RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
143 138 132 3 3 2 1000 2 28 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:23800:07:54200:15:183921.5700:23:12200:08:1100:00:0000:00:00
2 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:26600:07:41300:15:423821.6600:23:23100:08:0300:00:0000:00:00
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:31900:07:55100:15:143938.7300:23:09500:08:2200:00:0000:00:00
4 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:32:39500:07:41400:16:123703.7000:23:53700:08:4600:00:0000:00:00
5 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:33:19700:07:44500:16:453582.0900:24:29800:08:5000:00:0000:00:00
6 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:24300:07:401100:17:293431.8400:25:09300:08:1500:00:0000:00:00
7 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:33:41200:07:391300:17:343415.5600:25:13600:08:2800:00:0000:00:00
8 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:34:061000:08:04600:17:003529.4100:25:041100:09:0200:00:0000:00:00
9 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:34:21400:07:401400:17:393399.4300:25:191000:09:0200:00:0000:00:00
10 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:34:37100:07:392100:18:373222.9200:26:16400:08:2100:00:0000:00:00
11 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:34:381700:08:18800:17:133485.0000:25:311200:09:0700:00:0000:00:00
12 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAV1M00:35:121600:08:181500:17:463377.1100:26:041400:09:0800:00:0000:00:00
13 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M00:35:402600:08:45700:17:053512.2000:25:503100:09:5000:00:0000:00:00
14 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM00:36:091500:08:171900:18:323237.4100:26:491900:09:2000:00:0000:00:00
15 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:36:101300:08:073100:19:113127.7200:27:18900:08:5200:00:0000:00:00
16 5203JORGE DE ANDRÉS SÁNCHEZINDEPENDENTV1M00:37:181200:08:054900:20:042990.0300:28:091600:09:0900:00:0000:00:00
17 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:37:391900:08:274500:19:533017.6000:28:201800:09:1900:00:0000:00:00
18 2168JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M00:37:456200:09:262200:18:423208.5600:28:082500:09:3700:00:0000:00:00
19 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:37:543000:08:484100:19:313074.3000:28:192400:09:3500:00:0000:00:00
20 4240ANTONIO POLO LOPEZINDEPENDENTABM00:38:032500:08:434700:20:032992.5200:28:461700:09:1700:00:0000:00:00
21 3188XAVIER ESPIA BLAZQUEZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:38:074600:09:072700:18:533177.4100:28:004300:10:0700:00:0000:00:00
22 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:38:122800:08:463400:19:193106.1300:28:054400:10:0700:00:0000:00:00
23 7090ORLANDO AGUILERA MAESTROLLICENCIA DE DIAABM00:38:184200:09:053200:19:133122.2900:28:183500:10:0000:00:0000:00:00
24 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M00:38:304100:09:043500:19:203103.4500:28:244200:10:0600:00:0000:00:00
25 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:38:313900:09:043300:19:173111.5000:28:215100:10:1000:00:0000:00:00
26 2528MARC PUJADAS BUJALDÓNGAVA TRIATLOCDM00:38:323500:08:583800:19:273084.8300:28:254500:10:0700:00:0000:00:00
27 2145FAUSTINO LORENZO ZAZOPRAT TRIATLO 1994ABM00:38:377000:09:392800:18:583163.4400:28:373600:10:0000:00:0000:00:00
28 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM00:38:404900:09:114000:19:313074.3000:28:423300:09:5800:00:0000:00:00
29 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM00:38:414800:09:113600:19:213100.7800:28:325000:10:0900:00:0000:00:00
30 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:38:482200:08:425400:20:192953.2400:29:012900:09:4700:00:0000:00:00
31 937EDUARDO CAMPANARIO GALANPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:38:571400:08:137400:21:192814.7000:29:322000:09:2500:00:0000:00:00
32 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM00:39:024300:09:063900:19:283082.1900:28:346000:10:2800:00:0000:00:00
33 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM00:39:042100:08:366900:20:572863.9600:29:332300:09:3100:00:0000:00:00
