RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 5 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1283ALBERT MORENO MOLINSCERRR IGUALADASUB23M01:03:47200:18:561500:35:1535.7400:54:11100:09:360:00:000:00:00
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.N. REUS PLOMSABM01:03:57500:19:06900:35:0036.0000:54:06200:09:510:00:000:00:00
3 4795AGUSTI ROC AMADORCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:04:03400:19:051000:35:0036.0000:54:05300:09:580:00:000:00:00
4 2075SERGI RODRIGUEZ BATISTACERRR IGUALADAABM01:04:14100:18:561300:35:1135.8100:54:07400:10:070:00:000:00:00
5 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM01:04:19800:19:23700:34:4236.3100:54:05800:10:140:00:000:00:00
6 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:04:221100:19:28800:34:4236.3100:54:10600:10:120:00:000:00:00
7 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZINDEPENDIENTEABM01:04:27300:19:001600:35:1635.7300:54:16500:10:110:00:000:00:00
8 1250JAUME CONSOLA CLAVECERRR IGUALADAABM01:04:37600:19:091200:35:0835.8600:54:17900:10:200:00:000:00:00
9 2987ALBERT GRIMALDO PUJOLC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:04:421000:19:241100:35:0535.9100:54:29700:10:130:00:000:00:00
10 3645MARTI LAZARO CORDEROCLUB E. INEF LLEIDASUB23M01:04:431600:20:00300:34:2036.7000:54:201000:10:230:00:000:00:00
11 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM01:04:521400:19:59100:34:1536.7900:54:141300:10:380:00:000:00:00
12 3304MANEL VACA LÓPEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:04:59700:19:181700:35:1835.6900:54:361100:10:230:00:000:00:00
13 2823ANTONI CARULLA ABADALC.N. REUS PLOMSABM01:05:281700:20:01600:34:4136.3300:54:421400:10:460:00:000:00:00
14 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM01:05:331300:19:52500:34:4136.3300:54:331900:11:000:00:000:00:00
15 4371DAVID CALDERON CARMONAC.N. MATAROABM01:05:441200:19:471900:35:3035.4900:55:171200:10:270:00:000:00:00
16 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:05:451800:20:01400:34:3636.4200:54:372500:11:080:00:000:00:00
17 1595JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M01:06:291500:20:00200:34:1636.7700:54:166700:12:130:00:000:00:00
18 1311LUCAS CHIRICOC.N. PRAT-TRIATLOABM01:07:002400:20:241800:35:2335.6100:55:472700:11:130:00:000:00:00
19 4422GENIS ZAPATER BARGUESC.N. REUS PLOMSSUB23M01:07:312000:20:182000:36:2234.6500:56:401600:10:510:00:000:00:00
20 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM01:07:43900:19:241400:35:1235.8000:54:3612200:13:070:00:000:00:00
21 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:07:432200:20:222200:36:2534.6000:56:471700:10:560:00:000:00:00
22 3069ALBERT CAMPS SERRAC.T.S.J. ABADESSESABM01:07:461900:20:023200:36:5434.1500:56:561500:10:500:00:000:00:00
23 3138ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO-TRIASUB23M01:07:582500:20:292100:36:2334.6300:56:522400:11:060:00:000:00:00
24 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:08:042100:20:202800:36:4434.3000:57:042000:11:000:00:000:00:00
25 331DAVID MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM01:08:262300:20:232400:36:3634.4300:56:593500:11:270:00:000:00:00
26 6031JORDI PETIT GORROLLICENCIA DE DIAABM01:09:072700:20:522700:36:4234.3300:57:344000:11:330:00:000:00:00
27 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:09:173300:21:054200:37:1033.9000:58:152100:11:020:00:000:00:00
28 573PERE ALBACETE GALLARTCLUB NATACIO CENTELLESABM01:09:223100:21:044000:37:1033.9000:58:142600:11:080:00:000:00:00
29 4290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERCERRR IGUALADAABM01:09:313800:21:224100:37:1033.9000:58:321800:10:590:00:000:00:00
30 2312JOSEBA ARANA ESCALADAEZKERRALDEA TRIATLOI TALDABM01:09:354900:21:482300:36:3034.5200:58:182900:11:170:00:000:00:00
31 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM01:09:383200:21:053900:37:0833.9300:58:133400:11:250:00:000:00:00
32 2183GERMAN GARROTE BORRULLC.N. MATAROABM01:09:444500:21:392500:36:4034.3600:58:193300:11:250:00:000:00:00
