RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
242 226 221 5 0 7 33 3 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTTGCBINNABM01:33:10100:21:59701:01:5132.0101:23:50100:09:2000:00:2701:01:52
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM01:33:25200:22:26401:01:2732.2201:23:53200:09:3200:00:3001:01:27
3 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM01:33:40300:22:31301:01:2732.2201:23:58300:09:4200:00:2701:01:27
4 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAFLOR DE TRIATLOSUB23M01:33:54400:23:16201:00:5232.5301:24:08400:09:4600:00:2901:00:53
5 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M01:35:27800:23:31801:01:5731.9601:25:28500:09:5900:00:3101:01:57
6 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM01:35:28600:23:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3100:00:00
7 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:36:00900:23:36901:01:5731.9601:25:331200:10:2700:00:3001:01:57
8 2950JORDI URÓ MOMPELCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:36:04700:23:301301:02:0731.8801:25:371100:10:2700:00:2801:02:07
9 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:36:15500:23:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3200:00:00
10 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:36:221100:23:44601:01:5032.0201:25:341500:10:4800:00:3201:01:51
11 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M01:37:191500:24:081401:02:2431.7301:26:321400:10:4700:00:3201:02:25
12 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDENTABM01:37:371600:24:232001:02:5731.4501:27:20900:10:1700:00:3801:02:58
13 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM01:37:401000:23:442501:03:4131.0901:27:25800:10:1500:00:2601:03:42
14 8021OSCAR MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:37:431300:24:062201:03:1531.3001:27:211000:10:2200:00:3301:03:15
15 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:37:561200:23:452601:04:0730.8801:27:52600:10:0400:00:2601:04:07
16 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:38:001900:24:431701:02:3531.6401:27:181300:10:4200:00:3001:02:36
17 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:38:171800:24:422401:03:2031.2601:28:02700:10:1500:00:3401:03:21
18 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:38:212800:25:301101:01:5731.9601:27:271700:10:5400:00:3601:01:57
19 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:38:281400:24:082301:03:1931.2701:27:272200:11:0100:00:3301:03:20
20 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:38:543900:25:571201:02:0631.8801:28:031600:10:5100:00:2901:02:06
21 620MARC MARTIN CLOTATRICBMSUB23M01:38:572500:25:131901:02:4631.5501:27:591900:10:5800:00:4301:02:47
22 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:39:012200:25:061801:02:4231.5801:27:483400:11:1300:00:3401:02:43
23 589HERMIES BUSQUE CALSINAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:39:09000:00:00000:00:000.0001:28:092000:11:0000:00:0000:00:42
24 2945ABRAHAM SANCHEZ LAFUENTEM.T.C. CABRERA DE MARABM01:39:222900:25:311601:02:3331.6501:28:043800:11:1800:00:4401:02:34
25 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:39:274900:26:17501:01:3832.1301:27:554600:11:3200:00:3201:01:39
26 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:39:352700:25:282101:02:5831.4501:28:262900:11:0900:00:5301:02:59
27 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:39:376600:27:02101:00:5232.5301:27:545400:11:4300:00:3301:00:52
28 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:39:514000:25:591001:01:5731.9601:27:566500:11:5500:00:3301:01:58
29 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:40:124200:26:031501:02:2731.7101:28:305300:11:4200:00:5301:02:27
