RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
247 224 219 5 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:56:35400:09:41400:30:4938.9400:40:30400:16:0500:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:57:231200:10:191200:31:1438.4200:41:33100:15:5000:00:0000:00:00
3 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM00:57:291300:10:201000:31:1138.4800:41:31200:15:5800:00:0000:00:00
4 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:57:44100:09:192400:32:0637.3800:41:25600:16:1900:00:0000:00:00
5 8081YAGO URRUTIA LOPEZ COMABEA.D. ECOSPORT TRIATLON ALSUB23M00:57:461500:10:221100:31:1338.4400:41:35500:16:1100:00:0000:00:00
6 178JOAN MONTGUILLOT HERNANDOC.E. PICORNELLABM00:57:491600:10:231600:31:2438.2200:41:47300:16:0200:00:0000:00:00
7 1617ALBERT REIG FLORENSACLUB TRIATLO PROSANV1M00:58:01200:09:222300:32:0537.4000:41:271100:16:3400:00:0000:00:00
8 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:58:172300:10:54800:31:0138.6900:41:55700:16:2200:00:0000:00:00
9 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:58:341000:10:161400:31:1638.3800:41:321500:17:0200:00:0000:00:00
10 8083BIEL OLIVER RAMÓNFERRER HOTELS - M3TABM00:58:401100:10:171900:31:3837.9300:41:551300:16:4500:00:0000:00:00
11 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:58:502000:10:461500:31:2238.2600:42:081200:16:4200:00:0000:00:00
12 3825JAN MISSE XANDRIMARLINS TRIATLON MADRIDSUB23M00:59:103900:11:20100:30:3139.3200:41:512500:17:1900:00:0000:00:00
13 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:59:143000:11:08600:30:5338.8600:42:012200:17:1300:00:0000:00:00
14 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:172700:10:59700:30:5538.8100:41:542600:17:2300:00:0000:00:00
15 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMSUB23M00:59:472400:10:55900:31:1038.5000:42:052800:17:4200:00:0000:00:00
16 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ C.E. PICORNELLSUB23M00:59:48700:10:111800:31:2938.1200:41:403900:18:0800:00:0000:00:00
17 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:59:554800:12:071300:31:1638.3800:43:231000:16:3200:00:0000:00:00
18 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAFERRER HOTELS - M3TV1M01:00:133500:11:14300:30:4838.9600:42:024200:18:1100:00:0000:00:00
19 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM01:00:201800:10:252100:31:4237.8500:42:074400:18:1300:00:0000:00:00
20 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:00:293100:11:11200:30:4838.9600:41:594800:18:3000:00:0000:00:00
21 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:00:323400:11:13500:30:5238.8800:42:054700:18:2700:00:0000:00:00
22 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:00:45900:10:151700:31:2838.1400:41:436200:19:0200:00:0000:00:00
23 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:594900:12:072000:31:4037.8900:43:472000:17:1200:00:0000:00:00
24 667JORDI GARCIA BERCIALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:042500:10:563700:32:5136.5300:43:472400:17:1700:00:0000:00:00
25 2310ALEX SAURA BENAZETMARLINS TRIATLON MADRIDABM01:01:094000:11:272600:32:0637.3800:43:332700:17:3600:00:0000:00:00
26 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:01:265900:12:252800:32:1437.2300:44:391400:16:4700:00:0000:00:00
27 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:01:41500:09:506200:34:0735.1700:43:573000:17:4400:00:0000:00:00
28 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:01:522800:11:015600:33:4535.5600:44:461800:17:0600:00:0000:00:00
29 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M01:01:564300:11:452200:32:0037.5000:43:454100:18:1100:00:0000:00:00
30 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:04300:09:257600:34:4134.6000:44:063600:17:5800:00:0000:00:00
31 1131LUIS DIOGO SILVA SANTOSC.N. MATAROV1M01:02:055300:12:193400:32:4336.6800:45:021600:17:0300:00:0000:00:00
32 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:236100:12:272700:32:1137.2900:44:383200:17:4500:00:0000:00:00
33 1179ALBERT BONILLA SOLERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:253300:11:123200:32:3136.9000:43:435200:18:4200:00:0000:00:00
