RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
124 119 4 1 5 24 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADAJNM01:32:30100:21:45100:56:4925.3401:18:34100:13:560:00:000:00:00
2 224ALBERT SOLEY CASTELLSC. TRI. GRANOLLERSABM01:35:47200:22:25200:58:3924.5501:21:04300:14:430:00:000:00:00
3 294MARCEL GUAL ANDUJARC. TRI. GRANOLLERSABM01:38:20500:22:561201:01:1823.4901:24:14200:14:060:00:000:00:00
4 3645MARTI LAZARO CORDEROC.N. VIC-ETBSUB23M01:38:27300:22:51801:00:5223.6601:23:43400:14:440:00:000:00:00
5 3895XAVIER MADRONA VILÀCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:38:57600:23:10501:00:3323.7801:23:43900:15:140:00:000:00:00
6 1641ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:39:24800:23:38301:00:0723.9501:23:451200:15:390:00:000:00:00
7 741FRANCESC JOVE RIARTC.E. BLUE MOTORS PONTSABM01:39:44400:22:551301:01:5223.2801:24:47600:14:570:00:000:00:00
8 847JORDI ARTAU PLENACOSTACLUB TRI-BUABM01:39:57900:23:461101:01:1523.5101:25:01500:14:560:00:000:00:00
9 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:001400:24:06701:00:4423.7101:24:50800:15:100:00:000:00:00
10 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:40:451300:24:05901:01:0323.5901:25:081100:15:370:00:000:00:00
11 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:41:201600:24:19601:00:4023.7401:24:592700:16:210:00:000:00:00
12 2188XEVI VILA CODINACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:42:212300:24:38401:00:2423.8401:25:025200:17:190:00:000:00:00
13 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBJNM01:42:52700:23:192201:04:2722.3401:27:46700:15:060:00:000:00:00
14 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBSUB23M01:43:073300:25:201001:01:0623.5701:26:263800:16:410:00:000:00:00
15 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:43:261500:24:071801:03:5222.5501:27:591000:15:270:00:000:00:00
16 244JOSEP A. PEREZ MARINC. TRI. GRANOLLERSV1M01:43:491900:24:291701:03:1922.7401:27:481500:16:010:00:000:00:00
17 378MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:43:512700:24:561501:02:5022.9201:27:461800:16:050:00:000:00:00
18 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:43:592600:24:491601:03:0722.8101:27:561700:16:030:00:000:00:00
19 3483JOAN HERNANDO GUITARTCLUB TRIATLO BERGAV1M01:44:344700:25:521401:02:2023.1001:28:123000:16:220:00:000:00:00
20 1190LLUIS PICAS ZARALLOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:45:321000:23:472101:04:1322.4201:28:005400:17:320:00:000:00:00
21 5001FERNANDO MENDEZ PICONC.D. BAHIA DE MAZARRONABM01:45:431700:24:223001:05:3021.9801:29:521400:15:510:00:000:00:00
22 937SERGI DURBAU JULIÀCLUB TRI-BUABM01:45:582400:24:422401:04:2922.3301:29:114200:16:470:00:000:00:00
23 206ALBERT ROCA VELÀZQUEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:46:204500:25:401901:04:0122.4901:29:413700:16:390:00:000:00:00
24 6006XAVIER SOLSONA NOVELLFEECABM01:46:312500:24:452901:05:2921.9901:30:142400:16:170:00:000:00:00
25 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.E.T. DISTANCEABM01:46:392000:24:303501:06:2421.6901:30:541300:15:450:00:000:00:00
26 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:46:544800:25:552001:04:1122.4401:30:064300:16:480:00:000:00:00
27 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:47:052100:24:353401:06:1621.7301:30:512200:16:140:00:000:00:00
28 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:47:234300:25:382301:04:2722.3401:30:055000:17:180:00:000:00:00
29 2888ISAAC MARTÍNEZ GUIRADOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:47:561800:24:274201:07:2421.3601:31:511900:16:050:00:000:00:00
30 148JORDI COMADEVALL PLANASCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:48:012900:24:593701:06:2921.6601:31:283300:16:330:00:000:00:00
