RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
147 139 137 2 0 5 20 2 18 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 160FRANCESC GODOY CONTRERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:01:01100:17:22200:34:3834.6500:52:00100:09:0100:00:2500:00:26
2 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:28200:17:30100:34:3634.6800:52:06200:09:2200:00:2400:00:30
3 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:05:34300:18:27400:37:4231.8300:56:09300:09:2500:00:2500:00:20
4 2503ABEL SERRA SUCARRATSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:05:47600:18:54300:37:1532.2100:56:09500:09:3800:00:2200:00:25
5 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:06:06400:18:37600:37:5431.6600:56:31400:09:3500:00:3700:00:35
6 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM01:06:46500:18:49900:38:0031.5800:56:49700:09:5700:00:3100:00:57
7 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:07:32700:19:301000:38:0131.5700:57:31800:10:0100:00:3000:00:33
8 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM01:07:461000:19:391600:38:1531.3700:57:54600:09:5200:00:4000:00:32
9 7006DANILA SMIRNOVLLICENCIA DE DIAABM01:08:141200:19:47800:37:5531.6500:57:421500:10:3200:00:3300:00:39
10 6196OSCAR PASTOR IGLESIASC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:08:241300:19:511500:38:1331.4000:58:041200:10:2000:00:2800:00:45
11 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:341600:20:00700:37:5531.6500:57:551900:10:3900:00:2700:00:39
12 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:08:351400:19:53500:37:5331.6800:57:462500:10:4900:00:2400:00:29
13 3866ALBERT CODINA URGELESINDEPENDIENTESUB23M01:08:49900:19:362000:38:2031.3000:57:562800:10:5300:00:3100:00:35
14 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:09:222000:20:082900:38:5030.9000:58:581300:10:2400:00:2500:00:33
15 5930OSCAR BERTRAN AGUILARC.N. SABADELLV1M01:09:221500:19:563900:39:0830.6600:59:041100:10:1800:00:3100:00:34
16 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:09:332100:20:093000:38:5130.8900:59:001600:10:3300:00:2500:00:31
17 5209DAVID RUBIO CERDANC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:09:512700:20:462200:38:2331.2600:59:092100:10:4200:00:3400:00:37
18 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:09:542900:20:491900:38:1931.3200:59:082300:10:4600:00:4200:00:42
19 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:09:572800:20:472100:38:2031.3000:59:072700:10:5000:00:2600:00:37
20 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:10:052300:20:242700:38:4630.9500:59:103100:10:5500:00:2600:00:39
21 4183FERNANDO PASCUAL MOYAC.N. TERRASSAABM01:10:173100:20:532600:38:3531.1000:59:282600:10:4900:00:3100:00:52
22 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM01:10:183300:20:541300:38:0931.4500:59:033800:11:1500:00:3900:00:30
23 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M01:10:201800:20:054900:40:0829.9001:00:13900:10:0700:00:3400:00:37
24 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:10:252200:20:193400:39:0030.7700:59:193500:11:0600:00:3100:00:44
25 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:10:313000:20:501400:38:1031.4400:59:004600:11:3100:00:2400:00:38
26 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:10:402400:20:354400:39:3430.3301:00:091400:10:3100:00:4000:00:35
27 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:483700:21:051200:38:0631.5000:59:115200:11:3700:00:2600:00:36
28 8017SERGI CUNILL SERRALLICENCIA DE DIAABM01:10:553600:21:023800:39:0530.7001:00:072400:10:4800:00:5900:00:36
29 2692MAGIN JORDI DE VAL GILCLUB TRIATLO ARENYSCDM01:11:002500:20:384500:39:3930.2601:00:172200:10:4300:00:4500:00:51
