RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 666FERNANDO LOPEZ DE SAGREDOC.D. FASTTRIATLONJNM00:57:35900:08:46200:32:3336.8700:41:19100:16:160:00:000:00:00
2 340RICHARD CALLE MARTÍNEZC.N. PRAT-TRIATLOABM00:58:20800:08:45300:32:3636.8100:41:21500:16:590:00:000:00:00
3 364CARLES LOPEZ FERNANDEZC.N. PRAT-TRIATLOABM00:58:371600:09:04100:32:1437.2300:41:18700:17:190:00:000:00:00
4 383SERGIO GARCIA RODRIGUEZC.N. PRAT-TRIATLOABM00:59:401300:08:56700:33:1936.0200:42:15800:17:250:00:000:00:00
5 240LLUIS VILA AGUILARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:59:492800:10:03800:33:2535.9100:43:28200:16:210:00:000:00:00
6 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. PRAT-TRIATLOABM01:00:021500:09:01600:33:0836.2200:42:091500:17:530:00:000:00:00
7 3304MANEL VACA LÓPEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:00:091800:09:072100:34:3234.7500:43:39300:16:300:00:000:00:00
8 1482TIAGO MACARA COUTINHOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:00:12300:08:361000:33:4035.6400:42:161700:17:560:00:000:00:00
9 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBJNM01:00:24600:08:421400:34:0335.2400:42:451100:17:390:00:000:00:00
10 1618GUILLEM BUSQUETS PASCUALCLUB TRIATLO BLANESABM01:00:254400:10:45400:32:3836.7700:43:23600:17:020:00:000:00:00
11 366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRC.N. MATAROABM01:00:402400:09:27500:32:4736.6000:42:143000:18:260:00:000:00:00
12 264AARON PAGES URBANOC.D. FASTTRIATLONJNM01:00:551200:08:541100:33:4135.6300:42:352700:18:200:00:000:00:00
13 300ALBERT PARREÑO SAMPERC.D. FASTTRIATLONABM01:01:21700:08:442700:35:0834.1600:43:52900:17:290:00:000:00:00
14 1358TONI MARTIN BRAVOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:01:255300:11:00900:33:3935.6600:44:39400:16:460:00:000:00:00
15 876MARC COMELLAS GONZALEZC.N. MANRESAABM01:01:422100:09:211700:34:2234.9200:43:431900:17:590:00:000:00:00
16 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC.N. MATAROABM01:01:47100:07:524000:35:5033.4900:43:422300:18:050:00:000:00:00
17 1491ALBERT SALA VILAC.N. MANRESAABM01:02:252300:09:233700:35:3133.7900:44:541000:17:310:00:000:00:00
18 4459ADRIA IGLESIAS ROSICHC.N. MATAROJNM01:02:511900:09:151900:34:3034.7800:43:454700:19:060:00:000:00:00
19 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:02:542500:09:303200:35:1534.0400:44:452400:18:090:00:000:00:00
20 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM01:03:084600:10:482400:34:4134.6000:45:291200:17:390:00:000:00:00
21 2760EDMON MARTINEZ MARTIC.N. PRAT-TRIATLOABM01:03:102200:09:213500:35:2033.9600:44:413300:18:290:00:000:00:00
22 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:03:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
23 1528TONI MANZANEQUE GUITARTCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:03:152000:09:182200:34:3534.7000:43:535600:19:220:00:000:00:00
24 856DAVID TRIADU VILARDELLCLUB NATACIÓ BANYOLESSUB23M01:03:201100:08:494100:35:5333.4400:44:423700:18:380:00:000:00:00
25 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBJNM01:03:383400:10:121500:34:1135.1000:44:235300:19:150:00:000:00:00
26 2355CARLOS DIAZ BEDMARCLUB TRIATLO BLANESABM01:03:515900:11:061600:34:1735.0000:45:233100:18:280:00:000:00:00
27 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM01:04:023600:10:144200:35:5333.4400:46:071600:17:550:00:000:00:00
28 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:04:054800:10:511300:33:5535.3800:44:465400:19:190:00:000:00:00
29 2775ROGER SELLES OLOMIC.N. VIC-ETBJNM01:04:097700:11:212500:34:4534.5300:46:062100:18:030:00:000:00:00
30 2119PAU GONZALEZ TORINDEPENDENTABM01:04:159600:11:472300:34:4134.6000:46:281400:17:470:00:000:00:00
