RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
518 468 461 5 2 6 18 3 11 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:56:30100:17:554900:29:4336.3400:47:38200:08:5200:00:2900:00:00
2 8016NIL RIUDAVETS VICTORYFERRER HOTELS - M3TSUB23M00:56:32400:18:004000:29:3936.4200:47:39400:08:5300:00:3300:00:00
3 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:35500:18:004800:29:4236.3600:47:42300:08:5300:00:3000:00:00
4 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:56:371000:18:093500:29:3736.4700:47:46100:08:5100:00:3700:00:00
5 240LLUIS VILA AGUILARTRICBMABM00:56:39600:18:015000:29:4336.3400:47:44500:08:5500:00:2700:00:00
6 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM00:56:43300:17:595300:29:4536.3000:47:44600:08:5900:00:3100:00:00
7 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:56:441900:18:201700:29:2336.7600:47:43700:09:0100:00:2800:00:00
8 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM00:56:47900:18:033800:29:3836.4500:47:41800:09:0600:00:2800:00:00
9 2391CARLOS GALINDO ROONEYTRICBMABM00:56:53700:18:015100:29:4436.3200:47:45900:09:0800:00:3300:00:00
10 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:57:041600:18:151800:29:2636.6900:47:411300:09:2300:00:2700:00:00
11 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:57:091200:18:142300:29:3036.6100:47:441400:09:2500:00:2600:00:00
12 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:57:091100:18:132000:29:2636.6900:47:392000:09:3000:00:2700:00:00
13 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM00:57:10800:18:024400:29:4136.3800:47:431700:09:2700:00:2800:00:00
14 8017BIEL OLIVER RAMÓNFERRER HOTELS - M3TABM00:57:241500:18:152400:29:3136.5900:47:462900:09:3800:00:2600:00:00
15 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:341300:18:142200:29:2836.6500:47:424300:09:5200:00:2700:00:00
16 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M00:57:472000:18:305800:29:4836.2400:48:181900:09:2900:00:2800:00:00
17 5954ARNAU TURONPRAT TRIATLO 1994ABM00:57:53200:17:555900:29:5236.1600:47:475900:10:0600:00:2700:00:00
18 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:57:541400:18:157100:30:1335.7400:48:281500:09:2600:00:3800:00:00
19 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79V1M00:57:58000:00:00000:00:000.0000:48:252100:09:3300:00:0000:00:00
20 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:57:593500:19:014500:29:4136.3800:48:421000:09:1700:00:3300:00:00
21 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M00:58:023300:18:591400:29:2236.7800:48:213200:09:4100:00:2800:00:00
22 1137ALEX CARRERAS FABREGATC.E. PICORNELLV1M00:58:022200:18:425600:29:4636.2800:48:282300:09:3400:00:3200:00:00
23 4850ALEIX BIEL BOLAÑOFLOR DE TRIATLOSUB23M00:58:033400:19:014700:29:4236.3600:48:431100:09:2000:00:3100:00:00
24 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. PICORNELLABM00:58:052800:18:503600:29:3736.4700:48:272800:09:3800:00:2900:00:00
25 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:58:053000:18:533400:29:3736.4700:48:302500:09:3500:00:2800:00:00
26 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM00:58:062300:18:435400:29:4636.2800:48:292700:09:3700:00:2900:00:00
27 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM00:58:101800:18:176700:30:0235.9600:48:194100:09:5100:00:2800:00:00
28 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:121700:18:162600:29:3336.5500:47:498500:10:2300:00:3100:00:00
29 5502XAVI TOMASA SERRANOCERRR IGUALADAABM00:58:132100:18:417000:30:1235.7600:48:531200:09:2000:00:3100:00:00
30 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:142900:18:523300:29:3736.4700:48:293600:09:4500:00:3000:00:00
31 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:58:163600:19:025500:29:4636.2800:48:481800:09:2800:00:2800:00:00
32 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:58:175100:19:143200:29:3636.4900:48:501600:09:2700:00:3000:00:00
33 639ALBERT FERNANDEZ CANOFLOR DE TRIATLOABM00:58:183200:18:565700:29:4736.2600:48:432400:09:3500:00:3500:00:00
34 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM00:58:192700:18:502900:29:3536.5100:48:254600:09:5400:00:2700:00:00
35 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM00:58:206000:19:27500:28:5937.2600:48:264500:09:5400:00:3300:00:00
36 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M00:58:214700:19:123100:29:3636.4900:48:482200:09:3300:00:3200:00:00
37 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM00:58:215500:19:24800:29:1536.9200:48:393300:09:4200:00:3500:00:00
38 8018RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:224500:19:112500:29:3336.5500:48:443000:09:3800:00:2800:00:00
39 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM00:58:232500:18:492700:29:3436.5300:48:235300:10:0000:00:2700:00:00
40 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:58:304000:19:083900:29:3936.4200:48:473500:09:4300:00:3100:00:00
41 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM00:58:323900:19:072800:29:3436.5300:48:414000:09:5100:00:4600:00:00
42 4912MARC BOVÉ BALLESTEFLOR DE TRIATLOABM00:58:324400:19:114600:29:4136.3800:48:523100:09:4000:00:3900:00:00
43 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM00:58:325300:19:161900:29:2636.6900:48:423900:09:5000:00:3300:00:00
44 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:335700:19:251300:29:2236.7800:48:473700:09:4600:00:3000:00:00
45 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM00:58:344900:19:131600:29:2336.7600:48:365000:09:5800:00:3200:00:00
46 2731SIMÓN JIMÉNEZ MARINCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM00:58:425000:19:143000:29:3636.4900:48:504200:09:5200:00:3900:00:00
47 933PAUL CAILTRICBMABM00:58:454200:19:094100:29:3936.4200:48:484900:09:5700:00:2900:00:00
48 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM00:58:467800:19:47200:28:4737.5200:48:346500:10:1200:00:2900:00:00
49 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:474100:19:084300:29:4036.4000:48:485100:09:5900:00:2900:00:00