30 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:11:073500:21:013600:39:0130.7601:00:023400:11:0500:00:3600:00:34
31 8014AGUSTÍN RODRÍGUEZ FERNÁNLLICENCIA DE DIAV1M01:11:081900:20:085200:40:2029.7501:00:282000:10:4000:00:5300:00:49
32 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLAJNM01:11:233400:21:003200:38:5630.8200:59:564100:11:2700:00:2500:00:25
33 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:11:233800:21:062800:38:4930.9100:59:554300:11:2800:00:3200:00:33
34 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV2M01:11:244100:21:223100:38:5330.8601:00:153600:11:0900:00:3100:00:43
35 5670GONZALO MARTIN LOPEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M01:11:322600:20:404000:39:1630.5600:59:564900:11:3600:00:2500:00:27
36 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:11:354400:21:501700:38:1531.3701:00:054400:11:3000:00:2500:00:37
37 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:11:434600:21:512500:38:2431.2501:00:154200:11:2800:00:4400:00:39
38 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:11:524500:21:512400:38:2431.2501:00:155100:11:3700:00:2800:00:42
39 8016ALEX PORTILLO MEDINALLICENCIA DE DIAABM01:12:103200:20:544800:40:0229.9801:00:563700:11:1400:00:5100:00:46
40 8010PEDRO ROLDÁN VILLARLLICENCIA DE DIAABM01:12:335000:22:071100:38:0131.5701:00:088200:12:2500:00:3900:00:34
41 6175PABLO MANUEL GARCIA MORALCLUB TRIATLO SABADELLJNM01:12:391700:20:046200:41:5928.5801:02:031700:10:3600:00:4900:00:54
42 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM01:12:416400:22:294100:39:1930.5201:01:482900:10:5300:00:4000:00:35
43 858JOAN PEREZ LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSSUB23M01:12:514200:21:345000:40:1529.8101:01:493200:11:0200:00:3400:00:37
44 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:12:533900:21:125300:40:3829.5301:01:503300:11:0300:00:2700:00:36
45 7008JOEL GARCIA MACHADOLLICENCIA DE DIAABM01:13:157200:22:443700:39:0130.7601:01:454500:11:3000:00:3000:00:33
46 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:13:165100:22:084300:39:3230.3501:01:405000:11:3600:00:3100:00:27
47 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:13:207000:22:403300:38:5930.7801:01:395500:11:4100:00:2700:00:29
48 3432ADAM GOLDTHORPWE RUN TEAMV1M01:13:215700:22:144600:39:4130.2401:01:554000:11:2600:00:2700:00:37
49 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONCDM01:13:374000:21:135400:40:4129.5001:01:545800:11:4300:00:3200:00:32
50 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:13:495500:22:131800:38:1831.3301:00:319200:13:1800:00:2600:01:02
51 4257SALVADOR PEREZ MARTITRANSTRIATLONJNM01:13:516300:22:254200:39:2930.3901:01:546400:11:5700:00:3900:00:33
52 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:14:084700:21:595100:40:1729.7901:02:166200:11:5200:00:5600:00:55
53 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:14:345300:22:104700:39:5630.0501:02:068300:12:2800:00:4200:00:42
54 1718ALEX MARTÍNEZ RAMOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:15:226900:22:395500:41:0129.2601:03:405700:11:4200:00:4300:00:37
55 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:15:456800:22:395600:41:1329.1101:03:526300:11:5300:00:4700:00:46
56 8005SERGIO VAZQUEZ CASADOLLICENCIA DE DIAABM01:16:124300:21:426500:42:5128.0001:04:335300:11:3900:00:5500:00:52
57 6188LLUÍS ARMENGOL DULCETSBR OPEN TEAMV1M01:16:146200:22:256000:41:5028.6901:04:156700:11:5900:00:5800:01:03
58 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:16:205900:22:216100:41:5828.5901:04:197100:12:0100:00:4100:00:45
59 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:17:125200:22:095800:41:3328.8801:03:429800:13:3000:00:4000:00:46
