RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
496 393 372 17 4 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:55:31100:15:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
2 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:55:35200:15:511500:31:4036.0000:47:31100:08:0400:00:3700:00:35
3 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:55:391100:16:15600:31:1636.4600:47:31200:08:0800:00:3600:00:35
4 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM00:55:432100:16:41100:30:4637.0500:47:27400:08:1600:00:3500:00:29
5 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:55:49400:16:001400:31:3736.0600:47:37300:08:1200:00:3100:00:39
6 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:55:56600:16:13800:31:1936.4000:47:321000:08:2400:00:3800:00:34
7 785ROGER MANYA VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:56:06300:15:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
8 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:56:07700:16:141300:31:3336.1300:47:47600:08:2000:00:3600:00:49
9 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:56:091300:16:181200:31:3336.1300:47:51500:08:1800:00:3500:00:50
10 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:56:101900:16:40300:31:0636.6600:47:46900:08:2400:00:3600:00:40
11 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M00:56:12800:16:141000:31:3136.1700:47:451100:08:2700:00:3800:00:50
12 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:121600:16:37400:31:1236.5400:47:49800:08:2300:00:3600:00:47
13 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:56:142300:16:43200:30:5936.7900:47:421500:08:3200:00:3700:00:40
14 926DANI BLANCHART LOPEZTRICBM-CALELLASUB23M00:56:161400:16:28500:31:1536.4800:47:431700:08:3300:00:3900:00:40
15 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM00:56:171200:16:161100:31:3236.1500:47:481300:08:2900:00:3600:00:49
16 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:32000:00:00000:00:000.0000:47:412900:08:5100:00:0000:00:48
17 4520VILLY GORDON CASTILLOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:56:351700:16:38900:31:2536.2900:48:031600:08:3200:00:4000:01:01
18 4169NIL RIUDAVETS VICTORYPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:56:40500:16:001600:31:4435.9200:47:443600:08:5600:00:3200:00:47
19 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:43900:16:152000:31:5635.7000:48:111400:08:3200:00:3700:01:09
20 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:452400:16:43700:31:1836.4200:48:012000:08:4400:00:4000:00:52
21 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:57:132800:17:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3600:00:00
22 4663JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV1M00:57:201000:16:151700:31:4835.8500:48:035500:09:1700:00:4000:00:55
23 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:57:482200:16:412300:32:0135.6100:48:424700:09:0600:00:3800:00:48
24 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:57:493600:17:142200:31:5935.6400:49:131800:08:3600:00:0000:00:42
25 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM00:57:553300:17:132100:31:5835.6600:49:112100:08:4400:00:3600:00:39
26 8030ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLOSUB23M00:58:034000:17:221800:31:5335.7600:49:152500:08:4800:00:3400:00:40
27 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLOJNM00:58:201500:16:282700:32:1435.3700:48:429100:09:3800:00:4600:00:44
28 1710MARTI SENDER PRADOSC.E.T. DISTANCEJNM00:58:233000:17:123100:32:2135.2400:49:332600:08:5000:00:3900:00:55
29 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:58:272000:16:412400:32:0735.5000:48:489500:09:3900:00:3900:00:52
30 2911ADAN HIDALGO AGUILARC.E. RAYOTEAMABM00:58:324300:17:243000:32:1835.2900:49:422700:08:5000:00:3700:01:06
31 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM00:58:372600:17:054000:32:4234.8600:49:472800:08:5000:00:3900:00:38
32 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:58:402900:17:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3600:00:00
33 1283JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:58:453700:17:201900:31:5635.7000:49:167400:09:2900:00:3900:00:47
34 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:463200:17:134800:32:5134.7000:50:041900:08:4200:00:4000:00:45
35 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. RAYOTEAMABM00:58:474500:17:255200:32:5534.6300:50:201200:08:2700:00:4100:01:03
36 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:58:514800:17:293600:32:3534.9900:50:042300:08:4700:00:4000:00:44
37 328MIQUEL SOLEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:544400:17:243800:32:3834.9300:50:023000:08:5200:00:4100:00:49
38 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:58:563900:17:214600:32:4734.7700:50:082400:08:4800:00:4200:00:51
39 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:58:564600:17:263700:32:3534.9900:50:013300:08:5500:00:4300:00:47
40 1588NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM00:59:012700:17:066300:33:3333.9800:50:39700:08:2200:00:5700:01:20
41 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:59:013500:17:144100:32:4334.8400:49:574300:09:0400:00:4200:00:45
42 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:59:065300:17:422800:32:1535.3500:49:575100:09:0900:00:3800:00:48
43 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM00:59:134700:17:293500:32:3335.0200:50:025200:09:1100:00:3800:00:47
44 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM00:59:175000:17:314200:32:4434.8300:50:154000:09:0200:00:4400:00:56
