀ ALÒSFEECV1M02:42:479100:35:019101:43:5612.1202:18:579700:23:500:00:000:00:00
92 1734JORDI CODINA ESCUEROC.E. TRIBIKE CABRILSABM02:43:0910300:39:507901:36:5812.9902:16:4810400:26:210:00:000:00:00
93 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLO LLEIDA ABM02:43:428200:33:359401:46:1411.8602:19:499800:23:530:00:000:00:00
94 1730RAMON SUADES GONZÁLEZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:44:069900:37:098901:41:0412.4702:18:1310300:25:530:00:000:00:00
95 1889TABITA CABALLERO GONZALVEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF02:44:556600:31:589901:52:3911.1902:24:376500:20:180:00:000:00:00
96 1963AIDA VILADRICH SOLANOC.N. REUS PLOMSABF02:45:2310700:41:428301:38:3812.7702:20:2010100:25:030:00:000:00:00
97 5008PAU VILADRICH SOLANOLLICENCIA DE DIAABM02:45:2310800:41:438201:38:2712.8002:20:1010200:25:130:00:000:00:00
98 370JOSE ANTONIO VÁZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM02:48:348600:34:129801:51:2511.3102:25:379300:22:570:00:000:00:00
99 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLO LLEIDA ABM02:50:208300:33:409301:46:1011.8702:19:5010800:30:300:00:000:00:00
100 6008ÀLEX TREPAT TREPATLLICENCIA DE DIAABM02:50:206300:31:4810101:55:4510.8902:27:339200:22:470:00:000:00:00
101 1965OLGA FERNÁNDEZ-VALLEJO CACLUB NATACIO BANYOLESABF02:50:5610100:38:079701:49:0111.5602:27:089600:23:480:00:000:00:00
102 6MONTSE JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:53:159500:35:4610201:56:0510.8502:31:518300:21:240:00:000:00:00
103 3524KATE VALL ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23F02:55:5110000:37:1810001:54:2111.0202:31:399900:24:120:00:000:00:00
104 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV2M02:58:135400:31:1410502:08:079.8302:39:214300:18:520:00:000:00:00
105 6010VÍCTOR ROMANO RODRÍGUEZFEECV1M02:58:249800:37:0810401:58:1110.6602:35:199500:23:050:00:000:00:00
106 1947PATRICIA ARAMBURUCLUB TRIATLO LLEIDA ABF03:05:1210400:39:5410301:57:5510.6902:37:4910600:27:230:00:000:00:00
107 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M03:10:185600:31:1810702:18:119.1202:49:297600:20:490:00:000:00:00
108 1975YOLANDA PEREIRA MARTÍNCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF03:26:4610600:41:0310602:14:229.3802:55:2510900:31:210:00:000:00:00
109 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF03:28:2310500:40:2510802:18:359.0902:59:0010700:29:230:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32