RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
404 376 355 9 12 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOCLUB NATACIO MINORISAABM00:56:35400:09:08100:30:2239.5200:39:30200:17:0500:00:0000:00:00
2 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:58:24500:09:29300:30:5238.8800:40:211200:18:0300:00:0000:00:00
3 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:46200:09:00800:31:4837.7400:40:481000:17:5800:00:0000:00:00
4 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:58:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM00:59:151100:09:541200:31:5437.6200:41:48400:17:2700:00:0000:00:00
6 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:59:16700:09:511100:31:5237.6600:41:43500:17:3300:00:0000:00:00
7 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:59:324200:10:54200:30:4838.9600:41:42600:17:5000:00:0000:00:00
8 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:59:49600:09:331800:32:2137.0900:41:54800:17:5500:00:0000:00:00
9 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M01:00:031000:09:531400:31:5937.5200:41:521400:18:1100:00:0000:00:00
10 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:00:09100:08:572300:32:5736.4200:41:541500:18:1500:00:0000:00:00
11 3187GERARD FIGUERAS DOMENECHGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:00:592200:10:051300:31:5837.5400:42:033000:18:5600:00:0000:00:00
12 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ C.E. PICORNELLSUB23M01:01:05800:09:521500:31:5937.5200:41:514200:19:1400:00:0000:00:00
13 8034ÒSCAR MARTÍNEZ CASTROSALTOKI TRIKIDEAKSUB23M01:01:2911400:12:18700:31:4737.7600:44:05300:17:2400:00:0000:00:00
14 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:01:325500:11:10400:31:2538.2000:42:353100:18:5700:00:0000:00:00
15 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM01:01:324500:10:581000:31:5137.6800:42:492400:18:4300:00:0000:00:00
16 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM01:01:345800:11:16600:31:3837.9300:42:542100:18:4000:00:0000:00:00
17 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM01:01:361400:10:003400:33:4435.5700:43:44700:17:5200:00:0000:00:00
18 2310ALEX SAURA BENAZETMARLINS TRIATLON MADRIDABM01:01:394100:10:52900:31:4937.7200:42:413200:18:5800:00:0000:00:00
19 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDM01:01:594600:10:592400:33:0036.3600:43:591100:18:0000:00:0000:00:00
20 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:02:013400:10:332100:32:4736.6000:43:202200:18:4100:00:0000:00:00
21 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:02:365200:11:041600:32:0937.3300:43:135100:19:2300:00:0000:00:00
22 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M01:02:386000:11:17500:31:3537.9900:42:526400:19:4600:00:0000:00:00
23 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:03:1012300:12:262000:32:3836.7700:45:041300:18:0600:00:0000:00:00
24 133FRANCESC JUAREZ ROSELLOC.N. MATAROABM01:03:224000:10:492800:33:1136.1600:44:004900:19:2200:00:0000:00:00
25 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANCDM01:03:222800:10:153300:33:3835.6800:43:535500:19:2900:00:0000:00:00
26 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:03:267000:11:452500:33:0036.3600:44:452300:18:4100:00:0000:00:00
27 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:303000:10:162900:33:2735.8700:43:436500:19:4700:00:0000:00:00
28 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:4410400:12:131700:32:1937.1300:44:323800:19:1200:00:0000:00:00
29 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:576400:11:194300:34:1035.1200:45:291800:18:2800:00:0000:00:00
30 780CRISTIAN GUILLAMOT CAELLEC.E.T. DISTANCEABM01:03:592500:10:093100:33:2835.8600:43:378700:20:2200:00:0000:00:00
31 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLV1M01:04:082700:10:143700:33:5435.4000:44:087500:20:0000:00:0000:00:00
32 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:04:387500:11:515000:34:3134.7700:46:221700:18:1600:00:0000:00:00
33 170ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM01:04:399100:12:072600:33:0436.2900:45:115400:19:2800:00:0000:00:00
34 8031ASIER CHAVARREN CORUJODISA HOSPITAL PERPETUO SOJNM01:04:392400:10:076900:35:2933.8200:45:363400:19:0300:00:0000:00:00
35 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:413700:10:404100:34:0535.2100:44:456900:19:5600:00:0000:00:00
36 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:04:469800:12:113600:33:5035.4700:46:012500:18:4500:00:0000:00:00
37 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:04:567200:11:484900:34:3034.7800:46:182000:18:3800:00:0000:00:00
38 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:05:128400:11:584600:34:2434.8800:46:222800:18:5000:00:0000:00:00
39 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:05:1710100:12:111900:32:2736.9800:44:389900:20:3900:00:0000:00:00
