RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 184 160 24 0 1900 90 21 20 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 976ALBERT JIMENEZ GARCESRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:27:573400:31:13102:35:0234.8303:06:15101:21:4200:00:0000:00:00
2 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79V1M04:31:20500:28:30402:38:4734.0103:07:17601:24:0300:00:0000:00:00
3 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM04:33:102900:31:03302:38:4534.0203:09:48501:23:2200:00:0000:00:00
4 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:35:19900:28:45902:41:1833.4803:10:03701:25:1600:00:0000:00:00
5 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM04:35:582500:30:471102:42:2733.2403:13:14401:22:4400:00:0000:00:00
6 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM04:36:55700:28:31802:41:1133.5003:09:42901:27:1300:00:0000:00:00
7 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉCLUB TRIATLO PROSANV1M04:37:52600:28:31202:38:3034.0703:07:011501:30:5100:00:0000:00:00
8 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM04:38:19200:25:44702:40:3333.6303:06:172001:32:0200:00:0000:00:00
9 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM04:39:421900:29:421302:42:4433.1803:12:261001:27:1600:00:0000:00:00
10 8014OSCAR MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM04:42:214800:32:552002:46:5732.3503:19:52301:22:2900:00:0000:00:00
11 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:43:112200:29:552902:51:3231.4803:21:27201:21:4400:00:0000:00:00
12 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM04:43:551800:29:42602:40:2633.6603:10:082701:33:4700:00:0000:00:00
13 5278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZCLUB TRIATLO PALAFRUGELLABM04:44:064000:31:371002:41:3733.4103:13:141601:30:5200:00:0000:00:00
14 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV1M04:45:16300:27:491702:45:4432.5803:13:331801:31:4300:00:0000:00:00
15 1310FRANCESC CALABUIG SANCHEZINDEPENDENTV1M04:46:251600:29:412402:49:4131.8203:19:22801:27:0300:00:0000:00:00
16 8004MIQUEL ANGEL GALLEGO ROYELLICENCIA DE DIAABM04:47:08400:27:511602:44:4832.7703:12:393101:34:2900:00:0000:00:00
17 8011ALIAKSEI TRAKHIMCHYKLLICENCIA DE DIAABM04:47:256400:34:121202:42:2833.2403:16:401401:30:4500:00:0000:00:00
18 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM04:51:34100:25:392502:50:4131.6403:16:203501:35:1400:00:0000:00:00
19 844DANIEL LUCENA BUSTOSITRIATLETES SOLIDARISSUB23M04:51:38800:28:431502:44:2032.8603:13:034201:38:3500:00:0000:00:00
20 1098JUAN MANUEL CÁRDENAS MAESGAVA TRIATLOABM04:51:455500:33:462202:48:0832.1203:21:541301:29:5100:00:0000:00:00
21 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:52:423700:31:232302:48:4931.9903:20:122301:32:3000:00:0000:00:00
22 678DAVID MARQUEZ VERDETRICBMV1M04:56:424600:32:413402:54:5730.8703:27:381101:29:0400:00:0000:00:00
23 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM04:57:103200:31:09502:39:0133.9603:10:106501:47:0000:00:0000:00:00
24 8020JON TRIGUEROS ALVAREZYEPA! TRIATLOI KLUBAABM04:57:1111200:39:321402:43:5132.9603:23:232801:33:4800:00:0000:00:00
25 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:00:161100:29:324602:58:2630.2603:27:582201:32:1800:00:0000:00:00
26 454JORDI SANCHEZ PADILLAC.N. REUS PLOMSV1M05:01:428100:36:163302:54:0931.0103:30:251701:31:1700:00:0000:00:00
27 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM05:05:105200:33:224402:58:1230.3003:31:342601:33:3600:00:0000:00:00
28 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM05:05:332600:30:502602:50:5131.6103:21:415401:43:5200:00:0000:00:00
