RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
223 207 204 3 0 6 18 3 4 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM00:56:48200:17:41100:30:2335.5500:48:04800:08:4400:00:3000:00:50
2 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:58:28100:17:402900:32:0833.6100:49:48500:08:4000:00:2800:00:43
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:58:37300:18:172200:31:5533.8400:50:12100:08:2500:00:2300:00:31
4 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:45700:18:33900:31:3834.1400:50:11200:08:3400:00:2500:00:31
5 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:58:46600:18:331000:31:3934.1200:50:12300:08:3400:00:2400:00:28
6 1512JOAN MERCADE CUADRATCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:58:48400:18:321600:31:4234.0700:50:14400:08:3400:00:2300:00:26
7 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:59:041300:18:59800:31:2434.3900:50:23600:08:4100:00:2600:00:27
8 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:59:051000:18:411200:31:4134.0900:50:22700:08:4300:00:2500:00:29
9 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:59:11800:18:361700:31:4534.0200:50:21900:08:5000:00:2600:00:00
10 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M00:59:111900:19:09200:31:1034.6500:50:191000:08:5200:00:3000:00:29
11 1172CARLES ALCARAZ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:59:111500:19:04300:31:1534.5600:50:191100:08:5200:00:2700:00:27
12 2476JOSÉ LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:28900:18:401800:31:4634.0000:50:261500:09:0200:00:2700:00:27
13 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:371400:19:04600:31:2334.4100:50:272100:09:1000:00:3200:00:32
14 2375JOEL FARRÀ CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:59:402000:19:10500:31:1834.5000:50:282300:09:1200:00:2800:00:38
15 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M00:59:491600:19:05700:31:2334.4100:50:282900:09:2100:00:2900:00:31
16 2249DAVID ROVIRA VALLEJOCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M00:59:551100:18:441100:31:3934.1200:50:233700:09:3200:00:2600:00:31
17 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:59:592100:19:10400:31:1634.5400:50:263900:09:3300:00:2800:00:31
18 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:00:07500:18:321900:31:5133.9100:50:234700:09:4400:00:2800:00:29
19 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:162500:19:343000:32:1233.5400:51:463500:09:3000:00:3000:00:32
20 2385POL VAQUE PIEDRAFITACLUB TRIATLO PROSANABM01:01:262900:19:444300:32:4432.9900:52:281400:08:5800:00:3200:00:33
21 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM01:01:281200:18:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
22 5203JORGE DE ANDRÉS SÁNCHEZINDEPENDENTV1M01:01:291800:19:095300:33:2632.3000:52:351300:08:5400:00:3100:00:27
23 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:01:323000:19:474600:32:5232.8600:52:391200:08:5300:00:2700:00:34
24 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:01:385000:20:342700:32:0133.7300:52:351600:09:0300:00:2800:00:33
25 1250CRISTIAN ARROYO CESPEDESCLUB TRIATLO PROSANABM01:01:393600:19:524200:32:4033.0600:52:322000:09:0700:00:2900:00:00
26 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:01:403400:19:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
27 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:01:402800:19:444500:32:5232.8600:52:361800:09:0400:00:3400:00:30
28 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:01:413300:19:484000:32:3833.0900:52:262500:09:1500:00:5000:00:31
29 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:01:433100:19:474100:32:4033.0600:52:272600:09:1600:00:3000:00:33
30 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:432300:19:314700:32:5432.8300:52:252700:09:1800:00:2700:00:33
31 8011ÒSCAR BAREA SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:01:454100:20:043600:32:3533.1500:52:391900:09:0600:00:4500:00:37
32 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:01:506500:20:501300:31:4134.0900:52:312800:09:1900:00:3000:00:28
33 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHV1M01:01:542400:19:334900:33:1032.5600:52:432200:09:1100:00:3600:00:40
