RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
249 234 226 8 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:03:57200:17:431100:37:2532.0700:55:08100:08:4900:00:2200:00:23
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:04:08100:17:421400:37:3131.9900:55:13200:08:5500:00:2000:00:29
3 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:04:20300:17:431200:37:2732.0400:55:10300:09:1000:00:2800:00:25
4 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZINDEPENDIENTEV1M01:05:10600:18:24800:37:1532.2100:55:39500:09:3100:00:2300:00:25
5 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:05:211000:18:53300:36:5532.5100:55:48600:09:3300:00:2400:00:29
6 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLOABM01:05:231100:18:54600:36:5632.4900:55:50700:09:3300:00:2300:00:30
7 1517POL PUEYO SOLACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:05:26500:18:141300:37:3032.0000:55:44800:09:4200:00:2500:00:27
8 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:05:301300:18:55100:36:4332.6800:55:381000:09:5200:00:3300:00:27
9 4663JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV1M01:05:38700:18:251000:37:2132.1300:55:461100:09:5200:00:2500:00:28
10 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM01:05:431200:18:55400:36:5532.5100:55:501300:09:5300:00:2400:00:30
11 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:05:471400:18:56500:36:5632.4900:55:521400:09:5500:00:2900:00:31
12 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM01:05:531700:18:58200:36:4932.5900:55:471600:10:0600:00:2600:00:29
13 785ROGER MANYA VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:06:30400:17:571700:37:4031.8600:55:374600:10:5300:00:3100:00:27
14 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:07:021600:18:562200:38:1731.3500:57:13900:09:4900:00:2700:00:28
15 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM01:07:133800:19:57700:37:0732.3300:57:041800:10:0900:00:3200:00:28
16 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:212900:19:321600:37:3931.8700:57:112000:10:1000:00:2300:00:29
17 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:07:292500:19:201800:37:4331.8200:57:033100:10:2600:00:2400:00:26
18 3958JORDI LINARES HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:07:321900:19:052100:38:1431.3900:57:192200:10:1300:00:4400:00:35
19 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:07:331500:18:562300:38:1931.3200:57:152800:10:1800:00:2800:00:34
20 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:07:344100:20:01900:37:1832.1700:57:192400:10:1500:00:3800:00:40
21 4803ADRIÀ COLLS TECULTRIFANATICS CLUB ESPORTIUABM01:07:362300:19:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2800:00:00
22 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:07:53900:18:452800:38:5930.7800:57:441700:10:0900:00:3300:00:38
23 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:072200:19:132000:38:1231.4100:57:253800:10:4200:00:3600:00:42
24 3244JORDI TRUYOLS MORETOC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:073200:19:381500:37:3831.8900:57:164400:10:5100:00:2500:00:32
25 4776IGNACIO ORTIZ MARTINEZFLOR DE TRIATLOV1M01:08:473500:19:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2400:00:00
26 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:08:542100:19:122600:38:4830.9300:58:004700:10:5400:00:2300:00:31
27 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:09:143100:19:343100:39:0530.7000:58:393400:10:3500:00:3000:00:35
28 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:09:223600:19:522500:38:4630.9500:58:383900:10:4400:00:3800:00:40
29 4398JORDI ASENS MORESOC.N. REUS PLOMSSUB23M01:09:292600:19:204800:39:5230.1000:59:122500:10:1700:00:2200:00:30
30 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:09:334300:20:143000:39:0130.7600:59:152700:10:1800:00:2900:00:28
31 2946NARCIS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:09:372700:19:305100:39:5730.0400:59:271900:10:1000:00:3400:00:34
32 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:09:492800:19:325300:39:5930.0100:59:312600:10:1800:00:2500:00:37