29 2807CARLES RIBOT BERNABÉTGCBINNABM05:05:596600:34:153202:53:4131.0903:27:563901:38:0300:00:0000:00:00
30 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM05:06:372300:30:043102:52:1531.3503:22:195601:44:1800:00:0000:00:00
31 8021ALBERTO ESTEBANEZ DE MIGUINDEPENDENTABM05:06:592400:30:153702:56:0730.6603:26:224401:40:3700:00:0000:00:00
32 3354XAVIER LÓPEZ FERNÁNDEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:07:0312400:40:031802:46:2032.4603:26:234501:40:4000:00:0000:00:00
33 7105IGNASI FERRER NIETOLLICENCIA DE DIAABM05:07:1315900:50:591902:46:5632.3503:37:551201:29:1800:00:0000:00:00
34 5618OSCAR PASTOR IGLESIASC.E. RAYOTEAMV1M05:08:043900:31:332702:51:0831.5503:22:416401:45:2300:00:0000:00:00
35 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:08:207200:35:364002:56:5030.5403:32:263701:35:5400:00:0000:00:00
36 2798FRANCESC MOLAS TARRESCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM05:08:555700:34:044703:00:1829.9503:34:223201:34:3300:00:0000:00:00
37 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM05:09:071400:29:363802:56:1430.6403:25:505201:43:1700:00:0000:00:00
38 5216JOSEP MATEU ARBÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM05:09:512700:30:512102:47:1332.2903:18:048401:51:4700:00:0000:00:00
39 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM05:10:333800:31:275803:05:0629.1703:36:332901:34:0000:00:0000:00:00
40 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM05:12:279800:37:385203:02:5929.5103:40:371901:31:5000:00:0000:00:00
41 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM05:13:324200:32:143902:56:3630.5803:28:505901:44:4200:00:0000:00:00
42 2806XAVIER VILLASEVIL PAUTGCBINNABM05:13:365900:34:055603:04:4929.2203:38:543301:34:4200:00:0000:00:00
43 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM05:13:511000:29:314803:01:4629.7103:31:174901:42:3400:00:0000:00:00
44 4194RUBEN OTERO VIÑALSINDEPENDENTABM05:15:207000:35:035703:05:0229.1803:40:053601:35:1500:00:0000:00:00
45 2911ADAN HIDALGO AGUILARTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM05:16:101200:29:323502:55:0330.8503:24:358101:51:3500:00:0000:00:00
46 3819JOSE MARIA ESQUINAS RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M05:16:536000:34:067303:10:0828.4003:44:142401:32:3900:00:0000:00:00
47 5640JOSEP BOATELLA BRAVOC.N. CATALUNYAABM05:18:099500:37:316203:06:1229.0003:43:433001:34:2600:00:0000:00:00
48 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM05:18:472000:29:456403:07:3328.7903:37:184701:41:2900:00:0000:00:00
49 926DANI BLANCHART LÓPEZTRICBMJNM05:19:135400:33:255903:05:2229.1303:38:474301:40:2600:00:0000:00:00
50 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M05:19:497500:35:467703:11:4728.1603:47:332101:32:1600:00:0000:00:00
51 807SANTIAGO HERNANDO BARTRAC.N. TARRACOV2M05:20:116700:34:166603:07:4428.7603:42:004101:38:1100:00:0000:00:00
52 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M05:20:353500:31:164202:57:4930.3703:29:058001:51:3000:00:0000:00:00
53 1771GUILLERMO SUSÍN CANALCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M05:23:225000:33:194903:02:1129.6403:35:306901:47:5200:00:0000:00:00
54 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:24:128800:36:507103:09:1628.5303:46:064001:38:0600:00:0000:00:00
55 4291JOSEP BLASCO ARIASCLUB ATLETIC CASTELLARABM05:25:029100:37:016003:05:3929.0903:42:404801:42:2200:00:0000:00:00
56 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M05:26:047100:35:236103:05:5729.0403:41:206001:44:4400:00:0000:00:00
57 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLO ATLESV1M05:26:363600:31:217903:12:3028.0503:43:515001:42:4500:00:0000:00:00
