RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
126 92 82 6 4 750 22 5 34 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:37:213100:13:06101:04:3320.4501:17:39500:19:4200:00:0000:00:00
2 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:41:41400:10:37201:09:5218.8901:20:291300:21:1200:00:0000:00:00
3 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:42:57600:10:40301:11:2318.4901:22:031100:20:5400:00:0000:00:00
4 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:43:48200:09:50501:13:0518.0601:22:551000:20:5300:00:0000:00:00
5 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:47800:10:42601:13:5117.8701:24:33700:20:1400:00:0000:00:00
6 427SEBASTIÀ CATLLÀ FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:45:332000:11:43401:13:0018.0801:24:43900:20:5000:00:0000:00:00
7 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:47:57100:08:521801:19:3716.5801:28:29300:19:2800:00:0000:00:00
8 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:48:051500:11:26701:13:5317.8701:25:192500:22:4600:00:0000:00:00
9 7053. C.E. TREVOL - RELLC.E. TREVOL - RELLRELLEUS01:48:121800:11:311501:18:0116.9201:29:32200:18:4000:00:0000:00:00
10 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:49:183900:13:36801:13:5417.8601:27:301900:21:4800:00:0000:00:00
11 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:50:151100:10:571301:17:4416.9801:28:411700:21:3400:00:0000:00:00
12 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:51:411200:11:061601:18:2116.8501:29:272200:22:1400:00:0000:00:00
13 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:52:461400:11:121101:17:2217.0601:28:343500:24:1200:00:0000:00:00
14 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAFERRER HOTELS - M3TV1M01:53:14300:09:532101:21:5416.1201:31:471600:21:2700:00:0000:00:00
15 8004DAVID PÁRRAGA VITALIFEECV1M01:53:154800:14:251401:17:4616.9701:32:111200:21:0400:00:0000:00:00
16 7022JORDI MARTINEZ MORENOFEECABM01:54:016800:15:441001:16:5817.1501:32:421500:21:1900:00:0000:00:00
17 2945ABRAHAM SANCHEZ LAFUENTEM.T.C. CABRERA DE MARABM01:54:131900:11:381901:19:4816.5401:31:262600:22:4700:00:0000:00:00
18 2190ANDY KEPPENSC.N. REUS PLOMSABM01:55:203200:13:161201:17:4017.0001:30:563800:24:2400:00:0000:00:00
19 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:55:273000:13:021701:19:3516.5901:32:372800:22:5000:00:0000:00:00
20 705DAVID RIVERO PEREZINDEPENDENTABM01:56:372600:12:362301:22:4415.9501:35:201400:21:1700:00:0000:00:00
21 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:56:511000:10:552001:20:5316.3201:31:484100:25:0300:00:0000:00:00
22 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:56:581700:11:302901:24:5715.5401:36:27800:20:3100:00:0000:00:00
23 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:57:312500:12:292501:23:0715.8801:35:362000:21:5500:00:0000:00:00
24 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:57:375300:14:322401:22:5415.9201:37:26600:20:1100:00:0000:00:00
25 7019RAUL BARRIOS BRUFAULLICENCIA DE DIAJNM01:58:127700:18:21901:14:4317.6701:33:044300:25:0800:00:0000:00:00
26 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:58:492100:11:462201:22:4315.9601:34:293700:24:2000:00:0000:00:00
27 4354ISAAC GOMEZ LATORRETRICBMABM01:59:251600:11:292601:23:4015.7801:35:093600:24:1600:00:0000:00:00
28 8013DAVID CALVO GARDUÑOLLICENCIA DE DIAABM01:59:457800:18:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 8021LUIS MARIANO FERNÁNDEZ BEFEECV1M02:01:336600:15:372701:23:5115.7401:39:282100:22:0500:00:0000:00:00
30 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M02:02:362900:13:002801:24:5515.5401:37:553900:24:4100:00:0000:00:00
31 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M02:03:043500:13:303001:26:2715.2701:39:573000:23:0700:00:0000:00:00
32 342JORDI ARIAS SUNYERC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M02:03:26500:10:393201:29:5914.6701:40:382700:22:4800:00:0000:00:00
33 7057. RUNNER S BALAGUER C.E -RUNNER'S BALAGUER C.E - RRELLEUS02:03:493800:13:353501:32:2614.2801:46:01100:17:4800:00:0000:00:00