45 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:59:185100:17:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4400:00:00
46 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM00:59:273100:17:135600:33:1134.3500:50:244200:09:0300:00:3600:01:16
47 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:304900:17:313900:32:4034.9000:50:116000:09:1900:00:4000:00:51
48 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:59:336100:17:512900:32:1635.3300:50:076600:09:2600:00:0000:00:52
49 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M00:59:364200:17:244400:32:4634.7900:50:106900:09:2600:00:3900:00:58
50 5778JAVIER RODRIGUEZ MILLANFLOR DE TRIATLOABM00:59:365800:17:503200:32:2435.1900:50:146300:09:2200:00:3800:00:59
51 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M00:59:403800:17:215700:33:1134.3500:50:324900:09:0800:00:3900:01:16
52 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:59:565600:17:502600:32:1135.4200:50:0111800:09:5500:00:0000:00:54
53 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:00:026500:18:134900:32:5134.7000:51:043700:08:5800:00:0000:00:48
54 7095ADRIA COLL TECULLLICENCIA DE DIAABM01:00:077800:18:254500:32:4734.7700:51:123500:08:5500:00:0000:00:55
55 2922JOSEP BADIA CALDERONINDEPENDIENTEABM01:00:228700:18:345000:32:5334.6700:51:273400:08:5500:00:0000:01:07
56 1524DAVID GARCIA JIMENEZVILADECANS TRIATLOABM01:00:315200:17:406500:33:4533.7800:51:254600:09:0600:00:0000:00:59
57 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:00:347100:18:155400:33:0134.5300:51:165600:09:1800:00:0000:00:52
58 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:00:377600:18:214300:32:4534.8100:51:067600:09:3100:00:0000:00:48
59 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:00:437900:18:265300:32:5834.5800:51:245900:09:1900:00:0000:01:02
60 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M01:00:528900:18:363400:32:3235.0400:51:0810100:09:4400:00:0000:00:49
61 3177MARC FIGUERAS GRABULOSACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:01:058600:18:344700:32:5034.7200:51:249900:09:4100:00:0000:00:57
62 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:01:176400:18:136400:33:4233.8300:51:556400:09:2200:00:0000:00:37
63 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:01:187500:18:207500:33:5633.6000:52:163900:09:0200:00:0000:00:48
64 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:01:183400:17:135900:33:2134.1800:50:3418700:10:4400:00:4300:01:13
65 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:01:207000:18:147700:34:0133.5100:52:154500:09:0500:00:0000:00:51
66 2820DIEGO CAMPOS MEDRANOTGCBINNABM01:01:276900:18:148200:34:1133.3500:52:254100:09:0200:00:0000:00:55
67 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:01:356200:17:598700:34:2133.1900:52:205300:09:1500:00:0000:01:01
68 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:01:382500:17:0212500:35:4231.9300:52:443100:08:5400:00:3900:01:05
69 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM01:01:419500:18:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:01:479800:18:496000:33:2234.1700:52:118800:09:3600:00:0000:00:47
71 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M01:01:501800:16:409600:34:5332.6800:51:3315200:10:1700:00:5400:02:06
72 3808VICTOR LANGREO CERDANTRIATLO LHOSPITALETABM01:01:537400:18:178500:34:1833.2400:52:355700:09:1800:00:0000:01:09
73 4166FRANCISCO ROLDAN MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:5710600:18:566100:33:2534.1100:52:218900:09:3600:00:0000:00:55
74 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:01:587300:18:169200:34:3532.9600:52:514800:09:0700:00:0000:01:21
75 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:02:007200:18:158100:34:1133.3500:52:268400:09:3400:00:0000:01:03
76 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO LHOSPITALETABM01:02:029600:18:456900:33:5133.6800:52:366800:09:2600:00:0000:01:03
77 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:02:1315700:19:512500:32:1035.4400:52:0114400:10:1200:00:0000:00:51
78 4260FERNANDO DIETSHCETEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:02:205700:17:5011100:35:2132.2500:53:115000:09:0900:00:0000:01:01
79 8004FRANKY TOLRA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:02:217700:18:219000:34:3033.0400:52:517500:09:3000:00:0000:01:17
80 3324JOAN LLAVERIA VIDIELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:226000:17:5010400:35:0632.4800:52:566700:09:2600:00:0000:01:14
81 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:02:258400:18:347300:33:5533.6100:52:2911900:09:5600:00:0000:00:57
82 5935RAUL CEJUDO ALBAC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:255400:17:4612700:35:4531.8900:53:313200:08:5400:00:3800:01:13
83 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM01:02:2610800:18:567900:34:0333.4800:52:597000:09:2700:00:0000:00:48
84 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:02:2915800:19:513300:32:2835.1100:52:1913600:10:1000:00:4100:00:57
85 2946NARCIS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:02:295500:17:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
86 2439MARC MOLINA ROIGCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:3012800:19:127600:33:5933.5500:53:115800:09:1900:00:0000:01:00
87 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M01:02:3010400:18:556200:33:3134.0100:52:2612800:10:0400:00:0000:00:59
88 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M01:02:318000:18:298800:34:2433.1400:52:539300:09:3800:00:0000:00:41
