RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
79 347 344 0 3 5 20 2 13 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:52:30100:15:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:52:44600:15:48600:28:0942.6300:43:57100:08:4700:00:0000:00:00
3 3289VICTOR MANUEL DEL CORRAL TRICBM-CALELLAABM00:52:52200:15:331200:28:2442.2500:43:57200:08:5500:00:0000:00:00
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:52:56300:15:42800:28:1742.4300:43:59300:08:5700:00:0000:00:00
5 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:52:57400:15:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:53:13000:00:00000:00:000.0000:43:59900:09:1400:00:0000:00:00
7 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISAJNM00:53:59900:16:011900:28:4841.6700:44:49600:09:1000:00:0000:00:00
8 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:53:59700:15:492500:29:0041.3800:44:49700:09:1000:00:0000:00:00
9 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:54:071300:16:181500:28:3941.8800:44:57400:09:1000:00:0000:00:00
10 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:54:17500:15:482400:29:0041.3800:44:481300:09:2900:00:0000:00:00
11 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M00:54:231200:16:083000:29:0541.2600:45:13500:09:1000:00:0000:00:00
12 1512JOAN MERCADE CUADRATCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:54:241000:16:053100:29:0741.2100:45:12800:09:1200:00:0000:00:00
13 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:54:261100:16:072200:28:5041.6200:44:571400:09:2900:00:0000:00:00
14 4850ALEIX BIEL BOLAÑOC.E.T. DISTANCESUB23M00:54:301600:16:311600:28:4041.8600:45:111000:09:1900:00:0000:00:00
15 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:54:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.N. MATAROABM00:54:404200:17:04700:28:1342.5300:45:171100:09:2300:00:0000:00:00
17 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M00:54:401700:16:341800:28:4241.8100:45:161200:09:2400:00:0000:00:00
18 3785MARC MARIN GINESTAC.E. RAYOTEAMV1M00:54:43000:00:00000:00:000.0000:45:121700:09:3100:00:0000:00:00
19 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM00:54:452100:16:381400:28:3242.0600:45:102100:09:3500:00:0000:00:00
20 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV1M00:54:46000:00:00000:00:000.0000:45:112000:09:3500:00:0000:00:00
21 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:54:473100:16:531100:28:2242.3000:45:151800:09:3200:00:0000:00:00
22 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:54:513400:16:55900:28:1742.4300:45:122300:09:3900:00:0000:00:00
23 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM00:54:582400:16:411300:28:3042.1100:45:113000:09:4700:00:0000:00:00
24 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:55:025200:17:17200:27:5243.0600:45:093600:09:5300:00:0000:00:00
25 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M00:55:041900:16:361700:28:4141.8400:45:173100:09:4700:00:0000:00:00
26 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:55:074300:17:05500:28:0842.6500:45:133900:09:5400:00:0000:00:00
27 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM00:55:163600:16:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 2375JOEL FARRÀ CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:55:193300:16:541000:28:2042.3500:45:145000:10:0500:00:0000:00:00
29 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M00:55:265000:17:15300:27:5742.9300:45:126900:10:1400:00:0000:00:00
30 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM00:55:294800:17:13400:28:0042.8600:45:137100:10:1600:00:0000:00:00
31 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:55:432300:16:405300:29:3240.6300:46:121600:09:3100:00:0000:00:00
32 4241RICARD BOIXCLUB VO2 TEAMABM00:55:452600:16:454400:29:2140.8900:46:062400:09:3900:00:0000:00:00
33 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:55:512000:16:375200:29:3240.6300:46:092500:09:4200:00:0000:00:00
34 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M00:56:001400:16:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:56:08800:16:019500:30:2939.3700:46:302200:09:3800:00:0000:00:00
36 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M00:56:114000:17:003800:29:1541.0300:46:154000:09:5600:00:0000:00:00