60 8011MARTIN CESPEDES LACALLICENCIA DE DIAV3M01:17:405800:22:187300:43:4827.4001:06:064800:11:3400:01:1700:00:56
61 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZCLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M01:18:327500:23:127100:43:3127.5801:06:436100:11:4900:00:4300:00:48
62 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV3M01:18:367800:23:316700:43:0527.8501:06:366900:12:0000:00:2800:00:39
63 4173ERIC BADRENA CORTESCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:18:377100:22:437400:43:5627.3101:06:396500:11:5800:00:3500:00:40
64 8012DANIEL JIMENEZ GARCIA LLICENCIA DE DIAABM01:18:396500:22:317600:44:0827.1901:06:396800:12:0000:00:4700:00:47
65 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM TRIRELAYV2M01:18:447300:22:487500:43:5727.3001:06:456600:11:5900:00:5500:00:50
66 5583JOSEP FERNANDEZ SASTREC.N. VILAFRANCA V1M01:18:577700:23:287000:43:1727.7201:06:457700:12:1200:01:1600:00:50
67 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MINORISACDM01:19:114900:22:039100:46:1425.9601:08:173000:10:5400:00:2700:00:28
68 297RICARDO LUIS LAZARTE CONQPRAT TRIATLO 1994V3M01:19:299700:25:065900:41:3828.8201:06:448700:12:4500:00:4200:00:53
69 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:19:408000:23:356800:43:1227.7801:06:478900:12:5300:00:4800:00:51
70 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:20:2912200:27:392300:38:2431.2501:06:0311200:14:2600:00:3100:00:43
71 6069ESTEBAN MARÍN PERISPRAT TRIATLO 1994V1M01:20:295600:22:139300:46:3025.8101:08:436000:11:4600:00:4900:00:50
72 4994XAVIER RIERA MARGARITCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAABM01:20:308900:24:296300:42:2728.2701:06:5610000:13:3400:00:3800:00:52
73 7010MARÇAL SORIANO GINESTALLICENCIA DE DIAABM01:20:348100:23:436900:43:1627.7301:06:5910100:13:3500:01:3100:01:01
74 2157J. DAVID FERNANDEZ MARTINCLUB ESPORTIU Z5V2M01:20:417600:23:218200:45:1926.4801:08:407000:12:0100:00:3700:00:49
75 7011JOAN BORRÓS VENDRELLLLICENCIA DE DIAABM01:20:459100:24:368000:44:2826.9901:09:045600:11:4100:01:1700:01:09
76 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:21:037400:23:028900:45:5526.1301:08:577300:12:0600:00:5500:01:19
77 5287JOSEP LLUÍS SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:21:127900:23:318600:45:3226.3501:09:037500:12:0900:00:3500:01:02
78 4074DANI SOBRAL TIRADOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:21:1610200:25:375700:41:3228.8901:07:0911000:14:0700:01:2400:01:20
79 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:21:258800:24:097900:44:2727.0001:08:368800:12:4900:00:4700:00:42
80 1401JORDI MONGAY HERNANDOINDEPENDIENTEV1M01:21:476000:22:229800:47:3925.1801:10:015900:11:4600:00:5200:01:23
81 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:22:085400:22:1110400:48:3424.7101:10:453900:11:2300:01:0900:01:17
82 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:22:1210500:26:016400:42:4428.0801:08:459500:13:2700:00:5100:00:46
83 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M01:22:238300:23:489200:46:2625.8401:10:147600:12:0900:00:4500:00:51
84 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESABM01:22:349400:24:498500:45:3026.3701:10:198000:12:1500:01:2300:00:58
85 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV3M01:22:418400:23:519400:46:3725.7401:10:287800:12:1300:01:1000:01:03
86 8007JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M01:22:419600:25:038300:45:2426.4301:10:277900:12:1400:01:0500:01:09
87 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:23:0610000:25:336600:42:5727.9401:08:3011700:14:3600:00:3300:00:36
88 8004JAVIER LÓPEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM01:23:578600:24:027800:44:2327.0401:08:2512500:15:3200:01:0100:00:52
