RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
237 220 192 23 5 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5803EVER ALEJANDRO GOMEZ DIASCLUB ESPORTIU Z5ABM01:38:13400:26:04101:00:2119.8801:26:25400:11:4800:00:4400:00:36
2 3970ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:39:17300:25:38201:01:2219.5501:27:001800:12:1700:00:3200:00:31
3 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:42:16200:25:21701:05:2218.3601:30:43200:11:3300:00:4200:00:28
4 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:42:59500:26:06401:04:5718.4801:31:03600:11:5600:00:4300:00:36
5 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:43:331100:26:32301:04:2318.6401:30:553000:12:3800:00:3700:00:34
6 5614ISRAEL NUÑEZ BATICÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:44:581900:27:31601:05:1318.4001:32:441500:12:1400:00:5100:00:52
7 5625ERIC DIAZ MARTINCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:45:04100:25:141201:08:3017.5201:33:44100:11:2000:00:4800:00:43
8 5785MARC DONADEU PERARNAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:202200:27:40501:05:0118.4601:32:413200:12:3900:00:4700:00:48
9 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:45:561000:26:29801:07:2217.8101:33:511000:12:0500:00:3600:00:29
10 4984RICARD COSTA PUIGPELATP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:46:391200:26:421001:07:4017.7301:34:221700:12:1700:00:3200:00:31
11 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:46:57600:26:071401:08:5417.4201:35:01500:11:5600:00:3700:00:30
12 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:47:04700:26:081601:08:5717.4001:35:05800:11:5900:00:5600:00:44
13 7109RUBÉN RÍOS ZAPATER LLICENCIA DE DIAABM01:47:151800:27:30901:07:2717.7901:34:571900:12:1800:00:4700:00:39
14 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:48:012100:27:351101:07:5417.6701:35:292600:12:3200:00:3700:00:49
15 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:48:42900:26:271901:10:3117.0201:36:58300:11:4400:00:2900:00:27
16 2503ABEL SERRA SUCARRATSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:49:422400:28:001301:08:4617.4501:36:463900:12:5600:00:3500:00:28
17 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:49:581600:27:291801:10:3017.0201:37:59700:11:5900:00:4100:00:38
18 5804GUILLEM SOLANAS MUNTADASCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:50:592800:28:101501:08:5717.4001:37:076600:13:5200:00:4300:00:44
19 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:51:053200:28:251701:10:1817.0701:38:432200:12:2200:00:4800:00:44
20 5788RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:51:402500:28:002301:11:2016.8201:39:202000:12:2000:01:0600:01:03
21 427SEBASTIA CATLLA FERNANDEZP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M01:51:502900:28:102201:11:1916.8301:39:292100:12:2100:00:5900:00:50
22 147JOAN FREIXA MARCELÓP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M01:51:521500:27:222401:11:2916.7901:38:514100:13:0100:00:4200:00:42
23 5782DAVID TARRÉS VILLEGASCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:52:572300:27:552901:12:5716.4501:40:521100:12:0500:00:4100:00:42
24 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:53:024100:28:412101:11:1216.8501:39:534600:13:0900:00:4100:00:38
25 5586ZENO FAZIO ZALÁNYIC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:53:044000:28:402001:10:4516.9601:39:255800:13:3900:01:4200:00:00
26 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:53:091700:27:293201:13:3116.3201:41:001300:12:0900:00:4000:00:38
27 5779ALI LACHHEB CANALSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:53:151400:27:222501:11:5616.6801:39:187000:13:5700:01:0900:00:54
