RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
38 68 68 0 0 750 21 4 32 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3289VICTOR MANUEL DEL CORRAL TRICBM-CALELLAABM01:35:591000:12:10101:07:1418.7401:19:24200:16:3500:00:0000:00:00
2 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:37:15300:10:59301:10:0917.9601:21:08100:16:0700:00:0000:00:00
3 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:37:231800:12:57201:07:3418.6501:20:31300:16:5200:00:0000:00:00
4 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:40:13400:11:05401:11:2117.6601:22:26600:17:4700:00:0000:00:00
5 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:44:432300:13:23601:12:5917.2601:26:221100:18:2100:00:0000:00:00
6 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAABM01:46:36700:11:14901:17:0916.3301:28:231000:18:1300:00:0000:00:00
7 427SEBASTIÀ CATLLÀ FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:46:472200:13:17701:15:0516.7801:28:221200:18:2500:00:0000:00:00
8 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:49:125800:17:38501:12:5317.2901:30:311500:18:4100:00:0000:00:00
9 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:49:27500:11:121401:20:2715.6601:31:39700:17:4800:00:0000:00:00
10 204LLIBERT FORTUNY I CENDRACMG FERRER HOTELSV1M01:49:39600:11:131101:18:5415.9701:30:072000:19:3200:00:0000:00:00
11 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:50:392000:13:141001:17:5416.1701:31:081900:19:3100:00:0000:00:00
12 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:53:424400:15:351301:19:3015.8501:35:051400:18:3700:00:0000:00:00
13 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:54:571700:12:441601:22:1515.3201:34:592300:19:5800:00:0000:00:00
14 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:55:032900:13:58801:16:1716.5201:30:154000:24:4800:00:0000:00:00
15 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:55:21800:12:042001:24:4214.8801:36:461300:18:3500:00:0000:00:00
16 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:57:221300:12:171701:23:4715.0401:36:042900:21:1800:00:0000:00:00
17 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:58:483600:14:312301:26:4914.5101:41:20500:17:2800:00:0000:00:00
18 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:59:323800:14:331901:24:3614.8901:39:092600:20:2300:00:0000:00:00
19 7010MARC ARESTE SEGURALLICENCIA DE DIAABM02:02:143400:14:262501:27:5514.3301:42:212200:19:5300:00:0000:00:00
20 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM02:02:341100:12:102901:31:3213.7701:43:421600:18:5200:00:0000:00:00
21 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M02:02:484200:15:142101:26:0714.6301:41:213000:21:2700:00:0000:00:00
22 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M02:03:101400:12:272701:28:1014.2901:40:373500:22:3300:00:0000:00:00
23 8014RUBEN ARRIBAS SALAZARSESTAO TRIATLOI TALDEAABM02:05:512600:13:413001:31:3413.7601:45:152700:20:3600:00:0000:00:00
24 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:06:454500:15:442801:30:0713.9801:45:512800:20:5400:00:0000:00:00
25 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM02:07:282100:13:143101:32:0713.6801:45:213400:22:0700:00:0000:00:00
26 2787RAÚL GARCÍA MORALINDEPENDENTABM02:08:443900:14:523401:34:3113.3301:49:231800:19:2100:00:0000:00:00
27 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM02:09:09900:12:093301:33:3713.4601:45:463700:23:2300:00:0000:00:00
28 8003RICARD FLORENSA PJUANLLICENCIA DE DIAV1M02:09:153500:14:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 8005EDUARD TARREFEECV1M02:10:224800:16:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:13:171500:12:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 5559JORDI LLEVAT PALAUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:13:426300:18:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 4774DAVID BARRANCO SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABM02:13:474000:14:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 3010MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM02:15:043300:14:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7012JOSÉ MANUEL CAMACHO CABAÑLLICENCIA DE DIAABM02:15:256700:22:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M02:16:042400:13:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 8008KIKO LÓPEZ LUQUELLICENCIA DE DIAABM02:17:375600:17:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 8001CLAUDIO NAVARRO CAMPOSLLICENCIA DE DIAV1M02:18:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 8015JOSU LOTINA GAUBEKAGETXO TRIATLOI TALDEAV1M02:19:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 7013ROMAN PEDRA AGULLESLLICENCIA DE DIAV1M02:19:306400:18:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 7017AMADEU PROS FRANQUETLLICENCIA DE DIAV1M02:28:285200:16:333801:46:1911.8502:02:524300:25:3600:00:0000:00:00
41 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M02:30:596600:21:353601:43:5212.1302:05:274200:25:3200:00:0000:00:00
42 8006FIDEL FLORENSA PIJUANLLICENCIA DE DIAV1M02:31:173000:13:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 8010JORDI VERDU BARBELLICENCIA DE DIAV1M02:31:344600:15:513901:49:2511.5202:05:164500:26:1800:00:0000:00:00
44 7014SANTI TABOADA NORAYLLICENCIA DE DIAV1M02:32:114900:16:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 7011JOAN PERIS GARRIDOLLICENCIA DE DIAV1M02:32:125300:16:344001:50:3711.3902:07:114100:25:0100:00:0000:00:00
46 3120CARLOS GARROTE CLAVERASC.E. MEDITERRANIABM02:37:045100:16:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 3267JOSEP MANEL TAPIA ORTIZC.A. IGUALADAV1M02:37:321600:12:434101:52:0211.2502:04:455100:32:4700:00:0000:00:00
48 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:37:322700:13:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:43:283700:14:334602:09:209.7402:23:532100:19:3500:00:0000:00:00
50 7015AITOR ARRIETA MONTEROLLICENCIA DE DIAV1M02:44:196500:18:454402:05:2710.0402:24:122400:20:0700:00:0000:00:00
51 7018JOSEP AANTONI RIUSLLICENCIA DE DIAV1M02:44:306200:18:294302:04:0210.1602:22:313200:21:5900:00:0000:00:00
52 8007MARC QUERALT LLOPLLICENCIA DE DIAJNM02:45:135900:17:414202:01:1510.3902:18:564400:26:1700:00:0000:00:00
53 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAV1M02:55:103100:14:034802:18:059.1202:32:083600:23:0200:00:0000:00:00
54 8012JORDI FONT ARAGONÈSLLICENCIA DE DIAV1M03:08:407000:23:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 8013XAVIER FONT ARAGONÈSLLICENCIA DE DIAV2M03:08:486900:22:594702:16:279.2302:39:265000:29:2200:00:0000:00:00
56 7009ELIAS ROLDAN BERENGUELLICENCIA DE DIASUB23M03:23:315500:17:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00






NP 1139ALBERT VALLS CALVOTRI2WINV1M
NP 2210MARC LLOVERA SUBIRATSU.C. SANT CUGATV1M
NP 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M
NP 7008JORDI RIBATALLADA DIEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7016ALBERT AUSÀS CORTADALLICENCIA DE DIAV1M
NP 7019EDUARDO LOPEZ FRIASLLICENCIA DE DIAABM
NP 8002XAVIER MANSILLA EROLESFEECV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32