50 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉCLUB TRIATLO PROSANV1M00:58:485400:19:21900:29:1936.8400:48:406000:10:0800:00:3100:00:00
51 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:58:493700:19:025200:29:4436.3200:48:465700:10:0300:00:3000:00:00
52 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:58:515900:19:271500:29:2236.7800:48:495400:10:0200:00:3200:00:00
53 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:58:516200:19:301100:29:2136.8000:48:515200:10:0000:00:3200:00:00
54 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM00:58:514300:19:092100:29:2836.6500:48:377000:10:1400:00:4800:00:00
55 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM00:58:525600:19:251200:29:2136.8000:48:465800:10:0600:00:3200:00:00
56 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:58:587400:19:45300:28:5137.4400:48:368200:10:2200:00:3200:00:00
57 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M00:59:006800:19:41400:28:5737.3100:48:388100:10:2200:00:3700:00:00
58 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M00:59:046100:19:301000:29:2036.8200:48:506900:10:1400:00:3100:00:00
59 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:59:076400:19:33700:29:1236.9900:48:458300:10:2200:00:2900:00:00
60 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. PICORNELLSUB23M00:59:083100:18:538100:30:3235.3700:49:253400:09:4300:00:3000:00:00
61 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM00:59:096600:19:34600:29:0937.0500:48:438800:10:2600:00:3100:00:00
62 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROABM00:59:104800:19:123700:29:3836.4500:48:507900:10:2000:00:3200:00:00
63 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM00:59:298700:20:01100:28:3237.8500:48:3315600:10:5600:00:2800:00:00
64 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M00:59:342400:18:476900:30:0435.9200:48:5112600:10:4300:00:3500:00:00
65 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:59:362600:18:506100:29:5436.1200:48:4414500:10:5200:00:3100:00:00
66 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:59:505200:19:169800:30:5834.8800:50:142600:09:3600:00:4900:00:00
67 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:573800:19:0710500:31:0334.7800:50:103800:09:4700:00:3500:00:00
68 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:00:106300:19:328600:30:4335.1600:50:154800:09:5500:00:3800:00:00
69 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:00:169000:20:076600:30:0036.0000:50:076300:10:0900:00:3400:00:00
70 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:00:177100:19:427800:30:2735.4700:50:096100:10:0800:00:3700:00:00
71 844DANIEL LUCENA BUSTOSITRIATLETES SOLIDARISSUB23M01:00:178300:19:537300:30:1535.7000:50:086200:10:0900:00:3100:00:00
72 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:205800:19:258500:30:4135.2000:50:066800:10:1400:00:5000:00:00
73 1226ADRIÀ MARÍN BATETFLOR DE TRIATLOABM01:00:247200:19:447600:30:2135.5800:50:057700:10:1900:00:0000:00:00
74 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:00:286700:19:408000:30:3035.4100:50:107400:10:1800:00:4200:00:00
75 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:00:2910000:20:136000:29:5336.1400:50:068600:10:2300:00:3000:00:00
76 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHV1M01:00:318200:19:537700:30:2335.5500:50:167300:10:1500:00:3700:00:00
77 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:00:359400:20:116400:29:5836.0400:50:099000:10:2600:00:2800:00:00
78 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM01:00:378500:19:577400:30:1535.7000:50:128700:10:2500:00:3800:00:00
79 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM01:00:3811200:20:254200:29:4036.4000:50:0510200:10:3300:00:3000:00:00
80 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:00:408100:19:537500:30:1835.6400:50:119600:10:2900:00:3300:00:00
81 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M01:00:417700:19:467900:30:2735.4700:50:139400:10:2800:00:3200:00:00
82 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:00:448900:20:056800:30:0335.9400:50:0811000:10:3600:00:3000:00:00
83 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:01:027600:19:4610700:31:0334.7800:50:496600:10:1300:00:3200:00:00
84 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB NATACIO CORNELLAABM01:01:129900:20:136200:29:5636.0800:50:0916800:11:0300:00:3800:00:00
85 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:01:159600:20:1210100:31:0034.8400:51:125500:10:0300:00:3700:00:00
86 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:01:237900:19:5112300:31:2134.4500:51:126400:10:1100:00:3800:00:00
87 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:01:269500:20:129600:30:5634.9100:51:087500:10:1800:00:4000:00:00
88 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:01:3110400:20:1610400:31:0234.8000:51:186700:10:1300:00:3200:00:00
89 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:01:3110600:20:179300:30:5234.9900:51:098000:10:2200:00:3700:00:00
90 8012ORIOL DURAN DURANLLICENCIA DE DIAABM01:01:3210100:20:146500:30:0036.0000:50:1418500:11:1800:00:3700:00:00
91 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:01:3210300:20:1510300:31:0234.8000:51:177100:10:1500:00:3200:00:00
92 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M01:01:336500:19:3317200:32:0633.6400:51:394700:09:5400:00:3600:00:00
93 1172CARLES ALCARAZ RUIZITRIATLETES SOLIDARISSUB23M01:01:3411500:20:369400:30:5534.9300:51:315600:10:0300:00:4600:00:00
94 1231SERGIO ANIDO SEIJASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:387500:19:4513200:31:2734.3400:51:128900:10:2600:00:2900:00:00
95 2108RAUL SEGURA MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:398000:19:5211800:31:1734.5200:51:099900:10:3000:00:3500:00:00
96 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:01:479200:20:1011200:31:0734.7100:51:1710000:10:3000:00:4300:00:00
97 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM01:01:488400:19:5514300:31:3534.2000:51:307600:10:1800:00:4200:00:00
98 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:519300:20:1111100:31:0634.7300:51:1710500:10:3400:00:3400:00:00
