RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
220 200 190 9 1 6 20 3 3 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:23:06200:18:11100:54:4621.9101:12:57500:10:0900:00:2900:00:30
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:291800:19:14200:55:2821.6301:14:421400:10:4700:00:3200:00:31
3 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M01:27:51300:18:27300:58:5220.3901:17:19800:10:3200:00:4200:00:36
4 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:28:24700:18:42600:59:1420.2601:17:56700:10:2800:00:3600:00:34
5 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:28:42400:18:34400:59:0020.3401:17:342400:11:0800:00:4200:00:35
6 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:29:542800:19:56500:59:0320.3201:18:591800:10:5500:00:4500:00:30
7 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:29:561300:18:57901:00:4619.7501:19:43600:10:1300:00:4300:00:29
8 7013IÑAKI GOENAGA ARISTILLICENCIA DE DIAABM01:30:07800:18:46801:00:4419.7601:19:301000:10:3700:00:5900:00:36
9 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:30:171200:18:55701:00:3019.8301:19:251500:10:5200:00:3700:00:33
10 143JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:30500:18:351001:01:0119.6701:19:361600:10:5400:00:4200:00:48
11 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:32:302600:19:521101:01:3419.4901:21:262200:11:0400:00:4200:00:38
12 139GERARD SABATÉ AYMERICHT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:32:421700:19:121301:02:1919.2601:21:312800:11:1100:01:2000:00:48
13 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM01:32:471400:18:571401:02:4119.1401:21:382500:11:0900:00:5200:00:51
14 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:32:532700:19:531201:02:1419.2801:22:071300:10:4600:00:3900:00:31
15 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:34:031600:18:591501:03:5118.7901:22:503000:11:1300:00:3700:00:40
16 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:34:13600:18:401701:04:2318.6401:23:032700:11:1000:00:3000:00:33
17 290JOSEP RAMON MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:34:161500:18:581601:03:5918.7501:22:573400:11:1900:01:0100:00:40
18 130IVAN MENCHÓN VELASCOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:34:222000:19:171801:04:3118.6001:23:48900:10:3400:01:2100:00:42
19 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:34:23900:18:522601:05:3418.3001:24:26100:09:5700:00:3400:00:27
20 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:34:241000:18:522501:05:3118.3201:24:23200:10:0100:00:3600:00:31
21 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANJNM01:34:50100:17:583601:06:4817.9601:24:46300:10:0400:00:3600:00:43
22 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVÀ TRIATLÓSUB23M01:35:202500:19:402201:04:5818.4701:24:381100:10:4200:00:4800:00:41
23 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:36:202200:19:183101:06:1918.0901:25:371200:10:4300:00:4400:00:36
24 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:36:331900:19:142101:04:5518.4901:24:097600:12:2400:00:4700:00:38
25 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:553400:20:202301:05:0118.4601:25:214500:11:3400:00:4200:00:34
26 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:37:021100:18:534701:08:0417.6301:26:57400:10:0500:00:4600:00:34
27 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:023000:20:072701:05:3818.2801:25:453200:11:1700:00:4600:00:50
28 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM01:37:093200:20:142901:05:5218.2201:26:062100:11:0300:00:3500:00:41
29 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:37:195700:21:001901:04:4118.5501:25:414800:11:3800:00:4600:00:35
30 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:38:073100:20:093401:06:3418.0301:26:433500:11:2400:00:4600:00:34
31 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:38:093800:20:302801:05:5218.2201:26:225300:11:4700:00:5900:01:01
32 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:38:102400:19:304001:07:2717.7901:26:572900:11:1300:00:3700:00:34
33 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. REUS PLOMSV1M01:38:332300:19:224801:08:1117.6001:27:331900:11:0000:00:3500:00:35
34 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:38:375600:20:583201:06:2418.0701:27:223100:11:1500:00:3000:00:27
35 3363DAN COSTA CAPDEVILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:433300:20:183501:06:3718.0101:26:555500:11:4800:00:4200:00:43