31 2548ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:48:071100:23:564301:07:4221.2701:31:383200:16:290:00:000:00:00
32 2270AITOR ROMAN ARCOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:48:133200:25:163601:06:2921.6601:31:453100:16:280:00:000:00:00
33 887MARTÍ SEUBA MACIÀCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:48:145000:25:593101:05:4121.9201:31:403500:16:340:00:000:00:00
34 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:48:212800:24:583901:06:3621.6201:31:344100:16:470:00:000:00:00
35 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:48:275100:25:592601:05:0422.1301:31:035300:17:240:00:000:00:00
36 1584JOAN MARC PERARNAU GARCIAC.TRIATLO CINGLES DE BERTABM01:48:313800:25:312501:04:4622.2301:30:175900:18:140:00:000:00:00
37 5014LLUIS CORBERA GARCIAFEECV1M01:48:501200:23:584901:08:3021.0201:32:282800:16:220:00:000:00:00
38 4943JORDI MARTÍNEZ MOLISTCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:49:124100:25:364101:07:2321.3701:32:592100:16:130:00:000:00:00
39 2418DAVID SANCHEZ RODRIGUEZINDEPENDENTABM01:49:165200:26:133301:05:5321.8601:32:064800:17:100:00:000:00:00
40 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M01:49:284400:25:394001:07:0621.4601:32:453900:16:430:00:000:00:00
41 5013RAMON GABERNET LLORENSFEECV1M01:49:403700:25:274401:07:5121.2201:33:182900:16:220:00:000:00:00
42 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:49:523500:25:234501:07:5621.2001:33:193400:16:330:00:000:00:00
43 2528MARC UTGES RIBALTAC.E. BLUE MOTORS PONTSABM01:50:004600:25:493201:05:5221.8601:31:416000:18:190:00:000:00:00
44 4794TONI FONT MARTÍCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:50:023400:25:214601:08:2021.0701:33:412600:16:210:00:000:00:00
45 763JOAQUIM COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:50:406100:26:502801:05:2122.0401:32:116500:18:290:00:000:00:00
46 2092ELOI CABEZAS GARCÍACLUB MEDINA TRIATLOJNM01:50:473000:25:005101:08:4420.9501:33:444400:17:030:00:000:00:00
47 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:50:534000:25:355301:09:0020.8701:34:352500:16:180:00:000:00:00
48 1241JAUME SABATÉ SASPLUGASLA SALLE TRIATLOABM01:51:303900:25:335201:08:5020.9201:34:234600:17:070:00:000:00:00
49 1112JOSE MARIA RODRIGUEZ CARMC. TRI. CINGLES DE BERTIV1M01:51:476700:27:592701:05:1422.0701:33:136600:18:340:00:000:00:00
50 4589MARC COLLELL ALIERC.N. VIC-ETBABM01:51:543100:25:005401:10:0720.5401:35:074000:16:470:00:000:00:00
51 671JORDI PUIGFEL PALACÍNC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:52:124900:25:565501:10:1520.5001:36:111600:16:010:00:000:00:00
52 5002RAGAN DEBATSC.N. REUS PLOMSABF01:52:214200:25:365801:10:3820.3901:36:142000:16:070:00:000:00:00
53 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:52:286300:26:514801:08:2421.0501:35:154900:17:130:00:000:00:00
54 513CESC MAS VIDALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:52:416600:27:503801:06:3021.6501:34:206200:18:210:00:000:00:00
55 2245JOSEP ORIOL ABANTE ALERTINDEPENDENTJNM01:53:575300:26:146101:11:2720.1501:37:412300:16:160:00:000:00:00
56 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:53:585600:26:255901:10:5620.3001:37:213600:16:370:00:000:00:00
57 200JOSEP ANTONI GARCIA MARTÍCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:54:086000:26:445601:10:1520.5001:36:594700:17:090:00:000:00:00
58 3906ORIOL PONS BONJORNC.T.S.J. ABADESSESABM01:54:205800:26:325701:10:3020.4301:37:025100:17:180:00:000:00:00
59 3576MERITXELL GIMENEZ DALMAUC.N. REUS PLOMSV1F01:55:247200:28:364701:08:2121.0701:36:576400:18:270:00:000:00:00
60 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:56:097000:28:295001:08:3121.0201:37:007100:19:090:00:000:00:00
