RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
176 171 5 0 5 20 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:29:01300:18:44100:59:4020.1101:18:24100:10:3700:00:3100:00:33
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:18800:19:20201:00:4319.7601:20:031500:11:1500:00:3800:00:39
3 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:32:19200:18:36301:02:4619.1201:21:22700:10:5700:00:3800:00:37
4 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:35:46600:19:16401:05:0718.4301:24:232000:11:2300:00:4600:00:38
5 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM01:36:091200:19:33501:05:1618.3901:24:491700:11:2000:00:3700:00:41
6 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:36:171100:19:29801:06:0418.1601:25:33300:10:4400:00:3100:00:44
7 4351IÑAKI GOENAGA ARISTICLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:36:191000:19:21701:05:5918.1901:25:20900:10:5900:01:0800:00:41
8 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M01:36:20400:18:511001:06:5017.9601:25:41200:10:3900:00:4700:00:45
9 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:36:511400:19:53601:05:2318.3501:25:162400:11:3500:00:4700:00:39
10 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:36:511300:19:34901:06:2218.0801:25:56600:10:5500:00:3800:00:44
11 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:38:11100:18:331501:08:3117.5101:27:041300:11:0700:00:3200:00:35
12 4259DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:38:21500:19:131301:07:5017.6901:27:031600:11:1800:00:4200:00:40
13 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:38:32700:19:181401:08:1617.5801:27:34800:10:5800:00:4400:00:37
14 5409PEP TATCHE LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:40:123600:20:541101:07:3117.7701:28:253000:11:4700:00:4100:00:37
15 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:301700:20:081201:07:4617.7101:27:544800:12:3600:01:1100:00:36
16 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:40:302500:20:341701:08:4917.4401:29:231200:11:0700:00:4100:00:32
17 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:41:321600:19:571601:08:3417.5001:28:316800:13:0100:00:4600:00:43
18 4300XEVI ROURA GAROLERACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:41:38000:00:00000:00:000.0001:30:53400:10:4500:00:0000:00:45
19 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:41:562900:20:402001:09:4517.2001:30:252200:11:3100:00:3700:00:33
20 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:42:083100:20:431901:09:3517.2501:30:183100:11:5000:00:4900:00:42
21 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M01:42:093000:20:412101:09:5517.1601:30:362300:11:3300:00:4600:00:38
22 4340SERGI MILLARUELO ANGULOTRICBM-CALELLAABM01:42:091900:20:152301:10:3117.0201:30:461900:11:2300:00:4800:00:41
23 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM01:42:564100:21:111801:08:5417.4201:30:055700:12:5100:00:3800:00:34
24 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:42:574000:21:092201:09:5617.1601:31:053200:11:5200:00:3900:00:38
25 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:44:272100:20:272401:11:1716.8301:31:445200:12:4300:00:4500:00:36
26 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:44:442200:20:313401:13:2516.3501:33:56500:10:4800:00:5500:00:41
27 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:44:521500:19:553001:12:5416.4601:32:493400:12:0300:00:4500:00:43
28 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:022000:20:243101:12:5416.4601:33:182900:11:4400:00:4600:00:55
29 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:45:072400:20:332701:12:2916.5601:33:023500:12:0500:00:5000:00:51
30 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:45:094900:21:202501:11:3616.7601:32:563800:12:1300:01:0000:00:50
31 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:45:352600:20:353201:13:0416.4201:33:393300:11:5600:00:4900:00:51
