RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
239 220 216 4 0 5 20 2 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:55:47200:17:51300:29:3840.4900:47:29100:08:1800:00:2300:00:23
2 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:55:48600:17:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:55:52500:17:52400:29:3940.4700:47:31200:08:2100:00:2500:00:26
4 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:55:58300:17:52200:29:3740.5200:47:29300:08:2900:00:2000:00:23
5 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:56:19100:17:51500:29:4540.3400:47:36600:08:4300:00:2300:00:29
6 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:56:28400:17:522000:30:0439.9100:47:56400:08:3200:00:0000:00:27
7 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:56:291100:18:03800:29:5240.1800:47:55500:08:3400:00:2200:00:24
8 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:58:301000:18:011900:30:0439.9100:48:058300:10:2500:00:2300:00:32
9 2273JOAN MONFORT GUIMERÀC.E.T. DISTANCESUB23M00:58:31900:18:001600:30:0040.0000:48:008800:10:3100:00:2400:00:28
10 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.N. MATAROV1M00:58:32800:17:592100:30:0539.8900:48:048600:10:2800:00:2900:00:32
11 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:33700:17:584400:30:4838.9600:48:463400:09:4700:00:5300:00:32
12 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:58:341800:18:163100:30:2239.5200:48:384800:09:5600:00:2600:00:25
13 2249DAVID ROVIRA VALLEJOCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M00:58:351200:18:094000:30:3639.2200:48:453900:09:5000:00:2800:00:28
14 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM00:58:361300:18:103000:30:1839.6000:48:286800:10:0800:00:2600:00:19
15 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:58:373200:18:59600:29:4540.3400:48:444400:09:5300:00:2700:00:32
16 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:381900:18:263400:30:2539.4500:48:513500:09:4700:00:2700:00:32
17 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:58:391600:18:133300:30:2439.4700:48:375800:10:0200:00:2300:00:24
18 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM00:58:402700:18:451300:29:5640.0900:48:415300:09:5900:00:2600:00:27
19 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRI5UABM00:58:411500:18:114300:30:4439.0500:48:553300:09:4600:01:0400:00:31
20 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:422300:18:431200:29:5640.0900:48:395900:10:0300:00:2800:00:29
21 2245RUBEN MANAU CASASC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM00:58:4310700:22:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5100:01:14
22 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:58:442100:18:412600:30:1439.6900:48:553800:09:4900:00:2800:00:34
23 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:58:453000:18:51700:29:5040.2200:48:416100:10:0400:00:2100:00:20
24 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZC.N. MATAROV1M00:58:462500:18:441400:29:5740.0700:48:416600:10:0500:00:2800:00:34
25 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:58:472900:18:49900:29:5340.1600:48:426500:10:0500:00:2500:00:30
26 133FRANCESC JUAREZ ROSELLOC.N. MATAROABM00:58:493100:18:56100:29:3240.6300:48:288000:10:2100:00:2300:00:22
27 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M00:58:502800:18:451800:30:0139.9800:48:466000:10:0400:00:3100:00:30
28 2300ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLÓABM00:58:512400:18:442200:30:0639.8700:48:505700:10:0100:00:2800:00:29
29 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:522600:18:452400:30:0939.8000:48:545200:09:5800:00:2800:00:31
30 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM00:58:532200:18:422500:30:1339.7100:48:555000:09:5800:00:3100:00:29
31 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:58:543500:19:011000:29:5340.1600:48:545500:10:0000:00:2800:00:34
32 5843CRISTIAN CHAGUACEDA GALISCERDANYOLA CHABM00:58:562000:18:393900:30:3439.2600:49:132900:09:4300:00:3700:00:45
33 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:59:181700:18:153200:30:2339.5000:48:389400:10:4000:00:2400:00:27
