RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
267 247 230 14 3 1900 72 20 23 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRI5UABM03:45:331700:28:10102:05:2534.4502:33:35201:11:5800:01:4700:00:00
2 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M03:47:352300:28:24302:05:5334.3202:34:17401:13:1800:01:2400:00:00
3 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M03:48:58500:26:591202:09:0633.4602:36:05301:12:5300:02:1500:00:00
4 3513ALIAKSEI TRAKHIMCHYKTRIATLO JOVENT 79ABM03:50:483200:30:08202:05:5134.3302:35:59601:14:4900:01:2200:00:00
5 7011XAVI QUERAL FORCADELLLLICENCIA DE DIAABM03:52:2010500:34:581002:08:4133.5702:43:39101:08:4100:02:1700:00:00
6 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M03:53:353300:30:321402:09:2133.4002:39:53501:13:4200:01:3600:00:00
7 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM03:54:03400:26:57702:07:4133.8302:34:382001:19:2500:01:2900:00:00
8 2312JOSEBA ARANA ESCALADAC.E.T. DISTANCEABM03:54:151300:28:00502:06:2334.1802:34:232301:19:5200:01:2200:00:00
9 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M03:54:27800:27:091102:08:5533.5102:36:041701:18:2300:01:2200:00:00
10 5965RAUL COLL NOGUETEAM CALELLA TRIATHLONABM03:55:141000:27:38802:08:1233.7002:35:501901:19:2400:01:3100:00:00
11 3691ARTUR CUÑAT PELLICERC.N. SABADELLABM03:56:521400:28:012002:12:1032.6902:40:111101:16:4100:01:3700:00:00
12 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO BANYOLESV1M03:57:17100:24:53602:07:1633.9402:32:094901:25:0800:02:0200:00:00
13 3775MARC CASADEVALL GAYACLUB NATACIO BANYOLESABM03:57:511600:28:051702:11:4332.8002:39:481501:18:0300:01:1600:00:00
14 2922JOSEP BADIA CALDERONGRUP ESPORTIU ESTEVEABM03:58:493800:30:47402:06:2034.2002:37:073001:21:4200:01:4800:00:00
15 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M03:59:10600:27:031302:09:1833.4102:36:213301:22:4900:01:4300:00:00
16 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM03:59:276800:32:471602:10:4933.0202:43:36901:15:5100:01:5000:00:00
17 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM03:59:451100:27:432802:14:5432.0202:42:371201:17:0800:01:3500:00:00
18 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:59:572700:28:293102:16:1931.6902:44:48701:15:0900:01:2700:00:00
19 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM04:01:002900:28:322502:14:0932.2002:42:411601:18:1900:01:4100:00:00
20 3597JORDAN BELEFFICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:01:195000:31:111902:12:0632.7002:43:171301:18:0200:01:3400:00:00
21 248MARC RIUS CHARLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:01:311900:28:18902:08:1633.6802:36:344801:24:5700:01:4900:00:00
22 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M04:03:332200:28:221502:09:4733.2902:38:095101:25:2400:01:2700:00:00
23 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:04:042500:28:282102:12:1632.6602:40:443801:23:2000:01:4100:00:00
24 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM04:04:132800:28:302702:14:2732.1302:42:572801:21:1600:01:1100:00:00
25 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM04:06:203100:29:361802:11:5532.7502:41:314701:24:4900:01:4400:00:00
26 278ROMAIN MONTAGARDCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:07:032400:28:262202:13:2932.3602:41:555001:25:0800:01:2000:00:00
27 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M04:09:126500:32:332602:14:2032.1602:46:533201:22:1900:01:4400:00:00
28 5640JOSEP BOATELLA BRAVOC.N. CATALUNYAABM04:09:127900:33:123302:16:3331.6402:49:452101:19:2700:01:4300:00:00