34 1167MARC MIRABALL GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:02:331900:10:264000:32:5836.4000:43:246800:19:0900:00:0000:00:00
35 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:02:355400:12:193100:32:3136.9000:44:503100:17:4500:00:0000:00:00
36 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:02:374200:11:354500:33:1036.1800:44:453300:17:5200:00:0000:00:00
37 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:02:466600:12:362500:32:0637.3800:44:423800:18:0400:00:0000:00:00
38 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM01:02:575200:12:163300:32:4336.6800:44:593700:17:5800:00:0000:00:00
39 1512JOAN MERCADE CUADRATCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:03:0110900:13:413600:32:4836.5900:46:29900:16:3200:00:0000:00:00
40 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM01:03:051700:10:249200:35:3333.7600:45:571900:17:0800:00:0000:00:00
41 8085IGNACIO ORTIZ MARTINEZMARLINS TRIATLON MADRIDABM01:03:0710300:13:343000:32:2137.0900:45:552100:17:1200:00:0000:00:00
42 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:112600:10:585900:34:0035.2900:44:584500:18:1300:00:0000:00:00
43 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM01:03:352900:11:075000:33:2935.8400:44:366000:18:5900:00:0000:00:00
44 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M01:03:483200:11:115300:33:4035.6400:44:515900:18:5700:00:0000:00:00
45 322ROBERT MAYORAL SERRANOINDEPENDENTV1M01:03:503700:11:165500:33:4335.5900:44:595700:18:5100:00:0000:00:00
46 2135FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. REUS PLOMSCDM01:03:576300:12:286500:34:1235.0900:46:402300:17:1700:00:0000:00:00
47 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:134400:11:464600:33:1836.0400:45:046600:19:0900:00:0000:00:00
48 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM01:04:165600:12:222900:32:1837.1500:44:408100:19:3600:00:0000:00:00
49 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:04:176800:12:394300:33:0336.3100:45:425000:18:3500:00:0000:00:00
50 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:195500:12:204800:33:1936.0200:45:395100:18:4000:00:0000:00:00
51 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:203800:11:185100:33:3635.7100:44:547900:19:2600:00:0000:00:00
52 2640CARLES GARCIA DELGADOC.N. SANTA PERPETUAV1M01:04:217300:12:465400:33:4235.6100:46:283400:17:5300:00:0000:00:00
53 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:247900:12:535700:33:4835.5000:46:412900:17:4300:00:0000:00:00
54 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:04:377800:12:523800:32:5636.4400:45:485400:18:4900:00:0000:00:00
55 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:04:476900:12:404200:33:0036.3600:45:406500:19:0700:00:0000:00:00
56 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:5611300:13:487400:34:3934.6300:48:27800:16:2900:00:0000:00:00
57 5928PAU CASAS SERRATSC.N. SABADELLCDM01:04:572100:10:487200:34:2834.8200:45:168400:19:4100:00:0000:00:00
58 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:055000:12:145200:33:3635.7100:45:507100:19:1500:00:0000:00:00
59 2921DAVID GARCÍA BURÉSASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:05:063600:11:167300:34:3134.7700:45:477500:19:1900:00:0000:00:00
60 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:077600:12:494100:33:0036.3600:45:497300:19:1800:00:0000:00:00
61 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:158500:13:026000:34:0135.2800:47:034300:18:1200:00:0000:00:00
62 4374JOSE MIGUEL TOME NUEZC.E. RAYOTEAMABM01:05:174700:11:553900:32:5836.4000:44:5310900:20:2400:00:0000:00:00
63 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M01:05:308200:12:594400:33:0536.2700:46:047800:19:2600:00:0000:00:00
64 2398JAVIER BELTRAN GARGALLOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:05:308300:13:014900:33:2635.8900:46:276300:19:0300:00:0000:00:00
65 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM01:05:37600:09:528300:35:1334.0700:45:0511200:20:3200:00:0000:00:00
