RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
139 129 8 2 6 22 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:37:42400:26:49200:59:4522.0901:26:34300:11:080:00:000:00:00
2 2437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZC.T.S.J. ABADESSESSUB23M01:38:49600:27:06100:59:3122.1801:26:372300:12:120:00:000:00:00
3 1572ADRIAN MERINO FERNANDEZC.N. REUS PLOMSABM01:40:27700:27:06301:01:5321.3301:28:59800:11:280:00:000:00:00
4 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADAJNM01:41:05500:26:49401:02:5320.9901:29:42600:11:230:00:000:00:00
5 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:43:03200:26:44501:04:2520.4901:31:091800:11:540:00:000:00:00
6 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSSUB23M01:45:19300:26:481101:07:1519.6301:34:03500:11:160:00:000:00:00
7 294MARCEL GUAL ANDUJARC. TRI. GRANOLLERSABM01:46:061100:27:40901:06:5219.7401:34:321000:11:340:00:000:00:00
8 224ALBERT SOLEY CASTELLSC. TRI. GRANOLLERSABM01:46:341300:27:511001:07:1519.6301:35:06700:11:280:00:000:00:00
9 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:46:442100:28:55701:06:0519.9701:35:001300:11:440:00:000:00:00
10 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:47:14900:27:091601:09:0419.1101:36:13100:11:010:00:000:00:00
11 3645MARTI LAZARO CORDEROC.N. VIC-ETBSUB23M01:47:21800:27:071301:08:2319.3001:35:301500:11:510:00:000:00:00
12 986JORDI ESCLUSA PRAT ESPORTIU RIPOLLABM01:47:312400:29:13601:05:5620.0201:35:092500:12:220:00:000:00:00
13 2491ALEIX FABREGAS  GRAÑONESPORTIU RIPOLLABM01:47:32100:26:241501:08:3719.2401:35:012700:12:310:00:000:00:00
14 346XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:48:472000:28:521201:07:5819.4201:36:502000:11:570:00:000:00:00
15 1250JAUME CONSOLA CLAVECERRR IGUALADAABM01:48:501000:27:182001:10:3018.7201:37:48200:11:020:00:000:00:00
16 222ALBERT ROVIRA CENARCERRR IGUALADAABM01:49:183500:29:43801:06:5019.7501:36:333100:12:450:00:000:00:00
17 904CRISTIAN COFINE GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:49:291800:28:401401:08:3019.2701:37:102400:12:190:00:000:00:00
18 1265ALBERT CAMPS SERRAC.T. S.J. ABADESSESABM01:49:381700:28:351701:09:1019.0801:37:451700:11:530:00:000:00:00
19 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSSUB23M01:52:353200:29:382101:10:3118.7201:40:092600:12:260:00:000:00:00
20 206ALBERT ROCA VELÀZQUEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:52:533400:29:412201:11:0618.5701:40:472100:12:060:00:000:00:00
21 6116ARNAU JULIA BONMATILLICENCIA DE DIAABM01:52:582200:29:032701:12:1818.2601:41:211100:11:370:00:000:00:00
22 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:53:183300:29:391901:10:2518.7501:40:044300:13:140:00:000:00:00
23 790ANDRES BARBERO SANCHEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:53:401600:28:292901:13:1818.0101:41:471600:11:530:00:000:00:00
24 2188XEVI VILA CODINACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:53:453800:30:211801:10:0718.8301:40:284800:13:170:00:000:00:00
25 631CARLOS LUIS PERELLOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:54:462800:29:352801:13:1518.0201:42:501900:11:560:00:000:00:00
26 741FRANCESC JOVE RIARTC.E. BLUE MOTORS PONTSABM01:54:501500:28:013301:15:0917.5601:43:101200:11:400:00:000:00:00
27 1469MARC SOLE  AMETLLERC. TRI. GRANOLLERSABM01:54:551400:27:593501:15:4017.4401:43:39400:11:160:00:000:00:00
28 1641ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:55:073600:29:492501:12:0018.3301:41:494900:13:180:00:000:00:00
29 2528MARC UTGES RIBALTAC.E. BLUE MOTORS PONTSABM01:55:324900:30:592401:11:4118.4101:42:403600:12:520:00:000:00:00
30 1545ENRIC VIDAL LLORACHC.A. IGUALADAABM01:55:554300:30:392601:12:0918.3001:42:484100:13:070:00:000:00:00
31 2823ANTONI CARULLA ABADALC.N. REUS PLOMSABM01:56:341200:27:464101:17:1517.0901:45:01900:11:330:00:000:00:00
32 847JORDI ARTAU PLENACOSTACLUB TRI-BUABM01:56:473700:29:503001:14:0517.8201:43:553500:12:520:00:000:00:00
33 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:56:572900:29:363201:14:3617.6901:44:123300:12:450:00:000:00:00
