RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
216 201 196 5 0 6 34 3 14 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:30:07300:23:22100:56:3636.0401:19:58800:10:0900:00:3300:00:36
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:32:01100:23:16700:59:2034.3801:22:36100:09:2500:00:3000:00:31
3 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:32:10200:23:21600:59:1634.4201:22:37200:09:3300:00:3700:00:32
4 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M01:32:21400:23:22500:59:1634.4201:22:38400:09:4300:00:3300:00:32
5 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZINDEPENDIENTEV1M01:32:24600:23:23400:59:1634.4201:22:39500:09:4500:00:3300:00:32
6 753XAVIER TORRADES SABATACLUB NATACIO MINORISAABM01:32:45500:23:23900:59:2134.3701:22:44600:10:0100:00:3200:00:36
7 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:34:19800:24:121301:00:0433.9601:24:16700:10:0300:00:3400:00:36
8 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM01:34:261000:24:311200:59:3934.2001:24:10900:10:1600:00:3500:00:34
9 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:34:35900:24:301100:59:3534.2401:24:051500:10:3000:00:3000:00:33
10 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:34:562000:24:57800:59:2134.3701:24:181900:10:3800:00:3800:00:38
11 3244JORDI TRUYOLS MORETOC. TRIATLO MONTORNESABM01:35:041600:24:451000:59:3434.2501:24:192400:10:4500:00:3400:00:39
12 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:35:262700:25:25200:58:5534.6301:24:203700:11:0600:00:3800:00:41
13 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:35:31700:23:243501:02:2532.6801:25:49300:09:4200:00:3600:00:40
14 3998CRISTIAN COFINE GARCIA C.E.T. DISTANCEABM01:35:362900:25:26300:58:5634.6201:24:224400:11:1400:00:5600:00:00
15 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:36:021200:24:392201:01:0633.3901:25:451000:10:1700:00:3300:00:35
16 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM01:36:133000:25:331401:00:0633.9401:25:391600:10:3400:00:3400:00:32
17 5778JAVIER RODRIGUEZ MILLANFLOR DE TRIATLOABM01:36:231800:24:542001:00:5333.5101:25:471700:10:3600:00:3300:00:38
18 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:36:321400:24:432301:01:1233.3301:25:551800:10:3700:00:3800:00:42
19 2312JOSEBA ARANA ESCALADAC.E.T. DISTANCEABM01:36:362400:25:201801:00:3033.7201:25:502500:10:4600:00:4600:00:39
20 5959ARNAU NAJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M01:36:532800:25:261901:00:3633.6601:26:022900:10:5100:00:5000:00:40
21 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM01:37:002500:25:221601:00:2433.7701:25:464600:11:1400:00:3800:00:34
22 4529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:37:103300:25:411501:00:2133.8001:26:024200:11:0800:00:3700:00:46
23 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:37:521500:24:434001:02:4432.5201:27:271400:10:2500:00:3400:00:39
24 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:38:071900:24:563601:02:2932.6501:27:252100:10:4200:00:3600:00:37
25 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M01:38:193800:25:522601:01:4333.0501:27:352300:10:4400:00:4000:00:56
26 4926RAUL SAYAGO VILLARRAZOCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:38:213600:25:462701:01:4633.0301:27:322700:10:4900:00:4900:00:42
27 8009JORDI GARCIA LASHERASCLUB INFERNO TRIATLONV1M01:38:232200:24:583801:02:4232.5401:27:402200:10:4300:00:5200:00:39
28 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:38:351700:24:514101:02:4732.4901:27:383200:10:5700:00:4200:00:41
29 4841SANTI MILLAN MANSILLAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:38:413400:25:433101:02:1032.8201:27:532600:10:4800:01:0700:00:51
30 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:38:433200:25:353201:02:1232.8001:27:473000:10:5600:00:4700:00:46
31 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM01:38:553100:25:342901:02:0132.8901:27:355400:11:2000:00:3500:00:40