33 989ROGER SEGUÍ SARDÀTRITEAM GIRONAABM01:09:502600:20:436800:38:0533.0900:58:482200:11:020:00:000:00:00
34 187JESUS JAVIER FERNANDEZ ADC.E. PICORNELLV1M01:09:513000:21:045700:37:4433.3900:58:482300:11:030:00:000:00:00
35 2534MIKI MARZO TORRESC.T.S.J. ABADESSESABM01:09:543600:21:172900:36:4734.2500:58:045100:11:500:00:000:00:00
36 2709XAVI PARADERA GIRALTC.N. VIC-ETBJNM01:09:562900:20:574700:37:2533.6700:58:224100:11:340:00:000:00:00
37 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:09:572800:20:535600:37:4433.3900:58:373100:11:200:00:000:00:00
38 1030JORDI VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:09:583900:21:243600:37:0433.9900:58:283900:11:300:00:000:00:00
39 268DAVID VILANA RIERAC.N. MATAROV1M01:10:004400:21:373300:36:5434.1500:58:313700:11:290:00:000:00:00
40 2526DAVID ADAN FREIXESC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:10:043700:21:203700:37:0433.9900:58:244400:11:400:00:000:00:00
41 3731MIQUEL USTRELL TERUELC.N. REUS PLOMSV1M01:10:083400:21:134400:37:1933.7700:58:324300:11:360:00:000:00:00
42 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAININDEPENDIENTEABM01:10:154800:21:443500:37:0234.0200:58:463800:11:290:00:000:00:00
43 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAABM01:10:305300:22:002600:36:4134.3500:58:415000:11:490:00:000:00:00
44 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:10:354600:21:423100:36:5134.1900:58:335900:12:020:00:000:00:00
45 177ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM01:11:004100:21:295400:37:4333.4100:59:124900:11:480:00:000:00:00
46 5018DANI LOPEZ LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:11:045200:21:563400:36:5734.1000:58:536600:12:110:00:000:00:00
47 3894MARC CASANOVA SOLÀCLUB NATACIO CENTELLESSUB23M01:11:134200:21:307100:38:1932.8800:59:493200:11:240:00:000:00:00
48 4407GERARD MUXELLA JUMILLACERRR IGUALADAJNM01:11:135100:21:546900:38:0533.0900:59:592800:11:140:00:000:00:00
49 3490DANIEL MARTINEZ VALENTINC.N. REUS PLOMSCDM01:11:244700:21:426500:37:5533.2300:59:374800:11:470:00:000:00:00
50 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBJNM01:11:325600:22:135100:37:3433.5400:59:474600:11:450:00:000:00:00
51 1492MANEL DORADO DORADOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:11:475800:22:135900:37:4733.3501:00:004700:11:470:00:000:00:00
52 4387LLUIS VILLARÒ CAPDEVILAC.N. MANRESAABM01:11:555000:21:527500:38:2732.7701:00:194200:11:360:00:000:00:00
53 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSC.N. PRAT-TRIATLOABM01:12:005900:22:155800:37:4433.3900:59:595700:12:010:00:000:00:00
54 1459TOMAS COLLDECARRERA SUNYEC.N. OLOTCDM01:12:035400:22:076300:37:5333.2601:00:006100:12:030:00:000:00:00
55 1007ENRIC SERRA PRUNESC.N. MANRESAJNM01:12:126700:22:334800:37:2533.6700:59:586900:12:140:00:000:00:00
56 2528MARC UTGES RIBALTAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:12:157000:22:364900:37:2633.6601:00:026800:12:130:00:000:00:00
57 1009MARC FITÉ SOLÀC.N. MANRESAJNM01:12:296200:22:226200:37:5233.2701:00:147000:12:150:00:000:00:00
58 4172LUCAS TEJADA DOMINGUEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:12:294000:21:2710000:39:4331.7201:01:103000:11:190:00:000:00:00
59 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM01:12:355500:22:127900:38:3932.6001:00:514500:11:440:00:000:00:00
60 5005ALBERT AUBET FINESTRESLLICENCIA DE DIASUB23M01:12:476500:22:296000:37:4933.3201:00:188400:12:290:00:000:00:00
61 4686FERRAN FRANQUESA SENTIASC.N. VIC-ETBV1M01:12:526300:22:245500:37:4333.4101:00:0710100:12:450:00:000:00:00
62 2962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:13:027600:22:456400:37:5533.2301:00:407800:12:220:00:000:00:00
63 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:13:0310200:23:273000:36:4934.2201:00:1610400:12:470:00:000:00:00
64 333XAVIER BERNAUS ALDOMAP.C. CERVERA-TRIATLOABM01:13:137200:22:407300:38:2532.8001:01:056500:12:080:00:000:00:00