30 7019ARTHUR ROUXLLICENCIA DE DIASUB23M01:40:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM01:40:542100:25:003101:04:5830.4801:29:581800:10:5600:00:4101:04:58
32 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:41:233300:25:352901:04:3430.6701:30:093700:11:1400:00:3801:04:34
33 1255GERARD MOLIST PALOMERASINDEPENDENTABM01:41:282000:24:473501:05:2930.2401:30:163300:11:1200:00:3801:05:30
34 2025JORDI UREÑA LARAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:41:56000:00:00000:00:000.0001:30:254500:11:3100:00:0000:00:54
35 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:42:111700:24:353401:05:2430.2801:29:598300:12:1200:00:3301:05:24
36 2155EDUARD SADURNI DE LA TORRCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:42:145400:26:212801:04:2930.7101:30:503900:11:2400:01:0001:04:30
37 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M01:42:203700:25:483001:04:5130.5301:30:395200:11:4100:00:3701:04:52
38 7012JOSE LUIS VALERO MORONLLICENCIA DE DIAABM01:42:355300:26:202701:04:1930.7901:30:396600:11:5600:00:5601:04:20
39 8029DAVID RIBAS MASIPLLICENCIA DE DIAV1M01:42:453500:25:463301:05:2330.2801:31:094900:11:3600:01:2301:05:23
40 2926ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:43:00000:00:00000:00:000.0001:32:002100:11:0000:00:0000:00:52
41 8028ROBERT CANADELL PEÑALLICENCIA DE DIAV1M01:43:11000:00:00000:00:000.0001:32:003000:11:1100:00:0000:00:51
42 1231SERGIO ANIDO SEIJASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:43:342400:25:134301:07:0729.5001:32:203500:11:1400:00:4401:07:07
43 2949CARLES SOLE PIZARROINDEPENDENTABM01:43:394400:26:054001:06:2829.7901:32:332600:11:0600:01:0601:06:29
44 7009JORDI ALBA ROBLEDOLLICENCIA DE DIAABM01:43:415800:26:463201:05:2030.3101:32:064700:11:3500:01:1401:05:20
45 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:44:243200:25:345201:07:4229.2501:33:162800:11:0800:00:4101:07:43
46 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:44:416100:26:483701:05:4930.0801:32:377700:12:0400:00:4501:05:50
47 1237CARLES RIPOLLES PEREZCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:44:432600:25:245701:08:1429.0201:33:382500:11:0500:01:3201:08:15
48 608MARC TORO GARCIATRICBMV1M01:44:522300:25:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
49 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:44:553600:25:484701:07:2329.3801:33:115800:11:4400:00:3401:07:24
50 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M01:45:12000:00:00000:00:000.0001:33:454300:11:2700:00:0000:00:38
51 7018JORDI MIAS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:45:176800:27:054101:06:2829.7901:33:335500:11:4400:01:1301:06:28
52 4236SERGIO RODRÍGUEZ BENEGASCLUB VO2 TEAMABM01:45:193400:25:446201:08:3128.9001:34:152400:11:0400:00:4501:08:31
53 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:45:234600:26:065501:08:1029.0501:34:162700:11:0700:00:4601:08:10
54 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:45:243800:25:515901:08:2228.9601:34:133200:11:1100:00:4201:08:22
55 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:45:326200:26:574501:07:1029.4801:34:074000:11:2500:00:3401:07:11
56 3337JORDI FLOTATS CASASCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:45:525900:26:474901:07:3029.3301:34:174800:11:3500:00:3901:07:30
57 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:46:035100:26:185801:08:1529.0101:34:334400:11:3000:01:0101:08:16
58 8014MIQUEL ÀNGEL GIRAVENT MARLLICENCIA DE DIAV2M01:46:056700:27:044401:07:0929.4901:34:136400:11:5200:01:2801:07:10
59 4836ROGER ALBALADEJO CASTANYDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:46:166500:27:024801:07:2629.3601:34:286000:11:4800:00:3801:07:27
60 1636CARMELO COLACIOS GAÑÁNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:46:177200:27:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0100:00:00