32 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:45:372700:20:383901:14:0016.2201:34:381000:10:5900:00:5800:00:46
33 7006BIEL FARRÉ CANADELLLLICENCIA DE DIAJNM01:45:403300:20:452801:12:3416.5401:33:194300:12:2100:01:1700:00:54
34 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:45:433900:21:013301:13:0516.4201:34:062500:11:3700:00:4800:00:53
35 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:46:341800:20:114501:14:5916.0001:35:102100:11:2400:00:4900:00:43
36 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:47:066400:22:172601:11:4416.7301:34:017200:13:0500:00:4800:00:46
37 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:47:182300:20:324001:14:1716.1501:34:494700:12:2900:00:5100:00:47
38 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:47:223400:20:504701:15:1015.9601:36:001800:11:2200:01:0100:00:52
39 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:47:322800:20:394801:15:1315.9501:35:522700:11:4000:00:4100:00:42
40 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:47:485600:21:393701:13:4616.2701:35:254500:12:2300:00:5900:01:09
41 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:47:554300:21:123801:13:5716.2301:35:095300:12:4600:01:1600:01:16
42 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:48:015200:21:243501:13:4116.2901:35:056100:12:5600:00:4900:00:42
43 3003ALEX PLA LORENTEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:48:255800:21:513601:13:4316.2801:35:345800:12:5100:01:1800:00:59
44 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:48:434600:21:162901:12:4016.5101:33:5612600:14:4700:00:5400:01:12
45 8008MARC TOSASFEECV1M01:49:065500:21:354201:14:4316.0601:36:185500:12:4800:01:1800:01:10
46 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:49:063800:21:005701:16:2615.7001:37:262600:11:4000:00:4600:00:35
47 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:49:383700:20:555201:15:5115.8201:36:465900:12:5200:00:3700:00:44
48 4276ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM01:49:474700:21:165501:16:1715.7301:37:334000:12:1400:00:4100:00:44
49 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:50:16900:19:207101:19:4715.0401:39:071400:11:0900:00:4400:00:49
50 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:50:205400:21:335601:16:2015.7201:37:534600:12:2700:01:0700:00:55
51 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994ABM01:50:256100:22:054401:14:5216.0301:36:578900:13:2800:01:0700:01:03
52 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:50:317700:22:544101:14:3716.0801:37:316600:13:0000:00:4700:00:56
53 4364ALBERTO LOPEZ SERNACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:50:356600:22:185301:16:0215.7801:38:204100:12:1500:01:0900:01:03
54 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:50:488000:22:564901:15:1315.9501:38:095100:12:3900:00:5000:01:00
55 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:50:516900:22:354601:15:0915.9701:37:447300:13:0700:00:3800:00:36
56 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:50:595900:21:585401:16:1115.7501:38:095600:12:5000:01:0100:00:55
57 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:51:077200:22:415001:15:2515.9101:38:066700:13:0100:00:5700:00:53
58 4199SERGIO LOPEZ MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:51:177100:22:375101:15:3915.8601:38:166900:13:0100:00:5800:00:59
59 3410DAVID LOPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:52:414200:21:116401:18:2515.3001:39:367100:13:0500:00:4600:00:50
60 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:53:206800:22:225901:17:2815.4901:39:509000:13:3000:00:4600:00:45
61 4350CRISTIAN MARTINEZ MEDINACLUB TRIATLO MALGRATABM01:53:428300:23:116001:17:3315.4701:40:446400:12:5800:01:0900:00:40
62 7004JOSEP SALVATELLA SUREDAFEECABM01:54:063500:20:526701:18:5315.2101:39:4511200:14:2100:00:0000:00:00
