RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
245 222 219 1 2 2 1000 2 26 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:29:27100:07:43300:13:164522.6100:20:59100:08:2800:00:0000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:49300:08:18200:13:154528.3000:21:33900:09:1600:00:0000:00:00
3 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:49200:08:18100:13:074574.3300:21:251400:09:2400:00:0000:00:00
4 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:31:11700:08:21400:13:514332.1300:22:12400:08:5900:00:0000:00:00
5 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:31:22500:08:20800:14:214181.1800:22:41200:08:4100:00:0000:00:00
6 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:31:30800:08:22500:13:554311.3800:22:17600:09:1300:00:0000:00:00
7 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:32:09400:08:19900:14:284147.4700:22:471100:09:2200:00:0000:00:00
8 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM00:32:181100:08:261100:14:574013.3800:23:23300:08:5500:00:0000:00:00
9 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:32:251700:08:42600:14:084245.2800:22:501900:09:3500:00:0000:00:00
10 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:32:56900:08:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 3018ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONACDM00:33:11600:08:211700:15:283879.3100:23:491200:09:2200:00:0000:00:00
12 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAV1M00:33:292100:08:521200:15:093960.4000:24:011600:09:2800:00:0000:00:00
13 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:33:531400:08:392700:15:583757.8300:24:37800:09:1600:00:0000:00:00
14 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM00:34:021500:08:401600:15:263887.6900:24:062800:09:5600:00:0000:00:00
15 5203JORGE DE ANDRÉS SÁNCHEZINDEPENDENTV1M00:34:051600:08:402800:15:593753.9100:24:391500:09:2600:00:0000:00:00
16 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M00:34:232400:09:001900:15:383837.9500:24:382200:09:4500:00:0000:00:00
17 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM00:34:361300:08:353800:16:403600.0000:25:151000:09:2100:00:0000:00:00
18 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:34:402300:08:593300:16:283643.7200:25:27700:09:1300:00:0000:00:00
19 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:34:482200:08:571500:15:193917.3000:24:166200:10:3200:00:0000:00:00
20 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:34:522700:09:042500:15:573761.7600:25:012400:09:5100:00:0000:00:00
21 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM00:35:053600:09:251400:15:143938.7300:24:395300:10:2600:00:0000:00:00
22 8009JAUME LOPEZ ALABAULLICENCIA DE DIACDM00:35:077000:10:15700:14:154210.5300:24:306600:10:3700:00:0000:00:00
23 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:35:101200:08:264800:17:113491.7600:25:371800:09:3300:00:0000:00:00
24 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:35:203800:09:272000:15:393833.8700:25:064400:10:1400:00:0000:00:00
25 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:35:212600:09:013100:16:253654.8200:25:262700:09:5500:00:0000:00:00
26 2311PAU TORRES BOCHC.E. KATOA BARCELONACDM00:35:583400:09:242900:16:063726.7100:25:305500:10:2800:00:0000:00:00
27 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M00:36:116300:10:072600:15:573761.7600:26:043300:10:0700:00:0000:00:00
28 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:36:204200:09:364000:16:453582.0900:26:213000:09:5900:00:0000:00:00
29 8017ROGER FARRÚS MORELLLLICENCIA DE DIASUB23M00:36:221000:08:249300:18:553171.8100:27:19500:09:0300:00:0000:00:00
30 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M00:36:293100:09:184600:17:013525.9500:26:193800:10:1000:00:0000:00:00
31 8027ALBERT MAS MONTAÑÉSLLICENCIA DE DIASUB23M00:36:541800:08:456800:17:563345.7200:26:414300:10:1300:00:0000:00:00
32 4398JORDI ASENS MORESOC.N. REUS PLOMSSUB23M00:36:572500:09:007300:18:203272.7300:27:202000:09:3700:00:0000:00:00