61 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:46:24000:00:00000:00:000.0001:34:257200:11:5900:00:0000:00:51
62 8030JUANJO GARCIA DOMINGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:46:357300:27:194601:07:1729.4301:34:367000:11:5900:01:2801:07:18
63 623PEDRO ROLDÁN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:46:429100:28:153801:06:1529.8901:34:308400:12:1200:01:0301:06:16
64 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:46:559200:28:163901:06:1629.8801:34:328900:12:2300:01:0401:06:16
65 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:46:577100:27:175101:07:3729.2801:34:547400:12:0300:01:1901:07:38
66 1563ADRIÀ PÉREZ DE ROZAS ARGIC.A. LES TORTUGUESABM01:46:5910800:28:483601:05:3230.2101:34:2010500:12:3900:00:4001:05:33
67 7024LUIS CARLOS VEIGA MATEUS LLICENCIA DE DIAABM01:47:056000:26:485601:08:1129.0401:34:597900:12:0600:01:3001:08:12
68 7020JORDI COMELLAS SALADALLICENCIA DE DIAABM01:47:09000:00:00000:00:000.0001:35:583100:11:1100:00:0000:01:34
69 3932JULIÀ BERNABE FELIUINDEPENDENTABM01:47:144700:26:095401:08:0629.0701:34:1512900:12:5900:00:3701:08:06
70 8013RUBEN CASTRO ALGORALLICENCIA DE DIAABM01:47:213000:25:327301:09:4028.4201:35:128100:12:0900:00:4701:09:41
71 7005SERGI CASAN FORNLLICENCIA DE DIAABM01:47:263100:25:337101:09:3528.4601:35:088600:12:1800:00:3901:09:35
72 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:47:40000:00:00000:00:000.0001:36:154100:11:2500:00:0000:00:44
73 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:47:599600:28:234201:06:3629.7301:34:5913200:13:0000:00:5301:06:37
74 5932NICOLAS MADRID HERNANDEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:48:018500:27:445001:07:3229.3201:35:1611600:12:4500:00:4901:07:33
75 696ORIOL DELBLANCH SOLERCLUB VO2 TEAMABM01:48:097700:27:256001:08:2428.9501:35:498700:12:2000:01:0301:08:25
76 3049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:48:167500:27:226501:08:5428.7401:36:167300:12:0000:01:0401:08:55
77 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:48:21000:00:00000:00:000.0001:35:579000:12:2400:00:0000:00:50
78 2486ALFONS ESQUIUS MIQUELCLUB NATACIO MINORISAV2M01:48:264300:26:038401:10:2428.1301:36:277100:11:5900:01:2401:10:24
79 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M01:48:366900:27:107801:10:0028.2901:37:104200:11:2600:00:4601:10:01
80 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:48:414500:26:068701:10:5527.9201:37:015100:11:4000:00:5801:10:55
81 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 TEAMABM01:48:567600:27:247001:09:3328.4701:36:576800:11:5900:00:4701:09:34
82 1501PEP GUBERN NOUVILASDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:48:598000:27:306601:09:2128.5501:36:518000:12:0800:01:0301:09:21
83 1473ALEX TREPAT TREPATC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:49:015200:26:196801:09:3128.4801:35:5014000:13:1100:00:5401:09:32
84 4358JESUS RODRIGUEZ CHARLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:49:125500:26:2510301:11:4327.6101:38:082300:11:0400:00:5401:11:44
85 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:49:187900:27:266101:08:3128.9001:35:5715400:13:2100:00:5801:08:31
86 4251JESUS PIÑERO SANTOSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:49:255700:26:379001:10:5627.9101:37:336300:11:5200:01:0401:10:56
87 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:49:295600:26:2910501:11:4627.5901:38:153600:11:1400:00:3701:11:46
88 2948EDUARD TORRES ROSINDEPENDENTV1M01:49:328700:27:497701:09:5928.2901:37:485600:11:4400:00:5401:10:00
89 5945JORDI ALTAYÓ RIPOLLC. TRIATLO MONTORNESV1M01:49:3511600:29:135301:07:5629.1501:37:099300:12:2600:00:4301:07:56
90 1373JAVIER PEREZ DELGADOTRITEAM GIRONAV1M01:49:4110500:28:426401:08:3528.8701:37:179100:12:2400:00:5201:08:35