32 1980SERGIO GONZALEZ CAÑALC.E. EVOLUTRION SANT BOIV1M01:39:023500:25:433301:02:1332.7901:27:563800:11:0600:00:4500:00:53
33 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:39:045300:26:202401:01:2333.2301:27:435500:11:2100:00:4300:00:44
34 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:39:075600:26:312101:00:5733.4701:27:287000:11:3900:00:3900:00:38
35 2756FRAN ALCAIDE CARMONARIPOLLET UNIO ATLETICAV2M01:39:14000:00:00000:00:000.0001:27:416300:11:3300:00:0000:00:45
36 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:39:257000:27:051701:00:2833.7401:27:338100:11:5200:00:4400:00:40
37 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:39:313900:26:022801:01:4733.0201:27:497100:11:4200:00:4500:00:50
38 204LLIBERT FORTUNY I CENDRACMG FERRER HOTELSV1M01:39:535100:26:202501:01:3433.1301:27:548800:11:5900:00:4100:00:54
39 8018JUANMA MARTINEZ SIMONLLICENCIA DE DIAABM01:40:022300:25:104301:03:4432.0101:28:544100:11:0800:00:5500:01:53
40 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M01:40:044500:26:103401:02:2032.7301:28:306500:11:3400:00:4700:01:28
41 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:40:351300:24:405801:05:1331.2801:29:532000:10:4200:00:3400:00:41
42 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:41:085700:26:363901:02:4232.5401:29:187800:11:5000:00:4200:00:47
43 7013ARTHUR ROUXLLICENCIA DE DIASUB23M01:41:336900:27:033701:02:2932.6501:29:329000:12:0100:00:5300:00:57
44 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:41:517900:27:313001:02:0232.8901:29:3310600:12:1800:00:3800:01:01
45 1746BERNAT RAMON CASTELLAC.A. LES TORTUGUESABM01:41:564100:26:035401:04:4531.5101:30:484000:11:0800:00:4600:00:44
46 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:42:014800:26:155501:04:4731.4901:31:023300:10:5900:00:5600:00:45
47 985POL SIMON SANCHEZINDEPENDIENTEJNM01:42:042600:25:236501:06:2030.7501:31:431200:10:2100:00:3900:00:39
48 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:42:044700:26:145301:04:4531.5101:30:593500:11:0500:00:5500:00:50
49 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:42:097200:27:104401:03:5231.9401:31:023900:11:0700:00:4700:00:49
50 2607SERGI CASAN FORNINDEPENDIENTEABM01:42:105400:26:275101:04:2931.6401:30:564700:11:1400:00:4900:00:44
51 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:42:196500:26:534901:04:0831.8101:31:015100:11:1800:00:4200:00:46
52 4340SERGI MILLARUELO ANGULOTRICBM-CALELLAABM01:42:304200:26:055901:05:1431.2701:31:194300:11:1100:00:4800:00:52
53 7007JAVI GALAN JIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M01:42:326600:26:544501:04:0231.8601:30:566700:11:3600:00:5200:00:50
54 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIABM01:42:406700:26:564601:04:0231.8601:30:587300:11:4200:00:4700:00:49
55 2949CARLES SOLE PIZARROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:42:444400:26:096001:05:1731.2501:31:265200:11:1800:01:0400:01:16
56 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:43:478700:27:464701:04:0331.8501:31:498700:11:5800:00:5000:00:42
57 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:44:006800:26:574201:03:0732.3201:30:0416800:13:5600:00:4000:00:42
58 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:44:148500:27:454801:04:0731.8201:31:5211000:12:2200:00:3900:00:46
59 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM01:44:227400:27:125601:04:5131.4601:32:0310700:12:1900:00:4100:00:52
60 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:44:303700:25:516201:06:0730.8501:31:5811800:12:3200:00:4000:00:49
61 8017DAVID RIBAS MASIP LLICENCIA DE DIAV1M01:44:374900:26:176701:06:4230.5801:32:596900:11:3800:02:1100:01:25
62 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:44:3910000:28:065001:04:1631.7401:32:2210500:12:1700:01:0000:00:51