40 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:05:196200:11:193500:33:4935.4900:45:087900:20:1100:00:0000:00:00
41 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:05:244800:11:016100:35:0234.2500:46:034800:19:2100:00:0000:00:00
42 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:05:253300:10:323000:33:2735.8700:43:5914300:21:2600:00:0000:00:00
43 2922JOSEP BADIA CALDERONGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:05:2913600:12:342700:33:0836.2200:45:426600:19:4700:00:0000:00:00
44 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. PICORNELLSUB23M01:05:382600:10:124800:34:2634.8500:44:3811400:21:0000:00:0000:00:00
45 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:05:418500:12:014700:34:2534.8700:46:264300:19:1500:00:0000:00:00
46 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:05:426800:11:323900:34:0135.2800:45:337800:20:0900:00:0000:00:00
47 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:05:469500:12:102200:32:5536.4600:45:0510000:20:4100:00:0000:00:00
48 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:05:461500:10:015900:34:5934.3000:45:0010500:20:4600:00:0000:00:00
49 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:05:479000:12:075300:34:3534.7000:46:423600:19:0500:00:0000:00:00
50 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:569400:12:095400:34:3534.7000:46:444100:19:1200:00:0000:00:00
51 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:06:021900:10:049100:36:4732.6200:46:513700:19:1100:00:0000:00:00
52 4388EUDALD BOSCH CARREIRASINDEPENDENTCDM01:06:024700:11:007500:35:5033.4900:46:503900:19:1200:00:0000:00:00
53 4957FABIÁN HUERTAS JUDERIASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:046900:11:433800:33:5935.3100:45:428800:20:2200:00:0000:00:00
54 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:06:0410700:12:144500:34:2334.9000:46:375300:19:2700:00:0000:00:00
55 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM01:06:072100:10:058500:36:3132.8600:46:365600:19:3100:00:0000:00:00
56 7216LUKE HOWARD LLICENCIA DE DIASUB23M01:06:161300:10:0013100:38:1831.3300:48:18900:17:5800:00:0000:00:00
57 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:06:4710800:12:144400:34:2134.9300:46:358000:20:1200:00:0000:00:00
58 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:06:4911100:12:153200:33:3435.7500:45:4911500:21:0000:00:0000:00:00
59 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:06:5910600:12:136000:35:0034.2900:47:136200:19:4600:00:0000:00:00
60 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:09300:09:0514800:38:4630.9500:47:514700:19:1800:00:0000:00:00
61 4248IVAN ROCA TORRENTEINDEPENDENTABM01:07:245100:11:038200:36:2233.0000:47:257400:19:5900:00:0000:00:00
62 349JULIO CARDO CAÑADASC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:07:312900:10:166500:35:1933.9800:45:3518200:21:5600:00:0000:00:00
63 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:07:348000:11:545200:34:3334.7300:46:2712800:21:0700:00:0000:00:00
64 2926ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:07:4922800:14:185600:34:4334.5700:49:012700:18:4800:00:0000:00:00
65 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:07:5118500:13:257000:35:3033.8000:48:552900:18:5600:00:0000:00:00
66 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:07:5114900:12:455700:34:5234.4200:47:378200:20:1400:00:0000:00:00
67 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:07:5518700:13:266800:35:2733.8500:48:533300:19:0200:00:0000:00:00
68 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:07:571200:09:5711800:37:4131.8400:47:388600:20:1900:00:0000:00:00
69 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M01:07:5810900:12:148400:36:2732.9200:48:414500:19:1700:00:0000:00:00
70 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:08:0015800:12:497300:35:4933.5000:48:385000:19:2200:00:0000:00:00
71 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:08:0212600:12:295500:34:4134.6000:47:1011100:20:5200:00:0000:00:00
72 4354ISAAC GOMEZ LATORRETRICBMABM01:08:0811300:12:178300:36:2532.9500:48:425200:19:2600:00:0000:00:00
73 2665FRANCESC VIDAL RODRIGUEZC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:08:0915700:12:497100:35:3433.7400:48:236300:19:4600:00:0000:00:00
74 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:08:1412200:12:244000:34:0335.2400:46:2716800:21:4700:00:0000:00:00
75 1070JOAN GOMILA ANGLADAC.E. RAYOTEAMJNM01:08:379600:12:1011400:37:3931.8700:49:492600:18:4800:00:0000:00:00
76 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM01:08:396700:11:3010800:37:2432.0900:48:546100:19:4500:00:0000:00:00
77 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:08:4810300:12:127800:36:0433.2700:48:169300:20:3200:00:0000:00:00
78 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM01:08:519200:12:088700:36:4032.7300:48:487600:20:0300:00:0000:00:00