89 8006ANGEL MONGAY HERNANDOLLICENCIA DE DIAV1M01:24:149800:25:098800:45:4426.2401:10:539300:13:2100:00:4400:00:56
90 5217DANIEL TULLOCH JIMÉNEZTRANSTRIATLONJNM01:24:25800:19:3312800:54:1422.1301:13:471800:10:3800:00:3600:01:08
91 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:24:3711200:26:507700:44:1827.0901:11:089700:13:2900:00:5400:00:49
92 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:24:599000:24:359900:47:4925.1001:12:248400:12:3500:00:5500:00:57
93 8002CONRAD CASTANERA CARREÑOLLICENCIA DE DIAABM01:25:148200:23:4610600:48:5224.5601:12:388500:12:3600:01:5600:00:49
94 7002JOSE NORBERTO MARTINEZ LOLLICENCIA DE DIAABM01:25:289200:24:3710100:48:1524.8701:12:528600:12:3600:02:3600:02:08
95 2469JOAN LLUCH CALMOC.N. VILAFRANCA ABM01:25:499900:25:159600:47:2125.3401:12:369100:13:1300:01:0300:01:19
96 8015JORDI VILLAR ESPARZACLUB TRIATLO TARRAGONAABM01:25:519500:25:0210000:47:5325.0601:12:559000:12:5600:01:0500:00:58
97 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM01:27:498500:23:5111400:49:5624.0301:13:4710800:14:0200:00:5100:00:54
98 5672MÀRIUS FABRA BOLAÑOSTRICBM-CALELLACDM01:28:129300:24:3810900:49:1924.3301:13:5711100:14:1500:00:5400:00:59
99 7012JORDI FERRER MUNSLLICENCIA DE DIAABM01:28:1311800:27:208700:45:3426.3401:12:5412300:15:1900:01:2200:01:08
100 6136SAMUEL MARTÍNEZ FLORENTÍNSBR OPEN TEAMV1M01:28:5111500:27:069000:45:5926.1001:13:0512600:15:4600:01:1200:01:12
101 8008JOAN NAVAS OLIVERALLICENCIA DE DIAV1M01:29:3810800:26:2011100:49:4024.1601:16:0010300:13:3800:00:5300:01:12
102 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBINDEPENDIENTEV2M01:29:4311100:26:4310200:48:2324.8001:15:0611800:14:3700:00:4300:00:52
103 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:29:4811600:27:149700:47:3625.2101:14:5011900:14:5800:00:3900:00:56
104 7003JORDI HEREDIA POVEDALLICENCIA DE DIAABM01:30:0610700:26:0811600:50:3023.7601:16:389600:13:2800:01:0900:01:05
105 8013JESUS GRACIA HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV2M01:30:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
106 8009RICARDO BAYO PLAZALLICENCIA DE DIAV2M01:30:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
107 6002FRANCISCO JOSÉ ALMAGRO LÓC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:32:4112300:27:5211000:49:2724.2701:17:1912400:15:2200:01:3300:02:11
108 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:33:1212000:27:2311700:50:3823.7001:18:0112200:15:1100:00:5700:01:07
109 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:34:2212100:27:3111900:51:0023.5301:18:3112900:15:5100:00:4600:01:24
110 8001FCO. JAVIER FERNANDEZ SORLLICENCIA DE DIAV2M01:35:3810900:26:3012900:55:2921.6301:21:5910400:13:3900:01:0800:00:50
111 4292TOMAS FULGUEIRA MAYANSINDEPENDIENTEV1M01:38:3512700:29:0712400:52:3722.8101:21:4413300:16:5100:00:4300:01:02
112 7009IVAN OÑATE PRUAÑOLLICENCIA DE DIAV1M01:41:2313000:29:5113100:56:2321.2801:26:1412100:15:0900:01:1700:01:25
113 7004RAMON GALERA MASLLICENCIA DE DIAABM01:42:4212900:29:2313300:57:2920.8801:26:5212700:15:5000:01:5900:01:51
114 4604JOSÉ ANTONIO MARTÍN ARIAGAVA TRIATLOABM02:02:0213400:35:0913501:07:2817.7901:42:3713500:19:2500:01:0100:00:50


NF 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM00:00:00000:19:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2100:00:00
NF 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLJNM00:00:00000:23:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4100:00:00




NP 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM
NP 7001RICARD DOMÈNECH IDOIPELLICENCIA DE DIAV2M
NP 7005FERNANDO GALERA GARCIALLICENCIA DE DIAV3M
NP 6117PAU LANCIS BALASCHTRICBM-CALELLAJNM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32