RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
224 197 181 16 0 7 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:30:03500:26:44200:49:4121.7401:16:25200:13:3800:00:3500:49:42
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:531100:27:05100:49:1721.9101:16:221800:14:3100:00:4000:49:17
3 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:32:08300:26:14400:52:1020.7001:18:24300:13:4400:00:4200:52:10
4 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:32:16400:26:15300:52:0720.7201:18:22400:13:5400:00:5100:52:07
5 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:34:03600:26:45900:53:1020.3101:19:55900:14:0800:00:4100:53:11
6 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:34:171200:27:06700:53:0620.3401:20:12700:14:0500:00:4100:53:07
7 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:34:51800:26:50800:53:0620.3401:19:562500:14:5500:00:4000:53:06
8 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:35:24700:26:481100:54:2819.8301:21:16800:14:0800:00:4100:54:28
9 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:35:51900:27:011000:53:2520.2201:20:264000:15:2500:00:4100:53:25
10 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM01:36:08100:26:102400:56:2719.1301:22:37100:13:3100:00:4200:56:28
11 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:36:182600:28:26600:52:5320.4201:21:192600:14:5900:00:4500:52:53
12 4169NIL RIUDAVETS VICTORYPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:36:37200:26:122500:56:2719.1301:22:39600:13:5800:00:4400:56:27
13 3998CRISTIAN COFINE GARCIA C.E.T. DISTANCEABM01:36:463100:28:40500:52:1720.6601:20:575200:15:4900:01:0100:52:17
14 4259DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:37:091000:27:031900:55:4819.3501:22:511300:14:1800:01:0000:55:49
15 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:37:211400:27:101600:55:2819.4701:22:382100:14:4300:00:4900:55:28
16 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:37:401700:27:461800:55:4419.3801:23:301000:14:1000:00:4400:55:44
17 7007GERARD COLOMER MOLISTFEECABM01:37:401800:27:481500:54:5119.6901:22:392800:15:0100:01:0900:54:51
18 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:38:001300:27:092700:56:3519.0901:23:441200:14:1600:00:5200:56:36
19 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:38:001600:27:382000:55:5319.3301:23:311600:14:2900:00:4400:55:53
20 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:39:093600:29:011400:54:4019.7601:23:414300:15:2800:00:4500:54:40
21 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:39:134100:29:111300:54:3319.8001:23:444400:15:2900:00:4200:54:33
22 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:39:151900:28:002800:56:3919.0601:24:391900:14:3600:00:5100:56:40
23 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994ABM01:39:541500:27:213700:58:3618.4301:25:57500:13:5700:00:5600:58:36
24 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:022700:28:291700:55:4219.3901:24:115400:15:5100:01:0300:55:43
25 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:40:102100:28:063300:57:4518.7001:25:511400:14:1900:00:5000:57:46
26 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:40:133000:28:382100:55:5919.2901:24:374800:15:3600:00:4700:55:59
27 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M01:40:223300:28:462600:56:3319.1001:25:192900:15:0300:00:5500:56:33
28 4340SERGI MILLARUELO ANGULOTRICBM-CALELLAABM01:40:293800:29:032300:56:1619.1901:25:193100:15:1000:00:5400:56:17
29 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:40:382200:28:073200:57:4318.7101:25:502300:14:4800:00:5400:57:44
30 3984MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:40:524800:29:292200:56:1419.2101:25:433000:15:0900:00:5300:56:14
31 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:41:282500:28:163100:57:4118.7201:25:574600:15:3100:00:5300:57:41
32 4300XEVI ROURA GAROLERACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:41:452000:28:034000:59:0318.2901:27:062000:14:3900:00:5600:59:04
33 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:42:347300:31:101200:54:3019.8201:25:407900:16:5400:00:4600:54:31
34 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:42:565200:29:472900:56:5618.9701:26:436300:16:1300:00:5200:56:56
35 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:43:204400:29:223000:57:0218.9401:26:248100:16:5600:00:5300:57:03
36 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:44:062300:28:085601:00:5717.7201:29:052700:15:0100:00:5001:00:58
37 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:44:254900:29:314400:59:3818.1101:29:093500:15:1600:01:0300:59:39
