RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
87 270 266 3 1 5 20 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM00:55:42000:00:00000:00:000.0000:48:56100:06:4600:00:0000:00:33
2 5954ARNAU TURONNAN OLIVERAS TEAMABM00:56:12000:00:00000:00:000.0000:48:54800:07:1800:00:0000:00:33
3 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:28200:15:19200:33:4035.6400:48:591600:07:2900:00:3000:00:35
4 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:10300:15:202300:34:4834.4800:50:08200:07:0200:00:3000:00:37
5 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM00:57:14600:15:451300:34:2434.8800:50:09300:07:0500:00:4000:00:39
6 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M00:57:26400:15:331700:34:3534.7000:50:08700:07:1800:00:3200:00:39
7 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M00:57:523600:16:33400:33:5235.4300:50:251200:07:2700:00:3400:00:36
8 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:53000:00:00000:00:000.0000:50:47400:07:0600:00:0000:00:37
9 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:56100:15:192700:35:1134.1100:50:301100:07:2600:00:3400:00:57
10 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:58900:15:571200:34:2334.9000:50:202900:07:3800:00:3500:00:36
11 1512JOAN MERCADE CUADRATCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:58:02700:15:572500:34:5134.4300:50:48600:07:1400:00:3200:00:35
12 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.N. MATAROABM00:58:032100:16:151400:34:2434.8800:50:391000:07:2400:00:3700:00:49
13 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM00:58:09800:15:571500:34:2534.8700:50:223900:07:4700:00:3300:00:37
14 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV1M00:58:103200:16:26300:33:4935.4900:50:154500:07:5500:00:3700:00:35
15 640MANUEL LLORET ZARAGOZIC.E.T. DISTANCEABM00:58:164200:16:44100:33:3035.8200:50:145900:08:0200:00:3600:00:43
16 926DANI BLANCHART LOPEZTRICBM-CALELLASUB23M00:58:232000:16:141900:34:4034.6200:50:541400:07:2900:00:3500:00:38
17 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLOABM00:58:231800:16:131800:34:4034.6200:50:531700:07:3000:00:3600:00:38
18 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM00:58:243100:16:26600:33:5935.3100:50:255200:07:5900:00:3600:00:37
19 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.N. MATAROV1M00:58:28000:00:00000:00:000.0000:50:522400:07:3600:00:0000:00:40
20 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:281000:16:012600:34:5534.3700:50:561800:07:3200:00:3300:00:41
21 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:58:291400:16:102100:34:4434.5500:50:542300:07:3500:00:3400:00:39
22 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM00:58:323900:16:42500:33:5335.4200:50:354900:07:5700:00:3300:00:43
23 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:363500:16:321100:34:2034.9500:50:523600:07:4400:00:3300:00:36
24 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:392200:16:162000:34:4234.5800:50:583200:07:4100:00:3900:00:45
25 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M00:58:393400:16:311600:34:3134.7700:51:022700:07:3700:00:3700:00:40
26 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:58:41500:15:432800:35:1234.0900:50:553700:07:4600:00:3300:00:42
27 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOCLUB NATACIO MINORISAABM00:58:431200:16:082400:34:5134.4300:50:593500:07:4400:00:3100:00:40
28 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM00:58:523700:16:40900:34:1635.0200:50:564600:07:5600:00:3100:00:40
29 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M00:58:544900:16:53700:34:0335.2400:50:565100:07:5800:00:3300:00:41
30 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:59:032300:16:172200:34:4434.5500:51:016000:08:0200:00:3500:00:43
31 3244JORDI TRUYOLS MORETOC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:134600:16:47800:34:1035.1200:50:577700:08:1600:00:3500:00:41
32 785ROGER MANYA VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:59:252900:16:231000:34:1934.9700:50:4211300:08:4300:00:3600:00:39