63 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:44:591100:24:399301:09:0429.5401:33:434900:11:1600:00:4100:00:47
64 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:45:044300:26:066901:07:2530.2601:33:316400:11:3300:00:3800:00:45
65 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:328200:27:336301:06:0830.8501:33:418000:11:5100:01:0000:00:56
66 5470FERNANDO MORENO BARRANTESCLUB VO2 TEAMABM01:45:399200:27:505201:04:3531.5901:32:2514700:13:1400:01:0300:00:55
67 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:45:395800:26:377801:08:0229.9901:34:393400:11:0000:01:0100:00:50
68 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M01:45:415200:26:209201:08:5629.5901:35:161300:10:2500:01:4200:00:50
69 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M01:45:504000:26:028301:08:1729.8801:34:195900:11:3100:00:3800:00:39
70 4647ADRIA BARO BIOSCAABSOLUT SPORTSUB23M01:45:585900:26:427301:07:4530.1101:34:275800:11:3100:00:4500:00:42
71 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:46:004600:26:138801:08:4229.6901:34:553600:11:0500:00:3900:00:43
72 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:46:425000:26:179101:08:5329.6201:35:106000:11:3200:01:0100:00:45
73 5448LLUIS SALA CASELLAST-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:46:436200:26:448501:08:2729.8001:35:116200:11:3200:01:0400:00:52
74 4959JOSE MANUEL MONTIJANO ROMC. TRIATLO MONTORNESABM01:46:456100:26:448701:08:3929.7201:35:235600:11:2200:01:0500:00:58
75 8001TOMEU GOMILALLICENCIA DE DIAABM01:46:528400:27:357501:07:4730.1001:35:225700:11:3000:01:2300:00:55
76 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:47:017500:27:137401:07:4530.1101:34:589200:12:0300:00:4500:00:40
77 3059RUBEN MORENTE ROBLESJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:47:039600:28:008101:08:1429.9001:36:142800:10:4900:01:1100:00:46
78 8003ALEX SERRANO ROGERLLICENCIA DE DIAV1M01:47:037700:27:178601:08:3229.7701:35:494500:11:1400:01:1300:01:21
79 3985RAFAEL SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:47:099400:27:517001:07:2930.2301:35:207700:11:4900:01:1500:00:56
80 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM01:47:1515300:30:536101:06:0230.8901:36:551100:10:2000:00:5700:00:49
81 2327PEDRO MONTES NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:47:176000:26:438401:08:2629.8101:35:099800:12:0800:00:4100:00:46
82 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M01:47:217800:27:278001:08:0629.9601:35:337600:11:4800:00:5400:01:08
83 2403MARC VALLS I JULIÀCLUB ESPORTIU PRORUNNERSSUB23M01:47:2411200:28:336401:06:1730.7801:34:5012000:12:3400:00:4600:00:43
84 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:47:318800:27:467201:07:4330.1301:35:299100:12:0200:01:0600:01:02
85 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:47:438600:27:457101:07:3830.1601:35:2310800:12:2000:01:0400:01:00
86 4153EDUARD CAPDEVILA GUINARTCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:47:528100:27:327601:07:4830.0901:35:2011900:12:3200:01:0100:00:53
87 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM01:48:519300:27:508201:08:1729.8801:36:0713100:12:4400:00:4800:00:42
88 3795VICTOR PEREZ VILLALTACLUB VO2 TEAMABM01:48:5311300:28:357701:07:5730.0201:36:3210900:12:2100:01:1100:01:04
89 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROJNM01:48:56000:00:00000:00:000.0001:37:365300:11:2000:00:0000:00:43
90 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:48:5911600:28:596801:07:1930.3001:36:1812800:12:4100:01:0600:00:52
91 8004ALBERT MARINA PERARNAULLICENCIA DE DIAV1M01:49:376400:26:4611401:11:0728.6901:37:537400:11:4400:01:0800:01:02
92 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:49:5111900:29:097901:08:0229.9901:37:1112400:12:4000:01:0600:01:02
93 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDIENTEV2M01:49:549000:27:4810401:10:2828.9501:38:166800:11:3800:00:4900:00:58