33 5928PAU CASAS SERRATSFLOR DE TRIATLOJNM01:09:594000:19:583600:39:1930.5200:59:173700:10:4200:00:2600:00:30
34 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAINDEPENDIENTEV1M01:10:095400:20:441900:38:1131.4300:58:556000:11:1400:00:3100:00:55
35 2476JOSE LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:10:151800:19:006700:40:5429.3400:59:542900:10:2100:00:2600:00:37
36 1871DANIEL DORADO FERNANDEZC.N. SABADELLABM01:10:234700:20:253300:39:0930.6500:59:344200:10:4900:00:3600:00:42
37 5935RAUL CEJUDO ALBAC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:312000:19:117200:41:0829.1701:00:192100:10:1200:00:2800:00:28
38 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:10:323700:19:554300:39:4130.2400:59:364800:10:5600:00:3400:00:41
39 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM01:10:484400:20:202700:38:5830.8000:59:187400:11:3000:00:2400:00:30
40 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZINDEPENDIENTEV1M01:10:532400:19:176300:40:4029.5100:59:574900:10:5600:00:2700:00:30
41 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:543000:19:337300:41:1529.0901:00:481500:10:0600:00:4800:00:24
42 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:10:576000:20:503800:39:2230.4801:00:124000:10:4500:00:2900:00:37
43 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:10:574200:20:046900:41:0029.2701:01:041200:09:5300:00:2200:00:34
44 1197JAVI SANCHEZ DOMINGUEZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:11:085900:20:503400:39:1330.6001:00:035400:11:0500:00:3500:00:47
45 4896ADRIA DALMAU GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:11:24000:00:00000:00:000.0001:00:374100:10:4700:00:0000:00:34
46 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:11:277800:21:262400:38:3931.0501:00:056600:11:2200:00:2900:00:31
47 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:11:347300:21:203900:39:2330.4701:00:434500:10:5100:00:4600:00:40
48 7009XAVI PLANAS CRIADOLLICENCIA DE DIAABM01:11:39800:18:3910000:43:3627.5201:02:15400:09:2400:00:4600:00:41
49 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:11:464900:20:296400:40:4229.4801:01:113300:10:3500:00:2300:00:39
50 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM01:11:524500:20:206600:40:5229.3601:01:123600:10:4000:00:3300:00:36
51 7011ADRIÀ MUNTANER MASLLICENCIA DE DIAABM01:12:046200:20:565400:40:0229.9801:00:585600:11:0600:00:3100:00:29
52 2756FRAN ALCAIDE CARMONARIPOLLET UNIO ATLETICAV2M01:12:065000:20:296200:40:3829.5301:01:075200:10:5900:00:3300:00:32
53 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:12:076300:20:593700:39:2130.5001:00:208900:11:4700:00:3000:00:48
54 4769BARTOLOME LOPERA RAMIREZC.N. SABADELLV2M01:12:087600:21:224600:39:4930.1401:01:115000:10:5700:00:0000:00:38
55 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:12:096800:21:165000:39:5630.0501:01:125100:10:5700:00:3100:00:38
56 4364ALBERTO LOPEZ SERNACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:12:127700:21:233500:39:1730.5501:00:407800:11:3200:00:4600:00:42
57 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:12:144800:20:286800:40:5629.3201:01:244300:10:5000:00:2900:00:35
58 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:12:175500:20:475500:40:1029.8801:00:576400:11:2000:00:4200:00:36
59 342JORDI ARIAS SUNYERC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:12:187000:21:174700:39:4930.1401:01:065700:11:1200:00:3700:00:34
60 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:12:185300:20:425700:40:2229.7301:01:045900:11:1400:00:2500:00:31
61 2430JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV2M01:12:217100:21:184000:39:3230.3501:00:507500:11:3100:00:3300:00:24
62 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDIENTEV2M01:12:348300:21:384100:39:3530.3201:01:136500:11:2100:00:2400:00:36
63 229MANEL LOPEZ SAMPIETROSBR OPEN TEAMV1M01:12:387500:21:214900:39:5230.1001:01:136700:11:2500:00:3300:00:38
64 2327PEDRO MONTES NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:12:406100:20:555600:40:1929.7601:01:146900:11:2600:00:3100:00:35
65 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:12:487200:21:185200:39:5730.0401:01:158100:11:3300:00:3000:00:39