79 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:5313200:12:319200:36:4732.6200:49:185800:19:3500:00:0000:00:00
80 4539JOAN SOLER GÜELLC.N. VIC-ETBABM01:08:538700:12:046200:35:1334.0700:47:1715300:21:3600:00:0000:00:00
81 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:08:5714200:12:399700:37:0232.4000:49:414400:19:1600:00:0000:00:00
82 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:5710500:12:138000:36:1233.1500:48:259500:20:3200:00:0000:00:00
83 995ROBERT JUANOLA JUANOLAINDEPENDENTABM01:09:0019100:13:356700:35:2633.8700:49:017300:19:5900:00:0000:00:00
84 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:09:1711500:12:207900:36:0633.2400:48:2610900:20:5100:00:0000:00:00
85 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:09:237700:11:538900:36:4432.6700:48:3710600:20:4600:00:0000:00:00
86 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:09:3315900:12:5010000:37:0732.3300:49:575900:19:3600:00:0000:00:00
87 2985ALEJANDRO MONTAÑÉS VICENTCLUB NATACIO SITGESABM01:09:3711900:12:225800:34:5634.3500:47:1820000:22:1900:00:0000:00:00
88 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:09:4428800:15:377600:35:5233.4600:51:291600:18:1500:00:0000:00:00
89 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:09:5019700:13:426400:35:1634.0300:48:5811000:20:5200:00:0000:00:00
90 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM01:10:001600:10:0216400:39:3230.3500:49:348900:20:2600:00:0000:00:00
91 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:10:1320300:13:506300:35:1634.0300:49:0612900:21:0700:00:0000:00:00
92 7215KERNAN HEINZLLICENCIA DE DIAV2M01:10:1611700:12:218100:36:1633.0900:48:3715500:21:3900:00:0000:00:00
93 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM01:10:265300:11:0810100:37:0832.3200:48:1619200:22:1000:00:0000:00:00
94 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:10:3815000:12:467700:36:0333.2900:48:4917300:21:4900:00:0000:00:00
95 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:4014000:12:3814600:38:4430.9800:51:224600:19:1800:00:0000:00:00
96 2971RAUL LARROSA CASTANC.N. REUS PLOMSJNM01:10:4218200:13:1310300:37:1432.2300:50:278500:20:1500:00:0000:00:00
97 5256GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM01:10:5112500:12:2711200:37:3131.9900:49:5811300:20:5300:00:0000:00:00
98 1572PAU FAJOL PRATSTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:10:5210200:12:129300:36:4832.6100:49:0017800:21:5200:00:0000:00:00
99 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:10:5715100:12:4611300:37:3631.9100:50:229700:20:3500:00:0000:00:00
100 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994JNM01:11:02900:09:5314700:38:4630.9500:48:3920400:22:2300:00:0000:00:00
101 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:11:1116300:12:5711100:37:2932.0100:50:2610200:20:4500:00:0000:00:00
102 771OSCAR ARNALOT PORTELLACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:11:1313300:12:3210500:37:1732.1900:49:4914100:21:2400:00:0000:00:00
103 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 TEAMABM01:11:1911200:12:1611700:37:4131.8400:49:5713900:21:2200:00:0000:00:00
104 2349DANIEL LEÓN FERRERC.A. XALOCABM01:11:2513500:12:3311000:37:2632.0600:49:5914400:21:2600:00:0000:00:00
105 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM01:11:341800:10:0316100:39:1430.5900:49:1719700:22:1700:00:0000:00:00
106 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:11:4016000:12:518600:36:3832.7600:49:2919300:22:1100:00:0000:00:00
107 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:11:5113900:12:3714200:38:3731.0700:51:149800:20:3700:00:0000:00:00
108 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:11:5916900:13:0310600:37:2232.1100:50:2515100:21:3400:00:0000:00:00
109 8001TONI PUIG CANALLLICENCIA DE DIAABM01:12:0113000:12:3012800:38:0431.5200:50:3414600:21:2700:00:0000:00:00
110 8013IÑAKI CUSCO RAMENTOLLLICENCIA DE DIAV1M01:12:0314100:12:389400:36:4832.6100:49:2621200:22:3700:00:0000:00:00
111 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:12:0829100:15:4010400:37:1632.2000:52:564000:19:1200:00:0000:00:00
112 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM01:12:1412700:12:2912600:37:5731.6200:50:2617000:21:4800:00:0000:00:00
113 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:12:228600:12:0216700:39:3530.3200:51:3710400:20:4500:00:0000:00:00
114 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:12:3325300:14:539900:37:0732.3300:52:009600:20:3300:00:0000:00:00
115 659EDUARD ARADASC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:12:3522300:14:1313900:38:3431.1100:52:476700:19:4800:00:0000:00:00
116 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:12:4016800:13:0213600:38:2931.1800:51:3113000:21:0900:00:0000:00:00