89 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:02:4010700:18:566700:33:5033.6900:52:4611600:09:5400:00:0000:01:10
90 8020VICTOR HERNANDEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:02:5211800:19:038300:34:1333.3200:53:168600:09:3600:00:0000:01:00
91 3283DAVID MARTINEZ FERNANDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM01:02:5613400:19:196600:33:4533.7800:53:0411200:09:5200:00:0000:00:47
92 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:009100:18:399700:34:5332.6800:53:327100:09:2800:00:0000:00:49
93 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:03:0112200:19:097800:34:0233.5000:53:1110900:09:5000:00:0000:00:57
94 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM01:03:0911200:18:599300:34:3632.9500:53:358300:09:3400:00:0000:01:01
95 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:03:1011600:19:028000:34:1033.3700:53:1212100:09:5800:00:0000:00:59
96 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM01:03:2112300:19:099100:34:3233.0100:53:419600:09:4000:00:0000:00:59
97 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M01:03:2610300:18:538900:34:2733.0900:53:2013100:10:0600:00:0000:01:02
98 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:304100:17:2212800:35:4931.8300:53:1115600:10:1900:00:3900:01:24
99 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:308500:18:3411900:35:3132.1000:54:056500:09:2500:00:0000:01:11
100 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:03:4514600:19:377400:33:5633.6000:53:3314100:10:1200:00:4900:00:49
101 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:5913100:19:188400:34:1733.2500:53:3516100:10:2400:01:0900:00:55
102 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:04:026600:18:1414300:36:1131.5100:54:259000:09:3700:00:0000:00:53
103 3474XAVI DE BLAS GONZALEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:04:0516600:19:597100:33:5433.6300:53:5314300:10:1200:00:0000:01:11
104 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:0914800:19:3810200:34:5932.5900:54:377800:09:3200:00:5100:01:01
105 4529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:04:116800:18:1412600:35:4331.9200:53:5714800:10:1400:00:0000:01:11
106 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:04:1315100:19:459400:34:4032.8800:54:2510600:09:4800:00:4000:00:46
107 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM01:04:135900:17:5012000:35:3232.0800:53:2220200:10:5100:00:3800:01:00
108 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:04:1513300:19:1811500:35:2532.1900:54:437900:09:3200:00:0000:00:53
109 1204JORGE CASTRO ALVAREZC.E. RAYOTEAMABM01:04:189000:18:3814100:36:0831.5500:54:468100:09:3200:00:0000:01:09
110 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM01:04:218300:18:3414400:36:1631.4300:54:507700:09:3100:00:0000:00:56
111 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:04:319400:18:4514500:36:1731.4200:55:027300:09:2900:00:0000:00:59
112 8031MARC LLENSA BOULLICENCIA DE DIAV1M01:04:3313000:19:1710100:34:5832.6000:54:1515400:10:1800:00:0000:00:43
113 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:04:3414100:19:3110600:35:0932.4300:54:4011700:09:5400:00:5300:01:05
114 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM01:04:4113600:19:237200:33:5433.6300:53:1724900:11:2400:00:0000:00:58
115 2086ISIDRE OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:04:4411400:19:0013600:36:0131.6500:55:0110000:09:4300:00:0000:01:01
116 4464MARC TEIXIDOR VILARASSACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:04:459300:18:4013200:35:5431.7500:54:3413900:10:1100:00:0000:00:48
117 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:04:576700:18:1417600:37:4230.2400:55:563800:09:0100:00:0000:01:12
118 591JAUME ARANDA MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:05:0512700:19:1213000:35:5331.7700:55:0512400:10:0000:00:0000:01:26
119 3059RUBEN MORENTE ROBLESJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:05:0513500:19:2215200:36:2331.3300:55:456200:09:2000:00:0000:01:12
120 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:05:0714500:19:3611000:35:2032.2600:54:5613800:10:1100:00:0000:01:24
121 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:05:1010100:18:5213500:35:5931.6800:54:5115800:10:1900:00:0000:01:00
122 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:05:118100:18:2912200:35:3632.0200:54:0521900:11:0600:00:0000:01:00
123 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M01:05:1516100:19:5611800:35:3032.1100:55:2610700:09:4900:01:0400:00:53
124 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:05:2110900:18:5716100:36:4631.0100:55:439400:09:3800:01:3300:01:07
125 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:05:258800:18:3516700:37:1430.6200:55:498700:09:3600:00:0000:01:03
126 2325GABRIEL HUGUET LLULLTRIATLO LHOSPITALETABM01:05:2814200:19:3314200:36:1031.5200:55:4310200:09:4500:01:3500:01:05
127 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M01:05:3013200:19:1814900:36:2031.3800:55:3811100:09:5200:00:0000:00:55
128 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:3016200:19:5611400:35:2432.2000:55:2013500:10:1000:00:0000:00:52
129 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:05:3112100:19:0815000:36:2131.3600:55:2912500:10:0200:00:0000:01:15
130 5980GONZALO GARCIA GUTIERREZC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:05:3117500:20:2510300:35:0232.5400:55:2712700:10:0400:01:1400:00:52
131 567ENRIQUE GARCIA ABADIACLUB PROAMV1M01:05:3512500:19:1116300:36:5130.9400:56:028200:09:3300:01:2100:01:25