36 7018RAUL VALLES CARVAJALLLICENCIA DE DIASUB23M01:38:546400:21:152401:05:0918.4201:26:248100:12:3000:00:0000:00:00
37 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:39:304100:20:344101:07:2817.7901:28:023800:11:2800:00:4400:00:36
38 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:39:419000:22:122001:04:4818.5201:27:009100:12:4100:00:3600:00:50
39 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:39:435400:20:573901:07:1517.8401:28:124100:11:3100:00:5300:00:32
40 205MARC TOSAS TOUSA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:39:584700:20:493301:06:3218.0401:27:218800:12:3700:00:4300:01:15
41 7002ORIOL SIRERA JUTGLÀLLICENCIA DE DIASUB23M01:40:015100:20:523801:07:1317.8501:28:055700:11:5600:00:4700:00:39
42 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:40:064000:20:334601:07:5917.6501:28:324400:11:3400:00:5200:00:41
43 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:40:254400:20:394901:08:1317.5901:28:524200:11:3300:00:5300:00:38
44 8004GUILLEM VILLAESCUSA PUENTLLICENCIA DE DIAABM01:40:265800:21:034401:07:5417.6701:28:573900:11:2900:00:0000:00:00
45 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:40:312100:19:176301:10:1917.0701:29:361700:10:5500:00:4600:00:46
46 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:40:493900:20:325301:09:0717.3601:29:392600:11:1000:00:5100:00:44
47 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:40:595200:20:525001:08:3817.4801:29:304000:11:2900:00:4700:00:47
48 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:41:044800:20:504301:07:5317.6801:28:437300:12:2100:00:4300:00:35
49 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:41:073500:20:215701:09:2817.2701:29:493300:11:1800:00:4500:00:50
50 115JOAN PARÉS ITOIZC. TRIATLO MONTORNESABM01:41:179900:22:393001:06:1918.0901:28:587100:12:1900:01:0300:00:46
51 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:41:228500:22:064201:07:3917.7401:29:454700:11:3700:01:0600:00:48
52 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:41:246300:21:144501:07:5717.6601:29:116800:12:1300:01:2600:00:41
53 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:42:336700:21:215101:08:4317.4601:30:048000:12:2900:00:4400:00:43
54 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:42:465300:20:535801:09:3817.2301:30:316900:12:1500:00:3200:00:31
55 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:43:114500:20:416201:10:0517.1201:30:467700:12:2500:00:4700:00:43
56 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:43:168200:22:015501:09:0917.3501:31:106500:12:0600:00:5000:00:42
57 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:43:194600:20:436701:11:0916.8701:31:523700:11:2700:00:4200:00:42
58 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:43:368800:22:105201:08:5717.4001:31:077900:12:2900:00:4800:00:38
59 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:43:589100:22:175401:09:0917.3501:31:268300:12:3200:00:3700:00:41
60 144MARTÍ PUIG SÁNCHEZTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:44:145000:20:527601:11:5616.6801:32:483600:11:2600:00:4800:00:34
61 8009OSCAR VIDAL MOLINA FEECABM01:44:245500:20:587401:11:5216.7001:32:504300:11:3400:00:4700:00:37
62 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:44:318300:22:045901:09:4117.2201:31:459700:12:4600:01:1200:01:07
63 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:44:334900:20:518001:12:4016.5101:33:312000:11:0200:00:4600:00:41
64 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM01:44:393600:20:246401:10:4816.9501:31:1212400:13:2700:00:4400:00:40
65 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:45:078000:21:596601:11:0916.8701:33:085800:11:5900:00:5000:00:43
66 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:45:196900:21:247501:11:5416.6901:33:186200:12:0100:01:0400:00:43
67 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:45:307900:21:596101:09:4917.1901:31:4813300:13:4200:01:0000:00:48
68 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M01:45:3110700:23:026001:09:4817.1901:32:509200:12:4100:01:3100:00:54
69 2650JONATHAN MENDEZ LÓPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:45:358100:22:007301:11:4416.7301:33:445600:11:5100:00:5000:00:59
70 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZC.N. REUS PLOMSV1M01:45:467300:21:447101:11:3916.7501:33:237500:12:2300:00:5200:01:00