31 3644MIQUEL SOLE VIVESC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEABM01:04:185100:10:583800:35:3933.6600:46:371300:17:410:00:000:00:00
32 1044RICARD ARAÑO  REGASCLUB TRIATLO BLANESABM01:04:201400:09:004400:35:5933.3500:44:595500:19:210:00:000:00:00
33 1380JORDI COROMINAS JODARCERRR IGUALADASUB23M01:04:22500:08:413000:35:1134.1100:43:529200:20:300:00:000:00:00
34 806XAVIER MANEL.LA PUJOLC.N. OLOTABM01:04:324300:10:391200:33:5335.4200:44:327700:20:000:00:000:00:00
35 179GUILLEM LLADO GARRIGAC.E. PICORNELLV1M01:04:443500:10:131800:34:2334.9000:44:368300:20:080:00:000:00:00
36 2149DANIEL THOMPSONGAVA TRIATLOABM01:04:595200:10:582000:34:3034.7800:45:286200:19:310:00:000:00:00
37 2666JOSEBA IZTUETAINDEPENDENTABM01:05:00200:08:234800:36:2532.9500:44:488600:20:120:00:000:00:00
38 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM01:05:027800:11:222800:35:0934.1400:46:313400:18:310:00:000:00:00
39 874JOSEP MARTIN MARTINEZNATS SPORT SAV1M01:05:021000:08:475700:37:2232.1100:46:094300:18:530:00:000:00:00
40 3181JAMES MCKENNAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:05:195800:11:054500:36:1333.1300:47:182000:18:010:00:000:00:00
41 4204JAVIER MARTIN DEL MOLINOCLUB TRIATLO RUNNERSWORLDABM01:05:249000:11:373900:35:4933.5000:47:261800:17:580:00:000:00:00
42 4742DAVID GARCIA GUIMERACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:05:359700:11:512900:35:1134.1100:47:023500:18:330:00:000:00:00
43 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM01:05:4010100:11:593600:35:2633.8700:47:252500:18:150:00:000:00:00
44 1234JAVIER MARQUEZ MARQUEZC.N. MOLINS DE REIABM01:05:536700:11:123100:35:1434.0600:46:266000:19:270:00:000:00:00
45 6014EVA LEDESMA CALVETBIG DUTCHMANABF01:06:042700:10:015800:37:2632.0600:47:273600:18:370:00:000:00:00
46 3949ADRIA BRUNET PORTETTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M01:06:109800:11:522600:34:5434.3800:46:465800:19:240:00:000:00:00
47 520DAVID SANCHEZ GONZALEZC.N. MOLINS DE REIABM01:06:133800:10:175500:37:1232.2600:47:293900:18:440:00:000:00:00
48 3148JORDI RIERA VARGASC.N. SABADELLABM01:06:166500:11:104600:36:2033.0300:47:304000:18:460:00:000:00:00
49 1124JAUME ALMIRALL MATASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:06:315000:10:575000:36:4532.6500:47:424100:18:490:00:000:00:00
50 1123VICENÇ GIRALT BERENGUERCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:06:474200:10:375200:36:5732.4800:47:345200:19:130:00:000:00:00
51 3447FERRAN BALCELLS PICARTC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:06:576200:11:084700:36:2332.9800:47:315900:19:260:00:000:00:00
52 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:06:589400:11:444900:36:3532.8000:48:193800:18:390:00:000:00:00
53 4946ALBERTO JOSE CAMPOS MONTECLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:037100:11:175600:37:1732.1900:48:343200:18:290:00:000:00:00
54 3921XAVIER CLERIES VILAMAJORCLUB TRIATLO BLANESABM01:07:1510200:12:023400:35:1933.9800:47:216800:19:540:00:000:00:00
55 3378JAUME MEMBRIVE SERRACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:07:508100:11:255900:37:2732.0400:48:524400:18:580:00:000:00:00
56 1308PERE MARQUINA PEREZ DE LAC.E. SERRADELLS TRIATLOABM01:07:593700:10:166200:37:3131.9900:47:478500:20:120:00:000:00:00
57 3134LOUIS FERRAN SCHMIDT TORTTRITEAM GIRONAABM01:08:061700:09:057100:37:5931.5900:47:0410900:21:020:00:000:00:00
58 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:08:1511300:12:254300:35:5533.4100:48:207100:19:550:00:000:00:00
59 107ANABEL GRACIA GARASAC.D. FASTTRIATLONABF01:08:363900:10:227600:38:2531.2400:48:476500:19:490:00:000:00:00
60 3057HECTOR CANOVAS GARCIACLUB NATACIO BARCELONAJNM01:08:384700:10:486900:37:5231.6900:48:407300:19:580:00:000:00:00