37 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:56:142900:16:524200:29:2040.9100:46:124600:10:0200:00:0000:00:00
38 1172CARLES ALCARAZ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:56:212700:16:492900:29:0441.2800:45:539200:10:2800:00:0000:00:00
39 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.N. MATAROV1M00:56:261500:16:248800:30:1839.6000:46:422800:09:4400:00:0000:00:00
40 2476JOSÉ LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:56:291800:16:368500:30:1039.7800:46:462600:09:4300:00:0000:00:00
41 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:56:336200:17:244100:29:1940.9300:46:433500:09:5000:00:0000:00:00
42 3327MARCEL GUAL ANDUJARCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:342800:16:518600:30:1039.7800:47:011900:09:3300:00:0000:00:00
43 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:56:342500:16:449000:30:1939.5800:47:031500:09:3100:00:0000:00:00
44 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM00:56:415500:17:185100:29:2940.7000:46:473700:09:5400:00:0000:00:00
45 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM00:56:466900:17:344600:29:2440.8200:46:583300:09:4800:00:0000:00:00
46 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:50000:00:00000:00:000.0000:47:042900:09:4600:00:0000:00:00
47 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:56:514700:17:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:56:515100:17:164700:29:2640.7700:46:425800:10:0900:00:0000:00:00
49 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:56:537800:17:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 5946JOSEP M CASTELLÓ BALAGUÉCLUB TRIATLO PROSANV1M00:56:534600:17:116600:29:4840.2700:46:593800:09:5400:00:0000:00:00
51 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRI5UABM00:56:543800:16:587600:29:5940.0200:46:574100:09:5700:00:0000:00:00
52 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M00:56:553200:16:536900:29:5140.2000:46:446100:10:1100:00:0000:00:00
53 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLÓABM00:56:564400:17:092700:29:0241.3300:46:1112700:10:4500:00:0000:00:00
54 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ FLOR DE TRIATLÓSUB23M00:56:578100:17:432100:28:4841.6700:46:319000:10:2600:00:0000:00:00
55 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:56:597500:17:354900:29:2740.7500:47:024200:09:5700:00:0000:00:00
56 177ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM00:57:017200:17:354800:29:2740.7500:47:024500:09:5900:00:0000:00:00
57 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:57:026000:17:225700:29:3740.5200:46:594700:10:0300:00:0000:00:00
58 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:029000:17:483300:29:0741.2100:46:555500:10:0700:00:0000:00:00
59 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHV1M00:57:035400:17:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM00:57:036100:17:235500:29:3440.5900:46:575400:10:0600:00:0000:00:00
61 3312ALBERT LOPEZ MUÑOZTGCBINNABM00:57:04000:00:00000:00:000.0000:46:388800:10:2600:00:0000:00:00
62 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:57:069500:17:523400:29:1141.1200:47:034800:10:0300:00:0000:00:00
63 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:57:094900:17:146400:29:4440.3600:46:586200:10:1100:00:0000:00:00
64 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:116800:17:345400:29:3240.6300:47:065100:10:0500:00:0000:00:00
65 1524DAVID GARCIA JIMENEZVILADECANS TRIATLOABM00:57:156500:17:317800:30:0139.9800:47:322700:09:4300:00:0000:00:00
66 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:57:189900:17:542600:29:0141.3600:46:558500:10:2300:00:0000:00:00
67 2303JOSE LUIS VALERO MORONCLUB NATACIO MINORISAABM00:57:208000:17:414300:29:2140.8900:47:027400:10:1800:00:0000:00:00
68 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:57:232200:16:3810300:30:4738.9800:47:254400:09:5800:00:0000:00:00
69 5529JOAN BASSEDA PERADALTACLUB VO2 TEAMABM00:57:249600:17:533600:29:1241.1000:47:057700:10:1900:00:0000:00:00
70 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M00:57:297100:17:354500:29:2340.8400:46:5810000:10:3100:00:0000:00:00
71 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROSUB23M00:57:296700:17:325600:29:3640.5400:47:088200:10:2100:00:0000:00:00