99 2377ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM01:01:5211700:20:378300:30:3335.3500:51:1012400:10:4200:00:3900:00:00
100 1132EDGAR RUESCAS URBINAFLOR DE TRIATLOCDM01:01:5511300:20:3311300:31:0734.7100:51:407200:10:1500:00:4500:00:00
101 3839RAUL SÁNCHEZ ALCARAZC.E. PICORNELLV1M01:01:594600:19:1217000:32:0333.7000:51:1513200:10:4400:00:4600:00:00
102 526HECTOR HERRERA ROCC.E. RAYOTEAMABM01:02:019700:20:1211400:31:0834.6900:51:2012100:10:4100:00:3600:00:00
103 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:02:039100:20:1010000:30:5934.8600:51:0914900:10:5400:00:4500:00:00
104 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:02:0310900:20:1912600:31:2434.3900:51:437800:10:2000:00:4100:00:00
105 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:02:0413100:20:468800:30:4835.0600:51:349800:10:3000:00:3100:00:00
106 1255GERARD MOLIST PALOMERASINDEPENDENTABM01:02:067300:19:4414700:31:3934.1200:51:2313000:10:4300:00:3900:00:00
107 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:02:088800:20:0511000:31:0534.7500:51:1016100:10:5800:00:3300:00:00
108 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:02:107000:19:4216900:32:0133.7300:51:439200:10:2700:00:3300:00:00
109 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:02:1312100:20:399900:30:5934.8600:51:3810700:10:3500:00:3700:00:00
110 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:02:1611600:20:3715500:31:4634.0000:52:234400:09:5300:00:3700:00:00
111 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:02:1711800:20:3710600:31:0334.7800:51:4011100:10:3700:00:3800:00:00
112 1228JOAN CARLES BLANCH CABAUTG TRIATLO SITGESABM01:02:1711100:20:2113100:31:2634.3600:51:479700:10:3000:00:4200:00:00
113 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:2014100:20:588400:30:3835.2600:51:3613100:10:4400:00:3000:00:00
114 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:02:2212200:20:3910900:31:0534.7500:51:4411400:10:3800:00:3300:00:00
115 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:2410200:20:1413300:31:2734.3400:51:4112700:10:4300:00:3600:00:00
116 2820DIEGO CAMPOS MEDRANOTGCBINNABM01:02:3012400:20:3910200:31:0134.8200:51:4014100:10:5000:00:3500:00:00
117 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM01:02:3616800:21:297200:30:1335.7400:51:4215000:10:5400:00:3600:00:00
118 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:02:3613400:20:489100:30:5135.0100:51:3915700:10:5700:00:3300:00:00
119 1167MARC MIRABALL GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:02:3912600:20:4010800:31:0434.7600:51:4415300:10:5500:00:3600:00:00
120 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:02:4014900:21:028200:30:3335.3500:51:3517000:11:0500:00:0000:00:00
121 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:02:5612700:20:419500:30:5634.9100:51:3718600:11:1900:00:3200:00:00
122 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:5712800:20:4115300:31:4434.0300:52:2510100:10:3200:00:4400:00:00
123 1279DAVID NAVARRO HERNANDEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:03:0012300:20:3914500:31:3734.1600:52:1613300:10:4400:00:5300:00:00
124 360MARC PRIEGO CAMPOSCERDANYOLA CHSUB23M01:03:0214500:21:0013900:31:3334.2300:52:339500:10:2900:00:4400:00:00
125 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:03:0312900:20:429700:30:5734.8900:51:3919400:11:2400:00:3700:00:00
126 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM01:03:0315000:21:0312900:31:2534.3800:52:2810800:10:3500:00:3600:00:00
127 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:049800:20:1318800:32:2933.2500:52:428400:10:2200:00:3700:00:00
128 602ENRIC TEIXIDOR BOSCHC.N. VIC-ETBABM01:03:0515400:21:0812200:31:1934.4900:52:2711500:10:3800:00:3800:00:00
129 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:03:0514600:21:0112800:31:2534.3800:52:2611700:10:3900:00:4000:00:00
130 1180ADRIÀ ALCALÀ BECERRAINDEPENDENTABM01:03:0613200:20:4616000:31:5233.8900:52:389300:10:2800:00:3600:00:00
131 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:03:0711400:20:3315800:31:5133.9100:52:2412500:10:4300:00:4700:00:00
132 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:03:1113800:20:5514100:31:3534.2000:52:3012200:10:4100:00:4200:00:00
133 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:03:1415500:21:1312000:31:1934.4900:52:3212300:10:4200:00:3300:00:00
134 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:03:1613600:20:4915700:31:5033.9300:52:3911200:10:3700:00:3800:00:00
135 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:03:1716300:21:2511500:31:1234.6200:52:3711900:10:4000:00:3800:00:00
136 1227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROC.E. RAYOTEAMV1M01:03:1815100:21:0413700:31:3134.2700:52:3512800:10:4300:00:3900:00:00
137 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:03:2015200:21:0612700:31:2434.3900:52:3014000:10:5000:00:3300:00:00
138 2921DAVID GARCÍA BURÉSASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:03:2418200:21:419200:30:5234.9900:52:3314400:10:5100:00:3000:00:00
139 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:03:2414800:21:0213400:31:2934.3000:52:3114700:10:5300:00:3400:00:00
140 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:03:4917300:21:3514200:31:3534.2000:53:1011600:10:3900:00:4500:00:00
141 5546DANIEL GARCIA LOPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:03:5010500:20:1621600:33:0032.7300:53:1610300:10:3400:00:3700:00:00
142 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:03:5217200:21:338700:30:4535.1200:52:1820500:11:3400:00:3500:00:00
143 1207JOSE AÑÓ BÁEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:03:5815800:21:1611900:31:1734.5200:52:3319700:11:2500:00:4800:00:00
144 2719ALEX SERRANO ROGERJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:03:5810800:20:1922000:33:0432.6600:53:2310600:10:3500:00:5800:00:00
145 2610MIQUEL ÀNGEL ESTELRICH ROABSOLUT SPORTSUB23M01:04:038600:19:5824200:33:3132.2200:53:2910400:10:3400:00:5800:00:00