34 5956MARIÀ GALVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M00:39:045600:09:154300:19:413048.2600:28:564700:10:0800:00:0000:00:00
35 1181RAFAEL GOMEZ VELEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV2M00:39:077300:09:472500:18:493188.6600:28:366400:10:3100:00:0000:00:00
36 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM00:39:095900:09:193000:19:073138.6200:28:267100:10:4300:00:0000:00:00
37 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:39:162300:08:426800:20:542870.8100:29:362600:09:4000:00:0000:00:00
38 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M00:39:253200:08:537600:21:232805.9200:30:161500:09:0900:00:0000:00:00
39 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M00:39:382900:08:476200:20:432896.2200:29:304600:10:0800:00:0000:00:00
40 3837PEDRO HARO ORTEGAPRAT TRIATLO 1994ABM00:39:554400:09:065300:20:172958.0900:29:236500:10:3200:00:0000:00:00
41 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:39:596700:09:294800:20:042990.0300:29:335800:10:2600:00:0000:00:00
42 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:40:005400:09:136400:20:462889.2500:29:593800:10:0100:00:0000:00:00
43 4253FRANCISCO JAVIER GARCÍA SPRAT TRIATLO 1994V1M00:40:049200:10:141800:18:293246.1700:28:439200:11:2100:00:0000:00:00
44 3173MARC DÓNIGA MARTINEZC.N. SABADELLCDM00:40:126000:09:206100:20:412900.8900:30:015200:10:1100:00:0000:00:00
45 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM00:40:153300:08:547200:21:162821.3200:30:104000:10:0500:00:0000:00:00
46 2260EDUARDO LOPEZ LAZCANOCLUB TRIATLO PROSANABM00:40:175200:09:126700:20:532873.1000:30:055400:10:1200:00:0000:00:00
47 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:40:227700:09:504600:20:022995.0100:29:526200:10:3000:00:0000:00:00
48 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M00:40:294000:09:048000:21:382773.5000:30:422800:09:4700:00:0000:00:00
49 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:40:365500:09:147000:21:002857.1400:30:145700:10:2200:00:0000:00:00
50 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:40:426500:09:286300:20:442893.8900:30:126300:10:3000:00:0000:00:00
51 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM00:40:447200:09:462900:19:053144.1000:28:5110300:11:5300:00:0000:00:00
52 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:40:445100:09:128200:21:442760.7400:30:563000:09:4800:00:0000:00:00
53 3826ANTONI JANDULA NOGUERACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM00:40:456900:09:375900:20:332919.7100:30:106700:10:3500:00:0000:00:00
54 2709ALONSO GARCIA MARTINL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:40:567800:09:514400:19:523020.1300:29:438800:11:1300:00:0000:00:00
55 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM00:41:012400:08:439900:22:532622.0000:31:362100:09:2500:00:0000:00:00
56 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV2M00:41:127400:09:475800:20:262936.3800:30:138300:10:5900:00:0000:00:00
57 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:41:166600:09:286600:20:512877.7000:30:198000:10:5700:00:0000:00:00
58 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:41:189400:10:156000:20:342917.3400:30:496100:10:2900:00:0000:00:00
59 3283DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM00:41:363100:08:519600:22:442639.3000:31:353700:10:0100:00:0000:00:00
60 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLO LLEIDA V1M00:41:413800:09:019500:22:422643.1700:31:433400:09:5800:00:0000:00:00
61 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM00:41:445000:09:117900:21:342782.0700:30:458200:10:5900:00:0000:00:00
62 8007FRANCESC SÒRIA MESALLICENCIA DE DIAABM00:42:187500:09:488700:22:042719.0300:31:525900:10:2600:00:0000:00:00
63 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M00:42:198400:09:587800:21:292792.8600:31:277700:10:5200:00:0000:00:00
64 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M00:42:215800:09:179800:22:522623.9100:32:095300:10:1200:00:0000:00:00
65 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:42:273400:08:589100:22:332660.7500:31:317900:10:5600:00:0000:00:00