61 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSC. TRI. GRANOLLERSABM01:08:4112000:12:356800:37:4531.7900:50:202800:18:210:00:000:00:00
62 1431JACQUES VOLLECLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2M01:08:4513100:12:583300:35:1734.0100:48:159300:20:300:00:000:00:00
63 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM01:08:4512300:12:456500:37:3531.9300:50:202900:18:250:00:000:00:00
64 345DAVID AGUILERA SALVADORC.N. PRAT-TRIATLOABM01:08:507600:11:216600:37:3531.9300:48:566900:19:540:00:000:00:00
65 2322SERGI TOUS OLLÉC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEJNM01:09:294900:10:526700:37:3931.8700:48:3110500:20:580:00:000:00:00
66 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLACLUB NATACIÓ SITGESSUB23M01:09:329200:11:385400:37:0532.3600:48:4310100:20:490:00:000:00:00
67 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:09:3310500:12:116100:37:3032.0000:49:416700:19:520:00:000:00:00
68 3179ALEIX ROIG ANTOJAC.N. MATAROJNM01:09:358400:11:288300:38:5530.8400:50:235100:19:120:00:000:00:00
69 311ENZO ROSSIGNANI ROURAC.N. MATAROJNM01:09:5112800:12:535300:36:5832.4600:49:517500:20:000:00:000:00:00
70 2246RABE DAKI BEN ABOUDCLUB WATERPOLO FIGUERESABM01:09:5611100:12:218000:38:4430.9800:51:054200:18:510:00:000:00:00
71 2410SERGI MEDINA GARCIAC.E. SERRADELLS TRIATLOABM01:10:0111400:12:257400:38:1331.4000:50:385700:19:230:00:000:00:00
72 502HECTOR BASTIDA PEREZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:10:027500:11:208600:38:5930.7800:50:196300:19:430:00:000:00:00
73 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M01:10:068200:11:2710300:40:2129.7400:51:482600:18:180:00:000:00:00
74 2254SERGI POLO GUTIERREZCLUB WATERPOLO FIGUERESABM01:10:067400:11:208900:39:1730.5500:50:376100:19:290:00:000:00:00
75 2409MARC CUADRENCH FRANCOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESSUB23M01:10:077200:11:177800:38:4231.0100:49:598200:20:080:00:000:00:00
76 4460CARLOS MARTINEZ MORERAC.N. MATAROJNM01:10:10400:08:3612300:41:3028.9200:50:068000:20:040:00:000:00:00
77 2251PABLO GARCIA MANITZCLUB WATERPOLO FIGUERESABM01:10:182600:09:3410100:40:1429.8300:49:489400:20:300:00:000:00:00
78 5011JOAN CUCURELL RAVETLLATLLICENCIA DE DIAABM01:10:217900:11:248500:38:5930.7800:50:237400:19:580:00:000:00:00
79 3870RICARD COSTA PUIGPELATC.N. MANRESAABM01:10:2311900:12:336400:37:3131.9900:50:048900:20:190:00:000:00:00
80 4389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ ALIAC.N. MANRESAABM01:10:2614500:13:287000:37:5531.6500:51:234600:19:030:00:000:00:00
81 2301JORDI HUCHA SALINASSBRABM01:10:318300:11:279300:39:5230.1000:51:195000:19:120:00:000:00:00
82 2423MARC LOPEZ PEREZC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEABM01:10:354100:10:269000:39:1930.5200:49:4510200:20:500:00:000:00:00
83 2258DAVID VIUDEZ RUBIOCLUB WATERPOLO FIGUERESV1M01:10:386400:11:097900:38:4231.0100:49:5110000:20:470:00:000:00:00
84 4862SERGI GRANÉ SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:10:4013800:13:185100:36:5432.5200:50:129100:20:280:00:000:00:00
85 3018GERARD CABANES CLUSELLASC.N. PRAT-TRIATLOABM01:11:046000:11:066300:37:3131.9900:48:3715000:22:270:00:000:00:00
86 1192GERARD COLORADO BLASCOC. TRI. GRANOLLERSSUB23M01:11:078700:11:336000:37:2932.0100:49:0214000:22:050:00:000:00:00
87 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:11:093000:10:078700:39:0330.7300:49:1013400:21:590:00:000:00:00
88 2550DANIEL ESPINOSA PEREZC.N. SABADELLABM01:11:2111600:12:288100:38:5230.8700:51:207800:20:010:00:000:00:00
89 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:11:2615700:13:397700:38:3831.0600:52:174900:19:090:00:000:00:00
