RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
28 64 63 1 0 1500 40 10 25 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAFLOR DE TRIATLOSUB23M01:53:11400:16:301501:03:3637.7401:20:06200:33:0500:00:4200:00:43
2 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:54:00800:17:57401:02:5438.1601:20:51300:33:0900:00:4200:00:43
3 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M01:54:27900:17:57501:02:5738.1301:20:54500:33:3300:00:4000:00:44
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:55:46200:16:283401:04:2537.2601:20:531300:34:5300:00:3900:00:46
5 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M01:55:491700:18:13301:02:5138.1901:21:041100:34:4500:00:3500:00:53
6 1617ALBERT REIG FLORENSACLUB TRIATLO PROSANV1M01:56:01100:16:264101:05:0036.9201:21:261000:34:3500:00:5300:01:11
7 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:57:06600:17:561001:03:0738.0201:21:032300:36:0300:00:4400:00:50
8 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:57:143200:19:362301:03:5037.6001:23:26800:33:4800:00:5500:00:55
9 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:57:34500:17:54901:03:0538.0401:20:593000:36:3500:00:4700:00:48
10 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:57:402700:19:252501:03:5437.5601:23:19900:34:2100:01:0300:00:51
11 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:57:521400:18:042201:03:4737.6301:21:512200:36:0100:00:5300:00:46
12 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM01:58:021200:18:013301:04:1537.3501:22:162100:35:4600:00:4400:00:55
13 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M01:58:412400:19:113001:04:0437.4601:23:152000:35:2600:00:5700:00:52
14 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:59:232600:19:162701:03:5937.5101:23:152400:36:0800:00:4500:00:48
15 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:59:492900:19:321801:03:4537.6501:23:172800:36:3200:00:3800:00:51
16 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTJNM02:00:101100:18:002801:04:0037.5001:22:005600:38:1000:00:5500:00:47
17 780CRISTIAN GUILLAMOT CAELLEC.E.T. DISTANCEABM02:01:14700:17:57801:03:0538.0401:21:029000:40:1200:00:4900:00:51
18 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM02:01:425000:20:285101:05:5536.4101:26:231800:35:1900:01:1800:01:01
19 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM02:01:52300:16:286501:07:2135.6301:23:495300:38:0300:00:5000:01:09
20 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLOSUB23M02:02:283000:19:331701:03:4137.6901:23:147200:39:1400:01:0100:00:49
21 177ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM02:02:325600:20:394001:05:0036.9201:25:393400:36:5300:00:4200:00:46
22 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM02:05:365100:20:295001:05:5336.4301:26:227100:39:1400:00:5400:00:55
23 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOABM02:09:0911400:23:336301:06:5935.8301:30:326400:38:3700:01:1800:00:56
24 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M02:09:414700:20:086901:08:1635.1601:28:2410600:41:1700:00:5400:01:01
25 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M02:11:316400:20:594601:05:2036.7301:26:1915800:45:1200:00:5400:00:55


NF 2310ALEX SAURA BENAZETMARLINS TRIATLON MADRIDABM00:00:00000:19:21001:03:5137.5901:23:12000:00:0000:00:5900:00:47




NP 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM
NP 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32