72 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM00:57:306600:17:315000:29:2840.7200:46:599900:10:3100:00:0000:00:00
73 1426GENIS PURTI GRAUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M00:57:3010200:17:592800:29:0341.3100:47:029100:10:2800:00:0000:00:00
74 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M00:57:3411500:18:102300:28:5441.5200:47:049700:10:3000:00:0000:00:00
75 1557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSACAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:57:379400:17:513200:29:0741.2100:46:5811400:10:3900:00:0000:00:00
76 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:57:39000:00:00000:00:000.0000:47:0610800:10:3300:00:0000:00:00
77 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:4011000:18:062000:28:4841.6700:46:5413100:10:4600:00:0000:00:00
78 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM00:57:438800:17:477000:29:5140.2000:47:384900:10:0500:00:0000:00:00
79 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:57:467700:17:366300:29:4440.3600:47:208900:10:2600:00:0000:00:00
80 2385POL VAQUE PIEDRAFITACLUB TRIATLO PROSANABM00:57:473900:16:5911000:31:0038.7100:47:593400:09:4800:00:0000:00:00
81 4912MARC BOVÉ BALLESTEC.N. REUS PLOMSABM00:57:523000:16:5211700:31:1338.4400:48:053200:09:4700:00:0000:00:00
82 5976ALEX MATESANZ SALVADOT3R TRIATLOSUB23M00:57:598200:17:434000:29:1740.9800:47:0015200:10:5900:00:0000:00:00
83 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:0110000:17:543500:29:1141.1200:47:0514200:10:5600:00:0000:00:00
84 5592AGUSTÍ OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIABM00:58:0225100:20:59100:24:2049.3200:45:1927200:12:4300:00:0000:00:00
85 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM00:58:059700:17:533700:29:1541.0300:47:0814700:10:5700:00:0000:00:00
86 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:58:0711800:18:126000:29:4140.4300:47:536800:10:1400:00:0000:00:00
87 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:58:093700:16:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
88 517GUILLERMO GARCIA MARCOSCERDANYOLA CHABM00:58:1110400:18:007500:29:5840.0400:47:586500:10:1300:00:0000:00:00
89 3011MANUEL LARA PASCUAL C.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:58:1411100:18:077700:30:0040.0000:48:075600:10:0700:00:0000:00:00
90 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:177000:17:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
91 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:58:185300:17:1810500:30:5038.9200:48:085900:10:1000:00:0000:00:00
92 2761CARLES BLANCO CONDECLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M00:58:199100:17:508300:30:0739.8500:47:578400:10:2200:00:0000:00:00
93 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:58:2014100:18:333900:29:1541.0300:47:4810600:10:3200:00:0000:00:00
94 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM00:58:224500:17:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
95 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M00:58:25000:00:00000:00:000.0000:47:559600:10:3000:00:0000:00:00
96 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:58:25000:00:00000:00:000.0000:48:107000:10:1500:00:0000:00:00
97 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:58:2611300:18:096700:29:4940.2500:47:589300:10:2800:00:0000:00:00
98 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M00:58:267900:17:379800:30:3539.2400:48:126700:10:1400:00:0000:00:00
99 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:287400:17:359900:30:4039.1300:48:156600:10:1300:00:0000:00:00
100 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:58:286300:17:2510200:30:4339.0700:48:087800:10:2000:00:0000:00:00
101 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:3110100:17:587200:29:5240.1800:47:5012000:10:4100:00:0000:00:00
102 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:58:329800:17:548700:30:1539.6700:48:098600:10:2300:00:0000:00:00
103 2650JONATHAN MENDEZ LÓPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:58:3312700:18:186100:29:4340.3800:48:0110300:10:3200:00:0000:00:00
104 5230MARC FRAGOSO BRUIXTGCBINNABM00:58:387600:17:369200:30:2239.5200:47:5811800:10:4000:00:0000:00:00
