RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
428 402 398 3 1 5 20 2 7 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:52:54100:16:26400:28:1642.4500:44:42200:08:1200:00:4300:00:26
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:53:04200:16:44200:28:0242.8100:44:46600:08:1800:00:2700:00:28
3 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:53:13000:00:00000:00:000.0000:44:441400:08:2900:00:0000:00:25
4 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:53:34700:16:561200:28:3541.9800:45:31100:08:0300:00:2900:00:28
5 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM00:53:39300:16:55700:28:3042.1100:45:25400:08:1400:00:2800:00:21
6 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM00:53:43900:16:57800:28:3342.0300:45:30300:08:1300:00:2700:00:24
7 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM00:53:52500:16:561300:28:3741.9300:45:33800:08:1900:00:2800:00:29
8 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:53:56400:16:551800:28:4541.7400:45:40500:08:1600:00:3300:00:34
9 4825ARNAU PERICAS FIGUERASC.N. VIC-ETBABM00:54:001300:17:12500:28:1742.4300:45:291600:08:3100:00:2400:00:28
10 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M00:54:071000:16:581700:28:4541.7400:45:431200:08:2400:00:2700:00:37
11 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:54:09600:16:562300:28:5341.5500:45:491000:08:2000:00:3100:00:44
12 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:54:10000:00:00000:00:000.0000:45:322100:08:3800:00:0000:00:30
13 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:54:111100:17:07600:28:2842.1500:45:352000:08:3600:00:2600:00:34
14 4480ANGEL MULLERA RODRIGEZPRAT TRIATLO 1994ABM00:55:10800:16:567100:29:5540.1100:46:51900:08:1900:00:3500:00:31
15 926DANI BLANCHART LOPEZTRICBM-CALELLASUB23M00:55:111500:17:284500:29:1940.9300:46:471300:08:2400:00:3200:00:32
16 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:55:172000:17:433100:29:0341.3100:46:461500:08:3100:00:3400:00:29
17 4520VILLY GORDON CASTILLOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:55:181700:17:314900:29:2940.7000:47:00700:08:1800:00:3000:00:36
18 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.N. MATAROV1M00:55:25000:00:00000:00:000.0000:46:442200:08:4100:00:0000:00:31
19 4115XAVI QUERAL FORCADELLC.N. MATAROV1M00:55:271400:17:236000:29:4240.4000:47:051100:08:2200:00:3300:00:40
20 2096PABLO LOPEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994ABM00:55:293200:17:522200:28:5241.5700:46:442700:08:4500:00:2800:00:29
21 2249DAVID ROVIRA VALLEJOFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:291200:17:076800:29:4840.2700:46:551800:08:3400:00:3200:00:24
22 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:55:292500:17:454000:29:1041.1400:46:551700:08:3400:00:3000:00:32
23 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:55:292200:17:443800:29:0941.1700:46:531900:08:3600:00:3200:00:28
24 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:55:33000:00:00000:00:000.0000:46:473000:08:4600:00:0000:00:31
25 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM00:55:342900:17:492800:28:5741.4500:46:463300:08:4800:00:2600:00:24
26 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM00:55:351800:17:423700:29:0941.1700:46:512600:08:4400:00:2900:00:29
27 974JONATHAN LOPEZ GARCIACLUB NATACIO SALLENTABM00:55:362300:17:444200:29:1041.1400:46:542300:08:4200:00:3200:00:33
28 133FRANCESC JUAREZ ROSELLOC.N. MATAROABM00:55:365700:18:27300:28:1242.5500:46:394400:08:5700:00:2800:00:26
29 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:55:372800:17:481900:28:5041.6200:46:384800:08:5900:00:2400:00:24
30 1710MARTI SENDER PRADOSC.E.T. DISTANCEJNM00:55:382100:17:443500:29:0741.2100:46:513100:08:4700:00:3000:00:35
31 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:55:413300:17:532400:28:5441.5200:46:474100:08:5400:00:2800:00:35
32 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:55:443100:17:512900:29:0141.3600:46:523700:08:5200:00:3300:00:34
33 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM00:55:442400:17:454300:29:1141.1200:46:563200:08:4800:00:3200:00:31
34 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:55:453500:17:573200:29:0441.2800:47:012500:08:4400:00:3600:00:33
35 2476JOSE LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:55:472700:17:454400:29:1641.0000:47:012800:08:4600:00:4100:00:35
36 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM00:55:484800:18:131000:28:3442.0100:46:475300:09:0100:00:3300:00:32
37 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M00:55:494400:18:111100:28:3442.0100:46:455600:09:0400:00:3200:00:31
38 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM00:55:504700:18:121400:28:4041.8600:46:524600:08:5800:00:2900:00:33
39 5608ARNAU PAGES LOPEZFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:523600:17:584100:29:1041.1400:47:082400:08:4400:00:3000:00:37
40 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:55:525200:18:19900:28:3442.0100:46:534700:08:5900:00:2600:00:33
