RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
39 32 31 1 0 400 7 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1018FILIPPO FACCIC.E.T. DISTANCEV1M00:28:21400:07:21200:13:2331.3800:20:44200:07:3700:00:0000:00:00
2 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M00:28:35300:07:02100:13:1531.7000:20:17500:08:1800:00:0000:00:00
3 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M00:28:35200:07:00300:13:2831.1900:20:28400:08:0700:00:0000:00:00
4 8007ENRIC FOLCH PUIGLLICENCIA DE DIAV1M00:29:50100:06:52600:15:0028.0000:21:52300:07:5800:00:0000:00:00
5 8005JUAN JOSE MARTINEZ FERNANLLICENCIA DE DIAV1M00:32:381000:09:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7185ÁLVARO MUÑOZ TORRESLLICENCIA DE DIACDM00:32:401100:09:40400:14:1829.3700:23:58600:08:4200:00:0000:00:00
7 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M00:33:30700:08:50700:15:0327.9100:23:53800:09:3700:00:0000:00:00
8 8010JESUS VEGAS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M00:34:401600:10:31500:14:4828.3800:25:19700:09:2100:00:0000:00:00
9 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:35:10600:08:13800:16:1325.9000:24:261300:10:4400:00:0000:00:00
10 3532VICTOR CALVO FRÍASINDEPENDENTCDM00:36:23800:09:19900:16:3125.4300:25:501100:10:3300:00:0000:00:00
11 3064CARLOS VERANO GONZÁLEZABSOLUT SPORTV1M00:36:312700:12:021000:17:0524.5900:29:07100:07:2400:00:0000:00:00
12 7186EDUARD MOLINA CASTROLLICENCIA DE DIAABM00:37:12000:00:00000:00:000.0000:26:581000:10:1400:00:0000:00:00
13 675ALEX ALONSO CONTRERASC.A. IGUALADAV1M00:39:541200:09:421200:18:2822.7400:28:101900:11:4400:00:0000:00:00
14 7183ENRIC PAGESLLICENCIA DE DIAABM00:42:25500:07:572500:21:2819.5700:29:252600:13:0000:00:0000:00:00
15 3730XAVIER CARRERA NAVARROASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:43:022500:11:571700:19:4821.2100:31:451500:11:1700:00:0000:00:00
16 7176EMILIO LLAMAS ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M00:43:201300:10:112700:22:2818.6900:32:391200:10:4100:00:0000:00:00
17 7187JOSEP LORENZO QUERALTLLICENCIA DE DIAV2M00:43:391400:10:162300:20:3720.3700:30:532500:12:4600:00:0000:00:00
18 7180JOSE VALENCIA MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M00:43:401700:10:432200:20:3420.4200:31:172200:12:2300:00:0000:00:00
19 7177ÁLVARO VICENTE VALVERDELLICENCIA DE DIAABM00:43:581800:11:152000:20:2220.6200:31:372100:12:2100:00:0000:00:00
20 7181MARC TRUBAT HERNANDEZLLICENCIA DE DIAT2M00:48:092800:15:251900:20:1520.7400:35:402400:12:2900:00:0000:00:00


NF 8009MIGUEL PANZANO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:08:36000:23:5517.5600:32:31000:00:0000:00:0000:00:00




NP 7182CARLOS CABRERA JUAREZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7188ROGER MORA PUYALLLICENCIA DE DIAABM
NP 7175LUIS GRACIA PELLICERLLICENCIA DE DIAV1M
NP 971ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM
NP 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32