91 4549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIABM01:50:114100:25:5911101:12:1527.4001:38:146700:11:5700:00:3501:12:15
92 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:50:386300:26:5910701:11:5327.5401:38:525900:11:4600:01:3001:11:53
93 3054JORDI PUJOL BELLALTACLUB VO2 TEAMV1M01:50:388300:27:349601:11:2027.7601:38:545700:11:4400:01:0101:11:21
94 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDENTV1M01:50:419900:28:317201:09:3628.4501:38:0710000:12:3400:01:0101:09:36
95 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:50:4310000:28:336701:09:2828.5001:38:0111200:12:4200:00:5701:09:29
96 1490EDUARD GOMEZ MUNÉ C.E. KATOA BARCELONAABM01:50:508900:28:097501:09:5228.3401:38:0112300:12:4900:01:1001:09:52
97 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:51:006400:27:009901:11:3527.6601:38:359200:12:2500:00:4901:11:35
98 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:51:03000:00:00000:00:000.0001:38:597800:12:0400:00:0000:01:06
99 1510GORKA RODRIGUEZ SAN AGUSTC.E. KATOA BARCELONAV1M01:51:079000:28:118601:10:4527.9901:38:568200:12:1100:00:3701:10:46
100 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:51:2611700:29:156901:09:3228.4801:38:4710600:12:3900:01:0701:09:32
101 3628DAVID CASTILLO TAMAYOC.A. LES TORTUGUESABM01:51:2610700:28:477601:09:5828.3001:38:4511100:12:4100:00:3701:09:59
102 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:51:4110600:28:448001:10:1528.1901:38:5911400:12:4200:00:5701:10:16
103 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:51:5014700:30:086301:08:3428.8801:38:4213800:13:0800:00:4801:08:34
104 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM01:52:0111200:28:588301:10:2328.1301:39:2110900:12:4000:00:5001:10:23
105 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:52:2811300:29:018501:10:2728.1101:39:2813100:13:0000:00:5601:10:28
106 1046MIGUEL ANGEL GORDILLO BENCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:52:327400:27:2012201:13:3426.9101:40:545000:11:3800:00:4601:13:34
107 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M01:52:3610400:28:389501:11:1827.7701:39:5610700:12:4000:00:5801:11:18
108 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:52:4310100:28:339101:11:0227.8701:39:3513700:13:0800:00:3801:11:03
109 8001JOSÉ MIGUEL MERCEDES DE LLLICENCIA DE DIAABM01:53:2815000:30:127401:09:4528.3901:39:5716300:13:3100:00:5501:09:45
110 8024DANIEL GALINDO MOLESLLICENCIA DE DIAABM01:53:3514200:30:038901:10:5527.9201:40:5810300:12:3700:00:4501:10:56
111 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:53:3711100:28:5011201:12:2027.3701:41:109500:12:2700:00:5601:12:20
112 1468ALBERT CERDA VICENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:53:3712000:29:269701:11:3427.6701:41:0010400:12:3700:00:5701:11:34
113 8006BENJAMI JANE UBEDALLICENCIA DE DIAV1M01:53:4012200:29:2810201:11:3727.6501:41:0510100:12:3500:00:5501:11:37
114 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:53:464800:26:1613901:15:2726.2401:41:437600:12:0300:00:5901:15:28
115 8022JORDI VENDRELL DURANLLICENCIA DE DIAABM01:54:1612700:29:3810101:11:3727.6501:41:1513300:13:0100:01:3501:11:38
116 5205JACINTO MUÑOZ VILLODRESINDEPENDENTV1M01:54:2111500:29:1110801:11:5327.5401:41:0414900:13:1700:00:5401:11:53
117 308JORDI COROMINAS PAGESINDEPENDENTV2M01:54:249300:28:1712401:13:3726.9001:41:549700:12:3000:01:0501:13:37
118 8009DAVID ARANDA MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M01:54:3112900:29:409801:11:3527.6601:41:1514700:13:1600:01:1901:11:35
119 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:54:379400:28:1712001:13:3126.9301:41:4812200:12:4900:01:0401:13:31
120 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:54:4016200:30:447901:10:1028.2201:40:5417300:13:4600:00:3601:10:10
121 2940ROGER BADÍA PUIGGALÍSBR OPEN TEAMABM01:54:4813200:29:4511401:12:2327.3501:42:0810800:12:4000:01:4001:12:24