28 2396JOAN GRAS SOLERTEAM TRIRELAYABM01:54:152700:28:082801:12:5216.4701:41:004800:13:1500:00:4600:00:38
29 5794FERRAN CARRERAS LAVILAC.A. IGUALADAJNM01:54:253900:28:393001:13:0916.4001:41:482900:12:3700:00:5300:00:39
30 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:55:302000:27:354101:15:1915.9301:42:542700:12:3600:00:4900:00:39
31 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:55:356800:30:152601:12:1016.6301:42:254700:13:1000:00:4300:00:39
32 3984MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:55:394500:28:553401:13:4116.2901:42:364200:13:0300:00:4000:00:42
33 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:55:484600:28:563601:14:2416.1301:43:202400:12:2800:00:4000:00:33
34 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:56:095200:29:093501:14:1116.1801:43:203600:12:4900:00:4000:00:40
35 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:56:303400:28:334201:15:2115.9301:43:542800:12:3600:00:5200:00:39
36 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:56:324700:28:593801:15:0215.9901:44:012500:12:3100:00:4800:00:53
37 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:57:474200:28:414701:17:0515.5701:45:46900:12:0100:00:4500:00:46
38 2907CARLOS LUIS PERELLOCLUB ATLETISME OLESAABM01:57:513300:28:294501:16:2515.7001:44:544000:12:5700:00:5900:00:51
39 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:58:097200:30:213101:13:2616.3401:43:478800:14:2200:00:4000:00:42
40 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:58:165900:29:463901:15:0615.9801:44:525200:13:2400:00:4900:00:51
41 7108ENRIC CABOT FOZFEECSUB23M01:58:266000:29:492701:12:4516.4901:42:3413800:15:5200:00:3400:00:36
42 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:58:325800:29:423701:14:3216.1001:44:148600:14:1800:00:5000:00:48
43 5792MARIUS ALSIUS VIVESCLUB NATACIO OLOTABM01:58:577100:30:204001:15:1115.9601:45:315300:13:2600:01:0300:00:55
44 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:59:136400:30:033301:13:3216.3201:43:3512700:15:3800:00:4000:00:33
45 204LLIBERT FORTUNY I CENDRACMG FERRER HOTELSV1M02:00:107500:30:284301:15:5215.8201:46:206400:13:5000:00:4200:00:41
46 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M02:00:324900:29:074801:17:2315.5101:46:307400:14:0200:00:4800:00:36
47 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM02:00:443000:28:225501:19:4115.0601:48:033300:12:4100:00:4100:00:34
48 7114SALVADOR RIGOL MOLINERLLICENCIA DE DIAV1M02:01:067700:30:334401:16:0715.7701:46:409200:14:2600:01:0600:01:13
49 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:01:343500:28:345701:20:2214.9301:48:563100:12:3800:00:5500:00:46
50 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M02:01:517300:30:225301:17:5715.3901:48:195500:13:3200:00:3400:00:46
51 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM02:02:056900:30:155001:17:3215.4801:47:478500:14:1800:00:3200:00:39
52 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M02:02:513700:28:385901:20:2414.9301:49:026300:13:4900:01:0000:00:47
53 5235RICARD JORDA AMORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:03:039000:31:174901:17:3015.4801:48:478400:14:1600:00:4400:00:54
54 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M02:03:053800:28:395801:20:2414.9301:49:037300:14:0200:00:4500:00:49
55 8016SEBASTIA GELABERT MASCAROC.E. CALDENTEYSUB23M02:03:271300:27:087601:23:1314.4201:50:214400:13:0600:00:5300:00:45
56 4652ANTONIO GARCIA GARCIAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:03:275000:29:086201:20:5914.8201:50:075100:13:2000:01:0100:00:49
57 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:04:097000:30:195601:19:4715.0401:50:067500:14:0300:00:4100:00:47