90 1755JOANJO RIVERA MARTINEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:11:2813600:13:157300:38:0031.5800:51:158700:20:130:00:000:00:00
91 3252XAVIER OLIVERAS MUMANYC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEABM01:11:329100:11:379900:40:1029.8800:51:476400:19:450:00:000:00:00
92 2158GERARD LOPEZ SANCHEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:11:4015300:13:357200:38:0031.5800:51:358100:20:050:00:000:00:00
93 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:11:4214100:13:218800:39:1430.5900:52:354800:19:070:00:000:00:00
94 2715ANDREU IZQUIERDO VIVARSPINNINGDELBUENO.COMV1M01:11:4612600:12:517500:38:1531.3700:51:069600:20:400:00:000:00:00
95 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:11:5710300:12:049400:39:5830.0300:52:027000:19:550:00:000:00:00
96 474EMILI LLOPART CODINAGAVA TRIATLOV2M01:12:1512200:12:378200:38:5330.8600:51:309900:20:450:00:000:00:00
97 4156VIDAL RODRIGUEZ RODRIGUEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:13:2719400:14:499100:39:3930.2600:54:284500:18:590:00:000:00:00
98 2857POL ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROJNM01:13:383300:10:108400:38:5830.8000:49:0819500:24:300:00:000:00:00
99 3283JOAN PAÑELLA ARAUJOVILADECANS TRIATLOABM01:13:488500:11:3010600:40:4229.4800:52:1212300:21:360:00:000:00:00
100 198ORIOL TEIXIDO GONZALEZSPINNINGDELBUENO.COMABM01:13:5412900:12:5511100:40:5529.3300:53:507900:20:040:00:000:00:00
101 12MAR CELMA MARINC.N. PRAT-TRIATLOABF01:13:584500:10:4610200:40:1929.7600:51:0515900:22:530:00:000:00:00
102 1310CONRAD CASTANERA CARREÑOINDEPENDENTABM01:14:025700:11:0314000:42:4128.1100:53:448800:20:180:00:000:00:00
103 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:14:1113400:13:1111400:41:0029.2700:54:117600:20:000:00:000:00:00
104 4522MARC TRULLS MÉNDEZC.N. MANRESAABM01:14:162900:10:0313700:42:1328.4200:52:1613700:22:000:00:000:00:00
105 1046RAMON DE JUAN-MOLINA   I C.N. CATALUNYAV1M01:14:186800:11:1513400:42:0128.5600:53:1610800:21:020:00:000:00:00
106 1655CARLES SANCHEZ MARSALCLUB TRIATLO BLANESABM01:14:206300:11:0911300:40:5829.2900:52:0714500:22:130:00:000:00:00
107 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:14:2114000:13:219500:40:0030.0000:53:2110700:21:000:00:000:00:00
108 321CARLES CENTELLES GARCIASPINNINGDELBUENO.COMABM01:14:3410600:12:129200:39:4030.2500:51:5215400:22:420:00:000:00:00
109 1065JOAN TANTIÑA HIJANOC.N. VIC-ETBABM01:14:406600:11:1112200:41:2828.9400:52:3913800:22:010:00:000:00:00
110 2047MARIO PONS SUÑECLUB TRIATLÓ LLEIDA - EKKABM01:14:4111000:12:1810900:40:4629.4400:53:0412400:21:370:00:000:00:00
111 4170ESAU PÉREZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:14:438000:11:2412800:41:4428.7500:53:0812100:21:350:00:000:00:00
112 3723JOSEP AMADOR IGLESIAS MOLJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:14:4612100:12:359800:40:0829.9000:52:4313900:22:030:00:000:00:00
113 1869ANGELES RODRIGUEZ RODRIGUCLUB TRIATLO BLANESABF01:14:469300:11:4311900:41:1829.0600:53:0112500:21:450:00:000:00:00
114 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:15:1615800:13:4012100:41:2528.9700:55:058400:20:110:00:000:00:00
115 295DANIEL HERNANDEZ DONAIREC.N. PRAT-TRIATLOABM01:15:2213200:12:5911200:40:5629.3200:53:5511500:21:270:00:000:00:00
116 3558TERESA PONS MUNILLC.E.T. DISTANCEABF01:15:2513300:12:599700:40:0229.9800:53:0114800:22:240:00:000:00:00
117 4338JOAN POL OLIVERASCLUB VO2ABM01:15:3011200:12:2411000:40:5329.3500:53:1714400:22:130:00:000:00:00
118 3007ISRAEL MARFIL FLORESINDEPENDENTABM01:15:4417400:14:099600:40:0030.0000:54:0912200:21:350:00:000:00:00
119 1663JAUME MORROS MARTINEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:15:5113900:13:1810700:40:4329.4700:54:0112600:21:500:00:000:00:00
