RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
301 193 190 2 1 750 18 5 13 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:26:47200:09:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:26:49100:09:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:26:52300:09:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:27:21400:09:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2326MIQUI RIERA BLESACLUB NATACIO MINORISACDM00:28:10800:10:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOCDM00:28:27500:10:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:28:301200:10:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:28:442200:11:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:28:461800:11:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:28:481600:10:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOCDM00:28:491300:10:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:28:521900:11:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:29:30600:10:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M00:29:37700:10:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:29:492000:11:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:254000:12:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAABM00:30:333700:11:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M00:30:401400:10:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:30:432500:11:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:30:492400:11:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:30:502800:11:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM00:31:002100:11:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:31:063800:11:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 4772NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM00:31:081000:10:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 328MIQUEL SOLEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:084700:12:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 4223JAVIER SANTED VILLARROYACLUB NATACIO BARCELONACDM00:31:101700:10:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M00:31:243200:11:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M00:31:343900:11:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:31:362900:11:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTABM00:31:513600:11:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:31:533500:11:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M00:32:014400:12:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 985POL SIMON SANCHEZINDEPENDIENTEJNM00:32:325600:12:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:32:345300:12:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 3297SERGI ALIAGA TORRENSASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:32:342300:11:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM00:32:355400:12:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM00:33:016200:12:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7123FERRAN COLL ARXERLLICENCIA DE DIAABM00:33:0410700:14:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 3205DAVID ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:33:073300:11:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:33:088700:13:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 4910ROGER FARRUS MORELLCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:33:139100:13:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM00:33:187300:13:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 4785OSCAR ESTORACH SOLFLOR DE TRIATLOABM00:33:206000:12:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM00:33:244300:12:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 4759MARC CODONY VENTURACLUB NATACIO OLOTCDM00:33:256500:12:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 3341JORDI CANTO CESPEDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:33:264500:12:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:33:265800:12:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 820ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:33:35900:10:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETCLUB TRIATLO ATLESABM00:33:417500:13:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M00:33:435700:12:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:33:444900:12:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM00:33:515500:12:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 3866ALBERT CODINA URGELESCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:33:527100:13:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M00:33:522700:11:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:34:057800:13:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM00:34:054600:12:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M00:34:057600:13:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 4893VICTOR ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:34:126600:12:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:34:149200:13:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 4533JOSE LUIS GARCIA CUENCACLUB TRIATLO BLANESABM00:34:258300:13:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM00:34:2911800:14:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM00:34:337900:13:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M00:34:388400:13:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 1079DANIEL AGUSTIN MANZANALC.N. MOLINS DE REIABM00:34:488100:13:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:34:519000:13:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M00:34:565200:12:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM00:34:598500:13:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M00:35:018800:13:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 7129DIEGO INFANTE GARIJOLLICENCIA DE DIAABM00:35:028600:13:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 3485MARC VILAREGUT I SOLERCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M00:35:035000:12:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM00:35:046700:13:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESV1M00:35:0511200:14:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M00:35:125900:12:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:35:2311500:14:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:35:3610100:14:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
76 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONC.E. VILA OLIMPICAABM00:35:4010200:14:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 1179ALBERT BONILLA SOLERNAN OLIVERAS TEAMABM00:35:443100:11:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
78 1572PAU FAJOL PRATSTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:35:469300:13:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
79 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:35:526300:12:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
80 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB NATACIO OLOTABM00:35:5811000:14:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
81 4849SERGI LIZ MADRIDC.E. RAYOTEAMABM00:36:004200:12:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