34 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:01:564800:20:312000:31:5233.8900:52:233800:09:3300:00:2600:00:30
35 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:574200:20:053300:32:1833.4400:52:234000:09:3400:00:2900:00:32
36 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:01:574300:20:113100:32:1633.4700:52:273400:09:3000:00:2800:00:31
37 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:01:595300:20:362600:32:0033.7500:52:363100:09:2300:00:3100:00:36
38 1426GENIS PURTI GRAUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:02:015800:20:422100:31:5233.8900:52:343200:09:2700:00:3000:00:00
39 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:02:024500:20:163400:32:2433.3300:52:403000:09:2200:00:2900:00:35
40 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:02:054400:20:153200:32:1833.4400:52:333600:09:3200:00:3600:00:35
41 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:02:072600:19:344800:33:0532.6400:52:393300:09:2800:00:3400:00:33
42 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:02:096100:20:451400:31:4234.0700:52:274600:09:4200:00:2800:00:31
43 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:02:114000:19:583800:32:3833.0900:52:364100:09:3500:00:3900:00:37
44 2991ANTONI CAPELL BUENDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:02:166400:20:491500:31:4234.0700:52:314900:09:4500:00:3100:00:37
45 3183MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:203700:19:533700:32:3633.1300:52:295700:09:5100:00:3000:00:36
46 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM01:02:22000:00:00000:00:000.0000:52:424400:09:4000:00:0000:00:00
47 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:02:255400:20:372800:32:0233.7100:52:395000:09:4600:00:3300:00:35
48 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM01:02:255700:20:412300:31:5733.8000:52:385200:09:4700:00:3200:00:32
49 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:02:264600:20:163500:32:2533.3200:52:414800:09:4500:00:3300:00:44
50 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:02:285200:20:352500:32:0033.7500:52:355800:09:5300:00:3100:00:34
51 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTRICBM-CALELLAABM01:02:383900:19:544400:32:5032.8900:52:446000:09:5400:00:3200:00:37
52 8016RAFEL ADROVER CALDENTEYC.N. LLUCMAJORCDM01:02:412200:19:126300:33:5131.9100:53:034200:09:3800:01:0700:00:35
53 2303JOSE LUIS VALERO MORONCLUB NATACIO MINORISAABM01:04:174900:20:335100:33:2032.4000:53:538400:10:2400:00:4100:00:30
54 8005SERGIO MONTES MOLINALLICENCIA DE DIAV1M01:04:262700:19:379200:35:3430.3700:55:112400:09:1500:00:4900:00:57
55 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:04:337300:21:056100:33:4731.9700:54:524500:09:4100:00:2600:00:33
56 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:04:386200:20:456600:34:0231.7300:54:475600:09:5100:00:3000:00:40
57 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:04:453200:19:488000:34:5830.8900:54:466500:09:5900:00:4100:00:34
58 3234SERGIO BEJARANO CABALLEROC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:04:513500:19:528100:35:0130.8400:54:536300:09:5800:00:4600:00:32
59 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM01:04:537700:21:305400:33:2732.2900:54:576100:09:5600:00:3000:00:36
60 2481ALEIX MUÑOZ LÓPEZCLUB TRI5USUB23M01:04:557200:21:056700:34:0331.7200:55:085100:09:4700:00:4600:00:41
61 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:04:565500:20:397100:34:2331.4100:55:025900:09:5400:00:5700:00:37
62 2210MARC LLOVERA SUBIRATSU.C. SANT CUGATV1M01:04:576000:20:457000:34:2231.4300:55:075300:09:5000:00:5100:00:48
63 2756FRAN ALCAIDE CARMONARIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:05:015900:20:437300:34:2831.3300:55:115400:09:5000:00:5200:00:44
64 5906RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:035100:20:347400:34:3131.2900:55:056400:09:5800:00:3000:00:36
65 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:05:056300:20:476900:34:1731.5000:55:046600:10:0100:00:3700:00:36
66 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:05:076700:21:026500:33:5431.8600:54:567500:10:1100:00:3200:00:33
67 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:05:117400:21:116400:33:5231.8900:55:037300:10:0800:00:4600:00:47