94 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANACLUB VO2 TEAMV1M01:49:5510200:28:1110001:09:5929.1501:38:107500:11:4500:01:0500:00:47
95 8002ORIOL DIEZ CUNÍLLICENCIA DE DIAABM01:50:085500:26:3010301:10:2328.9801:36:5314900:13:1500:01:2100:01:00
96 3119RAUL HINOJOSA GONZÁLEZINDEPENDIENTEV1M01:50:147600:27:1511101:11:0228.7201:38:178500:11:5700:00:4100:00:49
97 8014CARLES AGUADO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:50:1810800:28:259601:09:3029.3501:37:5511100:12:2300:00:5800:01:09
98 3306FRANK LINARES DIAZ G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:50:229700:28:0210201:10:1429.0501:38:169600:12:0600:01:0500:00:51
99 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:50:3211000:28:309401:09:2129.4201:37:5112600:12:4100:00:5700:01:12
100 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M01:50:3812600:29:238901:08:4829.6501:38:1111300:12:2700:01:1200:01:06
101 4718LINO LOPEZ DOSOUTOT3 TEAMV1M01:50:417100:27:1012101:11:3728.4801:38:478400:11:5400:01:3400:01:13
102 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:50:5316800:31:205701:05:0431.3501:36:2417500:14:2900:00:5100:01:17
103 5957JAVIER CASTAN ROMEROJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:51:079500:28:0011501:11:1428.6401:39:148200:11:5300:01:1000:01:50
104 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:51:088300:27:3411301:11:0528.7001:38:3911500:12:2900:00:4900:00:48
105 4209CHRISTIAN LOPEZ GOMEZCLUB VO2 TEAMABM01:51:2210400:28:1810501:10:2928.9401:38:4712100:12:3500:01:0600:01:00
106 264GONZALO MARCHENA MARSETCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:51:3012000:29:099801:09:3629.3101:38:4513300:12:4500:00:4700:01:04
107 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:51:3712200:29:189701:09:3329.3301:38:5113600:12:4600:00:5100:01:03
108 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM01:51:4010100:28:0711701:11:1828.6101:39:2510300:12:1500:00:5300:00:47
109 8008JORDI GARCIA IGLESIASLLICENCIA DE DIAABM01:51:518900:27:4712601:12:1028.2701:39:578300:11:5400:01:2100:00:57
110 3432ADAM GOLDTHORPCERCLE SABADELLES 1856V1M01:52:0311100:28:3111001:10:5728.7501:39:2812200:12:3500:00:5500:00:51
111 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:52:069800:28:0411801:11:2128.5901:39:2512700:12:4100:00:5300:00:52
112 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDIENTEV1M01:52:1414300:30:0810101:09:5929.1501:40:079700:12:0700:01:0000:01:10
113 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:52:158000:27:3113201:12:5427.9801:40:257900:11:5000:01:0000:01:04
114 3029EDGAR GAIG DIEGUEZC. TRIATLO MONTORNESV1M01:52:249100:27:4913101:12:5327.9901:40:427200:11:4200:01:3600:01:19
115 7004OSCAR NEGRE MORENOLLICENCIA DE DIAV1M01:52:4615700:31:019001:08:5229.6201:39:5313900:12:5300:00:5300:00:56
116 4210GONZALO CADILLAC BEDOYACLUB VO2 TEAMV1M01:52:5310500:28:2312701:12:1628.2301:40:3910200:12:1400:01:0600:01:23
117 4938VICTOR FONT JORDANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:53:26000:00:00000:00:000.0001:41:288600:11:5800:00:0000:01:00
118 7011EDUARD HERRADOR FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:53:3110300:28:1312001:11:3628.4901:39:4915900:13:4200:01:0200:01:30
119 5553FRAN TORVISCO EREÑASFLOR DE TRIATLOSUB23M01:53:3511400:28:3912901:12:2428.1801:41:0311700:12:3200:01:0400:00:53
120 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 TEAMV1M01:53:4712100:29:1012401:11:5428.3701:41:0413000:12:4300:01:0400:01:02
121 8006JORDI ORDOÑEZ GALLEGOLLICENCIA DE DIAV1M01:53:4811700:29:0412501:11:5628.3601:41:0013700:12:4800:01:1600:00:57
122 7002JORDI SAÑÉ BLANCAFORTLLICENCIA DE DIAABM01:53:5613700:29:4310701:10:3728.8901:40:2015500:13:3600:01:1600:01:19
123 7003MANEL ALBA PAREJALLICENCIA DE DIAABM01:53:5713600:29:4310601:10:3428.9101:40:1715600:13:4000:01:2100:01:16
124 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:54:0814800:30:1610801:10:4828.8101:41:0414400:13:0400:01:1100:01:00