82 5464RUBEN LUIS MARTINEZCLUB NATACIO SALLENTABM00:36:019700:14:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
83 1730ERNEST SERRED MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:36:0411300:14:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
84 8018MARC LLENSA BOULLICENCIA DE DIAV1M00:36:1012100:14:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
85 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M00:36:3810000:14:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
86 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM00:36:419900:14:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
87 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:36:459400:13:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
88 1476XAVIER NAVARRO CIURANAC.E. VILA OLIMPICAABM00:36:5311100:14:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
89 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5CDM00:36:586400:12:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
90 7138TONI PONT BOIXLLICENCIA DE DIAV1M00:37:1210800:14:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
91 7143MARCO TAMARIT DE TOROC.T. CAMALEÓNABM00:37:206100:12:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
92 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M00:37:3016800:18:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
93 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M00:37:3610400:14:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
94 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:37:4513400:16:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
95 5299IBRAHIM TAKLIATC.A. XALOCABM00:37:5214100:16:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
96 2031ENRIC GIL MARESC.N. VIC-ETBV2M00:37:5314200:16:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
97 4794TONI FONT MARTÍCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M00:37:5411700:14:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
98 7132ALBERT GRATACÓS GRAULLICENCIA DE DIAABM00:37:546800:13:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
99 7146ALVARO SANTAMARIA MARTINELLICENCIA DE DIAABM00:38:0213500:16:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
100 4418RAÚL SALGUERO IGLESIASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M00:38:1513100:15:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
101 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:38:265100:12:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
102 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:38:3113600:16:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
103 7136XAVI ALONSO ESPUÑESLLICENCIA DE DIAABM00:38:3312300:15:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
104 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:38:3811400:14:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
105 4682DANIEL LEON ALONSOCLUB TRIATLO ATLESABM00:39:0014000:16:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
106 7137DANI NEGRE CORNETLLICENCIA DE DIAV1M00:39:0512900:15:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
107 4737ORIOL ROBADOR I MUÑOZG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:39:059600:14:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
108 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:39:1711900:14:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
109 5285ALBERTO MELGOSA GARCIAC.E. VILA OLIMPICAABM00:39:3214600:16:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
110 8011EDUARD TARRÉ FREIXASLLICENCIA DE DIAV1M00:39:4113000:15:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
111 5009ARNAU SACOT BISBETGCBINNABM00:39:4613900:16:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
112 7134JORGE BLEDA SAHUQUILLOLLICENCIA DE DIAABM00:39:4912600:15:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
113 7145OSCAR PUNTÍ FIESTAS LLICENCIA DE DIAV2M00:40:1813300:16:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
114 4892SERGIO RUIZ SANCHEZC.T. LA BISBAL DEMPORDASUB23M00:40:2813700:16:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
115 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM00:40:3215700:17:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
116 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM00:40:329800:14:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
117 5286ORIOL NAVARRO PEREZC.N. MOLINS DE REIABM00:40:3515500:17:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
118 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:40:4013800:16:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
119 8027SERGIO ANGUITA ROVIRALLICENCIA DE DIAV1M00:40:4915800:17:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
120 2715ANDREU IZQUIERDO VIVARINDEPENDIENTEV2M00:40:5512200:15:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
121 5289F. XAVIER AVELLANA REVUELCLUB NATACIO BANYOLESV2M00:41:0114400:16:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
122 4914NARCÍS BARTINA TGCBINNV1M00:41:1214700:16:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
123 8014ÁLEX MARTÍN PASTORLLICENCIA DE DIAABM00:41:2516500:18:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
124 7135CARLES ANTONER PUJALSLLICENCIA DE DIAV1M00:41:2510500:14:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
125 8025XAVI ASCASO MOLINALLICENCIA DE DIAV1M00:41:2616100:17:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
126 8020SANTI ROVIRA OBRADORSLLICENCIA DE DIAV2M00:41:3914300:16:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
127 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:41:5216900:18:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
128 8024LLUIS CARRERAS SALESLLICENCIA DE DIAV2M00:42:0112500:15:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
129 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM00:42:0615300:17:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
130 4297SANTIAGO MECA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M00:42:1511600:14:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
131 7128CARLOS MENDAÑA CARRASCOSALLICENCIA DE DIAABM00:42:3916600:18:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
132 8006POL CHERTÓ SARRETLLICENCIA DE DIAABM00:42:3917000:18:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
133 7111JOSEP RAMOS HIDALGOLLICENCIA DE DIAABM00:42:4115400:17:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
134 5082ABEL MOLERO LOPEZCLUB TRIATLO ATLESABM00:42:4217100:19:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
135 5287JOSEP LLUÍS SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M00:42:5216700:18:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
136 8012DAVID MARTÍ CAMPMAJORTGCBINNV1M00:43:5115100:17:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
137 7144DAVID RISSECH ROIGTRIVILAV1M00:43:5914900:17:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
138 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM00:44:2210900:14:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
139 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M00:44:2414500:16:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
140 5183TONI CASANOVAS SANCHEZINDEPENDIENTEABM00:44:4615200:17:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