34 1180ADRIÀ ALCALÀ BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:59:195200:19:552800:30:1439.6900:50:09700:09:1000:00:2300:00:31
35 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM00:59:204600:19:432700:30:1439.6900:49:571300:09:2300:00:4200:00:26
36 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:59:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDENTABM00:59:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM00:59:224500:19:432900:30:1539.6700:49:581600:09:2400:00:4100:00:25
39 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM00:59:253400:19:004800:31:0638.5900:50:06900:09:1900:00:2800:00:33
40 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:59:285100:19:531500:30:0040.0000:49:531900:09:3500:00:2400:00:23
41 503DANIEL GONZALEZ JIMENEZC.N. MATAROABM00:59:291400:18:115800:31:5937.5200:50:101000:09:1900:00:2400:00:31
42 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM00:59:314700:19:442300:30:0639.8700:49:502600:09:4100:00:3500:00:27
43 2124IÑAKI MORET MARTINEZASS ESPORTIVA ROCKETSCDM00:59:325500:20:001100:29:5540.1100:49:552200:09:3700:00:2700:00:32
44 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZFLOR DE TRIATLÓABM00:59:353900:19:124600:31:0338.6500:50:151100:09:2000:00:3600:00:34
45 2232NIL GURT ESCUCHASCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M00:59:36000:00:00000:00:000.0000:50:19800:09:1700:00:0000:00:39
46 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHV1M00:59:373700:19:094700:31:0438.6300:50:131500:09:2400:00:2700:00:35
47 2640CARLES GARCIA DELGADOC.E.E. SANT GERVASIV1M00:59:393800:19:094500:31:0238.6700:50:111800:09:2800:00:2900:00:34
48 4241RICARD BOIXCLUB VO2 TEAMABM00:59:45000:00:00000:00:000.0000:49:554000:09:5000:00:0000:00:26
49 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:474000:19:244200:30:4339.0700:50:072500:09:4000:00:2500:00:33
50 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:59:494900:19:463500:30:2839.3900:50:142000:09:3500:00:3600:00:42
51 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:534300:19:393600:30:3039.3400:50:093000:09:4400:00:3900:00:33
52 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:584400:19:393700:30:3039.3400:50:093700:09:4900:00:4000:00:37
53 2600ALEX PAGAN MONTOROT3R TRIATLOABM01:00:064800:19:454100:30:3939.1500:50:242700:09:4200:00:3500:00:44
54 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:00:183600:19:024900:31:1738.3600:50:195400:09:5900:00:3900:00:42
55 2303JOSE LUIS VALERO MORONCLUB NATACIO MINORISAABM01:01:005000:19:475500:31:4637.7800:51:331700:09:2700:00:4500:00:30
56 608MARC TORO GARCIATRICBM-CALELLAV1M01:01:124200:19:286500:32:2137.0900:51:491400:09:2300:00:4200:00:37
57 2922JOSEP BADIA CALDERONGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:01:145800:20:085000:31:2238.2600:51:303100:09:4400:00:3100:00:32
58 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:01:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 8007JORDI BARRACHINA RODERALLICENCIA DE DIAABM01:01:194100:19:277000:32:3236.8900:51:591200:09:2000:01:0800:00:49
60 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROCERDANYOLA CHABM01:01:347600:20:573800:30:3239.3000:51:296300:10:0500:00:3100:00:34
61 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:01:457000:20:445100:31:2438.2200:52:082400:09:3700:00:2900:00:31
62 2481ALEIX MUÑOZ LÓPEZCLUB TRI5USUB23M01:01:456200:20:145600:31:5437.6200:52:082300:09:3700:00:4800:00:28
63 558MARC FERNANDEZ SERRANOCLUB NATACIO MINORISACDM01:01:513300:19:005200:31:2838.1400:50:2813400:11:2300:00:3200:00:54
64 5906RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:02:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:02:066600:20:365400:31:3837.9300:52:144200:09:5200:00:2900:00:36
66 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:02:156300:20:175900:32:1237.2700:52:293200:09:4600:00:3300:00:37
67 5717QUIM GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABM01:02:16000:00:00000:00:000.0000:52:234500:09:5300:00:0000:00:34