125 684GERARD FRANCH MARGARITINDEPENDIENTEABM01:54:2612900:29:3012801:12:2128.2001:41:5112300:12:3500:00:5500:00:44
126 7009PERE FRANCH RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:54:2914700:30:1610901:10:5128.7901:41:0715200:13:2200:01:1600:01:13
127 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:54:379900:28:0513801:14:0327.5501:42:0811600:12:2900:01:0800:00:59
128 3864XAVI MARIA ASINC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:54:467300:27:1214801:15:5926.8501:43:116600:11:3500:01:2800:01:14
129 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:54:4714000:30:0211201:11:0528.7001:41:0715700:13:4000:00:5100:01:01
130 4936CARLES JUNCÀ MIRCLUB TRIATLO ARENYSABM01:54:5111500:28:4313701:13:5827.5801:42:4110100:12:1000:01:1500:01:09
131 4766ROGER ANGLADA BUSQUETSC.A. LES TORTUGUESV1M01:54:5415200:30:4211601:11:1528.6301:41:5714100:12:5700:00:4900:00:50
132 3756RAUL BUIL VALENZUELACLUB TRITRAININGABM01:55:5614900:30:1712301:11:4928.4101:42:0616300:13:5000:00:5700:00:57
133 2555JAIME CUEVAS LABRADORINDEPENDIENTEV1M01:55:5812300:29:2014001:14:3327.3601:43:539500:12:0500:01:0700:01:07
134 5255CHRISTIAN REINA MUÑOZCLUB TRIATLO ARENYSABM01:56:2515600:30:5813001:12:4728.0301:43:4512500:12:4000:01:0700:00:56
135 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:56:3012700:29:2513401:13:2527.7901:42:5015800:13:4000:00:4500:00:58
136 4211JORDI SOLA LOPEZCLUB VO2 TEAMV1M01:56:4914200:30:0613501:13:4227.6801:43:4814300:13:0100:01:1400:01:04
137 8013JUAN LUIS VICENTE OJEDALLICENCIA DE DIAV1M01:57:4612800:29:2914601:15:3227.0101:45:0113200:12:4500:01:0800:00:57
138 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:58:1912400:29:2015101:16:5126.5501:46:119900:12:0800:01:2300:01:11
139 4260FERNANDO DIETSHCETEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:58:202100:24:5817001:21:1325.1201:46:1110000:12:0900:00:4500:01:11
140 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:58:3316100:31:1113901:14:0727.5201:45:1814800:13:1500:00:4700:00:57
141 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M01:58:4014600:30:1114301:15:0527.1701:45:1615400:13:2400:01:0500:01:15
142 5918ENRIC GUIX MARQUEZC.A. IGUALADAABM01:59:2214500:30:1014201:15:0327.1801:45:1317200:14:0900:00:5900:01:10
143 2118FERNANDO HOYAS GILINDEPENDIENTEV1M01:59:2812500:29:2315401:17:1426.4101:46:3713800:12:5100:01:2100:01:04
144 8011JOSEP LLUIS SALA MARTINEZLLICENCIA DE DIAV2M01:59:3213200:29:3415201:16:5326.5301:46:2714500:13:0500:01:0400:01:02
145 3246FRANCESC XAVIER MILLAN SACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:59:3616200:31:1213601:13:4827.6401:45:0018200:14:3600:01:4000:01:18
146 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M02:00:0013100:29:3314901:16:1126.7801:45:4417400:14:1600:01:0800:01:08
147 3983JAVIER BAQUEDANO LOPEZPRAT TRIATLO 1994V1M02:00:0414100:30:0515001:16:3926.6101:46:4415000:13:2000:02:0700:01:22
148 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M02:00:2715000:30:2515301:17:0426.4701:47:2914200:12:5800:01:0400:01:05
149 8007RUBÈN MANAU CASASLLICENCIA DE DIAV1M02:01:0213500:29:4215701:18:2326.0301:48:0514000:12:5700:01:2400:01:26
150 3752JAVIER GONZALEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:01:3816300:31:1614701:15:4926.9101:47:0517900:14:3300:00:5000:00:51
151 5566CARLOS REGUEIRA DE LA IGLINDEPENDIENTEABM02:02:2113900:29:5614501:15:2427.0601:45:2019200:17:0100:00:5400:01:17
152 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESABM02:02:4416400:31:1715601:17:4326.2501:49:0016000:13:4400:01:0200:01:07
153 8015MANEL MOLINA CAROLLICENCIA DE DIAV1M02:03:1310700:28:2417601:22:4524.6501:51:099300:12:0400:01:4800:01:43
154 424PABLO GUTIERREZ BUENOC.E. CERDANYOLA A.T.JNM02:03:2516700:31:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