141 424PABLO GUTIERREZ BUENOC.E. CERDANYOLA A.T.JNM00:45:1217500:19:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
142 3864XAVI MARIA ASINC.E. CERDANYOLA A.T.JNM00:45:1212800:15:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
143 7141DAVID GARCIA MANZANOLLICENCIA DE DIAV1M00:45:2117700:19:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
144 7121CARLOS VACA VIÑUELAS LLICENCIA DE DIAV1M00:45:4717300:19:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
145 7139GUILLEM DELGADO GONZALOLLICENCIA DE DIAABM00:46:0612700:15:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
146 7106MICHAEL STOLLERYLLICENCIA DE DIAV3M00:46:4017600:19:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
147 4025JAVIER DEL AGUILA RODAC.E. VILA OLIMPICAV2M00:47:3618100:20:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
148 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M00:48:0017200:19:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
149 7117JOAQUIM MILLAN BRITOLLICENCIA DE DIAABM00:48:1016000:17:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
150 8002SERGIO BERTRÁN GARCÍALLICENCIA DE DIAABM00:48:2117800:19:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
151 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV3M00:48:2718200:20:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
152 7101CARLOS ESGUEVILLAS GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:51:3018400:21:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
153 7127NESTOR ZARALLO CHAPARROLLICENCIA DE DIAABM00:51:5618500:22:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
154 7112ARNAU TORRUELLA I CORTÉSLLICENCIA DE DIAABM00:57:3918800:29:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
155 5276RAFAEL BERTELLI FERNANDESC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:10:5818600:24:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM00:00:00000:16:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:00:00000:14:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:30:2510200:14:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NP 623PEDRO ROLDÁN VILLARC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M
NP 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM
NP 2526JORDI LOBATO TORREÑOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M
NP 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM
NP 4548OSCAR RODRIGUEZ PEREZCLUB TRIATLO BLANESCDM
NP 4551VICTOR FERRANDO SALARICHGAVA TRIATLOCDM
NP 4563KILIAN ZURERA VIZUETEGAVA TRIATLOCDM
NP 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM
NP 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 5056DAVID MUÑOZ NAVARROCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM
NP 5268RENAUD DUVERGER ROSITRIATLETES SOLIDARISABM
NP 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M
NP 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M
NP 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M
NP 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM
NP 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM
NP 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M
NP 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROJNM
NP 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M
NP 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M
NP 4733ANDREU ESCATLLAR CABARROCG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM
NP 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M
NP 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV3M
NP 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. TRIATLO PICORNELLV1M
NP 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M
NP 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M
NP 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M
NP 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM
NP 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 1034IGNACIO MUÑOZ MENACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M
NP 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M
NP 7102MARC SALVADÓ GIRALTLLICENCIA DE DIAABM
NP 7104LUIS ENRIQUE RAMOS FERRERLLICENCIA DE DIAABM
NP 7114JOAN CARLES MARTINEZ CHINLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7116JORDI ESTRADA TANYÀLLICENCIA DE DIAABM
NP 7118DAVID CASAS FÀBREGALLICENCIA DE DIAABM
NP 7119SANTI GIL CASADEVALLLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7120JAVIER BERNAL ESCOLARLLICENCIA DE DIAABM
NP 7122CARLOS MORILLAS HERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7124ALBERTO CARRION GOMEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7125JORGE HUERTAS COLOMINALLICENCIA DE DIAV2M
NP 7126EDUARD DÍAZ ANTÚNEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7130MARCIN NISKIEWICZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7131JORDI ALBERT PIGEM I ARRLLICENCIA DE DIAABM
NP 7133XAVIER RIBASLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7140EDUARD HERRADOR FERNANDELLICENCIA DE DIAABM
NP 7142KERNAN HEINZLLICENCIA DE DIAV2M
NP 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M
NP 1165MANUEL RIVERA PEREZC.E. TRIATLO PICORNELLABM
NP 1253JORDI OLIVERAS AMATC.A. XALOCV3M
NP 1283JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 8001MIQUEL NOVELL BARDAJILLICENCIA DE DIAABM
NP 8003ORIOL ROGÉ SERRA LLICENCIA DE DIAV1M
NP 8004DAVID NOGUERADO CANTABRANLLICENCIA DE DIAABM
NP 8005DANI MARCO ALSINALLICENCIA DE DIAABM
NP 8007JESÚS SALIDO ARONALLICENCIA DE DIAV1M
NP 8008CARLES CASANOVASLLICENCIA DE DIAABM
NP 8009XAVIER MILLARUELO DOMEQUELLICENCIA DE DIAV1M
NP 8010VICENS OMS LANZALLICENCIA DE DIAV2M
NP 8013PAU PALOMER VILALLICENCIA DE DIAABM
NP 8015SERGI MIS CASTELLLLICENCIA DE DIAABM
NP 8016ALBERTO RACIONERO MELGUIZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8017OSCAR MOYANO MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8019ALEIX LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8021JOSE R BERTOLIN EDOLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8022RAFAEL LUIS CORTECERO MONLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8023DAVID SABATA SALLÉSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8026ALBERT MASÓ AUMEDESLLICENCIA DE DIAABM
NP 8028OSCAR MASO FERRERESLLICENCIA DE DIAABM
NP 8029OSCAR RODRIGUEZ LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 1502JOAN VILA SOTOCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAABM
NP 5281POL JIMENEZ CALULLPRAT TRIATLO 1994SUB23M
NP 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM
NP 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM
NP 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 3318OSCAR CUBILLO ALONSOINDEPENDIENTEV1M
NP 3340MARC URIARTE CULLEREU.C. SANT CUGATV1M
NP 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M
NP 3638DANIEL CORVO ROJASC.A. LES TORTUGUESABM
NP 4904JUAN MANUEL MENDOZA BRAVOC.N. SABADELLV1M
NP 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M
NP 3811GERARD ARGERICH SOLANELLEINDEPENDIENTEABM
NP 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 2175JORDI PEREZ RODRIGUEZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM
NP 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM
NP 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDIENTEV2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32