41 4235ROBERT DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM00:55:534200:18:082600:28:5441.5200:47:023600:08:5100:00:3000:00:00
42 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:55:541600:17:305400:29:3640.5400:47:063400:08:4800:00:2800:00:34
43 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:55:555500:18:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:55:583000:17:513600:29:0941.1700:47:004500:08:5800:00:3100:00:28
45 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:004300:18:102500:28:5441.5200:47:044300:08:5600:00:3000:00:34
46 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM00:56:021900:17:423900:29:0941.1700:46:516400:09:1100:00:2900:00:25
47 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:56:043400:17:533300:29:0541.2600:46:585800:09:0600:00:3100:00:36
48 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M00:56:074000:18:062100:28:5241.5700:46:586100:09:0900:00:4200:00:34
49 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM00:56:093800:18:012700:28:5641.4700:46:576600:09:1200:00:2900:00:29
50 3785MARC MARIN GINESTAC.E. RAYOTEAMV1M00:56:125100:18:141600:28:4341.7900:46:576800:09:1500:00:2900:00:33
51 3998CRISTIAN COFINE GARCIA C.E.T. DISTANCEABM00:56:166300:18:34100:28:0142.8300:46:3511400:09:4100:00:2800:00:24
52 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M00:56:172600:17:454700:29:2440.8200:47:096000:09:0800:00:2900:00:35
53 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM00:56:215300:18:192000:28:5141.5900:47:106300:09:1100:00:2900:00:38
54 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:56:314600:18:121500:28:4141.8400:46:5310500:09:3800:00:2900:00:32
55 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:393700:17:593400:29:0741.2100:47:069800:09:3300:00:3400:00:37
56 2728SANTI PELLEJERO GACIACLUB VO2 TEAMV1M00:57:136100:18:325900:29:4040.4500:48:125200:09:0100:00:2800:00:33
57 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. RAYOTEAMABM00:57:144500:18:127700:30:0139.9800:48:135000:09:0100:00:3200:00:31
58 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:57:177100:18:454800:29:2740.7500:48:125700:09:0500:00:2800:00:32
59 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:185000:18:143000:29:0341.3100:47:1715100:10:0100:00:3100:00:37
60 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:57:196600:18:386500:29:4740.2900:48:253800:08:5400:00:2800:00:42
61 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:203900:18:037300:29:5640.0900:47:597300:09:2100:00:2800:00:31
62 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M00:57:227000:18:445100:29:3140.6500:48:155900:09:0700:00:3400:00:35
63 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM00:57:244900:18:149000:30:1539.6700:48:294200:08:5500:00:3300:00:47
64 4450JAVIER CASTRO ROMEROC.N. MATAROABM00:57:306200:18:345200:29:3340.6100:48:077600:09:2300:00:2900:00:29
65 1557DIDAC DOMINGO CARRASCOSACAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:57:446800:18:416200:29:4540.3400:48:267000:09:1800:00:3100:00:46
66 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:57:485600:18:266900:29:5240.1800:48:189100:09:3000:00:3100:00:38
67 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:516900:18:415000:29:3040.6800:48:1110900:09:4000:00:3000:00:30
68 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM00:57:534100:18:0812900:30:5138.9000:48:594000:08:5400:00:2900:00:30
69 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M00:57:567400:18:499400:30:2139.5400:49:102900:08:4600:00:3800:00:40
70 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M00:57:576700:18:407900:30:0539.8900:48:456500:09:1200:00:3500:00:33
71 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:595400:18:2012000:30:4539.0200:49:053900:08:5400:00:2900:00:33
72 5935RAUL CEJUDO ALBAC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:598300:18:597400:29:5740.0700:48:565500:09:0300:00:2900:00:31
73 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM00:58:005900:18:2811800:30:4339.0700:49:113500:08:4900:00:5600:00:36
74 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:048100:18:566700:29:4740.2900:48:437200:09:2100:00:2900:00:31
75 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:58:095800:18:285700:29:3740.5200:48:0515600:10:0400:00:2800:00:29
76 2946NARCIS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:58:116500:18:3511000:30:3539.2400:49:105100:09:0100:00:5700:00:38
77 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:58:139000:19:125300:29:3440.5900:48:468200:09:2700:00:3900:00:25
78 4549XAVIER MATARIN SANCHEZCLUB NATACIO RUBIABM00:58:166400:18:3411400:30:4039.1300:49:145400:09:0200:00:5100:00:44
79 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M00:58:169300:19:185600:29:3640.5400:48:547500:09:2200:00:3400:00:35
80 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E.E. SANT GERVASIABM00:58:177200:18:488700:30:1439.6900:49:026900:09:1500:00:3000:00:46
81 5695ABEL CASTRO AGUILARTRI+9 EL MASNOUABM00:58:187900:18:527500:29:5740.0700:48:499000:09:2900:00:4100:00:32
82 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM00:58:298600:19:037800:30:0239.9600:49:057800:09:2400:00:3300:00:37