105 2694JAVIER BERTOS GONZÁLEZC.N. BADALONAABM00:58:3812800:18:198200:30:0739.8500:48:266400:10:1200:00:0000:00:00
106 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:58:388500:17:468400:30:1039.7800:47:5612300:10:4200:00:0000:00:00
107 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:58:3910700:18:046800:29:5040.2200:47:5412800:10:4500:00:0000:00:00
108 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:58:4411400:18:097300:29:5240.1800:48:0112400:10:4300:00:0000:00:00
109 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLÓ ATLESABM00:58:4714500:18:357400:29:5440.1300:48:297300:10:1800:00:0000:00:00
110 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLÓ ATLESABM00:58:47000:00:00000:00:000.0000:48:268000:10:2100:00:0000:00:00
111 3017CARLOS RIQUELME PALACIOC.N. BADALONAABM00:58:496400:17:3011600:31:0938.5200:48:396000:10:1000:00:0000:00:00
112 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM00:58:515600:17:1812500:31:2738.1600:48:455300:10:0600:00:0000:00:00
113 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBM-CALELLAV1M00:58:563500:16:569400:30:2739.4100:47:2320300:11:3300:00:0000:00:00
114 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM00:59:05000:00:00000:00:000.0000:48:3210700:10:3300:00:0000:00:00
115 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M00:59:0812400:18:169600:30:3139.3200:48:478100:10:2100:00:0000:00:00
116 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:59:09000:00:00000:00:000.0000:48:2312900:10:4600:00:0000:00:00
117 5959ARNAU NÁJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M00:59:128700:17:4710600:30:5738.7700:48:449400:10:2800:00:0000:00:00
118 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:59:1315800:18:427100:29:5240.1800:48:3411500:10:3900:00:0000:00:00
119 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM00:59:1610500:18:0012200:31:1938.3200:49:194300:09:5700:00:0000:00:00
120 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM00:59:2012600:18:179700:30:3339.2800:48:509500:10:3000:00:0000:00:00
121 2424MARC CARRERAS SALINASCLUB TRIATLÓ ATLESABM00:59:2314700:18:376500:29:4640.3100:48:2315400:11:0000:00:0000:00:00
122 9022ALEJANDRO SANZ MARTINCLUB VO2 TEAMABM00:59:249300:17:5110700:30:5838.7500:48:4910900:10:3500:00:0000:00:00
123 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM00:59:2610900:18:069100:30:2039.5600:48:2615500:11:0000:00:0000:00:00
124 937EDUARDO CAMPANARIO GALANPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:59:285700:17:1912700:31:3038.1000:48:4911600:10:3900:00:0000:00:00
125 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M00:59:299200:17:5011300:31:0338.6500:48:5311000:10:3600:00:0000:00:00
126 1631SERGIO ARTERO MARTINEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M00:59:3111600:18:1110100:30:4239.0900:48:5311200:10:3800:00:0000:00:00
127 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M00:59:3411700:18:119300:30:2439.4700:48:3515100:10:5900:00:0000:00:00
128 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:59:3510800:18:0512000:31:1838.3400:49:236300:10:1200:00:0000:00:00
129 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M00:59:4213500:18:308900:30:1839.6000:48:4814000:10:5400:00:0000:00:00
130 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM00:59:45000:00:00000:00:000.0000:48:5913200:10:4600:00:0000:00:00
131 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM00:59:5116100:18:505900:29:4140.4300:48:3118500:11:2000:00:0000:00:00
132 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:5216500:18:545800:29:3840.4900:48:3218600:11:2000:00:0000:00:00
133 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:00:068300:17:4613200:31:3837.9300:49:2412200:10:4200:00:0000:00:00
134 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M01:00:1311900:18:1311800:31:1638.3800:49:2912600:10:4400:00:0000:00:00
135 665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGC.N. CATALUNYAABM01:00:1613000:18:248000:30:0339.9300:48:2722100:11:4900:00:0000:00:00
136 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROCERDANYOLA CHABM01:00:1817500:19:117900:30:0239.9600:49:1316300:11:0500:00:0000:00:00
137 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:188900:17:4811100:31:0138.6900:48:4919800:11:2900:00:0000:00:00
