RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
30 28 27 1 0 700 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 11CARLES ALCARAZ RUIZITRIATLETES SOLIDARISSUB23M00:56:18400:12:10400:25:3346.9700:37:43100:18:3500:00:0000:00:00
2 14JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M00:57:21300:12:00800:25:4446.6300:37:44200:19:3700:00:0000:00:00
3 20ENRIC GÓMEZ AIXALLICÈNCIA DE DIAABM00:59:09100:10:18200:25:2547.2100:35:431000:23:2600:00:0000:00:00
4 12IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:59:55800:13:41900:25:4546.6000:39:26300:20:2900:00:0000:00:00
5 4RAMON IGLESIAS MARINA LLICÈNCIA DE DIAABM01:00:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 21XAVIER ROIG CANELLESITRIATLETES SOLIDARISABM01:00:391000:14:07500:25:3746.8400:39:44400:20:5500:00:0000:00:00
7 6MARCOS PALOMERO HERNANDEZLLICÈNCIA DE DIAABM01:01:201100:14:101700:26:0146.1200:40:11500:21:0900:00:0000:00:00
8 1DAVID FERRANDO DE LA TORRLLICÈNCIA DE DIAABM01:03:02500:12:151100:25:4946.4800:38:041600:24:5800:00:0000:00:00
9 3GABRIEL HUGUET LLULLLLICÈNCIA DE DIAABM01:04:281800:16:491300:25:5646.2700:42:45600:21:4300:00:0000:00:00
10 13CONRADO PORTAINDEPENDIENTEV1M01:05:00600:13:291500:25:5746.2400:39:261800:25:3400:00:0000:00:00
11 18DAVID GIMENEZ LOPEZLLICÈNCIA DE DIAV1M01:05:111200:14:472100:26:2445.4500:41:111300:24:0000:00:0000:00:00
12 2ALEJANDRO CÁNOVAS FUSTERLLICÈNCIA DE DIAABM01:05:411400:15:282200:26:3345.2000:42:011200:23:4000:00:0000:00:00
13 5ANTONIO TELLO ROMEROLLICÈNCIA DE DIAABM01:06:18700:13:332300:26:4544.8600:40:181900:26:0000:00:0000:00:00
14 15CARLOS HERRERA UVIÑAITRIATLETES SOLIDARISV1M01:06:311900:17:031600:26:0146.1200:43:041100:23:2700:00:0000:00:00
15 17NAVARRO NAVARROLLICÈNCIA DE DIAABM01:06:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 9XAVIER MOR FIGUERASITRIATLETES SOLIDARISV1M01:07:541600:16:261900:26:1445.7400:42:401700:25:1400:00:0000:00:00
17 8RAMIRO OLIVEIRA ARAGONLLICÈNCIA DE DIAV2M01:14:131700:16:392000:26:2445.4500:43:032400:31:1000:00:0000:00:00


NF 19CARLOS OLIVARES GONZALEZLLICÈNCIA DE DIAABM00:00:00000:13:39000:25:5846.2100:39:37000:00:0000:00:0000:00:00




NP 7ORIOL FARRES PINEDALLICÈNCIA DE DIAV1M
NP 10DANIEL LUCENA BUSTOSITRIATLETES SOLIDARISSUB23M
NP 16RAFAEL FERNÁNDEZ PAIZTRIDIRABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32