83 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:58:319200:19:175500:29:3640.5400:48:5310200:09:3800:00:3300:00:32
84 2600ALEX PAGAN MONTOROTRI+9 EL MASNOUABM00:58:338700:19:046600:29:4740.2900:48:5111900:09:4200:00:4400:00:33
85 3324JOAN LLAVERIA VIDIELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:367300:18:499800:30:2439.4700:49:137700:09:2300:01:0900:00:44
86 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM00:58:387600:18:508800:30:1439.6900:49:049900:09:3400:00:3800:00:39
87 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM00:58:388500:19:028100:30:0839.8200:49:108500:09:2800:00:4300:00:35
88 4484ARNAU GRIFOLL BRAVOC.N. VIC-ETBABM00:58:408400:19:009100:30:1839.6000:49:187400:09:2200:00:5400:00:44
89 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:4110600:19:284600:29:2040.9100:48:4813200:09:5300:00:3200:00:32
90 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M00:58:428900:19:067600:29:5740.0700:49:0310800:09:3900:00:4400:00:48
91 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:58:437500:18:499700:30:2239.5200:49:119600:09:3200:00:3200:00:40
92 8017JÉRÔME SEGUINLLICENCIA DE DIAABM00:58:507800:18:5110200:30:2739.4100:49:189700:09:3200:01:0500:00:45
93 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M00:58:519900:19:266300:29:4640.3100:49:1210700:09:3900:00:3600:00:38
94 5529JOAN BASSEDA PERADALTACLUB VO2 TEAMABM00:59:049100:19:146100:29:4440.3600:48:5816500:10:0600:00:2800:00:33
95 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M00:59:059700:19:235800:29:3940.4700:49:0215500:10:0300:00:3100:00:50
96 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:59:068000:18:557000:29:5440.1300:48:4918300:10:1700:00:3100:00:32
97 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTRICBM-CALELLAABM00:59:178800:19:067200:29:5540.1100:49:0117900:10:1600:00:3400:00:46
98 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:59:4010800:19:2912800:30:5138.9000:50:207100:09:2000:00:4100:00:34
99 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:476000:18:3210300:30:2839.3900:49:0023600:10:4700:00:2900:00:36
100 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M00:59:489800:19:2413300:30:5338.8600:50:179500:09:3100:00:5000:00:29
101 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM00:59:5011200:19:3814200:31:0238.6700:50:406200:09:1000:00:4700:00:31
102 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:59:5311700:19:4012400:30:4838.9600:50:287900:09:2500:00:4700:00:28
103 8019MURILO RODRIGUES ALVESLLICENCIA DE DIAABM00:59:549500:19:1915400:31:2338.2400:50:426700:09:1200:01:0600:00:43
104 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:59:5611000:19:3112100:30:4639.0000:50:1710600:09:3900:00:4500:00:34
105 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM01:00:0112900:19:5211300:30:3839.1700:50:309400:09:3100:00:5600:00:33
106 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:00:0510500:19:2713700:30:5738.7700:50:2411600:09:4100:00:3200:00:31
107 4917POL BADIA CASALSCLUB VO2 TEAMABM01:00:0612600:19:5110900:30:3539.2400:50:2611000:09:4000:00:3200:00:37
108 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:00:0912300:19:4613500:30:5538.8100:50:418700:09:2800:00:4100:00:43
109 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:00:109400:19:1915500:31:2538.2000:50:448100:09:2600:00:4500:00:39
110 4761ALBERT MUÑOZ BUENOOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:00:1115600:20:188300:30:1339.7100:50:3111100:09:4000:00:3700:00:36
111 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:00:1114500:20:128900:30:1539.6700:50:2712300:09:4400:00:2900:00:30
112 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:00:1410000:19:2614400:31:0338.6500:50:2912600:09:4500:00:4200:00:36
113 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:00:1610100:19:2615200:31:2238.2600:50:488600:09:2800:00:5400:00:43
114 1351JACINT HITOS CARMONATRI+9 EL MASNOUABM01:00:1811300:19:3811100:30:3739.1900:50:1515400:10:0300:00:3300:00:33
115 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:00:209600:19:2315000:31:2038.3000:50:4310100:09:3700:00:4400:00:41
116 777ANTONIO M. ARCO TORRESC.E.E. SANT GERVASIV1M01:00:2113300:19:5911700:30:4139.1100:50:4011700:09:4100:00:5400:00:44
117 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:00:2215400:20:178400:30:1339.7100:50:3013100:09:5200:00:3900:00:33
118 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M01:00:2212100:19:4413800:30:5738.7700:50:4111200:09:4100:00:4800:00:49
119 3341JORDI CANTO CESPEDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:00:2312000:19:4411500:30:4139.1100:50:2514200:09:5800:00:3300:00:31
120 4216CARLES SIERRA NOGUERASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:00:2513400:20:0010700:30:3239.3000:50:3213400:09:5300:00:4200:00:38
121 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:00:2614700:20:138500:30:1339.7100:50:2614900:10:0000:00:4200:00:34
122 4048ORIOL SAURA BOSCHC.E. KATOA BARCELONAABM01:00:2614900:20:1412200:30:4738.9800:51:018000:09:2500:01:0000:00:34