138 2210MARC LLOVERA SUBIRATSU.C. SANT CUGATV1M01:00:2012100:18:1511400:31:0438.6300:49:1915600:11:0100:00:0000:00:00
139 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M01:00:264100:17:0318700:33:1636.0700:50:195700:10:0700:00:0000:00:00
140 3177MARC FIGUERAS GRABULOSACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:00:2710300:17:598100:30:0439.9100:48:0325600:12:2400:00:0000:00:00
141 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:00:2812000:18:1414000:31:5637.5800:50:107500:10:1800:00:0000:00:00
142 5601FRANCISCO CARO GARCÍAVILADECANS TRIATLOABM01:00:3112500:18:1713900:31:5337.6400:50:108300:10:2100:00:0000:00:00
143 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:00:3212900:18:2213300:31:3837.9300:50:0010400:10:3200:00:0000:00:00
144 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M01:00:3612200:18:1514400:32:0137.4800:50:167900:10:2000:00:0000:00:00
145 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:00:3713300:18:2913100:31:3637.9700:50:0510200:10:3200:00:0000:00:00
146 2481ALEIX MUÑOZ LÓPEZCLUB TRI5USUB23M01:00:4014600:18:3512900:31:3438.0100:50:099800:10:3100:00:0000:00:00
147 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM01:00:4214800:18:3713400:31:4237.8500:50:198700:10:2300:00:0000:00:00
148 9043MARÇAL PEDRENYT3R TRIATLOV1M01:00:4516200:18:5011900:31:1638.3800:50:0611700:10:3900:00:0000:00:00
149 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M01:00:4816700:18:5812100:31:1838.3400:50:1610100:10:3200:00:0000:00:00
150 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:00:5213400:18:2913600:31:4637.7800:50:1511100:10:3700:00:0000:00:00
151 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:548600:17:4615900:32:2637.0000:50:1212100:10:4200:00:0000:00:00
152 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:01:1214000:18:3313000:31:3637.9700:50:0915900:11:0300:00:0000:00:00
153 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:01:1414200:18:3414300:32:0037.5000:50:3411900:10:4000:00:0000:00:00
154 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:01:1817700:19:1110800:30:5938.7300:50:1017000:11:0800:00:0000:00:00
155 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:01:1913700:18:3114200:31:5737.5600:50:2813500:10:5100:00:0000:00:00
156 2626DAVID MARTÍN BARREROC.E.E. SANT GERVASIABM01:01:2020100:19:3610400:30:4838.9600:50:2414500:10:5600:00:0000:00:00
157 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM01:01:2115600:18:4113700:31:5037.7000:50:3113400:10:5000:00:0000:00:00
158 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:01:2315100:18:3913800:31:5137.6800:50:3013900:10:5300:00:0000:00:00
159 569DAVID ORPI FERNANDEZTRANSTRIATLONV1M01:01:2513100:18:2714100:31:5737.5600:50:2415700:11:0100:00:0000:00:00
160 4836ROGER ALBALADEJO CASTANYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:3118900:19:2211200:31:0138.6900:50:2316700:11:0800:00:0000:00:00
161 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:01:3720000:19:3410000:30:4239.0900:50:1618700:11:2100:00:0000:00:00
162 4273NICOLÁS DIAZ EXPOSITOT3R TRIATLOV1M01:01:4114300:18:3415800:32:2137.0900:50:5513000:10:4600:00:0000:00:00
163 2430JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV1M01:01:4917100:19:0312600:31:2838.1400:50:3118100:11:1800:00:0000:00:00
164 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:01:5116000:18:5015300:32:1737.1700:51:0712500:10:4400:00:0000:00:00
165 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:02:0717300:19:0914600:32:0237.4600:51:1114400:10:5600:00:0000:00:00
166 2693ALEX VERA GUZMANC.N. BADALONASUB23M01:02:0918400:19:2012800:31:3238.0500:50:5218000:11:1700:00:0000:00:00
167 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:02:1916300:18:5015100:32:1637.1900:51:0617300:11:1300:00:0000:00:00
168 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M01:02:1920900:19:4612300:31:2038.3000:51:0617500:11:1300:00:0000:00:00
169 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:2019300:19:2810900:30:5938.7300:50:2722500:11:5300:00:0000:00:00
170 720JOSEP LLANO TOURÍSCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:02:2521800:19:5911500:31:0438.6300:51:0319000:11:2200:00:0000:00:00
171 1255GERARD MOLIST PALOMERASTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:2611200:18:0918400:33:1336.1300:51:2216100:11:0400:00:0000:00:00