66 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM01:05:404100:11:317100:34:2834.8200:45:598300:19:4100:00:0000:00:00
67 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM01:05:51800:10:1210200:35:5433.4300:46:068700:19:4500:00:0000:00:00
68 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:556400:12:314700:33:1836.0400:45:499800:20:0600:00:0000:00:00
69 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM01:05:574600:11:546700:34:1535.0400:46:098800:19:4800:00:0000:00:00
70 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:06:019100:13:193500:32:4436.6600:46:039300:19:5800:00:0000:00:00
71 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M01:06:0410500:13:378700:35:2333.9100:49:001700:17:0400:00:0000:00:00
72 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:06:1311600:13:506600:34:1435.0500:48:044000:18:0900:00:0000:00:00
73 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:149600:13:257700:34:5534.3700:48:203500:17:5400:00:0000:00:00
74 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:06:415100:12:156100:34:0435.2300:46:1910800:20:2200:00:0000:00:00
75 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:06:508000:12:555800:33:4935.4900:46:449700:20:0600:00:0000:00:00
76 5256GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM01:06:569200:13:227800:35:0034.2900:48:224900:18:3400:00:0000:00:00
77 600SERGI MARTINEZ VALENTINC.E.E. SANT GERVASICDM01:06:595800:12:249000:35:2433.9000:47:486900:19:1100:00:0000:00:00
78 2973CRISTÓBAL AÑEZ DE MOLINAC.N. REUS PLOMSJNM01:07:055700:12:2210800:36:2332.9800:48:454600:18:2000:00:0000:00:00
79 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:07:319300:13:227500:34:4034.6200:48:028000:19:2900:00:0000:00:00
80 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:07:416000:12:2710400:36:0033.3300:48:277000:19:1400:00:0000:00:00
81 2963NIL MARTINEZ CASTELLSCLUB TRIATLO PREMIAJNM01:07:447500:12:4710600:36:0733.2300:48:545600:18:5000:00:0000:00:00
82 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:08:0110200:13:347000:34:2634.8500:48:009400:20:0100:00:0000:00:00
83 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:1811400:13:496800:34:2434.8800:48:139600:20:0500:00:0000:00:00
84 1117RUBÉN REQUENA AMADORGAVA TRIATLOCDM01:08:2910400:13:358500:35:1734.0100:48:528200:19:3700:00:0000:00:00
85 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:356700:12:389400:35:3733.6900:48:1510500:20:2000:00:0000:00:00
86 802ORIOL SANTACREU ESCANDELLCLUB NATACIO CALDESABM01:08:407700:12:519100:35:2933.8200:48:2010400:20:2000:00:0000:00:00
87 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M01:08:476200:12:289600:35:3833.6800:48:0611500:20:4100:00:0000:00:00
88 2971RAUL LARROSA CASTANC.N. REUS PLOMSJNM01:08:4812200:13:5610500:36:0533.2600:50:015300:18:4700:00:0000:00:00
89 1104HÉCTOR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:08:5112400:14:118900:35:2433.9000:49:357200:19:1600:00:0000:00:00
90 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:08:5312300:14:119800:35:4133.6300:49:526100:19:0100:00:0000:00:00
91 4478PAU BERMÚDEZ VILACLUB NATACIO MINORISACDM01:09:027000:12:426400:34:1135.1000:46:5314700:22:0900:00:0000:00:00
92 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:09:1413300:14:338800:35:2333.9100:49:567400:19:1800:00:0000:00:00
93 4982DANI CAMPO FERNANDEZC.N. VIC-ETBABM01:09:171400:10:219900:35:4633.5500:46:0716200:23:1000:00:0000:00:00
94 4322PAU GALLART SIRVENTC.E. TREVOL LLEIDAABM01:09:278900:13:157900:35:0134.2700:48:1612700:21:1100:00:0000:00:00
95 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:09:3510000:13:3210100:35:5333.4400:49:2510000:20:1000:00:0000:00:00
96 4285ADRIA GARCIA FONTCLUB NÀUTIC MASNOUABM01:09:3710100:13:3310700:36:2133.0100:49:548500:19:4300:00:0000:00:00
97 574ARTURO SEPULVEDA BRAVOGAVA TRIATLOABM01:09:4412800:14:186900:34:2634.8500:48:4412500:21:0000:00:0000:00:00
98 1547ALBERTO GONZALEZ RAMIREZCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:09:524500:11:5010000:35:5133.4700:47:4114800:22:1100:00:0000:00:00