120 6011SANDRO DE VAZEILLESLLICENCIA DE DIAABM01:15:5116500:14:0010800:40:4529.4500:54:4511000:21:060:00:000:00:00
121 2904LLORENÇ COSTANSA FAJARDOFACVAC TRIATLOABM01:15:5218600:14:2010500:40:4029.5100:55:0010300:20:520:00:000:00:00
122 4490IGNASI FREIXA FURIOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:15:5714200:13:2312000:41:1829.0600:54:4111200:21:160:00:000:00:00
123 4803CARLOS ARANDA QUIRÓSINDEPENDENTABM01:16:2413000:12:5713900:42:2028.3500:55:1711100:21:070:00:000:00:00
124 3426JOSEP BEUMALA BUSQUETC.N. VILAFRANCAV1M01:16:2418500:14:1912900:41:4528.7400:56:049000:20:200:00:000:00:00
125 1743JOSE LUIS VELEZ MORAGOCLUB TRIATLO BLANESV1M01:16:2810400:12:0711600:41:1129.1400:53:1816500:23:100:00:000:00:00
126 5013JORDI ROSELL MATALLICENCIA DE DIAABM01:16:387000:11:1513800:42:1928.3600:53:3416300:23:040:00:000:00:00
127 4740JORDI YLL PROUSC.N. SABADELLSUB23M01:16:4410800:12:1512600:41:3128.9000:53:4616000:22:580:00:000:00:00
128 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESABM01:16:4818300:14:1713000:41:5028.6900:56:079800:20:410:00:000:00:00
129 2107ALEJANDRO MORCILLO BERMUDC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:16:5315200:13:3410400:40:3829.5300:54:1215300:22:410:00:000:00:00
130 1106JAVIER CAVERO SAEZC.A. RIBAGORÇANAABM01:16:5617100:14:0611800:41:1829.0600:55:2411800:21:320:00:000:00:00
131 705MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM01:17:0416000:13:4317400:45:1826.4900:59:012200:18:030:00:000:00:00
132 3630OMAR LAARBI LOMBASC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:17:0912700:12:5213100:41:5428.6400:54:4614700:22:230:00:000:00:00
133 4619VICENS CASTELLTORT CASELLSPINNINGDELBUENO.COMABM01:17:2114300:13:2413200:41:5728.6100:55:2113600:22:000:00:000:00:00
134 5021SERGI OLEGO AMIELLLLICENCIA DE DIAABM01:17:2217200:14:0612700:41:4428.7500:55:5011900:21:320:00:000:00:00
135 3835SANTOS ROMAGOSA BOFILLLA SALLE TRIATLOJNM01:17:2415600:13:3911500:41:0129.2600:54:4015700:22:440:00:000:00:00
136 1086IVAN CAPO COSIALSCLUB NATACIÓ SITGESABM01:17:309900:11:5212400:41:3028.9200:53:2218300:24:080:00:000:00:00
137 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAABM01:17:5714800:13:3010000:40:1429.8300:53:4418600:24:130:00:000:00:00
138 796OLIVER GARRIDO LOPEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:18:0121800:16:0713500:42:0228.5500:58:096600:19:520:00:000:00:00
139 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM01:18:2015000:13:3114300:42:5327.9800:56:2413000:21:560:00:000:00:00
140 3055DAVID MILÁN OLIVAGAVA TRIATLOABM01:18:2516100:13:4515200:43:4227.4600:57:2710600:20:580:00:000:00:00
141 2938JORDI VADILLO JIMENEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:18:3018900:14:3111700:41:1629.0800:55:4715500:22:430:00:000:00:00
142 5014CARLES MOLERO CALVOLLICENCIA DE DIAV1M01:18:309500:11:4516700:44:5326.7400:56:3812800:21:520:00:000:00:00
143 1118ANDREU DALMAU TAULESCLUB ESPORTIU CUBE MANRESSUB23M01:18:346900:11:1514400:42:5427.9700:54:0919400:24:250:00:000:00:00
144 4653JORGE RODRÍGUEZ JIMÉNEZC.A. RIBAGORÇANAABM01:18:4020300:15:1612500:41:3028.9200:56:4612900:21:540:00:000:00:00
145 4973ANTONIO BUÑUEL FARRÉC.E.T. DISTANCEABM01:18:5411500:12:2716600:44:5226.7500:57:1912000:21:350:00:000:00:00
146 2694JOAN PAU LOPEZ EGEAINDEPENDENTV1M01:18:5818000:14:1415500:43:4827.4000:58:0210400:20:560:00:000:00:00
147 3503GLÒRIA ESPINAR MAQUEDACLUB WATERPOLO FIGUERESABF01:19:003100:10:0917800:45:4026.2800:55:4916600:23:110:00:000:00:00
148 4934ENRIC RIBERA PUJALSASSOCIACIO ESPORTIVA CORRV1M01:19:0220700:15:2015400:43:4527.4300:59:057200:19:570:00:000:00:00