122 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDENTV1M01:54:5015100:30:2010401:11:4527.6001:42:0511700:12:4500:01:2001:11:46
123 7007BYRON CASTRO SUAREZLLICENCIA DE DIAV1M01:55:029500:28:1813001:14:0726.7101:42:2510200:12:3700:01:0901:14:08
124 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM01:55:0610900:28:4912101:13:3226.9301:42:2111900:12:4500:00:4501:13:32
125 8027UNAI URIARTE MASGRAULLICENCIA DE DIAABM01:55:148100:27:3213501:15:0026.4001:42:3211300:12:4200:01:0901:15:00
126 8015ENRIC DOMINGO SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:55:197800:27:2514401:15:5526.0801:43:206900:11:5900:01:0601:15:55
127 2175JORDI PEREZ RODRIGUEZINDEPENDENTABM01:55:4317200:31:418101:10:1528.1901:41:5617400:13:4700:01:0201:10:16
128 8003ARTURO LÓPEZ CRESPOLLICENCIA DE DIAABM01:55:475000:26:1814201:15:3726.1801:41:5517700:13:5200:01:3801:15:38
129 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:55:5616700:31:219301:11:1727.7801:42:3815000:13:1800:01:0401:11:18
130 7022FELIX JIMENEZ LARALLICENCIA DE DIAV1M01:55:5712100:29:2711901:13:3026.9401:42:5713000:13:0000:01:4601:13:30
131 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 TEAMV1M01:56:0211900:29:2412301:13:3426.9101:42:5813500:13:0400:01:0801:13:34
132 7010LUC CARDONALLICENCIA DE DIAABM01:56:168800:27:5613301:14:4226.5101:42:3816600:13:3801:14:4301:14:43
133 7008IGNACIO BAGÜESTE BLANCOLLICENCIA DE DIAV1M01:56:2313800:29:5711501:12:5627.1501:42:5316100:13:3000:01:1801:12:56
134 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAV1M01:56:3016300:30:4510601:11:5227.5501:42:3717800:13:5300:01:0201:11:53
135 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:56:3410300:28:3714101:15:3526.2001:44:128800:12:2200:00:5401:15:36
136 8018ALBERTO GOMEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:56:3617100:31:2910001:11:3527.6601:43:0416500:13:3200:01:0801:11:36
137 8005ALEX CATALAN SANTANACHLLICENCIA DE DIAABM01:56:3716100:30:4411301:12:2327.3501:43:0716000:13:3000:01:3501:12:23
138 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:56:377000:27:1716001:17:3025.5501:44:476100:11:5000:00:4101:17:30
139 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:57:039800:28:2414301:15:5126.1001:44:1512100:12:4800:00:4701:15:51
140 8023XAVIER GONZALEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M01:57:1514900:30:1112901:14:0526.7301:44:1612800:12:5900:00:5501:14:05
141 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:57:299700:28:2315201:16:5125.7601:45:148500:12:1500:00:4601:16:52
142 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:57:5213000:29:4013601:15:0326.3801:44:4313900:13:0900:00:4701:15:04
143 7023SERGI SUREDA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M01:57:5212400:29:3113401:14:5726.4201:44:2815600:13:2400:01:0701:14:58
144 7002ISRAEL FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:57:5215800:30:4212701:13:5626.7801:44:3814300:13:1400:01:0901:13:56
145 8011JOAN ESCUDEROLLICENCIA DE DIAV1M01:57:5415700:30:4112801:14:0126.7501:44:4214100:13:1200:00:5801:14:01
146 1420ENRIC SANTOS DRAPERCLUB TRI5UV2M01:57:5813900:29:5913701:15:0826.3501:45:0712500:12:5100:01:2301:15:09
147 7015CARLES AGUADO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:58:1712800:29:4014501:16:0826.0101:45:489600:12:2901:16:0801:16:08
148 1498JOAN CARLES GONZALEZ BLAZTRITEAM GIRONAV1M01:58:2015200:30:2213201:14:2626.6001:44:4816400:13:3200:01:0001:14:26
149 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:58:2416500:31:1012501:13:4626.8401:44:5615900:13:2800:01:1201:13:46
150 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:58:2911000:28:5015301:16:5325.7501:45:4312000:12:4600:00:4901:16:53
151 5375JUAN LUIS VICENTE OJEDADIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:58:3110200:28:3515601:17:1625.6301:45:5111000:12:4000:01:2701:17:16