33 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M00:37:055700:09:573700:16:383607.2100:26:355800:10:3000:00:0000:00:00
34 8030JORDI SANCHIS I DOMÈNECHLLICENCIA DE DIAV1M00:37:279100:10:342200:15:503789.4700:26:249400:11:0300:00:0000:00:00
35 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:37:356100:10:054200:16:513560.8300:26:566900:10:3900:00:0000:00:00
36 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM00:37:403000:09:189100:18:513183.0200:28:091700:09:3100:00:0000:00:00
37 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:37:433500:09:258300:18:353228.7000:28:002100:09:4300:00:0000:00:00
38 5687PACO GÓMEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:37:497100:10:155000:17:173471.5500:27:324800:10:1700:00:0000:00:00
39 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:37:563300:09:247800:18:223266.7900:27:464100:10:1000:00:0000:00:00
40 3173MARC DÓNIGA MARTINEZC.N. SABADELLCDM00:38:015900:09:595300:17:253444.9800:27:246700:10:3700:00:0000:00:00
41 1181RAFAEL GOMEZ VELEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV2M00:38:027800:10:233000:16:203673.4700:26:4310500:11:1900:00:0000:00:00
42 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM00:38:037500:10:214100:16:483571.4300:27:098000:10:5400:00:0000:00:00
43 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M00:38:036200:10:066400:17:453380.2800:27:514200:10:1200:00:0000:00:00
44 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM00:38:088200:10:254500:16:593532.8800:27:247300:10:4400:00:0000:00:00
45 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:38:356500:10:106700:17:553348.8400:28:056000:10:3000:00:0000:00:00
46 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM00:38:421900:08:4910100:19:233095.4400:28:126100:10:3000:00:0000:00:00
47 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M00:38:455100:09:509400:18:563169.0100:28:462900:09:5900:00:0000:00:00
48 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:38:485500:09:546600:17:553348.8400:27:498900:10:5900:00:0000:00:00
49 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M00:38:494100:09:3410200:19:243092.7800:28:582500:09:5100:00:0000:00:00
50 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:38:498400:10:265600:17:293431.8400:27:558200:10:5400:00:0000:00:00
51 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M00:38:544900:09:489600:19:043146.8500:28:523200:10:0200:00:0000:00:00
52 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM00:38:557900:10:247600:18:213269.7500:28:454000:10:1000:00:0000:00:00
53 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:39:006900:10:157100:18:073311.8700:28:226800:10:3800:00:0000:00:00
54 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZABSOLUT SPORTSUB23M00:39:014400:09:428400:18:363225.8100:28:187200:10:4300:00:0000:00:00
55 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLO LLEIDA V1M00:39:023900:09:319800:19:073138.6200:28:385100:10:2400:00:0000:00:00
56 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:39:056600:10:116100:17:413393.0300:27:5210000:11:1300:00:0000:00:00
57 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:39:0710200:10:425500:17:293431.8400:28:118400:10:5600:00:0000:00:00
58 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M00:39:105300:09:519700:19:043146.8500:28:554600:10:1500:00:0000:00:00
59 8026ROGER TATJÉ RAMOSLLICENCIA DE DIACDM00:39:1411700:10:573200:16:283643.7200:27:2513900:11:4900:00:0000:00:00
60 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM00:39:1710500:10:435400:17:273438.4000:28:109600:11:0700:00:0000:00:00
61 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:39:188800:10:317000:18:043321.0300:28:357100:10:4300:00:0000:00:00
62 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM00:39:194700:09:469500:19:013155.1300:28:476300:10:3200:00:0000:00:00
63 8022SERGI ALMAR I GRAUPERALLICENCIA DE DIAABM00:39:252800:09:1112500:20:502880.0000:30:011300:09:2400:00:0000:00:00
64 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M00:39:359200:10:356900:17:583339.5200:28:339300:11:0200:00:0000:00:00
