RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
147 112 110 2 0 2 1000 2 26 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:581000:08:25100:15:123947.3700:23:37200:08:2100:00:0000:00:00
2 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:591100:08:26200:15:153934.4300:23:41100:08:1800:00:0000:00:00
3 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:32:04100:07:52300:15:493793.4700:23:41300:08:2300:00:0000:00:00
4 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:33:001300:08:27400:15:583757.8300:24:25700:08:3500:00:0000:00:00
5 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM00:34:13700:08:21900:17:103495.1500:25:311000:08:4200:00:0000:00:00
6 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:34:181600:08:32500:16:563543.3100:25:281200:08:5000:00:0000:00:00
7 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTFLOR DE TRIATLOABM00:34:46600:08:191000:17:263441.6800:25:451400:09:0100:00:0000:00:00
8 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:34:581200:08:261300:17:583339.5200:26:24600:08:3400:00:0000:00:00
9 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:35:11800:08:241400:18:003333.3300:26:241100:08:4700:00:0000:00:00
10 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:35:201900:08:50800:17:103495.1500:26:002100:09:2000:00:0000:00:00
11 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:35:31200:08:122400:18:473194.3200:26:59500:08:3200:00:0000:00:00
12 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994JNM00:35:38300:08:122700:19:003157.8900:27:12400:08:2600:00:0000:00:00
13 3297SERGI ALIAGA TORRENSASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:35:563300:09:19700:17:073505.3600:26:262900:09:3000:00:0000:00:00
14 5346ORLANDO AGUILERA MAESTROPRAT TRIATLO 1994ABM00:36:092300:09:011200:17:433386.6400:26:442400:09:2500:00:0000:00:00
15 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:36:371500:08:303300:19:313074.3000:28:01800:08:3600:00:0000:00:00
16 787JULIO CESAR CERVANTES BLACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:36:482200:09:001100:17:423389.8300:26:425100:10:0600:00:0000:00:00
17 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:36:50400:08:153700:19:453037.9700:28:001300:08:5000:00:0000:00:00
18 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:36:53500:08:164100:19:583005.0100:28:14900:08:3900:00:0000:00:00
19 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:37:003700:09:241800:18:253257.9200:27:491800:09:1100:00:0000:00:00
20 852VICTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:37:023100:09:151600:18:083308.8200:27:233300:09:3900:00:0000:00:00
21 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:37:54000:00:00000:00:000.0000:28:262700:09:2800:00:0000:00:00
22 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:38:141800:08:453500:19:343066.4400:28:194300:09:5500:00:0000:00:00
23 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M00:38:172100:08:584200:20:052987.5500:29:032000:09:1400:00:0000:00:00
24 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M00:38:202700:09:113100:19:273084.8300:28:383500:09:4200:00:0000:00:00
25 4719SERGI RONDON ROCHCLUB TRIATLO BLANESSUB23M00:38:242800:09:112800:19:163114.1900:28:274400:09:5700:00:0000:00:00
26 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:38:303200:09:183600:19:353063.8300:28:533200:09:3700:00:0000:00:00
27 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M00:38:461400:08:295800:21:112832.4200:29:401500:09:0600:00:0000:00:00
28 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:472500:09:024800:20:362912.6200:29:381600:09:0900:00:0000:00:00
29 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM00:38:494200:09:273000:19:203103.4500:28:474900:10:0200:00:0000:00:00
30 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM00:38:574300:09:283200:19:293079.5600:28:574600:10:0000:00:0000:00:00
31 905ALEX DOT PIULACHSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:39:015800:09:582500:18:573166.2300:28:555000:10:0600:00:0000:00:00
32 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:39:122400:09:015100:20:422898.5500:29:432800:09:2900:00:0000:00:00
33 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:39:152000:08:575700:21:072841.3600:30:041700:09:1100:00:0000:00:00
34 4125ADRIAN MEZATRI+9 EL MASNOUABM00:39:362900:09:125900:21:112832.4200:30:231900:09:1300:00:0000:00:00
35 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:39:393000:09:135600:21:002857.1400:30:132600:09:2600:00:0000:00:00
36 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M00:39:413500:09:225400:20:532873.1000:30:152500:09:2600:00:0000:00:00
37 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM00:39:445500:09:562600:18:583163.4400:28:546600:10:5000:00:0000:00:00
38 1044RICARD ARANYO REGASCLUB TRIATLO BLANESV1M00:39:476200:10:052300:18:433205.7000:28:487300:10:5900:00:0000:00:00
39 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM00:39:503900:09:254500:20:282931.6000:29:534500:09:5700:00:0000:00:00
40 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM00:39:525600:09:562000:18:313240.3200:28:278200:11:2500:00:0000:00:00
41 4346ANTONIO JARAICES JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M00:39:565100:09:475000:20:392905.5700:30:263000:09:3000:00:0000:00:00
42 4240ANTONIO POLO LOPEZINDEPENDIENTEABM00:40:005000:09:454400:20:232943.5800:30:083900:09:5200:00:0000:00:00
43 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:40:126500:10:122900:19:173111.5000:29:296200:10:4300:00:0000:00:00