58 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:04:124800:29:047001:22:2714.5501:51:313400:12:4100:00:4700:00:43
59 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:04:313100:28:248001:23:5514.3001:52:191400:12:1200:01:0200:00:31
60 223MARC RELAÑO GUILLENP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM02:04:518000:30:585401:19:1215.1501:50:109800:14:4100:00:5200:00:55
61 4199SERGIO LOPEZ MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:05:065300:29:127101:22:3714.5201:51:495000:13:1700:01:0300:00:51
62 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM02:05:075400:29:276401:21:2714.7301:50:548300:14:1300:00:4100:00:31
63 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M02:05:125600:29:347201:22:4414.5001:52:183700:12:5400:00:4500:00:41
64 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM02:05:286700:30:136601:21:4314.6801:51:565600:13:3200:00:5100:00:48
65 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:05:364400:28:538201:24:2014.2301:53:132300:12:2300:00:4800:00:42
66 5002ALBERT CAMPMANY ROIGCLUB NATACIO OLOTABM02:05:397600:30:316001:20:3114.9001:51:029600:14:3700:00:5400:00:40
67 7113VICENTE VILLA SALVADORLLICENCIA DE DIAV1M02:05:595100:29:097901:23:5514.3001:53:043800:12:5500:01:2200:01:04
68 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M02:07:046600:30:126501:21:2714.7301:51:3912200:15:2500:00:5900:00:38
69 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M02:07:117800:30:357701:23:2114.4001:53:564900:13:1500:01:0100:00:51
70 5786ARNAU PLA ALVAREZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M02:07:249600:31:426701:21:4414.6801:53:267100:13:5800:00:4400:00:40
71 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:07:359100:31:186301:21:0714.7901:52:2511300:15:1000:00:4700:00:30
72 5787PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5ABM02:07:518500:31:087401:23:0514.4401:54:135700:13:3800:00:5000:01:03
73 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM02:08:536100:30:018401:25:0014.1201:55:016700:13:5200:00:4800:00:53
74 8999FRANCISCO GOMEZ CAPARROSLLICENCIA DE DIAV2M02:09:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEV1M02:09:316200:30:018901:26:4313.8401:56:443500:12:4700:00:4400:00:58
76 8012ORIOL CARRERAS MONRÓSLLICENCIA DE DIAV1M02:09:399700:31:447801:23:2914.3701:55:139100:14:2600:01:2400:01:23
77 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M02:09:4610700:32:416801:21:4614.6801:54:2711900:15:1900:00:4500:00:46
78 3954PAU VILLAR YANEZCLUB MEDINA TRIATLOSUB23M02:09:568100:30:598301:24:3214.2001:55:318900:14:2500:00:4500:00:46
79 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM02:09:5810400:32:277301:22:5814.4601:55:259400:14:3300:01:0400:00:46
80 7105CHRISTIAN OLIVARES ARANCLLICENCIA DE DIAV1M02:10:1412800:33:486101:20:3514.8901:54:2313400:15:5100:01:1100:00:57
81 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:10:298400:31:048501:25:2814.0401:56:326900:13:5700:01:0500:00:52
82 7125JORDI COMPTA SOMSLLICENCIA DE DIAV2M02:12:047900:30:378701:25:4513.9901:56:2212900:15:4200:01:0400:01:05
83 3334GREGORIO SAINZ PARDOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:12:088300:31:049001:27:0313.7901:58:077200:14:0100:01:0300:00:57
84 4770CARLES SENDRA MANAUTCLUB ESPORTIU Z5V1M02:12:3610500:32:298801:26:0213.9501:58:317700:14:0500:01:0900:01:07
85 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:12:445500:29:339101:27:0613.7801:56:3914200:16:0500:00:5500:00:43
86 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:13:0517600:38:274601:16:2715.7001:54:5417900:18:1100:01:2900:01:06
87 7122VICTOR BOUMAN CASASLLICENCIA DE DIAABM02:13:2714300:34:426901:22:1614.5901:56:5814700:16:2900:00:5800:00:58