66 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:13:017900:21:284200:39:4030.2501:01:089600:11:5300:00:2700:00:37
67 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIABM01:13:037400:21:205800:40:2329.7201:01:436200:11:2000:00:4100:00:39
68 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:13:055100:20:387600:41:2428.9901:02:025300:11:0300:00:2800:00:34
69 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:13:468600:21:426000:40:3229.6101:02:147600:11:3200:00:2800:00:35
70 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:13:476700:21:167100:41:0229.2401:02:187100:11:2900:00:3600:00:37
71 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:14:1510100:22:234400:39:4630.1801:02:0911000:12:0600:00:3700:00:38
72 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:14:249100:21:595900:40:2529.6901:02:2410200:12:0000:00:4800:00:49
73 3043CARLOS ALBA ALONSOINDEPENDIENTEV1M01:14:258900:21:517000:41:0129.2601:02:528000:11:3300:00:5200:00:48
74 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:14:325600:20:488500:42:3128.2201:03:195800:11:1300:00:5400:00:48
75 7002ALBERTO CASTRO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:14:378400:21:397400:41:1929.0401:02:588300:11:3900:00:5200:00:47
76 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:14:429500:22:136100:40:3729.5401:02:509500:11:5200:00:3400:00:40
77 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M01:14:463900:19:5810600:44:0927.1801:04:073500:10:3900:00:5600:01:05
78 4764JOAQUIM COOPER JORDANDIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:14:5610700:22:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
79 2403MARC VALLS I JULIÀCLUB ESPORTIU PRORUNNERSSUB23M01:15:0610200:22:254500:39:4830.1501:02:1314600:12:5300:00:3800:00:36
80 4055AITOR NIETO TORRENTC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:15:225200:20:4110500:44:0827.1901:04:493200:10:3300:00:5800:00:39
81 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:15:386500:21:109500:43:2227.6701:04:325500:11:0600:00:2500:00:38
82 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDIENTEV1M01:15:419200:22:017900:42:1228.4401:04:137000:11:2800:00:5600:00:53
83 985POL SIMON SANCHEZINDEPENDIENTEJNM01:15:543400:19:3913300:46:0226.0701:05:412300:10:1300:00:3500:00:46
84 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:5511300:22:407500:41:2129.0201:04:019700:11:5400:00:3000:00:44
85 2709ALONSO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTCDM01:16:018000:21:308900:43:0127.9001:04:317300:11:3000:00:3000:00:32
86 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:16:208200:21:379300:43:1727.7201:04:546800:11:2600:00:3900:00:47
87 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:16:295800:20:5010400:44:0627.2101:04:568200:11:3300:00:4500:00:41
88 4566ALEJANDRO RAHALI VICENTEOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:16:3312700:23:087700:41:4428.7501:04:528500:11:4100:01:1200:00:44
89 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:3711400:22:447800:42:0328.5401:04:479200:11:5000:00:5000:00:43
90 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:16:419700:22:168700:42:4128.1101:04:578800:11:4400:00:5300:00:52
91 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:16:566900:21:179400:43:1827.7101:04:3512900:12:2100:00:2900:00:43
92 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:17:1011500:22:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2800:00:00
93 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:17:328500:21:419900:43:3227.5701:05:1312500:12:1900:00:4100:00:54
94 1520VICENÇ CLARENA RIERAC.N. SABADELLV1M01:17:4211700:22:528000:42:1728.3801:05:0913500:12:3300:00:4800:00:51
95 5464RUBEN LUIS MARTINEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:17:5010300:22:279100:43:1527.7501:05:4211200:12:0800:00:3100:00:38
96 4757SERGI POMÉS CENTELLAC.N. VILAFRANCA V1M01:18:0113000:23:128600:42:3628.1701:05:4812200:12:1300:00:3200:01:20
97 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:18:0316000:24:196500:40:4329.4701:05:0215100:13:0100:00:4900:00:49