155 5589JOAN BARBANY BUFIC.A. LES TORTUGUESV1M02:03:5316600:31:1815801:18:4225.9201:50:0016600:13:5300:00:5000:00:48
156 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM02:05:0811800:29:0718301:24:2924.1501:53:366100:11:3200:01:1200:01:16
157 4930PEP TORRAS MASC.A. IGUALADAV1M02:05:3316900:31:2116701:20:0625.4701:51:2716900:14:0600:01:1200:01:21
158 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDIENTEV1M02:05:4715500:30:5717101:21:2825.0401:52:2515100:13:2200:00:5600:01:01
159 8010XAVI PIERNAU FIGUERASLLICENCIA DE DIAV1M02:05:5713300:29:3618001:24:0424.2701:53:4010400:12:1700:01:5500:01:13
160 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDIENTEV1M02:06:0913800:29:4717501:22:3324.7101:52:2016200:13:4900:00:5900:00:58
161 8016SEBASTIÀ ROMAN I SABORITLLICENCIA DE DIAV2M02:06:1917400:32:1716801:20:3925.2901:52:5615300:13:2300:01:5500:01:33
162 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M02:06:3617900:33:1216301:19:2925.6701:52:4116700:13:5500:00:5800:01:09
163 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:07:1518100:33:3516201:19:1125.7601:52:4617600:14:2900:01:2900:01:11
164 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M02:07:2515400:30:5417401:22:2224.7701:53:1617100:14:0900:01:1600:01:17
165 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:07:5317100:31:4516001:19:0525.8001:50:5019300:17:0300:01:3100:00:00
166 4762SERGI IGUALADA ARROYOINDEPENDIENTEABM02:08:0017800:33:1016501:19:3525.6301:52:4518800:15:1500:01:1100:01:08
167 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:08:0418000:33:1916101:19:0825.7801:52:2719100:15:3700:01:3700:01:34
168 4942JOAQUIM MARTI RECODERC.N. MATAROABM02:08:2617700:32:4316901:20:4325.2701:53:2618600:15:0000:01:1600:01:37
169 7001ANASS BAALLLICENCIA DE DIAABM02:09:5413000:29:3317201:21:5624.9001:51:2919500:18:2500:01:2100:01:28
170 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:10:4417500:32:1817901:23:5624.3101:56:1417800:14:3000:01:1000:00:54
171 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:11:256300:26:4619201:32:3422.0401:59:209400:12:0500:00:5300:00:56
172 3280ANTONIO TRIBALDOS HURTADC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:13:2518700:34:3217701:23:2924.4401:58:0118900:15:2400:01:2300:01:22
173 7012LUIS FRANCISCO JARIOD GARTRIATLON LA VALV1M02:13:5817300:32:1718801:27:0223.4401:59:1918400:14:3900:00:0000:00:00
174 7010CRISTIAN FIGUEROA MORENOLLICENCIA DE DIAABM02:14:5717600:32:2718101:24:1124.2301:56:3819400:18:1900:01:2600:01:45
175 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M02:15:5816000:31:0919001:30:1522.6002:01:2418000:14:3400:01:3300:01:22


NF 7008YOUSSEF WEHBE BRUNOLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:31:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0900:00:00
NF 8005JAVIER CONTRERASLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:34:16001:23:4224.3701:57:58000:00:0000:01:3600:01:23
NF 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:00:00000:24:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3600:00:00
NF 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV2M00:00:00000:34:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0800:00:00




NP 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM
NP 4931JOAN MUNTANÉ PIQUÉ CLUB TRIATLO TARRAGONAABM
NP 4696SANTIAGO ARGAÑARAZ FERNANC.E. RAYOTEAMV1M
NP 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM
NP 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM
NP 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDIENTEV1M
NP 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM CALELLA TRIATHLONV2M
NP 3159DAVID DIEGUEZ DIAZINDEPENDIENTEABM
NP 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM
NP 2138ALBERT PACHECO CAMARAC. TRIATLO MONTORNESV1M
NP 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 481MANEL ARNAU CROSASINDEPENDIENTEABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32