88 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:13:318800:31:159901:29:1113.4602:00:264300:13:0500:00:5800:01:01
89 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:13:367400:30:249801:29:0813.4601:59:327600:14:0400:00:4400:00:38
90 5780OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOV1M02:14:398600:31:128601:25:3114.0301:56:4317800:17:5600:00:5100:01:22
91 2407TONI MARTIN MUÑOZTRI+9 EL MASNOUABM02:15:1810000:32:049701:29:0613.4702:01:107800:14:0800:01:1000:01:11
92 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOTEAM TRIRELAYABM02:15:536300:30:0310801:32:4312.9402:02:464500:13:0700:00:4800:00:36
93 5989ALBERT SOLA COLOMERATGCBINNABM02:16:029400:31:2510001:29:3113.4102:00:5610800:15:0600:00:3700:00:44
94 5585IGNACIO ALONSO ALVAREZPRAT TRIATLO 1994V2M02:16:179800:31:489201:27:1213.7601:59:0016400:17:1700:01:1800:01:09
95 4048ORIOL SAURA BOSCHC.E. KATOA BARCELONAABM02:16:4910300:32:1810301:30:1913.2902:02:378200:14:1200:00:5700:00:52
96 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM02:17:319200:31:198101:24:1014.2601:55:2918900:22:0200:00:5400:00:47
97 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:18:1912100:33:3210401:30:2113.2802:03:539000:14:2600:00:5800:00:50
98 8015JORDI VICENTE BADELLLLICENCIA DE DIAV2M02:18:5214800:35:049501:27:5613.6502:03:0013900:15:5200:01:3400:01:34
99 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:18:5812000:33:2910201:29:4313.3802:03:1213000:15:4600:00:5700:00:43
100 5731CARLOS ALAVEDRA CAYUELAWE RUN TEAMV1M02:19:3510600:32:3010501:30:2713.2702:02:5714900:16:3800:01:1600:01:45
101 3282ROGER BERNAT MACIANC.E. RAYOTEAMV1M02:19:5013600:34:2210101:29:3913.3902:04:0113200:15:4900:01:1500:00:55
102 7107NARCÍS MONTFORT PÉREZFEECABM02:22:218900:31:1612301:37:1412.3402:08:306500:13:5100:00:0000:00:00
103 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:22:2511400:33:1710601:32:1113.0202:05:2815300:16:5700:01:3200:01:20
104 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM02:22:3514600:34:5110701:32:3312.9702:07:2411400:15:1100:01:0000:00:46
105 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M02:22:426500:30:1113301:38:4412.1502:08:556200:13:4700:00:5700:00:46
106 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:22:4613400:34:0611101:33:3012.8302:07:3611200:15:1000:01:0600:00:56
107 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM02:23:1414100:34:3411201:33:3212.8302:08:0611000:15:0800:01:4400:01:25
108 8006CARLOS MARTINEZ VILLALONGLLICENCIA DE DIAABM02:23:1613500:34:2111301:33:5412.7802:08:1510500:15:0100:01:0600:00:51
109 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:23:2414400:34:4310901:32:5012.9302:07:3313600:15:5100:00:5600:00:55
110 7110LAHCEN ZOGGAGHLLICENCIA DE DIASUB23M02:23:375700:29:3511801:36:4312.4102:06:1816900:17:1900:01:0500:01:06
111 5777MARCOS MUELAS MORENOPRAT TRIATLO 1994ABM02:23:449300:31:2413001:38:1112.2202:09:357900:14:0900:00:4500:00:47
112 7117DUSTIN PINTEÑO LÓPEZLLICENCIA DE DIAJNM02:24:17800:26:2416201:45:3811.3602:12:021600:12:1500:00:0000:00:00
113 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM02:24:2214000:34:2911401:34:4012.6802:09:0911600:15:1300:00:4700:00:52
114 3908JORDI FLOTATS CASASP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M02:24:2610100:32:0612901:38:0012.2402:10:068700:14:2000:01:2300:00:54
115 743JORDI ABAD GIMENEZC.N. VILAFRANCA V1M02:24:3710900:32:5011701:36:4012.4102:09:3010900:15:0700:01:0600:00:56
116 5764ARNAU ONIEVA BALBOAC.E. RAYOTEAMSUB23M02:24:4611300:33:1512101:37:0112.3702:10:169300:14:3000:01:0100:01:07
117 7101ORIOL FABREGASLLICENCIA DE DIAABM02:25:0112300:33:3612401:37:1412.3402:10:508100:14:1100:00:5700:00:49