71 4186ALEIX CHUECOS TORRASCLUB TRIATLO SABADELLABM01:45:4714400:24:403701:06:4917.9601:31:2914600:14:1800:01:0300:00:53
72 135MARTÍ PUJOL CASTELLÀCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:46:218600:22:077701:12:1316.6201:34:206300:12:0100:00:4500:00:52
73 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:46:292900:19:598501:14:2116.1401:34:206700:12:0900:00:3100:00:41
74 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:46:586200:21:107901:12:3716.5301:33:4711400:13:1100:00:5300:00:58
75 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:47:157600:21:518301:13:4116.2901:35:325200:11:4300:00:5000:00:42
76 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:47:359800:22:386901:11:3916.7501:34:1711900:13:1800:00:4700:00:39
77 8007JAVI SANCHEZ DOMINGUEZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:47:546600:21:209101:14:5316.0201:36:135000:11:4100:00:5900:00:52
78 7010LLUIS PLANAS CASTELLÀLLICENCIA DE DIAABM01:47:5910200:22:427201:11:4016.7401:34:2213000:13:3700:00:5100:00:52
79 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:48:017800:21:548601:14:2716.1201:36:214900:11:4000:01:1000:01:01
80 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:48:224200:20:359401:15:4715.8301:36:226000:12:0000:00:4100:00:36
81 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:48:306800:21:229201:15:3215.8901:36:544600:11:3600:00:3600:00:33
82 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:48:358900:22:118401:14:0416.2001:36:157200:12:2000:01:0200:01:21
83 342JORDI ARIAS SUNYERC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:48:425900:21:049501:15:5115.8201:36:555400:11:4700:00:4600:00:36
84 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:48:513700:20:289801:16:1915.7201:36:476400:12:0400:00:4900:00:31
85 5235RICARD JORDÀ AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:48:5413000:24:196801:11:3316.7701:35:5210600:13:0200:01:0500:00:55
86 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:49:029600:22:318201:13:2916.3301:36:0010500:13:0200:00:4600:00:51
87 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:49:3910600:23:008101:13:2516.3501:36:2511700:13:1400:00:5400:00:44
88 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:49:589200:22:179001:14:4816.0401:37:059900:12:5300:00:5300:00:40
89 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:50:3417200:26:345601:09:2217.3001:35:5615300:14:3800:01:2900:01:08
90 8012EDUARD TARRÉ FREIXASFEECV1M01:50:4410900:23:119301:15:3315.8801:38:446100:12:0000:00:5300:01:07
91 4596CRISTIAN PRESAS MARTINEZCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:50:496500:21:177001:11:3916.7501:32:5618600:17:5300:00:4000:00:48
92 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:51:027200:21:4010101:16:5115.6101:38:318200:12:3100:01:0200:00:50
93 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM01:51:124300:20:3511701:19:3315.0801:40:082300:11:0400:00:5300:00:51
94 8011JOSE ANTONIO MALLEN ROMERLLICENCIA DE DIAV1M01:51:3611200:23:298901:14:4316.0601:38:1212100:13:2400:01:0500:00:57
95 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:51:4513500:24:258801:14:3416.0901:38:599600:12:4600:00:5000:00:52
96 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:52:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
97 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:52:327500:21:5010601:18:0815.3601:39:588500:12:3400:00:5600:01:00
98 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:53:4114000:24:369601:16:0615.7701:40:4210300:12:5900:00:5100:00:53
99 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:53:4210800:23:0410001:16:3315.6801:39:3714300:14:0500:01:0900:01:12
100 5515JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:54:0014200:24:389701:16:1215.7501:40:5011100:13:1000:00:5900:00:57
101 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLÓ MALGRATV1M01:54:0712500:24:0010201:17:0015.5801:41:0010900:13:0700:00:5800:00:48
102 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M01:54:1710000:22:4110901:18:5615.2001:41:378900:12:4000:01:0200:00:45
103 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M01:54:2213100:24:2110501:17:3415.4701:41:557800:12:2700:00:5500:00:43
104 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:54:5910500:22:4611501:19:2915.1001:42:159500:12:4400:00:5800:00:59
105 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:55:1112700:24:1010301:17:1515.5301:41:2513400:13:4600:00:5900:00:53