65 3848ALEJANDRO ASENSIO FLORESC.A. RIBAGORÇANAV1M01:13:156600:22:327000:38:1732.9101:00:498300:12:260:00:000:00:00
66 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV1M01:13:249000:23:105200:37:3733.5001:00:479100:12:370:00:000:00:00
67 695TITO PUEYO FARREROC.A. RIBAGORÇANAABM01:13:279600:23:244500:37:1933.7701:00:439800:12:440:00:000:00:00
68 5011IVAN BADIA ESPEJOLLICENCIA DE DIAJNM01:13:2710000:23:264300:37:1533.8301:00:4110200:12:460:00:000:00:00
69 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:13:329100:23:116700:37:5833.1901:01:098100:12:230:00:000:00:00
70 2663BERNAT SOLÉ MAJORALP.C. CERVERA-TRIATLOABM01:13:3611300:23:423800:37:0833.9301:00:5010300:12:460:00:000:00:00
71 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESABM01:13:399400:23:196600:37:5533.2301:01:148200:12:250:00:000:00:00
72 4237DAVID SINTES PONSC.E. INEF LLEIDASUB23M01:13:456800:22:348400:39:0532.2401:01:396300:12:060:00:000:00:00
73 2375JOEL FARRÀ CALVETC.E. INEF LLEIDAABM01:13:465700:22:139000:39:1232.1401:01:257700:12:210:00:000:00:00
74 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:13:557800:23:008300:39:0032.3101:02:005200:11:550:00:000:00:00
75 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB NATACIO CENTELLESABM01:14:146100:22:179900:39:4031.7601:01:577200:12:170:00:000:00:00
76 2869PEDRO TALAVERA  ROMEROCERDANYOLA CHV2M01:14:208500:23:078800:39:1132.1601:02:186000:12:020:00:000:00:00
77 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF01:14:329700:23:247700:38:3632.6401:02:008700:12:320:00:000:00:00
78 3844JAVIER OLIVA RODRÍGUEZC.A. RIBAGORÇANAABM01:14:338100:23:028200:38:5932.3201:02:018600:12:320:00:000:00:00
79 2715ANDREU IZQUIERDO VIVARSPINNINGDELBUENO.COMV1M01:14:3413000:24:076100:37:5233.2701:01:598900:12:350:00:000:00:00
80 2162EDUARD SERRA SOLEC.E. SERRADELLS TRIATLOABM01:14:378000:23:027400:38:2732.7701:01:2912300:13:080:00:000:00:00
81 4278JORDI GARCIA BANALC.T.S.J. ABADESSESV2M01:14:3914000:24:204600:37:1933.7701:01:3911800:13:000:00:000:00:00
82 4488XAVIER GRÀCIA JOVELLARCLUB TRIATLO LLEIDA - EKKABM01:14:398600:23:078100:38:4032.5901:01:4710900:12:520:00:000:00:00
83 2502GERMAN JOVER VINUESACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:14:467900:23:018700:39:0932.1801:02:109000:12:360:00:000:00:00
84 962CARLES GARCIA MARTINEZC.N. CATALUNYASUB23M01:14:484300:21:3711500:40:5530.7901:02:327100:12:160:00:000:00:00
85 3126MANUEL BROTO SALGUEIROC.A. RIBAGORÇANAABM01:14:4911000:23:385300:37:4133.4401:01:1914800:13:300:00:000:00:00
86 2960ENRIQUE DEL RIO NIETOC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOABM01:14:526900:22:349700:39:3731.8001:02:119500:12:410:00:000:00:00
87 125MARTA BOTSORACERRR IGUALADAJNF01:14:547500:22:449100:39:2132.0201:02:0510700:12:490:00:000:00:00
88 5012PAU VENTURA SELLÉSLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:1013500:24:187600:38:2932.7401:02:478000:12:230:00:000:00:00
89 2612ABEL ALMODOVAR MORALESSOC ATLETICA CORBERAABM01:15:247300:22:429300:39:2232.0101:02:0413500:13:200:00:000:00:00
90 2305JOSE MIGUEL EXPOSITO GILCERDANYOLA CHV1M01:15:327700:22:4610300:39:5031.6301:02:3611400:12:560:00:000:00:00
91 2957GUILLEM PEREDA GIJÓNCLUB TRIATLO SABADELLJNM01:15:396000:22:1612800:41:1830.5101:03:346200:12:050:00:000:00:00
92 3033ABRAHAM NORIEGA PUJOLINDEPENDENTABM01:15:417400:22:4312100:41:0130.7201:03:445400:11:570:00:000:00:00
93 4390MIQUEL PUY ALMAGROC.N. MANRESAABM01:15:416400:22:2412900:41:2030.4801:03:445500:11:570:00:000:00:00
94 873DANIEL GIAMMICHELE GARCIAC.E. PICORNELLV1M01:15:428900:23:0910200:39:4531.7001:02:5410600:12:480:00:000:00:00
95 1810LAURA GOMEZ RAMONC.N. SABADELLJNF01:15:479500:23:237200:38:2232.8401:01:4517800:14:020:00:000:00:00
96 705MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM01:15:503500:21:1516900:43:0729.2201:04:223600:11:280:00:000:00:00
97 1277JOAN JOSEP ARTERO MARTINECLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEV2M01:15:5212300:23:569800:39:3831.7901:03:347400:12:180:00:000:00:00