58 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM05:27:197600:35:524502:58:2030.2803:34:128901:53:0700:00:0000:00:00
59 489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZTGCBINNABM05:27:306200:34:075303:03:0329.5003:37:107701:50:2000:00:0000:00:00
60 3140TONI MADRID MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:27:445100:33:207203:09:5528.4303:43:155801:44:2900:00:0000:00:00
61 959JORDI TRIADU BORRASTGCBINNV1M05:28:185300:33:246303:07:0128.8703:40:257001:47:5300:00:0000:00:00
62 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDENTABM05:28:327800:35:584102:57:2330.4403:33:219501:55:1100:00:0000:00:00
63 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV1M05:29:398600:36:345503:04:1629.3103:40:507401:48:4900:00:0000:00:00
64 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM05:30:5514300:43:058403:13:0527.9703:56:103401:34:4500:00:0000:00:00
65 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M05:32:453100:31:086903:08:4428.6103:39:528801:52:5300:00:0000:00:00
66 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M05:34:062100:29:537003:08:5128.5903:38:449601:55:2200:00:0000:00:00
67 1632DARIO XABIER PEREZ ENDERIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M05:34:1313500:41:494302:57:5230.3603:39:419401:54:3200:00:0000:00:00
68 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:34:352800:31:005003:02:2629.6003:33:2611302:01:0900:00:0000:00:00
69 3965DANIEL PERALES CARBONEROCLUB ATLETIC CASTELLARV1M05:34:529600:37:366703:08:0428.7103:45:407601:49:1200:00:0000:00:00
70 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M05:35:291300:29:347603:11:3328.1903:41:079201:54:2200:00:0000:00:00
71 2020MANUEL ALCAZAR MATEOSTRIATLO JOVENT 79V1M05:37:057300:35:408303:12:5727.9903:48:377201:48:2800:00:0000:00:00
72 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM05:37:139300:37:048703:14:5227.7103:51:566301:45:1700:00:0000:00:00
73 5318IVAN FERNANDEZ PONFERRADAA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM05:37:229200:37:029403:17:0427.4003:54:065101:43:1600:00:0000:00:00
74 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M05:37:327700:35:585103:02:4829.5403:38:4610501:58:4600:00:0000:00:00
75 4550PAULO PORTILLO SEVAIOTRIATLO JOVENT 79ABM05:37:469900:37:449203:16:3927.4603:54:235301:43:2300:00:0000:00:00
76 569DAVID ORPI FERNANDEZC.E. TRIATLO.CATV1M05:38:494900:33:118503:13:1527.9403:46:268701:52:2300:00:0000:00:00
77 843AQUILINO BERDEJO LAZAROCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M05:39:5914700:44:246803:08:1928.6803:52:436701:47:1600:00:0000:00:00
78 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM05:40:4710600:38:366503:07:4428.7603:46:209301:54:2700:00:0000:00:00
79 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM05:42:243300:31:129503:17:1227.3803:48:249101:54:0000:00:0000:00:00
80 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M05:43:3712500:40:057803:11:5228.1403:51:578201:51:4000:00:0000:00:00
81 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M05:44:178700:36:368803:15:5827.5603:52:348301:51:4300:00:0000:00:00
82 4689GUILLEM BUJOSA PORTELLSTRIATLO AMICS DE RIUDOMSV1M05:44:379000:36:579003:16:1427.5203:53:117901:51:2600:00:0000:00:00
83 4502JORDI CUTRINA ILLAMOLACLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M05:47:2011800:39:4710503:22:2026.6904:02:076201:45:1300:00:0000:00:00
84 327XAVI PERDIGUER ROVIRAC.A. IGUALADAABM05:47:468000:36:1511803:27:1126.0604:03:265701:44:2000:00:0000:00:00
85 4549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIABM05:48:038400:36:2211603:26:4226.1204:03:046101:44:5900:00:0000:00:00