29 3819JOSE MARIA ESQUINAS RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M04:09:174500:31:034402:19:0531.0602:50:081801:19:0900:02:5700:00:00
30 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM04:09:24200:26:522902:14:5432.0202:41:466901:27:3800:01:1700:00:00
31 2167JOSE PRIETO GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:09:535500:31:402302:13:5232.2702:45:324301:24:2100:02:0200:00:00
32 8050ERIC TERUEL CASAJUANALLICENCIA DE DIAABM04:10:405600:31:514102:18:2031.2302:50:112401:20:2900:02:1200:00:00
33 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M04:10:43900:27:342402:13:5332.2702:41:278701:29:1600:01:2000:00:00
34 2950JORDI URÓ MOMPELCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:11:4915600:38:153002:15:3231.8702:53:471401:18:0200:02:2200:00:00
35 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M04:11:495800:32:133702:18:0131.3002:50:142901:21:3500:02:0900:00:00
36 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M04:12:07700:27:074202:18:4931.1202:45:565801:26:1100:01:2900:00:00
37 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM04:12:561800:28:154502:19:0731.0502:47:225301:25:3400:02:0100:00:00
38 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M04:13:364600:31:033802:18:0231.3002:49:054601:24:3100:01:5600:00:00
39 4810ISRAEL MARFIL FLORESG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M04:13:427300:33:043502:17:4131.3802:50:453601:22:5700:02:1900:00:00
40 1227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROC.E. RAYOTEAMV1M04:14:198500:33:343202:16:3031.6502:50:044201:24:1500:01:4500:00:00
41 1229JUAN JOSÉ BARROSO RACEROCLUB TRIATLO PROSANABM04:14:4710000:34:523902:18:1231.2602:53:043101:21:4300:02:2800:00:00
42 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM04:15:431500:28:045402:21:2330.5602:49:276001:26:1600:01:3800:00:00
43 3364MIGUEL BARRERO DURÁNINDEPENDENTV1M04:16:297800:33:123402:17:3831.3902:50:505501:25:3900:02:2400:00:00
44 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV1M04:16:324800:31:064002:18:1531.2502:49:216401:27:1100:02:1600:00:00
45 8053DANIEL GARCIA MORATALLAC.T. A CORRE-CUITAABM04:17:0712000:35:365102:20:5330.6602:56:292501:20:3800:02:0800:00:00
46 8049PERE CALDÚ DÍEZ LLICENCIA DE DIAABM04:17:296300:32:275702:22:0630.4002:54:333401:22:5600:01:5700:00:00
47 2442MARC OLLÉ ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM04:17:584400:31:035202:20:5930.6402:52:025601:25:5600:02:1000:00:00
48 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:18:164700:31:065002:20:2730.7602:51:336201:26:4300:02:1100:00:00
49 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM04:18:332000:28:196602:23:3230.1002:51:516101:26:4200:02:2300:00:00
50 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M04:20:071200:27:594902:20:2030.7802:48:1910401:31:4800:02:1600:00:00
51 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M04:21:575200:31:345602:22:0030.4202:53:348201:28:2300:02:3400:00:00
52 298LLUIS MAILLO MAILLOCLUB TRITRAININGABM04:21:594200:31:006202:22:5230.2402:53:527401:28:0700:02:0600:00:00
53 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M04:22:264100:30:573602:17:4631.3602:48:4312001:33:4300:02:2000:00:00
54 932JONATAN NIETO JIMÉNEZ C.E. PICORNELLABM04:22:2710600:34:594302:18:5931.0802:53:588301:28:2900:01:5600:00:00
55 7003ABEL TRIOLA I PUIGDEVALLLLICENCIA DE DIAABM04:22:4416300:38:4110202:28:5329.0203:07:34801:15:1000:02:3800:00:00
56 3873HARTMANN ESTRUCH GAYC.E. PICORNELLV1M04:23:039000:34:037102:24:3729.8702:58:404501:24:2300:03:0100:00:00
57 8039XAVI COMALLICENCIA DE DIAABM04:23:1311800:35:354602:19:3030.9702:55:057501:28:0800:02:4100:00:00