132 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:4111700:19:0312300:35:3632.0200:54:3921100:11:0200:00:0000:01:01
133 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:05:4212400:19:0916800:37:1730.5800:56:265400:09:1600:00:0000:01:00
134 5985ENRIC GONZALEZ MASSAGUECLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:4314000:19:3015700:36:4131.0800:56:118000:09:3200:00:0000:00:58
135 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESV1M01:05:4619000:20:3510000:34:5832.6000:55:3314600:10:1300:01:0500:00:53
136 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:05:4811300:18:5916000:36:4431.0300:55:4312900:10:0500:00:0000:01:28
137 7075JOSÉ MANUEL RODRÍGUEZ PELLICENCIA DE DIAABM01:05:5111100:18:5816900:37:1830.5600:56:168500:09:3500:02:0200:02:42
138 2445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:05:5312900:19:1616200:36:4631.0100:56:0211000:09:5100:01:0600:01:15
139 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:06:0014400:19:3514600:36:1931.3900:55:5413000:10:0600:01:1800:01:12
140 4593JAUME LOPEZ ALABAUC.A. IGUALADAJNM01:06:0015400:19:4615100:36:2231.3500:56:0811300:09:5200:00:0000:01:42
141 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:06:0416700:20:1211200:35:2332.2200:55:3516800:10:2900:00:4100:01:08
142 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:06:0815900:19:5312400:35:4031.9600:55:3317400:10:3500:00:0000:01:10
143 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM01:06:099900:18:5016600:37:1230.6500:56:0213200:10:0700:00:0000:00:57
144 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:06:1219700:20:459500:34:4532.8100:55:3018400:10:4200:00:5300:00:59
145 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:06:1417200:20:2113300:35:5631.7300:56:1712000:09:5700:01:0100:01:10
146 4531ALEX CASTAÑO CUELLARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:06:169700:18:4815800:36:4231.0600:55:3019000:10:4600:00:0000:01:23
147 5464RUBEN LUIS MARTINEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:06:1617400:20:2413400:35:5831.7000:56:2211500:09:5400:00:5100:01:04
148 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:06:2518500:20:3210900:35:2032.2600:55:5217200:10:3300:01:1200:01:19
149 3752JAVIER GONZALEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:06:3224100:21:588600:34:1933.2200:56:1715000:10:1500:01:1900:01:06
150 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:06:3516000:19:5413900:36:0531.5900:55:5917500:10:3600:00:0000:01:32
151 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:06:3614700:19:3817000:37:2030.5400:56:589200:09:3800:00:4400:00:54
152 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:06:3715000:19:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1700:00:00
153 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:06:4517800:20:2711700:35:2932.1300:55:5619900:10:4900:00:4800:01:14
154 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM01:06:4810200:18:5218000:37:5630.0500:56:4812300:10:0000:01:3100:01:28
155 231SERGI MARTI CERA W3TRIBCNABM01:06:5320400:20:5210700:35:1332.3700:56:0519400:10:4800:01:0000:01:31
156 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:06:599200:18:4018500:38:1229.8400:56:5213300:10:0700:00:0000:01:06
157 8028MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM01:07:0318700:20:3214700:36:1931.3900:56:5114000:10:1200:00:4400:00:53
158 4451DAVID MARTINEZ FERRERTGCBINNABM01:07:1113900:19:2717300:37:2430.4800:56:5115900:10:2000:00:0000:01:01
159 4415DAVID PALACIOS PIQUERESCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:07:1611500:19:0117900:37:5630.0500:56:5715700:10:1900:00:0000:01:55
160 3395JOSE MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:07:1810500:18:5518400:38:1029.8700:57:0514500:10:1300:00:0000:01:33
161 3051POL MESTRE LUCASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:07:2322500:21:3011300:35:2432.2000:56:5416700:10:2900:00:5500:01:45
162 4566ALEJANDRO RAHALI VICENTEOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:07:2720000:20:4712100:35:3532.0400:56:2221500:11:0500:01:2700:01:05
163 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:07:2919800:20:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4100:00:00
164 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:07:3413800:19:2615600:36:4131.0800:56:0725200:11:2700:00:0000:01:19
165 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:07:4516400:19:5715900:36:4431.0300:56:4121400:11:0400:01:1100:01:13
166 7094QUIM COOPER JORDANLLICENCIA DE DIAV1M01:07:5019400:20:4314800:36:2031.3800:57:0319100:10:4700:01:2000:01:11
167 2691HECTOR BARROSO DEL OJOC.N. BADALONAABM01:07:52000:00:00000:00:000.0000:57:3515300:10:1700:00:0000:02:19
168 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:07:5314300:19:3319000:38:3029.6100:58:0310800:09:5000:01:2900:01:17
169 4239SERGI RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM01:07:5913700:19:2417400:37:2430.4800:56:4822700:11:1100:00:0000:00:44
170 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:08:0230100:23:155500:33:0534.4600:56:2027500:11:4200:01:0400:01:17
171 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:08:0819600:20:4415400:36:3331.1900:57:1720100:10:5100:00:4900:01:15
172 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:08:2821400:21:0315500:36:4131.0800:57:4418600:10:4400:01:0800:01:05
173 3749ORIOL GONZÁLEZ MISERACHSCLUB TRI5UABM01:08:3516900:20:2019200:38:3529.5500:58:559700:09:4000:01:2400:01:36
174 5957JAVIER CASTAN ROMEROJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:08:3717600:20:2518300:38:0129.9900:58:2613700:10:1100:01:3200:01:33