117 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:12:4231500:16:146600:35:2533.8800:51:3912200:21:0300:00:0000:00:00
118 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM01:12:468200:11:5615300:39:0130.7600:50:5717500:21:4900:00:0000:00:00
119 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:12:4930500:15:529600:36:5932.4500:52:517200:19:5800:00:0000:00:00
120 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:12:597900:11:5416000:39:1230.6100:51:0617900:21:5300:00:0000:00:00
121 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:13:0213800:12:3614400:38:4131.0200:51:1716500:21:4500:00:0000:00:00
122 932JONATAN NIETO JIMÉNEZ C.E. PICORNELLABM01:13:1025600:14:559500:36:5032.5800:51:4514200:21:2500:00:0000:00:00
123 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M01:13:1414400:12:4012200:37:4931.7300:50:2922000:22:4500:00:0000:00:00
124 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM01:13:2014600:12:4112000:37:4531.7900:50:2622500:22:5400:00:0000:00:00
125 7206MARIU RIERA ALONSOLLICENCIA DE DIAABM01:13:2029500:15:447400:35:5033.4900:51:3416700:21:4600:00:0000:00:00
126 252ABEL SIMONA MOLINACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:13:214400:10:5617900:39:5830.0300:50:5420700:22:2700:00:0000:00:00
127 7208WILLEM VAN BREUKELENLLICENCIA DE DIAV2M01:13:2418600:13:2513300:38:2231.2800:51:4715400:21:3700:00:0000:00:00
128 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:13:2516100:12:5216300:39:2830.4100:52:2012600:21:0500:00:0000:00:00
129 2751JOAN MARZO CLUSELLASINDEPENDENTV2M01:13:3018300:13:1515600:39:0430.7200:52:1913200:21:1100:00:0000:00:00
130 8027MARC LLENSA BOULLICENCIA DE DIAV1M01:13:3320200:13:4912500:37:5431.6600:51:4317600:21:5000:00:0000:00:00
131 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:13:3411600:12:2019700:40:4529.4500:53:059100:20:2900:00:0000:00:00
132 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:13:3630800:15:5911500:37:3931.8700:53:387100:19:5800:00:0000:00:00
133 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV2M01:13:4525200:14:519000:36:4632.6400:51:3718900:22:0800:00:0000:00:00
134 8025PAU BASART CASELLASLLICENCIA DE DIAABM01:13:4526600:15:0510900:37:2532.0700:52:3013600:21:1500:00:0000:00:00
135 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:13:5211800:12:2118000:40:0129.9900:52:2214700:21:3000:00:0000:00:00
136 4963ALEJANDRO GIL BAYOC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:13:5418400:13:2315100:38:5830.8000:52:2115000:21:3300:00:0000:00:00
137 7220JORDI VILA PUJOLLLICENCIA DE DIAABM01:13:545600:11:1220400:40:5829.2900:52:1016400:21:4400:00:0000:00:00
138 2459ALFONS SANCHIS COTCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:14:0226700:15:098800:36:4232.7000:51:5119400:22:1100:00:0000:00:00
139 590ERIK CUEVAS MASSAGUÉCLUB NATACIO CORNELLASUB23M01:14:0317600:13:0615500:39:0230.7400:52:0818000:21:5500:00:0000:00:00
140 1144MARTI GRACIA LLAURADOPRAT TRIATLO 1994ABM01:14:0417000:13:0318600:40:1729.7900:53:2010100:20:4400:00:0000:00:00
141 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:14:0514300:12:3915800:39:0630.6900:51:4520200:22:2000:00:0000:00:00
142 2154ARNAU PALOU VICENSC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M01:14:0721800:14:0413800:38:3331.1300:52:3714800:21:3000:00:0000:00:00
143 2963NIL MARTINEZ CASTELLSCLUB TRIATLO PREMIAJNM01:14:1313700:12:3523600:42:0528.5100:54:405700:19:3300:00:0000:00:00
144 4763JON SANCHEZ VILLABAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:14:1522100:14:069800:37:0332.3900:51:0923600:23:0600:00:0000:00:00
145 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:14:2028600:15:3513700:38:3131.1600:54:068300:20:1400:00:0000:00:00
146 2061ALEXANDRE ROMEO COMASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:14:2315400:12:4714000:38:3531.1000:51:2223300:23:0100:00:0000:00:00
147 8033JORDI HERNÁNDEZ MARTÍLLICENCIA DE DIAABM01:14:2519200:13:3617200:39:4730.1600:53:2312100:21:0200:00:0000:00:00
148 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M01:14:289300:12:0913500:38:2731.2100:50:3626700:23:5200:00:0000:00:00
149 1747JAUME TELL ROCABERTCLUB ESPORTIU DUETTRIV2M01:14:3421600:13:5814900:38:5330.8600:52:5116300:21:4300:00:0000:00:00
150 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M01:14:4312900:12:3017700:39:5230.1000:52:2220300:22:2100:00:0000:00:00
151 5902MANEL CARCELLER SERRANOC.N. MATAROJNM01:14:4421700:13:5914300:38:3731.0700:52:3619000:22:0800:00:0000:00:00
152 1117RUBÉN REQUENA AMADORGAVA TRIATLOCDM01:14:499700:12:1020100:40:5029.3900:53:0017400:21:4900:00:0000:00:00
153 8026SERGI GARCIA CANOLLICENCIA DE DIAABM01:14:5227900:15:2213000:38:0831.4700:53:3013800:21:2200:00:0000:00:00
154 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:14:5421100:13:5419400:40:4529.4500:54:398400:20:1500:00:0000:00:00