63 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M01:54:106200:22:066601:18:4615.2301:40:528000:13:1800:00:5800:01:07
64 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:54:158700:23:176301:18:0615.3601:41:236000:12:5200:01:0100:00:52
65 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:54:328400:23:136101:17:4715.4301:41:009200:13:3200:00:5200:00:50
66 2121MARC VALLMAJO MICALOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:54:357000:22:367001:19:4615.0401:42:223900:12:1300:00:5500:00:54
67 7012XEVI CLAVELLLLICENCIA DE DIAABM01:54:516000:22:027201:20:3014.9101:42:324200:12:1900:01:2800:01:07
68 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM01:55:086300:22:146901:19:1315.1501:41:279800:13:4100:00:4500:01:24
69 135MARTI PUJOL CASTELLACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:55:377500:22:486201:17:5315.4101:40:4113200:14:5600:00:4600:00:44
70 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:56:044500:21:148101:22:3814.5201:43:523600:12:1200:00:5200:00:53
71 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:56:135000:21:217901:22:3014.5501:43:514400:12:2200:01:0200:00:51
72 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:56:5410600:24:006501:18:3015.2901:42:3011600:14:2400:01:1500:01:09
73 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:56:574800:21:198501:23:0114.4501:44:204900:12:3700:00:4600:00:43
74 3060JOAN ANTONI GARCIA CANOCLUB NATACIO OLOTABM01:57:0010100:23:516801:18:5515.2101:42:4611000:14:1400:01:0100:00:58
75 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:57:387600:22:507501:21:1014.7801:44:009700:13:3800:01:0700:00:59
76 8003JOSEP ALCALÀ PRIETOFEECABM01:57:464400:21:139401:24:5214.1401:46:052800:11:4100:01:2500:01:21
77 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:58:0711600:24:217301:20:3914.8801:45:007400:13:0700:00:5300:00:45
78 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATRICBM-CALELLAABM01:58:0810700:24:017401:21:0914.7901:45:106200:12:5800:00:5000:00:41
79 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:58:487800:22:557701:22:0214.6301:44:5710300:13:5100:01:2200:01:00
80 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:58:507400:22:458901:23:5314.3101:46:383700:12:1200:00:5100:00:46
81 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESABM01:59:418600:23:158001:22:3214.5401:45:4710400:13:5400:00:4300:00:42
82 142VICTOR SANCHO GARRIGACLUB TRIATLO LLEIDA V2M01:59:5011800:24:247801:22:2714.5501:46:516500:12:5900:00:5700:00:47
83 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:00:029200:23:308601:23:0814.4301:46:388600:13:2400:00:4100:00:42
84 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:00:1011900:24:258201:22:4714.5001:47:126300:12:5800:01:0500:00:52
85 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:00:488100:23:039601:25:0714.1001:48:105000:12:3800:01:0300:00:47
86 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M02:00:5512000:24:328801:23:3714.3501:48:095400:12:4600:00:5400:00:49
87 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:01:0211400:24:178401:22:5814.4601:47:1510000:13:4700:01:0000:01:23
88 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:01:2410000:23:508701:23:3214.3701:47:2210700:14:0200:00:5600:00:57
89 3253OSCAR FERNANDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:01:319900:23:469201:24:2514.2201:48:118300:13:2000:00:5500:00:53
90 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM02:01:495700:21:3910101:26:4713.8301:48:268500:13:2300:01:0700:00:57
91 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINTRICBM-CALELLAV1M02:01:503200:20:4310801:30:0613.3201:50:491100:11:0100:01:0300:00:56
92 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB TRIATLO SABADELLV1M02:02:3511200:24:089701:25:0914.0901:49:177900:13:1800:01:0400:00:46