68 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTRICBM-CALELLAABM01:02:185300:19:586800:32:2936.9400:52:274100:09:5100:00:3100:00:37
69 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M01:02:366000:20:117100:32:3336.8700:52:444300:09:5200:00:3500:00:53
70 8009FRANKY TOLRA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:02:485700:20:067200:32:4136.7200:52:475600:10:0100:01:0100:00:58
71 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:03:037200:20:456000:32:1337.2500:52:586400:10:0500:00:3100:00:31
72 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:03:036700:20:396900:32:3036.9200:53:094600:09:5400:00:3500:00:39
73 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:03:086500:20:247400:32:4636.6200:53:105100:09:5800:00:4200:00:37
74 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:106900:20:436400:32:2037.1100:53:036700:10:0700:00:3100:00:30
75 1514CARLES CASANOVA CORDOBASBR OPEN TEAMV1M01:03:177300:20:496100:32:1437.2300:53:037300:10:1400:00:2800:00:33
76 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZINDEPENDENTABM01:03:385900:20:108000:33:1136.1600:53:217400:10:1700:01:0000:00:50
77 2607SERGI CASAN FORNINDEPENDENTABM01:04:088000:21:167500:32:4836.5900:54:046200:10:0400:00:4400:00:33
78 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:04:227700:21:018600:33:2635.8900:54:274700:09:5500:00:4900:00:49
79 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDENTABM01:04:227900:21:097700:32:5636.4400:54:057500:10:1700:00:3300:00:38
80 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSCDM01:04:288300:21:227600:32:5336.4900:54:157200:10:1300:00:3000:00:30
81 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM01:04:316400:20:199900:34:0035.2900:54:197100:10:1200:01:0500:00:40
82 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:04:339800:21:466700:32:2437.0400:54:108200:10:2300:00:3700:00:40
83 1459ALFREDO CARO HUESOTRICBM-CALELLAABM01:04:357500:20:568500:33:1836.0400:54:147900:10:2100:00:5900:00:35
84 3844FEDERICO HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:04:398100:21:177900:33:0236.3300:54:197700:10:2000:00:4500:00:38
85 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:04:4110200:21:586200:32:1637.1900:54:148400:10:2700:00:5400:00:43
86 8022ANGEL SANCHO LLINARESLLICENCIA DE DIAABM01:04:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
87 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM01:04:5410100:21:566300:32:1737.1700:54:139500:10:4100:01:0300:00:54
88 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:04:567800:21:038300:33:1636.0700:54:199100:10:3700:00:3700:00:40
89 2542JORGE GIMENEZ ARNALRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:04:577400:20:529100:33:3835.6800:54:308500:10:2700:00:5900:00:52
90 2730JAVIER VAREA RUSORIPOLLET UNIO ATLETICAABM01:05:019400:21:397300:32:4336.6800:54:229200:10:3900:00:5600:00:44
91 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDENTABM01:05:0210500:22:005700:31:5837.5400:53:5811300:11:0400:00:2800:00:29
92 7011ROGER SALVADOR MONNERLLICENCIA DE DIAABM01:05:267100:20:459500:33:5235.4300:54:3710300:10:4900:01:0400:00:54
93 5902MANEL CARCELLER SERRANOC.N. MATAROJNM01:06:089300:21:3910000:34:0135.2800:55:408700:10:2800:00:3400:00:34
94 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:06:298800:21:3410300:34:1335.0700:55:479700:10:4200:00:3600:00:42
95 8008MARCOS JUÁREZ MANSILLALLICENCIA DE DIAABM01:06:408200:21:2111700:34:5634.3500:56:178100:10:2300:00:4300:00:42
96 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:5211200:22:268900:33:3435.7500:56:0010500:10:5200:00:4800:00:43
97 8027MIKI PEREZ NOGUERASLLICENCIA DE DIAABM01:06:5411700:22:378800:33:2835.8600:56:0510200:10:4900:00:4700:00:43
98 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:06:558900:21:349600:33:5235.4300:55:2613700:11:2900:00:3400:00:27
99 431CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBM-CALELLAABM01:07:019700:21:4411300:34:4334.5700:56:278900:10:3400:00:5400:00:46
100 8002RAUL MATAMOROS LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:07:118700:21:3011800:35:0234.2500:56:329300:10:3900:01:0600:00:56