65 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLCDM00:39:435800:09:598200:18:323237.4100:28:319800:11:1200:00:0000:00:00
66 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAABM00:39:529000:10:337200:18:093305.7900:28:429700:11:1000:00:0000:00:00
67 2619JORDI SERRANO MOLEROTRI2WINABM00:39:5511000:10:515800:17:343415.5600:28:2511900:11:3000:00:0000:00:00
68 3486MIGUEL DE PABLO MADRIDC.E.T. DISTANCEABM00:39:588000:10:248800:18:403214.2900:29:048300:10:5400:00:0000:00:00
69 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M00:40:0210800:10:504700:17:073505.3600:27:5715200:12:0500:00:0000:00:00
70 8001VICTOR OLIVÉ VIVANCOSLLICENCIA DE DIAV1M00:40:2512200:11:025700:17:313425.3100:28:3314400:11:5200:00:0000:00:00
71 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:40:267600:10:228600:18:383220.0400:29:0011500:11:2600:00:0000:00:00
72 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:40:4112700:11:067400:18:203272.7300:29:2610200:11:1500:00:0000:00:00
73 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M00:40:516700:10:1111500:20:082980.1300:30:196400:10:3200:00:0000:00:00
74 2201ANTONI BALAGUER BARCELÓU.C. SANT CUGATV1M00:41:055400:09:5212900:21:062843.6000:30:583500:10:0700:00:0000:00:00
75 7047ALBERT PRADAS SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM00:41:089800:10:384300:16:523557.3100:27:3018400:13:3800:00:0000:00:00
76 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:41:2011300:10:548700:18:403214.2900:29:3413400:11:4600:00:0000:00:00
77 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M00:41:2113200:11:178000:18:303243.2400:29:4712300:11:3400:00:0000:00:00
78 7053GIL LOPEZ DOMENECHLLICENCIA DE DIAV1M00:41:234800:09:4713900:21:492750.1900:31:362300:09:4700:00:0000:00:00
79 7048ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M00:41:336400:10:0811600:20:122970.3000:30:2010100:11:1300:00:0000:00:00
80 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M00:41:3711100:10:5212000:20:182955.6700:31:105400:10:2700:00:0000:00:00
81 8035FERRAN GARROCHO FLORESLLICENCIA DE DIACDM00:41:3915400:11:516500:17:463377.1100:29:3714800:12:0200:00:0000:00:00
82 2657ADRIÀ VALVERDE MOLINAC.N. BADALONASUB23M00:41:399700:10:3710000:19:213100.7800:29:5812900:11:4100:00:0000:00:00
83 3950FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLABM00:41:3913000:11:108500:18:383220.0400:29:4814100:11:5100:00:0000:00:00
84 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M00:41:4115700:11:556200:17:413393.0300:29:3615100:12:0500:00:0000:00:00
85 4394SERGI VILCHES MUDARRAC.N. CASTELLET TRIATLOABM00:41:468500:10:2712100:20:252938.7800:30:528100:10:5400:00:0000:00:00
86 2210MARC LLOVERA SUBIRATSU.C. SANT CUGATV1M00:41:476000:10:0014000:21:542739.7300:31:542600:09:5300:00:0000:00:00
87 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M00:41:482000:08:4916100:22:522623.9100:31:413400:10:0700:00:0000:00:00
88 7049ALBERT REVERTÉ PRUNEDALLICENCIA DE DIAABM00:41:496800:10:1212400:20:492882.3100:31:017600:10:4800:00:0000:00:00
89 8021VICTOR CAMPOSLLICENCIA DE DIAV1M00:41:503200:09:1914800:22:212684.5600:31:403900:10:1000:00:0000:00:00
90 8038JAVIER SOLDADO PRESUMIDOLLICENCIA DE DIAABM00:42:0211800:10:5710700:19:453037.9700:30:4210800:11:2000:00:0000:00:00
91 1539RUBÉN CORPAS EXPÓSITOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:42:0510100:10:3912800:21:012854.8800:31:405200:10:2500:00:0000:00:00
92 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:42:1513300:11:1810500:19:383056.0300:30:5610700:11:1900:00:0000:00:00
93 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:42:208600:10:3013400:21:212810.3000:31:515700:10:2900:00:0000:00:00
94 3438JOSEP SALOMON PAGESPETITINDEPENDENTCDM00:42:203700:09:2615000:22:242678.5700:31:505900:10:3000:00:0000:00:00
95 592ROBERT SOPENA BERTCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:42:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
96 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M00:42:379900:10:3912700:20:572863.9600:31:369100:11:0100:00:0000:00:00