93 8001ANDREU CORTÉS PELEGRÍN FEECV1M02:02:449300:23:319901:25:5613.9601:49:277800:13:1700:02:0800:02:49
94 5944JORDI ROSSELLO GONZALEZCLUB ESPORTIU TRIKIDSV1M02:02:589700:23:389801:25:5413.9701:49:328700:13:2600:00:5100:01:03
95 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV2M02:03:159600:23:349301:24:5214.1401:48:2612700:14:4900:01:0500:01:10
96 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:03:2812600:25:089001:23:5814.2901:49:0611300:14:2200:01:0700:01:10
97 4270KEVIN GRIETENTEAM TRIRELAYABM02:03:3812500:24:569101:23:5914.2901:48:5512300:14:4300:00:5500:00:56
98 1171RAMON PEREZ LINDEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:03:4610300:23:5310201:26:4913.8201:50:427000:13:0400:01:1700:00:53
99 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:04:539000:23:2510401:27:3213.7101:50:5710500:13:5600:01:0600:01:12
100 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:05:548900:23:2010501:28:0513.6201:51:2511800:14:2900:01:0200:01:18
101 7003MANEL ALBA PAREJAFEECABM02:06:4911000:24:0310601:28:2313.5801:52:2611400:14:2300:01:2100:01:15
102 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECCT SALOU COSTA DAURADAABM02:07:2410800:24:0210701:29:3313.4001:53:3510200:13:4900:00:5400:01:11
103 3015DANIEL REDONDO CARDOSOC.N. BADALONAABM02:07:388800:23:1810901:31:0113.1801:54:198200:13:1900:00:5700:01:04
104 4352TONI BORDANOBA OLLERCLUB TRIATLO MALGRATV2M02:07:3914900:26:599501:25:0614.1001:52:0514000:15:3400:01:3000:01:33
105 2748ALBERTO GOMEZ SANCHEZTRICBM-CALELLAABM02:07:4713600:25:4210301:27:2713.7201:53:0911900:14:3800:01:0500:00:47
106 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:08:4915200:27:1310001:26:1613.9101:53:2913700:15:2000:01:0400:01:03
107 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M02:09:056700:22:1911601:32:5812.9101:55:1710100:13:4800:00:4500:00:52
108 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM02:09:297900:22:5511701:33:0012.9001:55:559400:13:3400:00:5500:00:54
109 7005DANI VENTOSA ALBÀFEECV1M02:10:077300:22:4412301:34:1112.7401:56:557600:13:1200:01:4000:01:24
110 7014XAVIER RELATS MOLINALLICENCIA DE DIAABM02:10:315100:21:2112901:35:3512.5501:56:569600:13:3500:01:2200:01:02
111 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M02:11:2911500:24:1712101:33:5112.7901:58:088400:13:2100:01:0800:00:57
112 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM TRIRELAYABM02:11:5712400:24:5411801:33:3312.8301:58:279100:13:3000:01:0600:00:56
113 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:12:1012700:25:1011301:32:1913.0001:57:2912000:14:4100:00:5000:00:49
114 8002SANTI SEGALÉS BERENGUERFEECV1M02:12:229400:23:3212801:35:1612.6001:58:489500:13:3400:02:0800:01:39
115 591JAUME ARANDA MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:13:3410500:23:5613201:36:1112.4802:00:078800:13:2700:01:0000:00:46
116 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM02:13:4014000:26:0311501:32:5512.9101:58:5812100:14:4200:01:0300:00:40
117 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:15:1014600:26:4011001:31:2113.1401:58:0115100:17:0900:01:1700:01:14
118 8004BLAI HERMOSO TORNÉLLICENCIA DE DIAABM02:15:126500:22:1813801:39:1112.1002:01:299900:13:4300:01:0500:01:09
119 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM02:15:5411100:24:0413301:36:4012.4102:00:4413500:15:1000:01:0900:00:44
120 1452JOSE RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:16:2114200:26:2012501:35:0912.6102:01:2913000:14:5200:01:2500:01:20
121 1676JAUME ARNALOT GARCIACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:16:2613800:25:5913001:35:3512.5502:01:3413100:14:5200:01:1900:01:23
122 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M02:17:0113300:25:3711101:31:2713.1201:57:0417000:19:5700:00:5300:05:20
123 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:17:1115100:27:1213101:35:3512.5502:02:4711500:14:2400:01:1800:00:59