61 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:57:035900:26:336201:11:4020.0901:38:136800:18:500:00:000:00:00
62 5008XAVIER FARRÉ RIULLICENCIA DE DIAABM01:57:153600:25:256501:14:0319.4501:39:285500:17:470:00:000:00:00
63 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV2M01:58:436800:28:086301:11:5320.0301:40:016700:18:420:00:000:00:00
64 867SANTI BARRERA MARTTNEZC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:59:437800:29:166001:11:1720.2001:40:337200:19:100:00:000:00:00
65 1611DAVID DOMÍNGUEZ NAVARROC.N. VIC-ETBV1M02:00:186400:27:076801:15:2219.1101:42:295600:17:490:00:000:00:00
66 3558TERESA PONS MUNILLC.E.T. DISTANCEABF02:00:457700:29:136401:12:1019.9501:41:237500:19:220:00:000:00:00
67 3944VICTOR PANYELLA BASSÓCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M02:01:256200:26:507201:16:1018.9101:43:006300:18:250:00:000:00:00
68 540JOAN JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:02:465500:26:257601:18:2218.3801:44:475800:17:590:00:000:00:00
69 1065JOAN TANTINYA HIJANOC.N. VIC-ETBC.N. VIC-ETBABM02:03:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
70 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:03:528300:29:346701:14:5719.2101:44:317400:19:210:00:000:00:00
71 370JOSE ANTONIO VÁZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM02:03:596900:28:247401:16:4018.7801:45:046900:18:550:00:000:00:00
72 1131DAVID ZARAGOZA GUITERASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:04:117600:29:107001:16:0318.9301:45:137000:18:580:00:000:00:00
73 1425SERGIO FERRIZ CASTAÑOC.N. MANRESAABM02:04:456500:27:337301:16:3618.8001:44:098500:20:360:00:000:00:00
74 1780JOAN RAMON PUJOL BANÚSCLUB TRIATLO LLEIDA ABM02:05:587900:29:167101:16:0818.9101:45:248400:20:340:00:000:00:00
75 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:06:317300:28:397701:18:2718.3601:47:067700:19:250:00:000:00:00
76 1306FRODE HUSE GJENDEMC.E.T. DISTANCEV1M02:06:367400:28:477801:18:3318.3301:47:207300:19:160:00:000:00:00
77 4248EDUARDO JUNYENT ROMÁNINDEPENDENTABM02:06:558200:29:337501:17:5718.4701:47:307600:19:250:00:000:00:00
78 1848CRISTINA ROTXES AMBROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:06:577100:28:368001:20:0018.0001:48:366100:18:210:00:000:00:00
79 5006MARC MULLFUYEDA ROVIRAFEECABM02:08:135400:26:198701:23:5517.1601:50:145700:17:590:00:000:00:00
80 3254DAVID LASCORZ MORENOEVASION RUNNING VILANOVASUB23M02:08:3210200:32:346601:14:2619.3501:47:009100:21:320:00:000:00:00
81 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIC.E.T. DISTANCEV2M02:08:339400:31:246901:16:0318.9301:47:278900:21:060:00:000:00:00
82 1602CARLES VILADEMUNT AGUERAC.N. VIC-ETBABM02:10:298500:30:008101:20:1617.9401:50:167900:20:130:00:000:00:00
83 2441LLUIS GARCIA PAREDESCLUB NATACIO RUBIABM02:12:148600:30:308401:21:2717.6801:51:578000:20:170:00:000:00:00
84 936MOISES TORRES JUANOLACLUB NATACIO BANYOLESABM02:12:172200:24:3610101:30:3615.8901:55:124500:17:050:00:000:00:00
85 5004OSCAR ARTAL BELENGUERLLICENCIA DE DIAV1M02:12:308800:30:407901:18:4418.2901:49:2410100:23:060:00:000:00:00
86 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM02:12:498400:29:468501:22:3217.4501:52:188300:20:310:00:000:00:00
87 1393XAVIER RODRÍGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV1M02:13:028000:29:208601:23:0217.3401:52:228600:20:400:00:000:00:00
88 1783JORDI CARDEÑES CUCURULLSCLUB TRIATLO LLEIDA ABM02:13:408900:30:448301:21:1217.7301:51:569200:21:440:00:000:00:00
89 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M02:13:545700:26:279501:26:1516.7001:52:429000:21:120:00:000:00:00
90 5011RICARDO ZUÑIGA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV2M02:14:119600:31:268201:20:4617.8301:52:129400:21:590:00:000:00:00