97 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M00:42:3913500:11:2110800:19:563010.0300:31:1711000:11:2200:00:0000:00:00
98 7040JOSE MARIA ALMIÑANALLICENCIA DE DIAV1M00:42:5111500:10:5511800:20:152962.9600:31:1013100:11:4100:00:0000:00:00
99 1757LLUIS BORRAS CONTRERASGOO SPORT CLUBABM00:43:0112800:11:0811700:20:152962.9600:31:2312400:11:3800:00:0000:00:00
100 2149JORDI ALSINA APARICIOTRANSTRIATLONV1M00:43:124500:09:4516700:23:132584.3500:32:584500:10:1400:00:0000:00:00
101 5518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIGAVA TRIATLOABM00:43:128300:10:2614100:21:582731.4100:32:247800:10:4800:00:0000:00:00
102 1522ENRIC RIVERA PEREGRINATRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M00:43:317400:10:2113600:21:422764.9800:32:0311700:11:2800:00:0000:00:00
103 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM00:43:419400:10:3613300:21:192814.7000:31:5513500:11:4600:00:0000:00:00
104 3801ANDREU BATALLA LAPEYRACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:43:439600:10:3713100:21:152823.5300:31:5214300:11:5100:00:0000:00:00
105 945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZTRI2WINABM00:43:479500:10:3614500:22:142698.6500:32:508600:10:5700:00:0000:00:00
106 8002JAVI GONZALEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M00:43:5812400:11:0513000:21:102834.6500:32:1513200:11:4300:00:0000:00:00
107 8008CESAR GARCIA SAEZLLICENCIA DE DIAV2M00:44:0610600:10:4514400:22:142698.6500:32:599500:11:0700:00:0000:00:00
108 8013MIGUEL CAMACHO LARALLICENCIA DE DIAABM00:44:2210000:10:3916800:23:212569.5900:34:005000:10:2200:00:0000:00:00
109 3921FRANCISCO CASTILLO MISASC.E. RAYOTEAMV2M00:44:278700:10:3016600:23:092591.7900:33:397700:10:4800:00:0000:00:00
110 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M00:44:3818100:12:5711900:20:172958.0900:33:1411200:11:2400:00:0000:00:00
111 2615ADRIÀ MATEOS RIBERACLUB NATACIO RUBISUB23M00:44:4015900:12:0611300:20:042990.0300:32:1016400:12:3000:00:0000:00:00
112 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO L´HOSPITALETABM00:44:5817100:12:3012200:20:372910.2700:33:0714200:11:5100:00:0000:00:00
113 8011AGUSTÍN RODRÍGUEZ FERNÁNDLLICENCIA DE DIAABM00:45:015600:09:5518900:24:492417.7300:34:444900:10:1700:00:0000:00:00
114 3943JOSÉ MARÍA BEA GONZÁLEZTRANSTRIATLONABM00:45:0812100:11:0116900:23:222567.7600:34:237400:10:4500:00:0000:00:00
115 8023MIGUEL ÁNGEL CANO MARCOSLLICENCIA DE DIAABM00:45:2414100:11:3115200:22:342658.7900:34:0510600:11:1900:00:0000:00:00
116 3853JONATHAN QUESADA GARRIDOTRANSTRIATLONABM00:45:2912000:11:0015500:22:402647.0600:33:4013800:11:4900:00:0000:00:00
117 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M00:45:5212600:11:0617800:23:442528.0900:34:509200:11:0200:00:0000:00:00
118 3698MIGUEL ANGEL MALLADO MOYAC.N. SABADELLV1M00:45:5813600:11:2414600:22:192688.5700:33:4315500:12:1500:00:0000:00:00
119 3340MARC URIARTE CULLERÉU.C. SANT CUGATV1M00:46:0413700:11:2517400:23:382538.7900:35:039000:11:0100:00:0000:00:00
120 1460JORDI LOPEZ RODRIGUEZCLUB ATLETIC CASTELLARABM00:46:0714900:11:4115400:22:352656.8300:34:1614000:11:5100:00:0000:00:00
121 3631LEE EASONCLUB NATACIO SITGESABM00:46:1914500:11:3616200:22:552618.1800:34:3113700:11:4800:00:0000:00:00
122 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M00:46:2014700:11:4014900:22:232680.5700:34:0315600:12:1700:00:0000:00:00
123 8004XAVI MAS SOLÉLLICENCIA DE DIAABM00:46:2716800:12:2715300:22:342658.7900:35:0111400:11:2600:00:0000:00:00
124 7037DANI PALACIOS ALCARAZLLICENCIA DE DIAABM00:47:0511600:10:5518400:24:292450.6500:35:2413000:11:4100:00:0000:00:00
125 3917XAVIER YAGÜE GONZÁLEZCLUB ESPORTIU Z5T2M00:47:4813800:11:2519500:25:432333.1200:37:087000:10:4000:00:0000:00:00
126 8036MICHEL DEL RIO LACOSTALLICENCIA DE DIAV1M00:47:5411400:10:5519200:25:312351.4000:36:2611800:11:2800:00:0000:00:00
127 1681JAVIER LOSADA CARBALLOPRAT TRIATLO 1994V1M00:48:5515300:11:4918600:24:362439.0200:36:2516500:12:3000:00:0000:00:00
128 3179SALVADOR MAS CAPDEVILAINDEPENDENTABM00:49:2014400:11:3619000:24:512414.4900:36:2717400:12:5300:00:0000:00:00
