RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
58 49 49 0 0 400 10 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM00:35:351300:06:35400:21:4927.5000:28:24100:07:1100:00:0000:00:00
2 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:35:47200:05:57600:22:1826.9100:28:15200:07:3200:00:0000:00:00
3 7057EDWARD RODRIGEZ CORTES LLICENCIA DE DIAABM00:36:111700:07:15200:21:2328.0600:28:38300:07:3300:00:0000:00:00
4 8071ENRIC FOLCH PUIGLLICENCIA DE DIAABM00:36:57100:05:50900:23:0825.9400:28:58400:07:5900:00:0000:00:00
5 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M00:37:121500:07:07300:21:4527.5900:28:52800:08:2000:00:0000:00:00
6 1018FILIPPO FACCIC.E.T. DISTANCEV1M00:37:55900:06:181100:23:3625.4200:29:54500:08:0100:00:0000:00:00
7 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM00:38:012300:07:51500:21:5127.4600:29:42600:08:1900:00:0000:00:00
8 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:39:08600:06:081300:24:2424.5900:30:321000:08:3600:00:0000:00:00
9 441DAVID BAELL OLIVERAS FASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:39:101600:07:141200:23:3625.4200:30:50700:08:2000:00:0000:00:00
10 2003ALBERT MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:39:221900:07:191000:23:1825.7500:30:371100:08:4500:00:0000:00:00
11 8068DAVID SANZ GUILLENTRIATLON CIERZOCDM00:40:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:40:56300:06:031500:25:3123.5100:31:341800:09:2200:00:0000:00:00
13 2192DÍDAC JIMÉNEZ VIÓZQUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:41:551800:07:181600:25:4223.3500:33:001200:08:5500:00:0000:00:00
14 2019MARC ESTEBAN BOTECLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:42:341400:06:502300:26:4922.3700:33:391300:08:5500:00:0000:00:00
15 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZCERDANYOLA CHCDM00:43:082400:08:041800:25:4323.3300:33:471700:09:2100:00:0000:00:00
16 7054JOSE RUIZ NIETOLLICENCIA DE DIAABM00:43:312000:07:222200:26:4522.4300:34:071900:09:2400:00:0000:00:00
17 8073XAVIER CARRERALLICENCIA DE DIAV1M00:45:053200:08:482100:26:3822.5300:35:262500:09:3900:00:0000:00:00
18 8070JUAN JOSÉ MARTÍNEZ FERNÁNLLICENCIA DE DIAABM00:45:273600:09:062600:27:5021.5600:36:56900:08:3100:00:0000:00:00
19 1178SERGIO LAHOZ DORANTEINDEPENDENTCDM00:47:303700:09:242800:28:2821.0800:37:522400:09:3800:00:0000:00:00
20 1986GUILLEM GARZÓN FLORENSACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:47:422100:07:253400:29:2520.4000:36:503300:10:5200:00:0000:00:00
21 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDM00:47:592500:08:073300:29:1020.5700:37:173200:10:4200:00:0000:00:00
22 7058JAVIER MARTIN FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM00:48:194100:10:143200:29:0020.6900:39:141400:09:0500:00:0000:00:00
23 8077JAVIER VELASCO POLONIOLLICENCIA DE DIAV1M00:48:544000:10:103000:28:3321.0200:38:432800:10:1100:00:0000:00:00
24 8072JOAQUIM COCA RUCAROLSLLICENCIA DE DIAABM00:49:012900:08:323500:29:3020.3400:38:023400:10:5900:00:0000:00:00
25 7061EMILIO JAQUERO ALMARCHALLICENCIA DE DIASUB23M00:49:443500:09:033800:30:0619.9300:39:093100:10:3500:00:0000:00:00
26 7060RAMIRO SALASLLICENCIA DE DIAABM00:51:154600:12:12700:22:4826.3200:35:004800:16:1500:00:0000:00:00
27 8076FRANCESC ALCONCHER RODRÍLLICENCIA DE DIAABM00:52:293000:08:384100:32:0518.7000:40:433700:11:4600:00:0000:00:00






NP 424PABLO GUTIÉRREZ BUENOCERDANYOLA CHCDM
NP 1761ARNAU ESTEVE CAUBETL´3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 1768PABEL CUSTODI ORTEGAL´3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 2240JAUME GUBERN BOIXCLUB TRI5UV2M
NP 2888NIL GUBERN FERNANDEZCLUB TRI5UCDM
NP 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM
NP 7051TONI MEJIAS MATEOLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7055ALEJANDRO ROYO LOULLICENCIA DE DIAJNM
NP 8079JOSE LLINARESLLICENCIA DE DIAV2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32