98 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:15:537100:22:3912700:41:1330.5701:03:525600:12:010:00:000:00:00
99 1601MARC PONS BONJORNINDEPENDENTABM01:15:5910400:23:299600:39:3731.8001:03:0611000:12:530:00:000:00:00
100 2231IKER FERNANDEZ IZAGUIRREINDEPENDENTABM01:16:1510500:23:2910800:40:2631.1601:03:557600:12:200:00:000:00:00
101 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDC.N. MANRESAV1M01:16:1512700:24:028600:39:0732.2101:03:0912000:13:060:00:000:00:00
102 3339TXEMA GONZALEZ RUBIOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:16:1910100:23:279200:39:2232.0101:02:4914900:13:300:00:000:00:00
103 4431OSCAR MORENO GARCIAC.A. IGUALADAABM01:16:2514100:24:278000:38:4032.5901:03:0713200:13:180:00:000:00:00
104 2493SERGI VALLS GIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:16:3210300:23:2810100:39:4331.7201:03:1113700:13:210:00:000:00:00
105 4480JORDI MENDOZA IÑIGUEZCLUB ESPORTIU CALAFELL RUABM01:16:5411100:23:4010600:40:2131.2301:04:0111100:12:530:00:000:00:00
106 4089CARLA BERTOS OLIVAC.N. PRAT-TRIATLOJNF01:17:058200:23:0314500:41:5630.0501:04:596400:12:060:00:000:00:00
107 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:17:1014400:24:309400:39:3031.9001:04:0012600:13:100:00:000:00:00
108 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:17:1518200:25:475000:37:3033.6001:03:1717400:13:580:00:000:00:00
109 4125FRANCISCO JOSÉ FERNANDEZ CLUB MEDINA TRIATLOABM01:17:2213700:24:187800:38:3832.6101:02:5619500:14:260:00:000:00:00
110 2843ENRIC CABALLE SERRATRITEAM GIRONAABM01:17:2811900:23:5211000:40:3831.0101:04:3011500:12:580:00:000:00:00
111 6008XEVI PUIGDESENS PLALLICENCIA DE DIAABM01:17:389800:23:2514300:41:5530.0601:05:207300:12:180:00:000:00:00
112 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV1F01:17:4210900:23:3713200:41:2730.4001:05:049300:12:380:00:000:00:00
113 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.T.S.J. ABADESSESV2M01:17:5212100:23:5512500:41:1330.5701:05:089900:12:440:00:000:00:00
114 3469JOSEP Mª VIDAL VIDALC.N. REUS PLOMSABM01:17:5314700:24:368900:39:1132.1601:03:4718400:14:060:00:000:00:00
115 2726MAURICIO VULART OROVIOSPINNINGDELBUENO.COMV1M01:17:5812400:23:5711100:40:4030.9801:04:3713600:13:210:00:000:00:00
116 4394SERGI VILCHEZ MUDARRAC.N. MANRESAABM01:18:0310800:23:3514400:41:5630.0501:05:318500:12:320:00:000:00:00
117 1031JOSE ALBERTO MARTINEZ MAGC.N. PRAT-TRIATLOABM01:18:0417000:25:208500:39:0532.2401:04:2515700:13:390:00:000:00:00
118 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSABF01:18:0611400:23:4213400:41:3030.3601:05:1211200:12:540:00:000:00:00
119 4363RUBEN TOLEDANO MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:18:178800:23:0815000:42:2129.7501:05:2910500:12:480:00:000:00:00
120 4170ESAU PÉREZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:18:2315500:24:4611700:40:5830.7601:05:449400:12:390:00:000:00:00
121 4753XAVI GOMEZ PALLARÈSC.E. WHERE IS THE LIMIT ?JNM01:18:269300:23:1914000:41:4730.1601:05:0613400:13:200:00:000:00:00
122 3900LUIS DIAZ LOPEZSOC ATLETICA CORBERAABM01:18:2915700:24:4710900:40:2731.1501:05:1412900:13:150:00:000:00:00
123 105CAROLINA JORDI OLANOC.T.S.J. ABADESSESABF01:18:3011500:23:4315800:42:2829.6701:06:117500:12:190:00:000:00:00
124 1909EULALIA CALVERAS AUGEC.T.S.J. ABADESSESV1F01:18:3113100:24:0814700:42:0030.0001:06:087900:12:230:00:000:00:00
125 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFC.N. PRAT-TRIATLOV2M01:18:3510700:23:3415600:42:2329.7301:05:579200:12:380:00:000:00:00
126 4282XAVIER CALAFELL AMOROSP.C. CERVERA-TRIATLOABM01:18:4411800:23:5111200:40:4230.9601:04:3318700:14:110:00:000:00:00
127 2599DAVID CURTO PRIETOCLUB NATACIO SITGESABM01:18:4612000:23:5314900:42:1129.8701:06:049600:12:420:00:000:00:00
128 766JAUME PONS ALCANTARAINDEPENDIENTEABM01:18:5014600:24:3511600:40:5630.7801:05:3113300:13:190:00:000:00:00
129 828MARC BAQUERO FABREGASCERDANYOLA CHABM01:18:528700:23:0816700:42:5929.3101:06:0710000:12:450:00:000:00:00