38 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:44:394000:29:044901:00:1517.9301:29:193700:15:2000:00:5001:00:15
39 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:44:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:45:096400:30:333900:58:5118.3501:29:245100:15:4500:00:5300:58:52
41 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM01:45:094600:29:273400:58:0518.5901:27:3210500:17:3700:01:0300:58:05
42 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:45:104300:29:193800:58:4518.3801:28:048800:17:0600:01:1200:58:45
43 3410DAVID LOPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:305800:30:074300:59:2718.1701:29:345600:15:5600:00:5000:59:28
44 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:355400:29:515101:00:2217.8901:30:133900:15:2200:01:1901:00:23
45 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAABM01:45:375700:29:595001:00:1617.9201:30:153800:15:2200:01:0201:00:16
46 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:46:013900:29:035301:00:3517.8301:29:386600:16:2300:00:3901:00:36
47 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:46:065600:29:545501:00:4617.7701:30:404100:15:2600:01:0201:00:46
48 8003GERARD CIURANS TIRADO-MIGLLICENCIA DE DIAABM01:46:095300:29:495201:00:2417.8801:30:135500:15:5600:01:0601:00:24
49 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:46:163700:29:026301:01:4417.4901:30:464500:15:3000:00:5301:01:44
50 3331IGNASI RAVENTOS AIXALATRANSTRIATLONABM01:46:366200:30:274600:59:5518.0301:30:226400:16:1400:00:5200:59:55
51 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:46:479100:31:583600:58:2218.5001:30:206800:16:2700:00:4800:58:23
52 7006QUIM GARZON AGUILALLICENCIA DE DIAJNM01:46:515500:29:524800:59:5818.0101:29:508500:17:0100:00:5100:59:59
53 7008JOSEP SALVATELLA SUREDAFEECABM01:46:544700:29:286401:02:0017.4201:31:284200:15:2600:00:4801:02:01
54 2121MARC VALLMAJO MICALOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:46:556000:30:215901:01:1917.6101:31:403200:15:1500:00:5101:01:20
55 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:47:103500:28:517501:03:5016.9201:32:411500:14:2900:00:4901:03:51
56 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:47:234200:29:196701:02:4917.1901:32:083300:15:1500:01:0601:02:50
57 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:47:265100:29:416601:02:2917.2801:32:103400:15:1600:01:0101:02:29
58 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:47:462900:28:337801:04:3016.7401:33:032200:14:4300:00:5101:04:30
59 4276ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM01:47:535900:30:145701:00:5817.7101:31:127100:16:4100:00:4901:00:58
60 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:47:597400:31:114500:59:5418.0301:31:058000:16:5400:01:0200:59:54
61 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:48:067600:31:144100:59:0618.2701:30:2011200:17:4600:01:0000:59:07
62 4299JORDI BARTRONS CIRERACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:48:088900:31:573500:58:1518.5401:30:1211400:17:5600:00:5200:58:15
63 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:48:235000:29:377201:03:2617.0301:33:033600:15:2000:00:5001:03:26
64 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:48:304500:29:247001:03:0417.1201:32:285800:16:0200:00:5901:03:04
65 4310MARTINIA SABATERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:49:002400:28:139401:06:3516.2201:34:481100:14:1200:00:5201:06:35
66 4313ALEX JIMENEZ T-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:49:157700:31:226101:01:4217.5001:33:046200:16:1100:01:0101:01:43
67 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M01:49:386300:30:316501:02:2517.3001:32:567300:16:4200:01:0301:02:25
68 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:49:508600:31:535801:01:0117.7001:32:548200:16:5600:01:0701:01:02
69 4330XAVIER RELATS MOLINAC.N. VIC-ETBABM01:50:227500:31:137401:03:3716.9801:34:504700:15:3200:01:0601:03:38
70 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:50:253200:28:428801:06:0616.3401:34:484900:15:3700:01:0501:06:06
71 8005MARC VILA VALLSLLICENCIA DE DIAABM01:50:306500:30:425401:00:3717.8201:31:1913800:19:1100:01:2901:00:38
72 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:50:568800:31:556801:02:5517.1701:34:506000:16:0600:01:0901:02:55
73 135MARTI PUJOL CASTELLACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:50:589000:31:584700:59:5618.0201:31:5413600:19:0400:00:4700:59:57
74 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:51:098700:31:536001:01:3517.5401:33:2810800:17:4100:00:4301:01:35