99 4763JON SANCHEZ VILLABAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:09:5512500:14:116300:34:0735.1700:48:1813600:21:3700:00:0000:00:00
100 1489JUAN TAJANC.E. KATOA BARCELONAABM01:10:058100:12:5710900:36:2932.8900:49:2611400:20:3900:00:0000:00:00
101 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMCDM01:10:487200:12:4314800:39:1630.5600:51:595500:18:4900:00:0000:00:00
102 2821RUBÈN SEGURA CASTELLINDEPENDENTABM01:11:0011700:13:5211000:36:3132.8600:50:2311300:20:3700:00:0000:00:00
103 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:11:0415500:15:338200:35:0534.2000:50:3811000:20:2600:00:0000:00:00
104 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM01:11:0910600:13:4110300:36:0033.3300:49:4113400:21:2800:00:0000:00:00
105 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:11:1413400:14:379500:35:3833.6800:50:1512400:20:5900:00:0000:00:00
106 2965FEDERICO IBAÑEZINDEPENDENTABM01:11:4416200:15:4211300:36:4232.7000:52:247600:19:2000:00:0000:00:00
107 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:11:5817300:16:438000:35:0234.2500:51:4510100:20:1300:00:0000:00:00
108 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:12:1715000:15:199300:35:3433.7400:50:5313100:21:2400:00:0000:00:00
109 2454DAVID DESQUENS PALACIOSCLUB NATACIO CALDESABM01:12:1814800:15:1412100:36:5732.4800:52:119900:20:0700:00:0000:00:00
110 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM01:12:2512900:14:2213100:38:1831.3300:52:408600:19:4500:00:0000:00:00
111 1999PABLO RODRIGUEZ PASCUALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:12:3312100:13:5512500:37:4331.8200:51:3812100:20:5500:00:0000:00:00
112 1618ALBERT JIMENEZ CAMPOSC.E. TREVOL LLEIDAABM01:12:368600:13:0314600:39:1230.6100:52:1510600:20:2100:00:0000:00:00
113 2964ANTONI BOSCH LLONCHCLUB NATACIO VALLDOREIXJNM01:12:4614400:15:0911900:36:5232.5500:52:0111700:20:4500:00:0000:00:00
114 2034MARC CASAS SEGURAVILADECANS TRIATLOV1M01:13:0613800:14:4513400:38:3231.1400:53:178900:19:4900:00:0000:00:00
115 5920RAFAEL BUCCIERO ARAUJOCLUB PROAMABM01:13:1116800:16:1312900:38:0431.5200:54:175800:18:5400:00:0000:00:00
116 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:13:2417400:16:448400:35:1634.0300:52:0013200:21:2400:00:0000:00:00
117 8082CARLOS JOSE CORTINA VALZONA SPORT - CLUB CICLISTV1M01:13:2618500:17:2811100:36:3632.7900:54:047700:19:2200:00:0000:00:00
118 3980JORDI SANZ GARCIACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:13:3514500:15:1012800:38:0331.5400:53:1310700:20:2200:00:0000:00:00
119 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:13:4511800:13:529700:35:4033.6400:49:3218100:24:1300:00:0000:00:00
120 2845JOSE MANUEL GARCIA ASENSIFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:14:0813700:14:4512600:37:4431.8000:52:2913700:21:3900:00:0000:00:00
121 557DAVID GARCIA CRUZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:14:259700:13:3015300:39:3330.3400:53:0313000:21:2200:00:0000:00:00
122 1756ÓSCAR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDM01:14:3111900:13:5311800:36:5132.5600:50:4417200:23:4700:00:0000:00:00
123 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:14:3715200:15:2512200:37:0432.3700:52:2914500:22:0800:00:0000:00:00
124 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:14:3816500:16:0411200:36:3732.7700:52:4114100:21:5700:00:0000:00:00
125 5466ALBERTO RAMÍREZ AMAT INDEPENDENTABM01:14:3915700:15:3414500:39:1030.6400:54:449000:19:5500:00:0000:00:00
126 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADASUB23M01:14:4315400:15:2714200:39:0130.7600:54:2810200:20:1500:00:0000:00:00
127 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM01:15:049400:13:2315600:39:3830.2800:53:0114300:22:0300:00:0000:00:00
128 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB PROAMV1M01:15:1413200:14:3014000:38:5530.8400:53:2513800:21:4900:00:0000:00:00
129 4649FRANCISCO J. CAMERO CAMPACEMEV1M01:15:1416300:15:5213500:38:3431.1100:54:2611800:20:4800:00:0000:00:00
130 2012ENRIQUE BOLON ESPANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:15:1517800:16:5412000:36:5432.5200:53:4813300:21:2700:00:0000:00:00