86 1665JOSE MANUEL PÉREZ BESTUÉCLUB TRIATLO PROSANABM05:48:0911600:39:438203:12:3928.0303:52:229701:55:4700:00:0000:00:00
87 4329ANTONIO CABALLERO CARVAJAC.E. TRIATLO.CATV1M05:49:3411100:39:2510803:22:4326.6404:02:086801:47:2600:00:0000:00:00
88 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M05:50:4513900:42:247503:11:2328.2203:53:479901:56:5800:00:0000:00:00
89 7106JUAN ANTONIO RUIZ VERGELLLICENCIA DE DIAABM05:51:1311000:39:139903:18:2627.2103:57:399001:53:3400:00:0000:00:00
90 5518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIGAVA TRIATLOABM05:51:4012300:39:5811903:27:2426.0404:07:225501:44:1800:00:0000:00:00
91 5930OSCAR BERTRAN AGUILARCLUB ATLETIC CASTELLARV1M05:52:257400:35:439803:17:5727.2803:53:4010401:58:4500:00:0000:00:00
92 3003ALEX PLA LORENTECERDANYOLA CHV1M05:53:034400:32:293002:51:5831.4003:24:2715202:28:3600:00:0000:00:00
93 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZCLUB NATACIO SITGESABM05:55:434700:32:5111003:23:3726.5203:56:2810701:59:1500:00:0000:00:00
94 7103CARLOS ESTRADA GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAABM05:55:516800:34:419703:17:3327.3303:52:1411602:03:3700:00:0000:00:00
95 8009JOSE LUIS MARTINEZ AINOZALLICENCIA DE DIAV1M05:57:3814900:44:295403:04:1229.3203:48:4112602:08:5700:00:0000:00:00
96 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M05:58:296100:34:0610203:20:3426.9203:54:4011702:03:4900:00:0000:00:00
97 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M05:58:4115200:44:4810403:21:4426.7704:06:328601:52:0900:00:0000:00:00
98 7104MIQUEL ANGEL BASELGA DIAZLLICENCIA DE DIAABM05:59:2113300:41:0410303:21:1326.8404:02:1710001:57:0400:00:0000:00:00
99 8019RAMON FITO RIBALTALLICENCIA DE DIAV2M05:59:2514100:42:468903:16:0427.5403:58:5011102:00:3500:00:0000:00:00
100 708MARC ANDRÉS CABREROITRIATLETES SOLIDARISABM06:01:484100:31:588103:12:3528.0403:44:3314202:17:1500:00:0000:00:00
101 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M06:02:111500:29:4010103:20:2526.9403:50:0513402:12:0600:00:0000:00:00
102 8015ÁLVARO TORNERO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM06:02:1911400:39:4211403:25:4926.2404:05:319801:56:4800:00:0000:00:00
103 5933FRANCESC PAUL GALCERANCLUB ATLETIC CASTELLARV1M06:03:426300:34:1110603:22:3226.6603:56:4312202:06:5900:00:0000:00:00
104 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M06:04:1813000:40:4813603:34:4425.1504:15:327301:48:4600:00:0000:00:00
105 8022MIQUEL GARCIA FORTOLLICENCIA DE DIAV1M06:06:458200:36:188603:14:2527.7803:50:4314102:16:0200:00:0000:00:00
106 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M06:09:3712100:39:569103:16:2427.4903:56:2013602:13:1700:00:0000:00:00
107 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M06:10:494300:32:2610903:23:1026.5803:55:3614002:15:1300:00:0000:00:00
108 1225DANIEL LOPEZ VICTORICLUB TRIATLO VALLIRANAV1M06:10:5611900:39:5012703:30:3025.6504:10:2011202:00:3600:00:0000:00:00
109 1133MARC ESTEVE I GARCIAINDEPENDENTABM06:11:1714400:43:4212403:29:1225.8104:12:5410301:58:2300:00:0000:00:00
110 8002JORDI LEÓN CUELLASLLICENCIA DE DIAABM06:11:2313800:42:2010003:20:0326.9904:02:2312702:09:0000:00:0000:00:00
111 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM06:14:183000:31:058003:12:3228.0503:43:3715402:30:4100:00:0000:00:00
112 8018PEP ZAMORA BURGUESLLICENCIA DE DIAABM06:14:2812700:40:0912103:28:3425.8904:08:4311902:05:4500:00:0000:00:00
113 8010XAVIER FRANCO MORENOLLICENCIA DE DIAV1M06:14:355800:34:0412903:31:4925.4904:05:5312502:08:4200:00:0000:00:00