101 8015JORDI MIRAS ISERNLLICENCIA DE DIAV1M01:07:159600:21:4210500:34:2934.8000:56:1111500:11:0400:01:0800:00:42
102 8017ADRIÀ CIURANA LANAULLICENCIA DE DIAABM01:07:179000:21:3612300:35:2133.9500:56:577800:10:2000:01:3000:01:10
103 2243ENRIC DOMENECH CARBONERASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
104 2063ALEX COLL QUINTANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:2211000:22:219400:33:5135.4500:56:1212600:11:1000:00:4300:00:00
105 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:07:2412500:23:1710600:34:3134.7700:57:482100:09:3600:00:4800:00:39
106 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:07:2411900:22:398700:33:2735.8700:56:0613200:11:1800:00:3400:00:40
107 2648XEVI GARRIGA SANTAELLAINDEPENDENTABM01:07:286800:20:4012800:35:4333.6000:56:2311600:11:0500:01:1300:00:48
108 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTJNM01:07:309900:21:4810800:34:3434.7200:56:2212200:11:0800:00:4500:00:00
109 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:07:4210600:22:1211000:34:3634.6800:56:4810600:10:5400:00:3300:00:57
110 8016DIEGO GONZÁLEZ SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:07:588600:21:2812400:35:2233.9300:56:5012300:11:0800:01:2100:01:15
111 2479JORDI BADIA PEREAC.A. IGUALADAV2M01:08:1012100:22:4611200:34:3934.6300:57:259900:10:4500:00:5500:00:49
112 8013GUILLEM ROSADO BATLLELLICENCIA DE DIAABM01:08:3010000:21:5513500:36:1733.0700:58:127600:10:1800:00:5600:00:37
113 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:08:488400:21:257800:32:5736.4200:54:2220600:14:2600:00:3100:00:40
114 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:09:1215700:24:518200:33:1536.0900:58:0611700:11:0600:00:5400:00:41
115 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M01:09:14000:00:00000:00:000.0000:58:2610000:10:4800:00:0000:00:45
116 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:1511600:22:3712900:35:4333.6000:58:2010900:10:5500:00:3800:00:45
117 3752JAVIER GONZÁLEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:2012700:23:1911600:34:5434.3800:58:1312100:11:0700:01:5800:00:41
118 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:09:3011500:22:3612100:35:1134.1100:57:4714000:11:4300:01:0000:00:53
119 462RAFAEL GIMENO GARCIAINDEPENDENTV2M01:09:3114500:24:099800:33:5735.3500:58:0613500:11:2500:00:3500:00:40
120 8001BERNAT PARELLADA ROCHLLICENCIA DE DIAABM01:09:3211300:22:3213700:36:2432.9700:58:569000:10:3600:01:2800:01:12
121 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:09:419100:21:3714400:36:5432.5200:58:3112500:11:1000:01:2300:00:52
122 7002JOAN AMETLLER SERRALLICENCIA DE DIAABM01:09:48000:00:00000:00:000.0000:58:5910100:10:4900:00:0000:01:20
123 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:09:51000:00:00000:00:000.0000:58:4511800:11:0600:00:0000:00:54
124 412SERGI SÁNCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM01:09:5413200:23:3011900:35:0334.2400:58:3313300:11:2100:01:0100:00:58
125 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:10:0011400:22:3612700:35:3833.6800:58:1414200:11:4600:01:1900:00:51
126 5413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:10:0112600:23:1811100:34:3834.6500:57:5615500:12:0500:00:5600:00:36
127 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:10:0115900:24:568100:33:1336.1300:58:0914800:11:5200:00:3400:00:32
128 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:10:1414800:24:2310200:34:0835.1600:58:3114100:11:4300:00:5800:01:00
129 5725RAFAEL VICIANA MORALESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:10:1612000:22:4413600:36:2332.9800:59:0712400:11:0900:01:0200:01:52
130 1957FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZCLUB NATACIO SITGESABM01:10:2213100:23:2311500:34:5134.4300:58:1415800:12:0800:00:5700:00:44
131 8018OT AGUILERA SERRANOLLICENCIA DE DIAABM01:10:2411800:22:3912200:35:1734.0100:57:5616500:12:2800:01:1700:01:08
132 8014DAVID MONTERO ALCANTARALLICENCIA DE DIAV1M01:10:348500:21:2615600:38:1831.3300:59:4410400:10:5000:00:5200:00:48