98 3432ADAM GOLDTHORPCERCLE SABADELLES 1856V1M01:18:0410000:22:188800:42:5427.9701:05:1214500:12:5200:00:3200:00:56
99 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:18:2112600:23:019200:43:1627.7301:06:1710600:12:0400:00:3300:00:44
100 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM01:18:268800:21:4311600:44:4426.8301:06:2710100:11:5900:01:0100:01:26
101 8026XAVI PAREJO PALLARESLLICENCIA DE DIAABM01:18:309000:21:5512200:45:0326.6401:06:587700:11:3200:01:1100:00:55
102 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:18:344600:20:2211200:44:3226.9501:04:5417000:13:4000:00:2600:00:45
103 8019CARLES AGUADO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:18:3611600:22:5110100:43:5027.3801:06:419800:11:5500:00:4500:00:38
104 7005VICENÇ CORTÉS MASLLICENCIA DE DIAABM01:18:4214300:23:398400:42:3128.2201:06:1013400:12:3200:00:0000:00:00
105 7014EDUARD HERRADOR FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:18:5511000:22:3410700:44:1227.1501:06:4611500:12:0900:00:5700:01:07
106 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:19:2012800:23:109800:43:3127.5801:06:4113800:12:3900:00:4800:00:44
107 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:19:3110500:22:2811700:44:5026.7701:07:1812000:12:1300:01:0000:01:20
108 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:19:329600:22:1512300:45:0426.6301:07:1912100:12:1300:00:4100:00:41
109 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:19:338700:21:4213900:46:3125.8001:08:136300:11:2000:01:0200:00:51
110 4759MARC CODONY VENTURAINDEPENDIENTECDM01:19:346400:21:0114400:46:4925.6301:07:508700:11:4400:00:3400:00:36
111 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M01:19:3511800:22:5311400:44:3726.9001:07:3010900:12:0500:01:3500:00:52
112 8012LLUIS ARMENGOL DULCETLLICENCIA DE DIAV1M01:19:3712300:22:5711800:44:5626.7101:07:538600:11:4400:01:1200:01:21
113 2261ISAAC AIBAR MARTINA.D. RUNNING VIGIASUB23M01:19:4817600:25:198100:42:2228.3201:07:4111100:12:0700:00:3400:00:40
114 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:19:5510900:22:3312700:45:2426.4301:07:5710000:11:5800:00:4600:00:41
115 3864XAVI MARIA ASINC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:20:026600:21:1514600:46:5925.5401:08:149100:11:4800:01:0400:00:49
116 8013DANIEL JIMENEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:20:0412000:22:5412500:45:0826.5901:08:0210400:12:0200:00:4500:00:46
117 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:20:0510800:22:3012800:45:2726.4001:07:5711300:12:0800:00:3100:00:38
118 4772NIL ROIG AGEAINDEPENDIENTECDM01:20:169900:22:1713400:46:0326.0601:08:209900:11:5600:00:3100:00:39
119 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:20:1713700:23:279600:43:2327.6601:06:5016300:13:2700:00:2900:00:49
120 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:20:1714200:23:3711300:44:3626.9101:08:1310700:12:0400:00:3600:00:50
121 2972EUSEBI OCAÑA ALCOBECLUB ATLETIC CASTELLARV1M01:20:5012900:23:1212000:45:0126.6601:08:1313700:12:3700:01:1300:00:55
122 8003OSCAR POMÉS CENTELLALLICENCIA DE DIAV1M01:21:1214100:23:3012100:45:0226.6501:08:3213900:12:4000:01:0100:01:12
123 7017MANEL MARTINEZ GAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:21:1716700:24:399700:43:2627.6301:08:0515500:13:1200:00:0000:00:00
124 2714ALVARO VISCARRI PARDOL3SCOLA SANT JUSTCDM01:21:1710400:22:2714100:46:3925.7201:09:0611800:12:1100:00:2700:00:48
125 4232MARTI CERVANTES CABASTRICBM-CALELLACDM01:21:1912500:22:5811900:44:5826.6901:07:5616000:13:2300:00:3700:00:39
126 264GONZALO MARCHENA MARSETCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:21:3515200:24:0111100:44:2427.0301:08:2515300:13:1000:00:3900:01:11
127 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:21:4212200:22:5614200:46:4525.6701:09:4110300:12:0100:00:3500:00:46
128 8021RAFAEL LUIS CORTECERO MONLLICENCIA DE DIAV1M01:21:575700:20:4917200:49:4824.1001:10:376100:11:2000:01:1200:01:10
129 4765BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:22:0114400:23:3913600:46:0926.0001:09:4811900:12:1300:00:3000:00:31
130 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:22:2315800:24:1010900:44:1927.0801:08:2917600:13:5400:01:0200:00:53