130 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:18:5413400:24:1312200:41:0730.6401:05:2015400:13:340:00:000:00:00
131 3420SEBASTIA MONCUSI RODRIGUETRITEAM GIRONAABM01:19:0118000:25:419500:39:3131.8901:05:1216700:13:490:00:000:00:00
132 2874ANTONIO LOPEZ DE PABLO FECERDANYOLA CHV2M01:19:0214800:24:3711800:40:5830.7601:05:3514100:13:270:00:000:00:00
133 4081SONIA JULIA SANCHEZC.A. IGUALADAABF01:19:0513600:24:1814600:41:5630.0501:06:1410800:12:510:00:000:00:00
134 4120EDGAR DOMINI BENAIGESC.N. REUS PLOMSCDM01:19:088300:23:0418500:44:0828.5501:07:125300:11:560:00:000:00:00
135 2922JOAN CASANOVAS SORSINDEPENDIENTEABM01:19:0815100:24:4113000:41:2130.4701:06:0211900:13:060:00:000:00:00
136 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:19:0811600:23:4514100:41:5230.1001:05:3715000:13:310:00:000:00:00
137 4166XAVIER MARTINEZ DÍAZSOC ATLETICA CORBERAV1M01:19:1612800:24:0513700:41:4230.2201:05:4714500:13:290:00:000:00:00
138 3875FREDERIC RABASA REGUANTC.E. SERRADELLS TRIATLOABM01:19:1816700:25:0510700:40:2331.2001:05:2816800:13:500:00:000:00:00
139 5004FERRAN IZABAL PORTULASLLICENCIA DE DIAABM01:19:1817700:25:2610400:39:5031.6301:05:1617900:14:020:00:000:00:00
140 4321ALBERT HORTET BERENGUÉCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:19:1914300:24:3012600:41:1330.5701:05:4315600:13:360:00:000:00:00
141 4191GERARD PETIT QUERALTÓCLUB TRIATLO MIOSTAFABM01:19:2518800:25:5213500:41:3130.3501:07:235800:12:020:00:000:00:00
142 5014JORDI MARMI CASALSLLICENCIA DE DIAABM01:19:3116200:24:5611300:40:4930.8701:05:4516400:13:460:00:000:00:00
143 4485EMILIANO PARDO CÉSPEDESCLUB TRIATLO LLEIDA - EKKV1M01:19:329200:23:1715900:42:2929.6601:05:4616300:13:460:00:000:00:00
144 1340ALEX ALDOMA BRUFAUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:19:5612900:24:0615100:42:2129.7501:06:2714600:13:290:00:000:00:00
145 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:19:5819200:26:0010500:40:0131.4901:06:0117200:13:570:00:000:00:00
146 3906ORIOL PONS BONJORNC.T.S.J. ABADESSESABM01:20:0016000:24:5512000:41:0130.7201:05:5618200:14:040:00:000:00:00
147 4553GERARD LLOBREGAT BLAZQUEZTRIATLO VILANOVAABM01:20:0015800:24:4813600:41:4030.2401:06:2815200:13:320:00:000:00:00
148 163ANDREU ANGLES RUIZTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:20:0116600:25:0511900:41:0030.7301:06:0517100:13:560:00:000:00:00
149 4613XAVIER INGLÉS RUBINATC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:20:0715000:24:4014200:41:5230.1001:06:3215500:13:350:00:000:00:00
150 6019JOSÉ MIGUEL DEUS MACHINLLICENCIA DE DIAV1M01:20:1215900:24:5313100:41:2730.4001:06:2016900:13:520:00:000:00:00
151 2872JULIO PEREZ PAREDESCERDANYOLA CHABM01:20:1813800:24:1916000:42:3529.5901:06:5413900:13:240:00:000:00:00
152 1651GERARD RICO VARGASC. TRI. GRANOLLERSJNM01:20:2015300:24:4315400:42:2329.7301:07:0612700:13:140:00:000:00:00
153 6010JOSE ANTONIO ORTIZ MORATOLLICENCIA DE DIAV1M01:20:2613300:24:0916400:42:5129.4001:07:0014000:13:260:00:000:00:00
154 5008PEIR AMIELL SANGÜESALLICENCIA DE DIAABM01:20:339900:23:2512300:41:1030.6101:04:3523200:15:580:00:000:00:00
155 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:20:3517500:25:2513900:41:4230.2201:07:0714300:13:280:00:000:00:00
156 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:20:3811200:23:4018300:43:4228.8301:07:2213000:13:160:00:000:00:00
157 1568MIQUEL FORNS FUSTECLUB NATACIÓ SITGESV1M01:20:3912200:23:5617200:43:1329.1601:07:0914700:13:300:00:000:00:00
158 76ELENA BARLABE BERNADOC.A. IGUALADAABF01:20:4016300:24:5714800:42:0129.9901:06:5815900:13:420:00:000:00:00
159 4195DAVID PASTOR CAMPANOCEMEABM01:20:4015600:24:4715300:42:2129.7501:07:0815100:13:320:00:000:00:00
160 3851MARC PALACÍN FEIXAC.A. RIBAGORÇANAV1M01:20:4814900:24:4016200:42:3929.5401:07:1914400:13:290:00:000:00:00
161 4590MARC GONZALEZ MONTIJANOC.N. VIC-ETBCDM01:20:5217100:25:2011400:40:5530.7901:06:1520300:14:370:00:000:00:00
162 1404JOSE ANTONIO GALLARDO PAMTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:20:5411700:23:4819200:44:2328.3901:08:119700:12:430:00:000:00:00