34 2909JOSEP CHAVARRIA BALMANYAC.N. REUS PLOMSABM01:58:295000:31:162301:11:2518.4801:42:419700:15:480:00:000:00:00
35 3138ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:59:401900:28:524801:19:0316.7001:47:551400:11:450:00:000:00:00
36 378MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:59:433900:30:303801:16:4017.2201:47:102900:12:330:00:000:00:00
37 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:59:513100:29:374501:18:0416.9101:47:412200:12:100:00:000:00:00
38 1584JOAN MARC PERARNAU GARCIAC.TRIATLO CINGLES DE BERTABM02:00:214800:30:563601:16:0817.3401:47:044700:13:170:00:000:00:00
39 2418DAVID SANCHEZ RODRIGUEZINDEPENDENTABM02:00:427100:32:393101:14:2817.7301:47:075600:13:350:00:000:00:00
40 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:01:136200:32:133401:15:3417.4701:47:475000:13:260:00:000:00:00
41 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:01:132500:29:224601:18:5716.7201:48:193800:12:540:00:000:00:00
42 621ADRIÀ TOMAS PERELLOC.N. REUS PLOMSABM02:02:092700:29:285501:20:0816.4701:49:362800:12:330:00:000:00:00
43 244JOSEP A. PEREZ MARINC. TRI. GRANOLLERSV1M02:02:104200:30:384401:18:0016.9201:48:385400:13:320:00:000:00:00
44 4686FERRAN FRANQUESA SENTIASC.N. VIC-ETBV1M02:02:246000:32:083901:16:4717.1901:48:555300:13:290:00:000:00:00
45 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM02:02:455300:31:424301:17:4816.9701:49:304500:13:150:00:000:00:00
46 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBV1M02:02:484500:30:415101:19:2216.6301:50:033200:12:450:00:000:00:00
47 937SERGI DURBAU JULIACLUB TRI-BUABM02:03:115200:31:304201:17:2117.0701:48:516800:14:200:00:000:00:00
48 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM02:03:314100:30:375201:19:2616.6201:50:035200:13:280:00:000:00:00
49 6114SALVADOR RIGOL MOLINERLLICENCIA DE DIAABM02:04:077700:33:283701:16:1217.3201:49:407200:14:270:00:000:00:00
50 2548ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLABM02:04:072600:29:226101:21:5316.1201:51:153700:12:520:00:000:00:00
51 148JORDI COMADEVALL PLANASCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:04:234000:30:335601:20:3816.3701:51:114200:13:120:00:000:00:00
52 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:04:535400:31:555401:19:5716.5101:51:523900:13:010:00:000:00:00
53 3167EMILIO SANPEDROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:05:226500:32:184901:19:0716.6801:51:256200:13:570:00:000:00:00
54 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF02:05:336300:32:174701:18:5716.7201:51:146700:14:190:00:000:00:00
55 914MARC JULIA BONMATICLUB NATACIO BANYOLESABM02:05:346700:32:255301:19:2816.6101:51:535800:13:410:00:000:00:00
56 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:06:146800:32:275001:19:2216.6301:51:496900:14:250:00:000:00:00
57 1112JOSE MARIA RODRIGUEZ CARMC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M02:06:318300:33:574001:16:5617.1601:50:539400:15:380:00:000:00:00
58 2092ELOI CABEZAS GARCIACLUB MEDINA TRIATLOJNM02:07:023000:29:376301:23:5015.7501:53:275700:13:350:00:000:00:00
59 4794TONI FONT MARTICLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:08:244700:30:506601:24:2015.6501:55:104400:13:140:00:000:00:00
60 1878CLAUDIA GALICIA COTRINAC.N. VIC-ETBABF02:08:367300:32:455801:21:2616.2101:54:117000:14:250:00:000:00:00
61 4164MARC CAMARA OLIVACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:09:294600:30:436901:25:1915.4701:56:025100:13:270:00:000:00:00
62 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:10:148100:33:475901:21:3316.1901:55:208200:14:540:00:000:00:00
63 325FERRAN BARCELO BADIAC.N. CATALUNYAABM02:10:182300:29:097501:27:1615.1301:56:255900:13:530:00:000:00:00
64 6101IÑIGO TERCERO IRURZUNOÑATIKO TRI TALDEAABM02:10:288900:34:226001:21:3816.1701:56:007300:14:280:00:000:00:00
65 6115ARNAU VERGÉS TEJEROFEECABM02:10:358600:34:066201:21:5816.1001:56:047500:14:310:00:000:00:00