34 1139ALBERT VALLS CALVOINDEPENDENTV1M02:07:212800:12:593301:30:2214.6101:43:213400:24:0000:00:0000:00:00
35 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M02:07:554200:13:563101:29:1114.8001:43:074000:24:4800:00:0000:00:00
36 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:14:263300:13:163701:32:3214.2701:45:485900:28:3800:00:0000:00:00
37 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM02:15:483400:13:284001:35:3713.8101:49:054900:26:4300:00:0000:00:00
38 8018JOAN BRUFAL CARBONELLLLICENCIA DE DIAABM02:16:364400:14:063401:32:2014.3001:46:266900:30:1000:00:0000:00:00
39 8016EDUARD TARRÉ FREIXASFEECV1M02:17:115200:14:293901:35:0813.8801:49:375400:27:3400:00:0000:00:00
40 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M02:17:262700:12:474401:42:5612.8201:55:431800:21:4300:00:0000:00:00
41 5358JORDI PELEGRI CUENCACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M02:19:265900:15:184201:39:0113.3301:54:194200:25:0700:00:0000:00:00
42 7013ROMAN PEDRA AGULLESLLICENCIA DE DIAV1M02:20:536400:15:304101:39:0013.3301:54:304600:26:2300:00:0000:00:00
43 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M02:21:245000:14:284301:39:4813.2301:54:165100:27:0800:00:0000:00:00
44 7008JOSEP M ORPELLA FARRANLLICENCIA DE DIAABM02:23:098100:20:353601:32:3014.2701:53:056700:30:0400:00:0000:00:00
45 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM02:23:114100:13:514801:46:2212.4102:00:132900:22:5800:00:0000:00:00
46 7018KIKO LÓPEZ LUQUELLICENCIA DE DIAABM02:25:206300:15:285001:46:4112.3702:02:093100:23:1100:00:0000:00:00
47 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:26:102200:12:005101:47:4112.2601:59:414800:26:2900:00:0000:00:00
48 825SERGI DEL BARRIO AGUILARCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMJNM02:27:195700:14:564601:44:5612.5801:59:525300:27:2700:00:0000:00:00
49 8002JOSEP CARDONA ALMACELLASLLICENCIA DE DIAV2M02:27:304600:14:204501:43:1612.7801:57:366500:29:5400:00:0000:00:00
50 716AXEL MARCELINO GRACIAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM02:28:522300:12:095401:50:1611.9702:02:254700:26:2700:00:0000:00:00
51 8026ALEX MORENO LARALLICENCIA DE DIAABM02:28:554900:14:255901:51:5811.7902:06:232400:22:3200:00:0000:00:00
52 4774DAVID BARRANCO SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABM02:29:415400:14:414701:45:0312.5701:59:446600:29:5700:00:0000:00:00
53 8003JOSE ANTONIO DE LA ROZ IGLLICENCIA DE DIAV1M02:31:467300:17:034901:46:3812.3802:03:415700:28:0500:00:0000:00:00
54 8008MOISÉS TRECEÑO ABELLOLLICENCIA DE DIAABM02:32:285100:14:285301:49:2112.0702:03:496000:28:3900:00:0000:00:00
55 2996ALBERT AUSAS CORTADAA.E. EKKE V1M02:34:124000:13:485801:51:2011.8602:05:086100:29:0400:00:0000:00:00
56 7017TOÑO DOLSET ARTACHOLLICENCIA DE DIAV1M02:34:214700:14:236001:52:4411.7102:07:075200:27:1400:00:0000:00:00
57 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:34:367500:17:205701:50:5711.9002:08:174500:26:1900:00:0000:00:00
58 2145FAUSTINO LORENZO ZAZOPRAT TRIATLO 1994ABM02:35:45700:10:416801:59:1511.0702:09:564400:25:4900:00:0000:00:00
59 8014MARTÍ BULTÓ PUIGLLICENCIA DE DIAABM02:36:086700:15:415501:50:2011.9602:06:016800:30:0700:00:0000:00:00
60 8001CARLOS GARROTE CLAVERASLLICENCIA DE DIAABM02:37:256100:15:206201:54:1611.5502:09:365500:27:4900:00:0000:00:00
61 7050. CN REUS PLOMS - RELLCN REUS PLOMS - RELLRELLEUS02:39:47900:10:477302:06:3510.4302:17:222300:22:2500:00:0000:00:00
62 8050CARLOS GREGORIOLLICENCIA DE DIAV1M02:40:336500:15:326101:52:5911.6802:08:317300:32:0200:00:0000:00:00
63 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:40:587000:16:156401:55:1211.4602:11:276300:29:3100:00:0000:00:00
64 8015SALVADOR SALVANY SOLSONALLICENCIA DE DIAV3M02:43:048200:21:385601:50:4211.9202:12:207000:30:4400:00:0000:00:00
65 923DÍDAC DUART CASTELLSINDEPENDENTV1M02:44:057200:16:536301:54:1911.5502:11:127400:32:5300:00:0000:00:00
66 7023CARLOS CORTÉS VERGÉSLLICENCIA DE DIAABM02:45:027100:16:486902:01:1910.8802:18:075000:26:5500:00:0000:00:00
67 7058. CLUB NATACIÓ MINORISA -CLUB NATACIÓ MINORISA - RRELLEUS02:46:094500:14:167602:08:2210.2802:22:383300:23:3100:00:0000:00:00