146 2355CARLES TABERNE BARRI C.A. LES TORTUGUESV1M01:04:0713500:20:4820000:32:4033.0600:53:2811800:10:3900:00:4200:00:00
147 1270MARC MONTALBAN ESPAÑOLC.E. VILA OLIMPICAABM01:04:1218800:21:4313800:31:3234.2500:53:1515800:10:5700:00:3900:00:00
148 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:04:1317000:21:3216400:31:5533.8400:53:2713400:10:4600:00:4600:00:00
149 298LLUIS MAILLO MAILLOINDEPENDENTABM01:04:1518500:21:4215200:31:4334.0500:53:2514300:10:5000:00:3400:00:00
150 1203XAVIER GARCIA MONELLTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M01:04:1618400:21:4214800:31:3934.1200:53:2115400:10:5500:00:4800:00:00
151 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM01:04:1719800:21:5012100:31:1934.4900:53:0917300:11:0800:00:3300:00:00
152 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:04:1817500:21:3815000:31:4234.0700:53:2016000:10:5800:00:4100:00:00
153 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:1817600:21:3914600:31:3834.1400:53:1716400:11:0100:00:3700:00:00
154 569DAVID ORPI FERNANDEZC.E. TRIATLO.CATV1M01:04:1814400:20:5918600:32:2533.3200:53:2414800:10:5400:00:3500:00:00
155 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:2017400:21:3615100:31:4334.0500:53:1916300:11:0100:00:3900:00:00
156 1234JOSEP NIETO PEDESCOLLMARLINS TRIATLON MADRIDABM01:04:2116000:21:1717300:32:0633.6400:53:2315900:10:5800:00:3700:00:00
157 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:04:2219100:21:4413500:31:3034.2900:53:1417400:11:0800:00:5200:00:00
158 2486ALFONS ESQUIUS MIQUELCLUB NATACIO MINORISAV2M01:04:2315700:21:1517800:32:1233.5400:53:2715500:10:5600:00:3600:00:00
159 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:04:2616400:21:2716600:31:5733.8000:53:2416600:11:0200:00:4100:00:00
160 2867JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:04:2819500:21:4614900:31:4034.1100:53:2616500:11:0200:00:4000:00:00
161 878SERGIO GUZMAN ARROYOCERDANYOLA CHV1M01:04:3412500:20:4020400:32:4532.9800:53:2517600:11:0900:00:4200:00:00
162 7011JOSE LUIS VALERO MORONLLICENCIA DE DIAABM01:04:3716600:21:2915600:31:4833.9600:53:1718700:11:2000:00:5500:00:00
163 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:04:3818700:21:4313600:31:3134.2700:53:1419600:11:2400:00:3900:00:00
164 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:04:4614700:21:0218400:32:2033.4000:53:2219500:11:2400:01:0000:00:00
165 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:04:4720000:21:5112400:31:2134.4500:53:1220600:11:3500:00:3300:00:00
166 1033ADRIÀ MIQUEL ROCAC.N. SABADELLCDM01:04:5218900:21:4312500:31:2334.4100:53:0623000:11:4600:00:3700:00:00
167 5748JOSÉ BARTOLOMÉ AVILÉSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:5320200:21:5511700:31:1334.6000:53:0822800:11:4500:00:4300:00:00
168 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M01:04:5520400:21:5716100:31:5233.8900:53:4917200:11:0600:00:3600:00:00
169 7003JOAN GARCIALLICENCIA DE DIASUB23M01:05:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
170 1190XAVIER GASTÓ RODRIGUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:05:0116100:21:1917500:32:1033.5800:53:2920200:11:3200:00:5400:00:00
171 5830MANOLO REDONDO RODRÍGUEZ C.N. VIC-ETBABM01:05:0615300:21:0818100:32:1433.5100:53:2222300:11:4400:01:0100:00:00
172 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANCLUB ESPORTIU Z5ABM01:05:0916900:21:3216300:31:5433.8600:53:2622100:11:4300:00:5500:00:00
173 5553FRAN TORVISCO EREÑASFLOR DE TRIATLOJNM01:05:2317100:21:3221300:32:5732.7800:54:2915100:10:5400:00:5200:00:00
174 1250CRISTIAN ARROYO CESPEDESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:05:2616200:21:2023300:33:1732.4500:54:3713600:10:4900:00:5000:00:00
175 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:05:2824100:22:3716200:31:5333.8700:54:3016200:10:5800:00:5500:00:00
176 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:05:2824500:22:3816500:31:5633.8200:54:3415200:10:5400:00:5600:00:00
177 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M01:05:3119600:21:4715400:31:4434.0300:53:3124900:12:0000:00:3600:00:00
178 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:05:3319000:21:4419100:32:3533.1500:54:1917900:11:1400:00:4600:00:00
179 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:05:3419900:21:5019500:32:3633.1300:54:2617500:11:0800:00:4200:00:00
180 1714ORIOL VILAREGUT PRATC.N. VIC-ETBABM01:05:4023800:22:3415900:31:5233.8900:54:2618000:11:1400:00:3400:00:00
181 5320MANU TORTOSA MARTINEZC.N. TARRACOV1M01:05:4122800:22:2717700:32:1133.5600:54:3816700:11:0300:00:3700:00:00
182 7006GUILLEM GARCIA ROMERALLICENCIA DE DIAJNM01:05:4217700:21:3920500:32:4732.9400:54:2618200:11:1600:00:3400:00:00
183 552JUAN CARLOS GARCIA GALINDINDEPENDENTV1M01:05:4219700:21:5021700:33:0332.6800:54:5313900:10:4900:00:5100:00:00
184 5771MARC RIBO AVILACLUB TRI5UABM01:05:5112000:20:3827600:34:2531.3800:55:0313500:10:4800:01:0300:00:00
185 3808VICTOR LANGREO CERDÁNITRIATLETES SOLIDARISABM01:05:5420600:22:0119000:32:3333.1800:54:3418800:11:2000:00:3700:00:00
186 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM01:05:5518600:21:4222600:33:0832.6000:54:5016900:11:0500:00:4700:00:00
187 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLO ATLESABM01:05:5618000:21:4121400:32:5932.7400:54:4018100:11:1600:01:0500:00:00
188 5416DAVID ADELL GÁZQUEZC.N. VIC-ETBV1M01:06:0021000:22:0719200:32:3533.1500:54:4218400:11:1800:00:4000:00:00
189 1208ROQUE LOZANO CASTROC.E. VILA OLIMPICAABM01:06:0521200:22:0819700:32:3633.1300:54:4418900:11:2100:00:3700:00:00
190 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:06:0719300:21:4522300:33:0532.6400:54:5018300:11:1700:00:5400:00:00
191 5516DANIEL VAQUÉ NUÑEZC.E. KATOA BARCELONAABM01:06:0718100:21:4123200:33:1632.4600:54:5717800:11:1000:00:4300:00:00
192 655XAVIER MARTINEZ MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:0822100:22:2018700:32:2733.2800:54:4719100:11:2100:00:5500:00:00
193 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:06:1027100:23:0713000:31:2634.3600:54:3321000:11:3700:00:3700:00:00