124 760ENRIC BALAÑA FERRECCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:18:0913200:25:2813601:37:5012.2702:03:1812900:14:5100:01:1100:01:08
125 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:18:3413500:25:3913401:37:2912.3102:03:0813900:15:2600:01:0600:00:55
126 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M02:19:1115500:27:5811401:32:4612.9402:00:4416700:18:2700:01:2100:01:05
127 8005ERIC CARRERAS CODOLLICENCIA DE DIAABM02:20:4013700:25:4514001:39:4812.0202:05:3313400:15:0700:00:5600:01:02
128 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM02:21:035300:21:2915201:44:5111.4402:06:2012200:14:4300:01:0400:01:09
129 4357XAVIER CASTELLON LOZANOCLUB TRIATLO SPARTRIANSABM02:21:3312200:24:4514301:41:2411.8302:06:0913800:15:2400:01:3100:02:12
130 4344MANEL VALLES LOPEZCLUB ESPORTIU Z5V1M02:23:0314800:26:4814101:40:4111.9202:07:2914100:15:3400:01:1600:01:17
131 3543JORDI SUALIS ABADALCLUB TRIATLO SPARTRIANSV1M02:24:3012100:24:4514901:43:5011.5602:08:3514500:15:5500:01:3000:01:27
132 7002ARNAU PLAFEECJNM02:24:5112800:25:1214501:42:1111.7402:07:2315800:17:2800:00:5100:01:03
133 7008FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:24:5415900:28:3613901:39:1212.1002:07:4815000:17:0600:01:1000:00:55
134 4349ALBERT REVERTE PRUNEDAC.N. BADALONAABM02:26:229100:23:2715501:48:2811.0602:11:5511700:14:2700:00:4400:00:46
135 7009MARC SABORIT TOLLLLICENCIA DE DIAABM02:26:2811700:24:2215401:48:0611.1002:12:2810600:14:0000:02:0200:01:29
136 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:26:4015800:28:2014401:41:4011.8002:10:0014900:16:4000:01:0700:01:29
137 2242JOAN POL IVORRA IDAÑEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM02:26:589500:23:3315101:44:2311.5002:07:5616800:19:0200:01:1100:01:35
138 5360XAVIER ALVAREZ HERREROINDEPENDENTV2M02:28:4914400:26:2715301:45:0911.4102:11:3615200:17:1300:01:0300:01:07
139 8011JORDI CANALS I ALMAZANLLICENCIA DE DIAV1M02:29:409800:23:4116101:51:5510.7202:15:3610800:14:0400:01:0900:01:37
140 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM02:32:5113000:25:1615701:49:4710.9302:15:0316000:17:4800:01:3300:00:39
141 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESABM02:34:118200:23:0515801:50:1910.8802:13:2417100:20:4700:00:5900:01:00
142 4355JOSE SANDA PAZOSC.E. RAYOTEAMV1M02:35:4015400:27:4515901:50:3210.8602:18:1715400:17:2300:01:1900:00:54
143 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:39:0716600:30:3016001:51:1610.7802:21:4615300:17:2100:01:2700:01:05
144 8006DANIEL RUBI TRENCOLLICENCIA DE DIAV1M02:40:1116100:28:5316301:53:5010.5402:22:4315700:17:2800:01:3600:01:29
145 7001DYLAN ÁLVAREZ GUERRASLLICENCIA DE DIAJNM02:43:1514500:26:3916701:58:1410.1502:24:5316600:18:2200:01:0000:01:29
146 4254DANIEL MIRO FUENTESTRI2WINV1M03:04:5216800:31:2216902:14:158.9402:45:3716900:19:1500:01:3200:01:58


NF 5731CARLOS ALAVEDRA CAYUELACERCLE SABADELLES 1856V1M00:00:00000:24:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2800:00:00
NF 4258FRANCISCO ARJONA MEJIASCLUB MEDINA TRIATLOABM00:00:00000:23:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M00:00:00000:19:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4400:00:00
NF 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:00:00000:20:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4100:00:00




NP 5501LLUIS JORDI BAÑUELOS NAVACLUB ESPORTIU Z5V1M
NP 7007DANIEL VALLES GRAU LLICENCIA DE DIAABM
NP 4299JORDI BARTRONS CIRERACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM
NP 8007ROGER BARRANCO PONSFEECV1M
NP 8010MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M
NP 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M
NP 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M
NP 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M
NP 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32