152 5931DAVID MENDEZ CORBALANDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:58:31000:00:00000:00:000.0001:45:4811500:12:4300:00:0000:00:54
153 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:59:0413700:29:5714701:16:1625.9601:46:1312400:12:5100:00:5201:16:17
154 2753JOSE JOAQUIN GÜELL TRIGUECLUB VO2 TEAMV2M01:59:0717700:32:0212601:13:5226.8101:45:5414200:13:1300:01:1501:13:53
155 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:59:1212500:29:3215101:16:4725.7901:46:1912600:12:5300:00:5701:16:47
156 7021FRANCESC SERRANO BARREIROLLICENCIA DE DIAABM01:59:3712300:29:2815001:16:3825.8401:46:0616200:13:3100:01:4601:16:39
157 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:59:4413300:29:4614801:16:1925.9401:46:0516700:13:3900:00:4901:16:19
158 8031JAVIER DEL AGUILA RODALLICENCIA DE DIAV2M02:00:2515300:30:3014601:16:1225.9801:46:4217000:13:4300:01:2101:16:13
159 7006LUÍS ALBERTO LOZANO PORROLLICENCIA DE DIAABM02:00:3315600:30:4114001:15:3526.2001:46:1618200:14:1700:01:4501:15:35
160 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:00:5618600:33:0111701:13:0727.0801:46:0819600:14:4800:01:0601:13:08
161 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM02:01:0014500:30:0715901:17:2625.5701:47:3315800:13:2700:00:5401:17:27
162 5923RUBEN GARCIA ROLDANCLUB VO2 TEAMABM02:01:00000:00:00000:00:000.0001:47:3415700:13:2600:00:0000:00:53
163 8008ALBERT OLIVERAS LLUNELLLLICENCIA DE DIAABM02:01:0814400:30:0617001:19:1225.0001:49:186200:11:5000:01:1101:19:12
164 8025ÓSCAR SÁNCHEZ ARRIBAS LLICENCIA DE DIAV1M02:01:1912600:29:3216401:18:4525.1401:48:1713400:13:0200:01:0101:18:45
165 841ALEJANDRO ENRIQUE ARRIBASCERDANYOLA CHV1M02:01:1915900:30:4215801:17:2225.5901:48:0414500:13:1500:01:1501:17:22
166 8012RAÚL GONZÁLEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M02:01:2911800:29:1616601:18:5425.1001:48:1015100:13:1900:00:5501:18:54
167 8033ALBERT BENTUE DE AVILALLICENCIA DE DIAABM02:01:4119000:33:1811801:13:1027.0601:46:2820400:15:1300:01:1301:13:10
168 8004FRANCISCO ROLDAN ORTEGALLICENCIA DE DIAV1M02:01:4413100:29:4116101:18:0525.3601:47:4617900:13:5800:01:2001:18:06
169 7016GUILLAUME ACHARDLLICENCIA DE DIAABM02:02:1918500:32:5413801:15:2526.2501:48:1918000:14:0000:01:0201:15:25
170 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M02:02:2914800:30:1017101:19:2224.9501:49:3212700:12:5700:01:3301:19:23
171 1531FRANCESC CASTAN ESPINOSADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM02:02:3616600:31:1115501:17:0725.6801:48:1818500:14:1800:00:5701:17:08
172 1825CARLES MARTINEZ SANCHEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOV2M02:02:3716400:31:1015401:17:0525.6901:48:1518600:14:2200:01:0801:17:05
173 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM02:02:5119500:33:4513101:14:1426.6701:47:5919700:14:5200:00:4601:14:15
174 8007MANEL DELGADO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM02:03:1916000:30:4316501:18:4825.1301:49:3117600:13:4800:01:1301:18:49
175 8016XEVI JAIME NOVOLLICENCIA DE DIAV1M02:03:1918100:32:2214901:16:2925.8901:48:5119000:14:2800:01:0801:16:29
176 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M02:03:4714300:30:0517201:19:2524.9301:49:3018300:14:1700:01:5901:19:25
177 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:04:1711400:29:0217501:21:5324.1801:50:5515500:13:2200:01:0201:21:53
178 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZINDEPENDENTV1M02:05:3316900:31:2817301:20:1724.6601:51:4517500:13:4800:00:5301:20:18
179 2569RUBEN MONMANY PULIDOCLUB VO2 TEAMABM02:05:3614600:30:0718101:22:5823.8701:53:059800:12:3100:01:0601:22:59
180 4925JOAN GORDILLO GARCÍATEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:05:4417300:31:4217401:20:1824.6601:52:0017100:13:4400:01:2701:20:19