155 2175JORDI PEREZ RODRIGUEZINDEPENDENTABM01:14:5621500:13:5711900:37:4531.7900:51:4224500:23:1400:00:0000:00:00
156 2019MARC ESTEBAN BOTECLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:15:0419400:13:3818800:40:2329.7200:54:0112300:21:0300:00:0000:00:00
157 1570FELIX CARMONA POUC.E. PICORNELLV1M01:15:0523900:14:2813200:38:1931.3200:52:4719800:22:1800:00:0000:00:00
158 7205IBRAHIM TAKLIATLLICENCIA DE DIAABM01:15:0819800:13:4221100:41:1329.1100:54:558100:20:1300:00:0000:00:00
159 1477ANTONI PAREJA CARRILLOCLUB TRIATLO BLANESABM01:15:1012100:12:2315900:39:1030.6400:51:3325300:23:3700:00:0000:00:00
160 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:1123500:14:2517100:39:4230.2300:54:0712400:21:0400:00:0000:00:00
161 1743JOSE LUIS VELEZ MORAGOCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:1614500:12:4115000:38:5330.8600:51:3426000:23:4200:00:0000:00:00
162 1677ISMAEL MARTINEZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:15:3120400:13:5119200:40:3929.5200:54:3011800:21:0100:00:0000:00:00
163 642SIMON BACKESCLUB NATACIO BANYOLESABM01:15:3420000:13:4619000:40:3729.5400:54:2313100:21:1100:00:0000:00:00
164 4962ANDREU JAILE ANDRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:15:4125900:14:5813400:38:2431.2500:53:2220100:22:1900:00:0000:00:00
165 647RABE DAKI BENABOUDTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:15:4318900:13:2920200:40:5629.3200:54:2513700:21:1800:00:0000:00:00
166 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:15:557300:11:5025300:43:0427.8600:54:5411700:21:0100:00:0000:00:00
167 7221DAVID CASRTO MUNTANELLICENCIA DE DIAABM01:16:0220800:13:5218400:40:0929.8900:54:0118600:22:0100:00:0000:00:00
168 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:16:1813100:12:3122000:41:3628.8500:54:0719500:22:1100:00:0000:00:00
169 287SERGI IGLESIAS CLAPÉSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:16:2332000:16:2215200:38:5930.7800:55:2112000:21:0200:00:0000:00:00
170 5881AMADEU SANCHO PEREZINDEPENDENTABM01:16:3527100:15:1421600:41:2428.9900:56:387000:19:5700:00:0000:00:00
171 7223CARLOS ARDANAZ GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:16:408800:12:0522200:41:3828.8200:53:4322800:22:5700:00:0000:00:00
172 8021GIOVANNI JURADOLLICENCIA DE DIAABM01:16:4824000:14:3121000:41:1129.1400:55:4212700:21:0600:00:0000:00:00
173 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M01:16:5216600:13:0017300:39:5030.1300:52:5027300:24:0200:00:0000:00:00
174 4669ALEJANDRO MOLINA MUÑOZC.N. MATAROCDM01:16:5523000:14:2019900:40:4629.4400:55:0617200:21:4900:00:0000:00:00
175 2003ALBERT MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:16:5722500:14:1616500:39:3230.3500:53:4824100:23:0900:00:0000:00:00
176 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:16:5916700:13:0214100:38:3531.1000:51:3730700:25:2200:00:0000:00:00
177 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:17:045700:11:1424600:42:5128.0000:54:0523000:22:5900:00:0000:00:00
178 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:17:0817500:13:0520900:41:0929.1600:54:1422400:22:5400:00:0000:00:00
179 2192DÍDAC JIMÉNEZ VIÓZQUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:17:0918800:13:2719500:40:4529.4500:54:1222700:22:5700:00:0000:00:00
180 5781MARC RIBERA I TRAVESETINDEPENDENTSUB23M01:17:2718000:13:1016600:39:3430.3300:52:4429100:24:4300:00:0000:00:00
181 653SERGI LÓPEZ GOLINDEPENDENTABM01:17:3029000:15:3923300:42:0328.5400:57:426800:19:4800:00:0000:00:00
182 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M01:17:3427000:15:1220500:40:5929.2800:56:1114000:21:2300:00:0000:00:00
183 1616JORDI JIMENEZ OLMEDOGAVA TRIATLOSUB23M01:17:3412400:12:2720000:40:4929.4000:53:1628100:24:1800:00:0000:00:00
184 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLINDEPENDENTABM01:17:4023100:14:2024300:42:1928.3600:56:3911600:21:0100:00:0000:00:00
185 8011JAUME ALTIMIRAS GALMÉSLLICENCIA DE DIAV2M01:17:4519000:13:3417400:39:5130.1100:53:2528400:24:2000:00:0000:00:00
186 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:4927500:15:1920600:41:0329.2300:56:2214500:21:2700:00:0000:00:00
187 1135JOSÉ ANTONIO MATEO GUERRETRIATLO PALLEJAABM01:17:5527300:15:1620300:40:5729.3000:56:1316100:21:4200:00:0000:00:00
188 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:18:1228700:15:3723400:42:0428.5300:57:419200:20:3100:00:0000:00:00
189 5677RAUL ALMENDROS SALASCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:18:198300:11:5727700:44:3126.9600:56:2817700:21:5100:00:0000:00:00
190 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:18:2029700:15:4517500:39:5130.1100:55:3621900:22:4400:00:0000:00:00
191 4887XAVIER DIEZ BERTRANCLUB TRIATLO PALAFRUGELLV1M01:18:2215500:12:4722800:41:5428.6400:54:4125800:23:4100:00:0000:00:00
192 4347FRANCISCO JOSE JARAICES JCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:18:2521300:13:5621500:41:2428.9900:55:2023500:23:0500:00:0000:00:00