123 8012EDGAR FERRER SERRANOLLICENCIA DE DIAABM01:00:2817700:20:369300:30:2139.5400:50:579200:09:3100:00:3600:00:36
124 1144MARTI GRACIA LLAURADOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:00:3112500:19:5013000:30:5338.8600:50:4312800:09:4800:00:3600:00:35
125 4464MARC TEIXIDOR VILARASSACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:00:3213200:19:5811200:30:3739.1900:50:3513600:09:5700:00:3100:00:32
126 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM01:00:3210200:19:2615100:31:2238.2600:50:4812400:09:4400:00:4600:00:38
127 5826CARLOS CLAR FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:00:3311100:19:3713900:30:5838.7500:50:3514300:09:5800:00:3500:00:42
128 2895TONI MANCHÓN GONZÁLEZESSENCIAL TRIATLOV1M01:00:3412700:19:5214100:31:0138.6900:50:5311300:09:4100:00:3900:00:54
129 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:00:3811500:19:3912700:30:5038.9200:50:2916700:10:0900:00:3900:00:34
130 229MANEL LOPEZ SAMPIETROSBR OPEN TEAMV1M01:00:4414800:20:1311600:30:4139.1100:50:5412900:09:5000:00:3600:00:55
131 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:00:5013100:19:5714700:31:1038.5000:51:0712200:09:4300:00:4300:00:40
132 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLV1M01:00:5215500:20:1713200:30:5338.8600:51:1012000:09:4200:00:4200:00:42
133 2691HECTOR BARROSO DEL OJOC.N. BADALONAABM01:01:0219000:20:459200:30:1939.5800:51:0414100:09:5800:00:3600:00:35
134 2439MARC MOLINA ROIGCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:0216900:20:2511900:30:4439.0500:51:0913300:09:5300:00:5300:00:46
135 4377ALEJANDRO SANZ MARTINCLUB VO2 TEAMABM01:01:1013500:20:0212300:30:4738.9800:50:4919200:10:2100:00:4500:00:53
136 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:01:1019900:20:528600:30:1339.7100:51:0516400:10:0500:00:3800:00:40
137 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:01:1119800:20:518000:30:0739.8500:50:5817400:10:1300:00:5100:00:34
138 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:1214200:20:1014500:31:0438.6300:51:1414000:09:5800:00:4800:00:42
139 4415DAVID PALACIOS PIQUERESCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:1212400:19:4914900:31:1938.3200:51:0815800:10:0400:00:4600:00:36
140 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM01:01:1315800:20:2113400:30:5338.8600:51:1414400:09:5900:00:4200:00:42
141 3771OT AGUILERA SERRANO C.E. KATOA BARCELONAABM01:01:1414400:20:129600:30:2239.5200:50:3421600:10:4000:00:3500:00:45
142 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:1515200:20:1612600:30:4938.9400:51:0516900:10:1000:00:4900:00:36
143 4183FERNANDO PASCUAL MOYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:01:1514000:20:0914600:31:0638.5900:51:1514800:10:0000:01:0700:00:51
144 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:01:198200:18:5820400:32:3536.8300:51:3312700:09:4600:00:5400:01:13
145 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:01:2317900:20:399500:30:2239.5200:51:0119500:10:2200:00:3400:00:32
146 2672ENRIC SUBIÑA COLLC.N. MATAROV1M01:01:2613800:20:0610000:30:2639.4300:50:3224900:10:5400:00:4600:00:41
147 3622RAMSES RODRIGUEZ RODRIGUEC.A. IGUALADAV1M01:01:2817400:20:3410800:30:3439.2600:51:0818600:10:2000:00:4400:00:38
148 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:01:40000:00:00000:00:000.0000:51:1719700:10:2300:00:0000:00:43
149 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM01:01:4716300:20:2210600:30:3239.3000:50:5424400:10:5300:01:0600:00:37
150 4138XAVI NARANJO AMOROSTRI+9 EL MASNOUABM01:01:5110900:19:2919100:32:1837.1500:51:4715900:10:0400:00:5200:00:42
151 4193MARTI LLOP SAUQUE VILACLUB PROAMABM01:01:5316200:20:2212500:30:4938.9400:51:1122100:10:4200:01:0000:00:43
152 7008YAN GUANTERLLICENCIA DE DIAT2M01:02:0321400:21:186400:29:4640.3100:51:0426000:10:5900:00:3500:00:45
153 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:02:0718800:20:449900:30:2639.4300:51:1025400:10:5700:00:3900:00:49
154 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:02:1910300:19:2617700:31:5737.5600:51:2325300:10:5600:00:3000:01:09
155 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:02:2618000:20:4016200:31:3438.0100:52:1417300:10:1200:00:3800:00:49
156 567ENRIQUE GARCIA ABADIACLUB PROAMV1M01:02:2813700:20:0419300:32:2037.1100:52:2415700:10:0400:00:5900:01:05
157 4129ALBERT SERRANO CABRETRI+9 EL MASNOUABM01:02:3515000:20:1418100:32:0637.3800:52:2017700:10:1500:00:5700:00:59
158 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLC.E. RAYOTEAMV1M01:02:4317000:20:2720700:32:3836.7700:53:0510400:09:3800:01:0000:00:47
159 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:02:4417100:20:2916100:31:3238.0500:52:0122400:10:4300:00:5000:00:43
160 4349ALBERT REVERTE PRUNEDAC.N. BADALONAABM01:02:4817300:20:3421000:32:4336.6800:53:179300:09:3100:00:3800:00:46
161 4125ADRIAN MEZATRI+9 EL MASNOUABM01:02:5213000:19:5523300:33:1936.0200:53:1410300:09:3800:01:0200:00:51
162 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANACLUB VO2 TEAMV1M01:02:5714600:20:1320900:32:4336.6800:52:5615200:10:0100:00:5000:00:38