66 3485MARC VILAREGUT I SOLERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:11:076100:32:137001:25:2015.4701:57:335500:13:340:00:000:00:00
67 1625GUILLEM ALSINA DOTC.N. VIC-ETBABM02:11:139400:34:545701:21:1816.2401:56:128700:15:010:00:000:00:00
68 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM02:11:236400:32:186701:24:5115.5601:57:096600:14:140:00:000:00:00
69 200JOSEP ANTONI GARCIA MARTICLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:11:327600:33:226401:24:1415.6701:57:366100:13:560:00:000:00:00
70 6109TONI LOPEZ CUTILLASLLICENCIA DE DIAABM02:12:195900:32:037801:27:2715.0901:59:303400:12:490:00:000:00:00
71 2162EDUARD SERRA SOLEC.N. REUS PLOMSABM02:13:345100:31:238501:29:0814.8102:00:314000:13:030:00:000:00:00
72 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM02:13:426600:32:197401:26:5815.1801:59:177100:14:250:00:000:00:00
73 867SANTI BARRERA MARTTNEZC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:13:488500:34:046801:25:1515.4801:59:197400:14:290:00:000:00:00
74 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF02:13:507400:32:467901:27:4815.0302:00:344600:13:160:00:000:00:00
75 3558TERESA PONS MUNILLC.E.T. DISTANCEABF02:14:079300:34:496501:24:1815.6601:59:078600:15:000:00:000:00:00
76 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV2M02:14:427000:32:388201:28:0614.9802:00:446300:13:580:00:000:00:00
77 2771GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBSUB23M02:15:098800:34:077101:26:1415.3102:00:217900:14:480:00:000:00:00
78 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M02:15:168400:33:587601:27:1815.1202:01:166400:14:000:00:000:00:00
79 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM02:15:397200:32:418301:28:5314.8502:01:346500:14:050:00:000:00:00
80 5545MARC SABATE RIUSSOC ATLETICA CORBERAV1M02:16:099100:34:327301:26:4215.2202:01:148400:14:550:00:000:00:00
81 3944VICTOR PANYELLA BASSOCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M02:16:436900:32:338701:29:2714.7602:02:007800:14:430:00:000:00:00
82 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV1M02:16:567500:32:508601:29:1114.8002:02:018300:14:550:00:000:00:00
83 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLACLUB NATACIÓ SITGESABM02:17:049700:35:027201:26:1615.3002:01:189600:15:460:00:000:00:00
84 3624JOSE BACARDI MAYORC.E.T. DISTANCEV1M02:18:465700:32:029001:31:5514.3602:03:578000:14:490:00:000:00:00
85 3910XAVIER SANCHEZ RODACLUB NATACIO CALDESABM02:19:135600:32:028401:29:0114.8302:01:0311800:18:100:00:000:00:00
86 738JOSEP SOLE VALLDAURAC.N. MANRESAV1M02:19:227800:33:308901:30:4114.5602:04:119000:15:110:00:000:00:00
87 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T.S.J. ABADESSESABF02:19:5410700:36:038001:27:5815.0102:04:019800:15:530:00:000:00:00
88 6110MARC MULLFUYEDA ROVIRAFEECABM02:20:345500:32:009301:34:4113.9402:06:416000:13:530:00:000:00:00
89 6102DANI CARBONELL MERINOFEECABM02:21:2710800:36:188801:29:4914.7002:06:079200:15:200:00:000:00:00
90 1360SAMUEL MINGARRO TORRESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:21:4110600:36:038101:28:0015.0002:04:0311400:17:380:00:000:00:00
91 421OSCAR RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CATALUNYASUB23M02:22:118700:34:079101:33:1514.1602:07:228100:14:490:00:000:00:00
92 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLC. TRI. GRANOLLERSV1F02:23:0711500:38:127701:27:1915.1202:05:3111300:17:360:00:000:00:00
93 936MOISES TORRES JUANOLACLUB NATACIO BANYOLESABM02:23:544400:30:4010101:37:3713.5202:08:179300:15:370:00:000:00:00
94 665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGC.N. CATALUNYAJNM02:25:285800:32:0210701:40:4413.1002:12:463000:12:420:00:000:00:00
95 644ALBERT BOSCH RIERAC.T.S.J.ABADESSESV1M02:27:319500:34:569701:36:0613.7402:11:0210500:16:290:00:000:00:00
96 7003JORDI CELDRÁN OTEROLLICENCIA DE DIAABM02:27:348200:33:5710301:38:3313.3902:12:308800:15:040:00:000:00:00
97 6106LAURA TERRADAS ILLLLICENCIA DE DIASUB23F02:27:5811200:37:229201:34:1614.0002:11:3810300:16:200:00:000:00:00