163 2781TONI ALONSO SOLISC. TRI. GRANOLLERSABM01:21:0817900:25:3613300:41:2930.3701:07:0518000:14:030:00:000:00:00
164 3784BORJA FERNANDEZ RIERATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:21:1114200:24:2817400:43:1629.1201:07:4414200:13:270:00:000:00:00
165 24SORAYA DE LA CAL SACRISTAC.N. PRAT-TRIATLOABF01:21:1517200:25:2116600:42:5429.3701:08:1511700:13:000:00:000:00:00
166 456JOSE LUIS BALLESTER CANTOLA SALLE TRIATLOV1M01:21:1918100:25:4615500:42:2329.7301:08:0912400:13:100:00:000:00:00
167 779JOSEP CAMPRUBI GODAYOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:21:2116900:25:1717000:43:0929.2001:08:2611300:12:550:00:000:00:00
168 1934KATE KRISTI KIDGERC.N. CATALUNYAABF01:21:2516400:24:5817600:43:1729.1101:08:1512500:13:100:00:000:00:00
169 2885MATEO BERNAL MANEROC.N. REUS PLOMSSUB23M01:21:2814500:24:3416500:42:5429.3701:07:2817600:14:000:00:000:00:00
170 3892RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIÓ SITGESABM01:21:3815400:24:4517900:43:3128.9501:08:1613800:13:220:00:000:00:00
171 104VANESSA JORDI OLANOC.T.S.J. ABADESSESABF01:21:4416100:24:5617300:43:1529.1301:08:1115300:13:330:00:000:00:00
172 4132JOSEP FRANCESC MARTÍNEZ PCLUB NATACIO SITGESABM01:21:5513200:24:0919600:44:4828.1301:08:5711600:12:580:00:000:00:00
173 1627JAVIER CARVAJAL PICHELCLUB ESPORTIU TRIENJOY RAABM01:22:008400:23:0420400:45:0827.9201:08:1216600:13:480:00:000:00:00
174 6007SANTI JIMÉNEZ PALAULLICENCIA DE DIASUB23M01:22:0417300:25:2115700:42:2529.7101:07:4619000:14:180:00:000:00:00
175 2690ROGER ARDÉVOL LATORRETRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:22:0610600:23:3120600:45:2927.7001:09:0012100:13:060:00:000:00:00
176 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. REUS PLOMSSUB23F01:22:3118300:25:4815200:42:2129.7501:08:0919100:14:220:00:000:00:00
177 4315JORDI LLAVEROLA VIDALCERRR IGUALADAABM01:22:4821300:26:5312400:41:1130.5901:08:0420800:14:440:00:000:00:00
178 3220ISAAC IDIARTE VALLSCLUB ESPORTIU CALAFELL RUABM01:22:5612500:24:0121800:46:2127.1801:10:228800:12:340:00:000:00:00
179 3852MIGUEL ANGEL JIMENEZ SANCC.A. RIBAGORÇANAABM01:23:0513900:24:2019700:44:5228.0801:09:1217000:13:530:00:000:00:00
180 384GERMAN PERALTA AGUILARINDEPENDENTABM01:23:0618700:25:5118000:43:3328.9301:09:2415800:13:420:00:000:00:00
181 4720JUAN MIGUEL GARCIA LIMONEVILADECANS TRIATLOV1M01:23:1116500:25:0118400:43:5728.6701:08:5818800:14:130:00:000:00:00
182 6009ALBERT VILARDELL GRAELLSLLICENCIA DE DIAABM01:23:1912600:24:0221500:46:0327.3601:10:0512800:13:140:00:000:00:00
183 1145JOSE IGNACIO ALCARAZ RUBICLUB NATACIÓ SITGESABM01:23:2020500:26:3713800:41:4230.2201:08:1921500:15:010:00:000:00:00
184 1958LOLA BRUSAU ALÓSC.A. IGUALADAV1F01:23:4817800:25:3119300:44:3328.2801:10:0416000:13:440:00:000:00:00
185 2204ALEXANDRE CATALA I GARCIACLUB NATACIÓ SITGESV1M01:23:4819300:26:0117500:43:1629.1201:09:1719900:14:310:00:000:00:00
186 4151RAUL PEREZ GARRIDOINDEPENDIENTEABM01:23:5221600:27:0216800:43:0229.2801:10:0416500:13:480:00:000:00:00
187 4177JAIME MENENDEZ HERMIDASBRV1M01:24:1719500:26:1416300:42:4929.4301:09:0322000:15:140:00:000:00:00
188 1200DANI MACARRILLA MORENOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:24:1717400:25:2319800:44:5528.0501:10:1817500:13:590:00:000:00:00
189 2870FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCERDANYOLA CHV1M01:24:2219600:26:1418100:43:3728.8901:09:5120000:14:310:00:000:00:00
190 5015IZAN GONZALEZLLICENCIA DE DIAJNM01:24:3519100:25:5419500:44:4128.2001:10:3517700:14:000:00:000:00:00
191 4210ANTONI ARGELICH CABALLERIINDEPENDIENTEV1M01:24:3619000:25:5419100:44:1828.4401:10:1219300:14:240:00:000:00:00
192 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:24:3922300:27:1816100:42:3629.5801:09:5421000:14:450:00:000:00:00
193 2000LAIA GALI MONTIELC.T.S.J. ABADESSESABF01:24:4319400:26:1418200:43:4128.8401:09:5521300:14:480:00:000:00:00