172 3369ROGER SALVADOR MONNERCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:02:2815900:18:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
173 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:02:3218600:19:2115700:32:2037.1100:51:4113700:10:5100:00:0000:00:00
174 464ADRIAN OLMO MORACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:02:3719900:19:3414900:32:0837.3400:51:4214100:10:5500:00:0000:00:00
175 2796JOAN ESCARRABILL TIOCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:02:3713900:18:3216500:32:4436.6600:51:1618800:11:2100:00:0000:00:00
176 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:02:3915200:18:3918100:33:0836.2200:51:4713800:10:5200:00:0000:00:00
177 4787SANTIAGO MOLINA ALAMOSCERDANYOLA CHABM01:02:4010600:18:0219500:33:3135.8000:51:3316400:11:0700:00:0000:00:00
178 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSCDM01:02:4218300:19:2017900:33:0336.3100:52:237600:10:1900:00:0000:00:00
179 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:02:44000:00:00000:00:000.0000:51:4515000:10:5900:00:0000:00:00
180 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:02:4520400:19:4012400:31:2538.2000:51:0521000:11:4000:00:0000:00:00
181 5776JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQC.N. CATALUNYAV2M01:02:4713600:18:3019700:33:3935.6600:52:0911300:10:3800:00:0000:00:00
182 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:02:5018000:19:1415400:32:1737.1700:51:3118300:11:1900:00:0000:00:00
183 3844FEDERICO HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:02:5118200:19:1415500:32:1837.1500:51:3218400:11:1900:00:0000:00:00
184 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUT3R TRIATLOV1M01:02:5816400:18:5316000:32:3836.7700:51:3119700:11:2700:00:0000:00:00
185 4416JOSEP MARIA CANAL TORCLUB TRIATLO BLANESV1M01:03:0015500:18:4118000:33:0536.2700:51:4617700:11:1400:00:0000:00:00
186 1328VICTOR BERMUDEZ MELLADOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:03:0421500:19:5613500:31:4437.8200:51:4019300:11:2400:00:0000:00:00
187 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:03:0817400:19:1017800:33:0236.3300:52:1214300:10:5600:00:0000:00:00
188 1259RUBÉN MOLINA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:03:2019200:19:2716400:32:4336.6800:52:1017100:11:1000:00:0000:00:00
189 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:03:2118100:19:1417600:33:0036.3600:52:1416600:11:0700:00:0000:00:00
190 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZABSOLUT SPORTSUB23M01:03:2316900:19:0219100:33:2335.9500:52:2514900:10:5800:00:0000:00:00
191 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M01:03:2518700:19:2117200:32:5636.4400:52:1716900:11:0800:00:0000:00:00
192 2151ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:03:2715000:18:3819800:33:4535.5600:52:2316000:11:0400:00:0000:00:00
193 2799JORDI PADROS GOMEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:03:2916800:19:0118900:33:2135.9800:52:2216500:11:0700:00:0000:00:00
194 2560VICTOR PARRA FRANQUETGOO SPORT CLUBABM01:03:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
195 2407TONI MARTÍN MUÑOZTRI+9 EL MASNOUABM01:03:3615400:18:4019200:33:2635.8900:52:0620100:11:3000:00:0000:00:00
196 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONC.E. VILA OLIMPICAABM01:03:3719600:19:3216800:32:4736.6000:52:1918200:11:1800:00:0000:00:00
197 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:03:4020500:19:4016100:32:3936.7500:52:1918900:11:2100:00:0000:00:00
198 3297SERGI ALIAGA TORRENSASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:03:5523100:20:1214700:32:0737.3600:52:1920600:11:3600:00:0000:00:00
199 3298TONI ORTEGA GARCIAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:03:5622600:20:0615000:32:1537.2100:52:2120500:11:3500:00:0000:00:00
200 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:04:0421400:19:5419000:33:2235.9600:53:1613300:10:4800:00:0000:00:00
201 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:04:0423200:20:1514800:32:0737.3600:52:2221200:11:4200:00:0000:00:00
202 3183MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:097300:17:356200:29:4340.3800:47:1832300:16:5100:00:0000:00:00
203 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:04:1717900:19:1217400:32:5836.4000:52:1024500:12:0700:00:0000:00:00