58 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M04:23:2613000:36:3911302:30:1528.7503:06:541001:16:3200:02:5300:00:00
59 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M04:23:423600:30:437502:25:4529.6402:56:286601:27:1400:01:5900:00:00
60 2060CESAR LAZAROINDEPENDENTV1M04:23:588200:33:247302:25:0529.7802:58:295201:25:2900:02:3700:00:00
61 1376ANGEL BUSQUETS PORTCLUB NATACIO BANYOLESV2M04:24:087000:32:586802:23:3930.0702:56:376701:27:3100:01:5700:00:00
62 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONABM04:24:185900:32:145902:22:1730.3602:54:319201:29:4700:01:5100:00:00
63 3359TONI AMAT VENTURATRIATLO JOVENT 79V1M04:24:2010200:34:557202:25:0229.7902:59:574401:24:2300:02:4100:00:00
64 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:24:507400:33:067902:26:0529.5702:59:115401:25:3900:02:4300:00:00
65 4544JAUME MOLIST GASSOINDEPENDENTV2M04:24:5219500:41:304702:20:0530.8403:01:353701:23:1700:05:2000:00:00
66 2719ALEX SERRANO ROGERJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M04:25:0212300:36:079502:28:1529.1403:04:222601:20:4000:03:1100:00:00
67 2431XAVIER MICHAVILA ASENSIOC.E. PICORNELLV1M04:25:3811600:35:326302:23:0330.2002:58:356301:27:0300:03:0900:00:00
68 1878JOAN CASTILLO PIC.E. RAYOTEAMABM04:25:5512900:36:339802:28:3029.0903:05:032701:20:5200:02:4000:00:00
69 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM04:26:083700:30:468402:27:2229.3102:58:087301:28:0000:02:0000:00:00
70 8034ALFONS NAVARRO DELGADOLLICENCIA DE DIAABM04:26:3010400:34:578702:27:3629.2703:02:334101:23:5700:02:1700:00:00
71 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. PICORNELLV1M04:27:543400:30:386102:22:4130.2802:53:1912501:34:3500:02:0600:00:00
72 4761ALBERT MUÑOZ BUENOOPTIMS CLUB TRIATLOABM04:28:062600:28:2812702:32:2528.3403:00:536501:27:1300:02:3400:00:00
73 3197JOAQUIN LAVADO TRASMONTESBR OPEN TEAMV1M04:28:068400:33:274802:20:0630.8402:53:3312401:34:3300:01:4900:00:00
74 5401MARC BAIGET GALLEGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM04:28:4310300:34:5611202:30:1428.7603:05:103901:23:3300:02:4700:00:00
75 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLABM04:28:533500:30:429902:28:3329.0802:59:159101:29:3800:02:3800:00:00
76 573AGUSTI TORRES DIOSCLUB TRI5UV1M04:29:136600:32:3610002:28:4029.0603:01:167201:27:5700:02:1400:00:00
77 8030ADRIÁN MEZA FUENTESLLICENCIA DE DIAABM04:29:459500:34:4012302:32:0928.3903:06:493501:22:5600:02:3700:00:00
78 8045RAMÓN ULLDEMOLINS SANTISLLICENCIA DE DIAV1M04:29:519300:34:367602:26:0029.5903:00:368601:29:1500:02:1100:00:00
79 1150FERRAN BONELL TORRES CLUB TRIATLO CORNELLAABM04:30:025700:32:0112102:31:5428.4403:03:555701:26:0700:01:4900:00:00
80 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M04:30:148300:33:269202:27:5729.2003:01:238401:28:5100:01:5100:00:00
81 7015AUGUSTO CILENTOLLICENCIA DE DIAABM04:31:0510800:35:066502:23:2530.1202:58:3111101:32:3400:01:3600:00:00
82 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTTEAM CALELLA TRIATHLONABM04:31:326000:32:178902:27:4829.2303:00:059901:31:2700:02:3500:00:00
83 2061ALEXANDRE ROMEO COMASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M04:32:034000:30:559602:28:1729.1302:59:1211401:32:5100:01:3900:00:00
84 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:32:29300:26:5510302:28:5829.0002:55:5314201:36:3600:02:1600:00:00
85 2463LLORENÇ ARNAU GUITARTC.E. PICORNELLV1M04:32:3016700:38:535502:21:5930.4303:00:5210101:31:3800:02:3200:00:00
86 3233MIKEL LAKA URQUIDITEAM CALELLA TRIATHLONABM04:32:328000:33:156402:23:1930.1402:56:3413901:35:5800:02:2000:00:00
87 327XAVI PERDIGUER ROVIRAC.A. IGUALADAABM04:32:388600:33:3411402:30:4728.6503:04:217901:28:1700:02:2100:00:00