193 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M01:18:3032500:16:4118300:40:0929.8900:56:5015700:21:4000:00:0000:00:00
194 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM01:18:3225700:14:5622600:41:5028.6900:56:4616600:21:4600:00:0000:00:00
195 7214DALMAU COLL BAGUÉLLICENCIA DE DIASUB23M01:18:3329800:15:4718900:40:3029.6300:56:1719600:22:1600:00:0000:00:00
196 8020POL RUDA ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:18:3626900:15:1219800:40:4629.4400:55:5821300:22:3800:00:0000:00:00
197 1155FELIX MARTÍNEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM01:18:4229900:15:4718700:40:2029.7500:56:0721000:22:3500:00:0000:00:00
198 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:18:4832100:16:2418100:40:0129.9900:56:2520500:22:2300:00:0000:00:00
199 4546SERGI MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:19:0219300:13:3723800:42:0728.4900:55:4424700:23:1800:00:0000:00:00
200 1435ORIOL PISOS TABERNERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:19:0224100:14:3220800:41:0729.1900:55:3925000:23:2300:00:0000:00:00
201 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM01:19:1332900:16:4917600:39:5230.1000:56:4120900:22:3200:00:0000:00:00
202 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:19:1523600:14:2722100:41:3828.8200:56:0524200:23:1000:00:0000:00:00
203 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:19:1627400:15:1917800:39:5330.0900:55:1227500:24:0400:00:0000:00:00
204 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:19:2124500:14:3921400:41:2329.0000:56:0224800:23:1900:00:0000:00:00
205 1502JOAN VILÀ SOTOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:19:3223400:14:2223200:42:0328.5400:56:2523700:23:0700:00:0000:00:00
206 2225ENRIC CORDER LOPEZC.N. VIC-ETBV1M01:19:5226400:15:0425500:43:0927.8100:58:1315600:21:3900:00:0000:00:00
207 8016XAVI ASCASO MOLINALLICENCIA DE DIAABM01:20:0931000:16:0525000:43:0027.9100:59:0512500:21:0400:00:0000:00:00
208 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:20:099900:12:1122500:41:5028.6900:54:0132400:26:0800:00:0000:00:00
209 292ALBERT TRAVERIA ESTANYC.E.T. DISTANCECDM01:20:2019900:13:4328400:44:5026.7700:58:3316900:21:4700:00:0000:00:00
210 5856JOSEP MARIA GISBERT ROVIRCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:20:2930100:15:4826000:43:2827.6100:59:1613400:21:1300:00:0000:00:00
211 4637ISAAC FONTELLES CODERCHGOO SPORT CLUBABM01:20:3019500:13:3824700:42:5627.9500:56:3427100:23:5600:00:0000:00:00
212 2266JOAN GONZALEZ CAPARROSCERDANYOLA CHV1M01:20:3416400:12:5828100:44:3726.9000:57:3522900:22:5900:00:0000:00:00
213 929XAVIER TURON MIRANDATRICBMV1M01:20:3632600:16:4320700:41:0629.2000:57:4922100:22:4700:00:0000:00:00
214 1073JAUME SOLÀ MORENOC.E. RAYOTEAMABM01:20:3721400:13:5726200:43:4627.4200:57:4322300:22:5400:00:0000:00:00
215 684GERARD FRANCH MARGARITCERRR IGUALADAABM01:20:4026100:15:0024800:42:5827.9300:57:5821800:22:4200:00:0000:00:00
216 8003MIQUEL NOVELL BARDAJILLICENCIA DE DIAABM01:20:4430400:15:5124100:42:1728.3800:58:0821100:22:3600:00:0000:00:00
217 713OSCAR GOMEZ PAUPRAT TRIATLO 1994V1M01:20:5518100:13:1326600:43:5727.3000:57:1026200:23:4500:00:0000:00:00
218 4884JAVIER NAVARRO GUILLÉNTRIATLO PALLEJAABM01:21:023900:10:4831100:47:1425.4100:58:0223200:23:0000:00:0000:00:00
219 1252GERMÁN CARAVIA SUÁREZC.N. VIC-ETBV1M01:21:0316500:12:5927100:44:1827.0900:57:1726300:23:4600:00:0000:00:00
220 5494MIGUEL VIQUE GARROTEINDEPENDENTABM01:21:0413400:12:3325400:43:0427.8600:55:3731000:25:2700:00:0000:00:00
221 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM01:21:1415300:12:4629200:46:0126.0800:58:4720800:22:2700:00:0000:00:00
222 5642DIEGO DE LA TORRE MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:21:1632300:16:3022400:41:5028.6900:58:2022600:22:5600:00:0000:00:00
223 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:21:2028300:15:3123900:42:0928.4700:57:4025600:23:4000:00:0000:00:00
224 7211ALEX FERRIZ GRACIA LLICENCIA DE DIAABM01:21:3620700:13:5126800:43:5927.2800:57:5026400:23:4600:00:0000:00:00
225 8005ADOLFO PÉREZ GÓMEZLLICENCIA DE DIAV1M01:21:5224600:14:4226100:43:2927.6000:58:1125700:23:4100:00:0000:00:00
226 7207MARCO BRAVO MORALESLLICENCIA DE DIAABM01:21:5723300:14:2126300:43:5227.3600:58:1326100:23:4400:00:0000:00:00
227 4422GERARD QUER GUICHTGCBINNABM01:21:5923700:14:2827600:44:3126.9600:58:5923100:23:0000:00:0000:00:00
228 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:22:0815200:12:4624500:42:4928.0300:55:3533200:26:3300:00:0000:00:00
229 1400EDU DOMENECH RUBIC.E.T. DISTANCEV1M01:22:1324800:14:4823700:42:0728.4900:56:5530400:25:1800:00:0000:00:00
230 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:22:1531900:16:2125200:43:0127.9000:59:2222200:22:5300:00:0000:00:00