68 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:147600:21:285800:33:3632.1400:55:047400:10:1000:00:3400:00:34
69 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:05:168700:21:515700:33:3432.1700:55:255500:09:5100:00:3800:00:40
70 1197JAVI SANCHEZ DOMINGUEZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:05:197000:21:046800:34:0731.6600:55:117100:10:0800:00:3900:00:46
71 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZINDEPENDENTABM01:05:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:05:267900:21:396000:33:3932.1000:55:187200:10:0800:00:2800:00:38
73 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:05:328000:21:405900:33:3732.1300:55:177700:10:1500:00:2900:00:43
74 2730JAVIER VAREA RUSORIPOLLET UNIO ATLETICAABM01:05:418600:21:505600:33:3432.1700:55:247800:10:1700:00:4300:00:40
75 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZCERDANYOLA CHV1M01:05:436600:20:577200:34:2731.3500:55:247900:10:1900:00:4200:00:38
76 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDENTV1M01:06:129500:22:025500:33:3032.2400:55:329100:10:4000:00:4300:00:49
77 1201PERE PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANV2M01:06:1510000:22:095000:33:1432.5000:55:2310400:10:5200:00:3100:00:42
78 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:398500:21:476200:33:4931.9400:55:3611100:11:0300:00:4300:00:52
79 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:117800:21:318700:35:1830.5900:56:498100:10:2200:00:3200:00:38
80 569DAVID ORPI FERNANDEZTRANSTRIATLONV1M01:07:146900:21:039600:35:5030.1400:56:538000:10:2100:00:3100:00:38
81 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:07:168800:21:528300:35:0930.7300:57:017600:10:1500:00:3300:00:44
82 529JOAN SOTOS SANTANDERCLUB TRI5UABM01:07:257100:21:0410000:36:1729.7700:57:216900:10:0400:00:4500:00:45
83 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:07:349700:22:067700:34:4231.1200:56:489800:10:4600:00:4700:00:39
84 2554DAVID SALA CASELLERASC.A. IGUALADAABM01:07:449400:22:018900:35:1930.5800:57:208500:10:2400:00:5200:00:36
85 3369ROGER SALVADOR MONNERCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:07:455600:20:4010800:37:0829.0800:57:486200:09:5700:00:4700:00:51
86 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:07:458100:21:447900:34:5530.9300:56:3911400:11:0600:00:3100:00:35
87 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSCDM01:07:467500:21:2210100:36:1729.7700:57:397000:10:0700:00:3400:00:37
88 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAABM01:08:028300:21:459300:35:3630.3400:57:219300:10:4100:00:3500:00:59
89 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:08:0311300:22:307500:34:3331.2600:57:0310900:11:0000:00:5000:00:57
90 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:2210900:22:258200:35:0930.7300:57:3410100:10:4800:00:3300:00:38
91 664GUILLAUME ACHARD C.A. IGUALADAABM01:08:2210800:22:248600:35:1730.6100:57:419200:10:4100:00:5500:00:42
92 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:08:2511000:22:268400:35:1030.7100:57:3610200:10:4900:00:3400:00:42
93 3235ALBERT PERXACHS PLANASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:08:3710500:22:199700:35:5430.0800:58:138200:10:2400:00:5500:01:20
94 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:08:4510400:22:189500:35:4930.1500:58:079000:10:3800:00:4300:00:37
95 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:5612100:22:458500:35:1630.6200:58:0110600:10:5500:00:3100:00:33
96 3202JAN CASTELLON RIBALTACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:09:0410100:22:119100:35:3030.4200:57:4112800:11:2300:00:3000:00:37
97 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:09:0913000:23:049000:35:2230.5400:58:269600:10:4300:00:4600:00:42
98 7001ALBERT MORENO GRACIALLICENCIA DE DIAABM01:09:218400:21:4610300:36:2729.6300:58:1311800:11:0800:01:1300:00:50
99 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:3011500:22:399400:35:4030.2800:58:1912200:11:1100:00:5500:00:50
100 8002JOAQUIM FONT CANYELLESLLICENCIA DE DIAABM01:09:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
101 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:09:3913100:23:048800:35:1930.5800:58:2312400:11:1600:00:3200:00:43