114 1757LLUIS BORRAS CONTRERASCLUB ESPORTIU DUETTRIABM06:15:119700:37:3812203:28:5825.8404:06:3612402:08:3500:00:0000:00:00
115 8012VICTOR PALOMAR ASENJOLLICENCIA DE DIAABM06:15:4912800:40:2211303:25:2326.2904:05:4513002:10:0400:00:0000:00:00
116 1278ARNAU GUILLEMAT NOVOC.N. REUS PLOMSJNM06:17:4610800:38:5712003:28:0225.9604:06:5913302:10:4700:00:0000:00:00
117 1622ORIOL SOLÀ GRANCHAC.A. LES TORTUGUESV1M06:18:2810400:37:5711703:26:5826.0904:04:5513702:13:3300:00:0000:00:00
118 1478VICTORIANO CARRASCO PRIETC.E. RAYOTEAMV1M06:20:168900:36:5013703:35:4925.0204:12:3912302:07:3700:00:0000:00:00
119 3075MANEL GUTIERREZ RODRIGUEGAVA TRIATLOV1M06:21:1513600:41:4912503:30:1925.6804:12:0812802:09:0700:00:0000:00:00
120 745DANIEL VILLENA FRESQUETCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M06:21:3010700:38:5513103:32:4725.3804:11:4212902:09:4800:00:0000:00:00
121 3413ANDRES HERRERA MAZANACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV2M06:21:3312200:39:5714903:43:4824.1304:23:4510101:57:4800:00:0000:00:00
122 158JUAN LOPEZ CHAVESW3TRIBCNV2M06:22:1413700:42:1014003:37:2924.8304:19:3911402:02:3500:00:0000:00:00
123 572XAVIER GRANYO PLAINDEPENDENTV1M06:22:5810500:38:0411503:26:0526.2004:04:0914302:18:4900:00:0000:00:00
124 3886TONI TIENDA MARTINEZCLUB NATACIO RUBIV1M06:29:2211300:39:3913803:36:0324.9904:15:4213802:13:4000:00:0000:00:00
125 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM06:30:2915800:48:5614703:42:1024.3104:31:0610801:59:2300:00:0000:00:00
126 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M06:31:0414200:42:5312303:29:0025.8404:11:5314402:19:1100:00:0000:00:00
127 1605JORDI GARCIA BANALTGCBINNV3M06:32:2613400:41:1211203:24:4026.3804:05:5215002:26:3400:00:0000:00:00
128 433CARLOS RUIZ SIERRACLUB TRITRAININGABM06:34:4311500:39:4315103:48:4123.6104:28:2412102:06:1900:00:0000:00:00
129 724ALBERT ARENAS BONILLACLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M06:37:075600:34:0114803:42:2924.2704:16:3014502:20:3700:00:0000:00:00
130 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRIBCNABM06:38:3510300:37:5714103:38:1224.7504:16:0914602:22:2600:00:0000:00:00
131 7107ALFREDO FERNANDEZ VILLATELLICENCIA DE DIAV2M06:39:0912900:40:2515003:48:3223.6304:28:5713202:10:1200:00:0000:00:00
132 8013PEDRO SANCHEZ PINOLLICENCIA DE DIAV1M06:42:0510900:39:0015904:04:5822.0404:43:5810201:58:0700:00:0000:00:00
133 1016JAUME TERES COSTAC.N. SABADELLV2M06:43:377900:36:1413003:32:2025.4304:08:3415702:35:0300:00:0000:00:00
134 4882JORDI ZABALETA GASCOGAVA TRIATLOV2M06:44:3713200:40:5314203:38:2924.7204:19:2214802:25:1500:00:0000:00:00
135 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M06:46:4715500:46:4713903:37:1624.8504:24:0314702:22:4400:00:0000:00:00
136 8007RUBÉN ALBUIXECH GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM06:47:0214600:43:4515203:49:2723.5304:33:1213902:13:5000:00:0000:00:00
137 303JOSEP MANUEL CALVO FERNANINDEPENDENTV1M06:47:0714500:43:4215303:50:3123.4304:34:1313502:12:5400:00:0000:00:00
138 3387ADOLFO CHAVERO FERNANDEZINDEPENDENTV1M06:49:3210200:37:5213503:34:2525.1804:12:1715802:37:1500:00:0000:00:00
139 4600XAVI BRUMOS CARBONELLINDEPENDENTSUB23M06:55:389400:37:1013403:33:3725.2804:10:4715902:44:5100:00:0000:00:00
140 8008JOAN SOL PUIGLLICENCIA DE DIAABM06:57:4615300:45:0315804:02:3822.2604:47:4113102:10:0500:00:0000:00:00
141 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M07:05:1615000:44:3515503:52:1923.2404:36:5415102:28:2200:00:0000:00:00
142 8001PEP TARRAGONA SALALLICENCIA DE DIAABM07:06:1615600:47:5515603:53:0223.1704:40:5714902:25:1900:00:0000:00:00
143 8016ERNESTO GERMÁN BENTANCUR LLICENCIA DE DIAV1M07:08:2215700:48:0215403:51:0923.3604:39:1115302:29:1100:00:0000:00:00