33 4859CIPRIAN BALANESCUC.E.T. DISTANCEABM00:59:313300:16:273200:35:3033.8000:51:572000:07:3400:00:3600:00:39
34 3785MARC MARIN GINESTAC.E. RAYOTEAMV1M00:59:331600:16:113800:35:4833.5200:51:592100:07:3400:00:3000:00:39
35 2761CARLES BLANCO CONDECLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M00:59:362800:16:233300:35:3233.7700:51:553100:07:4100:00:3800:00:39
36 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:59:40000:00:00000:00:000.0000:52:003000:07:4000:00:0000:00:39
37 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM00:59:421700:16:134000:35:5333.4400:52:062600:07:3600:00:3400:00:44
38 4235ROBERT DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM00:59:43000:00:00000:00:000.0000:52:062800:07:3700:00:0000:00:42
39 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:59:523000:16:263700:35:4433.5800:52:103400:07:4200:00:3900:00:49
40 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:52000:00:00000:00:000.0000:52:162500:07:3600:00:0000:00:53
41 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB NATACIO RUBIABM01:00:112700:16:233900:35:4933.5000:52:125300:07:5900:00:3800:00:51
42 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTABM01:00:174700:16:473000:35:2533.8800:52:126600:08:0500:00:3600:00:52
43 8002ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLOSUB23M01:00:363800:16:412900:35:2033.9600:52:0110400:08:3500:00:3400:00:40
44 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:00:406000:17:113400:35:3733.6900:52:484300:07:5200:00:3500:00:39
45 4115XAVI QUERAL FORCADELLC.N. MATAROV1M01:00:461100:16:058600:37:3231.9700:53:37500:07:0900:01:2500:00:42
46 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:00:481500:16:113600:35:4433.5800:51:5513200:08:5300:00:4200:00:39
47 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:00:495600:17:093500:35:4133.6300:52:505400:07:5900:00:3100:00:39
48 3992MARÇAL GRATACOS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:00:574000:16:426400:36:4232.7000:53:241900:07:3300:00:3600:00:34
49 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:01:005000:17:005700:36:3132.8600:53:311500:07:2900:00:3300:00:40
50 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E.E. SANT GERVASIABM01:01:025100:17:005900:36:3432.8200:53:341300:07:2800:00:3400:00:43
51 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:094400:16:454800:36:2133.0100:53:066300:08:0300:00:3800:00:45
52 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:01:125900:17:104700:36:2033.0300:53:303300:07:4200:00:4000:00:36
53 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:157700:17:363100:35:2933.8200:53:057000:08:1000:00:4500:00:48
54 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:01:204100:16:436500:36:4532.6500:53:284100:07:5200:00:3300:00:36
55 3691ARTUR CUÑAT PELLICERCLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:242500:16:197900:37:1832.1700:53:373800:07:4700:00:3600:00:40
56 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:01:286400:17:145000:36:2133.0100:53:354400:07:5300:00:3600:00:38
57 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:01:281300:16:098200:37:2132.1300:53:305000:07:5800:00:3500:00:34
58 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:01:294300:16:446900:36:4932.5900:53:334700:07:5600:00:4000:00:40
59 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:01:296700:17:164500:36:1733.0700:53:334800:07:5600:00:3200:00:39
60 4450JAVIER CASTRO ROMEROC.N. MATAROABM01:01:356100:17:124400:36:1733.0700:53:296800:08:0600:00:3600:00:40
61 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM01:01:486600:17:156300:36:4132.7100:53:564200:07:5200:00:3700:00:38
62 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM01:01:511900:16:136800:36:4732.6200:53:0013100:08:5100:00:3200:00:35
63 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:01:522400:16:189800:38:1131.4300:54:29900:07:2300:00:3700:00:37
64 5778JAVIER RODRIGUEZ MILLANFLOR DE TRIATLOABM01:01:546300:17:145200:36:2332.9800:53:377900:08:1700:00:3600:00:46
65 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:565200:17:027500:37:0632.3500:54:084000:07:4800:00:4400:00:44