131 5725RAFAEL VICIANA MORALESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:15:1516900:16:1513000:38:1731.3500:54:3211600:20:4300:00:0000:00:00
132 1192DANIEL JUAN ROGERAC.E. PICORNELLV1M01:15:1711500:13:5016800:40:1929.7600:54:0912600:21:0800:00:0000:00:00
133 2035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOSVILADECANS TRIATLOABM01:15:3018600:17:2911700:36:5032.5800:54:1912800:21:1100:00:0000:00:00
134 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:15:3216000:15:3716200:39:5930.0100:55:369100:19:5600:00:0000:00:00
135 1586AMADEU CASSANYE SALAC.E. TREVOL LLEIDAABM01:16:128400:13:0115000:39:1830.5300:52:1917500:23:5300:00:0000:00:00
136 2032JUAN HIDALGO FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM01:16:1417900:16:5412300:37:1132.2700:54:0514600:22:0900:00:0000:00:00
137 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:16:2018700:17:3615700:39:3930.2600:57:156400:19:0500:00:0000:00:00
138 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:16:3217500:16:4713900:38:5030.9000:55:3712200:20:5500:00:0000:00:00
139 2962OSCAR JIMENEZ GALLEGOPRAT TRIATLO 1994ABM01:16:3615300:15:2714900:39:1830.5300:54:4513900:21:5100:00:0000:00:00
140 3333ELOI ARGILAGA VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:16:529500:13:2413200:38:2931.1800:51:5319200:24:5900:00:0000:00:00
141 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:17:0312600:14:1516100:39:5730.0400:54:1215800:22:5100:00:0000:00:00
142 225ARNAUD BASSONCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:17:1615900:15:3713700:38:3931.0500:54:1616100:23:0000:00:0000:00:00
143 5527FERNANDO SÁNCHEZ ALVAREZCLUB PROAMABM01:17:3513600:14:3915400:39:3530.3200:54:1416700:23:2100:00:0000:00:00
144 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M01:17:3614200:15:0012700:37:5131.7000:52:5119000:24:4500:00:0000:00:00
145 1088ROGER HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOCDM01:17:459900:13:3217200:40:5629.3200:54:2816400:23:1700:00:0000:00:00
146 4312RAUL POZO ZAFRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:17:4912700:14:1615900:39:4430.2000:54:0017300:23:4900:00:0000:00:00
147 1460JORDI LOPEZ RODRIGUEZCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:18:1416400:15:5516900:40:2429.7000:56:1914000:21:5500:00:0000:00:00
148 4637ISAAC FONTELLES CODERCHGOO SPORT CLUBABM01:18:3214900:15:1613300:38:3131.1600:53:4719100:24:4500:00:0000:00:00
149 1241GERMAN MARQUEZ CARRASCOCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:19:2319100:17:5314100:38:5830.8000:56:5115500:22:3200:00:0000:00:00
150 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:19:2918900:17:4115800:39:4330.2100:57:2414400:22:0500:00:0000:00:00
151 3309JUAN JOSÉ MUÑOZ JIMÉNEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:19:5517600:16:4712400:37:3831.8900:54:2520100:25:3000:00:0000:00:00
152 2952DAVID XUCLÀ MARTÍNEZINDEPENDENTV1M01:20:129800:13:3119400:43:2227.6700:56:5316600:23:1900:00:0000:00:00
153 554JUAN JOSÉ GUERRERO GÓMEZVILADECANS TRIATLOV2M01:20:2518300:17:2116700:40:1729.7900:57:3815600:22:4700:00:0000:00:00
154 8084DAVID ÁLVAREZ GONZÁLEZA. D. TRIATLÓN AVILÉSV1M01:20:3420100:18:4315100:39:2030.5100:58:0315300:22:3100:00:0000:00:00
155 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:20:3520300:18:5013800:38:4630.9500:57:3616000:22:5900:00:0000:00:00
156 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:20:4320200:18:4911600:36:4832.6100:55:3719500:25:0600:00:0000:00:00
157 5557IVÁN GONZÁLEZ GÁZQUEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:20:4619200:17:5319000:42:5727.9401:00:509200:19:5600:00:0000:00:00
158 4662ROGER BASCO SOLERL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:20:518800:13:1118800:42:3628.1700:55:4719400:25:0400:00:0000:00:00
159 2545JOSE MANUEL JIMENEZ MARTIINDEPENDENTV2M01:21:0917100:16:2817100:40:3529.5700:57:0317800:24:0600:00:0000:00:00
160 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:21:3419300:17:5715200:39:2930.3900:57:2617900:24:0800:00:0000:00:00
161 2054PATRICIO COBO LEONCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:22:0220000:18:2914300:39:0430.7200:57:3318600:24:2900:00:0000:00:00