131 8011ALBERT CALVO ARDILLLICENCIA DE DIAV1M01:22:2620300:27:403200:39:0830.6601:06:4820200:15:3800:01:4600:01:18
132 2637CARLOS ARGÜELLO FERRERC.E.T. DISTANCEABM01:22:2611900:22:5313200:45:5926.1001:08:5216800:13:3400:00:3800:00:40
133 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:22:2715000:23:5813000:45:4326.2501:09:4114200:12:4600:00:4900:00:48
134 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM01:22:379800:22:1615700:48:1324.8901:10:2911400:12:0800:01:0000:00:46
135 4994XAVIER RIERA MARGARITCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:23:0415400:24:0412900:45:3026.3701:09:3416700:13:3000:00:3700:00:54
136 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:23:0917500:25:1811000:44:2127.0601:09:3916600:13:3000:01:0000:00:54
137 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:23:1116300:24:3013100:45:4626.2201:10:1614800:12:5500:00:3300:00:42
138 3367JOSE ANDRES BUDIOS TUAC.N. SANTA PERPETUAV2M01:23:2113400:23:1715100:47:4025.1701:10:5713100:12:2400:01:1000:01:05
139 8027ORIOL SANCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM01:23:3013900:23:2915400:47:4525.1301:11:1412300:12:1600:00:5500:01:00
140 4762SERGI IGUALADA ARROYOINDEPENDIENTEABM01:23:3219200:26:488200:42:2628.2801:09:1418600:14:1800:00:5100:01:15
141 8009JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M01:23:3816400:24:3114300:46:4725.6501:11:1812700:12:2000:00:5900:01:08
142 8010JOSEP LLUIS SALA MARTINEZLLICENCIA DE DIAV2M01:23:5314000:23:3015500:48:0524.9601:11:3512400:12:1800:01:1600:01:02
143 8007ALBERT VILASPASA REALLLICENCIA DE DIAABM01:23:5714600:23:4214000:46:3625.7501:10:1816900:13:3900:01:0100:00:58
144 2118FERNANDO HOYAS GILINDEPENDIENTEV1M01:24:0111100:22:3517300:49:5624.0301:12:317200:11:3000:01:0800:01:10
145 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLJNM01:24:1415600:24:0513800:46:1725.9301:10:2217400:13:5200:00:3300:00:47
146 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:24:1613800:23:2914700:47:0225.5101:10:3117100:13:4500:00:3300:00:51
147 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL DEMPORDAV2M01:24:3314800:23:5314900:47:2825.2801:11:2115400:13:1200:01:0300:00:51
148 3147ISMAEL MARTINEZ ADANINDEPENDIENTEV1M01:24:4217300:25:0913700:46:1325.9601:11:2215800:13:2000:00:4900:00:46
149 3983JAVIER BAQUEDANO LOPEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:24:4315300:24:0315300:47:4425.1401:11:4715000:12:5600:01:1400:01:12
150 7016JORDI GUARCH ROSELLLLICENCIA DE DIAABM01:25:0115100:24:0116300:48:3824.6701:12:3913000:12:2200:01:1800:01:22
151 8022VÍCTOR PINTOR COCALLICENCIA DE DIAV1M01:25:0514500:23:4115900:48:3024.7401:12:1114700:12:5400:00:4600:01:38
152 7001RAUL BENTUÉ RAYALLICENCIA DE DIAJNM01:25:0817700:25:2012600:45:1326.5401:10:3319000:14:3500:01:1600:01:10
153 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:25:3914700:23:4516800:49:2724.2701:13:1213300:12:2700:01:0900:00:54
154 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDIENTEV1M01:25:5813600:23:2517000:49:3824.1801:13:0314900:12:5500:00:5700:00:47
155 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M01:26:1216100:24:2016100:48:3524.7001:12:5515600:13:1700:00:5100:01:08
156 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:26:2912400:22:5718700:51:4223.2101:14:399300:11:5000:01:0200:01:09
157 4614XAVIER SÁNCHEZ PÉREZCLUB NATACIO SITGESV2M01:26:5511200:22:3619000:52:1023.0001:14:4611700:12:0900:01:0600:00:31
158 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:27:5117900:25:2316500:49:0424.4601:14:2716200:13:2400:00:3300:00:50
159 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MINORISACDM01:27:5913200:23:1419200:52:4122.7801:15:5510800:12:0400:00:3100:00:41
160 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:28:0118800:26:0115200:47:4225.1601:13:4318500:14:1800:01:1300:01:13
161 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:28:1518400:25:5215800:48:2624.7801:14:1817800:13:5700:01:0100:00:43
162 375JOSEP NAVARRO GARCIACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:28:3217400:25:1217600:50:3023.7601:15:4214400:12:5000:01:0500:01:25