204 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:04:1920300:19:3916300:32:4136.7200:52:2023200:11:5900:00:0000:00:00
205 4347FRANCISCO JOSE JARAICES JCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:04:1913800:18:3118500:33:1336.1300:51:4426500:12:3500:00:0000:00:00
206 777ANTONIO M. ARCO TORRESC.E.E. SANT GERVASIV1M01:04:2621600:19:5817700:33:0136.3500:52:5919600:11:2700:00:0000:00:00
207 159JHON MARIO BARCO CASTAÑEDCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:04:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
208 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:04:4023000:20:1116700:32:4636.6200:52:5721400:11:4300:00:0000:00:00
209 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:04:4616600:18:5721100:34:2734.8300:53:2419100:11:2200:00:0000:00:00
210 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:04:5322200:20:0417100:32:5236.5100:52:5623000:11:5700:00:0000:00:00
211 9067JOSE ANTONIO ITARTE SAN GTG TRIATLO SITGESV2M01:04:5321000:19:4718600:33:1436.1100:53:0122400:11:5200:00:0000:00:00
212 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESCDM01:04:5912300:18:1621800:35:1234.0900:53:2820200:11:3100:00:0000:00:00
213 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:05:0120600:19:4318800:33:1736.0500:53:0023600:12:0100:00:0000:00:00
214 2889ADRIÀ COSTA SANTAMARIAABSOLUT SPORTJNM01:05:1326100:21:2115200:32:1637.1900:53:3720700:11:3600:00:0000:00:00
215 264GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M01:05:2322500:20:0519600:33:3635.7100:53:4121100:11:4200:00:0000:00:00
216 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:05:2425500:21:0116200:32:4036.7300:53:4121300:11:4300:00:0000:00:00
217 3203ANGEL BERENGUER CATALACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:05:3019400:19:2921600:34:5334.4000:54:2216800:11:0800:00:0000:00:00
218 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:05:3821900:20:0219900:33:4935.4900:53:5121700:11:4700:00:0000:00:00
219 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:05:3918500:19:2022100:35:2233.9300:54:4214600:10:5700:00:0000:00:00
220 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:05:4224500:20:4717500:32:5936.3800:53:4622800:11:5600:00:0000:00:00
221 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:05:4723900:20:3418200:33:0936.2000:53:4324100:12:0400:00:0000:00:00
222 3235ALBERT PERXACHS PLANASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:05:5421300:19:5320000:33:4935.4900:53:4224800:12:1200:00:0000:00:00
223 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:06:0117200:19:0821900:35:1534.0400:54:2320800:11:3800:00:0000:00:00
224 3063MARCOS IÑIGO PARRA ALBARETG TRIATLO SITGESABM01:06:0723300:20:1820900:34:2334.9000:54:4119500:11:2600:00:0000:00:00
225 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:06:0917800:19:1222200:35:2833.8300:54:4019900:11:2900:00:0000:00:00
226 1476XAVIER NAVARRO CIURANAC.E. VILA OLIMPICAABM01:06:1119500:19:3121700:34:5334.4000:54:2421900:11:4700:00:0000:00:00
227 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:06:1625300:20:5916600:32:4636.6200:53:4526200:12:3100:00:0000:00:00
228 3064CARLOS VERANO GONZÁLEZABSOLUT SPORTV1M01:06:1914400:18:3425400:36:4732.6200:55:2114800:10:5800:00:0000:00:00
229 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:06:3923500:20:2021000:34:2634.8500:54:4622600:11:5300:00:0000:00:00
230 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM01:06:4323400:20:1920800:34:2134.9300:54:4023800:12:0300:00:0000:00:00
231 1349ALBERT GARCIA BORRÀSTGCBINNABM01:06:4824000:20:3520500:34:1135.1000:54:4623700:12:0200:00:0000:00:00
232 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:06:5222100:20:0223100:35:4533.5700:55:4716200:11:0500:00:0000:00:00
233 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:5625000:20:5820100:33:5035.4700:54:4824600:12:0800:00:0000:00:00
234 2445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:07:0324300:20:4020200:33:5735.3500:54:3725900:12:2600:00:0000:00:00
235 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:07:4021100:19:4722800:35:4133.6300:55:2824700:12:1200:00:0000:00:00
236 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:4024100:20:3820400:34:0935.1400:54:4727800:12:5300:00:0000:00:00