75 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM01:51:322800:28:3110501:08:3015.7701:37:011700:14:3100:01:0101:08:31
76 3697JORDI GIMENEZ BELLOBIC.E. RAYOTEAMABM01:51:4110600:32:306901:03:0017.1401:35:306100:16:1100:00:5201:03:01
77 3003ALEX PLA LORENTEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:52:0810100:32:256201:01:4317.5001:34:0811600:18:0000:00:5501:01:44
78 2946NARCIS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:52:143400:28:4610701:08:3615.7401:37:222400:14:5200:03:1401:08:36
79 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:52:4810000:32:257301:03:3117.0001:35:567800:16:5200:01:0401:03:31
80 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:53:179900:32:247101:03:1717.0701:35:4110400:17:3600:00:5201:03:17
81 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATRICBM-CALELLAABM01:53:228400:31:507901:04:3316.7301:36:238400:16:5900:00:5601:04:34
82 2608SAMUEL MADRID GIMENEZCLUB NATACIO RUBIV1M01:53:478300:31:477701:04:1716.8001:36:0411000:17:4300:00:5801:04:18
83 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:53:538100:31:429201:06:2616.2601:38:085000:15:4500:00:5901:06:26
84 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:54:006800:30:529801:07:1916.0401:38:115300:15:4900:00:5801:07:20
85 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:54:026600:30:448901:06:1116.3201:36:558900:17:0700:01:0601:06:12
86 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:54:2310200:32:268001:04:5516.6401:37:218700:17:0200:01:0401:04:55
87 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:54:419700:32:198501:05:3316.4801:37:527600:16:4900:01:0101:05:34
88 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:54:5511000:32:408101:05:0516.5901:37:459200:17:1000:00:4601:05:05
89 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:55:097800:31:269701:07:0116.1201:38:277200:16:4200:01:1201:07:01
90 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:55:179200:32:088601:05:4716.4201:37:559600:17:2200:00:5701:05:48
91 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:55:3610900:32:359001:06:1316.3101:38:487500:16:4800:00:5401:06:13
92 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:56:0511700:33:168201:05:0816.5801:38:2410900:17:4100:00:5201:05:08
93 1171RAMON PEREZ LINDEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:56:189600:32:0910301:08:0615.8601:40:155900:16:0300:01:0301:08:06
94 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:56:2211500:33:118301:05:1216.5601:38:2311500:17:5900:01:0201:05:12
95 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV2M01:57:1211800:33:219301:06:3016.2401:39:519500:17:2100:01:2001:06:30
96 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:57:237100:30:5811101:09:2715.5501:40:258300:16:5800:01:0001:09:27
97 2124IÑAKI MORET MARTINEZASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:57:2911200:32:518701:05:4716.4201:38:3813200:18:5100:01:0601:05:47
98 8007RAFAEL GOMEZ SOLERLLICENCIA DE DIAV1M01:57:406700:30:5012401:10:1415.3801:41:047000:16:3600:01:0201:10:15
99 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:57:4112500:33:458401:05:1416.5601:38:5912800:18:4200:01:1701:05:14
100 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:57:536100:30:2610101:08:0215.8701:38:2814400:19:2500:01:1101:08:02
101 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:57:5510400:32:2710201:08:0315.8701:40:3010000:17:2500:01:2901:08:04
102 3060JOAN ANTONI GARCIA CANOCLUB NATACIO OLOTABM01:58:2613100:33:599501:06:4216.1901:40:4111100:17:4500:01:0101:06:42
103 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANACLUB VO2 TEAMV1M01:58:268000:31:4012901:10:4815.2501:42:285700:15:5800:01:3401:10:48
104 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M01:58:276900:30:5513101:10:5615.2301:41:516900:16:3600:00:5401:10:57
105 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:58:437900:31:4012001:10:0215.4201:41:428600:17:0100:01:0701:10:03
106 2058JORDI FREIXAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:59:0811100:32:4611301:09:3115.5401:42:177700:16:5100:01:0801:09:31
107 3985RAFAEL SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:59:1310500:32:2812501:10:1815.3601:42:466700:16:2700:01:1601:10:18
108 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:59:2014100:34:329901:07:3016.0001:42:029400:17:1800:01:0701:07:31
109 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:59:278200:31:4612601:10:3115.3201:42:179000:17:1000:01:0201:10:31
110 3253OSCAR FERNANDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:59:5311600:33:1111401:09:3215.5301:42:439100:17:1000:01:0501:09:33