175 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:08:4315600:19:4918900:38:2729.6500:58:1616500:10:2700:00:0000:00:56
176 4548OSCAR RODRIGUEZ PEREZCLUB TRIATLO BLANESCDM01:08:5024300:21:5916500:37:0630.7300:59:0510400:09:4500:00:4900:01:18
177 4589RICARDO MARROQUI VICENTECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:08:5118900:20:3417200:37:2430.4800:57:5820300:10:5300:01:2500:00:53
178 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:08:5521800:21:1114000:36:0631.5800:57:1726800:11:3800:00:5100:01:21
179 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M01:08:5720700:20:5617500:37:3630.3200:58:3216400:10:2500:01:5800:01:21
180 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:09:138200:18:3124400:40:5627.8500:59:2710500:09:4600:00:0000:00:44
181 662JORDI SAMANIEGO MUÑOZTRI+9 EL MASNOUV1M01:09:1720900:20:5816400:37:0030.8100:57:5824300:11:1900:01:0300:01:17
182 4603DIEGO ORTIZ GOMEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:09:2018800:20:3318200:37:5830.0300:58:3119800:10:4900:01:3000:01:31
183 4290ALBERT ARBONES ALBAC.N. BADALONAABM01:09:3919200:20:3719500:38:4429.4300:59:2115500:10:1800:01:1300:01:25
184 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:09:4115300:19:4620500:39:1329.0700:58:5918300:10:4200:00:0000:01:11
185 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:09:4820600:20:5417800:37:5230.1100:58:4621300:11:0200:00:5800:01:32
186 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:10:0420800:20:5819100:38:3329.5700:59:3117000:10:3300:01:1200:01:03
187 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:10:0615500:19:4619900:38:5929.2400:58:4524700:11:2100:00:4500:01:08
188 8009XAVIER FUENTES BLANCOLLICENCIA DE DIAV1M01:10:1620200:20:4919700:38:5629.2800:59:4516900:10:3100:01:2900:01:39
189 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:2423500:21:5117100:37:2330.4900:59:1422500:11:1000:01:3100:00:57
190 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:10:2721600:21:1018700:38:1929.7500:59:2920600:10:5800:01:0000:00:58
191 5592AGUSTI OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:10:4019300:20:4021000:39:2328.9501:00:0317600:10:3700:01:0900:01:19
192 4572MARCO ANTONIO BRAVO MORALCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:10:4717000:20:2021700:39:3828.7600:59:5819700:10:4900:01:1600:01:16
193 8023CARLOS AGUADO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:10:4919500:20:4321200:39:2728.9001:00:1018000:10:3900:01:1700:01:55
194 4080MARIO PRIETO CONESACLUB NATACIO SITGESABM01:10:5421000:20:5820900:39:1829.0101:00:1617800:10:3800:01:1800:01:02
195 3275ALEX DE RIAÑO OSULINDEPENDIENTEV1M01:11:0124000:21:5718100:37:5730.0400:59:5422000:11:0700:01:1200:01:05
196 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM01:11:2222000:21:1320300:39:0929.1201:00:2220900:11:0000:01:0900:01:14
197 7077ROBERT MARTÍLLICENCIA DE DIAABM01:11:3222700:21:3720100:39:0829.1301:00:4519300:10:4700:01:1900:01:23
198 3432ADAM GOLDTHORPCERCLE SABADELLES 1856V1M01:11:4320300:20:5122400:40:1028.3801:01:0118500:10:4200:01:4800:01:32
199 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:11:5424600:22:0120200:39:0829.1301:01:0918900:10:4500:01:1800:01:15
200 3502IVAN TIZON TRAGACETETRANSTRIATLONV1M01:11:5623100:21:4420700:39:1529.0401:00:5920500:10:5700:01:0000:00:59
201 3292VICENT PASCUAL COLOMERCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:11:5923700:21:5321300:39:3328.8201:01:2617100:10:3300:01:2200:01:29
202 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:12:0024500:21:5921100:39:2728.9001:01:2617300:10:3400:00:5500:01:25
203 8011MANUEL JIMENEZ HIDALGOLLICENCIA DE DIAV1M01:12:1214900:19:3926500:42:2026.9301:01:5914700:10:1300:01:5300:02:17
204 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM01:12:1324200:21:5820000:39:0129.2201:00:5923300:11:1400:00:5900:01:01
205 4232MARTI CERVANTES CABASTRICBM-CALELLACDM01:12:2320100:20:4821800:39:4228.7201:00:3028200:11:5300:00:4300:01:06
206 3806AYOUB EL OUAHBITRICBM-CALELLACDM01:12:2317300:20:2322100:39:5528.5601:00:1829300:12:0500:00:4200:00:48
207 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONCDM01:12:2418600:20:3224500:41:0327.7701:01:3519500:10:4900:01:1400:02:03
208 4538ARNAU GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5CDM01:12:2719100:20:3524200:40:5227.9001:01:2721000:11:0000:00:4800:01:24
209 8012JUAN LUIS VICENTE OJEDALLICENCIA DE DIAV1M01:12:3922400:21:2722700:40:1428.3301:01:4120700:10:5800:01:5500:01:25
210 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:12:5525300:22:1422800:40:1728.3001:02:3116200:10:2400:01:2000:01:30
211 4161ANGEL MANCEBO ALVAREZW3TRIBCNV2M01:13:0422300:21:2422900:40:1728.3001:01:4124800:11:2300:01:2600:01:40
212 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:13:1122600:21:3324100:40:4927.9301:02:2219600:10:4900:02:2200:01:22
213 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAV1M01:13:2127200:22:3919800:38:5729.2701:01:3627800:11:4500:01:3200:01:41
214 5589JOAN BARBANY BUFIC.A. LES TORTUGUESV1M01:13:2325600:22:2322500:40:1028.3801:02:3320000:10:5000:00:5200:01:04
215 4610WILLIAM GISPERT JONESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:13:2718200:20:3126400:42:1926.9401:02:5017700:10:3700:01:3400:01:12
216 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:13:4029000:23:0620600:39:1529.0401:02:2124400:11:1900:01:1600:01:26
217 1241GERMAN MARQUEZ CARRASCOCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:13:4524800:22:0723300:40:2628.1901:02:3322900:11:1200:01:5700:01:31