66 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M01:01:577600:17:364900:36:2133.0100:53:575700:08:0000:00:4200:00:41
67 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB TRIATLO SABADELLABM01:02:056900:17:216200:36:4032.7300:54:016400:08:0400:00:3600:00:38
68 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:02:075400:17:076000:36:3532.8000:53:428700:08:2500:00:3500:00:43
69 4776IGNACIO ORTIZ MARTINEZFLOR DE TRIATLOV1M01:02:095700:17:095500:36:2832.9100:53:379700:08:3200:00:3800:00:41
70 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESV1M01:02:118100:17:384100:36:0233.3000:53:409400:08:3100:00:3800:00:43
71 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINTRICBM-CALELLAV1M01:02:118500:17:467000:36:5032.5800:54:362200:07:3500:00:5200:00:41
72 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:02:157500:17:355600:36:3032.8800:54:057100:08:1000:00:4300:00:45
73 2086ISIDRE OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:02:208800:17:504300:36:1433.1200:54:047800:08:1600:00:3600:00:44
74 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M01:02:258300:17:405100:36:2233.0000:54:028500:08:2300:00:4100:00:44
75 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M01:02:326500:17:156600:36:4532.6500:54:009600:08:3200:00:3700:00:46
76 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:337300:17:315400:36:2732.9200:53:5810300:08:3500:00:3500:00:43
77 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:02:398200:17:397200:36:5732.4800:54:366100:08:0300:00:3600:00:36
78 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:02:439100:17:536700:36:4632.6400:54:396500:08:0400:00:3700:00:40
79 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M01:02:462600:16:229100:37:5131.7000:54:1310000:08:3300:00:3600:00:41
80 3362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUETRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:484500:16:459600:38:0431.5200:54:495500:07:5900:00:3600:00:39
81 4340SERGI MILLARUELO ANGULOTRICBM-CALELLAABM01:02:519200:17:537100:36:5532.5100:54:486200:08:0300:00:4400:00:51
82 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:02:525500:17:088700:37:3331.9600:54:417300:08:1100:00:5400:00:37
83 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:02:5310000:18:066100:36:3632.7900:54:427200:08:1100:00:3700:00:36
84 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROC.E. KATOA BARCELONAABM01:02:547200:17:298000:37:2032.1400:54:496700:08:0500:00:4300:00:43
85 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:02:5510300:18:095800:36:3232.8500:54:417500:08:1400:00:4600:00:47
86 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM01:02:554800:16:479700:38:0731.4800:54:545800:08:0100:01:0400:00:53
87 2946NARCIS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:03:076200:17:148900:37:4531.7900:54:596900:08:0800:00:3900:00:57
88 4921MARC VELLETRANI GONZALEZNAN OLIVERAS TEAMABM01:03:145300:17:059500:37:5831.6100:55:037400:08:1100:00:3900:00:56
89 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:03:2111100:18:234600:36:1933.0400:54:4211000:08:3900:00:3700:00:44
90 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:03:3310600:18:155300:36:2332.9800:54:3813800:08:5500:00:3400:00:44
91 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M01:03:3810200:18:087300:36:5732.4800:55:059800:08:3300:00:3300:00:39
92 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:03:417900:17:377800:37:1732.1900:54:5412100:08:4700:00:3900:00:44
93 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:03:5912200:18:304200:36:1133.1600:54:4117000:09:1800:00:3600:00:45
94 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:04:038400:17:458300:37:2232.1100:55:0713900:08:5600:00:3900:00:46
95 460IHOR PRISSIAJNYINAN OLIVERAS TEAMABM01:04:047400:17:329900:38:1331.4000:55:458000:08:1900:00:4800:00:42
96 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:04:046800:17:168500:37:3231.9700:54:4816700:09:1600:00:4000:00:44
97 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:1211300:18:238400:37:2332.1000:55:468800:08:2600:00:4900:00:45
98 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:04:147800:17:3610400:38:2431.2500:56:007600:08:1400:00:4000:00:48