181 8017MIGUEL ANGEL CALSO NAVARRLLICENCIA DE DIAV1M02:05:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
182 8002DANIEL AUTET GUBIERASLLICENCIA DE DIAV1M02:05:5219300:33:4115701:17:1725.6201:50:5819800:14:5400:01:0501:17:17
183 7014JORDI GONZALEZ CARMONALLICENCIA DE DIAV1M02:05:5317500:31:4816901:19:1125.0101:50:5919900:14:5400:01:2201:19:11
184 2697DANIEL TOMÀS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:05:5418000:32:2016801:19:1025.0101:51:3018800:14:2400:01:0701:19:11
185 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM02:05:5418900:33:0516301:18:1525.3001:51:2019300:14:3400:01:0501:18:16
186 7001SERGI ASINS MOYALLICENCIA DE DIASUB23M02:07:1017800:32:0616701:19:0125.0601:51:0721000:16:0300:01:1701:19:01
187 3092IGNASI TOMAS LÓPEZ-DORIGINDEPENDENTV1M02:07:1614100:30:0018001:22:4323.9401:52:4319200:14:3300:01:2301:22:44
188 2939DANIEL JAVIER MARTIN TORRINDEPENDENTABM02:09:1617000:31:2918501:24:2723.4501:55:5615200:13:2000:01:4501:24:27
189 2947DANIEL GARCIA PARDOSC.E. INEF LLEIDASUB23M02:09:428600:27:4819301:28:1122.4501:55:5916900:13:4300:00:5901:28:11
190 713OSCAR GOMEZ PAUPRAT TRIATLO 1994V1M02:10:1317900:32:0918401:24:2323.4601:56:3216800:13:4100:01:1601:24:24
191 622JURANDIR GENUINOTRICBMABM02:11:0619600:33:4517801:22:2424.0301:56:0920000:14:5700:01:0801:22:24
192 7004LLUIS ROVIRA ROSLLICENCIA DE DIAV2M02:13:5318300:32:4918801:26:0023.0201:58:4920300:15:0400:01:2101:26:01
193 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV1M02:15:2619200:33:3218901:26:3722.8602:00:0920600:15:1700:00:4801:26:37
194 8026VICTOR VALVERDE RIVASLLICENCIA DE DIAABM02:15:4620400:35:5818201:23:5223.6101:59:5020900:15:5600:01:1301:23:52
195 8010JOSEP BAENA VALLSLLICENCIA DE DIAABM02:17:1420200:35:3818601:25:0123.2902:00:3921300:16:3500:01:2101:25:02
196 8032MARCOS ROMERO RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM02:21:0617600:31:5120001:34:5020.8802:06:4118900:14:2500:01:3001:34:51
197 2270JUAN CARLOS ALCABUZ CARBAINDEPENDENTV2M02:21:1019400:33:4419901:32:5621.3102:06:4019100:14:3000:01:4001:32:57
198 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:22:4820000:34:5319701:31:3721.6102:06:3021200:16:1800:01:0601:31:38
199 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM02:31:1720500:37:2220301:39:3819.8702:17:0018400:14:1700:01:0601:39:38


NF 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. PICORNELLV1M00:00:00000:25:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1800:00:00
NF 2942JORDI GARCIA IGLESIASCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM00:00:00000:27:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1100:00:00
NF 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM00:00:00000:28:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4700:00:00
NF 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:00:00000:25:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3700:00:00




NP 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M
NP 1751MARC CATALA CAMARACLUB VO2 TEAMABM
NP 2128CARLES MORENO ANDREUC. TRIATLO MONTORNESV1M
NP 2282JORDI GIMFERRER QUINTANATGCBINNV1M
NP 2565SALVADOR NOGALES SANCHEZC.E. KATOA BARCELONAV1M
NP 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M
NP 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM
NP 4573JORGE MAS VELASCOC.E. TRIATHLONBCNV1M
NP 4939VICTOR SANCHEZ GILINDEPENDENTABM
NP 5246ALBERT GANDARILLAS GIMENECLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M
NP 5533RICARDO BERGARA ETXEBERRIINDEPENDENTABM
NP 5766CESAR OCHOA DIEZC.E. KATOA BARCELONAV1M
NP 5778JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNFLOR DE TRIATLOABM
NP 7003JORDI GARRIGA CANALSLLICENCIA DE DIAABM
NP 7017CARLOS FLORES VALEROLLICENCIA DE DIAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32