163 4639JUAN ANTONIO BERDÚN ORTIZESSENCIAL TRIATLOV1M01:02:5816700:20:2522300:33:0436.2900:53:298900:09:2900:01:2300:00:51
164 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:03:0116000:20:2122000:32:5736.4200:53:1812100:09:4300:01:0900:00:49
165 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:03:0617500:20:3519400:32:2137.0900:52:5616800:10:1000:00:4100:00:38
166 4290ALBERT ARBONES ALBAC.N. BADALONAABM01:03:1117200:20:3222200:32:5836.4000:53:3011500:09:4100:00:5500:00:53
167 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:03:1420700:21:0718400:32:0737.3600:53:1415000:10:0000:00:4000:00:39
168 8001DANI DEL PUERTO COSENZALLICENCIA DE DIAV1M01:03:1511600:19:4024500:33:4435.5700:53:2413000:09:5100:01:0900:00:57
169 4209CHRISTIAN LOPEZ GOMEZCLUB VO2 TEAMABM01:03:1518200:20:4119200:32:1937.1300:53:0017600:10:1500:00:5100:00:42
170 2745OSCAR QUERO DE BORJATRICBM-CALELLAV1M01:03:1918100:20:4018900:32:1737.1700:52:5719600:10:2200:01:0000:00:44
171 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:03:2022900:21:3417400:31:5137.6800:53:2513500:09:5500:00:4300:00:52
172 2965FEDERICO IBAÑEZCLUB PROAMABM01:03:2113900:20:0822600:33:0836.2200:53:1616100:10:0500:01:1400:00:54
173 5687PACO GOMEZCLUB ESPORTIU Z5V1M01:03:2222500:21:2917300:31:5137.6800:53:2015300:10:0200:00:3000:00:49
174 419ANDRES GARCIA RODRIGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:03:2420300:20:5821700:32:5136.5300:53:4910000:09:3500:01:1700:00:46
175 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M01:03:2417800:20:3719000:32:1737.1700:52:5420500:10:3000:00:4300:00:40
176 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:03:2621500:21:2116700:31:4437.8200:53:0519100:10:2100:00:3900:00:35
177 4168ANDREU DICHÓS MUÑOZINDEPENDIENTEABM01:03:2718500:20:4220200:32:2936.9400:53:1118000:10:1600:00:4400:00:50
178 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:2821800:21:2317000:31:4937.7200:53:1218100:10:1600:00:3800:00:48
179 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2 TEAMV1M01:03:3119400:20:4618600:32:0837.3400:52:5421300:10:3700:00:4000:00:39
180 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M01:03:3522300:21:2515800:31:3138.0800:52:5621500:10:3900:00:3400:00:35
181 3910CARLES MOLINER VILLAGRASACLUB VO2 TEAMV1M01:03:4023300:21:3914800:31:1838.3400:52:5722800:10:4300:00:3300:00:36
182 5725RAFAEL VICIANA MORALESC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:03:4220600:21:0720300:32:3036.9200:53:3716300:10:0500:01:0600:00:57
183 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:4416400:20:2322100:32:5736.4200:53:2020100:10:2400:01:1100:01:08
184 5464RUBEN LUIS MARTINEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:03:4521100:21:1317800:32:0237.4600:53:1520400:10:3000:00:3600:00:39
185 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:03:4721000:21:1117600:31:5637.5800:53:0721700:10:4000:00:3500:00:39
186 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM01:03:4818300:20:4121600:32:4736.6000:53:2818800:10:2000:00:5500:00:52
187 3749ORIOL GONZÁLEZ MISERACHSCLUB TRI5UABM01:03:5020500:21:0420600:32:3636.8100:53:4017000:10:1000:01:0000:01:15
188 4451DAVID MARTINEZ FERRERTGCBINNABM01:03:5216500:20:2421900:32:5536.4600:53:1920700:10:3300:00:3500:00:54
189 4396CARLOS ESCOBAR SANCHEZCLUB PROAMABM01:04:0015700:20:1924100:33:4135.6300:54:0014600:10:0000:01:2600:01:25
190 2031ENRIC GIL MARESC.N. VIC-ETBV2M01:04:0222200:21:2517500:31:5337.6400:53:1822900:10:4400:00:4800:00:43
191 4471ESTEVE SERRA MOYAC.N. SABADELLV1M01:04:0317600:20:3522500:33:0836.2200:53:4318700:10:2000:00:4000:00:52
192 4460ALEX PONS SOLEW3TRIBCNV1M01:04:0611900:19:4326900:34:2634.8500:54:0913900:09:5700:02:0600:01:37
193 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:04:0820000:20:5320800:32:4136.7200:53:3420800:10:3400:00:5900:00:52
194 3906IGNASI FIBLA FIGUEROLAC.N. BADALONAJNM01:04:0818700:20:4320100:32:2836.9600:53:1125500:10:5700:00:3900:00:49
195 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:04:0823100:21:3718500:32:0837.3400:53:4519800:10:2300:00:5000:00:44
196 5918ENRIC GUIX MARQUEZC.A. IGUALADAABM01:04:2126500:22:1815300:31:2338.2400:53:4121800:10:4000:00:4400:00:48
197 4418RAÚL SALGUERO IGLESIASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:04:2425800:22:0316000:31:3238.0500:53:3524000:10:4900:00:5000:00:40
198 425SERGIO SANCHEZ PEDROSAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:04:2722100:21:2421400:32:4536.6400:54:0918500:10:1800:01:2500:01:01
199 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:04:2827300:22:3214000:30:5938.7300:53:3125600:10:5700:00:3800:00:37
200 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:04:32000:00:00000:00:000.0000:53:4423800:10:4800:00:0000:00:46
201 4127ALBERT COLL ALVAREZTRI+9 EL MASNOUABM01:04:3621700:21:2219800:32:2437.0400:53:4624300:10:5000:01:0100:00:47
202 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:04:3821200:21:1518700:32:1537.2100:53:3027700:11:0800:01:0100:00:52
203 726ROBERT CAMPOS SOTERASCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:04:3825600:22:0117200:31:5137.6800:53:5223500:10:4600:00:3400:00:50