118 5582ROBERTO NICOLÁS FERNÁNDEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:25:5511500:33:1712801:37:5712.2502:11:149700:14:4100:01:0000:01:14
119 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZTEAM TRIRELAYV2M02:26:0013200:33:5711501:35:4312.5402:09:4014500:16:2000:01:0100:00:53
120 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M02:26:2012400:33:3812701:37:4812.2702:11:2610200:14:5400:00:5000:00:37
121 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M02:26:5713300:34:0112601:37:4312.2802:11:4411700:15:1300:01:1200:00:56
122 3622RAMSES RODRIGUEZ RODRIGUEC.A. IGUALADAV1M02:27:0814700:35:0011601:36:2712.4402:11:2712800:15:4100:01:2500:01:26
123 7126TONI PACIOS PUJADÓLLICENCIA DE DIAV1M02:27:4719100:42:459401:27:4313.6802:10:2816800:17:1900:02:1500:01:28
124 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB TRIATLO SABADELLABM02:28:0812600:33:4613801:40:3911.9202:14:256100:13:4300:01:0800:00:53
125 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M02:28:2111200:33:0713601:39:3912.0402:12:4612500:15:3500:00:5000:01:23
126 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:28:353600:28:3716601:46:1911.2902:14:565900:13:3900:00:5600:01:07
127 3839RAUL SANCHEZ ALCARAZC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:28:354300:28:4416401:46:0911.3002:14:536000:13:4200:00:5100:01:29
128 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOABM02:28:388200:31:0015001:43:2711.6002:14:278000:14:1100:00:5700:00:56
129 154DANIEL MARIN ZORITAWE RUN TEAMV1M02:29:0312500:33:4413401:38:5112.1402:12:3514600:16:2800:00:5200:01:28
130 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV3M02:30:2615000:35:2413501:38:5712.1302:14:2114100:16:0500:01:0000:01:12
131 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M02:30:5912900:33:5314001:40:5611.8902:14:4914300:16:1000:01:5600:01:22
132 7118OSCAR BRIONES ROMERA LLICENCIA DE DIAV1M02:31:2016700:37:3011901:36:5012.3902:14:2015500:17:0000:01:3700:01:11
133 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM02:31:4111100:32:5715701:44:5011.4502:17:476800:13:5400:00:5800:00:59
134 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:31:498700:31:1416101:45:1711.4002:16:3111800:15:1800:01:0300:01:26
135 2466JOSE LUIS HERNANDEZ ORDAXINDEPENDIENTEV1M02:32:0515400:35:3213901:40:4211.9202:16:1413700:15:5100:01:1700:01:29
136 3756RAUL BUIL VALENZUELACLUB TRITRAININGABM02:32:2714900:35:2414401:41:2811.8302:16:5212600:15:3500:01:1600:00:55
137 7127SERGIO ORDOÑEZLLICENCIA DE DIAABM02:33:0916500:37:1713201:38:4312.1602:16:0016000:17:0900:01:3200:01:41
138 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM02:33:2011600:33:2315901:45:1211.4102:18:359900:14:4500:01:2000:01:25
139 6069ESTEBAN MARÍN PERISPRAT TRIATLO 1994V1M02:33:3312200:33:3414301:41:1511.8502:14:4918100:18:4400:01:1000:00:55
140 8004JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M02:33:4215600:35:4414801:42:5011.6702:18:3411100:15:0800:01:1700:01:04
141 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:33:4211000:32:5616301:45:5811.3202:18:5410100:14:4800:01:0600:01:33
142 2353JULIO PORRAS TOVARINDEPENDIENTEV1M02:34:0414500:34:5015401:43:4811.5602:18:3812300:15:2600:01:4000:02:45
143 7106ORIOL PORRAS ORTILLICENCIA DE DIASUB23M02:34:1417700:38:3511001:32:5712.9102:11:3219100:22:4200:02:5900:02:37
144 7123MARC PURULL DURANFEECABM02:34:2015700:35:5214201:41:0011.8802:16:5217000:17:2800:01:2200:01:44
145 5274RUBEN FERNANDEZ MORENOC.N. BADALONAV1M02:36:4213100:33:5516901:47:4711.1302:21:4210400:15:0000:00:4400:00:37
146 5644ALBERT MOIX VALLRIBERAC.N. SABADELLABM02:36:4615500:35:4014901:43:2711.6002:19:0717400:17:3900:01:4000:01:22