99 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:04:1811900:18:307600:37:1032.2900:55:4010900:08:3800:00:4400:00:43
100 1403JORDI FORTIA BATALLETGCBINNABM01:04:218000:17:3710200:38:1931.3200:55:568600:08:2500:00:4200:00:43
101 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:04:239500:17:599000:37:5031.7200:55:4910200:08:3400:00:4300:00:45
102 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:04:309700:18:059200:37:5431.6600:55:599300:08:3100:00:4300:00:45
103 3283DAVID MARTINEZ FERNANDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:3811800:18:298100:37:2032.1400:55:4912800:08:4900:00:4000:00:43
104 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:4113100:18:407700:37:1732.1900:55:5711800:08:4400:00:4100:00:45
105 2445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:04:479000:17:5110300:38:2131.2900:56:1210500:08:3500:00:4700:00:50
106 4216CARLES SIERRA NOGUERASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:04:4710100:18:079400:37:5731.6200:56:0411500:08:4300:00:5100:00:48
107 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:04:527000:17:2812500:39:2430.4600:56:525600:08:0000:00:4500:00:42
108 3395JOSE MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:04:5612600:18:338800:37:4531.7900:56:1810800:08:3800:00:4000:00:44
109 1351JACINT HITOS CARMONATRI+9 EL MASNOUABM01:05:0013300:18:437400:37:0632.3500:55:4915700:09:1100:00:3700:00:44
110 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:05:048600:17:4910700:38:3131.1600:56:2011700:08:4400:00:4300:00:52
111 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:05:179300:17:5410000:38:1331.4000:56:0715300:09:1000:00:4000:00:46
112 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:05:2811000:18:239300:37:5431.6600:56:1715900:09:1100:00:4400:01:13
113 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:05:398700:17:4912300:39:1530.5700:57:0410600:08:3500:00:4500:00:43
114 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:05:4312100:18:3010600:38:2931.1800:56:5911600:08:4400:00:4100:00:45
115 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:495800:17:1012600:39:2730.4200:56:3716200:09:1200:00:3900:00:56
116 777ANTONIO M. ARCO TORRESC.E.E. SANT GERVASIV1M01:06:0813000:18:3911600:39:0330.7300:57:429000:08:2600:01:0000:00:53
117 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:06:1012000:18:3010500:38:2631.2200:56:5616400:09:1400:00:3800:00:41
118 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:06:109600:18:0410800:38:3731.0700:56:4118400:09:2900:00:3500:00:49
119 4415DAVID PALACIOS PIQUERESCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:06:1610400:18:1011800:39:0530.7000:57:1514200:09:0100:00:4400:00:46
120 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:06:1815300:19:0810100:38:1531.3700:57:2313500:08:5500:00:3600:00:39
121 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:06:1910500:18:1211500:39:0230.7400:57:1414600:09:0500:00:4500:00:49
122 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:06:2014000:18:5111000:38:4530.9700:57:3611900:08:4400:00:4300:00:49
123 4193MARTI LLOP SAUQUE VILACLUB PROAMABM01:06:3212500:18:3210900:38:4330.9900:57:1516800:09:1700:00:4500:00:48
124 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:06:3212700:18:3711400:39:0030.7700:57:3713700:08:5500:00:4300:00:47
125 5002ALBERT CAMPANY ROIGCLUB NATACIO OLOTABM01:06:3513200:18:4211700:39:0430.7200:57:4612400:08:4900:00:4500:00:58
126 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM01:06:359800:18:0612900:39:3930.2600:57:4512900:08:5000:00:5300:01:05
127 4996DANIEL LUQUE TENEDORCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:06:398900:17:5013900:40:2329.7200:58:138900:08:2600:00:5200:00:56
128 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:06:4112300:18:3111100:38:5130.8900:57:2217300:09:1900:00:3900:00:42
129 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:06:429400:17:5414000:40:2629.6800:58:208400:08:2200:00:4900:00:52
130 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM01:06:5512400:18:3112700:39:3330.3400:58:0413000:08:5100:00:5000:00:54