194 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLO ATLESV1M01:06:1018300:21:4122400:33:0732.6100:54:4819200:11:2200:00:5500:00:00
195 1176MARC GARCIA ROYC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:06:1823000:22:3017600:32:1133.5600:54:4121100:11:3700:00:3600:00:00
196 1171RAMON PEREZ LINDECERDANYOLA CHABM01:06:1822300:22:2218200:32:1533.4900:54:3721800:11:4100:00:4000:00:00
197 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:06:1924000:22:3717400:32:0633.6400:54:4320700:11:3600:00:3600:00:00
198 1185JACINT DINARÉS CLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:06:2123900:22:3516700:32:0133.7300:54:3622600:11:4500:00:4100:00:00
199 2977MIGUEL ANGEL CERRO RUIZC.A. IGUALADAABM01:06:2220800:22:0419800:32:3733.1100:54:4121700:11:4100:00:4500:00:00
200 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:2525000:22:4317100:32:0533.6600:54:4820800:11:3700:00:4000:00:00
201 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM01:06:2513000:20:4628300:34:5031.0000:55:3613700:10:4900:00:5300:00:00
202 4549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIABM01:06:2613700:20:5226600:33:5731.8100:54:4921200:11:3700:00:3300:00:00
203 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:06:3417900:21:4120600:32:4732.9400:54:2825800:12:0600:01:2200:00:00
204 7016MARC CARRERAS SALINASLLICENCIA DE DIAABM01:06:3423200:22:3016800:32:0133.7300:54:3125400:12:0300:00:5600:00:00
205 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:06:3921300:22:1019400:32:3633.1300:54:4623900:11:5300:00:4600:00:00
206 3856RUBÉN GALAN NEIRAC.E. PICORNELLABM01:06:4222000:22:2018500:32:2033.4000:54:4025200:12:0200:00:4400:00:00
207 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRIBCNABM01:06:4520700:22:0320800:32:4932.9100:54:5223800:11:5300:00:4600:00:00
208 5719OSCAR FERNANDEZ CARROC.A. LES TORTUGUESV1M01:06:4723600:22:3217900:32:1333.5200:54:4525100:12:0200:00:5100:00:00
209 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:06:5723700:22:3418000:32:1433.5100:54:4826100:12:0900:00:3500:00:00
210 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:07:0316500:21:2726900:34:0331.7200:55:3020400:11:3300:00:3800:00:00
211 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDC.N. REUS PLOMSV1M01:07:1124700:22:4121000:32:5332.8400:55:3421300:11:3700:00:3400:00:00
212 1730ERNEST SERRED MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:07:1324400:22:3821100:32:5532.8100:55:3321500:11:4000:00:3600:00:00
213 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:07:2715600:21:1424000:33:3132.2200:54:4530000:12:4200:00:3600:00:00
214 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:07:2721500:22:1323000:33:1332.5100:55:2625000:12:0100:00:0000:00:00
215 3920JESUS AGUADO SAN MILLANVILADECANS TRIATLOABM01:07:3521700:22:1623700:33:2132.3800:55:3724300:11:5800:00:3900:00:00
216 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB NATACIO CORNELLASUB23M01:07:3722400:22:2223100:33:1532.4800:55:3724800:12:0000:00:5800:00:00
217 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:07:4225600:22:4820300:32:4432.9900:55:3226600:12:1000:00:4800:00:00
218 2720XAVI MATAS CARRERASC.N. SABADELLV1M01:07:4325300:22:4420700:32:4832.9300:55:3226700:12:1100:00:4700:00:00
219 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMCDM01:07:4613900:20:5525600:33:4332.0300:54:3833100:13:0800:00:3900:00:00
220 5874ALEX CASANOVAS FIGUERASTG TRIATLO SITGESABM01:07:4920500:21:5928800:35:0130.8400:57:0013800:10:4900:00:4200:00:00
221 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM01:07:5322500:22:2326800:34:0131.7500:56:2420100:11:2900:00:4000:00:00
222 3184TONI GONZALEZ MUÑOZTRIATLO L´HOSPITALETABM01:07:5419400:21:4627400:34:1831.4900:56:0423500:11:5000:01:0400:00:00
223 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:07:5626600:23:0123800:33:2632.3000:56:2720000:11:2900:00:5500:00:00
224 7019NICOLAS FERRIERELLICENCIA DE DIAV1M01:08:0423100:22:3022700:33:0832.6000:55:3828600:12:2600:00:4800:00:00
225 7017JOEL ZAPATER DOLZLLICENCIA DE DIAABM01:08:0521100:22:0827100:34:1231.5800:56:2022700:11:4500:00:4800:00:00
226 426FRANCISCO GARCIA LASHERASINDEPENDENTV2M01:08:0825700:22:4924700:33:3432.1700:56:2322900:11:4500:00:4300:00:00
227 3626GUILLEM VILLANUEVA URBANC.E. RAYOTEAMCDM01:08:1425800:22:5125300:33:4032.0800:56:3122200:11:4300:00:3900:00:00
228 1028XEVI COLLELL COLOMERCLUB NATACIO OLOTABM01:08:1926100:22:5425400:33:4032.0800:56:3422500:11:4500:00:5700:00:00
229 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M01:08:2125400:22:4526200:33:5231.8900:56:3722400:11:4400:00:0000:00:00
230 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:2126300:22:5819900:32:3833.0900:55:3631000:12:4500:00:4000:00:00
231 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:08:2221400:22:1227300:34:1631.5200:56:2824000:11:5400:01:0500:00:00
232 4766ROGER ANGLADA BUSQUETSC.A. LES TORTUGUESV1M01:08:2529200:23:2321800:33:0332.6800:56:2624400:11:5900:00:3800:00:00
233 5231ERIC BERMÚDEZ PAMOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:2617800:21:3929500:35:2630.4800:57:0519000:11:2100:01:0400:00:00
234 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:2925100:22:4324800:33:3632.1400:56:1926500:12:1000:01:0400:00:00
235 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:08:3426000:22:5425100:33:3832.1100:56:3225300:12:0200:00:4400:00:00
236 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:08:3422600:22:2718300:32:1633.4700:54:4337300:13:5100:00:4300:00:00
237 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:3621800:22:1727500:34:2031.4600:56:3724500:11:5900:00:5300:00:00
238 1204JORGE CASTRO ALVAREZCLUB TRIATLO ATLESABM01:08:3619200:21:4528600:34:5330.9600:56:3824200:11:5800:00:4500:00:00
239 932JONATAN NIETO JIMÉNEZ C.E. PICORNELLABM01:08:3828600:23:2125000:33:3732.1300:56:5821600:11:4000:00:4500:00:00
240 4997SERGI POMÉS CENTELLAC.N. VILAFRANCA V1M01:08:3927900:23:1421900:33:0432.6600:56:1827700:12:2100:00:4600:00:00
241 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:08:4823400:22:3027800:34:2731.3500:56:5723600:11:5100:00:4900:00:00