91 24SORAYA DE LA CAL SACRISTAC.N. PRAT-TRIATLOABF02:14:227500:28:559201:25:5416.7601:54:497800:19:330:00:000:00:00
92 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV2M02:17:399500:31:258801:24:1517.0901:55:409300:21:590:00:000:00:00
93 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:17:459300:31:249401:26:0216.7401:57:268100:20:190:00:000:00:00
94 2492LLUIS SALARICH LABORDENAC.E.T. DISTANCEABM02:17:559000:30:469001:24:5916.9401:55:459600:22:100:00:000:00:00
95 3937MIGUEL ÁNGEL VIECO MARTÍNC.N. PRAT-TRIATLOABM02:17:578100:29:219601:26:3616.6301:55:579500:22:000:00:000:00:00
96 3524KATE VALL ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23F02:18:049200:31:219101:25:5016.7801:57:118700:20:530:00:000:00:00
97 4043MAR PUIG GUALSC.N. MANRESAV1F02:18:099100:30:479701:27:0116.5501:57:488200:20:210:00:000:00:00
98 5009SEBASTIEN MIRABELLLICENCIA DE DIAABM02:18:259700:31:309301:26:0016.7401:57:308800:20:550:00:000:00:00
99 5007MARÇAL BOVER COROMINASLLICENCIA DE DIAABM02:19:3010000:32:198901:24:4217.0001:57:019800:22:290:00:000:00:00
100 2443HECTOR SUAREZ CASEROCLUB NATACIO RUBIABM02:23:568700:30:3110201:30:3815.8902:01:099900:22:470:00:000:00:00
101 1947PATRICIA ARAMBURUCLUB TRIATLO LLEIDA ABF02:27:2610800:35:549801:27:4016.4302:03:3410400:23:520:00:000:00:00
102 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:30:0010400:33:3910501:33:2215.4202:07:0110000:22:590:00:000:00:00
103 3310DANIEL CARULLA PAHLINDEPENDENTV1M02:30:1410700:34:4310301:31:1115.7902:05:5410600:24:200:00:000:00:00
104 1133ALBERT ALBEROLA CUÑATCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:32:3910600:34:169901:30:0815.9802:04:2411600:28:150:00:000:00:00
105 5010JORDI TORRES MURILLOLLICENCIA DE DIAV1M02:33:1011100:37:2910001:30:1815.9502:07:4710700:25:230:00:000:00:00
106 3207ISMAEL CALLEJAS MAYICLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:33:4210300:32:4110601:35:2315.1002:08:0411100:25:380:00:000:00:00
107 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF02:33:4210100:32:2811001:38:5714.5502:11:259700:22:170:00:000:00:00
108 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:36:0911200:37:5610401:32:4415.5302:10:4011000:25:290:00:000:00:00
109 1944SÍLVIA CORBERA SASTREC. TRI. GRANOLLERSV2F02:38:4110500:33:4711201:40:3914.3102:14:2610500:24:150:00:000:00:00
110 4995JOAN MIQUEL MARTINEZ ESTINDEPENDENTABM02:40:5311000:37:0510701:37:3314.7602:14:3811300:26:150:00:000:00:00
111 1975YOLANDA PEREIRA MARTÍNCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:41:5211300:37:5910901:38:2914.6202:16:2810800:25:240:00:000:00:00
112 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:41:5311400:38:0010801:38:2814.6202:16:2810900:25:250:00:000:00:00
113 2516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOC.N. MANRESAV1M02:44:5411600:39:2711101:39:1014.5202:18:3711400:26:170:00:000:00:00
114 1853LAURA PÉREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBISUB23F02:45:079900:32:0911401:49:5013.1102:21:5910200:23:080:00:000:00:00
115 5005MARC MIRAS NAVARRETELLICENCIA DE DIAABM02:47:459800:31:5011501:52:3312.7902:24:2310300:23:220:00:000:00:00
116 564JUAN BORRELL MARTINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:48:4210900:36:2511301:46:2713.5302:22:5211200:25:500:00:000:00:00
117 5012DAVID HORTA DOMINGOLLICENCIA DE DIASUB23M03:18:4211500:38:5711602:10:0311.0702:49:0011800:29:420:00:000:00:00
118 5003MERCÈ FORNIES DOMENECHLLICENCIA DE DIAV2F03:20:1111700:40:1411702:12:1910.8802:52:3311500:27:380:00:000:00:00
119 1399JOSÉ MÉNDEZ SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M03:21:2811800:40:1511802:12:3110.8702:52:4611700:28:420:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32