98 822ORIOL DURAN DURANC.A. IGUALADASUB23M02:28:0911700:38:329401:35:0213.8902:13:347600:14:350:00:000:00:00
99 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:28:1110300:35:599501:35:5913.7502:11:5810200:16:130:00:000:00:00
100 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFC.N. PRAT-TRIATLOV2M02:28:1210400:36:009901:36:5813.6102:12:589100:15:140:00:000:00:00
101 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV1M02:28:207900:33:3710401:40:0513.1902:13:427700:14:380:00:000:00:00
102 352ISMAEL VICENTE JOYERAC. TRI. GRANOLLERSABM02:28:319800:35:1310001:37:1813.5702:12:319900:16:000:00:000:00:00
103 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM02:29:149900:35:2910201:37:5913.4702:13:289500:15:460:00:000:00:00
104 6108JOAN BALIU MASFEECSUB23M02:30:089200:34:3710501:40:2113.1502:14:588900:15:100:00:000:00:00
105 4261ANDREU CANOVAS TUBAUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:30:388000:33:439801:36:4713.6402:10:3012800:20:080:00:000:00:00
106 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSABF02:32:059600:34:5811101:42:0912.9202:17:078500:14:580:00:000:00:00
107 742JORDI COSTA SUBIRANAC.A. IGUALADAABM02:32:3510000:35:3610601:40:2413.1502:16:0010700:16:350:00:000:00:00
108 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:33:5010200:35:5611001:41:4312.9802:17:3910000:16:110:00:000:00:00
109 6105JAIRO MARTIN FERRUELOLLICENCIA DE DIAABM02:34:0710100:35:4310901:41:4012.9802:17:2310900:16:440:00:000:00:00
110 1848CRISTINA ROTXES AMBROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:35:4711000:36:4611301:42:3212.8702:19:1810600:16:290:00:000:00:00
111 3781MIQUEL FERNANDEZINDEPENDENTV2M02:36:5312600:41:409601:36:0013.7502:17:4012300:19:130:00:000:00:00
112 1839CAROL GIMENEZ SOLATRITEAM GIRONAABF02:38:2512400:40:1010801:41:0013.0702:21:1011100:17:150:00:000:00:00
113 2041RICARD CESARI GÓMEZ-ESCALCLUB VO2SUB23M02:39:3711100:37:0511601:46:1912.4202:23:2410100:16:130:00:000:00:00
114 7002JORDI GUIJARRO VALEROLLICENCIA DE DIAABM02:40:3810500:36:0211901:48:0112.2202:24:0310800:16:350:00:000:00:00
115 1965OLGA FERNANDEZ-VALLEJO CACLUB NATACIO BANYOLESABF02:41:5912500:41:3311201:42:2312.8902:23:5611600:18:030:00:000:00:00
116 6111RICARDO ZUÑIGA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV2M02:43:0111600:38:1611501:46:0312.4502:24:1912100:18:420:00:000:00:00
117 7001JORDI GIMÉNEZ BAQUÉSFEECABM02:43:149000:34:2712201:51:3811.8202:26:0511000:17:090:00:000:00:00
118 2046JOSE LUIS PEREZ TRIGUEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:43:2511900:39:1311801:47:4512.2502:26:5810400:16:270:00:000:00:00
119 1963AIDA VILADRICH SOLANOC.N. REUS PLOMSABF02:44:2512700:42:2411401:42:3512.8702:24:5912400:19:260:00:000:00:00
120 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIC.E.T. DISTANCEV2M02:45:0312200:39:5211701:47:0812.3202:27:0011700:18:030:00:000:00:00
121 779JOSEP CAMPRUBI GODAYOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:45:4411400:38:1012001:49:3612.0402:27:4611500:17:580:00:000:00:00
122 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM02:48:0910900:36:3112501:53:1411.6602:29:4512000:18:240:00:000:00:00
123 7004JORDI BELTRAN ANDÚJARLLICENCIA DE DIAV2M02:50:0811300:37:5612301:52:2311.7502:30:1912700:19:490:00:000:00:00
124 3524KATE VALL ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23F02:51:2412000:39:1912401:52:5711.6902:32:1612200:19:080:00:000:00:00
125 6113MARÇAL BOVERLLICENCIA DE DIAABM02:53:1912300:40:0312101:51:2311.8502:31:2612900:21:530:00:000:00:00
126 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOABM02:57:4912100:39:3312701:58:4011.1202:38:1312500:19:360:00:000:00:00
127 1962SILVIA ZUÑIGA GARCIAC.T.S.J. ABADESSESABF02:58:4211800:39:1112902:02:1210.8002:41:2311200:17:190:00:000:00:00
128 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F03:00:0512800:43:0712601:58:3911.1302:41:4611900:18:190:00:000:00:00
129 6104LUIS MARIA VAZQUEZ INFIESLLICENCIA DE DIAV1M03:05:1312900:44:5012802:00:4510.9302:45:3512600:19:380:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32