242 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:08:4828800:23:2222100:33:0532.6400:56:2727500:12:2100:00:3500:00:00
243 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:08:5227200:23:0823400:33:1832.4300:56:2628300:12:2600:00:4800:00:00
244 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:08:5522200:22:2127000:34:0831.6400:56:2928800:12:2600:00:3300:00:00
245 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV1M01:08:5826400:22:5924300:33:3132.2200:56:3028900:12:2800:00:4600:00:00
246 1184JOAN NAVARRO MATEUSCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M01:08:5927800:23:1226500:33:5531.8400:57:0723700:11:5200:00:4100:00:00
247 4334BENJAMÍ GUIXENS NINTG TRIATLO SITGESV1M01:09:0831400:23:5921500:33:0032.7300:56:5926300:12:0900:00:3800:00:00
248 5538MARC SERNA MEDIELC.A. IGUALADAABM01:09:1026900:23:0322900:33:1332.5100:56:1631800:12:5400:01:0000:00:00
249 7005ZACARIAS MUDARRA PEREZLLICENCIA DE DIAV2M01:09:1231300:23:5718900:32:3033.2300:56:2730900:12:4500:00:3900:00:00
250 2809DANIEL RAMOS JIMENEZTGCBINNABM01:09:1325200:22:4425900:33:4931.9400:56:3329800:12:4000:00:3700:00:00
251 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:09:2628000:23:1725700:33:4631.9800:57:0327900:12:2300:00:5400:00:00
252 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:09:3116700:21:2928100:34:4531.0800:56:1435000:13:1700:00:5100:00:00
253 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTV1M01:09:5427000:23:0524600:33:3332.1900:56:3834800:13:1600:00:4600:00:00
254 3260JOAN JOSEP ALBALADEJO CABCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:09:5921600:22:1430900:35:5630.0600:58:1023300:11:4900:01:0000:00:00
255 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:10:0232200:24:0920200:32:4333.0100:56:5233600:13:1000:00:3300:00:00
256 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:10:0232800:24:1419600:32:3633.1300:56:5034000:13:1200:00:3900:00:00
257 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:10:0227400:23:0929400:35:1530.6400:58:2421400:11:3800:00:5700:00:00
258 7015DAVID MARTINEZ FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:10:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
259 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM01:10:1230300:23:3827700:34:2531.3800:58:0326400:12:0900:00:4600:00:00
260 4150HECTOR HERRERO FRANCOCLUB ATLETISME OLESAV1M01:10:3033000:24:1725500:33:4232.0500:57:5929000:12:3100:00:4700:00:00
261 2554DAVID SALA CASELLERASC.A. IGUALADAABM01:10:3329800:23:2928200:34:4931.0200:58:1827100:12:1500:00:4200:00:00
262 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:10:4129400:23:2528500:34:5130.9900:58:1628200:12:2500:00:4400:00:00
263 5324ALVARO CANTARERO PRIETOPRAT TRIATLO 1994ABM01:10:4324600:22:4029200:35:1430.6500:57:5431400:12:4900:00:5500:00:00
264 725LAUREANO PANISELLO GILC.N. MATAROSUB23M01:10:446900:19:4137900:38:5427.7600:58:3526200:12:0900:00:3800:00:00
265 4384SERGI SANCHEZ CARPINTEROC.E. RAYOTEAMABM01:10:4829100:23:2330000:35:3630.3400:58:5923400:11:4900:00:5500:00:00
266 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:10:5132300:24:1124500:33:3232.2100:57:4333200:13:0800:00:4500:00:00
267 3396FROILAN TUTUSAUS LOPEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:11:0137500:25:2220100:32:4033.0600:58:0232100:12:5900:00:5500:00:00
268 3251MIQUEL GUERRERO SOLERC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:11:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
269 3241ARTURO GIL JOHANSSONC.N. TARRACOV1M01:11:0833100:24:1825200:33:3832.1100:57:5633900:13:1200:00:4000:00:00
270 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:11:0928700:23:2129900:35:3630.3400:58:5726800:12:1200:00:0000:00:00
271 3630ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM01:11:1232400:24:1126000:33:4931.9400:58:0034200:13:1200:00:4500:00:00
272 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:11:1234400:24:3323900:33:2832.2700:58:0133800:13:1100:00:5000:00:00
273 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM01:11:1727700:23:1123600:33:2032.4000:56:3141400:14:4600:00:3700:00:00
274 7008PAU CASAS PLASALLICENCIA DE DIAABM01:11:1733700:24:2424100:33:3132.2200:57:5535400:13:2200:00:5700:00:00
275 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:11:2231800:24:0421200:32:5532.8100:56:5940100:14:2300:00:5900:00:00
276 2889ADRIÀ COSTA SANTAMARIAABSOLUT SPORTJNM01:11:3125900:22:5330800:35:5630.0600:58:4930100:12:4200:00:3400:00:00
277 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESJNM01:11:3829500:23:2629600:35:2930.4400:58:5530700:12:4300:00:4400:00:00
278 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:11:3931200:23:5329100:35:1430.6500:59:0729100:12:3200:00:5000:00:00
279 2210MARC LLOVERA SUBIRATSU.C. SANT CUGATV1M01:11:4126500:23:0030700:35:5530.0700:58:5531100:12:4600:00:4600:00:00
280 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAV1M01:11:4227500:23:0930500:35:5030.1400:58:5930500:12:4300:00:3900:00:00
281 308JORDI COROMINAS PAGESINDEPENDENTV2M01:11:4529900:23:2930200:35:3830.3100:59:0729600:12:3800:00:5500:00:00
282 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:11:5326700:23:0331000:35:5930.0100:59:0231700:12:5100:00:5500:00:00
283 1148JOAN MARC VENEGAS MEMBRIVABSOLUT SPORTJNM01:12:0922900:22:2932500:36:3129.5800:59:0033400:13:0900:00:4800:00:00
284 8002DAVID ARANDA MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M01:12:1333500:24:2228000:34:3431.2400:58:5634900:13:1700:01:1600:00:00
285 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:12:2224800:22:4132100:36:2029.7200:59:0135200:13:2100:01:3600:00:00
286 2295CARLOS LACORT ARTEROCLUB ATLETISME OLESAV1M01:12:2720300:21:5637500:38:3128.0401:00:2724700:12:0000:01:1000:00:00
287 4651RICARDO GÓMEZ HERREROVILADECANS TRIATLOV1M01:12:5731700:24:0431900:36:1829.7501:00:2229400:12:3500:01:0500:00:00
288 8013ALEJANDRO PONS SOLELLICENCIA DE DIAV1M01:13:0434000:24:2831400:36:1329.8201:00:4128000:12:2300:01:1200:00:00