204 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:04:4024500:21:5216800:31:4437.8200:53:3626900:11:0400:00:5300:00:47
205 3388LUIS FERNANDEZ GAMARRAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:04:4721300:21:1721500:32:4536.6400:54:0223300:10:4500:00:5500:00:52
206 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M01:04:5325900:22:0518300:32:0737.3600:54:1222000:10:4100:01:1400:01:01
207 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM01:04:5722600:21:3018800:32:1637.1900:53:4628200:11:1100:00:5100:00:44
208 2035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOSVILADECANS TRIATLOABM01:05:0424600:21:5317900:32:0337.4400:53:5627600:11:0800:00:4700:00:50
209 850JOAN ARANEGA BENITOCLUB VO2 TEAMV1M01:05:0925500:22:0019900:32:2637.0000:54:2622600:10:4300:01:1300:01:31
210 5296MIGUEL PEREZ NOGUERASESSENCIAL TRIATLOABM01:05:1626300:22:1416400:31:4237.8500:53:5629300:11:2000:00:5300:01:00
211 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:05:1726600:22:1915600:31:2738.1600:53:4630500:11:3100:00:3800:00:48
212 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:05:2122800:21:3319600:32:2237.0800:53:5529500:11:2600:00:5100:00:41
213 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:05:2825700:22:0222400:33:0636.2500:55:0818900:10:2000:00:4100:00:35
214 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM01:05:3223000:21:3624200:33:4235.6100:55:1817500:10:1400:00:5000:00:36
215 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM01:05:4118400:20:4221300:32:4436.6600:53:2634100:12:1500:00:3700:01:02
216 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M01:05:4321600:21:2225900:34:0435.2300:55:2618200:10:1700:01:2600:00:48
217 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:05:4424300:21:4623500:33:2135.9800:55:0721400:10:3700:01:0000:00:41
218 8013SALVADOR MADARIAGA BURGOSLLICENCIA DE DIAABM01:05:4716800:20:2528200:35:0434.2200:55:2918400:10:1800:00:5700:00:47
219 2752DIEGO RAMOS DE DIEGOTRICBM-CALELLAV1M01:05:5224100:21:4322900:33:1336.1300:54:5625200:10:5600:00:5500:00:56
220 8015XAVIER ROCABERTLLICENCIA DE DIAABM01:05:5620900:21:1026800:34:1834.9900:55:2820300:10:2800:01:1800:00:42
221 225ARNAUD BASSONC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:5619100:20:4527700:34:4934.4700:55:3419300:10:2200:00:3900:00:37
222 4186JORDI MUÑOZ PULIDOTRICBM-CALELLAABM01:05:5723700:21:4123400:33:1936.0200:55:0025700:10:5700:00:5900:00:39
223 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:06:0125400:22:0023200:33:1936.0200:55:1922300:10:4200:01:0400:00:47
224 1520VICENÇ CLARENA RIERAC.N. SABADELLV1M01:06:0426700:22:2016900:31:4637.7800:54:0633100:11:5800:01:0300:01:12
225 2747TONI VALBUENA MUÑOZTRICBM-CALELLAV1M01:06:0524000:21:4325000:33:5035.4700:55:3320600:10:3200:01:3100:01:02
226 2754GUILLERMO ORTIN MORENOTRICBM-CALELLAV1M01:06:0825000:21:5824000:33:3535.7300:55:3321000:10:3500:01:0700:01:04
227 3041JOSE TOVAR LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:06:1323900:21:4224600:33:4635.5400:55:2823200:10:4500:00:3900:00:52
228 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:06:1322400:21:2725500:33:5835.3300:55:2523900:10:4800:00:4300:00:46
229 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:1727000:22:2321800:32:5436.4700:55:1726200:11:0000:00:5300:00:45
230 4211JORDI SOLA LOPEZCLUB VO2 TEAMV1M01:06:2227100:22:3121100:32:4436.6600:55:1527400:11:0700:00:5300:00:52
231 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 TEAMV1M01:06:2226000:22:0722700:33:1136.1600:55:1827000:11:0400:00:5500:00:46
232 4064FERRAN PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:06:3523600:21:4124800:33:4835.5000:55:2927200:11:0600:00:4400:00:44
233 820ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:06:4625300:21:5925400:33:5435.4000:55:5324600:10:5300:00:5900:01:19
234 2157J. DAVID FERNANDEZ MARTINCLUB ESPORTIU Z5V1M01:06:5224900:21:5624300:33:4335.5900:55:3928400:11:1300:00:5900:00:51
235 2430JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV2M01:06:5711800:19:4231200:36:2932.8900:56:1123400:10:4600:00:4200:00:51
236 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:07:1619700:20:5028600:35:1134.1100:56:0128500:11:1500:00:5400:01:19
237 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:07:3231400:23:4816500:31:4237.8500:55:3033300:12:0200:00:5300:01:00
238 8007CARLES GIL OMELLALLICENCIA DE DIAABM01:07:3318900:20:4530300:36:0533.2600:56:5022700:10:4300:00:4300:00:36
239 2216JORDI RIVAS GOMEZC.N. VIC-ETBABM01:07:3615300:20:1632000:36:5832.4600:57:1419400:10:2200:00:3300:00:33
240 2417RAFAEL ALVAREZ ALVAREZTRI+9 EL MASNOUV1M01:07:4028800:22:5824900:33:4835.5000:56:4624800:10:5400:01:0000:00:54
241 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:07:4029700:23:1523000:33:1636.0700:56:3128000:11:0900:00:4900:00:41
242 2748ALBERTO GOMEZ SANCHEZTRICBM-CALELLAABM01:07:4127400:22:3525200:33:5135.4500:56:2628600:11:1500:00:5700:00:39
243 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:07:4428000:22:4525300:33:5335.4200:56:3827100:11:0600:00:5900:00:53