163 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:28:3618700:25:5516000:48:3124.7301:14:2618300:14:1000:00:4000:00:46
164 2716ELOY MARTINEZ SALVADORCEMEABM01:29:0118500:25:5316600:49:1924.3301:15:1217300:13:4900:00:5300:00:54
165 7006ALBERT ALEGRETLLICENCIA DE DIAABM01:29:4716600:24:3918200:51:1323.4301:15:5217700:13:5500:01:0400:01:03
166 4558ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:30:2518000:25:2818100:51:0423.5001:16:3217500:13:5300:01:0300:00:39
167 8016XAVIER CONTRERAS SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:31:4819300:26:5217400:50:2223.8301:17:1418900:14:3400:01:0700:01:05
168 3536DIEGO CUSSO MORICHEC.E. MEDITERRANIV1M01:32:2718200:25:3919500:53:0222.6301:18:4117200:13:4600:01:1900:01:24
169 4378RAUL MORALES MATEOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:32:3520000:27:2516900:49:2724.2701:16:5220400:15:4300:00:4900:00:51
170 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:32:4218600:25:5417900:50:5923.5401:16:5320500:15:4900:00:2800:00:58
171 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDIENTEABM01:33:2118100:25:3619700:53:4122.3501:19:1718000:14:0400:00:5000:01:02
172 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:34:0919600:27:1318900:52:0323.0501:19:1619500:14:5300:01:3200:01:42
173 4409SANTI GÜELL HERNÁNDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:35:2020400:27:4318500:51:2123.3701:19:0420800:16:1600:01:0000:01:02
174 8004MAURICIO DANIEL SLAVNER LLLICENCIA DE DIAV1M01:35:2119900:27:2419100:52:2322.9101:19:4720000:15:3400:01:1900:01:33
175 8023MIGUEL ANGEL PACHA CONDELLICENCIA DE DIAABM01:36:0421000:28:1918400:51:1723.4001:19:3621200:16:2800:01:1000:01:27
176 7013QUIM GASCH YAGÜELLICENCIA DE DIAV2M01:38:3621500:29:3720000:53:5122.2801:23:2819600:15:0800:01:5400:01:49
177 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM01:39:1816900:24:5520500:56:2921.2501:21:2421700:17:5400:00:3300:00:37
178 7012ALEJANDRO CALDENTEYLLICENCIA DE DIAABM01:43:2620100:27:3021001:00:1319.9301:27:4320300:15:4300:01:2200:02:03
179 8006ALBERT BALLESCA VILERTLLICENCIA DE DIAABM01:47:3621700:30:2221101:00:2119.8801:30:4321400:16:5300:00:5100:00:55
180 8017JESÚS GRAU CAMINSLLICENCIA DE DIAV1M01:51:3820900:28:1922001:05:1518.3901:33:3421900:18:0400:00:3400:00:44
181 8001JORDI BONILLA VELASCOLLICENCIA DE DIAT2M01:59:5722500:36:1221501:03:1418.9801:39:2622000:20:3100:01:3500:01:31


NF 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:00:00000:20:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2800:00:00
NF 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:00:00000:23:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0100:00:00
NF 4697MARCOS PEREZ GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:00:00000:24:05000:44:4226.8501:08:47000:00:0000:00:2700:00:46
NF 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:00:00000:20:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3200:00:00
NF 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV2M00:00:00000:27:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5100:00:00
NF 2668JOAN BALLESCA VILERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:00:00000:23:52000:46:4425.6801:10:36000:00:0000:00:4300:00:35
NF 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM00:00:00000:24:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
NF 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM00:00:00000:24:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2800:00:00




NP 424PABLO GUTIERREZ BUENOC.E. CERDANYOLA A.T.JNM
NP 592ROBERT SOPENA BERTCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 4808BLAS GARCIA DEL TOROL3SCOLA SANT JUSTV2M
NP 8018JORDI ORDOÑEZ GALLEGOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 4292TOMAS FULGUEIRA MAYANSINDEPENDIENTEV1M
NP 8005RICARD SOLÉ FIGUERASLLICENCIA DE DIAV2M
NP 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M
NP 2528MARC PUJADAS BUJALDONGAVA TRIATLOCDM
NP 3340MARC URIARTE CULLEREU.C. SANT CUGATV1M
NP 4100LUCAS ARJONA HERNANDEZL3SCOLA SANT JUSTCDM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32