289 4694PAU VENTURA MONTAÑACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:13:0628500:23:2030400:35:4130.2700:59:0138400:14:0500:01:1300:00:00
290 3348RAUL GUARDIOLA ROCACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:13:1831100:23:5032800:36:4429.4001:00:3430800:12:4400:00:4700:00:00
291 1135JOSÉ ANTONIO MATEO GUERRETRIATLO PALLEJAABM01:13:1926800:23:0336100:37:5028.5501:00:5328700:12:2600:00:5900:00:00
292 7014XAVI SERRANO COLLLLICENCIA DE DIASUB23M01:13:2234700:24:3523500:33:1832.4300:57:5343500:15:2900:01:1400:00:00
293 5484JORDI PARADELL RUESCACLUB TRI5UV1M01:13:2230400:23:3832700:36:3929.4701:00:1732900:13:0500:01:2100:00:00
294 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:13:2733300:24:2031600:36:1629.7801:00:3631600:12:5100:01:0800:00:00
295 1155FELIX MARTÍNEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM01:13:3229700:23:2833800:37:0729.1001:00:3532000:12:5700:00:4500:00:00
296 5908MARIO HUGUET SAN AGUSTINCLUB NATACIO BARCELONACDM01:13:3321900:22:1934300:37:1828.9500:59:3738000:13:5600:01:0000:00:00
297 5589JOAN BARBANY BUFÍC.A. LES TORTUGUESV1M01:13:3533200:24:1832200:36:2129.7101:00:3931900:12:5600:00:4900:00:00
298 3413ANDRES HERRERA MAZANACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV2M01:13:4234800:24:3732600:36:3929.4701:01:1628500:12:2600:01:0400:00:00
299 8011IVAN FERNANDEZ QUEASADALLICENCIA DE DIAABM01:13:4332500:24:1132400:36:3129.5801:00:4232400:13:0100:00:5000:00:00
300 2746ANDRES ALVARADO SERFATYCLUB TRI5UABM01:13:5736300:25:0930100:35:3730.3201:00:4633700:13:1100:00:5600:00:00
301 335JOSEP ROCA CENTELLASC.A. IGUALADAV2M01:14:0224300:22:3836800:38:1628.2201:00:5433300:13:0800:00:5100:00:00
302 4182JAVIER FRANCO GÓMEZCLUB NATACIO SITGESABM01:14:0731600:24:0333000:36:5029.3201:00:5334500:13:1400:01:0700:00:00
303 2845JOSE MANUEL GARCIA ASENSIFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:14:2135700:24:5733500:36:5829.2201:01:5528400:12:2600:00:5800:00:00
304 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:14:2236100:25:0831300:36:1029.8601:01:1832700:13:0400:00:4100:00:00
305 4727ANDREW LANETG TRIATLO SITGESABM01:14:2732100:24:0833900:37:0729.1001:01:1534300:13:1200:01:1300:00:00
306 1151DAVID BERROZPE RIVASCLUB TRIATLO BLANESABM01:14:2936400:25:0930300:35:3830.3101:00:4736900:13:4200:00:3500:00:00
307 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:14:3625500:22:4636500:38:1228.2701:00:5836600:13:3800:00:5300:00:00
308 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:14:4338000:25:3331200:36:0829.8901:01:4132600:13:0200:00:5700:00:00
309 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:15:0831900:24:0534100:37:1129.0501:01:1637600:13:5200:01:4300:00:00
310 5960OSCAR MACIÀ ROJOTG TRIATLO SITGESV2M01:15:0935100:24:4135600:37:4828.5701:02:2929900:12:4000:01:0400:00:00
311 4379CARLES ARISA GONZALEZC.E. PICORNELLABM01:15:3128900:23:2237700:38:4527.8701:02:0735700:13:2400:00:5900:00:00
312 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:15:3334200:24:3034700:37:3228.7701:02:0236300:13:3100:01:1500:00:00
313 5759MARIO ROMERO HERRERAC.E. RAYOTEAMV1M01:15:3530000:23:3039500:39:3027.3401:03:0029300:12:3500:01:2800:00:00
314 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:15:3535400:24:5036300:38:0928.3101:02:5929500:12:3600:01:1400:00:00
315 8004FRANCISCO ROLDAN ORTEGALLICENCIA DE DIAV1M01:16:0334500:24:3434600:37:2528.8601:01:5938200:14:0400:01:2000:00:00
316 2661JESUS VICENTE BALBASINDEPENDENTV1M01:16:0840700:26:5528400:34:5031.0001:01:4540200:14:2300:00:5500:00:00
317 1013MIGUEL SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLSUB23M01:16:0930600:23:4040700:40:1526.8301:03:5527000:12:1400:00:5900:00:00
318 1014AARON VENEGAS LARAC.N. SABADELLCDM01:16:0934900:24:3833700:36:5929.2001:01:3740700:14:3200:00:3900:00:00
319 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:16:2436200:25:0833100:36:5229.2901:02:0040300:14:2400:01:0300:00:00
320 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:16:2630800:23:4737200:38:2428.1301:02:1139300:14:1500:00:5300:00:00
321 4767CARLOS MALDONADO ESTBANTG TRIATLO SITGESV1M01:16:3935900:24:5935400:37:4328.6301:02:4238100:13:5700:01:0600:00:00
322 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOC.E. RAYOTEAMCDM01:16:4634600:24:3539200:39:2127.4501:03:5631500:12:5000:00:3700:00:00
323 3855JORGE ARAGON DUEÑASTRIATLO L´HOSPITALETABM01:17:1637400:25:2135900:37:5028.5501:03:1138300:14:0500:01:0300:00:00
324 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:17:3239500:26:2832300:36:2629.6401:02:5441000:14:3800:00:3900:00:00
325 7001MARC CABISTAÑ BARRIENDOSLLICENCIA DE DIAABM01:17:4337600:25:2336200:38:0128.4101:03:2439800:14:1900:01:3600:00:00
326 7002JORDI CARBÓ SOLÉLLICENCIA DE DIAABM01:17:4338700:25:5134900:37:3728.7101:03:2839200:14:1500:01:1000:00:00
327 5865DANIEL PAVON LÓPEZCLUB NATACIO SITGESABM01:17:4730100:23:3541600:41:0026.3401:04:3534100:13:1200:01:1200:00:00
328 8009ALBERT VIDAL PASTORLLICENCIA DE DIAABM01:17:5237700:25:2737400:38:3028.0501:03:5737900:13:5500:01:5400:00:00
329 8008DAVID COLOM VIVESLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5737800:25:3136700:38:1528.2401:03:4638700:14:1100:01:1000:00:00
330 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M01:17:5836900:25:1539000:39:1927.4701:04:3435500:13:2400:00:4400:00:00
331 4380JORDI ARISA GONZALEZC.E. PICORNELLABM01:18:0837200:25:2038000:38:5527.7501:04:1537700:13:5300:00:4400:00:00
332 4385JOSÉ MARIA GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:18:1036600:25:1138900:39:1727.4901:04:2836800:13:4200:01:1500:00:00
333 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:18:1914300:20:5944000:43:3024.8301:04:2937100:13:5000:04:4800:00:00
334 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:18:4240600:26:5434800:37:3328.7601:04:2739400:14:1500:00:4200:00:00
335 7007GUILLAUME ACHARDLLICENCIA DE DIAABM01:18:5441500:27:2334200:37:1429.0101:04:3739600:14:1700:01:3900:00:00
336 151MIGUEL MARTÍNEZ CHUECACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:19:1038200:25:3739100:39:2027.4601:04:5739000:14:1300:01:2300:00:00