149 5012ALEJO CORAL ALCOLEALLICENCIA DE DIAV1M01:19:138600:11:3315000:43:2327.6600:54:5618800:24:170:00:000:00:00
150 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLC. TRI. GRANOLLERSABF01:19:1513500:13:1516200:44:2926.9800:57:4411700:21:310:00:000:00:00
151 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLCLUB TRIATLO BLANESABF01:19:2117600:14:1214800:43:0927.8100:57:2113500:22:000:00:000:00:00
152 4399CARLES BARCONS COMELLASCLUB TRIATLO BERGAABM01:19:2616800:14:0414200:42:4728.0500:56:5115200:22:350:00:000:00:00
153 4820JORDI GRABULEDA VIMINDEPENDENTABM01:19:2914400:13:2517600:45:2426.4300:58:499500:20:400:00:000:00:00
154 157ROGER PUIG ANTUNEZC.E. PICORNELLABM01:19:4110900:12:1515900:44:2327.0400:56:3816200:23:030:00:000:00:00
155 1837LAURA MAQUEDA MARCOSC.N. PRAT-TRIATLOABF01:19:524000:10:2417200:45:1126.5600:55:3518900:24:170:00:000:00:00
156 4739DAVID CAIXACH GONZALEZC.N. SABADELLABM01:20:0217800:14:1317000:45:0926.5800:59:229700:20:400:00:000:00:00
157 3293JOSEP GALI FONTCLUB WATERPOLO FIGUERESABM01:20:0816400:14:0014500:42:5527.9600:56:5516800:23:130:00:000:00:00
158 2781TONI ALONSO SOLISC. TRI. GRANOLLERSABM01:20:1616700:14:0213600:42:1028.4600:56:1218100:24:040:00:000:00:00
159 4554JORDI CRESPI GONZÁLEZBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM01:20:2112400:12:4915700:44:0627.2100:56:5516900:23:260:00:000:00:00
160 3099CARLOS GRIMAL SANCHEZGAVA TRIATLOV1M01:20:228900:11:3516300:44:3926.8800:56:1418400:24:080:00:000:00:00
161 5006DAVID PRIOR MIGUELLLICENCIA DE DIAABM01:20:3010700:12:1418200:46:0426.0500:58:1814300:22:120:00:000:00:00
162 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVAINDEPENDENTV1M01:20:3717900:14:1316100:44:2527.0200:58:3813300:21:590:00:000:00:00
163 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC. TRI. GRANOLLERSABF01:20:4115100:13:3416000:44:2327.0400:57:5715600:22:440:00:000:00:00
164 3942MIQUEL BALLARIN LAPIEDRACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:20:5015900:13:4115300:43:4327.4500:57:2417000:23:260:00:000:00:00
165 3120ALBERT GRAU CATALÁNKRONOS TRIATLÓV1M01:20:5319000:14:3416800:45:0126.6600:59:3511300:21:180:00:000:00:00
166 123CATARINA SOUSACLUB TRIATLO SABADELLABF01:21:075400:11:0017100:45:1026.5700:56:1020500:24:570:00:000:00:00
167 6007ANDOR CANOVAS ALCALDELLICENCIA DE DIAABM01:21:1212500:12:5019200:47:0225.5100:59:5211400:21:200:00:000:00:00
168 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M01:21:1611800:12:3315600:43:5527.3200:56:2820100:24:480:00:000:00:00
169 1232SANTIAGO POZO PALAUCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:21:175600:11:0218400:46:1825.9200:57:2017800:23:570:00:000:00:00
170 4515JOSEP LLUIS MARCOS JORDACLUB WATERPOLO FIGUERESABM01:21:2722000:16:1714700:43:0527.8500:59:2214100:22:050:00:000:00:00
171 3395JOAN NICOLAU COLERAC.E.T. DISTANCEABM01:21:3614600:13:2814100:42:4128.1100:56:0921400:25:270:00:000:00:00
172 4958MANUEL GUTIERREZ DE CELISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:21:4018800:14:2816500:44:5126.7600:59:1914600:22:210:00:000:00:00
173 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:21:4816300:13:5815800:44:1427.1300:58:1217200:23:360:00:000:00:00
174 6002ROGER CASTILLO GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:22:017300:11:1919400:47:3325.2400:58:5216400:23:090:00:000:00:00
175 3852MIGUEL ANGEL JIMENEZ SANCC.A. RIBAGORÇANAABM01:22:1121900:16:1114600:42:5827.9300:59:0916100:23:020:00:000:00:00
176 2629LLUÍS BARNAUS OBIOLSINDEPENDENTV2M01:22:1117300:14:0814900:43:1827.7100:57:2619900:24:450:00:000:00:00
177 3588ESTHER VIDAL PAJARESC.A. RIBAGORÇANAABF01:22:1420600:15:1913300:41:5828.5900:57:1720600:24:570:00:000:00:00