88 5623CARLOS DURO ÁLVAREZA.D. RUNNING VIGIAABM04:33:009900:34:4910802:29:4828.8403:04:378101:28:2300:02:0500:00:00
89 8051FRANCESC BARRERA FONTRODOLLICENCIA DE DIAV1M04:33:5016000:38:3211902:31:3428.5003:10:064001:23:4400:02:4900:00:00
90 3829JOSEP PLANAS VICENTEINDEPENDENTV2M04:33:524900:31:097402:25:3529.6702:56:4414701:37:0800:03:2400:00:00
91 8047TONI FERNÁNDEZ LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M04:34:1217900:39:3514602:34:5227.8903:14:272201:19:4500:03:0100:00:00
92 8055DIMAS GALLEGO BARREIROC.T. A CORRE-CUITAABM04:34:1714600:37:4510102:28:4529.0403:06:307101:27:4700:02:1700:00:00
93 536JOAQUIM BRUNED ADRAU.C. SANT CUGATV1M04:34:467500:33:097802:26:0429.5802:59:1313601:35:3300:03:3100:00:00
94 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M04:34:4813400:37:058202:26:3029.4903:03:359801:31:1300:02:3100:00:00
95 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM04:34:5311400:35:285302:21:1430.5902:56:4215601:38:1100:01:2100:00:00
96 3082JOSEP Mª BRUFAU PUIGCLUB TRIATLO PROSANV2M04:35:0211200:35:199402:28:1529.1403:03:3410001:31:2800:04:4200:00:00
97 8048DANIEL SUÁREZ CARMONALLICENCIA DE DIAV1M04:35:3817600:39:266002:22:3830.2903:02:0411701:33:3400:02:3300:00:00
98 8017ALEJANDRO MARTÍNLLICENCIA DE DIAABM04:36:0812800:36:2711802:31:2628.5303:07:537801:28:1500:04:3000:00:00
99 1203XAVIER GARCIA MONELLTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M04:36:0911500:35:289702:28:1929.1303:03:4710801:32:2200:02:2900:00:00
100 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M04:36:2610100:34:539102:27:5429.2103:02:4711901:33:3900:03:1400:00:00
101 3922ALBERTO RUIZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BLANESABM04:36:296100:32:227002:24:2329.9202:56:4516301:39:4400:01:5200:00:00
102 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM04:36:3214100:37:145802:22:1230.3802:59:2614601:37:0600:02:1500:00:00
103 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDENTV1M04:36:5413200:37:008302:27:1329.3403:04:1311301:32:4100:03:3200:00:00
104 3843FRANCESC POVEDA UBACHCERDANYOLA CHV1M04:37:1714200:37:148102:26:2629.5003:03:4011801:33:3700:03:4200:00:00
105 1721OSCAR TOMAS TORRESTRI+9 EL MASNOUV1M04:37:3812200:36:0013602:33:2728.1503:09:277701:28:1100:02:4700:00:00
106 8044DANIEL DOMINGUEZ RUBIO LLICENCIA DE DIAABM04:38:0214800:37:5511502:30:5028.6403:08:458801:29:1700:03:0500:00:00
107 8016JORDI CABALL REIGLLICENCIA DE DIAV1M04:38:0412600:36:2511702:31:2528.5303:07:509501:30:1400:04:2800:00:00
108 8036ALBERT ALTEMIR SANCHOLLICENCIA DE DIAV1M04:38:069800:34:457702:26:0229.5803:00:4714901:37:1900:03:2600:00:00
109 1421MIQUEL TEIXIDO JULIANCLUB TRIATLO SABADELLV1M04:38:165100:31:336702:23:3230.1002:55:0518201:43:1100:02:1900:00:00
110 8058CARLOS BALAGUE JORDANINDEPENDENTV1M04:38:2516100:38:3813902:33:3428.1303:12:125901:26:1300:02:3400:00:00
111 7019GERARD GIMENEZ SAN ANDRELLICENCIA DE DIAABM04:38:3712700:36:2613002:32:4228.2903:09:088901:29:2900:03:0200:00:00
112 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:39:018100:33:178802:27:4429.2403:01:0115401:38:0000:02:4200:00:00
113 1354PABLO HUERTA CLIMENTTGCBINNABM04:39:307200:33:0215002:36:2827.6103:09:309301:30:0000:03:3300:00:00
114 1665JOSE MANUEL PÉREZ BESTUÉCLUB TRIATLO PROSANABM04:39:4417400:39:239302:28:0329.1803:07:2610701:32:1800:03:2600:00:00
115 1919MARC TORRAS I SERRAINDEPENDENTV1M04:40:2311900:35:3611102:30:0328.7903:05:3912701:34:4400:02:1400:00:00
116 7008JOSEP Mª SANCHEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM04:40:3118700:40:2411002:29:5728.8103:10:219401:30:1000:03:1100:00:00