231 631JORDI ESPANYOL MARTININDEPENDENTABM01:22:1617300:13:0426900:44:0827.1900:57:1230000:25:0400:00:0000:00:00
232 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:22:1631200:16:1027500:44:3126.9601:00:4115200:21:3500:00:0000:00:00
233 4888XAVIER FARRÀS MUÑOZCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:22:2028100:15:2729400:46:0326.0601:01:3010800:20:5000:00:0000:00:00
234 636FRANCISCO JAVIER JAIME NOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:22:2020600:13:5125100:43:0127.9000:56:5231100:25:2800:00:0000:00:00
235 8028JAVIER CONDOMINES CONCELLLLICENCIA DE DIAV2M01:22:3032400:16:3625600:43:1327.7700:59:4921600:22:4100:00:0000:00:00
236 8022MARIANO MATAS PAREJALLICENCIA DE DIAABM01:22:3532200:16:2423500:42:0528.5100:58:2927700:24:0600:00:0000:00:00
237 4296ESTEBAN AVILA GONZALESC. TRIATLO MONTORNESJNM01:23:0122200:14:1128700:45:2026.4700:59:3125200:23:3000:00:0000:00:00
238 2088ISIDRE LORENZO COSPCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:23:0516200:12:5431400:47:3125.2501:00:2521500:22:4000:00:0000:00:00
239 8006XAVIER MILLARUELO DOMEQUELLICENCIA DE DIAV1M01:23:1224700:14:4525800:43:1927.7000:58:0430100:25:0800:00:0000:00:00
240 2812RICARD AVELLÍ SABALLSCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:23:3829200:15:4123100:42:0128.5600:57:4232200:25:5600:00:0000:00:00
241 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M01:23:4422700:14:1724900:42:5927.9200:57:1633000:26:2800:00:0000:00:00
242 8017JUANVI MIÑANA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:4730200:15:4827800:44:3126.9601:00:1925100:23:2800:00:0000:00:00
243 7202VICTOR RUIZ RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:23:4720100:13:4830300:46:5125.6101:00:3923900:23:0800:00:0000:00:00
244 8029SANTI BUSCARONS GELABERTÓLLICENCIA DE DIAV1M01:23:528900:12:0532500:48:2924.7501:00:3424600:23:1800:00:0000:00:00
245 8002IVAN CALCERADA MUNOZLLICENCIA DE DIAABM01:24:1824300:14:3728600:45:1826.4900:59:5528500:24:2300:00:0000:00:00
246 1991ALEXANDRE GOLSA PRIEGONATS SPORT SAV1M01:24:1829300:15:4328900:45:5626.1201:01:3921400:22:3900:00:0000:00:00
247 8023FERNANDO MUÑOZ HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:24:2430600:15:5430100:46:4225.7001:02:3617100:21:4800:00:0000:00:00
248 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:24:3030300:15:4927400:44:2227.0501:00:1128300:24:1900:00:0000:00:00
249 1762XAVIER CERVANTES CASADOCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:24:3131600:16:1827300:44:2027.0701:00:3826900:23:5300:00:0000:00:00
250 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M01:24:4921000:13:5230900:47:0625.4801:00:5826600:23:5100:00:0000:00:00
251 845JOSUE FERNANDEZ ARIASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:24:5628400:15:3326700:43:5727.3000:59:3030900:25:2600:00:0000:00:00
252 8010JOSE MIGUEL MERCEDES DE LLLICENCIA DE DIAABM01:25:1135400:23:4012400:37:5031.7201:01:3025900:23:4100:00:0000:00:00
253 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:25:1929400:15:4327000:44:0827.1900:59:5131200:25:2800:00:0000:00:00
254 293NACHO NADAL PÉREZTRIDIRV1M01:25:2724900:14:4929600:46:1425.9601:01:0328700:24:2400:00:0000:00:00
255 2939DANIEL JAVIER MARTIN TORRINDEPENDENTABM01:25:3524200:14:3630000:46:2725.8301:01:0329000:24:3200:00:0000:00:00
256 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M01:25:5715600:12:4919300:40:4329.4700:53:3235200:32:2500:00:0000:00:00
257 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:26:2028900:15:3932700:48:4524.6201:04:2418100:21:5600:00:0000:00:00
258 8015ISMAEL SANTACRUZ VERALLICENCIA DE DIAV1M01:26:2820500:13:5131500:47:3425.2301:01:2529900:25:0300:00:0000:00:00
259 2411AGUSTI QUINTILLA RIBASC.N. SABADELLV2M01:26:4228000:15:2528300:44:5026.7701:00:1532900:26:2700:00:0000:00:00
260 8014OSCAR ROMEO COMASLLICENCIA DE DIAV2M01:26:4726000:14:5931700:47:4025.1701:02:3927800:24:0800:00:0000:00:00
261 1689FRANCISCO TORRES VERÓNCLUB NATACIO CORNELLAABM01:27:0225000:14:5030600:47:0025.5301:01:5030300:25:1200:00:0000:00:00
262 2224JUAN FERNANDEZ ORTIZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:27:2333100:16:5934900:53:4122.3501:10:40100:16:4300:00:0000:00:00
263 7212LLUIS MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM01:27:2634000:17:3531000:47:1025.4401:04:4521700:22:4100:00:0000:00:00
264 2952DAVID XUCLÀ MARTÍNEZINDEPENDENTV1M01:27:2914800:12:4433800:50:0123.9901:02:4529200:24:4400:00:0000:00:00
265 4335JORDI ESCRIG I ESCODACLUB TRI5UV1M01:27:5412000:12:2233500:49:4224.1401:02:0431900:25:5000:00:0000:00:00
266 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZINDEPENDENTV1M01:27:5433900:17:2729800:46:1625.9401:03:4327900:24:1100:00:0000:00:00
267 625ALVARO LAFORET VIVESTRIDIRV1M01:28:1926800:15:1130400:46:5125.6101:02:0232800:26:1700:00:0000:00:00