178 3779MIQUEL BUSQUETS BADOSACLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:22:403200:10:1019500:47:4525.1300:57:5520000:24:450:00:000:00:00
179 3916BENJAMIN GIL NAVARRICLUB CICLISTA REPUBLIK BIV1M01:22:4721200:15:4015100:43:3227.5700:59:1217100:23:350:00:000:00:00
180 6012DANIEL SAMSO CARSELLELLICENCIA DE DIAV1M01:23:0019100:14:4118500:46:2125.8901:01:0213200:21:580:00:000:00:00
181 4391ORIOL ARDEVOL BOSCHC.N. MANRESAABM01:23:0319900:15:1117300:45:1826.4901:00:2915100:22:340:00:000:00:00
182 1309SERGI BELLMUNT GUASCHINDEPENDENTABM01:23:1218100:14:1519000:46:3325.7801:00:4814900:22:240:00:000:00:00
183 4516JUAN MANUEL ESPINAR MAQUECLUB WATERPOLO FIGUERESABM01:23:2321300:15:5016400:44:4826.7901:00:3815800:22:450:00:000:00:00
184 2706JORDI ESTRADA TANYÀC.N. VIC-ETBJNM01:23:5211700:12:3218300:46:1425.9600:58:4620900:25:060:00:000:00:00
185 3578LAIA ALSINA VIUCLUB TRIATLO BLANESJNF01:24:0715400:13:3618800:46:3025.8101:00:0617900:24:010:00:000:00:00
186 2951ANTONIO TRIBALDOS HURTADOVILADECANS TRIATLOV1M01:24:0818400:14:1817700:45:2926.3800:59:4719000:24:210:00:000:00:00
187 4046JUDIT BALTRONS OLIVERASCLUB TRIATLO BLANESABF01:24:3217700:14:1318700:46:2825.8201:00:4117600:23:510:00:000:00:00
188 567MIQUEL UBEDA MASCARELLCLUB TRIATLO BLANESV1M01:24:4318700:14:2018900:46:3325.7801:00:5317500:23:500:00:000:00:00
189 4629JAUME CAÑAS BERNABEUINDEPENDENTABM01:25:2920800:15:2018000:45:4526.2301:01:0519200:24:240:00:000:00:00
190 4863OSCAR RODRIGO VAQUEROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:25:4121600:15:5619700:47:5525.0401:03:5112700:21:500:00:000:00:00
191 4855JOAN SALADA RUBIOC.N. MANRESAABM01:25:538800:11:3316900:45:0426.6300:56:3723200:29:160:00:000:00:00
192 5010ANAIS COBO AYUELALLICENCIA DE DIAABF01:25:566100:11:0721100:49:2924.2501:00:3621200:25:200:00:000:00:00
193 3260FRANCISCO GONZALEZ CAYUELINDEPENDENTV2M01:26:0021000:15:2818100:45:4926.1901:01:1719800:24:430:00:000:00:00
194 5009ESTEVE ORRIOLS CABALLICENCIA DE DIAABM01:26:0419200:14:4617900:45:4026.2801:00:2621600:25:380:00:000:00:00
195 6004XAVIER COSTA CARMONALLICENCIA DE DIAABM01:26:0716900:14:0519100:46:5525.5801:01:0021000:25:070:00:000:00:00
196 3525GEMMA FARRE VILAINDEPENDENTABF01:26:1519700:15:0219800:48:0124.9901:03:0316700:23:120:00:000:00:00
197 4734CRISTIAN ROBLES ORTIZC.E. PICORNELLABM01:26:1615500:13:3720900:49:0324.4601:02:4017300:23:360:00:000:00:00
198 4802MARCELO VASOIN SEIJASINDEPENDENTV3M01:26:2920400:15:1717500:45:2026.4701:00:3721800:25:520:00:000:00:00
199 6013CARLES RIU BALASCHLLICENCIA DE DIAV1M01:26:3517500:14:1020500:48:4724.6001:02:5717400:23:380:00:000:00:00
200 4521JOAN PERE ROVIRA FERRÁNDIC.N. MANRESAV1M01:26:4117000:14:0520200:48:3224.7301:02:3718200:24:040:00:000:00:00
201 1829HELIA ROCHA IÑIGOC.N. MATAROSUB23F01:26:4814700:13:2920600:48:5524.5301:02:2419300:24:240:00:000:00:00
202 5019ALBERT MASIP GUASCHLLICENCIA DE DIAABM01:26:5519600:14:5919300:47:0325.5001:02:0220300:24:530:00:000:00:00
203 1221JOSÉ MARÍA SAN MARTÍN SUÑINDEPENDENTABM01:26:5719300:14:4821400:50:4123.6801:05:2911600:21:280:00:000:00:00
204 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:27:2216600:14:0120100:48:3124.7301:02:3220200:24:500:00:000:00:00
205 1844SANDRA SUBIRANA PARERACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:28:2720900:15:2420800:49:0024.4901:04:2418000:24:030:00:000:00:00
206 4085EULALIA MASRIERA ARNAUCLUB TRIATLO SABADELLABF01:28:3120500:15:1821500:51:1523.4101:06:3313100:21:580:00:000:00:00
207 31MONTSE CUEVAS CASTILLOC. TRI. GRANOLLERSV2F01:28:3316200:13:5121200:49:4424.1301:03:3520700:24:580:00:000:00:00
208 4609JOSE PECHO GARCIACLUB TRITRAININGABM01:28:5322500:16:4118600:46:2125.8901:03:0221700:25:510:00:000:00:00