111 3051POL MESTRE LUCASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:01:2812900:33:5311201:09:2815.5501:43:2111800:18:0700:01:2201:09:28
112 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:01:3012000:33:2411001:09:2715.5501:42:5112600:18:3900:01:0601:09:28
113 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:01:4110800:32:3211901:10:0115.4201:42:3313700:19:0800:01:0701:10:01
114 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:02:0611400:33:0611701:09:4215.4901:42:4814100:19:1800:01:1401:09:42
115 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:02:0811900:33:2313201:10:5815.2201:44:2111300:17:4700:01:0301:10:58
116 4370CARLOS DE MAYA SANCHEZPRAT TRIATLO 1994V1M02:02:1312400:33:4213001:10:5615.2301:44:3810300:17:3500:01:1001:10:57
117 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:02:5215100:35:3010401:08:1015.8401:43:4013900:19:1200:01:3901:08:10
118 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M02:02:5513200:34:0212801:10:4315.2701:44:4511900:18:1000:01:3901:10:44
119 5989ALBERT SOLA COLOMERATGCBINNABM02:03:0811300:33:0211801:09:5915.4301:43:0115600:20:0700:00:5101:10:00
120 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRIBCNV1M02:03:1114600:35:2310901:09:1315.6001:44:3612500:18:3500:01:2001:09:13
121 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:03:1315000:35:3010801:09:0015.6501:44:3012900:18:4300:01:1001:09:00
122 592ROBERT SOPENA BERTCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:03:379800:32:2014301:13:5214.6201:46:1210100:17:2500:01:0301:13:53
123 7003ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M02:04:3312300:33:3413501:11:2815.1101:45:0214700:19:3100:01:5001:11:28
124 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:04:4114700:35:2411601:09:3915.5101:45:0314900:19:3800:01:2301:09:39
125 7001ARNAU PLAFEECJNM02:04:4114400:34:3711501:09:3515.5201:44:1216000:20:2900:00:5001:09:35
126 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:05:0117100:37:2610001:07:4615.9401:45:1215100:19:4900:01:0801:07:47
127 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:05:1613300:34:0514101:13:3014.6901:47:3510700:17:4100:01:0001:13:30
128 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM02:05:3016000:36:0813401:11:0415.2001:47:1212000:18:1800:02:0501:11:05
129 4352TONI BORDANOBA OLLERCLUB TRIATLO MALGRATV2M02:05:5416800:37:0012201:10:0615.4101:47:0613000:18:4800:02:0101:10:06
130 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV2M02:06:0212700:33:5114201:13:5214.6201:47:4312100:18:1900:01:1701:13:53
131 1570FELIX CARMONA POUC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:06:0614200:34:3213701:12:1014.9701:46:4214300:19:2400:01:1101:12:10
132 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:08:0112800:33:5113801:12:1414.9501:46:0516800:21:5600:01:0301:12:14
133 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M02:08:0313600:34:0914901:15:4814.2501:49:5711700:18:0600:01:2701:15:49
134 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994ABM02:08:569300:32:0810601:08:3115.7601:40:3918000:28:1700:01:1101:08:31
135 7005ELOI MATASLLICENCIA DE DIAJNM02:10:3114000:34:2212701:10:3215.3101:44:5417900:25:3700:01:0401:10:33
136 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M02:10:3916900:37:0413601:11:4715.0501:48:5116700:21:4800:01:2201:11:48
137 794JOFRE JOVELLAR ORTEGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:10:5614900:35:2915501:18:0313.8401:53:329900:17:2400:01:3101:18:03
138 1452JOSE RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:11:3315600:35:5314701:15:4314.2601:51:3615400:19:5700:01:4801:15:43
139 4123SANDRO FERNANDEZ FERNANDECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:11:3416300:36:1114801:15:4714.2501:51:5814800:19:3600:01:4001:15:48
140 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTV1M02:12:0713400:34:0615301:17:1413.9801:51:2016100:20:4700:00:5201:17:15
141 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM02:12:2115300:35:3414401:15:1414.3601:50:4816500:21:3300:01:1901:15:14
142 4212MIGUEL MORILLO POLEYC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:12:2313000:33:5416001:19:4013.5601:53:3413100:18:4900:01:2301:19:41
143 7012SERGI COSTA DORCAFEECABM02:12:3712600:33:4616101:19:5013.5301:53:3613500:19:0100:00:5801:19:50
144 3832JORDI ROJAS POCHTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:13:1617000:37:1513901:13:0514.7801:50:2017300:22:5600:01:0201:13:05
145 8006ESTEBAN MARIN PERISLLICENCIA DE DIAV1M02:13:3213800:34:1416401:20:0113.5001:54:1514000:19:1700:01:2101:20:02
146 4344MANEL VALLES LOPEZCLUB ESPORTIU Z5V1M02:13:3514800:35:2715601:18:0513.8301:53:3215500:20:0300:01:4701:18:05