237 2561DANI BRAVO SIERRAGOO SPORT CLUBABM01:07:4522300:20:0522400:35:3333.7600:55:3824400:12:0700:00:0000:00:00
238 419ANDRÉS GARCÍA RODRÍGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:07:5622700:20:1022700:35:4033.6400:55:5024200:12:0600:00:0000:00:00
239 1757LLUIS BORRAS CONTRERASGOO SPORT CLUBABM01:08:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
240 3357BERTRAN GUASCH PARERAU.C. SANT CUGATABM01:08:0524700:20:4922300:35:2933.8200:56:1821800:11:4700:00:0000:00:00
241 3247JUAN MORUNO RASEROVILADECANS TRIATLOABM01:08:1423800:20:3123600:35:5633.4000:56:2722000:11:4700:00:0000:00:00
242 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:08:1418800:19:2224700:36:3332.8300:55:5525400:12:1900:00:0000:00:00
243 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM01:08:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
244 396SERGI DAVILA COZAROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:08:3725400:20:5921500:34:5334.4000:55:5227400:12:4500:00:0000:00:00
245 3044LUIS DE LA CRUZ TAMAYOC.E.E. SANT GERVASIABM01:08:4225200:20:5922000:35:1734.0100:56:1625800:12:2600:00:0000:00:00
246 2466JOSE LUIS HERNANDEZ ORDAXC.E. VILA OLIMPICAV1M01:09:1027500:22:0321300:34:4234.5800:56:4525700:12:2500:00:0000:00:00
247 320ALEX MEROÑO SALVATIERRAABSOLUT SPORTV1M01:09:1822900:20:1124600:36:3132.8600:56:4226700:12:3600:00:0000:00:00
248 5703ALBERTO SALVANS TORREDEMEC.E. VILA OLIMPICAV1M01:09:2225600:21:0222900:35:4133.6300:56:4326900:12:3900:00:0000:00:00
249 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M01:10:005800:17:2029900:41:3728.8300:58:5715800:11:0300:00:0000:00:00
250 2135FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. REUS PLOMSJNM01:10:2215300:18:3929100:40:1729.7900:58:5619400:11:2600:00:0000:00:00
251 2989ALFONSO PLAZA GIMENEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:10:3327100:21:4522600:35:3733.6900:57:2228700:13:1100:00:0000:00:00
252 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:10:4725700:21:0324800:36:3532.8000:57:3828500:13:0900:00:0000:00:00
253 3340MARC URIARTE CULLERÉU.C. SANT CUGATV1M01:10:5526600:21:3223400:35:5233.4600:57:2429200:13:3100:00:0000:00:00
254 2350MARC MELICH SEBASTIANU.C. SANT CUGATABM01:11:3526500:21:3025000:36:4232.7000:58:1229000:13:2300:00:0000:00:00
255 2417RAFAEL ALVAREZ ALVAREZTRI+9 EL MASNOUV1M01:11:5628100:22:2324400:36:2432.9700:58:4728600:13:0900:00:0000:00:00
256 1712GHISLAIN ALBAN VARAINECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:12:0925800:21:0326600:38:2531.2400:59:2827000:12:4100:00:0000:00:00
257 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:1327400:22:0025500:37:1632.2000:59:1628200:12:5700:00:0000:00:00
258 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M01:13:0129100:22:5923800:36:0633.2400:59:0529800:13:5600:00:0000:00:00
259 2260EDUARDO LOPEZ LAZCANOCLUB TRIATLO PROSANABM01:14:1520800:19:4530400:42:5028.0201:02:3520900:11:4000:00:0000:00:00
260 2616DANIEL JIMENEZ MARTINCLUB NATACIO RUBIV1M01:14:1529200:23:0525600:37:1732.1901:00:2229700:13:5300:00:0000:00:00
261 3923ALBERT SABATER RUSCALLEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:1930200:23:4926700:38:2831.2001:02:1728300:13:0200:00:0000:00:00
262 417CARLES CASERO ROCACLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:205900:17:2025100:36:4332.6800:54:0332400:21:1700:00:0000:00:00
263 3389RAMON BARRULL GUIUTG TRIATLO SITGESV2M01:16:0531100:25:0122500:35:3533.7201:00:3631700:15:2900:00:0000:00:00
264 2611ALFONSO MARTINEZ EZPELETACLUB NATACIO RUBIABM01:16:1828300:22:3128700:40:0229.9801:02:3329400:13:4500:00:0000:00:00
265 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:17:1530100:23:4327600:39:1930.5201:03:0230500:14:1300:00:0000:00:00
266 3743JAVIER NICOLAS GARCIACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:22:5931800:25:4829400:41:1929.0401:07:0731900:15:5200:00:0000:00:00
267 775PACO CHAVEZ RODRIGUEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M01:24:0531400:25:1930100:42:1428.4101:07:3332200:16:3200:00:0000:00:00
268 2054PATRICIO COBO LEONCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:24:3832200:27:1530000:41:4828.7101:09:0331800:15:3500:00:0000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32