218 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M01:13:4729900:23:1419400:38:4229.4601:01:5628100:11:5100:00:5700:00:56
219 4552HECTOR NAVARRO GRANADOSVILADECANS TRIATLOSUB23M01:13:4923000:21:4225100:41:4027.3601:03:2216600:10:2700:01:1500:01:12
220 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:13:5427600:22:4121400:39:3528.8001:02:1626900:11:3800:01:1300:01:19
221 2417RAFAEL ALVAREZ ALVAREZTRI+9 EL MASNOUV1M01:14:0723300:21:4924700:41:1327.6601:03:0221800:11:0500:01:2700:01:22
222 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:14:0726800:22:3323500:40:2728.1801:03:0022200:11:0700:01:2000:01:20
223 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:14:1025200:22:1323700:40:4128.0201:02:5423700:11:1600:01:1600:01:50
224 3436ALEX RATERA APARICIOINDEPENDIENTEV1M01:14:1826300:22:3222200:40:0428.4501:02:3627200:11:4200:01:3100:01:14
225 4113ALEIX CALAFELL PUIGINDEPENDIENTEABM01:14:2029400:23:0821600:39:3628.7901:02:4426600:11:3600:00:4500:01:08
226 2111DANIEL FERNANDEZ LUNAVILADECANS TRIATLOABM01:14:2429600:23:0922600:40:1328.3501:03:2221200:11:0200:01:5000:01:16
227 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5CDM01:14:2723200:21:4524300:40:5327.8801:02:3827900:11:4900:01:0800:01:00
228 3041JOSE TOVAR LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:14:2821500:21:0523200:40:2528.2101:01:3032100:12:5800:00:5000:02:30
229 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO LHOSPITALETV2M01:14:2926200:22:2923800:40:4128.0201:03:1024200:11:1900:01:2600:01:36
230 4994XAVIER RIERA MARGARITCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:14:3425100:22:1324600:41:0527.7501:03:1823800:11:1600:00:5400:01:50
231 2734NIL IBAÑEZ PINAL3SCOLA SANT JUSTCDM01:14:5127500:22:4022000:39:5328.5801:02:3329900:12:1800:00:5100:01:18
232 4119CARLOS REYES NAVARROTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:14:5130500:23:2621900:39:4428.6901:03:1027100:11:4100:01:2400:01:21
233 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:14:5527800:22:4824000:40:4727.9501:03:3524600:11:2000:01:1800:01:14
234 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESABM01:15:1530400:23:2323100:40:2128.2501:03:4426000:11:3100:01:5000:02:12
235 4558ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:15:3022800:21:3926700:42:3326.7901:04:1224000:11:1800:01:2300:01:05
236 4578ROGER AVILES PAMIESCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:15:4325400:22:2125600:41:4927.2601:04:1026200:11:3300:01:4400:02:10
237 7082FERRAN RUSIÑOL BIGASLLICENCIA DE DIACDM01:15:4923400:21:5025200:41:4127.3501:03:3130000:12:1800:00:4600:02:30
238 7078CARLOS ALCAIDE ORTIZLLICENCIA DE DIAABM01:15:5621900:21:1328600:43:2826.2301:04:4123500:11:1500:01:4100:01:18
239 7086MODESTO HERRERO MARTINLLICENCIA DE DIAV2M01:16:0321200:21:0029100:43:4826.0301:04:4823400:11:1500:02:0400:02:14
240 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:16:0628000:22:4825700:41:5027.2501:04:3825500:11:2800:00:5900:01:06
241 4533JOSE LUIS GARCIA CUENCACLUB TRIATLO BLANESABM01:16:0627900:22:4826100:42:0127.1301:04:4923900:11:1700:01:2900:01:15
242 4556JOAN BERNAT PANECLUB TRIATLO BLANESV1M01:16:0724400:21:5926800:42:3926.7301:04:3825700:11:2900:00:4800:00:54
243 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:16:0727700:22:4725500:41:4827.2701:04:3526100:11:3200:00:4500:00:57
244 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:16:0923900:21:5627700:43:0826.4301:05:0421600:11:0500:01:3800:01:35
245 3804ALEIX PALMA AUBANELLTRICBM-CALELLACDM01:16:1117100:20:2131000:45:3625.0001:05:5714900:10:1400:00:5500:00:52
246 4671DANI MALAGON GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:16:1423600:21:5329000:43:3926.1201:05:3218200:10:4200:00:4900:01:14
247 8005JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M01:16:2230300:23:1726300:42:1826.9501:05:3519200:10:4700:01:3100:02:16
248 8013XAVIER BOTER VERALLICENCIA DE DIAJNM01:16:3227400:22:4028700:43:3026.2101:06:1016000:10:2200:02:0800:02:23
249 862JORDI LLAVERIA VIDIELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:16:4829800:23:1423600:40:4028.0301:03:5432000:12:5400:01:2500:01:57
250 7089CARLOS SORIANO DOMINGOLLICENCIA DE DIASUB23M01:17:1627100:22:3627300:42:5526.5601:05:3127700:11:4500:02:1100:01:17
251 4499JOSE RUBEN CRISTO GODOYC.E.E. SANT GERVASIV1M01:17:1827000:22:3528800:43:3026.2101:06:0523100:11:1300:01:4400:01:34
252 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:17:2826500:22:3226600:42:2126.9201:04:5331000:12:3500:01:4200:02:20
253 4584DAVID SANDOVAL CUENCACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:17:3229700:23:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
254 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:18:0730600:23:2928500:43:2826.2301:06:5722600:11:1000:01:5800:01:21
255 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM01:18:0726100:22:2829600:44:0625.8501:06:3426300:11:3300:01:2400:01:11
256 4590DAVID JAIME FERNANDEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:18:0828500:22:5927100:42:5326.5801:05:5229800:12:1600:01:1700:01:09
257 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:18:2529100:23:0729200:43:5126.0001:06:5825300:11:2700:01:3200:01:15
258 8019SERGI IGUALADA ARROYOLLICENCIA DE DIAABM01:18:5632100:24:5425800:41:5327.2201:06:4729500:12:0900:02:0000:01:17
259 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:18:5917900:20:2931900:46:3024.5201:06:5928800:12:0000:01:0700:01:14
260 4614XAVIER SÁNCHEZ PÉREZCLUB NATACIO SITGESV2M01:19:1317700:20:2732000:46:4124.4201:07:0829200:12:0500:01:2000:01:17