131 7006JORDI MIAS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:07:0011500:18:2713200:39:4530.1900:58:1212300:08:4800:01:2000:01:27
132 5012DAVID PADILLA FERRERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:07:0815500:19:1212000:39:0730.6800:58:1912700:08:4900:00:3800:00:53
133 4911JOAN AMETLLER SERRAC.N. MATAROABM01:07:1013500:18:4313000:39:4030.2500:58:2312200:08:4700:00:4700:00:47
134 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:07:1514100:18:5511300:38:5830.8000:57:5317600:09:2200:00:3300:00:41
135 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:07:2810800:18:2213800:40:2129.7400:58:4312000:08:4500:00:3900:00:45
136 425SERGIO SANCHEZ PEDROSAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:07:3011200:18:2314200:40:2629.6800:58:4911200:08:4100:01:1500:01:15
137 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:07:4015700:19:1611900:39:0630.6900:58:2217100:09:1800:00:5300:00:46
138 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:07:4916400:19:3012400:39:1730.5500:58:4714400:09:0200:00:5800:00:46
139 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:07:519900:18:0613400:39:4830.1500:57:5420100:09:5700:00:4200:00:41
140 2430JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV2M01:07:5915400:19:1013300:39:4830.1500:58:5814300:09:0100:00:5300:00:52
141 4566ALEJANDRO RAHALI VICENTEOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:07:5916500:19:3212100:39:1230.6100:58:4416500:09:1500:00:5200:00:55
142 4866FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADASUB23M01:08:0114700:19:0114300:40:2729.6700:59:289900:08:3300:01:1500:01:09
143 4464MARC TEIXIDOR VILARASSACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:08:0713700:18:4611200:38:5330.8600:57:3921700:10:2800:00:3700:00:44
144 5989ALBERT SOLA COLOMERATGCBINNABM01:08:1412800:18:3813500:40:0030.0000:58:3819000:09:3600:00:4000:00:57
145 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:08:2716900:19:3513100:39:4230.2300:59:1715500:09:1000:00:5700:00:53
146 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:08:4013900:18:5014600:40:4229.4800:59:3215100:09:0800:00:4600:00:51
147 4615FRANCISCO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:08:4114500:18:5814100:40:2629.6800:59:2416900:09:1700:00:4500:00:48
148 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:08:5111700:18:2914800:41:0229.2400:59:3117500:09:2000:00:3700:00:49
149 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:09:1411400:18:2615000:41:0829.1700:59:3419100:09:4000:00:5300:00:48
150 3306FRANK LINARES DIAZ G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:09:2015600:19:1414400:40:3629.5600:59:5018600:09:3000:00:5300:00:52
151 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M01:09:2314200:18:5514900:41:0629.2001:00:0117700:09:2200:00:4400:00:48
152 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:09:3515800:19:1813700:40:1529.8100:59:3320400:10:0200:00:5300:01:04
153 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROJNM01:09:5311600:18:2717000:42:3128.2201:00:5813600:08:5500:00:3600:00:46
154 1036XAVIER BUSQUETS DUARTECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:0112900:18:3817100:42:3428.1901:01:1212600:08:4900:00:5400:00:45
155 1502JOAN VILA SOTOCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAABM01:10:2516300:19:3015800:41:3228.8901:01:0217800:09:2300:00:4100:00:56
156 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:10:2716200:19:2916400:41:5828.5901:01:2714100:09:0000:01:0400:00:56
157 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:10:2717100:19:4215400:41:1529.0901:00:5718500:09:3000:00:3800:00:40
158 5009ARNAU SACOT BISBETGCBINNABM01:10:3017400:19:4515900:41:3528.8601:01:2015400:09:1000:00:5000:00:48
159 4418RAÚL SALGUERO IGLESIASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:10:3117500:19:5615600:41:2828.9401:01:2414900:09:0700:00:5200:00:49
160 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:10:3316800:19:3416200:41:5528.6301:01:2914500:09:0400:00:4700:00:53