133 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M01:10:3614700:24:1710700:34:3234.7500:58:4914400:11:4700:00:5900:01:11
134 5924JOSE FRANCISCO MARTÍNEZ HCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAV1M01:10:4314400:24:0412500:35:3233.7700:59:3611900:11:0700:00:3500:00:50
135 7001CARLES PIERA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:10:5812400:23:1313000:35:4633.5500:58:5915100:11:5900:01:1500:01:19
136 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:11:1113000:23:2313400:36:0133.3200:59:2414300:11:4700:00:3900:01:37
137 4925JOAN GORDILLO GARCÍATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:11:1913400:23:3114100:36:3632.7901:00:0712800:11:1200:01:2800:01:13
138 2242JOAN POL IVORRA IDAÑEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:11:5610300:21:5816800:40:0129.9901:01:594900:09:5700:01:2600:02:16
139 2230SERGI RIERA DURANINDEPENDENTV1M01:11:57000:00:00000:00:000.0001:01:0011100:10:5700:00:0000:00:54
140 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:11:5714200:24:0214200:36:3732.7701:00:3913100:11:1800:00:4600:00:54
141 8023SERGI CUNILL SERRALLICENCIA DE DIASUB23M01:12:1013600:23:3514900:37:2332.1001:00:5812900:11:1200:01:1800:01:01
142 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:12:3214000:23:5612600:35:3633.7100:59:3218900:13:0000:00:4700:00:47
143 2260EDUARDO LOPEZ LAZCANOCLUB TRIATLO PROSANABM01:12:359500:21:4116900:40:1129.8601:01:529800:10:4300:00:5600:00:46
144 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:12:3914100:24:0114800:37:1032.2901:01:1113600:11:2800:01:1700:01:17
145 5734ÒSCAR TORRUELLA LLOBETCLUB TRIATLO MALGRATABM01:12:4813700:23:5114000:36:3332.8301:00:2416300:12:2400:00:5000:00:36
146 2564GUILLEM-ORIOL MERINO MARTC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:13:1615300:24:3615100:37:3631.9101:02:1211400:11:0400:01:3000:01:15
147 5566JOSE CARLOS REGUEIRAINDEPENDENTABM01:13:1917100:25:2812000:35:1134.1101:00:3917400:12:4000:00:3100:00:43
148 2732PEDRO ALONSO BLANCO PILAINDEPENDENTABM01:13:3214300:24:0314600:36:5432.5201:00:5717300:12:3500:01:4100:00:56
149 2736XAVIER SENSINDEPENDENTABM01:14:1813900:23:5615300:38:0231.5501:01:5815900:12:2000:01:0700:01:13
150 8011JOSEP COMA GAMISANSLLICENCIA DE DIAV2M01:14:2717800:25:5710400:34:2734.8301:00:2420200:14:0300:00:3800:00:37
151 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:14:2815800:24:5214500:36:5432.5201:01:4617900:12:4200:00:4900:01:34
152 2261ISAAC AIBAR MARTINA.D. RUNNING VIGIAJNM01:14:3217600:25:5013300:36:0033.3301:01:5017800:12:4200:00:5500:00:52
153 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:14:3517900:25:5813100:35:5633.4001:01:5417500:12:4100:00:5500:00:57
154 7005JORDI GONZALEZ CARMONALLICENCIA DE DIAV1M01:14:4715100:24:2914700:37:0332.3901:01:3219200:13:1500:01:1700:01:03
155 8006IÑAKI ERAZO MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:15:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
156 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:15:1614600:24:1615400:38:0831.4701:02:2418400:12:5200:01:2000:01:09
157 2713JOSE LUIS URIBE MARCOSCERDANYOLA CHABM01:15:30000:00:00000:00:000.0001:03:0716100:12:2300:00:0000:00:42
158 2595ALEXANDER AMILL GARCIACLUB NATACIO BARCELONAJNM01:15:5713800:23:5416600:39:4230.2301:03:3616000:12:2100:00:4900:00:36
159 1424TONI CABRERA GALLEGOCLUB TRI5UV1M01:15:5915500:24:4016200:39:1130.6301:03:5115600:12:0800:01:0300:00:56
160 8025FERNANDO SÁNCHEZ ÁLVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:16:3317200:25:3315800:38:2631.2201:03:5917100:12:3400:01:0600:01:01
161 8003RAUL RUBIO ALONSOLLICENCIA DE DIAV1M01:16:4817700:25:5215500:38:1531.3701:04:0717600:12:4100:00:5800:00:59
162 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:16:4817500:25:4315900:38:3531.1001:04:1816600:12:3000:00:5100:00:58
163 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRICBM-CALELLAV2M01:16:5715000:24:2717500:40:3929.5201:05:0614500:11:5100:01:2800:01:50
164 2716ELOY MARTINEZ SALVADORCEMEABM01:16:5916600:25:0816500:39:2730.4201:04:3516200:12:2400:01:0900:01:09