144 8005MIKHAIL KUBASOVCLUB TRIATLO BLANESABM07:09:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 2804VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M00:00:00000:43:49003:12:3528.0403:56:24000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2809DANIEL RAMOS JIMENEZTGCBINNABM00:00:00000:37:31003:24:5426.3504:02:25000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2824XAVIER FERNANDEZ VAZQUEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:00:00000:37:16003:24:0626.4604:01:22000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM00:00:00000:42:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM00:00:00000:37:24003:36:0324.9904:13:27000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3245JUAN JOSÉ MARTÍN GUZMÁNTRIATLO AMICS DE RIUDOMSV1M00:00:00000:45:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM00:00:00000:33:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M00:00:00000:49:45003:59:5122.5104:49:36000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4637ISAAC FONTELLES CODERCHGOO SPORT CLUBABM00:00:00000:37:34003:39:4924.5704:17:23000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4701QUIM LLADÓ RODRÍGUEZTGCBINNABM00:00:00000:34:08002:53:3731.1003:27:45000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:00:00000:39:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1201PERE PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANV1M00:00:00000:36:03003:08:0828.7003:44:11000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1229JUAN JOSÉ BARROSO RACEROCLUB TRIATLO PROSANABM00:00:00000:36:45003:00:1129.9703:36:56000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M00:00:00000:33:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5218HUGO AGUADO CANOW3TRIBCNV1M00:00:00000:43:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1474DAVID MONTAÑEZ LLADOSCLUB TRIATLO PROSANABM00:00:00000:27:45002:49:5931.7703:17:44000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1746BERNAT RAMON CASTELLAC.A. LES TORTUGUESSUB23M00:00:00000:29:49003:18:3427.1903:48:23000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M00:00:00000:32:28002:48:1432.1003:20:42000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1927CÉSAR JIMÉNEZ ZENTENOINDEPENDENTABM00:00:00000:31:06003:40:4924.4504:11:55000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5641XAVIER LÁZARO SOLERCLUB TRIATLO PROSANV1M00:00:00000:30:56003:27:0326.0803:57:59000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8003OMAR GONZALEZ VAZQUEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:37:42004:35:4819.5805:13:30000:00:0000:00:0000:00:00




NP 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM
NP 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 4204JAVIER MARTIN DEL MOLINO CLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM
NP 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM
NP 872MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM
NP 967ALEJANDRO CABEDO GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM
NP 4571ORIOL SILVESTRE SANGIAOTRIDIRABM
NP 1324OSCAR AYBAR TOLDRÀCLUB TRIATLO ATLESABM
NP 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM
NP 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM
NP 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM
NP 7101ANTONIO CORPAS OSUNALLICENCIA DE DIAV2M
NP 7102JOSÉ ANTONIO LÓPEZ GUERRLLICENCIA DE DIAABM
NP 8006ALBERT NOLLA CLOPLLICENCIA DE DIAABM
NP 2397JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M
NP 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32