102 3266JAN BISBAL BELENGUERC.A. IGUALADACDM01:09:426800:21:0313200:38:3527.9900:59:386800:10:0400:00:3400:00:33
103 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M01:10:1911100:22:2710200:36:1929.7400:58:4613400:11:3300:00:3500:01:02
104 3073ARNAU MONZONIS ADAMETOT VICI EN BICI CLUB ESPCDM01:10:5610700:22:2310400:36:4229.4300:59:0514300:11:5100:00:4600:00:44
105 3074ALEJANDRO ROMERO GAMACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:11:159000:21:5512500:38:1828.2001:00:1311000:11:0200:01:1100:01:13
106 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNABM01:11:2212500:22:4910700:37:0129.1800:59:5013200:11:3200:00:5500:00:44
107 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:11:2311700:22:4111000:37:3228.7701:00:1312100:11:1000:00:4300:00:42
108 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:11:4612000:22:4511300:37:3728.7101:00:2212900:11:2400:00:4000:00:47
109 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:11:5011400:22:3912800:38:2728.0901:01:069700:10:4400:00:4000:01:01
110 3246FRANCESC XAVIER MILLAN SACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:12:0413300:23:1511600:37:4228.6501:00:5711600:11:0700:01:1200:00:55
111 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:12:0512400:22:499900:36:0329.9600:58:5217700:13:1300:01:0900:01:15
112 3110AURELIO PEREZ RUIZINDEPENDENTV3M01:12:359200:21:5814100:39:3827.2501:01:3610800:10:5900:00:5600:00:46
113 915JOSEP MARIA MORENO FURNERC.N. VIC-ETBV2M01:12:5413600:23:2611400:37:3728.7101:01:0314400:11:5100:00:3700:00:51
114 1641VICTOR CANTOS GUASCHCERDANYOLA CHJNM01:13:0515700:24:5210500:36:4529.3901:01:3713000:11:2800:00:3900:00:44
115 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:13:1212200:22:4613900:39:1627.5001:02:0211900:11:1000:01:0800:00:59
116 3247JUAN MORUNO RASEROVILADECANS TRIATLOABM01:13:1314100:24:0212100:37:5528.4801:01:5712300:11:1600:00:5100:00:49
117 8006JAUME LOPEZ ALABAULLICENCIA DE DIACDM01:13:2812700:22:5513500:39:0027.6901:01:5513300:11:3300:00:4300:00:45
118 1730ERNEST SERRED MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:13:4214800:24:1611200:37:3528.7401:01:5114500:11:5100:00:3100:00:38
119 3375SERGI TRUÑO CUNILLC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:13:5015300:24:3711100:37:3428.7501:02:1113600:11:3900:01:0100:01:15
120 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:14:0113700:23:2713300:38:4527.8701:02:1214200:11:4900:01:2000:01:07
121 8008FRANC REYES RAMIREZLLICENCIA DE DIAV1M01:14:1615100:24:2511500:37:4028.6701:02:0515400:12:1100:00:4700:00:47
122 5484JORDI PARADELL RUESCACLUB TRI5UV1M01:14:2014400:24:0713100:38:3028.0501:02:3714100:11:4300:01:0600:00:58
123 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:14:2915000:24:2013600:39:0227.6701:03:2211700:11:0700:00:4600:00:39
124 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:14:5112800:22:5814400:39:4027.2301:02:3815600:12:1300:00:5100:01:06
125 8012JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M01:15:0415400:24:3913700:39:0827.6001:03:4712600:11:1700:01:0600:01:00
126 2260EDUARDO LOPEZ LAZCANOCLUB TRIATLO PROSANABM01:15:1210300:22:1716300:41:4525.8701:04:0212000:11:1000:01:0500:01:01
127 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V3M01:15:3816200:25:0112700:38:2028.1701:03:2115900:12:1700:00:3500:00:46
128 2746ANDRES ALVARADO SERFATYCLUB TRI5UV1M01:15:4616300:25:1013000:38:2928.0601:03:3915200:12:0700:00:5700:00:58
129 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:15:5711200:22:2717200:42:4025.3101:05:0710300:10:5000:00:5900:00:54
130 8001EDUARDO ALARCON FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:16:0614900:24:1914500:39:4127.2201:04:0015100:12:0600:01:2500:01:17
131 7008ALBERT TEMPORAL DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:16:4114500:24:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0200:00:00
132 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:4612900:23:0015500:40:4526.5001:03:4517000:13:0100:00:5300:00:59
133 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:16:5117300:26:1012300:38:1028.3001:04:2016300:12:3100:00:5200:01:01
134 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:17:0615200:24:3515000:40:3526.6101:05:1014700:11:5600:00:4600:00:58