165 5871CHAKIB HAMZACLUB NATACIO BARCELONACDM01:17:1214900:24:2317300:40:1629.8001:04:3917000:12:3300:00:5000:01:12
166 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:0718900:27:2216000:38:5230.8701:06:1414900:11:5300:00:5300:01:12
167 2268GUILLEM ALCALÁ BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:18:1918800:27:1515000:37:3531.9301:04:5019400:13:2900:00:3200:00:55
168 2144SERGIO PULIDO PIÑACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:18:2318700:27:1315200:37:5131.7001:05:0419300:13:1900:00:5300:01:27
169 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:18:2316000:24:5917600:40:5229.3601:05:5116900:12:3200:01:3100:01:04
170 2257JAUME AMILL MIRALLESTRIDIRV2M01:18:4816300:25:0117800:41:1729.0701:06:1816700:12:3000:00:4600:00:42
171 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M01:19:0017300:25:3418000:41:3428.8701:07:0814700:11:5200:03:1100:01:36
172 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:19:21000:00:00000:00:000.0001:05:4019700:13:4100:00:0000:01:19
173 7010FRANCESC XAVIER PIE LLUCLLICENCIA DE DIAABM01:19:30000:00:00000:00:000.0001:07:3515000:11:5500:00:0000:01:43
174 2302ANTONIO JOSÉ BENITO PELLICLUB VO2 TEAMABM01:20:2216800:25:1318600:43:0427.8601:08:1715400:12:0500:01:0700:01:40
175 7004PEPE MEDINA FALCESLLICENCIA DE DIAABM01:20:3916500:25:0618400:42:5827.9301:08:0417200:12:3500:00:0000:00:00
176 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDENTABM01:21:1016900:25:1619100:43:2227.6701:08:3816800:12:3200:01:0900:00:52
177 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:21:3718500:26:3318100:41:5028.6901:08:2319100:13:1400:00:4900:01:04
178 8021OSCAR FUSTER MALLAFRELLICENCIA DE DIAV1M01:21:5516100:25:0019300:44:0427.2301:09:0418300:12:5100:01:4600:01:04
179 8010ALBERT SANZ GALLARDO LLICENCIA DE DIAV1M01:21:5516200:25:0019400:44:0827.1901:09:0818100:12:4700:01:4300:01:08
180 8024ROBERTO ORDAZ RAMÓNLLICENCIA DE DIAABM01:22:4018400:26:2818200:42:3028.2401:08:5819800:13:4200:01:0200:00:53
181 2322AGUSTÍN ALDAZÁBAL GILINDEPENDENTABM01:23:0519200:27:4217700:41:0429.2201:08:4620500:14:1900:01:1400:01:08
182 7003JOAQUIN MARTIM QUILEZLLICENCIA DE DIAV2M01:23:4018200:26:1218900:43:1827.7101:09:3020300:14:1000:02:3400:02:22
183 8020FRANCESC ALCONCHER RODRÍGLLICENCIA DE DIAABM01:23:4218300:26:2418800:43:1727.7201:09:4120000:14:0100:01:2700:01:28
184 7008ABEL MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:23:4616400:25:0319500:44:3326.9401:09:3620400:14:1000:00:4400:00:42
185 3738JUAN CARLOS CASTAÑO TUBIOCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:27:2119700:29:5919000:43:2027.6901:13:1920100:14:0200:01:1900:00:54


NF 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM00:00:00000:26:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4200:00:00
NF 7009RUBEN GARCÍA PUJADASLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:26:31000:40:1029.8801:06:41000:00:0000:01:1800:01:13
NF 8019JESÚS MARÍN MONTAÑEZ LLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:22:45000:42:3028.2401:05:15000:00:0000:01:2500:05:11
NF 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M00:00:00000:20:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3400:00:00




NP 404OSCAR ORELLANA CODINACLUB TRI5UV1M
NP 5613ALBERT SEGOVIA GALISTEOINDEPENDENTV1M
NP 5908MARIO HUGUET SAN AGUSTINCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 7006OSCAR PUBILL CUNILLLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7007MARCOS JIMENEZ AMOLLICENCIA DE DIAABM
NP 567ENRIQUE GARCIA ABADIACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M
NP 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM
NP 8004JORDI HUCHLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8012GONZALO MUÑOZ CENTENOLLICENCIA DE DIAV2M
NP 1584MARC GUINDO FALCOCERCLE SABADELLES 1856ABM
NP 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDENTV1M
NP 2804VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M
NP 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M
NP 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M
NP 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32