106 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:55:2610100:22:4211901:20:2114.9301:43:037400:12:2300:00:5600:01:25
107 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:55:5012000:23:5111101:19:0715.1701:42:589800:12:5200:00:5700:00:56
108 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1M01:56:067400:21:4512601:21:4614.6801:43:318600:12:3500:00:4600:00:38
109 142VICTOR SANCHO GARRIGACLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:56:1311400:23:3111301:19:2015.1301:42:5112000:13:2200:01:0000:01:00
110 8006JACINT CAROL BRUGUERALLICENCIA DE DIAV1M01:56:157000:21:2713501:22:4114.5101:44:086600:12:0700:01:0200:01:01
111 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:56:338400:22:0513101:22:1114.6001:44:167000:12:1700:00:5600:00:39
112 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:56:5013600:24:2610801:18:3215.2801:42:5813700:13:5200:00:5600:01:05
113 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:57:147700:21:5113601:22:4314.5101:44:349000:12:4000:01:0600:00:47
114 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:57:1814100:24:3711601:19:3015.0901:44:0711300:13:1100:00:5900:00:54
115 7005JUAN JOSÉ PALOS TOMÁSLLICENCIA DE DIAABM01:57:2017400:26:4310401:17:3115.4801:44:1410700:13:0600:00:5600:00:52
116 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:57:229700:22:3212801:21:5214.6601:44:2410100:12:5800:01:0200:00:48
117 2867JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:57:279500:22:2013301:22:3014.5501:44:508700:12:3700:01:0600:00:45
118 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:57:3412400:23:5712201:20:5514.8301:44:529300:12:4200:00:5900:01:00
119 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:57:3916200:25:4310701:18:2015.3201:44:0312900:13:3600:01:0000:00:53
120 5358JORDI PELEGRI CUENCACLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:58:019300:22:1813001:22:0414.6201:44:2213100:13:3900:01:0000:00:51
121 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:58:1512100:23:5212401:21:1714.7601:45:0910800:13:0600:00:5700:01:23
122 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:58:188700:22:0714001:22:5514.4701:45:0211800:13:1600:00:4900:00:47
123 7014JOAQUIM NOGUE YLLAFEECABM01:58:1811900:23:4412501:21:2214.7501:45:0611600:13:1200:01:5200:01:26
124 124DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAV1M01:58:2515900:25:2511001:19:0115.1901:44:2613900:13:5900:01:0900:00:43
125 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:58:3214500:24:4111801:19:5615.0101:44:3713800:13:5500:00:5000:00:59
126 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:58:3510400:22:4413201:22:2014.5701:45:0412500:13:3100:01:0200:00:55
127 331DAVID MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAV1M01:59:126100:21:0915101:26:2213.8901:47:315100:11:4100:00:4200:00:37
128 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:59:3416400:25:5711201:19:1315.1501:45:1014900:14:2400:00:5100:00:49
129 8002RAFAEL CORTÉS MONTEAGUDOLLICENCIA DE DIAABM02:00:2815100:24:5212001:20:2614.9201:45:1816500:15:1000:01:0800:00:47
130 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1M02:00:307100:21:3415201:26:2213.8901:47:568400:12:3400:00:4200:00:40
131 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:00:3311800:23:4014201:23:5514.3001:47:3510200:12:5800:00:4200:00:35
132 7001EDUARD HERNANDEZ NADALLLICENCIA DE DIAABM02:01:0814600:24:4213801:22:5214.4801:47:3412600:13:3400:01:2700:01:08
133 32PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESABM02:01:4911000:23:1314101:23:3114.3701:46:4416300:15:0500:00:4800:00:50
134 7009XEVI RELATS MOLINAFEECABM02:01:526000:21:0815401:27:1813.7501:48:2612200:13:2600:00:5700:01:05
135 1452JOSÉ RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:02:1013800:24:3114301:23:5814.2901:48:2913200:13:4100:01:1300:01:26
136 5661ENRIQUE PÉREZ JIMÉNEZCERDANYOLA CHV1M02:02:1515700:25:1813701:22:5214.4801:48:1014100:14:0500:00:5800:01:06
137 3817MARC CORDOBA CASANOVASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M02:02:2216100:25:4013401:22:3814.5201:48:1814000:14:0400:01:0300:01:05
138 108JOE ROSICH GRAUC.N. REUS PLOMSV2M02:02:5115500:25:1013901:22:5414.4801:48:0415700:14:4700:01:0900:01:49
139 4212MIGUEL MORILLO POLEYCERDANYOLA CHV1M02:03:4411300:23:3015601:27:3113.7101:51:019400:12:4300:01:1400:00:57
140 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:04:3513200:24:2114801:25:4513.9901:50:0615000:14:2900:01:0100:02:00