117 3836BORJA MARCOS RODRIGUEZC.E. RAYOTEAMV1M04:40:316400:32:3113402:33:0428.2203:05:3513001:34:5600:03:2300:00:00
118 3830VÍCTOR RÍOS PALOMARESSOCIETAT ATLETICA CORBERAABM04:40:3711100:35:1910902:29:5328.8203:05:1213401:35:2500:02:4600:00:00
119 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM04:40:4010700:35:029002:27:4929.2303:02:5115201:37:4900:02:0900:00:00
120 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M04:41:0619200:41:1112402:32:1828.3703:13:296801:27:3700:03:1700:00:00
121 202JOSEP RUBIO PALAUINDEPENDENTABM04:41:1314400:37:3914902:35:5427.7103:13:337001:27:4000:04:3200:00:00
122 5255CHRISTIAN REINA MUÑOZINDEPENDENTABM04:41:136900:32:5712502:32:2128.3603:05:1813801:35:5500:02:4700:00:00
123 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M04:41:3519300:41:276902:23:5830.0103:05:2514101:36:1000:02:5000:00:00
124 5783JUAN MORENO GARCÍACLUB BTT MONTBIKEABM04:41:4016900:38:5812602:32:2428.3503:11:229601:30:1800:02:5500:00:00
125 2405CARLOS ESPAÑA GADEATEAM CALELLA TRIATHLONABM04:42:3511300:35:2314002:33:5028.0803:09:1311601:33:2200:02:3300:00:00
126 2392DAVID GARCÍA MANZANERATEAM CALELLA TRIATHLONV1M04:43:2112100:35:4212002:31:3428.5003:07:1614001:36:0500:02:5200:00:00
127 3551ABRAHAM LOPEZ ODENACLUB TRIATLO CORNELLAV1M04:43:429200:34:3414702:35:1327.8303:09:4712101:33:5500:02:2500:00:00
128 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M04:44:278800:33:5413802:33:3028.1403:07:2414501:37:0300:02:1200:00:00
129 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M04:44:505300:31:3613702:33:2828.1503:05:0416401:39:4600:02:0100:00:00
130 3671JORDI VIURA ORIOLC.E. PICORNELLV1M04:45:537700:33:1110702:29:3628.8803:02:4718101:43:0600:02:3300:00:00
131 7006ROGER TOBAL QUESADALLICENCIA DE DIAABM04:46:1119900:42:1710502:29:2228.9203:11:3912301:34:3200:03:1200:00:00
132 8018DANIEL GALINDO MOLESLLICENCIA DE DIAABM04:46:1416200:38:3813102:32:4228.2903:11:2012901:34:5400:02:5000:00:00
133 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM04:46:316200:32:2611602:31:1528.5603:03:4117901:42:5000:02:3100:00:00
134 1133MARC ESTEVE I GARCIAINDEPENDENTABM04:47:1313600:37:1012902:32:3528.3103:09:4515001:37:2800:01:2000:00:00
135 7005ALBERT MASIP GUASCHLLICENCIA DE DIAABM04:48:1018500:40:108502:27:2229.3103:07:3216801:40:3800:03:1100:00:00
136 1315FIDEL LEON PEREZCLUB TRIATLO BLANESV1M04:48:3316400:38:4710402:29:0228.9903:07:4916901:40:4400:02:5200:00:00
137 3766JOSEP TORRENT VALLSTEAM CALELLA TRIATHLONABM04:49:209400:34:3816302:39:4327.0503:14:2113201:34:5900:02:2700:00:00
138 8056RAÚL MARTÍNEZ MONSALVEC.T. A CORRE-CUITAABM04:49:349600:34:4218302:44:1726.3003:18:599701:30:3500:02:4500:00:00
139 842JAVIER CATASUS BRISEC.N. CATALUNYAV2M04:49:415400:31:3914802:35:3427.7703:07:1317501:42:2800:01:4400:00:00
140 2824XAVIER FERNANDEZ VAZQUEZPRAT TRIATLO 1994ABM04:49:449100:34:048602:27:2329.3103:01:2719901:48:1700:02:1100:00:00
141 2058JORDI FREIXAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESV1M04:49:5613700:37:1014102:33:5128.0803:11:0116101:38:5500:02:2500:00:00
142 1080RAMON CASADEVALL SALACLUB NATACIO BANYOLESV1M04:50:129700:34:4415602:38:3627.2403:13:2014301:36:5200:02:3400:00:00
143 3848MARC JUNYENT LAVADOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM04:50:1220600:43:3914502:34:4927.9003:18:2810201:31:4400:03:0600:00:00
144 1192DANIEL JUAN ROGERAC.E. PICORNELLV1M04:50:347600:33:1015802:39:0427.1603:12:1415801:38:2000:03:0200:00:00
145 8014ALVARO TORNERO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM04:51:3020700:43:4316102:39:2527.1003:23:088001:28:2200:03:5900:00:00