135 2268GUILLEM ALCALÁ BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:17:1016500:25:1513800:39:1327.5401:04:2816600:12:4200:00:3300:00:38
136 8013JOSEP COMA GAMISANSLLICENCIA DE DIAV2M01:17:1617100:25:5511700:37:4628.6001:03:4118100:13:3500:00:3500:00:49
137 7005MARC ALCANTARILLA MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:17:3015900:24:5414800:40:0526.9401:04:5916400:12:3100:01:3500:01:17
138 8004ANTONIO RENTERO MORA LLICENCIA DE DIAV1M01:17:3616600:25:1614700:40:0326.9701:05:1915800:12:1700:01:1200:00:51
139 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:18:0815600:24:4615800:41:0226.3201:05:4816000:12:2000:01:1200:01:12
140 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:18:1716900:25:2714900:40:3426.6201:06:0115700:12:1600:00:3700:01:05
141 2111DANIEL FERNANDEZ LUNAVILADECANS TRIATLOABM01:18:2516000:24:5416500:41:5325.7901:06:4713500:11:3800:01:1400:01:03
142 8014ALEX FÚNEZ GARCÍALLICENCIA DE DIAJNM01:18:5113400:23:1716700:41:5725.7401:05:1418200:13:3700:00:5900:00:48
143 7011LLUIS SEBBAK I GIMENOLLICENCIA DE DIAV2M01:18:5617200:25:5615600:40:5226.4301:06:4815300:12:0800:01:0800:00:54
144 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:19:2517900:26:5214300:39:3927.2401:06:3116900:12:5400:00:3500:00:50
145 7003GUILLEM MENSA MONCUNILLLLICENCIA DE DIASUB23M01:19:5814700:24:1417300:42:4325.2801:06:5717100:13:0100:00:5500:00:58
146 8007JORDI SERRA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0915500:24:4118800:45:2823.7501:10:0915000:12:0000:01:3400:01:22
147 8003MATIAS NORIEGA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:22:1518300:27:2816900:42:0825.6301:09:3616500:12:3900:00:5300:01:13
148 7013ERNEST RIBA LOPEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:22:2114200:24:0518500:45:0323.9701:09:0817600:13:1300:00:4300:00:44
149 3280ANTONIO TRIBALDOS HURTADC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:22:2418000:27:1916600:41:5425.7801:09:1317400:13:1100:00:5900:00:59
150 3376ALBERT BOSCH MARIC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:23:0517700:26:3517700:43:1824.9401:09:5317500:13:1200:01:1000:01:32
151 7009MARCEL FOLCH SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:23:0618400:27:3516400:41:4925.8301:09:2418300:13:4200:00:4400:01:05
152 200IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:23:2517600:26:2917500:42:5925.1301:09:2818900:13:5700:00:5800:01:22
153 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:23:441700:19:0819400:50:1121.5201:09:1919400:14:2500:00:2900:00:55
154 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:24:1018800:28:1517600:43:0725.0501:11:2216800:12:4800:00:4700:00:53
155 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:24:1419300:28:3317100:42:3325.3801:11:0617300:13:0800:01:1300:00:58
156 8010JOSEP GARCIA NICOLAS LLICENCIA DE DIAV3M01:26:5819400:29:1617900:43:2824.8501:12:4419200:14:1400:01:3700:01:39
157 775PACO CHAVEZ RODRIGUEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M01:31:1719500:29:2319100:47:1022.9001:16:3319600:14:4400:01:1700:01:20
158 7007JOSE LOPEZ FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:37:4920100:30:5619500:50:3621.3401:21:3219800:16:1700:01:0500:01:11


NF 7002OSCAR SÁNCHEZ PARREÑOLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:26:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1100:00:00
NF 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:00:00000:19:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
NF 7010GERARD ARAÑO PÉREZ LLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:24:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 4767CARLOS MALDONADO ESTEBANCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV1M
NP 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M
NP 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM
NP 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM
NP 7006ISAAC SOARES CAPARROSLLICENCIA DE DIAABM
NP 2907CARLOS LUIS PERELLOCLUB ATLETISME OLESAABM
NP 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M
NP 3017CARLOS RIQUELME PALACIOC.N. BADALONAABM
NP 3173MARC DÓNIGA MARTINEZC.N. SABADELLCDM
NP 8009CARLOS SANTASUSANA CAROLLICENCIA DE DIAV1M
NP 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM
NP 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32