161 4772NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM01:10:3815200:19:0816700:42:2028.3501:01:2815600:09:1000:00:4000:00:49
162 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:10:4218600:20:1915300:41:1229.1301:01:3116000:09:1100:00:3800:00:55
163 4451DAVID MARTINEZ FERRERTGCBINNABM01:10:5114600:19:0016600:42:1928.3601:01:1918800:09:3200:00:4500:00:45
164 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:11:1714300:18:5617300:42:3728.1601:01:3319200:09:4400:00:5100:01:03
165 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB NATACIO OLOTABM01:11:4513600:18:4518600:43:4527.4301:02:3016600:09:1500:00:3800:00:39
166 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM01:11:5518500:20:0717600:42:5927.9201:03:0612500:08:4900:00:3800:00:43
167 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:12:037100:17:2920400:46:0826.0101:03:379100:08:2600:00:5200:00:50
168 820ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:12:0816700:19:3318200:43:1727.7201:02:5017200:09:1800:01:0700:00:58
169 2939DANIEL JAVIER MARTIN TORRCLUB PROAMABM01:12:1517700:20:0117900:43:0627.8401:03:0715000:09:0800:01:0100:01:02
170 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:12:2218700:20:2716900:42:3128.2201:02:5817900:09:2400:00:3700:00:46
171 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M01:12:3317800:20:0217500:42:4328.0901:02:4519700:09:4800:01:0400:01:07
172 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:12:4313800:18:4818900:44:2627.0101:03:1418300:09:2900:00:3900:00:49
173 593SERGI MENDOZA MARTINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:12:5017900:20:0218100:43:1427.7601:03:1618900:09:3400:00:4900:00:45
174 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESJNM01:13:0714800:19:0419400:44:5426.7301:03:5815200:09:0900:01:0600:00:53
175 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:13:2416100:19:2418700:44:0127.2601:03:2520200:09:5900:00:4000:00:46
176 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:13:3519300:20:4517800:43:0527.8501:03:5019300:09:4500:00:3800:01:02
177 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:14:3318300:20:0618500:43:3827.5001:03:4422700:10:4900:00:5900:01:06
178 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:14:3920400:21:3218000:43:0727.8301:04:3920300:10:0000:00:5500:01:06
179 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:14:4717000:19:3919600:45:1726.5001:04:5619900:09:5100:01:2300:00:54
180 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:15:2221600:22:3116300:41:5528.6301:04:2623600:10:5600:00:4400:01:01
181 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:15:2221800:22:3216100:41:5528.6301:04:2723400:10:5500:00:4900:00:56
182 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:15:3718400:20:0619900:45:2626.4101:05:3220600:10:0500:00:5900:01:14
183 424PABLO GUTIERREZ BUENOC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:15:4317600:20:0120700:46:2225.8801:06:2317400:09:2000:00:5700:00:54
184 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M01:15:4919500:20:5819500:44:5526.7201:05:5320000:09:5600:00:5000:00:45
185 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:15:5923000:23:1017200:42:3428.1901:05:4421100:10:1500:00:5600:01:01
186 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:16:3419700:21:0319800:45:2526.4201:06:2820700:10:0600:01:0200:01:02
187 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:17:4320500:21:3519700:45:2126.4601:06:5622500:10:4700:01:1600:01:30
188 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:4319100:20:3420100:45:5626.1201:06:3024300:11:1300:01:2100:00:56
189 7002MANEL CASTELLANO ALCOBERRLLICENCIA DE DIAV1M01:17:4819400:20:5420800:46:2925.8201:07:2321600:10:2500:00:4900:01:18
190 4733ANDREU ESCATLLAR CABARROCG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:18:0519800:21:1321500:47:5225.0701:09:0514000:09:0000:00:5100:00:41
191 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5CDM01:18:1419900:21:1520600:46:1525.9501:07:3022300:10:4400:00:3700:00:45
192 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL DEMPORDAV2M01:18:4620800:21:3921100:46:3625.7501:08:1521800:10:3100:00:4600:00:53