244 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:07:4727800:22:4226000:34:0635.1900:56:4825900:10:5900:00:4400:00:53
245 2695ROGER CALSINA FIGOLSC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:07:5015100:20:1531800:36:5232.5500:57:0722500:10:4300:00:5400:00:59
246 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM01:07:5529600:23:1423800:33:3135.8000:56:4528100:11:1000:00:3900:00:48
247 3966RUBEN CAMPOS BLANCOC.E. RAYOTEAMABM01:08:1523800:21:4230000:35:5133.4700:57:3322200:10:4200:01:2700:01:16
248 4406JORDI CANOVAS RIPOLLTRICBM-CALELLAABM01:08:2726400:22:1629200:35:2733.8500:57:4323000:10:4400:00:4500:00:45
249 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:08:3228300:22:5125100:33:5035.4700:56:4132300:11:5100:01:1400:00:57
250 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:08:3830400:23:2526300:34:1035.1200:57:3526400:11:0300:01:0200:00:57
251 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:08:4533800:24:2923600:33:2135.9800:57:5025000:10:5500:00:5900:00:45
252 7009DAVID MARQUEZ FRIASLLICENCIA DE DIAABM01:08:4722700:21:3230900:36:1933.0400:57:5125100:10:5600:01:5300:01:41
253 2012ENRIQUE BOLON ESPANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:08:5830800:23:3025800:34:0135.2800:57:3129600:11:2700:01:0400:00:57
254 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM01:09:0228100:22:4628500:35:0834.1600:57:5427800:11:0800:01:0600:00:54
255 2569RUBEN MONMANY PULIDOCLUB VO2 TEAMV1M01:09:1328700:22:5527800:34:5034.4500:57:4529800:11:2800:00:5400:00:49
256 5566CARLOS REGUEIRA DE LA IGLINDEPENDIENTEABM01:09:1729000:22:5926400:34:1035.1200:57:0933800:12:0800:00:4500:01:16
257 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:09:2531200:23:4426600:34:1335.0700:57:5729900:11:2800:00:4800:00:38
258 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M01:09:3534400:24:4823100:33:1636.0700:58:0430600:11:3100:00:4600:01:02
259 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAV1M01:09:3930900:23:3226500:34:1035.1200:57:4232900:11:5700:00:4700:01:04
260 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROINDEPENDIENTEABM01:09:4228900:22:5927900:34:5434.3800:57:5332100:11:4900:01:1700:00:56
261 3275ALEX DE RIAÑO OSULINDEPENDIENTEV1M01:09:4531100:23:3627100:34:4034.6200:58:1630000:11:2900:00:5000:00:47
262 3068ANGEL LAZARO ESCUDERTRI+9 EL MASNOUABM01:09:5330100:23:2226700:34:1435.0500:57:3634300:12:1700:00:4900:00:51
263 8005FRANCESC NAVARRO ESPINOSALLICENCIA DE DIAABM01:09:5427600:22:3728400:35:0734.1700:57:4433900:12:1000:01:1800:01:06
264 7003ANTXON IZAGIRRE NARBAIZALLICENCIA DE DIASUB23M01:10:1218600:20:4335100:39:3230.3501:00:1513700:09:5700:00:3200:00:29
265 4925JOAN GORDILLO GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:10:3032100:24:0129100:35:2533.8800:59:2626700:11:0400:01:1400:00:49
266 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:10:4623500:21:4033700:38:0331.5400:59:4326500:11:0300:00:4700:00:53
267 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM01:11:0131600:23:4929700:35:4533.5700:59:3429700:11:2700:01:0200:00:57
268 8011JOSEP LLUIS SALA MARTINEZLLICENCIA DE DIAV2M01:11:0630700:23:2830500:36:0833.2100:59:3630400:11:3000:01:1900:00:58
269 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:11:1930300:23:2430400:36:0533.2600:59:2932200:11:5000:00:4200:00:45
270 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:11:2232900:24:1328700:35:1134.1100:59:2433200:11:5800:00:5900:00:51
271 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:11:2227700:22:4032600:37:1232.2600:59:5230200:11:3000:01:0500:01:05
272 3713ALEJANDRO ROPERO DOMÍNGUECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:11:2425100:21:5834300:38:3231.1401:00:3024700:10:5400:01:0800:01:31
273 4139JOSEP ANTONI FERNANDEZ PETRI+9 EL MASNOUV1M01:11:2832200:24:0129600:35:3933.6600:59:4032000:11:4800:01:3200:01:06
274 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO LHOSPITALETV2M01:11:2929800:23:1631500:36:3932.7400:59:5530900:11:3400:01:1000:01:03
275 8018JOAN POL OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:11:3332400:24:0430800:36:1133.1601:00:1528900:11:1800:01:2000:00:58
276 5589JOAN BARBANY BUFIC.A. LES TORTUGUESV1M01:11:3636200:25:5625600:33:5935.3100:59:5531400:11:4100:00:3600:00:38
277 2302ANTONIO JOSE BENITO PELLICLUB VO2 TEAMABM01:11:4329900:23:2032500:37:0432.3701:00:2429200:11:1900:01:0300:01:22
278 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:11:4731000:23:3430700:36:0933.2000:59:4333400:12:0400:01:4600:01:07
279 4392JAN CHETO ROSTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:12:0320400:21:0335600:40:0030.0001:01:0326100:11:0000:01:0000:00:56
280 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRI+9 EL MASNOUV2M01:12:0929400:23:1333100:37:2432.0901:00:3730700:11:3200:01:1500:01:50
281 3128JAIRO MURCIA CORTÉSC.E. MEDITERRANIV1M01:12:2233000:24:1329900:35:5033.4901:00:0334600:12:1900:01:1100:00:58
282 3042AGUSTI SIMO MARTINEZC.E.E. SANT GERVASIABM01:12:4034000:24:3930100:35:5533.4101:00:3433600:12:0600:01:3200:00:59
283 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDIENTEV1M01:12:4729300:23:1033000:37:2232.1101:00:3234000:12:1500:01:0300:00:54