147 3406JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:36:5313000:33:5315801:45:1011.4102:19:0317700:17:5000:01:1500:01:36
148 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:37:5216300:37:0415201:43:4111.5702:20:4515700:17:0700:01:0700:01:19
149 7112SANTI NOVELLON ARGUELLOLLICENCIA DE DIAABM02:37:5915200:35:3116001:45:1611.4002:20:4716100:17:1200:00:5000:01:59
150 7103RICARD PEREZ MARQUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:38:1318800:40:0012501:37:1712.3402:17:1718800:20:5600:01:4300:01:32
151 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECCT SALOU COSTA DAURADAABM02:38:2012700:33:4717301:49:3810.9502:23:2510300:14:5500:00:5700:00:44
152 8001SERGI HEREDERO GRASLLICENCIA DE DIAV1M02:38:2118000:38:4014601:42:2511.7202:21:0516200:17:1600:02:2400:01:37
153 5757SERGIO FERNÁNDEZ PICÓC.E.T. DISTANCEV1M02:38:489500:31:4117701:50:5110.8302:22:3214400:16:1600:01:1700:01:06
154 2616DANIEL JIMENEZ MARTINCLUB NATACIO RUBIV1M02:39:2116400:37:1715501:43:5111.5602:21:0818000:18:1300:01:1100:01:46
155 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:39:3517400:37:5414701:42:4311.6802:20:3718200:18:5800:01:0700:01:05
156 5588MIGUEL ALIAGAPRAT TRIATLO 1994V1M02:39:5318500:39:4514101:40:5811.8902:20:4318300:19:1000:00:5300:00:53
157 5636KIRILL CARNE GODOINDEPENDIENTEJNM02:40:4016000:36:2115601:44:2411.4902:20:4518600:19:5500:01:0300:01:19
158 8010RAMON GOMIS GOMISLLICENCIA DE DIAV2M02:40:5817000:37:4916501:46:1111.3002:24:0015400:16:5800:01:2900:01:10
159 4603DIEGO ORTIZ GOMEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:41:2810200:32:1818101:54:0810.5102:26:2610600:15:0200:01:0600:00:54
160 5583JOSEP FERNANDEZ SASTREC.N. VILAFRANCA V1M02:41:3013800:34:2517601:49:5810.9102:24:2315900:17:0700:01:0900:01:14
161 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M02:41:5717300:37:5417201:48:5911.0102:26:5310700:15:0400:01:2100:01:00
162 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:42:0515300:35:3217401:49:4010.9402:25:1215000:16:5300:01:0800:01:03
163 5543MARC SERRATS CONEJOSC.E. RAYOTEAMJNM02:43:0611800:33:2718001:53:4810.5402:27:1513500:15:5100:01:2000:00:51
164 932JONATAN NIETO JIMENEZ C.E. TRIATLO PICORNELLABM02:43:0815800:35:5517501:49:4210.9402:25:3717100:17:3100:01:1400:01:37
165 4882JORDI ZABALETA GASCOC.E. RAYOTEAMV2M02:43:1418400:39:3116701:46:4711.2402:26:1815200:16:5600:01:1100:01:12
166 7115ADRIÁN SANCHEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM02:43:2416800:37:3017001:48:3611.0502:26:0616700:17:1800:01:4500:01:36
167 7116TONY VILA LORENZO LLICENCIA DE DIAABM02:43:2416600:37:2917101:48:3711.0502:26:0616600:17:1800:01:4300:01:34
168 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M02:44:1110800:32:4918501:57:5410.1802:30:435400:13:2800:01:2400:01:34
169 8002JORDI BARRIL ROSLLICENCIA DE DIAV1M02:50:4018100:38:4117801:52:0610.7002:30:4718500:19:5300:01:3700:01:30
170 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:52:2419000:40:5718201:54:5010.4502:35:4714800:16:3700:01:2800:01:55
171 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM02:52:3916100:36:3818601:58:5510.0902:35:3315600:17:0600:00:5000:01:24
172 5445MAX JENARO LLERANDIPRAT TRIATLO 1994V1M02:54:2613900:34:2819102:04:459.6202:39:1311500:15:1300:01:0700:01:59
173 1452JOSE RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:55:0817500:38:2218701:59:0810.0702:37:3017300:17:3800:01:3600:01:59
174 8014ENRIC BADIA ELIASLLICENCIA DE DIAABM02:55:3317100:37:5018301:55:3410.3802:33:2419000:22:0900:01:1000:01:19
175 7121CELESTINO GARCIA MILLÁN LLICENCIA DE DIAV1M02:56:2418300:39:2418401:57:4910.1902:37:1318400:19:1100:01:4300:01:39