68 8027DANI MENÉNLLICENCIA DE DIAABM02:49:114300:14:017402:06:4910.4102:20:505800:28:2100:00:0000:00:00
69 5772JORDI DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M02:49:216900:15:446601:57:1311.2602:12:577800:36:2400:00:0000:00:00
70 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:49:495800:15:096701:57:3411.2302:12:438000:37:0600:00:0000:00:00
71 7009JACINT SOLÉ VILAJOSANALLICENCIA DE DIAV2M02:50:458000:19:367102:01:3910.8502:21:156200:29:3000:00:0000:00:00
72 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M02:51:197400:17:107202:03:0910.7202:20:197200:31:0000:00:0000:00:00
73 7002. C.E. MASQUES SANT ANDREC.E. MASQUES SANT ANDREU RELLEUS02:54:111300:11:097902:15:099.7702:26:185600:27:5300:00:0000:00:00
74 8023BLAI HERMOSO TORNÉLLICENCIA DE DIAABM02:58:063600:13:328102:25:049.1002:38:36400:19:3000:00:0000:00:00
75 7010XAVIER CARRETERO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM03:01:456000:15:197502:07:2010.3702:22:398100:39:0600:00:0000:00:00
76 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M03:06:445600:14:488002:18:369.5202:33:247500:33:2000:00:0000:00:00
77 7001DAVID BROS OLMOSFEECV1M03:07:397600:17:297802:13:049.9202:30:337900:37:0600:00:0000:00:00


NF 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:00:00000:10:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7020JUANJO PIÑERO SIMONLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:22:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8017JORDI VERDU BARBELLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:16:11001:46:1812.4202:02:29000:00:0000:00:0000:00:00
NF 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM00:00:00000:12:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 5515JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M
NP 5545MARC SABATE RIUSSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M
NP 7003ALBERTO SOLANILLA GARCIALLICENCIA DE DIAABM
NP 7004SERGIO TORRES FERNANDEZFEECABM
NP 7005DAVID RODRIGUEZ BOLIVARLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7006VICTOR LABRADOR ROCALLICENCIA DE DIAABM
NP 7007SEBASTIÀ CERVERÓ BRUNETLLICENCIA DE DIAABM
NP 7011JUAN ANTONIO RUIZ VERGELLLICENCIA DE DIAABM
NP 7012ROGER MAGRIÑA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7014XAVIER ALCALDE PILLICENCIA DE DIAV1M
NP 7015JOAN BIESCAS EZQUERRALLICENCIA DE DIAV2M
NP 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M
NP 1206ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM
NP 1298EDUARD PALAU BORREGUEROCLUB TRIATLO PROSANABM
NP 1316JOAN VERGES MORENOCEMEV1M
NP 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM
NP 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M
NP 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM
NP 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM
NP 7021JORDI CLAVE CAMATSLLICENCIA DE DIASUB23M
NP 7051. CLUB TRIATLÓ LLEIDA - RCLUB TRIATLÓ LLEIDA - RELRELLEUS
NP 7052. 3 THORP2 - RELL3 THORP2 - RELLRELLEUS
NP 7054. SERENGUITI BOYS - RELLSERENGUITI BOYS - RELLRELLEUS
NP 7055. C.E. TREVOL FKS - RELLC.E. TREVOL FKS - RELLRELLEUS
NP 7056. LLUPEACTRI - RELLLLUPEACTRI - RELLRELLEUS
NP 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M
NP 8005MARCEL CARRERAS SOLERLLICENCIA DE DIAABM
NP 8007RICARD FLORENSA PIJUANLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8009CRISTIAN RUIZ PARDELLLLICENCIA DE DIAABM
NP 8010FIDEL FLORENSA PIJUANLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8011RICHI GIMENEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8012GUILLEM IGLESIAS GUASCHLLICENCIA DE DIAABM
NP 8020XAVIER FARRÉ BALSÀLLICENCIA DE DIAABM
NP 8022JOSEP MANUEL POMADA ANTICC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV2M
NP 8024CARLES PRATS ROCALLICENCIA DE DIAABM
NP 8025JESUS PIRLA MONTULLLLICENCIA DE DIAABM
NP 218CARLOS ANTONES POYCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM
NP 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M
NP 301CARLOS DE MAYA SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM
NP 4262FRANCESC UROZ CRESPILLOCLUB NÀUTIC MASNOUV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32