193 3436ALEX RATERA APARICIOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:19:2221300:22:0221300:46:4525.6701:08:4721900:10:3500:01:0100:01:03
194 3060JOAN ANTONI GARCIA CANOCLUB NATACIO OLOTABM01:19:2522700:23:0417700:43:0227.8901:06:0626300:13:1900:00:5000:01:05
195 4576JUAN MANUEL HERRERA JIMENC.E. NO TE PARESV1M01:19:5820300:21:3221900:48:1224.9001:09:4421000:10:1400:01:2100:01:09
196 4119CARLOS REYES NAVARROTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:20:0522300:22:4220900:46:3525.7601:09:1722600:10:4800:01:1100:01:06
197 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV2M01:20:5421200:21:5822100:48:1724.8501:10:1522100:10:3900:00:5700:01:03
198 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDIENTEV1M01:21:1420000:21:2122800:49:1624.3601:10:3722000:10:3700:00:5800:00:59
199 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:21:4020700:21:3822500:49:0124.4801:10:3923900:11:0100:00:5500:00:54
200 4942JOAQUIM MARTI RECODERC.N. MATAROABM01:22:1322100:22:3822200:48:2324.8001:11:0124200:11:1200:01:0100:01:38
201 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:23:1022900:23:0921700:47:5825.0201:11:0725800:12:0300:01:1600:01:12
202 7001GUILLEM COSTA PARADEDALLICENCIA DE DIASUB23M01:24:0623900:24:1721800:48:0124.9901:12:1825200:11:4800:01:2100:01:18
203 2338MIQUEL BATLLE DILMECLUB NATACIO BANYOLESABM01:24:5122500:22:4523500:51:0823.4701:13:5323800:10:5800:01:1100:01:09
204 3254PEDRO NIETO GUIJARROC.E. NO TE PARESABM01:25:2024600:24:5522300:48:4424.6201:13:3924900:11:4100:01:0500:01:23
205 4737ORIOL ROBADOR I MUÑOZG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:25:3119200:20:4224400:52:5922.6501:13:4125300:11:5000:00:4200:00:47
206 4409SANTI GÜELL HERNÁNDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:26:1124400:24:4023100:49:5524.0401:14:3524800:11:3600:01:0800:01:10
207 5772JORDI DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M01:27:0424300:24:2923900:51:4023.2301:16:0923300:10:5500:01:0200:01:11
208 4995ALEX BRULL FERNANDEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:27:1424000:24:2023800:51:3623.2601:15:5624500:11:1800:01:1700:01:31
209 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:27:2023700:23:5224000:51:5523.1101:15:4724700:11:3300:01:0600:01:01
210 7005FRANCESC MUSTÉ ROIGLLICENCIA DE DIAV2M01:29:1725400:26:5023300:50:3323.7401:17:2325400:11:5400:01:2500:01:30
211 4999OSCAR NIETO RUIZC.E. NO TE PARESABM01:29:1923300:23:2725200:55:0021.8201:18:2723000:10:5200:01:2500:01:49
212 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:29:4624200:24:2624500:53:0422.6101:17:3026000:12:1600:00:4600:00:52
213 8001CHRISTIAN ANDRÉ VIGILLLICENCIA DE DIAV1M01:31:0525300:26:2224600:53:3422.4001:19:5624100:11:0900:01:5900:01:29
214 7003IVAN OÑATE PRUAÑOLLICENCIA DE DIAV1M01:35:3225100:26:1925400:57:2520.9001:23:4425100:11:4800:01:0900:01:38
215 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:54:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:00:00000:15:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3300:00:00
NF 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:00:00000:15:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
NF 4759MARC CODONY VENTURACLUB NATACIO OLOTCDM00:00:00000:20:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM
NP 1283JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M
NP 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM
NP 2709ALONSO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 2714ALVARO VISCARRI PARDOL3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M
NP 3749ORIOL GONZÁLEZ MISERACHSCLUB TRI5UABM
NP 4220MARÇAL ROIG MOLLFULLEDATRICBM-CALELLACDM
NP 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM
NP 4455ISIDRE BANCELLS SABORITC.N. VIC-ETBV1M
NP 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM
NP 4556JOAN BERNAT PANECLUB TRIATLO BLANESV1M
NP 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM
NP 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M
NP 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM
NP 5959ARNAU NAJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32