141 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM02:05:3114300:24:3915001:26:1113.9201:50:5015500:14:4100:00:5600:00:57
142 7011DRISS ALLOUCH MASNOULLICENCIA DE DIASUB23M02:05:5114700:24:4314901:26:0713.9301:50:5016000:15:0100:01:1500:01:03
143 7006SERGIO SERRANO LUPIÓNLLICENCIA DE DIAABM02:07:1313700:24:2715301:27:1413.7601:51:4116800:15:3200:00:5800:01:17
144 283TONI MARTÍNEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM02:07:1313900:24:3215701:28:3313.5501:53:0514400:14:0800:01:0800:00:41
145 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:07:2611500:23:3216101:29:3913.3901:53:1114500:14:1500:00:4700:00:44
146 119JUANJO GALLARDO GONZALEZGAVÀ TRIATLÓV2M02:07:5612800:24:1216301:29:5413.3501:54:0613600:13:5000:00:5400:00:45
147 294XAVI SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADSUB23M02:08:0513400:24:2414401:24:0314.2801:48:2718800:19:3800:00:5300:01:07
148 7016JOSÉ LUIS GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M02:08:0815600:25:1215901:28:3513.5501:53:4714700:14:2100:00:5600:01:02
149 146DANIEL SANCHEZ GONZALEZC.N. REUS PLOMSABM02:10:1617700:27:3814701:25:0714.1001:52:4518200:17:3100:01:0000:00:40
150 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLÓ MALGRATABM02:10:1717300:26:4015801:28:3413.5501:55:1416200:15:0300:01:0700:01:00
151 71FRANCESC ALBUERA REVERTECLUB TRIATLO LLEIDA ABM02:14:4215800:25:2016701:33:0012.9001:58:2017400:16:2200:00:5700:00:58
152 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:15:3316300:25:5416801:34:0712.7502:00:0116900:15:3200:01:2000:01:30
153 5360XAVIER ALVAREZ HERREROINDEPENDENTV2M02:16:0015400:25:0116901:34:4012.6801:59:4117300:16:1900:01:0000:01:22
154 5413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍATRIACTIVA L`AMETLLA DEL VABM02:21:2815000:24:5117701:39:1212.1002:04:0318000:17:2500:00:5900:00:56
155 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1M02:21:2816800:26:1217301:37:5112.2602:04:0318100:17:2500:01:1500:00:55
156 2484DAVID PARDO ESTADELLAINDEPENDENTV2M02:22:0618100:28:3417501:38:2912.1802:07:0316100:15:0300:01:2100:01:00
157 8001MARCEL PIÑOL GROSLLICENCIA DE DIAV1M02:22:0717100:26:2318001:41:3911.8102:08:0214200:14:0500:01:1300:01:27
158 7015EDUARD ROSEL MORCILLOLLICENCIA DE DIAJNM02:23:0413300:24:2217901:41:3311.8202:05:5517800:17:0900:00:3500:00:45
159 145RAMON PICAS FARRIOLSCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:23:1018500:29:4117101:36:4112.4102:06:2217700:16:4800:01:0300:00:57
160 1110ADRIÀ GONZÁLEZ COPADOGAVÀ TRIATLÓJNM02:38:3017600:27:3218601:53:1310.6002:20:4518500:17:4500:01:2800:01:11
161 775PACO CHAVEZ RODRIGUEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M03:06:2618800:31:5718802:16:558.7602:48:5218300:17:3400:01:2700:01:40


NF 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM00:00:00000:19:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4200:00:00
NF 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M00:00:00000:22:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4700:00:00
NF 5997ISMAEL VENTURA SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:00:00000:19:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3000:00:00
NF 7003ALEJANDRO VALLS SZIRTESLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:30:23000:27:4343.3000:58:06000:00:0000:02:1900:00:00
NF 7007ISAAC CRUZ ALBACETELLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:27:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0800:00:00
NF 8008TONI HEREDIA MESALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:28:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0300:00:00
NF 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:00:00000:20:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2800:00:00
NF 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:00:00000:21:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4000:00:00




NP 5230MARC FRAGOSO BRUIXTGCBINNABM
NP 481MANEL ARNAU CROSASINDEPENDENTABM
NP 1304JOFRE CIURANS I MALLORQUIT-BIKES CLUB TRIATLOABM
NP 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M
NP 2516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOCLUB NATACIO MINORISAV2M
NP 8010XAVI ALMELA MARTINEZFEECABM
NP 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM
NP 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLO LLEIDA SUB23M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32