146 8031MARCO ANTONIO ESTRADA DIALLICENCIA DE DIAV1M04:51:4015500:38:0718402:44:2326.2803:22:308501:29:1000:03:0800:00:00
147 8009ÈRIC BADRENA CORTÉSLLICENCIA DE DIAABM04:51:5118600:40:1815702:39:0227.1603:19:2011001:32:3100:04:4200:00:00
148 3786JONATHAN OBADIA GILFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM04:51:587100:33:0213202:32:5028.2703:05:5219301:46:0600:03:1200:00:00
149 4137PACO GARRIDO SALIDOCLUB TRIASME TRIATLOV1M04:54:1613800:37:1012802:32:2528.3403:09:3519101:44:4100:03:5300:00:00
150 8026FRANCESC OLIVARES BAILENLLICENCIA DE DIAABM04:54:5818900:40:4817202:41:2926.7503:22:1711201:32:4100:02:3600:00:00
151 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M04:55:3917200:39:1013502:33:0928.2103:12:1918401:43:2000:02:4300:00:00
152 7016JOSÉ IGNACIO BAGÜESTE BLALLICENCIA DE DIAV1M04:56:1319800:42:0415202:37:0827.4903:19:1214401:37:0100:02:5400:00:00
153 3931ALBERT GORDILLO ALFREDOCLUB TRIASME TRIATLOV1M04:56:4714700:37:5115102:36:4327.5703:14:3417301:42:1300:02:4100:00:00
154 8029CARLOS GOMEZ LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M04:57:2319400:41:2716802:40:2726.9203:21:5413501:35:2900:03:2900:00:00
155 5882CARLOS MORALES FERNANDEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM04:57:2417500:39:2316202:39:2627.1003:18:4915901:38:3500:03:3300:00:00
156 8035DAVID GALLARDOLLICENCIA DE DIAV1M04:58:1020300:42:488002:26:0829.5603:08:5620201:49:1400:02:3600:00:00
157 8038MANEL HIDALGO CORTÉSLLICENCIA DE DIAABM04:59:0822200:46:5115502:37:4027.4003:24:3112601:34:3700:02:5300:00:00
158 8006MIGUEL ANGEL RIOS SANCHEZLLICENCIA DE DIAV2M04:59:1020800:43:4416602:40:0926.9703:23:5313301:35:1700:04:5400:00:00
159 7002JORDI PRADELLS GEREZLLICENCIA DE DIAV1M04:59:1118800:40:2917302:41:3326.7403:22:0214801:37:0900:03:3300:00:00
160 5484JORDI PARADELL RUESCACLUB TRI5UV1M04:59:1411000:35:1517602:42:0626.6503:17:2117101:41:5300:03:1800:00:00
161 8025IBAN QUEROL VELILLALLICENCIA DE DIAV1M05:00:2514900:37:5620102:48:1025.6903:26:0612201:34:1900:02:4800:00:00
162 8032JAUME GONZALEZ CANTOSLLICENCIA DE DIAABM05:00:4820400:43:0719002:45:5526.0403:29:0210301:31:4600:04:5100:00:00
163 8028JOAQUIM ROSELLO LLABRESLLICENCIA DE DIAV2M05:01:5514000:37:1418602:44:4126.2303:21:5516701:40:0000:03:1200:00:00
164 7012CARLOS SERRANO VAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1M05:01:5820500:43:3617002:40:3726.9003:24:1315101:37:4500:02:5000:00:00
165 8043JOSE ANTONIO GARCIA GORDILLICENCIA DE DIAV1M05:02:0721200:44:1617702:42:1326.6303:26:2913701:35:3800:04:4400:00:00
166 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M05:02:292100:28:2218102:43:0126.5003:11:2320801:51:0600:02:0800:00:00
167 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M05:03:016700:32:3716502:40:0027.0003:12:3720501:50:2400:02:0800:00:00
168 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDENTV2M05:04:2013500:37:0814302:34:0828.0303:11:1621301:53:0400:03:1100:00:00
169 3460FRANCESC GAROFANO MONTORTEAM CALELLA TRIATHLONV2M05:04:3922300:47:0116002:39:2127.1103:26:2215701:38:1700:04:1300:00:00
170 8040MARÇAL PEDRALS MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M05:04:4915800:38:2017902:42:5526.5203:21:1518601:43:3400:03:5000:00:00
171 7009SERGI NICOLAS BENEDICOLLICENCIA DE DIAABM05:04:5921500:44:2520202:48:2125.6603:32:4610501:32:1300:02:0700:00:00
172 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM05:05:1211700:35:3518002:42:5726.5103:18:3219601:46:4000:01:3700:00:00
173 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO L´HOSPITALETABM05:06:208900:34:0120702:49:5125.4303:23:5217401:42:2800:03:2300:00:00