129 8014ESTEVE LLITRA VIRGILILLICENCIA DE DIAV2M00:49:2818400:13:1018800:24:382435.7200:37:4812800:11:4000:00:0000:00:00
130 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:49:3218000:12:5616000:22:512625.8200:35:4719000:13:4500:00:0000:00:00
131 8012JUAN FERNANDEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV1M00:49:3416300:12:2018700:24:382435.7200:36:5816600:12:3600:00:0000:00:00
132 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:49:3717500:12:3917700:23:442528.0900:36:2317900:13:1400:00:0000:00:00
133 8034CARLES TEIXIDO VIVESLLICENCIA DE DIAABM00:49:4119400:13:5214200:22:052716.9800:35:5718900:13:4400:00:0000:00:00
134 3436ALEX RATERA APARICIOINDEPENDENTV1M00:49:5014300:11:3519700:25:572312.1400:37:3215700:12:1800:00:0000:00:00
135 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLOV2M00:50:0519200:13:4717000:23:322549.5800:37:1917100:12:4600:00:0000:00:00
136 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:50:5417800:12:5019400:25:422334.6300:38:3216100:12:2200:00:0000:00:00
137 3532VICTOR CALVO FRÍASINDEPENDENTCDM00:50:5720400:14:2415800:22:452637.3600:37:0919100:13:4800:00:0000:00:00
138 3269JUAN RAMÓN ÁLAMOS RAMOSITRIATLETES SOLIDARISV2M00:51:5012900:11:0920700:29:092058.3200:40:1812200:11:3200:00:0000:00:00
139 1938JAUME MORGADES VIDALINDEPENDENTV2M00:51:5121100:14:5515600:22:442639.3000:37:3919800:14:1200:00:0000:00:00
140 8039ARAN LLAQUET BAYOLLICENCIA DE DIAABM00:52:0919800:14:0917600:23:422531.6500:37:5120100:14:1800:00:0000:00:00
141 8025ALBERT TATJE MASRAMONLLICENCIA DE DIAV2M00:52:1118300:13:0820300:27:242189.7800:40:3212700:11:3900:00:0000:00:00
142 8029SERGIO HUERTAS DE LA TORRLLICENCIA DE DIAV1M00:53:1517400:12:3720200:27:042216.7500:39:4118300:13:3400:00:0000:00:00
143 7051JORDI PAÜLS GIMENOLLICENCIA DE DIAV1M00:53:5120800:14:3618200:24:182469.1400:38:5420500:14:5700:00:0000:00:00
144 1094JOSEP ORIOL CASADEMUNT SATRIATLO JOVENT 79V2M00:55:3119600:14:0120400:27:472159.5700:41:4818800:13:4300:00:0000:00:00
145 7039SERGI SOMELLICENCIA DE DIAV1M00:56:1521600:16:0419900:26:312262.7300:42:3518500:13:4000:00:0000:00:00
146 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M00:56:5221400:15:587700:18:223266.7900:34:2021400:22:3200:00:0000:00:00
147 8006OSCAR24 MARTÍNEZ ARIASLLICENCIA DE DIAV2M00:57:3020300:14:2320900:29:482013.4200:44:1118000:13:1900:00:0000:00:00
148 3951JURGEN DEPKENINDEPENDENTV3M00:59:0820900:14:4420800:29:152051.2800:43:5920800:15:0900:00:0000:00:00
149 7044JUAN ROPERO ALBALLICENCIA DE DIAV1M01:00:1019300:13:4921200:31:121923.0800:45:0120700:15:0900:00:0000:00:00
150 7045DAVID NIETO MATEOLLICENCIA DE DIAV1M01:00:1121000:14:4521100:31:081927.1900:45:5320000:14:1800:00:0000:00:00
151 7041AITOR CABREJAS VIZCAINOLLICENCIA DE DIAABM01:00:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 1020RAFAEL PERNIA MARTINC.N. SABADELLV2M00:00:00000:15:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 8028EMMANUEL GOHET VIALARLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:12:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NP 473ENRIC TORRALLARDONA LOBATC.N. CATALUNYACDM
NP 546VÍCTOR SUÑE ORTINC.N. MOLINS DE REIV1M
NP 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 3609MIQUEL ANTUNEZ TIRADOPRAT TRIATLO 1994SUB23M
NP 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM
NP 8015SERGIO BRAVO GUIJARROLLICENCIA DE DIAABM
NP 8016ENRIQUE BLANCO SOTERASLLICENCIA DE DIAABM
NP 1221MARCELO ORTEGA CASTELLANOTRIATLO L´HOSPITALETV1M
NP 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNABM
NP 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM
NP 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV1M
NP 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 2609JESÚS HERAS NAVARROCLUB NATACIO RUBIV1M
NP 2693ALEX VERA GUZMANC.N. BADALONASUB23M
NP 8033JOAQUIN OLIVA ARMISENINDEPENDENTV2M
NP 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM
NP 3125IVÁN ROJO PÉREZC.E. MEDITERRANIABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32