261 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:19:1926400:22:3230800:45:1825.1701:07:5025800:11:2900:01:4900:01:23
262 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:19:5731900:24:3727800:43:1226.3901:07:4929400:12:0800:02:4700:02:09
263 2226JURI FARRUS ROCACLUB NATACIO SITGESABM01:20:0831800:24:3227400:42:5626.5501:07:2831200:12:4000:00:5200:01:07
264 3849GERARDO BLANCO RAMIREZCLUB NATACIO RUBIV2M01:20:2327300:22:4030900:45:1925.1601:07:5930400:12:2400:02:5600:02:25
265 2679ERIC SAMPER HURTADOC.N. BADALONAABM01:20:3832200:24:5828000:43:1926.3201:08:1730200:12:2100:01:3300:02:02
266 8014MOISÉS CALVO GARCÍALLICENCIA DE DIAV1M01:20:4933700:25:5027500:42:5626.5501:08:4629000:12:0300:01:5200:01:50
267 1239DANIEL FOLCH CASTELLSC.E.E. SANT GERVASIV2M01:20:5424900:22:1032800:47:3223.9801:09:4222800:11:1200:02:1300:02:42
268 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDIENTEV3M01:21:4732800:25:0829700:44:0925.8201:09:1730900:12:3000:01:2400:01:13
269 684GERARD FRANCH MARGARITINDEPENDIENTEABM01:21:4731500:24:1330400:44:5425.3901:09:0731300:12:4000:01:2300:01:01
270 8018ORIOL SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:22:0233900:26:0927000:42:5126.6001:09:0032200:13:0200:01:2200:01:39
271 4576JUAN MANUEL HERRERA JIMENC.E. NO TE PARESV1M01:22:0328700:23:0231300:45:5224.8501:08:5432700:13:0900:01:2000:02:30
272 8025ALEX ESTEPA LANASPA LLICENCIA DE DIAABM01:22:4429500:23:0932300:46:4924.3501:09:5831800:12:4600:02:1100:02:06
273 2152ENRIQUE FONTOBA ESPIMALC.E. NO TE PARESABM01:23:2330800:23:4233100:48:0523.7101:11:4726500:11:3600:02:2200:01:23
274 8022ANDRES ORTIZ MENDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:2835300:27:0429300:43:5725.9401:11:0130500:12:2700:01:4500:01:46
275 2716ELOY MARTINEZ SALVADORCEMEABM01:23:4232400:25:0131500:46:1124.6801:11:1230800:12:3000:01:3300:01:50
276 1694JOSEPH GUILLEN GONZALEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:24:0234200:26:2030500:44:5825.3501:11:1831600:12:4400:01:2900:01:18
277 4101ADRIA PEREZ LLORENSTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:24:5026600:22:3234300:50:0822.7401:12:4029600:12:1000:02:0200:02:11
278 4409SANTI GÜELL HERNÁNDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:25:3433800:26:0930300:44:5425.3901:11:0335200:14:3100:01:3500:01:28
279 4536ALEIX GOMEZ MOYATEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:25:5130200:23:1734200:49:5122.8701:13:0831500:12:4300:01:0400:01:07
280 7072OSCAR PULIDO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0036400:28:3127900:43:1926.3201:11:5034700:14:1000:01:3900:01:19
281 7087JORDI SARDINA BRENCHATLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0234500:26:3130600:44:5925.3401:11:3035300:14:3200:01:2300:01:31
282 4670XAVI QUERALT BOIXAREUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:26:1433400:25:2033500:49:1223.1701:14:3227400:11:4200:00:5700:02:32
283 8016CARLES QUERALT PARELLADALLICENCIA DE DIAV1M01:26:1533300:25:1933600:49:1323.1601:14:3227600:11:4300:01:0000:02:34
284 7096JORDI AMAYA BARBELLICENCIA DE DIAV1M01:26:5434400:26:2531400:46:1124.6801:12:3635000:14:1800:02:2000:02:45
285 7073DANIEL POZO MONTELL LLICENCIA DE DIAABM01:27:2835400:27:1932100:46:4624.3801:14:0532900:13:2300:02:5300:01:56
286 8017JORDI BORONATLLICENCIA DE DIAV1M01:28:2635900:27:3332400:46:5724.2801:14:3034400:13:5600:01:5500:01:08
287 7079JAVIER PALOMERO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M01:29:1835800:27:3133000:48:0423.7201:15:3533600:13:4300:02:0900:01:39
288 8001CARLES SERRA CAMPAMÀLLICENCIA DE DIAV1M01:29:5125000:22:1235500:55:4620.4401:17:5828300:11:5300:02:1200:01:59
289 8010ERICK PIERRE VALDEZ MAGUILLICENCIA DE DIAABM01:30:3633200:25:1735000:51:2422.1801:16:4134300:13:5500:02:2700:02:28
290 7074JOSÉ MARIA OCHO NORYELLICENCIA DE DIAV1M01:30:4135700:27:2933900:49:2323.0801:16:5233900:13:4900:02:5100:02:55
291 7083NICOLÁS SUÁREZ ROSESLLICENCIA DE DIAABM01:30:4833600:25:5035200:52:2121.7801:18:1131100:12:3700:01:3400:01:25
292 8008GUILLEM FERNÁNDEZ COMPTELLICENCIA DE DIAABM01:30:5235100:26:5934500:50:2522.6101:17:2433200:13:2800:01:4900:01:39
293 8024BLAS GARCIA DEL TOROLLICENCIA DE DIAV2M01:36:5536200:28:2834900:51:1922.2201:19:4736100:17:0800:01:0600:01:29
294 4007TEO SILGUERO GARCIATRIATHLON VILARENC AQUA CCDM01:48:0837000:33:2735900:59:0519.2901:32:3235800:15:3600:00:5500:01:39
295 4011ALEJANDRO GARCIA RODRIGUETRIATHLON VILARENC AQUA CCDM01:48:2736900:33:2735600:56:2020.2401:29:4736200:18:4000:00:5900:01:15


NF 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:00:00000:20:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5700:00:00
NF 8029JORDI VILLAR ESPARZAINDEPENDENTABM00:00:00000:25:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2100:00:00
NF 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:00:00000:22:24000:46:1624.6401:08:40000:00:0000:02:1600:03:37
NF 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM00:00:00000:19:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1400:00:00
NF 1967PERE BERMUDEZ MARMOLC.T. PARETS DEL VALLESV1M00:00:00000:23:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2709ALONSO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTCDM00:00:00000:21:40000:43:2226.2901:05:02000:00:0000:01:1300:02:32
NF 4579GUIFRE CORTES RIBERAC.T. PARETS DEL VALLESV1M00:00:00000:24:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4581POL FERNANDEZ HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:00:00000:17:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM00:00:00000:15:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3400:00:00