174 669MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM05:06:3918100:39:4022202:58:5024.1603:38:307601:28:0900:04:3400:00:00
175 4861SERGI MADIROLAS GARCIAINDEPENDENTV1M05:07:1313900:37:1114402:34:3827.9403:11:4921501:55:2400:02:5600:00:00
176 3620MIGUEL ANGEL SOLER NEIRAINDEPENDENTV1M05:07:1317800:39:3419702:47:4725.7503:27:2116601:39:5200:03:2400:00:00
177 3357BERTRAN GUASCH PARERAU.C. SANT CUGATABM05:07:1519700:41:5415902:39:0927.1403:21:0319501:46:1200:03:0500:00:00
178 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM05:07:2016800:38:5718502:44:2826.2703:23:2518701:43:5500:03:4400:00:00
179 2623MARC PURULL DURANTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM05:07:5313300:37:0115402:37:3127.4303:14:3221401:53:2100:01:5200:00:00
180 7017LLUIS SEBBAK GIMENOLLICENCIA DE DIAV2M05:09:0615200:38:0319602:47:4125.7603:25:4418501:43:2200:03:0100:00:00
181 8015LUIS DAUNIS MENDAÑALLICENCIA DE DIAV1M05:09:4012500:36:1315302:37:2527.4403:13:3821801:56:0200:03:0800:00:00
182 7018OSCAR ARTAL BELENGUERLLICENCIA DE DIAV1M05:10:0116600:38:5217402:41:4726.7003:20:3920401:49:2200:00:0000:00:00
183 7004JOEL BAGES SANABRALLICENCIA DE DIAABM05:10:5418400:40:0919902:48:0525.7003:28:1417701:42:4000:04:3500:00:00
184 8027JORDI NARCISO PEDROLLICENCIA DE DIAV2M05:11:0021100:44:1417802:42:2526.6003:26:3918901:44:2100:04:3300:00:00
185 470ADRIAN PEREZ CANTEROTRIATLO L´HOSPITALETV1M05:11:0612400:36:1220502:49:1325.5303:25:2519201:45:4100:03:4600:00:00
186 7007ALBERTO HURTADO POVEDALLICENCIA DE DIAV1M05:11:3415700:38:1520802:50:0525.4003:28:2018301:43:1400:00:0000:00:00
187 864MANEL SÁNCHEZ-LOZANOINDEPENDENTV1M05:12:1110900:35:1018902:45:4626.0603:20:5620901:51:1500:05:2700:00:00
188 8019FLORENCI ARIAS CONCHELLOLLICENCIA DE DIAV1M05:12:1818200:39:4119302:46:2725.9503:26:0819401:46:1000:03:2600:00:00
189 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M05:12:304300:31:0119102:46:0426.0103:17:0521601:55:2500:01:2500:00:00
190 3781ARTUR VALBUENA RODRIGUEZINDEPENDENTV1M05:15:0017300:39:2219502:46:4625.9003:26:0820001:48:5200:03:0600:00:00
191 958VICENTE VALERO SANCHEZCLUB TRIASME TRIATLOV2M05:15:0717700:39:2821902:56:5124.4303:36:1916001:38:4800:03:2200:00:00
192 8023JOAN SALVADOR SAUCHLLICENCIA DE DIAV2M05:15:3222800:53:3216702:40:1426.9603:33:4617001:41:4600:05:0700:00:00
193 8041PEDRO HINAREJOS GOMEZLLICENCIA DE DIAV2M05:15:5121600:44:2517502:42:0526.6503:26:3020301:49:2100:03:0800:00:00
194 4474SVEN KEIMERINDEPENDENTV1M05:16:2114300:37:3720002:48:0825.6903:25:4520601:50:3600:02:5900:00:00
195 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM05:16:3722900:53:4616402:39:5627.0103:33:4218001:42:5500:03:0100:00:00
196 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M05:20:1618300:40:0320902:51:0125.2603:31:0420101:49:1200:02:5100:00:00
197 2746ANDRES ALVARADO SERFATYCLUB TRI5UV1M05:20:348700:33:5013302:33:0328.2303:06:5322802:13:4100:02:5500:00:00
198 866FRANCISCO BAENA GOMEZSBR OPEN TEAMV1M05:22:2216500:38:4918702:44:5426.2003:23:4321901:58:3900:02:4600:00:00
199 8011OSCAR VENTOSA VICENTELLICENCIA DE DIAABM05:22:4622000:46:2921402:52:0125.1103:38:3018801:44:1600:04:1900:00:00
200 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M05:23:5922700:48:2621002:51:0725.2503:39:3319001:44:2600:04:3600:00:00
201 8042JUAN LUIS CHAVEZ LOBATOLLICENCIA DE DIAV1M05:24:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
202 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M05:25:1217100:39:0621802:55:2224.6303:34:2820701:50:4400:03:4900:00:00
203 8024IGNASI AYALA MARTINEZLLICENCIA DE DIASUB23M05:25:2220200:42:4721702:55:1224.6603:37:5919801:47:2300:03:3300:00:00