268 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:28:2827200:15:1532300:48:1624.8601:03:3129500:24:5700:00:0000:00:00
269 568XAVIER MOR FIGUERASITRIATLETES SOLIDARISV1M01:28:5833300:17:0031300:47:2925.2701:04:2928900:24:2900:00:0000:00:00
270 8018JOAQUIM SEBASTIÁN I MONTLLICENCIA DE DIAV2M01:29:0528200:15:2931900:47:4525.1301:03:1432000:25:5100:00:0000:00:00
271 4407ANTONI SANCHEZ LAPLAZACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:29:5225500:14:5532400:48:2624.7801:03:2133100:26:3100:00:0000:00:00
272 643MARK ANTHONY BELTRAN WALSTGCBINNV1M01:30:3230700:15:5433000:48:5924.5001:04:5331600:25:3900:00:0000:00:00
273 3687PEDRO BORGEO MATEOC.E. PICORNELLV1M01:30:5127700:15:2130200:46:4425.6801:02:0534400:28:4600:00:0000:00:00
274 1312NARCIS COMBIS COLOMERCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:31:0223200:14:2131200:47:2925.2701:01:5034700:29:1200:00:0000:00:00
275 7204MIGUEL LOPEZ FONTALBALLICENCIA DE DIAABM01:31:4030000:15:4730500:46:5525.5801:02:4234600:28:5800:00:0000:00:00
276 7209JOAN CARLES MARTINEZ CHINLLICENCIA DE DIAV1M01:31:5535200:20:3730700:47:0025.5301:07:3728200:24:1800:00:0000:00:00
277 7222RAÚL CASADO GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAV1M01:32:1934400:17:4933300:49:3124.2301:07:2029700:24:5900:00:0000:00:00
278 2067CARLOS FONTGAVA TRIATLOV2M01:32:3634300:17:4332600:48:3724.6801:06:2032700:26:1600:00:0000:00:00
279 8019ALEX MENDOZA PALATSILLICENCIA DE DIAABM01:32:3834800:18:4133900:50:1023.9201:08:5126500:23:4700:00:0000:00:00
280 555TONI ROMERO BRUGUERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:33:0230900:16:0433100:49:0924.4201:05:1334000:27:4900:00:0000:00:00
281 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M01:33:3629600:15:4534500:52:2122.9201:08:0631300:25:3000:00:0000:00:00
282 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M01:35:1234900:18:5632900:48:5724.5101:07:5333700:27:1900:00:0000:00:00
283 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:36:4231100:16:0531600:47:3725.2001:03:4235300:33:0000:00:0000:00:00
284 1986GUILLEM GARZÓN FLORENSACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:36:5726300:15:0334700:53:2022.5001:08:2334200:28:3400:00:0000:00:00
285 5697RAFAEL FERNÀNDEZ PELEGRÍINDEPENDENTV1M01:37:1835100:20:2832800:48:4824.5901:09:1634100:28:0200:00:0000:00:00
286 8024XAVIER CARBO FRESNEDALLICENCIA DE DIAV2M01:43:1135300:21:0435200:55:5521.4601:16:5932500:26:1200:00:0000:00:00
287 7201MANEL ORDAZ BRIALLICENCIA DE DIAV2M01:46:0935000:19:0535401:03:2718.9101:22:3225400:23:3700:00:0000:00:00


NF 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBABM00:00:00000:09:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M00:00:00000:11:30000:40:0929.8900:51:39000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1497JOSE BEGARA LARACLUB NATACIO BANYOLESABM00:00:00000:15:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1746BERNAT RAMON CASTELLAC.A. LES TORTUGUESSUB23M00:00:00000:12:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO MINORISACDM00:00:00000:10:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:00:00000:12:07000:34:1735.0000:46:24000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7203XAVIER MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:18:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8032DIDAC CAMPS SALAMEROLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:14:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM
NP 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M
NP 658LEVI ROMERO ALBACETEC.N. REUS PLOMSABM
NP 669MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM
NP 838PERE BONET BACHCLUB NATACIO MINORISACDM
NP 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 893FRANCISCO ABARCA GONZÁLEZTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M
NP 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALICLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M
NP 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV2M
NP 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM
NP 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 2074ALBERT ESPEJO CAÑELLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M
NP 2207SERGI RODRIGUEZ GIMENEZCLUB NATACIO VALLDOREIXV2M
NP 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M
NP 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M
NP 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M
NP 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M
NP 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 4478PAU BERMÚDEZ VILACLUB NATACIO MINORISACDM
NP 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM
NP 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM
NP 5912LLUC VERDAGUER GIMFERRERCLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 8007GABRIEL MENESES BENITEZLLICENCIA DE DIAV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32