176 4253FRANCISCO JAVIER GARCIA SPRAT TRIATLO 1994V1M02:57:1217200:37:5219002:01:359.8702:39:2717500:17:4500:00:5400:01:07


NF 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:00:00000:36:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:00:00000:35:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0500:00:00
NF 5793XABIER VIVÓ BLANESC.A. IGUALADAABM00:00:00000:39:33001:59:1210.0702:38:45000:00:0000:00:5900:01:00
NF 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYV1M00:00:00000:33:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0400:00:00
NF 7119ANDREU BARTRES LLOVETLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:38:32002:01:459.8602:40:17000:00:0000:02:2400:01:32
NF 7120JOAN ANTONI IMBERNON TOMÉLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:39:24002:05:099.5902:44:33000:00:0000:01:3900:00:56
NF 8003JAN FLAQUER MELERLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:30:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1800:00:00
NF 8008JOSE MORAL MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:52:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5300:00:00
NF 8011IVAN RUIZ GATELLLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:33:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3900:00:00
NF 7102JOSÉ ANTONIO CEREZO ROMERLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:40:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0300:00:00
NF 7104DAVID GUTIERREZ LLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:43:13001:55:0210.4302:38:15000:00:0000:01:4100:01:20
NF 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M00:00:00000:30:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0500:00:00
NF 3532VICTOR CALVO FRÍASC.E. RAYOTEAMJNM00:00:00000:35:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5300:00:00
NF 3638DANIEL CORVO ROJASC.A. LES TORTUGUESABM00:00:00000:35:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2500:00:00
NF 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:00:00000:32:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5800:00:00
NF 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M00:00:00000:34:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1500:00:00


DQ 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:45:27000:31:57000:58:1620.5901:30:13000:15:1400:00:5800:00:53
DQ 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:45:30000:31:32000:58:5020.4001:30:22000:15:0800:01:0100:01:05
DQ 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM01:45:41000:35:10000:54:5321.8601:30:03000:15:3800:00:5400:00:51
DQ 8005OSCAR PORRAS TOVARLLICENCIA DE DIAV1M01:48:01000:32:17001:01:3219.5001:33:49000:14:1200:01:1900:01:43
DQ 8013JOAN CASTAÑO PADILLAFEECV2M01:55:06000:37:56001:00:1319.9301:38:09000:16:5700:01:4900:01:13


NP 5577FERRAN GARRIGOSA CARRERASC.E.T. DISTANCEV1M
NP 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M
NP 405ISMAEL ROLDAN MENENDEZINDEPENDIENTEABM
NP 2148TONI GARCIA CUENCACCT SALOU COSTA DAURADAABM
NP 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLJNM
NP 4409SANTI GÜELL HERNÁNDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M
NP 7128MARIBEL HINOJOLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7129ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M
NP 5826CARLOS CLAR FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM
NP 7111JOAQUIM SOSPEDRA FONTLLICENCIA DE DIAABM
NP 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M
NP 5633OSCAR MASO FERRERESCLUB ESPORTIU Z5V1M
NP 5157ANGEL MATA FARGATRI+9 EL MASNOUABM
NP 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M
NP 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM
NP 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32