204 8008FRANCISCO LUQUE ANGUITALLICENCIA DE DIAV1M05:26:3621900:45:5322503:01:3523.7903:47:2816201:39:0800:03:5600:00:00
205 8005ROBERTO MORGADO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M05:27:5922600:47:4522102:57:3124.3403:45:1617801:42:4300:03:2300:00:00
206 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M05:28:473900:30:5321302:51:4825.1503:22:4122502:06:0600:03:3900:00:00
207 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M05:31:4217000:39:0519802:48:0325.7103:27:0822402:04:3400:03:1900:00:00
208 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M05:36:0818000:39:3822603:03:5823.4803:43:3621201:52:3200:03:4100:00:00
209 3198ANTONIO BERMUDO MORASBR OPEN TEAMV2M05:42:4722100:46:5121602:55:0424.6803:41:5522202:00:5200:04:1300:00:00
210 3257MARC CALDINO MARTINEZC.E. NO TE PARESABM05:45:0814500:37:4222803:11:5122.5203:49:3321701:55:3500:03:4900:00:00
211 8012AURELI ORIOL SEGURALLICENCIA DE DIAV2M05:46:5622400:47:3622303:00:0823.9803:47:4422001:59:1200:03:1400:00:00


NF 8001ANGEL RODRIGUEZ GUITARTLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:47:43003:06:3123.1603:54:14000:00:0000:03:2100:00:00
NF 8003ESTEBAN ANTEQUERA GUERRERLLICENCIA DE DIAV1M00:00:0013900:40:11002:19:4430.9202:59:55000:00:0000:01:5400:00:00
NF 8010GERARD PALMADA FARRENYLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:37:19002:59:0724.1203:36:26000:00:0000:05:3400:00:00
NF 8020DANIEL VIDAL DURBANLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:50:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:3400:00:00
NF 3821EDUARD DE QUINTANA TUEBOLTGCBINNABM00:00:00000:30:55002:16:4531.5902:47:40000:00:0000:02:1600:00:00
NF 3834XAVIER GARCÍA CALAFELLC.E. RAYOTEAMV1M00:00:00000:33:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:3700:00:00
NF 3888NACHO PARERA RUIZC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:00:00000:29:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:2400:00:00
NF 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:00:00000:39:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:3200:00:00
NF 5754ANTONIO ESCRIBANO MARTINECLUB TRITRAININGV1M00:00:00000:47:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:0100:00:00


DQ 2393XAVI REYES SALAMANCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:00:00000:30:08002:22:4330.2702:52:51000:00:0000:01:1700:00:00
DQ 8002ALEXIS ACERO BAILENLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:34:40002:24:5829.8002:59:38000:00:0000:02:3600:00:00


NP 2417RAFAEL ALVAREZ ALVAREZTRI+9 EL MASNOUV1M
NP 8004JUAN FERNÁNDEZ RODRIGOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8007TONI MOLINA FIGUEROALLICENCIA DE DIAV1M
NP 8013EMILI HERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8033XAVI MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM
NP 8046URCI RODIEL RUIZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8052IGOR ETXEBERRIA ZUAZODELTECO EIBAR TRIATLOI TAV1M
NP 3823JOSE LUIS MARTINEZ VALDERA.D. RUNNING VIGIAABM
NP 3832JORDI ROJAS POCHTEAM CALELLA TRIATHLONABM
NP 3905NESTOR GINER LLORENSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M
NP 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M
NP 704XAVIER MURIEL SERRANOINDEPENDENTV1M
NP 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM
NP 7001IGNACIO DOMINGO VIEYTESLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7010VICTOR GARCÍA FERNÁNDEZ LLICENCIA DE DIAABM
NP 2012ENRIQUE BOLON ESPANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M
NP 2039LLUÍS SOLDEVILA VILASISINDEPENDENTV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32