NF 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:00:00000:17:27000:38:0030.0000:55:27000:00:0000:00:4400:01:20
NF 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:00:00000:16:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3000:00:00
NF 2096PABLO LOPEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994ABM00:00:00000:17:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3700:00:00
NF 3394ALBERT MILLAN CARRASCOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:00:00000:20:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0200:00:00


DQ 1036XAVIER BUSQUETS DUARTECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:27000:19:01000:36:4730.9900:55:48000:09:3900:00:0000:01:03
DQ 7093VICENÇ CORTÉS MASLLICENCIA DE DIAABM01:08:46000:22:43000:35:2432.2000:58:07000:10:3900:00:0000:00:00
DQ 4563KILIAN ZURERA VIZUETEGAVA TRIATLOCDM01:21:18000:23:04000:45:3824.9801:08:42000:12:3600:01:1500:01:41
DQ 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV1M01:24:05000:25:52000:45:3225.0401:11:24000:12:4100:01:1700:01:14


NP 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV2M
NP 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO LHOSPITALETV1M
NP 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM
NP 8003ISAAC FEBRER IGLESIASLLICENCIA DE DIAABM
NP 8006HELIOS SÁNCHEZ RUFASLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8007IVAN CLAVIJOS ESTEBANLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8015ORIL SANCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM
NP 8021LLUIS RECHE GARCIALLICENCIA DE DIAV2M
NP 8026NACHO LOZANO RIUSLLICENCIA DE DIAABM
NP 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM
NP 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M
NP 7071ALEX BLAZQUEZ LLICENCIA DE DIAABM
NP 7076JOSE LUIS RAMÓN ESPINLLICENCIA DE DIAABM
NP 7084MIGUEL FERRER MONZOLLICENCIA DE DIAABM
NP 7090VICTOR GRANADOS PARTIDALLICENCIA DE DIAABM
NP 7092JAVI GALAN JIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8002CARLOS GONZALEZ GRUESOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M
NP 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 358JUAN GONZALEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M
NP 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M
NP 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM CALELLA TRIATHLONV2M
NP 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M
NP 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M
NP 1455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGC.E.E. SANT GERVASIV1M
NP 2393XAVI REYES SALAMANCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M
NP 3247JUAN MORUNO RASEROVILADECANS TRIATLOABM
NP 3437JORGE SALIDO PINILLAC.N. BADALONAV2M
NP 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM
NP 3976DAMIA LOPEZ SANDOVALINDEPENDIENTEABM
NP 4092SERGIO CARLOS PEREZ RODRITEAM CALELLA TRIATHLONV1M
NP 4096ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLABM
NP 4100LUCAS ARJONA HERNANDEZL3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM
NP 4523JOAN RAMON MARTINEZ ESCORTRANSTRIATLONV2M
NP 4537JOEL POCELLOTRICBM-CALELLACDM
NP 4542JORDI VILAFRANCA PUJOLC.T. PARETS DEL VALLESABM
NP 1532STEFAN DAUWALDERCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM
NP 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M
NP 776PAU VELASCO MENDEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM
NP 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM
NP 2714ALVARO VISCARRI PARDOL3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 4551VICTOR FERRANDO SALARICHGAVA TRIATLOCDM
NP 4568ROGER QUERALT BOIXAREUCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 4615FRANCISCO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM
NP 4617JORDI APARICIO CORBELLAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM
NP 4661JUAN ROPERO ALBAC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M
NP 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 4925JOAN GORDILLO GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M
NP 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL DEMPORDAV2M
NP 4545JOSE ANTONO ARENAS OREJUEC.E.E. SANT GERVASIV2M
NP 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM
NP 2012ENRIQUE BOLON ESPANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M
NP 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM
NP 2186CARLES VILELLA MARTINEZTRIATLO LHOSPITALETABM
NP 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIABM
NP 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATABM
NP 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM
NP 3159DAVID DIEGUEZ DIAZINDEPENDIENTEABM
NP 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M
NP 3773FERRAN MARTINEZ CALVENTOSC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM
NP 3780TONI LAPUENTE SALABERTC.T. PARETS DEL VALLESV1M
NP 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M
NP 4017JOAN PERDIGO PIZZORNOTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM
NP 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 4064FERRAN PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM
NP 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM
NP 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM
NP 4160DANIEL CHICO LOPEZCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 4178MARTI CARRE PEREZCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 4224MARTI BERMUDEZ MONTOLIOC.T. PARETS DEL VALLESCDM
NP 4383ADRIA PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM
NP 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32