44 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M00:40:324100:09:266200:21:252801.5600:30:513400:09:4100:00:0000:00:00
45 5365ERNEST LARA SANCHEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:40:375200:09:484900:20:372910.2700:30:255300:10:1200:00:0000:00:00
46 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:41:054400:09:315300:20:532873.1000:30:246000:10:4100:00:0000:00:00
47 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM00:41:165700:09:573900:19:533017.6000:29:508300:11:2600:00:0000:00:00
48 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGCLUB TRIATLO CATALUNYAV2M00:41:556600:10:135200:20:462889.2500:30:597100:10:5600:00:0000:00:00
49 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M00:42:187300:10:335500:20:552868.5300:31:286700:10:5000:00:0000:00:00
50 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:42:304700:09:417300:22:552618.1800:32:364100:09:5400:00:0000:00:00
51 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M00:42:373400:09:218000:23:532512.2100:33:142300:09:2300:00:0000:00:00
52 3950FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLABM00:43:166400:10:116900:22:132700.6800:32:246900:10:5200:00:0000:00:00
53 5427NICOLAS FRICOUCLUB NATACIO RUBIABM00:43:177100:10:256700:22:042719.0300:32:296400:10:4800:00:0000:00:00
54 8009AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCALLICENCIA DE DIAV1M00:43:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M00:43:397200:10:317200:22:412645.1100:33:125600:10:2700:00:0000:00:00
56 4301DANIEL ESTEVEZ POZOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M00:44:176700:10:187600:23:252562.2800:33:435900:10:3400:00:0000:00:00
57 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M00:44:25900:08:249100:26:302264.1500:34:543100:09:3100:00:0000:00:00
58 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:44:328800:11:157000:22:252676.5800:33:406800:10:5200:00:0000:00:00
59 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:44:386300:10:098500:24:102482.7600:34:195400:10:1900:00:0000:00:00
60 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM00:44:494500:09:378800:25:122380.9500:34:494700:10:0000:00:0000:00:00
61 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:44:501700:08:429000:26:192279.9200:35:013700:09:4900:00:0000:00:00
62 2697DANIEL TOMAS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M00:45:005400:09:538600:24:552408.0300:34:485200:10:1200:00:0000:00:00
63 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:45:218200:11:027400:22:572614.3800:33:598100:11:2200:00:0000:00:00
64 4347FRANCISCO JOSE JARAICES JCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:45:248100:11:007800:23:402535.2100:34:406300:10:4400:00:0000:00:00
65 8011GERARD ROSLLICENCIA DE DIAV1M00:46:327700:10:528400:24:072487.9100:34:598600:11:3300:00:0000:00:00
66 8012JORDI HERNANDEZ FABÀLLICENCIA DE DIAV1M00:46:438000:10:598300:24:042493.0700:35:038900:11:4000:00:0000:00:00
67 3909ISIDRO FERNANDEZ SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM00:48:205300:09:499400:27:582145.4100:37:475800:10:3300:00:0000:00:00
68 5285ALBERTO MELGOSA GARCIAC.E. VILA OLIMPICAABM00:48:202600:09:059900:28:432089.3800:37:485700:10:3200:00:0000:00:00
69 8004PAU MILLET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M00:48:269500:12:197700:23:322549.5800:35:519600:12:3500:00:0000:00:00
70 2428ORIOL MARTINEZ PICOTRI+9 EL MASNOUV1M00:48:417400:10:439300:26:552229.1000:37:387400:11:0300:00:0000:00:00
71 7009EMMANUEL BILLOTLLICENCIA DE DIAABM00:49:305900:09:589600:28:292106.5000:38:277500:11:0300:00:0000:00:00
72 8002ESTEVE LLITRÀ VIRGILILLICENCIA DE DIAV3M00:51:228700:11:109700:28:392094.2400:39:498700:11:3300:00:0000:00:00
73 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:52:31000:00:00000:00:000.0000:41:028400:11:2900:00:0000:00:00
74 8013OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:53:3210100:13:228900:25:322349.8700:38:5410200:14:3800:00:0000:00:00
75 8003ORIOL MARTIN VENTURALLICENCIA DE DIAV1M00:55:2910200:13:529200:26:512234.6400:40:4310400:14:4600:00:0000:00:00
76 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:57:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 7008KILIAN SEQUERA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM00:57:397800:10:5510200:34:281740.8100:45:239300:12:1600:00:0000:00:00
78 8001OSKAR NEIRA PLA LLICENCIA DE DIAV1M01:08:5210300:14:1310500:40:001500.0000:54:1310300:14:3900:00:0000:00:00
79 973EMILIO FERRER CORCHUELOC.N. CATALUNYAV3M01:08:5210400:14:2210400:38:411551.0600:53:0310700:15:4900:00:0000:00:00






NP 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M
NP 258JORDI CARRASCO BALDOCLUB NATACIO CALDESABM
NP 331DAVID MARTINEZ MERODIOCLUB TRIATLO CATALUNYAV1M
NP 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M
NP 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM
NP 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM
NP 4133IVAN RUBIO PASCUALTRI+9 EL MASNOUABM
NP 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM
NP 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV2M
NP 2714ALVARO VISCARRI PARDOL3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 3340MARC URIARTE CULLEREU.C. SANT CUGATV1M
NP 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM
NP 7004ALBERTO MARTINEZ MURCIALLICENCIA DE DIASUB23M
NP 7005FERRAN JULIA TOUSLLICENCIA DE DIAJNM
NP 7010CRISTIAN SILVA BONETLLICENCIA DE DIAABM
NP 8006ALEJANDRO GALLART NAVARROLLICENCIA DE DIAABM
NP 5274RUBEN FERNANDEZ MORENOC.N. BADALONAV1M
NP 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M
NP 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32