RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
121 95 95 0 0 5 2000 5 26 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:36:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:36:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:36:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8018RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:36:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:36:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:37:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZINDEPENDENTV1M00:37:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1057GABI RODRIGUEZ CALLEROCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M00:37:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:38:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM00:39:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM00:39:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:39:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:39:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:39:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 583ANDRES SANTOYO MEDINAINDEPENDENTV1M00:39:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M00:39:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:39:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:39:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:40:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:40:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:40:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 954VÍCTOR GARRO OLIVERACLUB NATACIO BARCELONAABM00:40:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 853MANOLO GONZALEZ CUEVASCLUB NATACIO RUBIV1M00:40:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 3736ROBERTO MARTÍN MORACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM00:41:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:41:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:41:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 5000MARCEL CUADROS BROCHCLUB TRIATLO CERVERACDM00:41:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 3070CESAR MIRANDA RENAUINDEPENDENTV2M00:41:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:42:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 8014MARC TEIXÉ VILADOTLLICENCIA DE DIAABM00:42:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAABM00:42:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLOABM00:42:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7008PATRICE GARMIERLLICENCIA DE DIAABM00:42:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 7015ALEJANDRO CERRO CAMBEROCASTRILLON TRIATLONV1M00:42:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 1719TOMEU GOMILA POCOVICLUB ATLETISME OLESAABM00:43:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 7004RAMON CUADROS CLARIA LLICENCIA DE DIAV2M00:44:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:44:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M00:44:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 8013LUICHY CASTILLA NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M00:44:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 7013PATRIK NIKLASSONLLICENCIA DE DIAABM00:44:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 8015JUAN LEONARDO PUÉRTOLAS MCLUB TRIATLON EUROPAV1M00:44:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 3650JOSÉ MIGUEL TERNERO MORILCERRR IGUALADAV1M00:44:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 7012JORDI FABREGAT SUMALLALLICENCIA DE DIAABM00:45:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 8004IVAN JIMENEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM00:45:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM00:45:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:45:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:45:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:45:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:45:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 7001IVAN MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM00:45:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:45:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM00:46:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 8001CARLOS GOMEZ LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M00:46:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:46:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 2056FRANCISCO JAVIER HERENCIAC.N. TARRACOV1M00:46:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 8011VICTOR ASENSIO CASTILLOLLICENCIA DE DIAABM00:47:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 7006CONOR MCCRYSTALCLUB VTCCV1M00:47:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 3021GERARD ROS ARAGOCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:47:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 7003ALFONSO GARCIA PUVIALLICENCIA DE DIAV1M00:47:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:47:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM00:48:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 7009JOSE LUIS GARCIA GALANLLICENCIA DE DIAV1M00:48:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 2671MAURICI SAMPONS MIRASCLUB NATACIO RUBIABM00:48:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 5300ALEIX DURAN MARTIC.N. TARRACOV2M00:49:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 1232JORDI SEGADE QUINTELAPRAT TRIATLO 1994V1M00:49:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 8019DAVID OLIVERA FRANCESLLICENCIA DE DIAV2M00:49:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 8017JOAQUIN OLIVA ARMISENINDEPENDENTV2M00:49:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 8008JORDI RIUS ROMANLLICENCIA DE DIAV1M00:50:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 8007ANTONIO JOSÉ BENITO PELLILLICENCIA DE DIAABM00:51:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:52:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 7010ALBERT ISANTA ARREBOLALLICENCIA DE DIAABM00:55:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00






NP 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M
NP 873JUAN ANTONIO ORTEGA BATALINDEPENDENTV1M
NP 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV2M
NP 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M
NP 7005ERIC FONTLLICENCIA DE DIAABM
NP 7011MIQUEL PASCUAL TORRESLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7014MIGUEL ANGEL MALLADO MOYALLICENCIA DE DIAV1M
NP 8002DAVID JIMENEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8003DANI AVILES TAULLLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8005DANIEL ANECHINA BOLEDALLICENCIA DE DIAABM
NP 8012CARLOS ROJAS MACIASLLICENCIA DE DIAABM
NP 441DAVID BAELL OLIVERAS FASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M
NP 453XAVI LOPEZ CELEIROCERDANYOLA CHV1M
NP 473ENRIC TORRALLARDONA LOBATC.N. SABADELLCDM
NP 1294DAVID TRULLENQUE IBAÑEZINDEPENDENTV1M
NP 1756ÓSCAR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDM
NP 1757LLUIS BORRAS CONTRERASCLUB ESPORTIU DUETTRIABM
NP 2936JAVIER RAMOS PEDRERACLUB ESPORTIU DUETTRIABM
NP 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32