66 8004JOSEP Mª ALMIÑANA MUNTANELLICENCIA DE DIAV1M00:42:286300:09:268900:22:242678.5700:31:506900:10:3800:00:0000:00:00
67 8005GERARD FARRÀ PORCELLLICENCIA DE DIAABM00:42:378600:10:017500:21:222808.1100:31:239100:11:1400:00:0000:00:00
68 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M00:43:049300:10:149400:22:372652.9100:32:515500:10:1300:00:0000:00:00
69 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:43:3010400:10:437300:21:182816.9000:32:019400:11:2900:00:0000:00:00
70 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAABM00:43:348200:09:579000:22:302666.6700:32:278400:11:0700:00:0000:00:00
71 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:43:391100:08:055700:20:242941.1800:28:2913000:15:1000:00:0000:00:00
72 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESCDM00:43:433700:09:0010300:24:042493.0700:33:047000:10:3900:00:0000:00:00
73 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:45:277100:09:4510700:25:092385.6900:34:546600:10:3300:00:0000:00:00
74 283TONI MARTÍNEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:45:418300:09:5710600:24:492417.7300:34:467800:10:5500:00:0000:00:00
75 2429MIGUEL DOMINGUEZ CARRIOTRI+9 EL MASNOUABM00:46:2310200:10:3210400:24:232460.7000:34:559300:11:2800:00:0000:00:00
76 4706ALEX LECEA LOPEZTRIATLO JOVENT 79V1M00:47:127900:09:5211000:25:442331.6100:35:369700:11:3600:00:0000:00:00
77 2430JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV1M00:47:133600:08:5912100:28:232113.9200:37:223200:09:5100:00:0000:00:00
78 3401DAVID VERGES MARTÍNEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M00:48:1611900:11:5010000:23:392537.0000:35:2911500:12:4700:00:0000:00:00
79 8009JOAQUIN OLIVA ARMISENINDEPENDENTV2M00:48:199900:10:2911100:26:052300.3200:36:349800:11:4500:00:0000:00:00
80 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:49:0412100:11:5610500:24:232460.7000:36:1911300:12:4500:00:0000:00:00
81 2428ORIOL MARTINEZ PICOTRI+9 EL MASNOUV1M00:49:1410600:10:4711600:26:362255.6400:37:2310100:11:5100:00:0000:00:00
82 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M00:49:2311100:11:1211200:26:082295.9200:37:2010500:12:0300:00:0000:00:00
83 8002LINA MARIA BALLESTEROS FRLLICENCIA DE DIAABM00:49:5412600:12:2710200:23:392537.0000:36:0612500:13:4800:00:0000:00:00
84 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:50:5410100:10:3012000:28:192118.8900:38:4910600:12:0500:00:0000:00:00
85 7089VICTOR GARCIA-MUNTÉ BALLELLICENCIA DE DIACDM00:53:098900:10:0612400:30:181980.2000:40:2411400:12:4500:00:0000:00:00
86 8001SERGIO HUERTAS DE LA TORRLLICENCIA DE DIAV1M00:54:1910700:10:5012500:30:211976.9400:41:1112000:13:0800:00:0000:00:00
87 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:55:1012200:11:5712600:30:211976.9400:42:1811700:12:5200:00:0000:00:00
88 7082VICTOR TRILLO LOZANOLLICENCIA DE DIAV1M00:57:0613100:14:2011900:27:082211.3000:41:2813100:15:3800:00:0000:00:00
89 3951JURGEN DEPKENINDEPENDENTV3M00:58:5613000:13:1413100:31:471887.7800:45:0112600:13:5500:00:0000:00:00
90 7088JUAN ROPERO ALBALLICENCIA DE DIAV1M01:01:0612400:12:1013200:34:171750.1200:46:2712900:14:3900:00:0000:00:00


NF 2714ALVARO VISCARRI PARDOL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:00:00000:09:13000:20:032992.5200:29:16000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2722ORIOL PEREZ SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:00:00000:09:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3765RUBÉN MARTIN PEINADOINDEPENDENTV1M00:00:00000:09:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 7087ALEIX DE TOROLLICENCIA DE DIAABM00:45:48000:10:30000:22:282670.6200:32:58000:12:5000:00:0000:00:00
DQ 1020RAFAEL PERNIA MARTINC.N. SABADELLV2M00:46:29000:12:20000:20:512877.7000:33:11000:13:1800:00:0000:00:00


NP 2305VICTOR ANGLADA ROBERTCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 2734NIL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM
NP 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM
NP 7081VÍCTOR CARRETERO PIFARRÉLLICENCIA DE DIAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32