194 3993ENRIQUE ORTEGA TORIJACLUB NATACIÓ SITGESABM01:24:4521700:27:0417100:43:1029.1901:10:1419800:14:310:00:000:00:00
195 6006EDUARD CANTOS FONTLLICENCIA DE DIAV1M01:24:4816800:25:1621300:45:4827.5101:11:0416100:13:440:00:000:00:00
196 6016HECTOR SOLA MENDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:25:0618400:25:4918900:44:1228.5101:10:0121700:15:050:00:000:00:00
197 2664DAVID OTAL DE SANROMÀC. TRI. GRANOLLERSABM01:25:1315200:24:4321200:45:4327.5601:10:2621200:14:470:00:000:00:00
198 6013REGINA CARNÉ VALADÉSLLICENCIA DE DIAABF01:25:1518900:25:5320800:45:3627.6301:11:2916200:13:460:00:000:00:00
199 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV2M01:25:2420700:26:4318600:44:0828.5501:10:5120200:14:330:00:000:00:00
200 8MARTA BASSA GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOABF01:25:3121900:27:1019000:44:1728.4501:11:2718100:14:040:00:000:00:00
201 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV1M01:25:4220300:26:3320100:45:0028.0001:11:3318600:14:090:00:000:00:00
202 94ANNA SAURA VIVASC.A. RIBAGORÇANAABF01:25:5020400:26:3520500:45:1127.8901:11:4618300:14:040:00:000:00:00
203 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAABM01:25:5719800:26:2618800:44:0928.5401:10:3522600:15:220:00:000:00:00
204 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F01:26:0221000:26:4920000:44:5828.0201:11:4718900:14:150:00:000:00:00
205 4093NÚRIA TOMÁS FRANQUESAC.E. TRIATHLONBCN PROBIKESUB23F01:26:1819900:26:2821000:45:4227.5701:12:1018500:14:080:00:000:00:00
206 2336ROBERT TRENCH I GARCÍATRIATLO JOVENT 79V1M01:26:2120000:26:2919400:44:3728.2401:11:0622100:15:150:00:000:00:00
207 6001ALFONSO MEDINA ROMEROINDEPENDIENTEV1M01:26:3020100:26:3121400:46:0127.3801:12:3217300:13:580:00:000:00:00
208 4786XAVI VALVERDEINDEPENDIENTEABM01:26:3717600:25:2622100:46:4226.9801:12:0819600:14:290:00:000:00:00
209 3840JUAN ESTEBAN CORRAL RODRÍVILADECANS TRIATLOV1M01:26:4122100:27:1617800:43:2429.0301:10:4023300:16:010:00:000:00:00
210 5001FABIÀ GUTIÉRREZ CARBÓLLICENCIA DE DIAABM01:26:4318600:25:5022600:47:3626.4701:13:2613100:13:170:00:000:00:00
211 5003DAVID GUTIERREZ CARBOLLICENCIA DE DIAABM01:26:5821100:26:4920900:45:4027.5901:12:2919700:14:290:00:000:00:00
212 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC. TRI. GRANOLLERSABF01:27:0520600:26:3921100:45:4327.5601:12:2220600:14:430:00:000:00:00
213 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:27:1219700:26:2518700:44:0928.5401:10:3424200:16:380:00:000:00:00
214 1330FRANCESC FREIXAS CARBONELCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:27:3020800:26:4320200:45:0327.9701:11:4622800:15:440:00:000:00:00
215 1567JOAQUIN JOSE CARRILLO RECC. TRI. GRANOLLERSABM01:27:3322800:27:4717700:43:2229.0501:11:0923800:16:240:00:000:00:00
216 4152ELOI MARTINEZ SADURNIINDEPENDIENTEABM01:27:3521400:26:5621700:46:1327.2601:13:0919400:14:260:00:000:00:00
217 5002VICENTE SUÁREZ NOVALLLICENCIA DE DIAV1M01:27:3618500:25:5022400:47:2326.5901:13:1319200:14:230:00:000:00:00
218 1874ANNA BARRERO FRANQUETC.N. REUS PLOMSABF01:28:2122500:27:2621600:46:1127.2801:13:3720900:14:440:00:000:00:00
219 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:28:3020200:26:3222300:47:1926.6301:13:5120400:14:390:00:000:00:00
220 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOCDM01:28:4020900:26:4422000:46:4126.9901:13:2522200:15:150:00:000:00:00
221 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:29:2822000:27:1320700:45:2927.7001:12:4224700:16:460:00:000:00:00
222 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:29:5022600:27:3222700:47:4626.3801:15:1820100:14:320:00:000:00:00
223 4696ANTONI RUIZ BASSOLSC.N. OLOTJNM01:30:2121800:27:0920300:45:0727.9301:12:1625400:18:050:00:000:00:00
224 5010FERRAN HUESOLLICENCIA DE DIAABM01:30:3324200:29:4619900:44:5628.0401:14:4223000:15:510:00:000:00:00
225 3540MAJE RODRÍGUEZ ARIASC.A. RIBAGORÇANAABF01:31:0923000:28:0822500:47:3426.4901:15:4222700:15:270:00:000:00:00
226 3523CLARA BOSCH COMASC.T.S.J. ABADESSESABF01:31:2422400:27:2423400:49:1625.5801:16:4020700:14:440:00:000:00:00