147 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:14:2716700:36:5615001:16:0114.2101:52:5716400:21:3000:01:0601:16:01
148 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M02:14:4913500:34:0816601:20:5213.3601:55:0015200:19:4900:01:1601:20:52
149 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:14:5515500:35:4615201:16:4514.0701:52:3117100:22:2400:00:5701:16:46
150 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESV1M02:15:2015700:35:5716201:19:5713.5101:55:5414500:19:2600:01:2501:19:57
151 3983JAVIER BAQUEDANO LOPEZPRAT TRIATLO 1994V1M02:15:3215400:35:3916301:20:0013.5001:55:3915300:19:5300:01:5701:20:00
152 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLO LLEIDA V1M02:15:4912100:33:2515401:18:0113.8401:51:2617800:24:2300:01:3801:18:01
153 8001ROGER MORA PUYALLLICENCIA DE DIAABM02:17:0713900:34:1417201:24:1812.8101:58:3212400:18:3500:01:3901:24:18
154 32PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESABM02:19:3215200:35:3116501:20:2613.4301:55:5717500:23:3500:00:5401:20:27
155 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMJNM02:20:107200:31:0717801:28:5412.1502:00:0115700:20:0900:00:5201:28:54
156 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:21:5217300:38:2016701:21:2713.2601:59:4716900:22:0500:01:0001:21:27
157 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:24:4316400:36:3117401:26:2912.4902:03:0016600:21:4300:01:4901:26:29
158 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM02:26:567000:30:5618001:39:3810.8402:10:346500:16:2200:01:1401:39:39
159 4119CARLOS REYES NAVARROTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:28:0317400:38:4117601:28:2312.2202:07:0416200:20:5900:01:2001:28:23
160 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:30:1517200:38:0117701:28:4012.1802:06:4117400:23:3400:01:1801:28:41
161 7002XAVI DEVESA JAUMOTFEECV2M02:31:1717800:41:2517301:26:0112.5602:07:2617700:23:5100:02:4101:26:02


NF 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:00:00000:40:35001:38:5810.9102:19:33000:00:0000:01:2401:38:58
NF 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESABM00:00:00000:31:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4600:00:00
NF 2392DAVID GARCIA MANZANERATEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:00:00000:37:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:00:00000:45:46001:36:3011.1902:22:16000:00:0000:01:3101:36:31
NF 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:00:00000:39:48001:33:3811.5302:13:26000:00:0000:01:3801:33:38
NF 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:00:00000:37:33001:28:0412.2602:05:37000:00:0000:01:1701:28:05
NF 4270KEVIN GRIETENTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:00:00000:38:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2100:00:00
NF 4355JOSE SANDA PAZOSC.E. RAYOTEAMV1M00:00:00000:38:43001:35:1611.3402:13:59000:00:0000:01:2001:35:16
NF 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:00:00000:30:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5600:00:00
NF 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:00:00000:40:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8008DAVID HERRÁEZ GUASCHLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:42:17001:29:2012.0902:11:37000:00:0000:02:0401:29:20




NP 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV2M
NP 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM
NP 720JOSEP LLANO TOURISCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M
NP 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M
NP 1351JACINT HITOS CARMONATRI+9 EL MASNOUABM
NP 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESSUB23M
NP 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M
NP 4047EDUARD LOPEZ FRIASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 4260FERNANDO DIETSHCETEAM CALELLA TRIATHLONV1M
NP 4278JOSEP NIETO PEDESCOLLCLUB TRIATLO ANDORRAABM
NP 7014RAMON PICAS FARRIOLSFEECV3M
NP 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINTRICBM-CALELLAV1M
NP 4328GERARD FARRE MOLLTRI+9 EL MASNOUABM
NP 4350CRISTIAN MARTINEZ MEDINACLUB TRIATLO MALGRATABM
NP 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM
NP 5944JORDI ROSSELLO GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 7004TONI PLANAGUMÀ OBRADORSLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7009XEVI CLAVELL PONSLLICENCIA DE DIAABM
NP 7010MARC VIÑOLA JORDANOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8004DANIEL RUBI TRENCOLLICENCIA DE DIAV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32