RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
109 100 97 3 0 1500 40 10 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM02:01:283000:00:014901:26:5127.6301:26:52100:34:3600:00:0000:00:00
2 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M02:02:09200:00:014801:26:3927.7001:26:40500:35:2900:00:0000:00:00
3 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM02:02:231900:00:015001:26:5227.6301:26:53600:35:3000:00:0000:00:00
4 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:02:274900:23:111101:03:5537.5501:27:06400:35:2100:00:0000:00:00
5 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:05:385000:23:162101:07:0635.7701:30:22300:35:1600:00:0000:00:00
6 640MANUEL LLORET ZARAGOZIC.E.T. DISTANCEABM02:05:512900:00:015201:27:3427.4101:27:352500:38:1600:00:0000:00:00
7 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.N. MATAROV1M02:06:313600:00:015401:30:1526.5901:30:16800:36:1500:00:0000:00:00
8 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:06:345100:26:28701:03:4037.7001:30:08900:36:2600:00:0000:00:00
9 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M02:06:405500:27:17101:02:5038.2001:30:071000:36:3300:00:0000:00:00
10 2632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEFLOR DE TRIATLÓABM02:07:205700:27:34901:03:4737.6301:31:21700:35:5900:00:0000:00:00
11 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM02:07:425200:26:301001:03:4937.6101:30:191500:37:2300:00:0000:00:00
12 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:08:013900:00:015101:27:0527.5601:27:063900:40:5500:00:0000:00:00
13 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:08:112600:00:015701:30:2426.5501:30:251800:37:4600:00:0000:00:00
14 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM02:08:152700:00:015501:30:1626.5901:30:171900:37:5800:00:0000:00:00
15 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M02:08:256200:28:07601:03:2937.8101:31:361200:36:4900:00:0000:00:00
16 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM02:08:381700:00:015601:30:2326.5501:30:242300:38:1400:00:0000:00:00
17 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM02:09:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM02:09:196300:28:08201:03:1037.9901:31:182000:38:0100:00:0000:00:00
19 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM02:09:275800:27:38801:03:4637.6401:31:242100:38:0300:00:0000:00:00
20 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM02:09:405400:26:58301:03:2137.8801:30:193300:39:2100:00:0000:00:00
21 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M02:09:484000:00:016001:31:4226.1701:31:432200:38:0500:00:0000:00:00
22 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM02:10:001300:00:015301:30:1426.6001:30:153500:39:4500:00:0000:00:00
23 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM02:10:02100:00:015801:30:4026.4701:30:413200:39:2100:00:0000:00:00
24 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M02:10:163800:00:015901:31:2326.2601:31:243100:38:5200:00:0000:00:00
25 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM02:10:421600:00:016101:32:5825.8201:32:591700:37:4300:00:0000:00:00
26 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M02:10:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M02:10:524300:00:016201:33:1925.7201:33:201600:37:3200:00:0000:00:00
28 926DANI BLANCHART LÓPEZTRICBM-CALELLASUB23M02:11:553300:00:016501:35:1025.2201:35:111100:36:4400:00:0000:00:00
29 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM02:12:117000:31:28501:03:2837.8201:34:561400:37:1500:00:0000:00:00
30 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M02:12:173200:00:016301:33:2425.7001:33:253000:38:5200:00:0000:00:00
31 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:13:176500:29:011601:06:0136.3501:35:022400:38:1500:00:0000:00:00
32 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM02:14:127400:31:59401:03:2337.8601:35:222800:38:5000:00:0000:00:00
33 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM02:14:234100:00:016701:35:3125.1301:35:322900:38:5100:00:0000:00:00
34 1474DAVID MONTAÑEZ LLADOSC.E. RAYOTEAMABM02:14:465600:27:221901:06:5835.8401:34:203600:40:2600:00:0000:00:00
35 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM02:16:094800:00:017201:38:5724.2501:38:581300:37:1100:00:0000:00:00
36 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM02:16:197700:32:521301:04:5436.9801:37:462700:38:3300:00:0000:00:00
37 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M02:16:442200:00:016401:34:2125.4401:34:224800:42:2200:00:0000:00:00
38 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM02:16:496800:30:481201:04:2637.2501:35:144300:41:3500:00:0000:00:00
39 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM02:17:476600:29:462201:07:1435.7001:37:003800:40:4700:00:0000:00:00
40 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M02:17:476700:30:001401:05:3036.6401:35:304600:42:1700:00:0000:00:00
41 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:17:52300:00:016801:35:3225.1201:35:334700:42:1900:00:0000:00:00
42 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM02:19:227200:31:501501:05:5836.3801:37:484200:41:3400:00:0000:00:00
43 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM02:19:352000:00:017301:40:0024.0001:40:013400:39:3400:00:0000:00:00
44 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:20:06700:00:017001:37:5524.5101:37:564500:42:1000:00:0000:00:00
45 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M02:20:204600:00:016601:35:2425.1601:35:256400:44:5500:00:0000:00:00
46 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M02:20:481500:00:017401:42:2723.4301:42:282600:38:2000:00:0000:00:00
47 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M02:21:08800:00:016901:37:4924.5401:37:505300:43:1800:00:0000:00:00
48 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:23:197800:33:002001:07:0135.8101:40:015200:43:1800:00:0000:00:00
49 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M02:25:036400:28:121801:06:2836.1101:34:408200:50:2300:00:0000:00:00
50 1588NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM02:25:465300:26:324701:24:0628.5401:50:38200:35:0800:00:0000:00:00
51 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAABM02:27:258400:36:191701:06:1636.2201:42:356300:44:5000:00:0000:00:00
52 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:34:57900:00:017601:44:1023.0401:44:118300:50:4600:00:0000:00:00
53 2747TONI VALBUENA MUÑOZTRICBM-CALELLAV1M02:43:078800:39:363701:16:2731.3901:56:037200:47:0400:00:0000:00:00
54 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M02:44:369300:44:223801:17:4330.8802:02:054900:42:3100:00:0000:00:00
55 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M02:44:479400:47:353501:13:1832.7402:00:535700:43:5400:00:0000:00:00
56 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:46:577300:31:584401:21:4529.3601:53:438900:53:1400:00:0000:00:00


NF 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZC.N. MATAROV1M00:00:00000:28:13001:03:2837.8201:31:41000:00:0000:00:0000:00:00




NP 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M
NP 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOCLUB NATACIO MINORISAABM
NP 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M
NP 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM
NP 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32