227 3588ESTHER VIDAL PAJARESC.A. RIBAGORÇANAABF01:32:0823700:29:2222200:46:5926.8201:16:2122900:15:470:00:000:00:00
228 4302ALFONSO ESCOBOSA FERNANDECERDANYOLA CHV1M01:32:1621200:26:5123600:50:1525.0701:17:0621800:15:100:00:000:00:00
229 4049NEUS LLADO GUITARTC.A. IGUALADASUB23F01:32:2423300:28:4123100:48:3225.9601:17:1321900:15:110:00:000:00:00
230 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F01:32:2923200:28:3723300:48:4925.8101:17:2621600:15:030:00:000:00:00
231 1972ANTONIA VERA FERNANDEZC. TRI. GRANOLLERSV1F01:32:4623100:28:3023500:49:2625.4901:17:5621400:14:500:00:000:00:00
232 4388MARTI PASCUAL LOMBARTEC.N. MANRESAABM01:32:5022200:27:1623900:50:5524.7501:18:1120500:14:390:00:000:00:00
233 4057MONTSE MELGAR LARACLUB ESPORTIU CALAFELL RUABF01:33:1021500:27:0023800:50:5324.7601:17:5322300:15:170:00:000:00:00
234 1844SANDRA SUBIRANA PARERACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:33:1724000:29:2922900:48:2626.0201:17:5522500:15:220:00:000:00:00
235 85SUSAGNA RODRÍGUEZ RUANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:33:1723900:29:2923000:48:2726.0101:17:5622400:15:210:00:000:00:00
236 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZAKRONOS TRIATLÓV1M01:33:5123400:28:5222800:48:0526.2001:16:5724900:16:540:00:000:00:00
237 2706JORDI ESTRADA TANYÀC.N. VIC-ETBJNM01:35:1823500:29:0423200:48:4425.8501:17:4825100:17:300:00:000:00:00
238 3957CHRISTOPHE LE GRIX DE LA C.N. MANRESAV1M01:36:3225500:33:0621900:46:3727.0301:19:4324800:16:490:00:000:00:00
239 3500JOSEFINA TOSCANO HERNANDEC.T.S.J. ABADESSESABF01:37:0522700:27:3224900:54:4623.0101:22:1821100:14:470:00:000:00:00
240 6014XAVI SÀNCHEZ SOLERLLICENCIA DE DIAABM01:37:3924300:29:5124000:51:1024.6301:21:0124300:16:380:00:000:00:00
241 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF01:38:0324600:30:2924200:51:4024.3901:22:0923100:15:540:00:000:00:00
242 4316JOSEP GORDIINDEPENDIENTEV2M01:38:3324100:29:4124300:52:2224.0601:22:0324000:16:300:00:000:00:00
243 6015ANTONIA GUERRERO GOMEZLLICENCIA DE DIAABF01:38:4122900:27:5824700:54:4123.0401:22:3923500:16:020:00:000:00:00
244 20MONSERRAT CLAVERO SANCHEZC.N. REUS PLOMSV2F01:39:1225300:31:3623700:50:5224.7701:22:2824500:16:440:00:000:00:00
245 4854DAVID LAPEÑA BOUC.N. MANRESAABM01:40:2724800:31:1024100:51:2324.5201:22:3325200:17:540:00:000:00:00
246 124SILVIA LAZARO MARTINEZINDEPENDENTV1F01:40:4725000:31:1424500:53:0123.7701:24:1524100:16:320:00:000:00:00
247 3180JORGE JORDANA SALAZARINDEPENDIENTEV1M01:40:4724900:31:1424400:52:4923.8601:24:0324600:16:440:00:000:00:00
248 6011JORDI ARANDA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:40:5223600:29:1225100:55:1722.7901:24:2923700:16:230:00:000:00:00
249 4062GEMMA GOTOR NAVARRAC.N. CATALUNYAABF01:41:1024400:29:5425000:55:1522.8101:25:0923400:16:010:00:000:00:00
250 3565MERCE BADIA MORACLUB TRIATLÓ LLEIDA - EKKABF01:41:3625100:31:1424600:54:0223.3201:25:1623600:16:200:00:000:00:00
251 4021YAENIS NIEVES BOSQUEC.N. PRAT-TRIATLOABF01:43:0125800:40:45000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
252 96MIREIA JOANPERE SALVADÓC.E. INEF LLEIDASUB23F01:43:1824700:30:3125200:55:5022.5701:26:2125000:16:570:00:000:00:00
253 5009MONTSERRAT VIVES UTSETLLICENCIA DE DIASUB23F01:45:5623800:29:2525601:00:0320.9801:29:2823900:16:280:00:000:00:00
254 6012ANNA BONET ORDERIZLLICENCIA DE DIAJNF01:47:2724500:30:1325701:00:3420.8001:30:4724400:16:400:00:000:00:00
255 1886LOURDES RODRIGUEZ LLANESC.N. PRAT-TRIATLOABF01:48:3125700:34:4624800:54:4423.0201:29:3025500:19:010:00:000:00:00
256 31MONTSE CUEVAS CASTILLOC. TRI. GRANOLLERSV2F01:48:4725400:32:4025400:58:1221.6501:30:5225300:17:550:00:000:00:00
257 5013CRISTINA MORTE ENRIQUEZLLICENCIA DE DIAABF01:49:4725600:33:3725300:56:5422.1401:30:3125600:19:160:00:000:00:00
258 4047MERITXELL ROGER MONSERRATINDEPENDIENTEABF01:50:3725200:31:3325500:59:2021.2401:30:5325700:19:440:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32