337 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:19:1138900:26:1335000:37:3828.7001:03:5143100:15:2000:01:0000:00:00
338 5924JOSE FRANCISCO MARTÍNEZ HCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:19:4344300:29:1835200:37:4228.6501:07:0030600:12:4300:00:5800:00:00
339 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINAC. TRIATLO MONTORNESABM01:19:4435200:24:4640600:40:1526.8301:05:0141300:14:4300:01:1600:00:00
340 1174DAVID MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:19:4439100:26:2137100:38:2428.1301:04:4542100:14:5900:00:4500:00:00
341 8014ALEX RATERA APARICIOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:4635500:24:5142600:41:5425.7801:06:4532300:13:0100:00:4400:00:00
342 1225DANIEL LOPEZ VICTORICLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:19:5040200:26:4639400:39:3027.3401:06:1636400:13:3400:01:1900:00:00
343 1178SERGIO LAHOZ DORANTEINDEPENDENTCDM01:20:1534300:24:3042700:41:5425.7801:06:2437200:13:5100:01:0800:00:00
344 1183JOSEP ARRABAL MORALESINDEPENDENTV1M01:20:3039600:26:2838500:39:1027.5701:05:3841500:14:5200:01:1000:00:00
345 200IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:20:3938100:25:3441300:40:4926.4601:06:2339500:14:1600:01:2000:00:00
346 1166GERARD SAGUES MITJANAC.E. PICORNELLABM01:20:5341700:27:2437800:38:5027.8101:06:1441100:14:3900:01:1300:00:00
347 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:20:5640900:27:1038600:39:1127.5601:06:2140800:14:3500:01:1200:00:00
348 1173IÑAKI FUSTÉ JUANOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:21:2341300:27:2038200:38:5827.7201:06:1842400:15:0500:01:2000:00:00
349 1254ANDRES HIGINO FERNANDEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:22:0940100:26:4139800:39:5027.1101:06:3143800:15:3800:01:0700:00:00
350 3858RICKY FERRE CARDUSCLUB TRI5UV1M01:22:5340500:26:5042500:41:4825.8401:08:3839100:14:1500:01:3600:00:00
351 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:22:5842800:28:3338300:39:0327.6601:07:3643200:15:2200:00:4500:00:00
352 1223IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLO ATLESABM01:23:3141000:27:1842000:41:2126.1201:08:3941600:14:5200:01:1400:00:00
353 1109FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAV1M01:23:5743700:28:5540000:39:5427.0701:08:4942600:15:0800:01:0700:00:00
354 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:24:0143500:28:4440300:40:0826.9101:08:5242900:15:0900:01:1500:00:00
355 8007OSCAR BERRUEZO RECASENSLLICENCIA DE DIAV1M01:25:1439300:26:2644300:44:2024.3601:10:4640500:14:2800:02:1100:00:00
356 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV2M01:25:3244400:29:2141900:41:1526.1801:10:3641900:14:5600:01:0300:00:00
357 5873SERGIO CONESA NAVARROVILADECANS TRIATLOV1M01:25:3742900:28:3940400:40:0926.9001:08:4845000:16:4900:01:1600:00:00
358 1182JAVIER POVEDA NUÑEZCLUB NATACIO SITGESABM01:25:4240400:26:4744100:43:3224.8101:10:1943300:15:2300:01:2300:00:00
359 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M01:26:0142300:28:0543300:42:2925.4201:10:3443400:15:2700:01:3300:00:00
360 8010LUIS JOSE SARRION VILLANULLICENCIA DE DIAV1M01:28:4443300:28:4344200:44:1324.4301:12:5644000:15:4800:01:2800:00:00
361 8001JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:31:3242600:28:2945500:46:4623.0901:15:1544400:16:1700:01:2000:00:00
362 5915MIGUEL DEL AMO LOZANOTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:33:3444800:29:5445600:46:5023.0601:16:4445100:16:5000:02:1300:00:00
363 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:37:5845600:31:2545700:47:5722.5201:19:2245800:18:3600:00:5400:00:00


NF 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M00:00:00000:23:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00




NP 164EDUARDO MEIER BLANCOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. PICORNELLV1M
NP 237ALBERT HERNANDEZ FANECACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M
NP 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBABM
NP 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M
NP 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM
NP 1170ROBERT FLORES SERRANOCLUB TRIATLO ATLESABM
NP 1309RAMON BORRELL BEDOSCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 1334JULIO MEROÑO SALVATIERRAABSOLUT SPORTV1M
NP 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M
NP 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M
NP 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 1657FRANCESC DACHS I TORTOLAC.N. MOLINS DE REIV1M
NP 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM
NP 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM
NP 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M
NP 2665FRANCESC VIDAL RODRIGUEZC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM
NP 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM
NP 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M
NP 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM
NP 3271ISRAEL TURULL   FORNSC.E. PICORNELLV1M
NP 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M
NP 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM
NP 3768VICTOR GARCÍA CASTROGAVA TRIATLOCDM
NP 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M
NP 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM
NP 4307CARLOS CASADO BUIGUESCLUB NATACIO BARCELONAABM
NP 4375FÈLIX CASTILLO RAYATGCBINNV1M
NP 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 5246ALBERT GANDARILLAS GIMENECLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M
NP 5368EDUARD PALOMER ROCATGCBINNABM
NP 5597EUGENIO DEL OLMO MANZANOVILADECANS TRIATLOV2M
NP 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM
NP 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M
NP 7004EDUARD HEVIALLICENCIA DE DIAABM
NP 7009FRANCISCO CHÁVEZ RODRÍGULLICENCIA DE DIAV2M
NP 7012OSCAR SÁNCHEZ PARREÑOLLICENCIA DE DIAABM
NP 7013PABLO BETRÁN LÁZAGALLICENCIA DE DIAABM
NP 8006ALEX PADILLA MORENTELLICENCIA DE DIAABM
NP 8015XABIER RODRIGUEZ MARTINEZSIRENO TRIATLON CLUBABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32