284 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:12:5035400:25:1927200:34:4134.6001:00:0036300:12:5000:01:0900:00:50
285 2111DANIEL FERNANDEZ LUNAVILADECANS TRIATLOABM01:13:0132500:24:0532400:37:0232.4001:01:0732600:11:5400:01:3100:01:29
286 4119CARLOS REYES NAVARROTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:14:1634200:24:4231400:36:3432.8201:01:1636600:13:0000:01:0500:01:05
287 4383ADRIA PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:14:2227500:22:3631000:36:1933.0400:58:5539000:15:2700:00:3600:00:39
288 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:14:4434300:24:4334100:38:1531.3701:02:5831800:11:4600:01:4800:01:40
289 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM01:15:2331300:23:4735000:39:3030.3801:03:1733500:12:0600:01:3000:01:18
290 3822RUBEN RODRIGUEZ ARNALINDEPENDIENTEV1M01:15:2833400:24:2434800:38:5730.8101:03:2133700:12:0700:01:2800:01:12
291 8009RAMON MASPONS I MASLLICENCIA DE DIAABM01:15:5137000:26:3231600:36:4232.7001:03:1435500:12:3700:00:4000:01:14
292 4297SANTIAGO MECA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:16:0636300:25:5832200:37:0032.4301:02:5836700:13:0800:01:0900:01:00
293 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV2M01:16:1436500:26:1031300:36:3432.8201:02:4437300:13:3000:00:5100:00:48
294 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDIENTEV3M01:16:4937100:26:3233300:37:3431.9401:04:0635900:12:4300:01:2000:01:02
295 3773FERRAN MARTINEZ CALVENTOSC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:16:5724400:21:5037500:43:2227.6701:05:1231700:11:4500:01:4900:02:03
296 5772JORDI DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M01:17:1737600:27:0332100:36:5932.4501:04:0236900:13:1500:00:5900:01:02
297 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:18:0935500:25:2435400:39:5030.1301:05:1436400:12:5500:02:1500:02:10
298 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:18:1434500:24:5234600:38:4031.0301:03:3238700:14:4200:01:2500:01:28
299 232JOSEP MARIA FRAILE CLUB PROAMV2M01:18:3037500:26:4834200:38:2731.2101:05:1537000:13:1500:01:3500:01:34
300 2939DANIEL JAVIER MARTIN TORRCLUB PROAMABM01:18:3035200:25:1335200:39:3730.2901:04:5037400:13:4000:02:4100:01:43
301 8002MANEL VAQUERO DURANLLICENCIA DE DIAV1M01:18:4829500:23:1337700:43:3827.5001:06:5133000:11:5700:02:4200:01:24
302 7011RAÚL MORENO CASTELLANOLLICENCIA DE DIAABM01:19:0535300:25:1636200:41:1229.1301:06:2835600:12:3700:01:1000:00:57
303 2716ELOY MARTINEZ SALVADORCEMEABM01:19:3036700:26:1435700:40:0429.9501:06:1836800:13:1200:01:1100:01:17
304 2257JAUME AMILL MIRALLESTRIDIRV2M01:20:1035700:25:3036300:41:2329.0001:06:5337100:13:1700:02:2000:02:13
305 7006MAURICIO SLAVNERLLICENCIA DE DIAV1M01:21:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
306 4292TOMAS FULGUEIRA MAYANSINDEPENDIENTEV1M01:22:2536800:26:1836600:42:2128.3401:08:3937500:13:4600:00:4800:01:17
307 7005MARCOS JIMENEZ AMOLLICENCIA DE DIAABM01:22:3137400:26:4736400:41:3028.9201:08:1738500:14:1400:00:0000:00:00
308 4409SANTI GÜELL HERNÁNDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:24:1538000:28:1035800:40:1829.7801:08:2839100:15:4700:01:1700:01:12
309 8006MALLEJAC GILLESLLICENCIA DE DIAV2M01:29:0738300:29:0738400:46:1025.9901:15:1737600:13:5000:01:0500:01:05
310 2679ERIC SAMPER HURTADOC.N. BADALONAABM01:31:5436900:26:2738000:45:1126.5601:11:3839500:20:1600:00:5200:01:28


NF 8020MARCOS GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:18:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
NF 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M00:00:00000:22:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5000:00:00
NF 2394MIQUEL CAMPDERRICH LECUMC.E. KATOA BARCELONAABM00:00:00000:19:18000:32:5736.4200:52:15000:00:0000:00:3600:02:11




NP 4468NICU CEBANUCLUB PROAMABM
NP 7010GORKA EGUEN ARTALOITIALLICENCIA DE DIAV1M
NP 8003ERIC OLIVERAS SERRANOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8004ISAAC FEBRER IGLESIASLLICENCIA DE DIAABM
NP 8016JAUME RUIZ RUANO MARCOSLLICENCIA DE DIAABM
NP 4896ADRIA DALMAU GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM
NP 381CARLES CALLARISA FORCADELCLUB PROAMV2M
NP 1510GORKA RODRIGUEZ SAN AGUSTC.E. KATOA BARCELONAV1M
NP 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV2M
NP 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV2M
NP 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLJNM
NP 3362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUETRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM
NP 3859VICTOR CUESTA DIAZ DE RADTRICBM-CALELLAV1M
NP 4220MARÇAL ROIG MOLLFULLEDATRICBM-CALELLACDM
NP 4378RAUL MORALES MATEOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M
NP 4391PERE MUSSOLL ARTIGASTRICBM-CALELLAABM
NP 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV3M
NP 4208AXEL FEIXAS LIZANDRACLUB VO2 TEAMABM
NP 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIABM
NP 2445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM
NP 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32