162 2287JOSE FRANCISCO RUBIO SANCCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:22:0620800:19:2716400:40:0729.9100:59:3415400:22:3200:00:0000:00:00
163 3916DAVID SABARIEGOS CANOCLUB ATLETISME OLESAV1M01:22:0820500:19:0616500:40:1229.8500:59:1815700:22:5000:00:0000:00:00
164 1174DAVID MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:22:4121500:20:4114400:39:0530.7000:59:4615900:22:5500:00:0000:00:00
165 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:23:0819400:18:0118900:42:4728.0501:00:4814900:22:2000:00:0000:00:00
166 1071JORDI LARRUY CASADOC.E. RAYOTEAMV1M01:23:4313100:14:2419100:43:0427.8600:57:2820700:26:1500:00:0000:00:00
167 1099VÍCTOR CABRERA RODRÍGUEZGAVA TRIATLOCDM01:23:447400:12:4717800:41:4128.7900:54:2821700:29:1600:00:0000:00:00
168 2954MARC LLONCH BLANQUECLUB NATACIO VALLDOREIXJNM01:23:477100:12:4321800:51:5523.1101:04:386700:19:0900:00:0000:00:00
169 2185JOEL HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOJNM01:24:0914600:15:1119700:44:1527.1200:59:2618800:24:4300:00:0000:00:00
170 5847CARLES ILA JUAREZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:25:1319000:17:4218700:42:2228.3201:00:0419700:25:0900:00:0000:00:00
171 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M01:25:5213500:14:3719800:44:2027.0700:58:5721100:26:5500:00:0000:00:00
172 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM01:25:5419600:18:0618500:42:1028.4601:00:1620400:25:3800:00:0000:00:00
173 2270JUAN CARLOS ALCABUZ CARBAINDEPENDENTV2M01:25:5819900:18:1419900:44:2627.0101:02:4016500:23:1800:00:0000:00:00
174 1141JUAN ANTONIO RUBIO SALDAÑPRAT TRIATLO 1994V1M01:26:2321300:20:2217600:41:1629.0801:01:3818900:24:4500:00:0000:00:00
175 1681JAVIER LOSADA CARBALLOINDEPENDENTV1M01:27:1817200:16:3121300:47:0925.4501:03:4017000:23:3800:00:0000:00:00
176 4902MANEL MORENOINDEPENDENTV1M01:27:3620400:18:5618400:42:1028.4601:01:0621000:26:3000:00:0000:00:00
177 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINAC. TRIATLO MONTORNESABM01:27:3820700:19:2521000:46:3825.7301:06:0313500:21:3500:00:0000:00:00
178 2443HECTOR SUAREZ CASEROCLUB NATACIO RUBIABM01:27:5318400:17:2320800:46:1125.9801:03:3418300:24:1900:00:0000:00:00
179 5883SAMUEL ESPARCIA MIELGOVILADECANS TRIATLOABM01:28:2416700:16:1120700:45:5326.1501:02:0420800:26:2000:00:0000:00:00
180 2152ENRIQUE FONTOBA ESPIMALC.E. NO TE PARESABM01:29:0120600:19:0920300:45:3726.3101:04:4618200:24:1500:00:0000:00:00
181 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M01:29:2418200:17:1721500:48:2024.8301:05:3717100:23:4700:00:0000:00:00
182 3743JAVIER NICOLAS GARCIACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:37:2421900:23:2720600:45:5126.1701:09:1821500:28:0600:00:0000:00:00


NF 535LUCAS CANELO INFANTESCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M00:00:00000:19:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTCDM00:00:00000:17:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3683ALEX ZAHINO PEREZGAVA TRIATLOCDM00:00:00000:12:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5884ROGER MIRABET BULLICHCLUB TRIATLO PROSANJNM00:00:00000:09:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M
NP 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLV1M
NP 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM
NP 1028XEVI COLLELL COLOMERCLUB NATACIO OLOTABM
NP 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM
NP 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M
NP 1787FRANCISCO GAITAN RUIZCLUB PROAMABM
NP 2224JUAN FERNANDEZ ORTIZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M
NP 2961ELÍAS ACEÑA MARTÍNEZCLUB TRIATLO MALGRATABM
NP 4262FRANCESC UROZ CRESPILLOCLUB NÀUTIC MASNOUV1M
NP 4444DANIEL LLAMBRICH GABRIELFASTTRIATLON - C.N. MONTJT1M
NP 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM
NP 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994JNM
NP 4806ANTONIO ORMAETXEA HIDALGOINDEPENDENTABM
NP 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM
NP 5959ARNAU NÁJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32