209 4355GERMAN FERNANDEZ TITOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:29:1513700:13:1720700:48:5624.5201:02:1322300:27:020:00:000:00:00
210 482DAVID CUBEDO BERGACLUB NATACIÓ SITGESABM01:30:5222600:16:4720400:48:4624.6101:05:3321100:25:190:00:000:00:00
211 110SÍLVIA GUZMÁN GARCÍASPINNINGDELBUENO.COMABF01:30:5320100:15:1321700:51:1923.3801:06:3219100:24:210:00:000:00:00
212 1930YOLANDA LOPEZ BERDUMC. TRI. GRANOLLERSABF01:30:5922800:16:5619900:48:0724.9401:05:0322000:25:560:00:000:00:00
213 1830MONICA RODRIGO CARRERASC.N. MATAROABF01:31:2214900:13:3019600:47:5425.0501:01:2423300:29:580:00:000:00:00
214 5018GEMMA SAURET VIDALLLICENCIA DE DIAABF01:31:2818200:14:1622100:52:5922.6501:07:1518500:24:130:00:000:00:00
215 1286MARIO TAPIA GARCIAMON BIKE & RUN TRICBMABM01:32:4323100:17:3421600:51:1723.4001:08:5117700:23:520:00:000:00:00
216 1851MARTA SANCHEZ SALINASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:32:4419800:15:0921800:52:1023.0001:07:1921300:25:250:00:000:00:00
217 6008ÀLEX MIRALLES I BANQUÉLLICENCIA DE DIAABM01:33:0322400:16:3920300:48:3724.6801:05:1622800:27:470:00:000:00:00
218 4854DAVID LAPEÑA BOUC.N. MANRESAABM01:33:1023200:17:5020000:48:2024.8301:06:1022200:27:000:00:000:00:00
219 5001XAVIER JIMENEZ ARRABALLLICENCIA DE DIAABM01:33:1022100:16:2422000:52:2922.8601:08:5318700:24:170:00:000:00:00
220 3700AMADEO GARI SARRAUC.E.T. DISTANCEABM01:33:315500:11:0121000:49:2924.2501:00:3023600:33:010:00:000:00:00
221 4083LAURA HOMS GARCIAC.N. MATAROABF01:34:1321700:15:5921300:50:3723.7101:06:3622600:27:370:00:000:00:00
222 1841TÀNIA RUIZ CASTROGAVA TRIATLOABF01:36:0122700:16:4922300:53:4122.3501:10:3021500:25:310:00:000:00:00
223 6006MARTA FORN OSSORIOLLICENCIA DE DIAV2F01:36:2920200:15:1422200:53:3722.3801:08:5122700:27:380:00:000:00:00
224 564JUAN BORRELL MARTINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:36:3922300:16:3822600:54:0722.1701:10:4521900:25:540:00:000:00:00
225 5017ENRIC ALMIŃANA SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:36:5821500:15:5422400:53:4122.3501:09:3522500:27:230:00:000:00:00
226 5005DANI SORIA WILLIAMSLLICENCIA DE DIAABM01:37:0221100:15:2923100:56:3721.2001:12:0620400:24:560:00:000:00:00
227 5004JORDI COLLDERAM TORRENSLLICENCIA DE DIAABM01:37:1922200:16:3023000:56:0821.3801:12:3819700:24:410:00:000:00:00
228 2460XAVIER RIERA MARGARITC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:37:2410000:11:5723601:03:1518.9701:15:1214200:22:120:00:000:00:00
229 6010ORIOL FOGUERAS BAYARRILLICENCIA DE DIAV1M01:37:5423400:18:3821900:52:1822.9401:10:5622100:26:580:00:000:00:00
230 6005RAIMON PONS SALALLICENCIA DE DIAV2M01:39:5523500:19:0322500:53:4722.3101:12:5022400:27:050:00:000:00:00
231 2160OMAR CASADO I TAHIRICLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:40:2020000:15:1123401:00:0419.9801:15:1520800:25:050:00:000:00:00
232 4902MANEL MORENO PONSINDEPENDENTABM01:41:5421400:15:5222800:54:5021.8801:10:4223500:31:120:00:000:00:00
233 5008PENA VINCENTLLICENCIA DE DIAV1M01:42:5019500:14:5822700:54:2122.0801:09:1923700:33:310:00:000:00:00
234 3990SALVADOR ROS AGUSTÍINDEPENDENTV1M01:43:2323600:21:2723200:57:2020.9301:18:4719600:24:360:00:000:00:00
235 509LLUIS REMON CASTELLANOSC.N. MOLINS DE REIV1M01:43:5122900:17:1123300:58:0320.6701:15:1423000:28:370:00:000:00:00
236 4095VALERIA DUBINCLUB TRITRAININGABF01:43:5723300:18:0122900:55:5821.4401:13:5923400:29:580:00:000:00:00
237 5020MARTA FONT BELMONTELLICENCIA DE DIASUB23F01:48:1123000:17:2823501:02:3319.1801:20:0122900:28:100:00:000:00:00
238 341ÀNGEL VIDAL I BOLDÚCLUB TRIATLO LLEIDA - EKKV1M01:50:56000:00:00000:00:000.0001:21:5923100:28:570:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32